Ukrajina

Glavne udare ukrajinske ofanzive očekujem na pravcima

Poll ended at 26/04/2023 10:03

Svatove-Starobilsk-Luhansk
20
9%
Kremina- Rubizhne - Severodonetsk - Luhansk
19
9%
Bakhmut- Alchevs'k - Luhansk
22
10%
Avdiivka/Marinka - Donetsk
21
10%
Vuhledar - Volnovaha - Mariupol
51
24%
Tokmak - Melitopol/Berdiansk
53
25%
Herson - Sevastopol
29
13%
 
Total votes: 215

u-pet-deka
Posts: 1348
Joined: 11/02/2021 22:46

#28851 Re: Ukrajina

Post by u-pet-deka »

Challenger_ wrote: 29/01/2022 23:01 OK. Rusija tvrdi da ne želi rat, Bjelorusija isto tvrdi, Kijev i Zelenski isto. SAD i GB žele. Šta sad?

Evo šta sad:
A false-flag provocation against Russian-friendly rebels in Eastern Ukraine or even convincing US-aligned elements of that country’s military-intelligence communities to attack them without President Zelensky’s approval is all that it could take to trigger a regional war.
Rusija nije za rat ali Zelensky mora da bude pro-Ruski i da mu Moskva bude glavna. Kratko i jasno. Sve druge opcije nisu prihvatljive. Ako Zelensky ne bude pro Ruski onda ga sljeduje scenario Gruzije. Gdje bi bilo brdo tkz. zona odnosno kvazi republika.
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11511
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#28852 Re: Ukrajina

Post by japin_mutapi »

Zajebano u p.m.
Biće zanimljivo ove godine.
u-pet-deka
Posts: 1348
Joined: 11/02/2021 22:46

#28853 Re: Ukrajina

Post by u-pet-deka »

japin_mutapi wrote: 29/01/2022 23:56 Zajebano u p.m.
Biće zanimljivo ove godine.
Ako je istina da se istorija ponavlja onda svi znamo kada će sranje početi. To bi bilo onda sedmog februara.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#28854 Re: Ukrajina

Post by Point. »

u-pet-deka wrote: 29/01/2022 23:55
Challenger_ wrote: 29/01/2022 23:01 OK. Rusija tvrdi da ne želi rat, Bjelorusija isto tvrdi, Kijev i Zelenski isto. SAD i GB žele. Šta sad?

Evo šta sad:

Rusija nije za rat ali Zelensky mora da bude pro-Ruski i da mu Moskva bude glavna. Kratko i jasno. Sve druge opcije nisu prihvatljive. Ako Zelensky ne bude pro Ruski onda ga sljeduje scenario Gruzije. Gdje bi bilo brdo tkz. zona odnosno kvazi republika.
Rusija nije za rat a gomila stotine hiljada vojnika na granici, aneksirala nelegalno dio teritorije druge države i podržava separatiste u toj zemlji? Na kojim ste vi supstancama kad ovako očito lažete i bježite od realnosti? Kako vas bolan nije sramota?

Zelensky ne mora ništa nego da bude odgovoran ukrajinskom narodu i stane na crtu KGB smradu i ubici iz Kremlja.
u-pet-deka
Posts: 1348
Joined: 11/02/2021 22:46

#28855 Re: Ukrajina

Post by u-pet-deka »

Point. wrote: 30/01/2022 00:04
u-pet-deka wrote: 29/01/2022 23:55

Rusija nije za rat ali Zelensky mora da bude pro-Ruski i da mu Moskva bude glavna. Kratko i jasno. Sve druge opcije nisu prihvatljive. Ako Zelensky ne bude pro Ruski onda ga sljeduje scenario Gruzije. Gdje bi bilo brdo tkz. zona odnosno kvazi republika.
Rusija nije za rat a gomila stotine hiljada vojnika na granici, aneksirala nelegalno dio teritorije druge države i podržava separatiste u toj zemlji? Na kojim ste vi supstancama kad ovako očito lažete i bježite od realnosti? Kako vas bolan nije sramota?
Izjavili su da nisu za rat. Nisam ja glasnogovornik ruske vlade, Putina ili vojske. Krim je bio dio Rusije u Sovjetskom savezu. Nikita je tu zajebao stvar kada ga pripojio tada Ukrajini. Ako Zelenskom smeta ruski jezik u Ukrajini neka uzme naliv pero i oplete žalbenu depešu Gruziji. Znaš i sam ko je prisilno preturavao narod iz jedne u drugu republiku. Valjda Putin ima pravo da gomila na svom teritoriju vojsku gdje ga je volja? Gomilanje vojske nije nikakva indicija za rat.

Zelensky zna da nema izbora ili da bude smaknut ili da igra po Putinovoj fruli. To su mu opcije.
Last edited by u-pet-deka on 30/01/2022 00:15, edited 1 time in total.
skoronikako
Posts: 1022
Joined: 08/10/2018 12:09

#28856 Re: Ukrajina

Post by skoronikako »

I jos za sve kriva Amerika. :D

Tacno neki misle da je domena .rs pa da je za sve kriva Amerika, a Rusi su nevini i superiorni.
Bossona
Posts: 5142
Joined: 21/12/2020 03:28

#28857 Re: Ukrajina

Post by Bossona »

Rusija predvođena sovjetskim autokratskim KGB diktatorom Putinom koji je ustav države promijenio da bi vječno vladao koristi plin kao oružje protiv Evrope, upada u susjedne države i otima njene dijelove, podržava seperatističke pobune, ne poštuje povelje UN-a, truje i zatvara opozocione lidere, destabilizuje države preko svojih oligarha, proksija i plaćenika je poput sjevernokorejskog diktatora na stereoidima.

Rusija uvozi oko 70% roba sa Zapada i njenih saveznika u ostatku svijeta a izvozi još više oko 75%. I kad bi Zapad istinski uveo sankcije pomahnitaloj Putinovoj Rusiji i svima koji posluju s njima a ne fingirane, možda i za hljeba ne bi imali.
Gledam vijesti jutros u Kijev samo slijeću američki transportni avioni puni raznovrsnog oružja i američko ministarstvo kontaktiralo NATO članicu Mađarsku o dozvoli za privremeno razmještanje američkih trupa.
A duž cijele Ukrajinske granice čeka u punoj ratnoj spremi oko 100.000 ruskih i bjeloruskih vojnika za invaziju. I ako zaista Putin misli napasti Ukrajinu, to će po vojnim analitičarima biti najkasnije za 20ak dana.


Ukraine and Russia explained in maps and charts

Image
Image
Image

Opširnije objašnjene na linku
https://www.aljazeera.com/news/2022/1/2 ... QJk3MNiDD8
u-pet-deka
Posts: 1348
Joined: 11/02/2021 22:46

#28858 Re: Ukrajina

Post by u-pet-deka »

Bossona wrote: 30/01/2022 00:14 Rusija predvođena sovjetskim autokratskim KGB diktatorom Putinom koji je ustav države promijenio da bi vječno vladao koristi plin kao oružje protiv Evrope, upada u susjedne države i otima njene dijelove, podržava seperatističke pobune, ne poštuje povelje UN-a, truje i zatvara opozocione lidere, destabilizuje države preko svojih oligarha, proksija i plaćenika je poput sjevernokorejskog diktatora na stereoidima.

Rusija uvozi oko 70% roba sa Zapada i njenih saveznika u ostatku svijeta a izvozi još više oko 75%. I kad bi Zapad istinski uveo sankcije pomahnitaloj Putinovoj Rusiji i svima koji posluju s njima a ne fingirane, možda i za hljeba ne bi imali.
Gledam vijesti jutros u Kijev samo slijeću američki transportni avioni puni raznovrsnog oružja i američko ministarstvo kontaktiralo NATO članicu Mađarsku o dozvoli za privremeno razmještanje američkih trupa.
A duž cijele Ukrajinske granice čeka u punoj ratnoj spremi oko 100.000 ruskih i bjeloruskih vojnika za invaziju. I ako zaista Putin misli napasti Ukrajinu, to će po vojnim analitičarima biti najkasnije za 20ak dana.


Ukraine and Russia explained in maps and charts

Image
Image
Image

Opširnije objašnjene na linku
https://www.aljazeera.com/news/2022/1/2 ... QJk3MNiDD8

To neki Travnik fakultet analitičar i stručnjak za sankcije. Svi svjetski stručnjaci su rekli da nikakve sankcije ne mogu ništa učiniti Rusiji. Kina tu igra na strani Putina. :oops: Ja bi volio da rat se izbjegne, jer Ukrajina bi tu nastradala do maksimuma.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18042
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#28859 Re: Ukrajina

Post by GandalfSivi »

Isplati se procitati, pogotovo lika na Twitteru, sve natanane objasnjeno…

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... ajnovije_m

Btw, izvrtanje cinjenica na ovom forumu dozivljava vrhunac. Nakon sto su obavjestajne agencije svih zapadnih zemalja procijenile da ce Rusija napraviti false flag operaciju, gdje ce na neki nacin napasti ili svoje osoblje ili snage na istoku Ukrajine, sada se ovdje (uz isti vokabular, nema tu znanja za promijeniti), prica kako ce Amerikanci natjerati nekoga od Ukrajinaca da napravi kakav belaj. Cirkus od nebuloze svega mi :lol: :lol: :lol:
Bossona
Posts: 5142
Joined: 21/12/2020 03:28

#28860 Re: Ukrajina

Post by Bossona »

u-pet-deka wrote: 30/01/2022 00:18
Bossona wrote: 30/01/2022 00:14 Rusija predvođena sovjetskim autokratskim KGB diktatorom Putinom koji je ustav države promijenio da bi vječno vladao koristi plin kao oružje protiv Evrope, upada u susjedne države i otima njene dijelove, podržava seperatističke pobune, ne poštuje povelje UN-a, truje i zatvara opozocione lidere, destabilizuje države preko svojih oligarha, proksija i plaćenika je poput sjevernokorejskog diktatora na stereoidima.

Rusija uvozi oko 70% roba sa Zapada i njenih saveznika u ostatku svijeta a izvozi još više oko 75%. I kad bi Zapad istinski uveo sankcije pomahnitaloj Putinovoj Rusiji i svima koji posluju s njima a ne fingirane, možda i za hljeba ne bi imali.
Gledam vijesti jutros u Kijev samo slijeću američki transportni avioni puni raznovrsnog oružja i američko ministarstvo kontaktiralo NATO članicu Mađarsku o dozvoli za privremeno razmještanje američkih trupa.
A duž cijele Ukrajinske granice čeka u punoj ratnoj spremi oko 100.000 ruskih i bjeloruskih vojnika za invaziju. I ako zaista Putin misli napasti Ukrajinu, to će po vojnim analitičarima biti najkasnije za 20ak dana.


Ukraine and Russia explained in maps and charts

Image
Image
Image

Opširnije objašnjene na linku
https://www.aljazeera.com/news/2022/1/2 ... QJk3MNiDD8

To neki Travnik fakultet analitičar i stručnjak za sankcije. Svi svjetski stručnjaci su rekli da nikakve sankcije ne mogu ništa učiniti Rusiji. Kina tu igra na strani Putina. :oops: Ja bi volio da rat se izbjegne, jer Ukrajina bi tu nastradala do maksimuma.
Ukrajina je u ratu od 2014 sa Rusijom koja joj je okupirala dijelove države i prijeti da će nastaviti a ti se drži svog Smutnjika, oni znaju sve jer su tamo bElosvEtski znalci i analitičari. :mrgreen:
https://rs-lat.sputniknews.com/
u-pet-deka
Posts: 1348
Joined: 11/02/2021 22:46

#28861 Re: Ukrajina

Post by u-pet-deka »

Bossona wrote: 30/01/2022 00:25
u-pet-deka wrote: 30/01/2022 00:18


To neki Travnik fakultet analitičar i stručnjak za sankcije. Svi svjetski stručnjaci su rekli da nikakve sankcije ne mogu ništa učiniti Rusiji. Kina tu igra na strani Putina. :oops: Ja bi volio da rat se izbjegne, jer Ukrajina bi tu nastradala do maksimuma.
Ukrajina je u ratu od 2014 sa Rusijom koja joj je okupirala dijelove države i prijeti da će nastaviti a ti se drži svog Smutnjika, oni znaju sve jer su tamo bElosvEtski znalci i analitičari. :mrgreen:
https://rs-lat.sputniknews.com/
Možda je Putinov cilj da ukine suverenitet Ukrajine? Čak i ako bi bio glavni cilj. Ko će ga zaustaviti? Zapad? Nije ih briga. Hoćeš li ti zaustaviti Putina sa svojom tastaturom negdje iz Bosne?

:oops:
User avatar
eltroxin
Posts: 2023
Joined: 30/08/2009 23:35

#28862 Re: Ukrajina

Post by eltroxin »

GandalfSivi wrote: 30/01/2022 00:24 Isplati se procitati, pogotovo lika na Twitteru, sve natanane objasnjeno…

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... ajnovije_m

Btw, izvrtanje cinjenica na ovom forumu dozivljava vrhunac. Nakon sto su obavjestajne agencije svih zapadnih zemalja procijenile da ce Rusija napraviti false flag operaciju, gdje ce na neki nacin napasti ili svoje osoblje ili snage na istoku Ukrajine, sada se ovdje (uz isti vokabular, nema tu znanja za promijeniti), prica kako ce Amerikanci natjerati nekoga od Ukrajinaca da napravi kakav belaj. Cirkus od nebuloze svega mi :lol: :lol: :lol:
Sva sreca pa znaju da ce biti “false flag”, tako da ne moraju intervenisati. Mirno spavajte, rata nece biti.
User avatar
AliceInChains
Posts: 3325
Joined: 09/02/2010 19:40

#28863 Re: Ukrajina

Post by AliceInChains »

GandalfSivi wrote: 30/01/2022 00:24 Isplati se procitati, pogotovo lika na Twitteru, sve natanane objasnjeno…

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... ajnovije_m

Btw, izvrtanje cinjenica na ovom forumu dozivljava vrhunac. Nakon sto su obavjestajne agencije svih zapadnih zemalja procijenile da ce Rusija napraviti false flag operaciju, gdje ce na neki nacin napasti ili svoje osoblje ili snage na istoku Ukrajine, sada se ovdje (uz isti vokabular, nema tu znanja za promijeniti), prica kako ce Amerikanci natjerati nekoga od Ukrajinaca da napravi kakav belaj. Cirkus od nebuloze svega mi :lol: :lol: :lol:
Cinjenice :mrgreen:

Niko od nas, barem ovdje na forumu ne zna šta će se desiti, ali kad obavještajne službe Tako kažu :mrgreen:

Napadoše AFG, jer su te službe tvrdile da se Bin sakriva tamo…ispade on bio u Pak. Usput se čudim da sam jos uvijek slobodan, iako su tvrdili da se naša sloboda brani na Hindukušu :mrgreen:

Tvrdile službe da je Irak pun WMD…opet fula, Btw. Nastradalo stotine hiljada ljudi…a raseljenih pih

Uspostavise no fly zone u Libiji pa ih opet iz zrake izrokase

Ušli u Siriju bez ikakvog mandata radi borbe protiv is. Is-a nema/ ima sporadično, a oni jos uvijek tamo.


Mislim, Rusi nisu cvijeće i njihove izjave treba primati oprezno, ali sa druge strane sve uzimati za gotovo? Btw. Ja sam nakon silovanja Iraka uključio mozak, moram priznati.
User avatar
AliceInChains
Posts: 3325
Joined: 09/02/2010 19:40

#28864 Re: Ukrajina

Post by AliceInChains »

AliceInChains wrote: 30/01/2022 01:15
GandalfSivi wrote: 30/01/2022 00:24 Isplati se procitati, pogotovo lika na Twitteru, sve natanane objasnjeno…

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... ajnovije_m

Btw, izvrtanje cinjenica na ovom forumu dozivljava vrhunac. Nakon sto su obavjestajne agencije svih zapadnih zemalja procijenile da ce Rusija napraviti false flag operaciju, gdje ce na neki nacin napasti ili svoje osoblje ili snage na istoku Ukrajine, sada se ovdje (uz isti vokabular, nema tu znanja za promijeniti), prica kako ce Amerikanci natjerati nekoga od Ukrajinaca da napravi kakav belaj. Cirkus od nebuloze svega mi :lol: :lol: :lol:
Cinjenice :mrgreen:

Niko od nas, barem ovdje na forumu ne zna šta će se desiti, ali kad obavještajne službe Tako kažu :mrgreen:

Napadoše AFG, jer su te službe tvrdile da se Bin sakriva tamo…ispade on bio u Pak. Usput se čudim da sam jos uvijek slobodan, iako su tvrdili da se naša sloboda brani na Hindukušu :mrgreen:

Tvrdile službe da je Irak pun WMD…opet fula, Btw. Nastradalo stotine hiljada ljudi…a raseljenih pih

Uspostavise no fly zone u Libiji pa ih opet iz zrake izrokase

Ušli u Siriju bez ikakvog mandata radi borbe protiv is. Is-a nema/ ima sporadično, a oni jos uvijek tamo.


Mislim, Rusi nisu cvijeće i njihove izjave treba primati oprezno, ali sa druge strane sve uzimati za gotovo? Btw. Ja sam nakon silovanja Iraka uključio mozak, moram priznati.
I da su barem u jednoj od tih zemalja uložili trud i izgradili kako treba, odmah bi opet isključio mozak. Ne, nego im države i već postojeće strukture upropastili i još eto ljudi sami krivi. Btw. Isto i kod nas, već smo 27 godina praktično njihova kolonija, opsta blokada, i opet, mi sami krivi….ne, izvinjavam se, rusko maslo…ma ne ustvari bakir je krivac :mrgreen:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44871
Joined: 29/12/2005 01:20

#28865 Re: Ukrajina

Post by jeza u ledja »

Challenger_ wrote: 29/01/2022 23:01 OK. Rusija tvrdi da ne želi rat, Bjelorusija isto tvrdi, Kijev i Zelenski isto. SAD i GB žele. Šta sad?

Evo šta sad:
A false-flag provocation against Russian-friendly rebels in Eastern Ukraine or even convincing US-aligned elements of that country’s military-intelligence communities to attack them without President Zelensky’s approval is all that it could take to trigger a regional war.
Sve te zemlje tvrde da ne zele rat ali ti si ustvrdio da ga SAD i GB zele. :lol:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44871
Joined: 29/12/2005 01:20

#28866 Re: Ukrajina

Post by jeza u ledja »

eltroxin wrote: 30/01/2022 01:01
GandalfSivi wrote: 30/01/2022 00:24 Isplati se procitati, pogotovo lika na Twitteru, sve natanane objasnjeno…

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... ajnovije_m

Btw , izvrtanje cinjenica na ovom forumu dozivljava vrhunac. Nakon sto su obavjestajne agencije svih zapadnih zemalja procijenile da ce Rusija napraviti false flag operaciju, gdje ce na neki nacin napasti ili svoje osoblje ili snage na istoku Ukrajine, sada se ovdje (uz isti vokabular, nema tu znanja za promijeniti), prica kako ce Amerikanci natjerati nekoga od Ukrajinaca da napravi kakav belaj. Cirkus od nebuloze svega mi :lol: :lol: :lol:
Sva sreca pa znaju da ce biti “false flag”, tako da ne moraju intervenisati. Mirno spavajte, rata nece biti.
False flagom cu te. :D

Rat false flagova.
Bossona
Posts: 5142
Joined: 21/12/2020 03:28

#28867 Re: Ukrajina

Post by Bossona »

Odlčna analiza stanja i Putinovog plana napada na Ukrajinu.

Osmi Socrates
Posts: 8064
Joined: 19/10/2020 15:33

#28868 Re: Ukrajina

Post by Osmi Socrates »

Neozbiljni ste sa ovim false flag postovima.

To su marginalne stvari što se tiče analize odnosa u svijetu, ratova, mirova i ostalog. Zabava za prosti puk i teoretičare zavjera. Skoro svaki rat ima false flag operacije. Jbg, Hitler je mogao zgaziti Poljsku kako je htio 1939, pa je opet koristio false flag operaciju za početak tog rata.

Znači, šuplja. False flag operacija može značiti svašta. Ući u tokove međunarodne špijunaže, kontrašpijunaže i ostalog što se koristi u odnosima velikih sila je nemoguće. I ono što znamo je tek vrh sante leda. Ratovi ne počinju zbog false flag operacija nego zato što su se vremenom stekli uslovi da oni počnu. Ili ne počnu zato što se nisu stekli uslovi.

Jedini izuzetak bi možda bile false flag operacije ogromnih razmjera, one koje imaju katastrofalne posljedice (recimo, udar na nuklearni potencijal zemlje) i/ili koje imaju ogroman broj ljudskih žrtava. Takve se nikad ne dešavaju, jer bi previše ljudi bilo upleteno da ostanu tajne.
User avatar
asurbanipal
Posts: 6702
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#28869 Re: Ukrajina

Post by asurbanipal »

:lol: :lol: :lol: :lol:


emirolini
Posts: 3493
Joined: 26/11/2007 15:35
Location: TUZLA

#28870 Re: Ukrajina

Post by emirolini »

Bossona wrote: 30/01/2022 02:21 Odlčna analiza stanja i Putinovog plana napada na Ukrajinu.

Glupost cista. Rusija je nazadna zemlja. Ovo sve nabrojano je stari metal - Ukrainci ce ih do Tokija ganjati.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#28871 Re: Ukrajina

Post by fosna2014 »

Ovo ne izgleda dobro. Rusi su intenzivirali dopremanje vojne tehnike na granici sa Ukrajinom. U zadnjih 48 sati sve više video snimaka na društvenim mrežama.
User avatar
AliceInChains
Posts: 3325
Joined: 09/02/2010 19:40

#28872 Re: Ukrajina

Post by AliceInChains »

Vidim, oni postovi oko Srebrenice se konačno odstranili sa ove teme. Opet, da odgovorim, da se zna moj stav.


U Srebrenici se desio genocid. Nema pamfleta koji može ublažiti Srpsko ludilo 90tih. Nije Srbe nijedan strani faktor prisilio da vrše etničko ciscenje u Bosni i u Hrvatskoj i uvale u toliku nesreću ‘bratski’ narod. Tačka.

Predpostavimo, čisto hipotetički, da je taj dogovor postojao: Zašto su morali pobiti onoliki broj ljudi u kratkom roku od par dana? Nemojte, da vam lijepim ovdje izjave Mladića i drugih pećinskih govana prije zauzimanja Srebrenice. Da se malo i toga sjetimo.

Osim toga, fulate temu sa stalnim uporedivanjem Bosne i Ukrajine. Jednostavno vodi raspravu ad absurdum i od starta guši objektivnu raspravu. Mislim, nema veze o kojem se konfliktu radilo, uvijek se traži neko poistovjećivanje da bi se opravdao licni stav i napad neke od sila na jednu stranu državu. Sasvim nebitno dali Kina, Rusija ili Amerika.

Čovječe, kao da sjedimo u stadionu i bodrimo za neku repku.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#28873 Re: Ukrajina

Post by salik79 »

Izbrisani su iskljucivo moji upisi vezano za genocid u Srebrenici, ostale su 3 stranice upisa drugih forumasa. Zasto - pitanje je.

Moja pretpostavka je zato sto baca drugo svjetlo na uvrijezeni narativ o nekakvoj ruskoj krivici za genocid, a amnestiraju drugi, konkretni, krivci. Ne da se samo amnestiraju, nego i glorifikuju, bas kao i na konkretnoj temi o Ukrajini.

Ako je forum vezan za Klix portal, onda je jasno i zasto...
smijesni_ste
Posts: 5966
Joined: 09/10/2009 16:46

#28874 Re: Ukrajina

Post by smijesni_ste »

Ma nije baš tako, izbrisani su i postovi od "u pet deka" i sve vezano za iste

Lakše valjda brisati nego upozoriti da se ne ide sa ličnim prepucavanjima i vrijedjanjima :roll:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#28875 Re: Ukrajina

Post by salik79 »

smijesni_ste wrote: 30/01/2022 14:25 Ma nije baš tako, izbrisani su i postovi od "u pet deka" i sve vezano za iste

Lakše valjda brisati nego upozoriti da se ne ide sa ličnim prepucavanjima i vrijedjanjima :roll:
Mislis? Bujrum pa se uvjeri:

search.php?keywords=srebrenici&t=118514&sf=msgonly
Post Reply