AMERIKA

Post Reply
User avatar
DEMONIKA
Posts: 3542
Joined: 06/03/2016 02:35

#3451 Re: AMERIKA

Post by DEMONIKA »

Black swan wrote: 25/05/2022 20:12
DEMONIKA wrote: 25/05/2022 18:42 izbjegli exjugovci u ameriku i oni bi sad njima davali i oduzimali oružje i krojili amandmane :lol: :lol:
tragikomedija...
:mrgreen: dopusti izbjeglicama da mijenjaju 200+ godina tradicije
Osnujes partiju s tim ciljem i vidis da dobijes 0.01% glasova i skontas da nije to za tebe
jaba :mrgreen:

eto čuj djecu će im neko propucati u školi, jer može kupiti oružje gdje mu volja...
inače ga nebi nabavio drugim putem, ako već ima želju pucati po školama, kinima, kafanama itd...titami

pa brale ima se i drugih izbora, recimo, djecu pod ruku pa se vrnite odakle ste utekli, nema još legalne prodaje oružja ;)
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#3452 Re: AMERIKA

Post by salik79 »

Maxxtro wrote: 26/05/2022 10:59
Black swan wrote: 25/05/2022 20:12 :mrgreen: dopusti izbjeglicama da mijenjaju 200+ godina tradicije
Osnujes partiju s tim ciljem i vidis da dobijes 0.01% glasova i skontas da nije to za tebe
Sjajna tradicija fakat. Pucnjave u skoli su unikatno americki fenomen i jedino u Americi se djeca uce vjezbama sta ciniti u slucaju aktivne pucnjave. Al ne treba mijenjat tradiciju, nema govora, samo odat pocast hrabroj djeci koja polazu svoje zivote u ocuvanju te tradicije.
DEMONIKA wrote: 25/05/2022 18:42 jaba
neprocjenljivo :mrgreen:

kada imaš predsjednika koji počinje rečenice sa
"Hey, Look folks, Cmon man" :lol:
u rangu ovog koji kaže "Ja, i?"

titami :lol: :run:
Pa cek, hoces da kazes da prosjecni konzervativac ne zeli average Joe-a, onog "who tells it like it is", koji prica narodskim jezikom? Zar nije to jedan od glavnih razloga zbog kojeg su ne samo tolerisali nago stavise obozavali Trumpove ksenofobne/rasisticke/imbecilne ispade? Cudno vidis kako se to mijenja svako malo, ne mogu nikako da skontam koji je razlog.
salik79 wrote: 25/05/2022 20:09 Sto se djece tice, ne bi se bas usrecio s Killary...

Image
Image
Neko bi mogao imati full-time posao samo da redom opovrgava sve lazi, gluposti i bljuvotine koje ti postas na ovom forumu, pocevsi od onih postova na temi o kovidu gdje sam direktno, uz nepobitne dokaze opovrgnuo lazi koje si pisao. Imas li ti osnovnu skolu, ikakvu skolu? Tesko mi je zamisliti, jer ne znam kako covjek prodje kroz zivot a da ne savlada neke osnove zdravorazumskog, kritickog razmisljanja. Je li ima ikakav pritajeni, gotovo necujni glas u pozadini tvog uma koji u ovakvim situacijama kaze da je ovo tako grozna, tako karikaturno zla izjava da bi mozda, samo mozda, trebalo potraziti izvor i provjeriti njenu istinitost? Ili ti je toliko otupio mozak, da si prestao potpuno razmisljati, pa samo znas reagovati?

Ove rijeci nikad nisu izgovorene. Snimak na koji se referiras postoji ali je ovo gore totalna izmisljotina. Postavi ga ovdje sad, dosta suplje! Ako sam ja taj koji je u zabludi evo ti prilike. Evo, kao neko ko poziva na razum i cinjenice imas priliku da me usutis. Postavi ga ovdje i ja se obavezujem na trajni samo-ban. Trazio bih i od tebe isto, ali znam da nemas niti integriteta niti prisustva uma da zapravo priznas da si nasamaren najnizom i najglupljom vrstom propagande.
Zasto uvijek i iznova povlacis temu o Covidu i nekakvom, navodnom, opovrgavanju lazi :-) Sto se toga tice, sve vise isplivavaju istine o kojima sam pisao na vidjelo...Ali, ovce ce uvijek biti ovce.

Ovaj put, po pitanju Killary, alias "We came, we saw, he died." i njenom manijakalnom smijanju nakon te izjave, nisam provjeravao tacnost citiranog teksta, nakon sto sam provjerio istinitost navoda o njenoj "usluzi" zastupanja silovatelja maloljetnice, kao pravobraniteljice (koja, inace, uvijek istice kako se bori za zenska prava). Sada i to provjerih i zaista ne nadjoh pomenuti citat, ali nadjoh njen intervju u kojem, lezerno, prica o tom slucaju i gdje se, i pored toga sto je svjesna cinjenice da je (od)branila osobu za koju je i sama bila sigurna da je kriva za zlocin koji joj se stavljao na teret, na par mjesta, u njenom maniru, ogavno kleberi (da li bi se tako kleberila da je bila njena Chelsey u pitanju?!). Tako da, posto na zalost nema stenograma i snimaka sa sudjenja, nista me ne bi iznenadilo s njene strane...Hladna, bezosjecajna i beskrupulozna osoba.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18244
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#3453 Re: AMERIKA

Post by GandalfSivi »

biglebovski wrote: 26/05/2022 19:58
GandalfSivi wrote: 26/05/2022 19:37 Pa mater mu jebem, zgoljo nakav u metrou, vidi se da nema oruzja na sebi, sto mu niko usta ne razvali, sve nakve pizde snimaju…
Ne bi niko da mu se zamjeri. :roll:
Da je kakav lik pa i hajde. Vidim bilo je par likova koji bi ga sa nulom pomnozili da ga krivo pogledaju. I ovi “ludi” se boje batina…
User avatar
DEMONIKA
Posts: 3542
Joined: 06/03/2016 02:35

#3454 Re: AMERIKA

Post by DEMONIKA »

biglebovski wrote: 26/05/2022 19:58
GandalfSivi wrote: 26/05/2022 19:37 Pa mater mu jebem, zgoljo nakav u metrou, vidi se da nema oruzja na sebi, sto mu niko usta ne razvali, sve nakve pizde snimaju…
Ne bi niko da mu se zamjeri. :roll:
a i put mu je odgovarajuća, ko bi se zamjerio, pa da te još uhapse zbog mržnje :mrgreen:

ova pojava ignoriranja, okretanja glave, ravnodušnosti, sebičnosti ili šta je ovo već...kao da je postala normalna pojava širom planete
evo i kod nas često ljudi samo okrenu glavu, prođu, sklone se sa strane snimaju
ženu psi zamalo rastrgaše u sred centra u po bijela dana, niko ništa
pa je valjda za ameriku kojoj je ovo učestala pojava nekako normalno da je narod otupio
User avatar
DEMONIKA
Posts: 3542
Joined: 06/03/2016 02:35

#3455 Re: AMERIKA

Post by DEMONIKA »

Maxxtro wrote: 26/05/2022 10:59
Pa cek, hoces da kazes da prosjecni konzervativac ne zeli average Joe-a, onog "who tells it like it is", koji prica narodskim jezikom? Zar nije to jedan od glavnih razloga zbog kojeg su ne samo tolerisali nago stavise obozavali Trumpove ksenofobne/rasisticke/imbecilne ispade? Cudno vidis kako se to mijenja svako malo, ne mogu nikako da skontam koji je razlog.
hoću da kažem da korištenje narodSkog jezika iliti ubacivanje poštapalica u svaku drugu rečenicu...isto kao da imaš ograničen vokabular :mrgreen:
ja, i?
cmon man
hej ba ša mai
može približiti osobu narodu, ali je ne može učiniti osobom iz naroda,
posebno ne bidena, marionetu koja zaspe u pola samita, pada po stepenicama, traži put do kuće
i koji je postao viralna šprdačina u svim zemljama svijeta

tramp nije dobio podršku zbog ponavljanja 5 poštapalica
nego što je lik i pojavom i govorom na nivou većine amera ili onog što bi većina htjela da bude :mrgreen:
sirovina bez dlake na jeziku, kojeg apsolutno nije briga kakvu će reakcije izazvati, koji izdominira narativ gdje god se pojavi, koji zna da ima dugme i spreman ga je pritisnuti ako mu se zaprijeti i ostali znaju da je dovoljno lud da ga pritisne...
e to je, valjda, fasciniralo birače, tipa, vidi kabadahije ovaj će vratiti staru slavu americi i svi će da drhte
valjda vam je bilo očito zašto su ga izabrali :mrgreen:

meni je fascinantnije da su vam, u toj demokratskoj zemlji snova, imate dvostranački sistem :?: i u najužem izboru su vam hillary trump biden...

pa jbte mi imamo više stranaka u izboru :lol: :mrgreen:
User avatar
DEMONIKA
Posts: 3542
Joined: 06/03/2016 02:35

#3456 Re: AMERIKA

Post by DEMONIKA »

DEMONIKA wrote: 26/05/2022 22:15
Maxxtro wrote: 26/05/2022 10:59
Pa cek, hoces da kazes da prosjecni konzervativac ne zeli average Joe-a, onog "who tells it like it is", koji prica narodskim jezikom? Zar nije to jedan od glavnih razloga zbog kojeg su ne samo tolerisali nago stavise obozavali Trumpove ksenofobne/rasisticke/imbecilne ispade? Cudno vidis kako se to mijenja svako malo, ne mogu nikako da skontam koji je razlog.
hoću da kažem da korištenje narodSkog jezika iliti ubacivanje poštapalica u svaku drugu rečenicu...isto kao da imaš ograničen vokabular :mrgreen:
ja, i?
cmon man
hej ba ša mai
može približiti osobu narodu, ali je ne može učiniti osobom iz naroda,
posebno ne bidena, marionetu koja zaspe u pola samita, pada po stepenicama, traži put do kuće
i koji je postao viralna šprdačina u svim zemljama svijeta

tramp nije dobio podršku zbog ponavljanja 5 poštapalica
nego što je lik i pojavom i govorom na nivou većine amera ili onog što bi većina htjela da bude :mrgreen:
sirovina bez dlake na jeziku, kojeg apsolutno nije briga kakvu će reakcije izazvati, koji izdominira narativ gdje god se pojavi, koji zna da ima dugme i spreman ga je pritisnuti ako mu se zaprijeti i ostali znaju da je dovoljno lud da ga pritisne...
e to je, valjda, fasciniralo birače, tipa, vidi kabadahije ovaj će vratiti staru slavu americi i svi će da drhte
valjda vam je bilo očito zašto su ga izabrali :mrgreen:

meni je fascinantnije da u toj demokratskoj zemlji snova, imate dvostranački sistem :?: i u najužem izboru su vam hillary trump biden...

pa jbte mi imamo više stranaka u izboru :lol: :mrgreen:
Bossona
Posts: 5243
Joined: 21/12/2020 03:28

#3457 Re: AMERIKA

Post by Bossona »

Podrška studentima, :thumbup:



Najodvratnije političke njuške, ovaj smrad iz Teksasa, kao i ovaj njegov stranački šef iz Kentakija,inače poznati Trumpovi guzoljubi i rukoljub, glavni predvodnici protivljenja provjere prilikom kupovine oružja kako bi se spriječilo da bolesnici bez provjere dođu do njega i odu u školu i pobiju djecu i tako godinama saučestuju u masakrima djece i civila.
User avatar
alijagoro
Posts: 3297
Joined: 06/03/2008 18:02

#3458 Re: AMERIKA

Post by alijagoro »

Bossona wrote: 26/05/2022 23:25 Podrška studentima, :thumbup:



Najodvratnije političke njuške, ovaj smrad iz Teksasa, kao i ovaj njegov stranački šef iz Kentakija,inače poznati Trumpovi guzoljubi i rukoljub, glavni predvodnici protivljenja provjere prilikom kupovine oružja kako bi se spriječilo da bolesnici bez provjere dođu do njega i odu u školu i pobiju djecu i tako godinama saučestuju u masakrima djece i civila.
Povuce se Ted ko gnjida,ovako treba sve politicare naprasiti.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55632
Joined: 15/12/2008 16:53

#3459 Re: AMERIKA

Post by ultima_palabra »

Nije on Ted nego Rafael :mrgreen: Inace kolekcionar kompleksa.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55632
Joined: 15/12/2008 16:53

#3460 Re: AMERIKA

Post by ultima_palabra »

DEMONIKA wrote: 26/05/2022 22:15
Maxxtro wrote: 26/05/2022 10:59
Pa cek, hoces da kazes da prosjecni konzervativac ne zeli average Joe-a, onog "who tells it like it is", koji prica narodskim jezikom? Zar nije to jedan od glavnih razloga zbog kojeg su ne samo tolerisali nago stavise obozavali Trumpove ksenofobne/rasisticke/imbecilne ispade? Cudno vidis kako se to mijenja svako malo, ne mogu nikako da skontam koji je razlog.
hoću da kažem da korištenje narodSkog jezika iliti ubacivanje poštapalica u svaku drugu rečenicu...isto kao da imaš ograničen vokabular :mrgreen:
ja, i?
cmon man
hej ba ša mai
može približiti osobu narodu, ali je ne može učiniti osobom iz naroda,
posebno ne bidena, marionetu koja zaspe u pola samita, pada po stepenicama, traži put do kuće
i koji je postao viralna šprdačina u svim zemljama svijeta

tramp nije dobio podršku zbog ponavljanja 5 poštapalica
nego što je lik i pojavom i govorom na nivou većine amera ili onog što bi većina htjela da bude :mrgreen:
sirovina bez dlake na jeziku, kojeg apsolutno nije briga kakvu će reakcije izazvati, koji izdominira narativ gdje god se pojavi, koji zna da ima dugme i spreman ga je pritisnuti ako mu se zaprijeti i ostali znaju da je dovoljno lud da ga pritisne...
e to je, valjda, fasciniralo birače, tipa, vidi kabadahije ovaj će vratiti staru slavu americi i svi će da drhte
valjda vam je bilo očito zašto su ga izabrali :mrgreen:

meni je fascinantnije da su vam, u toj demokratskoj zemlji snova, imate dvostranački sistem :?: i u najužem izboru su vam hillary trump biden...

pa jbte mi imamo više stranaka u izboru :lol: :mrgreen:
Ovo je u rangu kona na kahvi kad divane politiku :run: Kakve veze ima to sto pada po stepenicama sa tim da li je covjek iz naroda? Ljudi iz naroda ne padaju na stepenicama i ne spavaju na javnim dogadjajima? Svico draga...
User avatar
alijagoro
Posts: 3297
Joined: 06/03/2008 18:02

#3461 Re: AMERIKA

Post by alijagoro »

ultima_palabra wrote: 27/05/2022 01:28 Nije on Ted nego Rafael :mrgreen: Inace kolekcionar kompleksa.
Sto Rafael?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55632
Joined: 15/12/2008 16:53

#3462 Re: AMERIKA

Post by ultima_palabra »

alijagoro wrote: 27/05/2022 01:50
ultima_palabra wrote: 27/05/2022 01:28 Nije on Ted nego Rafael :mrgreen: Inace kolekcionar kompleksa.
Sto Rafael?
Rafael Edward "Ted" Cruz is an American politician and attorney serving as the junior United States senator for Texas since 2013.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45218
Joined: 29/12/2005 01:20

#3463 Re: AMERIKA

Post by jeza u ledja »

karanana wrote: 26/05/2022 19:24 Kako sam i najavio jucer sa nekim upitnicima koje sam imao, dobijamo informacije da policijake snage nisu djelovale pravovremeno nego su pustili ubicu da bude u skoli 40 minuta. Zasto? Nije bila talacka situacija nego ubijanje, zato ne znam razlog oklijevanja. Nadam se da se ovo nece zataskati nego da ce se provesti istraga ne samo o ubici nego i o procesu i proceduri koju su pratili ili nisu pratili policijski organi. Dosta stvari smrdi. Moglo se barem nesto sprijeciti.
Pa ovo ti je dokaz da supljak Republikanaca o tome da samo treba postaviti naoruzane zastitare da cuvaju skole ne pije vode.
Sat i po je monstrum unutar bio. A skola je imala zastitara i sve po JUS-u protokole za ovakve slucajeve.

Zastitar sa pistoljem protiv do zuba naoruzanog idiota. Vjerovatno slabo placen i slabo istreniran. A ni policija koja je dosla nije nista uradila.

To je plan Republikanaca za ovakve slucajeve. Ne do bog da diraju gun regulations.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72789
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3464 Re: AMERIKA

Post by Velkoski »

čim psihopata krene u akciju već je kasno.

jedino rješenje je preventivno, a to trenutno ne postoji
User avatar
sinuhe
Posts: 11479
Joined: 03/06/2011 11:33

#3465 Re: AMERIKA

Post by sinuhe »

Barem se u Americi moze napraviti 'drzava iz snova' kada bi oni to zapravo htjeli.
Bossona
Posts: 5243
Joined: 21/12/2020 03:28

#3466 Re: AMERIKA

Post by Bossona »


:thumbup:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50414
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#3467 Re: AMERIKA

Post by Bloo »

salik79 wrote: 26/05/2022 20:29 Ovaj put, po pitanju Killary, alias "We came, we saw, he died." i njenom manijakalnom smijanju nakon te izjave, nisam provjeravao tacnost citiranog teksta, nakon sto sam provjerio istinitost navoda o njenoj "usluzi" zastupanja silovatelja maloljetnice, kao pravobraniteljice (koja, inace, uvijek istice kako se bori za zenska prava). Sada i to provjerih i zaista ne nadjoh pomenuti citat, ali nadjoh njen intervju u kojem, lezerno, prica o tom slucaju i gdje se, i pored toga sto je svjesna cinjenice da je (od)branila osobu za koju je i sama bila sigurna da je kriva za zlocin koji joj se stavljao na teret, na par mjesta, u njenom maniru, ogavno kleberi (da li bi se tako kleberila da je bila njena Chelsey u pitanju?!). Tako da, posto na zalost nema stenograma i snimaka sa sudjenja, nista me ne bi iznenadilo s njene strane...Hladna, bezosjecajna i beskrupulozna osoba.
7 dana
Idući put provjeri izvore.
User avatar
djugum
Posts: 856
Joined: 12/03/2006 11:26

#3468 Re: AMERIKA

Post by djugum »

Bossona wrote: 27/05/2022 08:02
Spoiler
Show
:thumbup:
:thumbup: Da li ce se ovaj put nesto promjeniti? Sumnjam :(
User avatar
Point.
Posts: 27754
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#3469 Re: AMERIKA

Post by Point. »

Ovi republikanci isto talibani. Druga strana iste medalje.
biglebovski
Posts: 3167
Joined: 02/11/2005 16:43

#3470 Re: AMERIKA

Post by biglebovski »

DEMONIKA wrote: 26/05/2022 20:51
biglebovski wrote: 26/05/2022 19:58

Ne bi niko da mu se zamjeri. :roll:
a i put mu je odgovarajuća, ko bi se zamjerio, pa da te još uhapse zbog mržnje :mrgreen:

ova pojava ignoriranja, okretanja glave, ravnodušnosti, sebičnosti ili šta je ovo već...kao da je postala normalna pojava širom planete
evo i kod nas često ljudi samo okrenu glavu, prođu, sklone se sa strane snimaju
ženu psi zamalo rastrgaše u sred centra u po bijela dana, niko ništa
pa je valjda za ameriku kojoj je ovo učestala pojava nekako normalno da je narod otupio
Kako bi mu ja jedan leteći majgeri uletio sa sjevera, pa kud puklo da puklo. Ovako nešto slično

Image
biglebovski
Posts: 3167
Joined: 02/11/2005 16:43

#3471 Re: AMERIKA

Post by biglebovski »

Evo prijedlog za ove naše u SAD-u, ako ima koja/i u New York 10 sa pravom glasa.

User avatar
Truba
Posts: 81669
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#3472 Re: AMERIKA

Post by Truba »

biglebovski wrote: 27/05/2022 13:44
DEMONIKA wrote: 26/05/2022 20:51

a i put mu je odgovarajuća, ko bi se zamjerio, pa da te još uhapse zbog mržnje :mrgreen:

ova pojava ignoriranja, okretanja glave, ravnodušnosti, sebičnosti ili šta je ovo već...kao da je postala normalna pojava širom planete
evo i kod nas često ljudi samo okrenu glavu, prođu, sklone se sa strane snimaju
ženu psi zamalo rastrgaše u sred centra u po bijela dana, niko ništa
pa je valjda za ameriku kojoj je ovo učestala pojava nekako normalno da je narod otupio
Kako bi mu ja jedan leteći majgeri uletio sa sjevera, pa kud puklo da puklo. Ovako nešto slično

Image
ja sam jednu curu 2009 spasio od maltretiranja bas sam ovako u tramvaju naletio maigeri u prsa

cijeli mi je tramvaj pljeskao dok je lik letio kroz vrata i na tramvajsku kod građevinske skole

vozac odmah zatvorio vrata i tramvaj je nastavio voziti

samo ima jedna caka... lik je bio deda :D mada je meni tad svako preko 40 bio deda
i mršav ko štangla te sam sa svojih 100 kila plus ubrzanje hehehe bio nezaustavljiv


sutradan sam i isto večer pratio novine i portale jel bilo kakvih žrtava preminuća i misterioznih smrti :cry: :cry: :cry: :cry:
biglebovski
Posts: 3167
Joined: 02/11/2005 16:43

#3473 Re: AMERIKA

Post by biglebovski »

Black swan wrote: 27/05/2022 14:08 ja sam jednu curu 2009 spasio od maltretiranja bas sam ovako u tramvaju naletio maigeri u prsa

cijeli mi je tramvaj pljeskao dok je lik letio kroz vrata i na tramvajsku kod građevinske skole

vozac odmah zatvorio vrata i tramvaj je nastavio voziti

samo ima jedna caka... lik je bio deda mada je meni tad svako preko 40 bio deda
i mršav ko štangla te sam sa svojih 100 kila plus ubrzanje hehehe bio nezaustavljiv


sutradan sam i isto večer pratio novine i portale jel bilo kakvih žrtava preminuća i misterioznih smrti


Tako i treba. U masi slučajeva ovakvog iživljavanja se radi o slabićima koji bježe kad im se neko ravnopravan suprotstavi.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18244
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#3474 Re: AMERIKA

Post by GandalfSivi »

Onaj momenat kada skontas da se Billy Gould iz Faith No More bavi uvozom rakije iz Cacka u Ameriku. I jos je nazove Yebiga :)

Vidjeti na yebiga.com
User avatar
Point.
Posts: 27754
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#3475 Re: AMERIKA

Post by Point. »

GandalfSivi wrote: 27/05/2022 16:58 Onaj momenat kada skontas da se Billy Gould iz Faith No More bavi uvozom rakije iz Cacka u Ameriku. I jos je nazove Yebiga :)

Vidjeti na yebiga.com
Mora da je veza sa Ginom Bananom. Billy im je producirao par albuma.
Post Reply