Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post Reply
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#676 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Nivelacija »

Ne mogu katolici i bosnjaci imati jednaka prava ili cak i veca kao sada katolici.

Ako ih je 10% daj im 10% pozicija a ne da dijele sve na pola.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#677 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Chmoljo »

Kolinda wrote: 11/07/2021 23:36
Pomagali pomagali, pola miliona izbjeglica, liječenje civila i vojnika u HR, obuka abih u HR, kompletno oružje preko Hr, oslobađanje države od agresora i tjeranje za stol Srba nakon Oluje. Ali sad stvarno mi ne pada na pamet nastaviti dalje o ratu....možeš odgovoriti na moj upis bilo što ja od ratu više neću, mene zanima današnjice i budućnost moje djece....
A istovremeno komadali zemlju onima koje su zbrinjavali, rusili im gradove, protjerivali civile...

Sve sto ste pomogli, debelo ste naplatili. Tu ublehu prodaji nekome po dijaspori ili nekome ko rata vidio nije, pa ne zna hronologiju dogadjaja.

Na kraju krajeva, ako iko ne voli Aliju i njegovu ostavstinu, to sam ja, ali sta reci kada ga moram braniti, jer mu se spocitava izjava da "to nije nas rat".

To rade poluinformisani, balavci koji pamet kupe ovako foruma i portala, lafo znaju oni neke informacije, a nisu u stanju ni pogoditi kontekst te recenice, koja je u stvari protiv JNA i protiv odlaska nasih ljudi da ratuju protiv Hrvatske.

Ali hej, mi smo trebali izvaditi kurac i gurnuti ga Srbima u grlo, dok bi vi jeli kokice i ocjenjivali umjetnicki dojam. Pa se zamjera Aliji sto nije uradio, ne znam sta, tenkove izvuko pa odbranio Ravno. Isto ko sto je odbranio svoj narod po Istocnoj Bosni.

Jebote zivot. Oni Bihac spasili. Grohotom se smijem.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#678 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Kolinda »

Kaligrafija wrote: 12/07/2021 00:02
Kolinda wrote: 11/07/2021 21:01

I kad netko kaže da propaganda baš i nema moć, sine moj....jeli treba video "dugo smo vas čekali"????
Treba li tebi video blento, kad bi se Hrvatska oslobodila, da je imala jos 2 srpska korpusa u HR da je Bihac i cijeli taj kraj pao...!? Imali bi vi sad RSK entitet posred Hrvatske...!Ljubite ARBiH i hrabre krajisnike posred guzice...!
Kažeš blento, to komunikacija....razguli....
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#679 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Van Halen »

Kolinda wrote: 12/07/2021 00:02
Van Halen wrote: 12/07/2021 00:01 Ako su svi konstitutivni na xijelom teritoriju BiH zasto onda po uzoru na bosnjacki dio federacije u hrvatskom dijelu nema gradonačelnika Bosnjaka ili Srba,ili bar na nekim bitnim funkcijama. Nema ih nigdje a hocete da budete zastupljeni u svemu ostalom
:lol: :lol:
E svašta ti će čovjek pročitati....
Mozes se hinjski smijati ali to je tako. Ni u jednom gradu u kojem su hrvati vecina nemas gradonačelnika koji nije hrvat,ni uopste na nekoj bitnoj funkciji
User avatar
BHCluster
Posts: 23424
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#680 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by BHCluster »

ako te pitaju wrote: 11/07/2021 23:58
BHCluster wrote: 11/07/2021 23:55

Ja pitam za Ustav Bosne i Hercegovine on meni neki Kantonalni. Zvanicni Ustav se moze pronaci na stranici OHR-a pa ako mozes citiraj mi to sta sam trazio.
PA citiram ti sa stranice Ustavnog suda BIH

Preambula Ustava BiH

Podsjećajući se na Osnovna načela usaglašena u Ženevi 8. 9. 1995. godine i u Njujorku 26. 9.
1995. godine, Bošnjaci, Hrvati i Srbi, kao konstitutivni narodi (u zajednici s ostalima), i gra-
đani Bosne i Hercegovine ovim utvrđuju Ustav Bosne i Hercegovine:
Ja mu kazem gdje se nalazi zvanicini Ustav a sta on meni citira. :lol:
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#681 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Kolinda »

Van Halen wrote: 12/07/2021 00:04
Kolinda wrote: 12/07/2021 00:02

:lol: :lol:
E svašta ti će čovjek pročitati....
Mozes se hinjski smijati ali to je tako. Ni u jednom gradu u kojem su hrvati vecina nemas gradonačelnika koji nije hrvat,ni uopste na nekoj bitnoj funkciji
Pa kakve to veze ima sa bilo čim????
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#682 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Van Halen »

Nema jelde,ima ima. To je dolaz vaseg karaktera. Hocete maksimum a ne date od sebe nista. Nece vam se popustiti vise ni milimetra
Last edited by Van Halen on 12/07/2021 00:08, edited 1 time in total.
User avatar
BHCluster
Posts: 23424
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#683 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by BHCluster »

Kolinda wrote: 12/07/2021 00:00
ako te pitaju wrote: 11/07/2021 23:58

PA citiram ti sa stranice Ustavnog suda BIH

Preambula Ustava BiH

Podsjećajući se na Osnovna načela usaglašena u Ženevi 8. 9. 1995. godine i u Njujorku 26. 9.
1995. godine, Bošnjaci, Hrvati i Srbi, kao konstitutivni narodi (u zajednici s ostalima), i gra-
đani Bosne i Hercegovine ovim utvrđuju Ustav Bosne i Hercegovine:
Ne prizna ti on Ustavni sud, sad će ti pokušati pojasniti da na engleskom to ne znači to :lol:
Pa da li sam ja kriv sto ne postoji zvanican prijevod ustava? Sve dok ne bude zvanicnog prijevoda mozete samo guslati.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#684 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ako te pitaju »

BHCluster wrote: 12/07/2021 00:05
ako te pitaju wrote: 11/07/2021 23:58

PA citiram ti sa stranice Ustavnog suda BIH

Preambula Ustava BiH

Podsjećajući se na Osnovna načela usaglašena u Ženevi 8. 9. 1995. godine i u Njujorku 26. 9.
1995. godine, Bošnjaci, Hrvati i Srbi, kao konstitutivni narodi (u zajednici s ostalima), i gra-
đani Bosne i Hercegovine ovim utvrđuju Ustav Bosne i Hercegovine:
Ja mu kazem gdje se nalazi zvanicini Ustav a sta on meni citira. :lol:
Citirao sam ti Ustav kojeg primjenjuje Sud u Strasbourgu i Ustavni sud BiH kao i sva tijela u BiH.
One hajvanluke o pogrešnom prijevodu ostavi za Komšića i slične njemu.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#685 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ako te pitaju »

Mozes se hinjski smijati ali to je tako. Ni u jednom gradu u kojem su hrvati vecina nemas gradonačelnika koji nije hrvat,ni uopste na nekoj bitnoj funkciji
Lokalna samouprava je uređena u skladu sa zakonima i Ustavima.
Samo je Mostar izuzetak, jer Bošnjaci nisi dali jedan čovjek jedan glas pa je nađen kompromis.
Na lokalnoj razini nema doma naroda i članova predsjedništva.
User avatar
BHCluster
Posts: 23424
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#686 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by BHCluster »

ako te pitaju wrote: 12/07/2021 00:08
BHCluster wrote: 12/07/2021 00:05
Ja mu kazem gdje se nalazi zvanicini Ustav a sta on meni citira. :lol:
Citirao sam ti Ustav kojeg primjenjuje Sud u Strasbourgu i Ustavni sud BiH kao i sva tijela u BiH.
One hajvanluke o pogrešnom prijevodu ostavi za Komšića i slične njemu.
Kazem ja dok ne bude zvanicnog prijevoda mozes guslati. A gle cuda orginalna presuda suda u Strazburu koristi istu rijec kao i zvanicna verzija Ustava sa OHR-ove stranice. Cudnovato!
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#687 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by last mohicans »

Kolinda wrote: 12/07/2021 00:06
Van Halen wrote: 12/07/2021 00:04
Mozes se hinjski smijati ali to je tako. Ni u jednom gradu u kojem su hrvati vecina nemas gradonačelnika koji nije hrvat,ni uopste na nekoj bitnoj funkciji
Pa kakve to veze ima sa bilo čim????
Pitala si njega,nadovezat cu se i ja. Cijelo vrijeme se pod plastom ugrozenosti,majoriziranosti i ostalim floskulama guraju izmjene IZ da bi samo HDZovci bili legitimni i legalni predstavnici. Drugoj strani se mnogo štoša spočitava, a u dijelovima FBiH gdje nisu Hrvati vecina,pa ni Srbi, imas načelnika u opcinama sa bošnjacima kao vecinom. Kad se pozivaju toliko na evropske vrijednosti i ravnopravnost zasto ne podrze nekog Bošnjaka ili Srbina za načelnika, nego to uvijek moraji biti legitimini HDZovci. Da ti se nadovežem i na onaj post o pomoci,izbjelicama, obuci itd. Bio sam u ARBiH zadnjih godina rata, svi moji su bili, neki se obučavali za oficire i nikad čuo da je neko otišao na obuku u HR, a i kako bi s obzirom na ratne okolnosti. Eventualno da je neko iz 5 korpusa to uspio, ali ja za to nikad nisam čuo. Kojih 500k izbjeglica su primili i na koji period? Bošnjaka, prvenstveno ili i Hrvata? O konvojima se ne provaljuj! Samo su na njima hajrovali, znamo mi koliko je prolazilo, a koliko ostajalo, pola odvadi sebi, pa i vise, propusti nešto. Znam lično čovjeka koji je glavu u torbu stavljao i u hranu skrivao oruzje, da vi ne biste otimali. Misliš da je Tuđman bio budala da propusta toliki MTS i hranu, na kraju krajeva. Iran je brodove oruzja slao koje je ko zna gdje završavalo,ali je mali dio dolazio do boraca. MTS smo prvenstveno otimali od četnika i od vas, a vrlo malo je dolazilo, nesto granata i bojiva se pravilo.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#688 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ako te pitaju »

BHCluster wrote: 12/07/2021 00:14
ako te pitaju wrote: 12/07/2021 00:08

Citirao sam ti Ustav kojeg primjenjuje Sud u Strasbourgu i Ustavni sud BiH kao i sva tijela u BiH.
One hajvanluke o pogrešnom prijevodu ostavi za Komšića i slične njemu.
Kazem ja dok ne bude zvanicnog prijevoda mozes guslati. A gle cuda orginalna presuda suda u Strazburu koristi istu rijec kao i zvanicna verzija Ustava sa OHR-ove stranice. Cudnovato!
U Odluci Sejdić-Finci 56 puta se spominje KONSTITUTIVNOST
Ustavni sud je jedini nadležan da tumači Ustav, a i načelo konstitutivnosti je Ustavni sud BiH dao mišljenje.

Prijevod imaš, e sad što te ovi lože da je pogrešan prijevod............ Možda da pokuša na Strasbourgu da se obratiš i kažeš da griješe????
prof.
Posts: 575
Joined: 17/10/2009 22:37

#689 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by prof. »

Kolinda wrote: 11/07/2021 21:01

I kad netko kaže da propaganda baš i nema moć, sine moj....jeli treba video "dugo smo vas čekali"????
Ne treba nikome video ali treba tebi očigledno protumačiti rečeno u videu - dugo su krajišnici pod blokadom i embargom čekali da nađete muda i izađete na svoju granicu iako ste imali otvorenu drugu granicu sa evropom i sigurno zaleđe. Da nisu Ameri došli da vas obuče i nauče kako se drži puška Srbi bi vas u krajini i sad držali u pat poziciji. I ono bi pričalo o oslobađanju Bihaća i krajišnika.
User avatar
BHCluster
Posts: 23424
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#690 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by BHCluster »

ako te pitaju wrote: 12/07/2021 00:22
BHCluster wrote: 12/07/2021 00:14

Kazem ja dok ne bude zvanicnog prijevoda mozes guslati. A gle cuda orginalna presuda suda u Strazburu koristi istu rijec kao i zvanicna verzija Ustava sa OHR-ove stranice. Cudnovato!
U Odluci Sejdić-Finci 56 puta se spominje KONSTITUTIVNOST
Ustavni sud je jedini nadležan da tumači Ustav, a i načelo konstitutivnosti je Ustavni sud BiH dao mišljenje.

Prijevod imaš, e sad što te ovi lože da je pogrešan prijevod............ Možda da pokuša na Strasbourgu da se obratiš i kažeš da griješe????
Upravo to i jeste problem nisu oni prevodili presudi samo ti to ne mozes skontati, ako je Ustavni sud Bosne i Hercegovine jedini nadlezan da tumaci Ustav zasto je Slucaj Sejdic-Finci zavrsio u Strazburu?
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#691 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ako te pitaju »

BHCluster wrote: 12/07/2021 00:27
ako te pitaju wrote: 12/07/2021 00:22
U Odluci Sejdić-Finci 56 puta se spominje KONSTITUTIVNOST
Ustavni sud je jedini nadležan da tumači Ustav, a i načelo konstitutivnosti je Ustavni sud BiH dao mišljenje.

Prijevod imaš, e sad što te ovi lože da je pogrešan prijevod............ Možda da pokuša na Strasbourgu da se obratiš i kažeš da griješe????
Upravo to i jeste problem nisu oni prevodili presudi samo ti to ne mozes skontati, ako je Ustavni sud Bosne i Hercegovine jedini nadlezan da tumaci Ustav zasto je Slucaj Sejdic-Finci zavrsio u Strazburu?
Europska konvencija o ljudskim pravima je direktno ugrađena u Ustav BiH, i Sud u Strasbourgu je ovlašten da preispituje odluke Ustavnog suda.
Mislim da se Sejdić i Finci nisu obraćali Ustavnom sudu nego direktno Sudu u Strasbourgu.

U potpunosti se slažem sa odlukom Sejdić-Finci.
User avatar
BHCluster
Posts: 23424
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#692 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by BHCluster »

ako te pitaju wrote: 12/07/2021 00:38
BHCluster wrote: 12/07/2021 00:27

Upravo to i jeste problem nisu oni prevodili presudi samo ti to ne mozes skontati, ako je Ustavni sud Bosne i Hercegovine jedini nadlezan da tumaci Ustav zasto je Slucaj Sejdic-Finci zavrsio u Strazburu?
Europska konvencija o ljudskim pravima je direktno ugrađena u Ustav BiH, i Sud u Strasbourgu je ovlašten da preispituje odluke Ustavnog suda.
Mislim da se Sejdić i Finci nisu obraćali Ustavnom sudu nego direktno Sudu u Strasbourgu.

U potpunosti se slažem sa odlukom Sejdić-Finci.
:lol:
Direkno kazes? Koliko se meni cini da Sud u Strazburu odlucuje o aplikaciji samo kad iskoriste svi pravni "lijekovi" u drzavi na koju se predstavka odnosi. A i Ustavni sud Bosne i Hercegovine je odlucivao u slucaju S-F samo nije naredio ukidanje odredbi koje krse prava S-F. Chudnovato zar ne?
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#693 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Kaligrafija »

Kolinda wrote: 12/07/2021 00:04
Kaligrafija wrote: 12/07/2021 00:02

Treba li tebi video blento, kad bi se Hrvatska oslobodila, da je imala jos 2 srpska korpusa u HR da je Bihac i cijeli taj kraj pao...!? Imali bi vi sad RSK entitet posred Hrvatske...!Ljubite ARBiH i hrabre krajisnike posred guzice...!
Kažeš blento, to komunikacija....razguli....
Eno ti poskoka, pa se tamo razligu...ish ish...kad im podastres fakte, onda jao, uvrijedjena mlada, this is personal...
Babu ste finansirali zajedno sa Srbijom, otimali nase oruzje poslije Vasingtonskog s. koje je stizalo nama, haj da ste uzeli pola, uzimali ste 90% , sa Srbima ljubili se po Kiseljaku i Ilidzi citav rat, satro ratovali...I na temu famozne Oluje i Bljeska, kurcina bi je bilo i vase hrabrosti, da 1000 americkih instruktora nije vodilo cijelu operaciju uz naoruzanje i potporu CIA, te satelitskih snimaka svih polozaja Srba u Hr...kao sto rekoh, ljubite Bosance u dupe i vi i Franjo mrtvi, sto imate Hrvatsku kakva jeste i sto imate sva prava, pa i vise u BiH, zemlji koju ste citav rat pokusavali da rasturite, pa i dan danas pokusavate, al KURCINA...!
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#694 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ako te pitaju »

BHCluster wrote: 12/07/2021 00:51
ako te pitaju wrote: 12/07/2021 00:38

Europska konvencija o ljudskim pravima je direktno ugrađena u Ustav BiH, i Sud u Strasbourgu je ovlašten da preispituje odluke Ustavnog suda.
Mislim da se Sejdić i Finci nisu obraćali Ustavnom sudu nego direktno Sudu u Strasbourgu.

U potpunosti se slažem sa odlukom Sejdić-Finci.
:lol:
Direkno kazes? Koliko se meni cini da Sud u Strazburu odlucuje o aplikaciji samo kad iskoriste svi pravni "lijekovi" u drzavi na koju se predstavka odnosi. A i Ustavni sud Bosne i Hercegovine je odlucivao u slucaju S-F samo nije naredio ukidanje odredbi koje krse prava S-F. Chudnovato zar ne?
Iz Ustava BiH
Prava i slobode predviđeni u Evropskoj konvenciji za zaštitu ljudskih prava i osnovnih slo-
boda i u njenim protokolima se direktno primjenjuju u Bosni i Hercegovini. Ovi akti imaju
prioritet nad svim ostalim zakonima


S-F nisu bili pred Ustavnim sudom BiH iako je Ustavni sud dužan poštivat stavove Europskog suda.ne znam šta ti je čudno, pa ne mogu odgovoriti
Novak20
Posts: 13969
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#695 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Novak20 »

Milanović jeste malo konfuzan i prznica je što bi rekli ali jasno definira politiku RH prema BiH. Što je najvažnije, nema hipoteka prema Bošnjacima, ne može mu nitko pera odbiti koliko god pokušavao, a nije mu mrsko ponavljati da se shvati da RH nije odustala od Hrvata u BiH.

Svjestan je da će bošnjačka politika biti protiv njega jer radi kontra njenih interesa kao što je svjestan čije interese treba zastupati i tko su njegovi glasači za drugi mandat.

https://www.dnevnik.ba/vijesti/milanovi ... ju-komsica
Predsjednik Republike Hrvatske Zoran Milanović izjavio je u nedjelju da u službeni posjet Sarajevu neće doći dok se "neke stvari ne razriješe", a na upit novinara da pojasni tu izjavu ustvrdio je da "član Predsjedništva BiH Željko Komšić nije predstavnik hrvatskog naroda".

- Hrvatski narod je konstitutivan narod i to je to. Dakle, moraju ga birati građani hrvatske nacionalnosti. U Hrvatskoj, doduše pripadnike manjina, ali jasno definiranih etničkih skupina, mogu birati samo pripadnici tih skupina. Dakle, ne mogu ja kao Hrvat u Hrvatskoj birati predstavnika srpskog ili bošnjačkog naroda u Hrvatskom saboru - kazao je Milanović novinarima u Vitezu, pred početak radnog sastanka s predstavnicima lokalne zajednice, te političarima i gospodarstvenicima, prenosi Fena.

Na pitanje novinara zašto danas nije bio u Srebrenici, na obilježavanju 26. godišnjice genocida nad Bošnjacima, Milanović je podsjetio da je bio u Potočarima u vrijeme kada je obnašao dužnost premijera Republike Hrvatske.

- Bio sam tamo i vjerojatno ću otići opet. Isti sam čovjek, predstavljam istu državu. Nadam se da to nitko nije protumačio kao moje podcjenjivanje žrtava, jer to je sve suprotno onome što sam u životu radio i govorio... No, ovo zlorabljenje je ljudski loše. Pokušava mi se imputirati nešto što nema veze sa mnom - kazao je Milanović, koji je u Vitezu došao s cvijetom Srebrenice na reveru.

Upitan kakvu poruku šalje Hrvatima u BiH, Milanović je kazao da se "neće dopustiti da se ide ispod standarda Daytona".

- Vidimo da da se neke ljude kažnjava što krše Dayton. A kad Hrvatska, ili ja ili premijer, tražimo da se u neke međunarodne dokumente samo spomene Dayton, kao dobar dan ili neki drugi pozdrav, ne ide. To me malo iznenađuje. Dakle, Dayton nije samo ugovor kojim je prekinut rat, čemu je jako doprinijela Hrvatska vojska koja je i spasila Bihać, da se ne dogodi nešto slično Srebrenici. Dayton je i ustavno-pravni okvir za BiH, a Hrvatska je jedan od tri potpisnika i to je na snazi. Ništa drugo nije na snazi i ništa drugo se ne može dogovoriti bez suglasja triju konstitutivnih naroda. I to će ubuduće biti u svim dokumentima međunarodnih organizacija u kojima je Hrvatska član. Ne bude li, neće biti ni tih dokumenata - naglasio je Milanović.

Dodao je da je svjestan da će zbog takvih izjava biti proglašen hrvatskim nacionalistom.

- No ja to nisam i nisam nikada ni bio. Moj životni put i sve što sam radio su potpuno drukčiji. Ali to je cijena borbe za elementarna prava. Ja sam hrvatski predsjednik, nisam europski predsjednik. Vidjeli ste šta se dogodilo na samitu NATO-a... Odjednom se Dayton ne spominje u NATO-u i EU i izbjegava se pojam konstitutivnih naroda. O tome moramo otvoreno razgovarati - kazao je Milanović.


Predsjednik Republike Hrvatske boravi u Bosni i Hercegovini od 11. do 13. srpnja.

Milanović će, kako je najavljeno, u ponedjeljak u Vitezu obići spomen-obilježje "Osmica", gdje će odati počast osmero djece koja su, prije 28 godina, poginula u eksploziji granate ispaljene s položaja Armije RBiH.

Osim Viteza, posjetiti će Mostar, Ljubuški, Tomislavgrad i Livno, te se sastati s čelnicima lokalnih vlasti i predstavnicima Hrvatskog narodnog sabora BiH.

Planirano je da Milanović održi predavanje na mostarskom sveučilištu te posjeti Franjevački samostan i muzej u Tomislavgradu.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#696 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by General War »

Black swan wrote: 11/07/2021 23:01
General War wrote: 11/07/2021 22:28
Ko i tvoj antiifasizam
Priznajem samo antitotalitarizam

Taj vas antifasizam je previse antikroatizam :mrgreen: ...uvijek zavrsi s nekim zlocinom
Ha :?
User avatar
Login77777
Posts: 8691
Joined: 18/05/2021 09:11

#697 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Login77777 »

BHCluster wrote: 12/07/2021 00:08
Kolinda wrote: 12/07/2021 00:00

Ne prizna ti on Ustavni sud, sad će ti pokušati pojasniti da na engleskom to ne znači to :lol:
Pa da li sam ja kriv sto ne postoji zvanican prijevod ustava? Sve dok ne bude zvanicnog prijevoda mozete samo guslati.
Jel Stevan nije od OHRa trazio prevod na sva tri jezika. Sta bi s tim?
User avatar
moa
Posts: 3631
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#698 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by moa »

Mijesaju se previse u unutrasnje stvari BiH.
User avatar
BHCluster
Posts: 23424
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#699 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by BHCluster »

Login77777 wrote: 12/07/2021 08:59
BHCluster wrote: 12/07/2021 00:08
Pa da li sam ja kriv sto ne postoji zvanican prijevod ustava? Sve dok ne bude zvanicnog prijevoda mozete samo guslati.
Jel Stevan nije od OHRa trazio prevod na sva tri jezika. Sta bi s tim?
Nista sta ce biti, pa pogleda samo kako tumaca ustav internet bojovnici i sve ti bude jasno.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#700 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ako te pitaju »

BHCluster wrote: 12/07/2021 09:35
Login77777 wrote: 12/07/2021 08:59
Jel Stevan nije od OHRa trazio prevod na sva tri jezika. Sta bi s tim?
Nista sta ce biti, pa pogleda samo kako tumaca ustav internet bojovnici i sve ti bude jasno.
Znači nemamo Ustava :lol:
Post Reply