Sirija vol. 2

Locked
User avatar
ioannes
Posts: 3056
Joined: 26/02/2013 14:31

#7551 Re: Sirija vol. 2

Post by ioannes »

sumirprimus wrote:
ioannes wrote:
sumirprimus wrote:

Sumire ajde vrati se u osnovnu skolu i nauci neke osnove pa onda komentarisi i pisi o demokratiji Izraela i njihovoj borbi za ljudska prava http://prntscr.com/9h0cy9
Pa to je opce poznato osnovno pravo je prqvo na zivot.to se drzavi izraerl konstantno osporava.a drzava izrael je starija i od islama i od palestine.
Zidove postujte jer vam je od njih i vjera u jednog boga dosla....pola stvari u krscanstvu i islamu je uzeto od jevreja....prepisano.palo s neba...vjerujte u sta hocete.al njihova je najstarija... Mozda zato i smetaju...
ovde se kritizira Izrael i njegova zlocinacka politika prema palestincima a ne jevreji
Koja zlocinavka politika?svoji na svom...
stvarno je sramotno citati ovakve ignorantne izjave.
palestinci se nalaze u nikad gorem polozaju,kolektivna apaticnost i agonija.
planski ih unistavaju i sto je najgore....nikoga ne interesira.
koje ste vi moralne spodobe
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#7552 Re: Sirija vol. 2

Post by sumirprimus »

Ko mi kaze. Heh...
Isus je bio rabi....jevrej...a od njeg napraviese boga i novu vjeru da smire plemena....cemu je drugom sluzio nikejski sabor?
User avatar
ioannes
Posts: 3056
Joined: 26/02/2013 14:31

#7553 Re: Sirija vol. 2

Post by ioannes »

sumirprimus wrote:Ko mi kaze. Heh...
Isus je bio rabi....jevrej...a od njeg napraviese boga i novu vjeru da smire plemena....cemu je drugom sluzio nikejski sabor?
pleme,isus,bog,jevreji,nikejski sabor......

ovde se radi o izraelu kao drzavi,kao pravnom subjektu a ne o nekim vjerskim pitanjima :-)
izgleda da sam te precjenio
Last edited by ioannes on 22/12/2015 00:55, edited 1 time in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7554 Re: Sirija vol. 2

Post by insomnia78 »

ioannes wrote: stvarno je sramotno citati ovakve ignorantne izjave.
palestinci se nalaze u nikad gorem polozaju,kolektivna apaticnost i agonija.
planski ih unistavaju i sto je najgore....nikoga ne interesira.
koje ste vi moralne spodobe
Pa zar ih nije Homeini ostavio u amanet?
Sa' će to Iran zavrsiti, samo da odbrane Assada
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7555 Re: Sirija vol. 2

Post by insomnia78 »

ioannes wrote:
sumirprimus wrote:Ko mi kaze. Heh...
Isus je bio rabi....jevrej...a od njeg napraviese boga i novu vjeru da smire plemena....cemu je drugom sluzio nikejski sabor?
pleme,isus,bog,jevreji,nikejski sabor......

ovde se radi o izraelu kao drzavi,kao pravnom subjektu a ne o nekim vjerskim pitanjima :-)
O ne, ne radi
Vama se sve vrti oko vjerskih pitanja
Da je situacija kojim slucajem obrnuta cisto bi vas bolio kurac
Staje se u odbranu muslimana kada su u sukobu sa drugima
Ako je rjec o medjumuslimanskom sukobu onda se staje na stranu preferirane sekte
I to je sva istina
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#7556 Re: Sirija vol. 2

Post by Challenger__ »

ISIS beheads ten of its own militants for escaping battlefield in Mosul
SyrianCivilWarReddit

Ovo je pouzdan indikator silazne putanje. Nema više ništa od ovog cionističko-vahabističkog koljačkog smeća.
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#7557 Re: Sirija vol. 2

Post by sumirprimus »

ioannes wrote:
sumirprimus wrote:Ko mi kaze. Heh...
Isus je bio rabi....jevrej...a od njeg napraviese boga i novu vjeru da smire plemena....cemu je drugom sluzio nikejski sabor?
pleme,isus,bog,jevreji,nikejski sabor......

ovde se radi o izraelu kao drzavi,kao pravnom subjektu a ne o nekim vjerskim pitanjima :-)
izgleda da sam te precjenio
Nasao se uvrijedjen?smisleno odgovaram samo na smislene postove..ove vase zajebancje nisu ni za k ... Realno. :)
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#7558 Re: Sirija vol. 2

Post by sumirprimus »

Challenger__ wrote:
ISIS beheads ten of its own militants for escaping battlefield in Mosul
SyrianCivilWarReddit

Ovo je pouzdan indikator silazne putanje. Nema više ništa od ovog cionističko-vahabističkog koljačkog smeća.
Evo jos jedng primjera profulanog hobija....veze s vezom al gura dan noc...i kaed ga uhvatis u lafini.nikom nista.nema to obraza ni srama...jok...
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#7559 Re: Sirija vol. 2

Post by Challenger__ »

- Ubleha i rivalski karteli:

Image
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#7560 Re: Sirija vol. 2

Post by General War »

insomnia78 wrote:
ioannes wrote:
sumirprimus wrote:Ko mi kaze. Heh...
Isus je bio rabi....jevrej...a od njeg napraviese boga i novu vjeru da smire plemena....cemu je drugom sluzio nikejski sabor?
pleme,isus,bog,jevreji,nikejski sabor......

ovde se radi o izraelu kao drzavi,kao pravnom subjektu a ne o nekim vjerskim pitanjima :-)
O ne, ne radi
Vama se sve vrti oko vjerskih pitanja
Da je situacija kojim slucajem obrnuta cisto bi vas bolio kurac
Staje se u odbranu muslimana kada su u sukobu sa drugima
Ako je rjec o medjumuslimanskom sukobu onda se staje na stranu preferirane sekte
I to je sva istina
:thumbup:
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#7561 Re: Sirija vol. 2

Post by sumirprimus »

Recimo uzas od posta za ban....
Jer nije pruzio. Nijedan dokaz da su isilovci cionisticki produkt....koj reko .zeko rekooooo...
User avatar
ioannes
Posts: 3056
Joined: 26/02/2013 14:31

#7562 Re: Sirija vol. 2

Post by ioannes »

insomnia78 wrote:
ioannes wrote:
sumirprimus wrote:Ko mi kaze. Heh...
Isus je bio rabi....jevrej...a od njeg napraviese boga i novu vjeru da smire plemena....cemu je drugom sluzio nikejski sabor?
pleme,isus,bog,jevreji,nikejski sabor......

ovde se radi o izraelu kao drzavi,kao pravnom subjektu a ne o nekim vjerskim pitanjima :-)
O ne, ne radi
Vama se sve vrti oko vjerskih pitanja
Da je situacija kojim slucajem obrnuta cisto bi vas bolio kurac
Staje se u odbranu muslimana kada su u sukobu sa drugima
Ako je rjec o medjumuslimanskom sukobu onda se staje na stranu preferirane sekte
I to je sva istina
sta buncas? saberi se malo, pa vidi sta si napisao
meni vjera ne igra nikakvu ulogu u zivotu....
ja sam uvijek na anti-imperijalnoj strani i za razliku od tebe
ne nasjedam na lazi koje nam svakodnevno serviraju na mainstreamu
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#7563 Re: Sirija vol. 2

Post by sumirprimus »

T oj. Jos gore devid ike fazni..teorije zavjere...
Imperija uzvraca udarac...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7564 Re: Sirija vol. 2

Post by insomnia78 »

sumirprimus wrote:Recimo uzas od posta za ban....
Jer nije pruzio. Nijedan dokaz da su isilovci cionisticki produkt....koj reko .zeko rekooooo...
Kako nije, sa' će Bibi i onaj daeshovac
E'o jos jedan i od mene
Image
Tokom proteklih godina zbrinuli smo na hiljade sirijaca povrjedjenih u gradjanskom ratu. Mi, kao ljudska bica, ne mozemo zažmiriti na ovakvu tragediju"
Kpt Ayman, doktor u Golani brigadi
User avatar
astala_vistala
Posts: 1423
Joined: 17/11/2009 23:31
Location: Namibija

#7565 Re: Sirija vol. 2

Post by astala_vistala »

Nemogu da vjerujem da ovde postoje ljudi koji podrzavaju cioniste i likuju njihove akcije :sad:

Sta pare i interes cine pa ovde bradate spodobe javno podrzavaju terorizam,nasilje i kao Asad je glavni problem islamskog svijeta..prodali ste se za pare engleske obavjestajne sluzbe..vi niste muslimani vi samo mislite da ste to sljamu izdajnicki,islam je mir,ljubav,tolerancija.postovanje a nikako klanje i terorisanje.
User avatar
bvcx
Posts: 628
Joined: 20/09/2014 01:56

#7566 Re: Sirija vol. 2

Post by bvcx »

sumirprimus wrote:Palestina je nametnuto ime.... :)
Ne samo religija vecina stvari kojim se danas sluzimo zahvaljujuci je jevrejima....
Mala po brojevima ali gigant nacija po doprinosu ljudkosm rodu....
Palestinci su počeli sebe zvati Palestincima posle rata 1967. Prije toga niti jedan Arap nije sebe zvao Palestincem, čak šta više to im je značilo kao uvreda, jer su dotad taj naziv koristili isključivo Jevreji. KGB i njihov propagandni agent Evgeniy Primakov su odradili stvar na koju su se primili usput i ljevičarski mediji na zapadu, pa je počela priča o Palestincima.
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#7567 Re: Sirija vol. 2

Post by sunceKOtepsija »

s viki
The Arabic language newspaper Filasteen (est. 1911), published in Jaffa by Issa and Yusef al-Issa, addressed its readers as "Palestinians".
sto znaci da je bilo i ranije
a i bez obzira na godinu kad su prvi put artikulisali svoj nacionalni identitet ljudi su, iako ni oko nastanka izraela nije sve crno bijelo, dug je to bio put, poplocan i legalnim i nelegalnim sredstvima
User avatar
BOGUS
Posts: 118
Joined: 10/05/2008 13:04
Location: the baustela

#7568 Re: Sirija vol. 2

Post by BOGUS »

sumirprimus wrote:Palestina je nametnuto ime.... :)
Ne samo religija vecina stvari kojim se danas sluzimo zahvaljujuci je jevrejima....
Mala po brojevima ali gigant nacija po doprinosu ljudkosm rodu....
Veliki su doprinos imali u Ukrajini za vrijeme boljsevizma,slazem se.Danas imamo potomke ovih naprednjaka koji se zalazu do maksimuma da doprinesu ljudskom rodu.Prije par mjeseci sam gledao dokumentarac o djeci koju odvode u zatvore i tu ih drze i ispituju.Djecu.Sve u ime doprinosa ljudskom rodu.Buraz,svako dobro.
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#7569 Re: Sirija vol. 2

Post by Co0l »

Ironmen wrote:
Co0l wrote:'naci mozemo ocekivat da Ruje i Libiju pocnu oslobadjat od zena i djece ko sto rade po Siriji...

U svakom slucaju ne moze biti gore od uvodjenja demokratije da j..., rak raka.
Samo da i u Libiji ne bude ko u Libiji.
User avatar
Em2r
Posts: 1045
Joined: 05/06/2015 09:53

#7570 Re: Sirija vol. 2

Post by Em2r »

Sta je ovo u Tuzli otvorena ambasada Ziona? Kakav ljudski ŠLJAM!
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#7571 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

sarajevoxxxx wrote:Libanonski novinar Hisham Melhem:Samir Kantara je za Hezbollah heroj.Za mene i za veliki broj Libanonaca je ubica djece.

Image
Naravno, ta nece CNN, ili Fox News, naci nekoga ko ce o njemu afirmativno govoriti. Zasto ne pozvase recimo tadasnjeg predsjednika Michaela Suleimana, ili premijera Fuada Senioru?! Bilo koga od libanskih zvanicnika?!

Citirat cu svoj upis od neki dan:
Uglavnom, ovog Druza, za cije oslobadjanje iz izraelskog zarobljenistva je zasluzan Hizbullah, na aerodromu docekuje predsjednik Michael Suleiman (krscan) sa rijecima: "Vas povratak je nova pobjeda!". Uz njega ga docekuje i premijer Fuad Siniora (musliman-sunit), te ostali visokorangirani libanski politicari. Ovo je razlog vise za razmisljanje da li bas bezuvjetno vjerovati "najbolje oformljenoj teroristickoj organizaciji na svijetu" i njenom Ministarstvu.
zvizdan
Posts: 935
Joined: 06/11/2006 20:33

#7572 Re: Sirija vol. 2

Post by zvizdan »

Pazi ovog delegata cionizma naprijed: "Izrael ima pravo na zivot.. To je osnovno pravo..."

Uglavnom, stvari otprilike stoje ovako: Covjeku na vrata pozvoni lik, predstavi se i kaze kako je malo istrazivao proslost svoje porodice, nasao da su njegovi prije nekih 700 godina odselili iz tog mjesta, pa eto svratio vodjen sentimentima. Frajer ga pusti u kucu, zena kafu pristavi, a ovaj odjednom izvadi utoku, domacina veze za radijator, mlati ga dok se ne onesvijesti, zenu i kcerku mu siluje, sinu prebije obje noge, a onda ih sve istjera iz njihovog stana. I na kraju kaze: "Sta je, jebote, imam i ja pravo na krov nad glavom. Pa to je temeljno ljudsko pravo."
User avatar
Em2r
Posts: 1045
Joined: 05/06/2015 09:53

#7573 Re: Sirija vol. 2

Post by Em2r »

zvizdan wrote:Pazi ovog delegata cionizma naprijed: "Izrael ima pravo na zivot.. To je osnovno pravo..."

Uglavnom, stvari otprilike stoje ovako: Covjeku na vrata pozvoni lik, predstavi se i kaze kako je malo istrazivao proslost svoje porodice, nasao da su njegovi prije nekih 700 godina odselili iz tog mjesta, pa eto svratio vodjen sentimentima. Frajer ga pusti u kucu, zena kafu pristavi, a ovaj odjednom izvadi utoku, domacina veze za radijator, mlati ga dok se ne onesvijesti, zenu i kcerku mu siluje, sinu prebije obje noge, a onda ih sve istjera iz njihovog stana. I na kraju kaze: "Sta je, jebote, imam i ja pravo na krov nad glavom. Pa to je temeljno ljudsko pravo."
Logika haridzitekfiselefocionista sa foruma.

:thumbup:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#7574 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

bvcx wrote:
sumirprimus wrote:Palestina je nametnuto ime.... :)
Ne samo religija vecina stvari kojim se danas sluzimo zahvaljujuci je jevrejima....
Mala po brojevima ali gigant nacija po doprinosu ljudkosm rodu....
Palestinci su počeli sebe zvati Palestincima posle rata 1967. Prije toga niti jedan Arap nije sebe zvao Palestincem, čak šta više to im je značilo kao uvreda, jer su dotad taj naziv koristili isključivo Jevreji. KGB i njihov propagandni agent Evgeniy Primakov su odradili stvar na koju su se primili usput i ljevičarski mediji na zapadu, pa je počela priča o Palestincima.
U kojem selu si ti 4 godisnju skolu zavrsio?!!! :lol:

Palaistinê or Palaestina names used by Greek and Romans to refer to parts of the Levant during the Persian and Hellenic periods

Philistia, a name used in the Bible to refer to a pentapolis in the Southern Levant, established by Philistines c.1175 BC and existing in various forms until the Assyrian conquest in 8th century

Ovo kao kada tvrde da je termin "Bosnjak" izmislio Alija :D
User avatar
BOGUS
Posts: 118
Joined: 10/05/2008 13:04
Location: the baustela

#7575 Re: Sirija vol. 2

Post by BOGUS »

salik79 wrote:
bvcx wrote:
sumirprimus wrote:Palestina je nametnuto ime.... :)
Ne samo religija vecina stvari kojim se danas sluzimo zahvaljujuci je jevrejima....
Mala po brojevima ali gigant nacija po doprinosu ljudkosm rodu....
Palestinci su počeli sebe zvati Palestincima posle rata 1967. Prije toga niti jedan Arap nije sebe zvao Palestincem, čak šta više to im je značilo kao uvreda, jer su dotad taj naziv koristili isključivo Jevreji. KGB i njihov propagandni agent Evgeniy Primakov su odradili stvar na koju su se primili usput i ljevičarski mediji na zapadu, pa je počela priča o Palestincima.
U kojem selu si ti 4 godisnju skolu zavrsio?!!! :lol:

Palaistinê or Palaestina names used by Greek and Romans to refer to parts of the Levant during the Persian and Hellenic periods

Philistia, a name used in the Bible to refer to a pentapolis in the Southern Levant, established by Philistines c.1175 BC and existing in various forms until the Assyrian conquest in 8th century

Ovo kao kada tvrde da je termin "Bosnjak" izmislio Alija :D
Auuuh... Sellam Salik oci moje :-D
Locked