Sirija vol. 2

salik79

#132351 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 » 24/10/2019 23:43

Kikibombona wrote:
salik79 wrote:Kako si znao?! Kao sto znas da je "mozda mislio na Isilovce"?!

Poslusaj sta kaze za mevlud, za ajvatovicu, za tekije i zikr halke,.... pa pokusaj sabrati 2 i 2! Mozda to ne zelis? :roll:

Kuduzovic i kuduzovicevci bi te sutra ganjali k'o i tvoje Kurde, samo da im dodje njihovih pet minuta... Samo sto bi ti tada bilo kasno kmecati.
Odmah sam ti napisao da ne vjerujem da je to rekao za Ajvatovicu
Ne vjerujem da je to Kuduzovic rekao. Iznosi kritike na racun Ajvatovice i je njegovo pravo. Meni je Ajvatovica super manifestacija i to je moje pravo.
Ne sumnjam da bi me ganjali Bilal Bosnic, Nusret Imamovic i ta ISIL - al-Kaida ekipa. Za Kuduzovica ne mogu tako reci. On je u vise navrata osudio terorizam sto Bosnic i Imamovic nikad nisu uradili - stavise, otvoreno su podrzavali i podrzavaju terorizam. Ima razlike medju njima.

Ja naravno nisam pristalica Kuduzovica samo pokusavam biti realan.

...

Tebi smeta jer kaze da su sufije stetne za islam, jer cine protiv vjere vise nego alkosi, narkomani i lopovi. I smeta ti radi odnosa prema Iranu.
Sta ne vjerujes da je rekao? Da je novotarija?!

sarajevoxxxx

#132352 Re: Sirija vol. 2

Post by sarajevoxxxx » 24/10/2019 23:43

salik79 wrote:
sarajevoxxxx wrote:
salik79 wrote:
Stijena, jarane, stijena... Nigdje vode. A, ti znas da nije kopao i trazio? Onda je se sjetio da je dova "najjace oruzje/alat". Isto sto je i hazreti Hadzera ucinila.

Nego, kako podnosis cinjenicu da su Isa beg i Gazi Husrev beg bili sufije?
U Bosni gdje god zakopaš imaš vodu. Pogotovo u brdima u šumi. Nigdje se ne spominje da su kopali da zaobiđu stijenu, već je naglasak na molitvi.

“ Predaja kaze da je Ajvaz-Dedo nedaleko od Prusca našao snažno vrelo, ali prema mjestu zakrčeno stijenom dugom 74 metra i visokom oko 30 metara.
Stijena je ometala provođenje vodovoda, pa se ovaj poduzetni i pobožni dobrotvor 40 dana uzastopce ranim sabah-namazom obraćao Svevišnjem da stijenu rastavi. Četrdeseto jutro učeći nakon namaza Ajvaz-Dedo zaspi i usnije da su se dva bijela ovna sudarila i rastavila stijenu. Prenuvši se iz sna, ugleda stijenu rastavljenu. Duž nastalog koridora kroz stijenu, polozene su uskoro drvene cijevi kroz koje je potekla voda u Prusac”.

Za sufije, amidža mi je sufija, ide redovno na zikrove, sve su to naša braća muslimani.

Bravo! A, da nam pokusas objasniti, na koji nacin je u taj vakat mogao doci do tog vrela?! Na koji nacin bi danas razvalio stijenu dugu 74 i visoku 30 metara, da dodjes do vrela?! De, razmisli malo.

Gdje ti ide amidza na zikr?
Nema je gdje nije bio.

Može može, itekako se moze zaobići, ljudi u njegov vakat kilometre vodovoda kopali.

Priča o Ajvaz Dedi samo na prvi pogled je islamska, a u stvari nosi poruku, “sjedi i moli se, dat će Bog”, apsolutno suprotno islamskom učenju, pa možda je i to jedan od razloga stagnacije muslimana, ne uzimanje za uzroke i prepuštanje Božijoj volji.

Ajvaz Dedo je primjer kako ne treba postupati.

bogoljub

#132353 Re: Sirija vol. 2

Post by bogoljub » 24/10/2019 23:47

Zato je Ajvaz dedo kod nas na glasu! :lol:

salik79

#132354 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 » 24/10/2019 23:47

Kikibombona wrote:....

Da probam na laksi nacin... Sta mislis ti, ako bi Kuduz ubijao nas "muslimane novotare", sta bi radio s vama kjafirima?

Kikibombona

#132355 Re: Sirija vol. 2

Post by Kikibombona » 24/10/2019 23:49

salik79 wrote:
Challenger_ wrote:
salik79 wrote:pa pokusaj sabrati 2 i 2! Mozda to ne zelis? :roll:
Prpa ga. Kukavica.
A, kroz post, ili dva, ce opet poceti smarati s turko-vehabijama, prikazama, bla, bla, bla, i ispitivati nas ko ih, kao takve, moze podrzavati. :-) :roll:
Opet podmeces u stilu iranskih mula...

1. Nisam pristalica Kuduzovica i ekipe. Ateista sa dna kace. :-) Samo sam realan i oborio sam tvoj lazni navod da je Kuduzovic rekao da posjetioce Ajvatovice treba pobiti.

Vehabije i selefije mozes nakaciti Opetja i 51, meni ne.

2. Opetja i 51 podrzavaju vehabijske koljace u Siriji. To je ekipa Nusreta Imamovica i Bilala Bosnica.

...

Dr. Kuduzovic je clan IZ BiH i sastaje se sa bosanskim imamima

Image

A ove vehabijske prikaze, teroristi i koljaci... su isti oni kao u Siriji, sto masakriraju Kurde... Bilal Bosnic i Nusret Imamovic

Image

U pogledu vidis izopacenost i zlo, a to je vojska i ideologija koju podrzavaju Opetja, 51 i njima slicni.

Challenger_
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije

#132356 Re: Sirija vol. 2

Post by Challenger_ » 24/10/2019 23:53

Kikibombona wrote:U pogledu vidis izopacenost i zlo, a to je vojska i ideologija koju podrzavaju Opetja, 51 i njima slicni.
Notorna laž.

EDIT: OpetJa je podržavao NWO i uspon Turske a ti podržavaš raspali NWO i uspon Kurda. Što bi se reklo, u pet deka.

Nije lijepo klevetati ljude.
Last edited by Challenger_ on 25/10/2019 00:00, edited 1 time in total.

Nadzornik

#132357 Re: Sirija vol. 2

Post by Nadzornik » 24/10/2019 23:55

We were shocked and puzzled.

Sokirani smo i zbunjeni... :D

Bolje i to nego da su kao Sojic iznenadjeni i uvrijedjeni... :lol:

Image

ERBIL (Kurdistan 24) - Ilham Ahmed, the co-chair of the Syrian Democratic Council (SDC), told a congressional hearing in Washington on Wednesday that US officials had previously assured Kurdish-led forces in Syria that America would not allow Turkey to attack areas under the group’s control.

https://www.kurdistan24.net/en/news/278 ... 8ae4fda6ed

salik79

#132358 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 » 24/10/2019 23:57

sarajevoxxxx wrote:
Nema je gdje nije bio.

Može može, itekako se moze zaobići, ljudi u njegov vakat kilometre vodovoda kopali.

Priča o Ajvaz Dedi samo na prvi pogled je islamska, a u stvari nosi poruku, “sjedi i moli se, dat će Bog”, apsolutno suprotno islamskom učenju, pa možda je i to jedan od razloga stagnacije muslimana, ne uzimanje za uzroke i prepuštanje Božijoj volji.

Ajvaz Dedo je primjer kako ne treba postupati.
Ako nema druge mogucnosti, a pokusao je sve sto je bilo u njegovoj moci, u cemu je problem "upotrijebiti" dovu?

Ashabi Kehf, uvidjevsi da ne mogu opstati sa svojom vjerom u okruzenju u kakvom su bistvovali, otisli u pecinu i uputili dovu Gospodaru. Takvi kao ti, danas bi rekli: "Ako su zaista i postojali, zasto se nisu potrudili, bili ustrajni, pronasli nacina kako zivjeti i raditi u takvom okruzenju, a da ne dovedu svoj iman u pitanje, a ne - tek tako - predati se, osamiti u pecini i doviti! Zasto se nisu borili i trudili?!". Mislim, na milion mjesta nas i Gospodar upucuje na dovu, u nekim teskim situacijama, ali jok, mi cemo je dovoditi u pitanje...

Uglavnom, za cetrdeset dana nije postojala ni teoretska sansa da se ta stijena prokopa, ili zaobidje, pogotovo u taj vakat...

Nadzornik

#132359 Re: Sirija vol. 2

Post by Nadzornik » 25/10/2019 00:01

:lol: :lol: :lol:

The SDF also called russia to put pressure on the Syrian government to change the tone of its rhetoric towards the Kurdish people and the SDF.

https://twitter.com/RojavaNetwork/statu ... %2Fpage-67

Kikibombona

#132360 Re: Sirija vol. 2

Post by Kikibombona » 25/10/2019 00:02

salik79 wrote:

Da probam na laksi nacin... Sta mislis ti, ako bi Kuduz ubijao nas "muslimane novotare", sta bi radio s vama kjafirima?
A kako cu ja to znati?
Ja ne bih volio da Kuduzovic preuzme vlast u BiH.
To su zelje Opetja i 51, te jos nekih pojedinaca na ovoj temi, koji zdusno navijaju za vehabije u Siriji.
Uz to, posteno je dodati da su nase vehabije i selefije KAMILICA za sirijske monstrume i koljace.

...

Ne znamo na koga je Kuduzovic mislio kada je rekao da trebaju biti ubijeni. Mozda ISIL-ovce ili ko zna. Jednostavno nije rekao. Nigdje nije spomenuo Ajvatovicu, sufije itd.

...

Njegov stav prema sufijama je poznat ali nikad nije rekao da ih treba ubijati. Ovdje odgovara na pitanje da li je muslimanu dozvoljeno slusati predavanje sufijskog sejha:
Musliman mora paziti od koga usvaja vjersko znanje, naročito pitanja koja se tiču vjerovanja. Danas na da’vetskom polju možemo sresti ljude koji promiču opasno i pogrešno razumijevanje vjere, pozivajući obično u jednu ili drugu krajnost, najčešće u haridžizam, krajnost kojom su zaraženi mnogi omladinci, ili u murdžizam, krajnost kojom su iskušani mnogi muslimani. Sufizam je, nesumnjivo, krajnost i stranputica na čiju su opasnost upozoravali učenjaci kroz dugi niz stoljeća.
Mnoge sufijske predvodnike učenjaci ehli-sunneta proglasili su nevjernicima zbog njihovih izjava ili postupaka koji potiru osnovu imana. Stoga, muslimanu je zabranjeno slušanje predavanja koja drže sufije, sjedenje u njihovim halkama, čitanje njihovih publikacija i povođenje za novotarijama koje izmišljaju. Svevišnji Allah neke je novotare obdario retorikom koju koriste izazivajući sumnje u ljudskim srcima, a te su sumnje, kako tvrdi imam Zehebi, zarazne i uništavaju srca. (Vidjeti: Sijeru ealamin-nubela, 7/261.)
To je još zabranjenije ako se radi o čovjeku koji moli mrtve i traži da ispune neku njegovu potrebu, odnosno traži od živih ono što samo Allah može. Dova je ibadet, obavijestio nas je Poslanik,(Tirmizi i Ibn Hibban, s vjerodostojnim lancem prenosilaca.) a ibadet se smije upraviti isključivo Uzvišenom Allahu, a Allah najbolje zna.
Odgovorio: Dr. Safet Kuduzović
Ja se ne slazem sa ovakvim stavovima, ali to je njegova ideologija, ne mozemo mu zabraniti da misli. I valjda ima neko uporiste za ovo sto prica.

salik79

#132361 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 » 25/10/2019 00:04

Kikibombona wrote:
Opet podmeces u stilu iranskih mula...

1. Nisam pristalica Kuduzovica i ekipe. Ateista sa dna kace. :-) Samo sam realan i oborio sam tvoj lazni navod da je Kuduzovic rekao da posjetioce Ajvatovice treba pobiti.

Vehabije i selefije mozes nakaciti Opetja i 51, meni ne.

2. Opetja i 51 podrzavaju vehabijske koljace u Siriji. To je ekipa Nusreta Imamovica i Bilala Bosnica.

...

Dr. Kuduzovic je clan IZ BiH i sastaje se sa bosanskim imamima

Image

A ove vehabijske prikaze, teroristi i koljaci... su isti oni kao u Siriji, sto masakriraju Kurde... Bilal Bosnic i Nusret Imamovic

Image

U pogledu vidis izopacenost i zlo, a to je vojska i ideologija koju podrzavaju Opetja, 51 i njima slicni.
Halo, jesi lo ti stvarno ogranicen, ili samo furas ogranicenost?! Ako Kuduzovic "dane Ajvatovice" smatra "novotarijom", a "...novotari prljaju akidu i kao takvi zasluzuju da budu ubijeni..." to je za tebe - sta?!

Kako mislis "Kuduzovic clan Islamske zajednice"?! Placa clanarinu, ili sta?!

salik79

#132362 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 » 25/10/2019 00:09

Kikibombona wrote:
salik79 wrote:

A kako cu ja to znati?
Ja ne bih volio da Kuduzovic preuzme vlast u BiH.
To su zelje Opetja i 51, te jos nekih pojedinaca na ovoj temi, koji zdusno navijaju za vehabije u Siriji.
Uz to, posteno je dodati da su nase vehabije i selefije KAMILICA za sirijske monstrume i koljace.

...

Ne znamo na koga je Kuduzovic mislio kada je rekao da trebaju biti ubijeni. Mozda ISIL-ovce ili ko zna. Jednostavno nije rekao. Nigdje nije spomenuo Ajvatovicu, sufije itd.

...

Njegov stav prema sufijama je poznat ali nikad nije rekao da ih treba ubijati. Ovdje odgovara na pitanje da li je muslimanu dozvoljeno slusati predavanje sufijskog sejha:
Musliman mora paziti od koga usvaja vjersko znanje, naročito pitanja koja se tiču vjerovanja. Danas na da’vetskom polju možemo sresti ljude koji promiču opasno i pogrešno razumijevanje vjere, pozivajući obično u jednu ili drugu krajnost, najčešće u haridžizam, krajnost kojom su zaraženi mnogi omladinci, ili u murdžizam, krajnost kojom su iskušani mnogi muslimani. Sufizam je, nesumnjivo, krajnost i stranputica na čiju su opasnost upozoravali učenjaci kroz dugi niz stoljeća.
Mnoge sufijske predvodnike učenjaci ehli-sunneta proglasili su nevjernicima zbog njihovih izjava ili postupaka koji potiru osnovu imana. Stoga, muslimanu je zabranjeno slušanje predavanja koja drže sufije, sjedenje u njihovim halkama, čitanje njihovih publikacija i povođenje za novotarijama koje izmišljaju. Svevišnji Allah neke je novotare obdario retorikom koju koriste izazivajući sumnje u ljudskim srcima, a te su sumnje, kako tvrdi imam Zehebi, zarazne i uništavaju srca. (Vidjeti: Sijeru ealamin-nubela, 7/261.)
To je još zabranjenije ako se radi o čovjeku koji moli mrtve i traži da ispune neku njegovu potrebu, odnosno traži od živih ono što samo Allah može. Dova je ibadet, obavijestio nas je Poslanik,(Tirmizi i Ibn Hibban, s vjerodostojnim lancem prenosilaca.) a ibadet se smije upraviti isključivo Uzvišenom Allahu, a Allah najbolje zna.
Odgovorio: Dr. Safet Kuduzović
Ja se ne slazem sa ovakvim stavovima, ali to je njegova ideologija, ne mozemo mu zabraniti da misli. I valjda ima neko uporiste za ovo sto prica.
Jos jednom, trebam li citirati, cak je i tespih na samom "coveru" postavljen kao novotarija. Za Kuduzovica je masa stvari, koje praktikuju bosanski muslimani i mnogi drugi muslimani sirom svijeta, kao sto je mevlud i sl. novotarija, a svako ko to praktikuje novotar, a :novotari prljaju akidu i kao takvi zasluzuju da budu ubijeni!!! Sta tebi ovdje nije jasno?! Ajvatovica - novotarija, praktikovana od strane novotara, a novotari trebaju da budu STA?!

bogoljub

#132363 Re: Sirija vol. 2

Post by bogoljub » 25/10/2019 00:16

Da dožive napad kao onaj i Bugojnu koji su izveli takvi koji tako razmišljaju. Na PS. Fuj gadovi.

aldinjo

#132364 Re: Sirija vol. 2

Post by aldinjo » 25/10/2019 00:33

Kikibombona wrote:
salik79 wrote:Da. Ti! U bilo kojem citiranju, bilo cega vezano za Islam, se pozivas na ovakve utvare. Kakva je razlika izmedju ovih i ovoga?!

Image

A, upravo njega ti ovako spominjes:
Uvazeni Zijad Ljakic kaze du dervisi koji se oblace kao zene gori od homoseksualaca jer kaljaju islam. A sta tek reci za Ajvatovicu, Mevlud i sl.
Vise si ti puta, u afirmativnom smislu, citirao Ljakica i ljakice, nego bilo ko drugi na ovom forumu.
Zasto sejha Zijada Ljakica stavljas u istu ravan sa vehabijskim koljacima iz Sirije?

Sejh Ljakic je osudio ISIL i al-Kaidu, zlocine i klanje civila.

...

Sa turskim vehabijama mozes porediti jedino Bilala Bosnica koji je opravdano u zatvoru. Ljakic, Kuduzovic, Golos i drugi su ugledni gradjani. Ja se ne slazem sa njima u dosta toga, ali su cisti pred zakonom i nisam vidio da su pozivali na nasilje.

I kada govore o iranskom stetnom utjecaju oni ne pozivaju na nasilje. Demokratski iznose misljenje.
Bilal Bosnić nije opravdano u zatvoru. U zatvoru je jer bh vazali rade po instrukcijama prije svega američkih mentora. Po tebi je opravdano, ali pošto si ti ovdje bezbroj puta "pljuvao" po islamskim propisima i vjernicima i ne čudi puno. Allah dželle še'nuhu je vas nevjernike opisao u Kur'anu pa je onda jasna vaša mržnja po sljedbenicima Kur'ana i Sunneta. Ni ove dežurne šiije na forumu nisu puno bolje od tebe.

salik79

#132365 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 » 25/10/2019 00:37

aldinjo wrote:
Kikibombona wrote:
salik79 wrote:Da. Ti! U bilo kojem citiranju, bilo cega vezano za Islam, se pozivas na ovakve utvare. Kakva je razlika izmedju ovih i ovoga?!

Image

A, upravo njega ti ovako spominjes:

Uvazeni Zijad Ljakic kaze du dervisi koji se oblace kao zene gori od homoseksualaca jer kaljaju islam. A sta tek reci za Ajvatovicu, Mevlud i sl.

Vise si ti puta, u afirmativnom smislu, citirao Ljakica i ljakice, nego bilo ko drugi na ovom forumu.
Zasto sejha Zijada Ljakica stavljas u istu ravan sa vehabijskim koljacima iz Sirije?

Sejh Ljakic je osudio ISIL i al-Kaidu, zlocine i klanje civila.

...

Sa turskim vehabijama mozes porediti jedino Bilala Bosnica koji je opravdano u zatvoru. Ljakic, Kuduzovic, Golos i drugi su ugledni gradjani. Ja se ne slazem sa njima u dosta toga, ali su cisti pred zakonom i nisam vidio da su pozivali na nasilje.

I kada govore o iranskom stetnom utjecaju oni ne pozivaju na nasilje. Demokratski iznose misljenje.
Bilal Bosnić nije opravdano u zatvoru. U zatvoru je jer bh vazali rade po instrukcijama prije svega američkih mentora. Po tebi je opravdano, ali pošto si ti ovdje bezbroj puta "pljuvao" po islamskim propisima i vjernicima i ne čudi puno. Allah dželle še'nuhu je vas nevjernike opisao u Kur'anu pa je onda jasna vaša mržnja po sljedbenicima Kur'ana i Sunneta. Ni ove dežurne šiije na forumu nisu puno bolje od tebe.
Eh, kikoni, ovu su im sljedbenici. Pokusaj zamisliti sta bi bilo da im dodje njihovih pet minuta, kao u Libiji, Siriji, Iraku...

Kikibombona

#132366 Re: Sirija vol. 2

Post by Kikibombona » 25/10/2019 00:45

salik79 wrote:
aldinjo wrote:Bilal Bosnić nije opravdano u zatvoru. U zatvoru je jer bh vazali rade po instrukcijama prije svega američkih mentora. Po tebi je opravdano, ali pošto si ti ovdje bezbroj puta "pljuvao" po islamskim propisima i vjernicima i ne čudi puno. Allah dželle še'nuhu je vas nevjernike opisao u Kur'anu pa je onda jasna vaša mržnja po sljedbenicima Kur'ana i Sunneta. Ni ove dežurne šiije na forumu nisu puno bolje od tebe.
Eh, kikoni, ovu su im sljedbenici. Pokusaj zamisliti sta bi bilo da im dodje njihovih pet minuta, kao u Libiji, Siriji, Iraku...
A sta sam rekao za Bilala Bosnica i Nusreta Imamovica, njihove sljedbenike?
Pa ima li iko na temi da o njima govori ostrije od mene?

Sad ce jos ispasti da podrzavam bosanske vehabije... :D zato sto sam rekao da Kuduzovic nigdje nije JASNO rekao da treba ubijati hodocasnike Ajvatovice. Ti mozes svasta implicirati i praviti razne konstrukcije na osnovu jedne izjave, ali on to nigdje nije rekao.

salik79

#132367 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 » 25/10/2019 00:51

Kikibombona wrote:
salik79 wrote:
aldinjo wrote:Bilal Bosnić nije opravdano u zatvoru. U zatvoru je jer bh vazali rade po instrukcijama prije svega američkih mentora. Po tebi je opravdano, ali pošto si ti ovdje bezbroj puta "pljuvao" po islamskim propisima i vjernicima i ne čudi puno. Allah dželle še'nuhu je vas nevjernike opisao u Kur'anu pa je onda jasna vaša mržnja po sljedbenicima Kur'ana i Sunneta. Ni ove dežurne šiije na forumu nisu puno bolje od tebe.
A sta sam rekao za Bilala Bosnica i Nusreta Imamovica, njihove sljedbenike?
Pa ima li iko na temi da o njima govori ostrije od mene?

Sad ce jos ispasti da podrzavam bosanske vehabije... :D zato sto sam rekao da Kuduzovic nigdje nije JASNO rekao da treba ubijati hodocasnike Ajvatovice. Ti mozes svasta implicirati i praviti razne konstrukcije na osnovu jedne izjave, ali on to nigdje nije rekao.
Pitaj ga i za Kuduzovoca i Ljakica. ;-)

A ti se slobodno nastavi praviti mahnit, ne crtao ti ja vise... :roll: :skoljka:

Jos nam samo reci da Kuduzovic i Ljakic nisu vehabije, pa da idemo spavati...

Matzan

#132368 Re: Sirija vol. 2

Post by Matzan » 25/10/2019 00:54

Nadzornik wrote:Laureati nobelove nagrade za mir... :D

Image

Što se D. Trumpa tiče, zaslužio je sto puta više Nobelovu nagradu od Baracka Obame.

Moenx

#132369 Re: Sirija vol. 2

Post by Moenx » 25/10/2019 02:38

Da li ima Kurda u turskoj armiji i da li se oni bore u Siriji

von_admir

#132370 Re: Sirija vol. 2

Post by von_admir » 25/10/2019 06:38

Amerikanci razmatraju slanje tenkova u Siriju da cuvaju naftna polja,tj Pentagon je sacinio plan i ceka se na odobrenje precednika.
The Pentagon has prepared a plan to relocate up to 30 Abrams tanks to secure Syrian oil fields, citing a need to repel the resurgent Daesh* terror group. Comments made by a Pentagon official suggest, however, that there are other reasons.

The US Defence Department has drawn up a plan to send hundreds of soldiers and a tank battalion to guard oil fields in eastern Syria, and is waiting for the president’s approval, which is “likely,”
Image

sarajevoxxxx

#132371 Re: Sirija vol. 2

Post by sarajevoxxxx » 25/10/2019 07:00

Jedan od komentara demonstranta iz grada Nabatieh u Libanonu na demobstracije:

Građanin Libanona je slobodan, niko ga ne smije napasti, ni cionisti ni Rustum Ghazaleh

متظاهر من النبطية: المواطن اللبناني صار حر ممنوع حدا يتعدى عليه لا صهيوني ولا رستم غزالي

Rustum Ghazaleh je bio šef političke sigurnosti u Siriji na tu dužnost ga je postavio Bešar Al Asad. Ghazala se smatrao jednim od najistaknutijih učesnika suzbijanja sirijske revolucije 2011. godine. U aprilu 2015. je umro a neki kažu da je likvidiran.
https://www.facebook.com/10000450894774 ... 743874845/

sarajevoxxxx

#132372 Re: Sirija vol. 2

Post by sarajevoxxxx » 25/10/2019 07:04

“Selfi i režimske ovce iza mene - recite meee”

Jedan od građana Raqqe na poseban način “pozdravio” Asadove šebihe dok su u kamionima za prijevoz stoke prolazili kroz grad:

muhafuca

#132373 Re: Sirija vol. 2

Post by muhafuca » 25/10/2019 08:30

sarajevoxxxx wrote:“Selfi i režimske ovce iza mene - recite meee”

Jedan od građana Raqqe na poseban način “pozdravio” Asadove šebihe dok su u kamionima za prijevoz stoke prolazili kroz grad:

Marva objavila na facebook/u

sarajevoxxxx

#132374 Re: Sirija vol. 2

Post by sarajevoxxxx » 25/10/2019 09:03

muhafuca wrote:

To je drugi link, greška.

Evo linka:

https://www.facebook.com/salam.zgheer.1 ... 467759890/

sarajevoxxxx

#132375 Re: Sirija vol. 2

Post by sarajevoxxxx » 25/10/2019 09:09

muhafuca wrote:

Inače ta Merwa objavljuje vijesti o libanonskoj revoluciji, koga zanima dosta ima na njenom profilu.

Taj link je od prethodne vijesti:

Re: Sirija vol. 2
01/01/0000

Jedan od komentara demonstranta iz grada Nabatieh u Libanonu na demobstracije:

Građanin Libanona je slobodan, niko ga ne smije napasti, ni cionisti ni Rustum Ghazaleh

متظاهر من النبطية: المواطن اللبناني صار حر ممنوع حدا يتعدى عليه لا صهيوني ولا رستم غزالي

Rustum Ghazaleh je bio šef političke sigurnosti u Siriji na tu dužnost ga je postavio Bešar Al Asad. Ghazala se smatrao jednim od najistaknutijih učesnika suzbijanja sirijske revolucije 2011. godine. U aprilu 2015. je umro a neki kažu da je likvidiran.

Post Reply