Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post Reply
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#601 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ¤ jelena ¤ »

Uvalit se Austriji uopšte nije loša ideja... :hm:
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#602 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Kaligrafija »

Milanovic, HV spasila Bihac... :lol: :lol: Bolji vic, nisam cuo odavno... :lol: :lol: Grohotom se smijem...grohohoho... :D
User avatar
Truba
Posts: 81760
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#603 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

Celi bre svet se urotio pritiv nas bosnjaka
Taman da oslobodimo bih oni nas blokirase pred banjom lukom 250 kilometara u donjem vakufu
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#604 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Kolinda »

Kaligrafija wrote: 11/07/2021 20:50 Milanovic, HV spasila Bihac... :lol: :lol: Bolji vic, nisam cuo odavno... :lol: :lol: Grohotom se smijem...grohohoho... :D
I kad netko kaže da propaganda baš i nema moć, sine moj....jeli treba video "dugo smo vas čekali"????
kox
Posts: 3202
Joined: 12/09/2008 12:48

#605 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by kox »

Da Armija BiH nije 3 godine vodila rat sa srpskim separatistima dok je Hrvatska mahala usima i ratovala iskljucivo u sklopu UZP-a u BiH dugo bi vas čekali i u SAO Krajini. Danas bi vam geanicni prelaz sa Srbijom bio kod Osijeka.
Ono, ako ćemo o ratu sa kojim Milanović ima veze kao i moja rahmetli nana.
dek
Posts: 539
Joined: 28/02/2005 23:53

#606 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by dek »

Provokator ljigavi dolazi na 11.07.
Provokacija samo takva, zašto ga ovi naši imbecili ne proglase nepoželjnim u Sarajevu.
Čuj, on neće u Sa.
kox
Posts: 3202
Joined: 12/09/2008 12:48

#607 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by kox »

Razgovarati treba sa svakim pa i sa Milanovicem, kad ga neko od savjetnika obavijesti da nije Biden pa da ce se neko u Sarajevu zabrinuti što ga nema. Ali sve dok se ponaša kao histerični pubertetlija za kojeg ne znaš šta će ga prenijeti u sljedećem trenutku ne znam o čemu bi razgovarali, sta bi to dobro moglo donijeti i Hrvatskoj i nama.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#608 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Chmoljo »

Kolinda wrote: 11/07/2021 21:01
Kaligrafija wrote: 11/07/2021 20:50 Milanovic, HV spasila Bihac... :lol: :lol: Bolji vic, nisam cuo odavno... :lol: :lol: Grohotom se smijem...grohohoho... :D
I kad netko kaže da propaganda baš i nema moć, sine moj....jeli treba video "dugo smo vas čekali"????
Jesu li to tri i po godine Dudakovicu dopremali mts?

Dok je HV ratovao pod Gornjim Vakufom tada se Bihac sam branio. E kada je HV krenula da zauzima Krajinu, e tada se Bihac ne bi odbranio.

Kako zgodno...
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#609 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ako te pitaju »

Milanović je danas došao u BiH sa cvijetom Srebrenice. Uvijek je osuđivao genocid u Srebrenici i negatore genocida.
Iako je dobio (ni)malo glasova na predsjedničkim izborima iz BiH ipak je došao među svoj narod i među svoje državljane, među ostalim.
Govori ono što misli 99% Hrvata u BiH i ogromna većina u RH.
Zalaže se sa put BiH u EU, bez nametanja predstavnika narodima i za ravnopravnost naroda u BiH.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#610 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Kolinda »

Chmoljo wrote: 11/07/2021 21:29
Kolinda wrote: 11/07/2021 21:01

I kad netko kaže da propaganda baš i nema moć, sine moj....jeli treba video "dugo smo vas čekali"????
Jesu li to tri i po godine Dudakovicu dopremali mts?

Dok je HV ratovao pod Gornjim Vakufom tada se Bihac sam branio. E kada je HV krenula da zauzima Krajinu, e tada se Bihac ne bi odbranio.

Kako zgodno...
Ako ćemo u tom smjeru voditi priču onda bi se mogli vratiti u '91.dok je gorilo Ravno netko je mahao Titinim slikama a netko govorio da to nije njihov rat.
Bihać je kontinuitet pomagan od strane Hrvatske i to na sve moguće načine, dalje, nije Alija bio u ofenzivi kad je došao u Split i pozvao Hrvatsku u pomoć, pomoć koja je dovela do oslobađanja ogromnog teritorija BIH uz spomenutu deblokadu Bihaća, tek nakon toga su Srbi sjeli za stol i pristali ostati unutar BiH što se može vidjeti i po izvještaju Clintonove administracije....Za kraj, ratne priče niti volim niti želim o njima ali nekada ne možeš pobjeći iz priče....toliko od mene na temu Bihaća....
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#611 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by General War »

ako te pitaju wrote: 11/07/2021 20:18
DonieBrasco wrote: 11/07/2021 20:04 Ovo je samo pocetak sta ce da rade, dobit ce oni izborni kako zele i vise od toga, a dobit ce jos vise moci u domu naroda. A onda pocinje operacija treci entitetili jos gore "hrvatska" FBiH.

Samo pazite kad se zavrsi Peljeski most pa kada dole sve uknjize sebi u teritoriju hrvatske, ja vam garanutjem milion ce problema biti kad se taj most zavrsi.
Teorija zavjere? Ma nema.... Ispod Pelješkog Mosta su tajni kanali koji vode do Bradine...buhaaaaa

Al pazi rečenice : "dobit će još moći u Domu naroda", jel to misliš reći Sejdo, Meho i Ahmed neće više preko noći postajati Hrvati i zauzimati mjesta Hrvatima u Domu Naroda. Kuku-lele tragedije u P. M. JEL MOŽETE ZAMISLITI bezobrazluka Hrvata! Hoće predstavnike Hrvata u Domu Naroda u klubu Hrvata.
Koji samo bezobrazluk
Sejdo, Meho i Ahmed ne poklanjaju djelove BiH hrvatskoj, to radi, Dragan Bozo, Ivan...
U PM, tvoj bezobrazluk sa ponavljanjem gluposti pedeset puta dnevno, zasluzuje da i ja razmislim za Komsu zaokruzim sljedeci put cisto radi tebe, ove raje Zokija glipsona sto ti je predsjednik.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#612 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by 90minut »

Kolinda wrote: 11/07/2021 21:47
Chmoljo wrote: 11/07/2021 21:29

Jesu li to tri i po godine Dudakovicu dopremali mts?

Dok je HV ratovao pod Gornjim Vakufom tada se Bihac sam branio. E kada je HV krenula da zauzima Krajinu, e tada se Bihac ne bi odbranio.

Kako zgodno...
Ako ćemo u tom smjeru voditi priču onda bi se mogli vratiti u '91.dok je gorilo Ravno netko je mahao Titinim slikama a netko govorio da to nije njihov rat.
Bihać je kontinuitet pomagan od strane Hrvatske i to na sve moguće načine, dalje, nije Alija bio u ofenzivi kad je došao u Split i pozvao Hrvatsku u pomoć, pomoć koja je dovela do oslobađanja ogromnog teritorija BIH uz spomenutu deblokadu Bihaća, tek nakon toga su Srbi sjeli za stol i pristali ostati unutar BiH što se može vidjeti i po izvještaju Clintonove administracije....Za kraj, ratne priče niti volim niti želim o njima ali nekada ne možeš pobjeći iz priče....toliko od mene na temu Bihaća....
Ne govori ti on o tome govori ti da Bihac ne bi pao nikad bez obzira šta ovaj kroasan govorio.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#613 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ako te pitaju »

Sejdo, Meho i Ahmed ne poklanjaju djelove BiH hrvatskoj, to radi, Dragan Bozo, Ivan...
U PM, tvoj bezobrazluk sa ponavljanjem gluposti pedeset puta dnevno, zasluzuje da i ja razmislim za Komsu zaokruzim sljedeci put cisto radi tebe, ove raje Zokija glipsona sto ti je predsjednik.
Vidiš, ja i želim da ti imaš opciju da zaokružiš Komšića i da tebe predstavlja, a ne da zaokružiš Komšića pa da mene predstavlja.
Ja se borim da te predstavlja onaj koga zaokružiš.

Vjerujem da ima Ivana i Anta koji primaju plaću iz BiH a bore se za interese RH i to treba mijenjati.
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#614 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Van Halen »

PAKAŠ
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#615 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by karanana »

A u sustini podrzavali i abdica.

Kolinda, kraljice balkana, vrati nam se, zajebali smo se u podrsci.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#616 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by General War »

Black swan wrote: 11/07/2021 20:29 Vracanje u sastav austrougarske monarhije i pisanje po svim drzavama poslije 1918 posebice na sugoslaviju i njezine isprtke vratilo bi osmijeh ma lica normalnih ljudi

...vidi se to, kad nemas naviku da budes gospodin, vec fukara koja mora imati nekoga da joj govori kako i sta.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#617 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by General War »

ako te pitaju wrote: 11/07/2021 21:57
Sejdo, Meho i Ahmed ne poklanjaju djelove BiH hrvatskoj, to radi, Dragan Bozo, Ivan...
U PM, tvoj bezobrazluk sa ponavljanjem gluposti pedeset puta dnevno, zasluzuje da i ja razmislim za Komsu zaokruzim sljedeci put cisto radi tebe, ove raje Zokija glipsona sto ti je predsjednik.
Vidiš, ja i želim da ti imaš opciju da zaokružiš Komšića i da tebe predstavlja, a ne da zaokružiš Komšića pa da mene predstavlja.
Ja se borim da te predstavlja onaj koga zaokružiš.

Vjerujem da ima Ivana i Anta koji primaju plaću iz BiH a bore se za interese RH i to treba mijenjati.
Ti samo kenjas po forumu jedno te isto evo danima, cini mi se da si ti onaj bekrija sto je banovan prije mjesec dana, sa slicnim pateticnim kukanjem...nema nista od "llegitimnih live with it, ako Bakir ti to da, dace...nemoras plakati.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63359
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#618 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by BarbaDue »

dek wrote: 11/07/2021 21:15 Provokator ljigavi dolazi na 11.07.
Provokacija samo takva, zašto ga ovi naši imbecili ne proglase nepoželjnim u Sarajevu.
Čuj, on neće u Sa.
Istog sam mišljenja.
Obavezno mu zabraniti nezvanične ulaska u BiH.
kox
Posts: 3202
Joined: 12/09/2008 12:48

#619 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by kox »

ako te pitaju wrote: 11/07/2021 21:57
Sejdo, Meho i Ahmed ne poklanjaju djelove BiH hrvatskoj, to radi, Dragan Bozo, Ivan...
U PM, tvoj bezobrazluk sa ponavljanjem gluposti pedeset puta dnevno, zasluzuje da i ja razmislim za Komsu zaokruzim sljedeci put cisto radi tebe, ove raje Zokija glipsona sto ti je predsjednik.
Vidiš, ja i želim da ti imaš opciju da zaokružiš Komšića i da tebe predstavlja, a ne da zaokružiš Komšića pa da mene predstavlja.
Ja se borim da te predstavlja onaj koga zaokružiš.

Vjerujem da ima Ivana i Anta koji primaju plaću iz BiH a bore se za interese RH i to treba mijenjati.
Preduslov da te predstavlja onaj koga si zaokružio je da taj legalno pobijedi na izborima. Problem bi bio, kao što i jeste, da npr. ne možeš glasati za člana predsjedništva iz hrvatskog naroda zato što živiš u RS-u i obratno, to je diskriminacija. A to što ti glasaš za nekoga a taj pošteno izgubi izbore je drugi par rukava.
Član predsjedništva predstavlja sve građane BiH.
Last edited by kox on 11/07/2021 22:18, edited 1 time in total.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#620 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by General War »

Black swan wrote: 11/07/2021 20:52 Celi bre svet se urotio pritiv nas bosnjaka
Taman da oslobodimo bih oni nas blokirase pred banjom lukom 250 kilometara u donjem vakufu
Sto jes, jes...vasingtonski sporazum je postignut, kada hrevatska vec nije mogla sakriti one koji vodoravno napustaju BiH kao i Dejton u drugom slucaju...eto provjeri.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#621 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by General War »

kox wrote: 11/07/2021 22:11
ako te pitaju wrote: 11/07/2021 21:57
Vidiš, ja i želim da ti imaš opciju da zaokružiš Komšića i da tebe predstavlja, a ne da zaokružiš Komšića pa da mene predstavlja.
Ja se borim da te predstavlja onaj koga zaokružiš.

Vjerujem da ima Ivana i Anta koji primaju plaću iz BiH a bore se za interese RH i to treba mijenjati.
Preduslov da te predstavlja onaj koga si zaokružio je da taj legalno pobijedi na izborima. Problem bi bio, kao što i jeste, da npr. ne možeš glasati za člana predsjedništva iz hrvatskog naroda zato što živiš u RS-u i obratno, to je diskriminacija. A to što ti glasaš za nekoga a taj pošteno izgubi izbore je drugi par rukava.
Član predsjedništva predstavlja sve građane BiH.
Ma nema on pojma ni sta hoce ni kako ono sto hoce da postigne...tipicno skretanje paznje sa normalnih tema...eno hrvatsku upropastise bez sejda i alija, pa opet bjeze za Irsku...gluposti neizivljenih nacionalisra.
User avatar
Truba
Posts: 81760
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#622 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

General War wrote: 11/07/2021 22:01
Black swan wrote: 11/07/2021 20:29 Vracanje u sastav austrougarske monarhije i pisanje po svim drzavama poslije 1918 posebice na sugoslaviju i njezine isprtke vratilo bi osmijeh ma lica normalnih ljudi

...vidi se to, kad nemas naviku da budes gospodin, vec fukara koja mora imati nekoga da joj govori kako i sta.
A ti si veliki stovatelj srmrdoslavije i njezine djece zvane propo kauc
User avatar
Truba
Posts: 81760
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#623 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

Kolinda wrote: 11/07/2021 21:01
Kaligrafija wrote: 11/07/2021 20:50 Milanovic, HV spasila Bihac... :lol: :lol: Bolji vic, nisam cuo odavno... :lol: :lol: Grohotom se smijem...grohohoho... :D
I kad netko kaže da propaganda baš i nema moć, sine moj....jeli treba video "dugo smo vas čekali"????
Uvijek je bilo pomozi sirotu na svoju sramotu
User avatar
Truba
Posts: 81760
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#624 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

karanana wrote: 11/07/2021 21:58 A u sustini podrzavali i abdica.

Kolinda, kraljice balkana, vrati nam se, zajebali smo se u podrsci.
Svi smo se zajebali
Sva sreca
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#625 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by General War »

Black swan wrote: 11/07/2021 22:23
General War wrote: 11/07/2021 22:01 [/u]
...vidi se to, kad nemas naviku da budes gospodin, vec fukara koja mora imati nekoga da joj govori kako i sta.
A ti si veliki stovatelj srmrdoslavije i njezine djece zvane propo kauc
Ne mozete ni okrecit u nezavisnoj...doduse nebi ni imali da nije partizana, ni sta okrecit.
Post Reply