KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post Reply
hamalalija

#126 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by hamalalija » 27/04/2012 09:09

ReefRaider wrote:E ovako ljudi da sumiramo neke stvari. Krajnje je vrijeme da se probudimo i ustanemo protiv vladajuće vlasti. Dokle ćemo biti samo nijemi posmatrači i strahovati da će nam naše dijete sutra od strane nekih kabadahija poginuti, a svjesni smo da živimo u divljem zapadu? Dokle će fabrike koje su bile naše privatizirati stranci i naše resurse izvoziti iz zemlje? Krajnje je vrijeme da vlast uspostavimo kako treba, a ja taj izlaz iz kraja tunela vidim u Komunističkoj partiji.

Eki vladajuce vlasti :lol: :lol: :lol: :lol:

Ovo je neka dobra zajebancija alami

Cuj dokle cem obit nijemi posmatraci, pa obracas se narodu koji izglasao ovu "vladajucu vlast".

Neka, imate moju podrsku, naordu u ovja vaka treba hljeba i igara.

Skijaš

#127 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by Skijaš » 27/04/2012 11:14

ReefRaider wrote:E ovako ljudi da sumiramo neke stvari. Krajnje je vrijeme da se probudimo i ustanemo protiv vladajuće vlasti. Dokle ćemo biti samo nijemi posmatrači i strahovati da će nam naše dijete sutra od strane nekih kabadahija poginuti, a svjesni smo da živimo u divljem zapadu? Dokle će fabrike koje su bile naše privatizirati stranci i naše resurse izvoziti iz zemlje? Krajnje je vrijeme da vlast uspostavimo kako treba, a ja taj izlaz iz kraja tunela vidim u Komunističkoj partiji.
Zašto ne otvorite blog na kojem bi detaljno objasnili šta vam je plan ? To vas ne košta ništa, nema troškova za dizajn, hosting i slično. Ne možete očekivati da vam se neko pridruži a ne objašnjavate ni šta vam je strategija ni koji su prioriteti. Svako može reći da treba otvarati fabrike, nije to neka umotvorina. Pitanje za koje trebaju odgovori jeste "kako". Sasvim je moguće da vi imate neku viziju, ali dosad ste nudili samo velike riječi koje ne znače ništa. Nemojte potcjenjivati prosječnog čovjeka i ako nemate ideju kako i šta treba, bolje je da nastupite s pozivom "Pomozimo Muhamedu da upadne u parlamentarnu klupu i da se domogne poslaničkih beneficija", više će vas se cijeniti jer ste bar iskreni.

hamalalija

#128 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by hamalalija » 27/04/2012 11:18

Ma ne nesjedajete na ove ublehe, to se SDA mladez samo malo sprda.

ReefRaider

#129 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by ReefRaider » 27/04/2012 13:30

Ova vaša šprdancija što ironišete ovu stranku, sve me više podsjeća na temu (ukoliko postoji) kad se osnivala Batkova otvorena mreža kao politički subjekt. Samo razlika je u tome što si i oni ismijavali vlast, a mi nemamo tu namjeru nego ovaj narod izvući iz bijede.

Skijaš

#130 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by Skijaš » 27/04/2012 13:37

ReefRaider wrote:Ova vaša šprdancija što ironišete ovu stranku, sve me više podsjeća na temu (ukoliko postoji) kad se osnivala Batkova otvorena mreža kao politički subjekt. Samo razlika je u tome što si i oni ismijavali vlast, a mi nemamo tu namjeru nego ovaj narod izvući iz bijede.
strategija ---> blog ---> javnost

Vi prvo krenuli u javnost a imate samo ime stranke. Mislim, smiješno.

El_comadante

#131 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by El_comadante » 27/04/2012 15:03

btw sve ostale stranke koje su sada opozicija "laju", pričaju protiv ovih što su sada na vlasti SDP-SDA-SNSD-HDZ što i nije neka mudrost a to si spomenuo...

detroit-mercy

#132 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by detroit-mercy » 27/04/2012 15:20

[quote="ReefRaider"]Ova vaša šprdancija što ironišete ovu stranku, sve me više podsjeća na temu (ukoliko postoji) kad se osnivala Batkova otvorena mreža kao politički subjekt. Samo razlika je u tome što si i oni ismijavali vlast, a [b]mi nemamo tu namjeru nego ovaj narod izvući iz bijede.[/[/b]quote]
Kako?
Niko ne izlazi sa nekim realnim programom, nego samo sa floskulama tipa, gradicemo fabrike :-) .
Fabrike cega, ako se moze znati?
Gdje je ekonomski program, koji strucnjaci su radili na tom programu, koliko je izvodljiv taj eknomski program u danasnjem ekonomskom okruzenju.
Sta mislite, da je dovoljno samo nazvati se komunisticka partija, reci pravicemo fabrike, ubaciti koju Titinu sliku i eto poslanickih pausala :mrgreen: .

ReefRaider

#133 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by ReefRaider » 27/04/2012 15:39

Skijaš wrote:
ReefRaider wrote:Ova vaša šprdancija što ironišete ovu stranku, sve me više podsjeća na temu (ukoliko postoji) kad se osnivala Batkova otvorena mreža kao politički subjekt. Samo razlika je u tome što si i oni ismijavali vlast, a mi nemamo tu namjeru nego ovaj narod izvući iz bijede.

Ček ti si vidio sajt Stranke baksuza i Batkove otvorene mreže? Pošalji mi ga, a sav program Kunumističke stranke i za šta se zalaže iznjet je pred medije.

klixober

#134 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by klixober » 27/04/2012 15:48

ReefRaider wrote:
Skijaš wrote:

Ček ti si vidio sajt Stranke baksuza i Batkove otvorene mreže? Pošalji mi ga, a sav program Kunumističke stranke i za šta se zalaže iznjet je pred medije.
Valjda Stranka kokuza. :D

Kako vi mislite pridobiti bilo koga ako se poredite sa tim cirkusom?

hamalalija

#135 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by hamalalija » 27/04/2012 15:52

Evo ja sam nasao program

Image

ReefRaider

#136 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by ReefRaider » 27/04/2012 16:34

klixober wrote: Kako vi mislite pridobiti bilo koga ako se poredite sa tim cirkusom?
Ja sam samo tražio web stranicu, a vidiš da više i ne postoje nego samo na papiru. U vezi naziva što me ispravljaš mogu reći da je to sve isto. Mogu još da dodam i to da bi Batko sigurno dobio puno više glasova samo da je politički potkovan. Otkrit ću ti jednu tajnu: on sve radi sa ciljem što nije uspio izaći na krajem bolesti svoje kćerke koju je i izgubio. Ovo kažem što skoro niko ne znam pravi razlog otvorene mreže i do sad je pomogao skoro svima kojima je mogao, ali nažalost smrt je neizbježna. Što se tiče KP mogu te uvjeriti da mi nismo cirkus i da imamo sposobne ljude koji su u stanju ovaj narod izvući iz bijede kako sam ranije spomenuo.

klixober

#137 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by klixober » 27/04/2012 16:58

ReefRaider wrote:
klixober wrote: Kako vi mislite pridobiti bilo koga ako se poredite sa tim cirkusom?
Ja sam samo tražio web stranicu, a vidiš da više i ne postoje nego samo na papiru. U vezi naziva što me ispravljaš mogu reći da je to sve isto. Mogu još da dodam i to da bi Batko sigurno dobio puno više glasova samo da je politički potkovan. Otkrit ću ti jednu tajnu: on sve radi sa ciljem što nije uspio izaći na krajem bolesti svoje kćerke koju je i izgubio. Ovo kažem što skoro niko ne znam pravi razlog otvorene mreže i do sad je pomogao skoro svima kojima je mogao, ali nažalost smrt je neizbježna. Što se tiče KP mogu te uvjeriti da mi nismo cirkus i da imamo sposobne ljude koji su u stanju ovaj narod izvući iz bijede kako sam ranije spomenuo.
Svaka čast Batku na humanitarnom radu, ali Stranka kokuza je obično cirkusiranje. Da ne ispadne da vas ja nešto odvraćam, samo naprijed, ako je vama dobro i meni je, teško da možete štetu neku napraviti svojim angažmanom. Samo, ako stvarno vjerujete u svoj politički angažman, malo i poradite na njemu...kažeš da me možeš uvjeriti da imate sposobne ljude koji će ovaj narod izvući iz bijede. Ok. Ko su, gdje su ti ljudi? Predstavi ih, opiši po čemu su to oni bolji i sposobniji od nekih drugih. Neće vam glasači vjerovati na riječ - ako nemate nikakvu stranicu, brošuru, program, a javljate se na forumu i ne govorite ništa konkretno osim uopštenih floskula, naićete samo na ismijavanje. Ne od mene, ismijavam samo zle ljude, ali će vas javnost pravo neozbiljno shvatiti ukoliko se nastavite neozbiljno predstavljati.

MAX68

#138 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by MAX68 » 27/04/2012 17:02

POZIVAMO SVE KOMUNISTE I SIMPATIZERE KOMUNISTICKE PARTIJE DA NAM SE JAVE AKO ZELE DA UCESTUJU U RADU I PRIPREMI KOMUNISTICKE PARTIJE ZA LOKALNE IZBORE

TEL-- 062-415-499
-- 062-415-497

MAX68

#139 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by MAX68 » 27/04/2012 17:05

DOKUMENTI KOMUNISTICKE PARTIJE -STATUT PROGRAM I PROGRAMSKA DEKLARACIJA BICE DOSTUPNI OD SUTRA

Skijaš

#140 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by Skijaš » 27/04/2012 17:12

MAX68 wrote:DOKUMENTI KOMUNISTICKE PARTIJE -STATUT PROGRAM I PROGRAMSKA DEKLARACIJA BICE DOSTUPNI OD SUTRA
E to, što više materijala, planova, imena, da narod zna šta podržava i čemu ga pozivate.

ReefRaider

#141 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by ReefRaider » 27/04/2012 17:23

klixober wrote:
ReefRaider wrote:
Svaka čast Batku na humanitarnom radu, ali Stranka kokuza je obično cirkusiranje. Da ne ispadne da vas ja nešto odvraćam, samo naprijed, ako je vama dobro i meni je, teško da možete štetu neku napraviti svojim angažmanom. Samo, ako stvarno vjerujete u svoj politički angažman, malo i poradite na njemu...kažeš da me možeš uvjeriti da imate sposobne ljude koji će ovaj narod izvući iz bijede. Ok. Ko su, gdje su ti ljudi? Predstavi ih, opiši po čemu su to oni bolji i sposobniji od nekih drugih. Neće vam glasači vjerovati na riječ - ako nemate nikakvu stranicu, brošuru, program, a javljate se na forumu i ne govorite ništa konkretno osim uopštenih floskula, naićete samo na ismijavanje. Ne od mene, ismijavam samo zle ljude, ali će vas javnost pravo neozbiljno shvatiti ukoliko se nastavite neozbiljno predstavljati.
Vidiš da ih ima. Međutim ako i dalje ne vjeruješ hajd da se nađemo oči u oči, a ne ovako. Mi ćemo sve dokazati, ali zato treba vremena. Plod ti ne možeš odmah uzeti ako nisi sjeme posijao, a taj prvi korak je urađen. Dovoljno je samo da biljka izraste i da se razvije, a tek je početak.

detroit-mercy

#142 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by detroit-mercy » 27/04/2012 18:07

ReefRaider wrote:
klixober wrote:
ReefRaider wrote:
Vidiš da ih ima. Međutim ako i dalje ne vjeruješ hajd da se nađemo oči u oči, a ne ovako. Mi ćemo sve dokazati, ali zato treba vremena. Plod ti ne možeš odmah uzeti ako nisi sjeme posijao, a taj prvi korak je urađen. Dovoljno je samo da biljka izraste i da se razvije, a tek je početak.
Prijatelju, iskren savjet :skoljka: ovo nije vise 1905 pa da se moras sa nekim oci u oci sastajati. Ovo je informaticko doba, doba neslucene mogucnosti prezentovanja ideja i programa. A ti, hajde oci u oci :-) . Jednostavno, imena, koji ljudi, koji strucnjaci, sta je cilj i kako doci do cilja.
Pa hebote, ne vlada ovdje neka diktatura pa da se moras kriti od necega.
Iskreno, trenutni nastup vam je jako los, mislim na ovaj forum.

webby-x

#143 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by webby-x » 27/04/2012 23:06

Drugovi komunisti, koja ste vi struja?
Staljinisti, Marksisti, Trockisti, Titoisti ... ?
Namjeravate li provesti nacionalizaciju ako
dobijete izbore ili preuzmete vlast revolucijom
i u kojem obimu? Zagovarate li uopće revoluciju
kao sredstvo promjene vlasti? Da li bi zabranili
vjeronauk u državnim školama?

basicm

#144 KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by basicm » 27/04/2012 23:12

Aaaa, ljudi, u kakve gluposti vam zivot prodje.

Kemo BA

#145 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by Kemo BA » 28/04/2012 08:04

Ako vec koristite Klix za promociju partije onda morate poštovati i princip da odgovorite na više pute ponovljene zahtjeve:

1. Ko su vodeci ljudi (biografije)
2. Ciljevi i program stranke.

a ja cu dodati još jedno pitanje: Vaaši pogledi na lik i djelo Tita.
Ako niste spremni na tako nešto prestanite zamarati. Tako se ne dobijaju glasovi.

ReefRaider

#146 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by ReefRaider » 28/04/2012 21:46

Ovo ovdje nije nikakva promocija nego samo informacija.

El_comadante

#147 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by El_comadante » 28/04/2012 21:53

rekli su danas ce dati program u javnost a ja ga nevidjeh

webby-x

#148 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by webby-x » 28/04/2012 22:44

ReefRaider wrote:Ovo ovdje nije nikakva promocija nego samo informacija.
Ovo je forum, a ne mali oglasi.
Morate odgovarati na pitanja.

convict

#149 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by convict » 28/04/2012 23:17

Ja ne vidjeh nikakvu informaciju o stranci osim 2 neregistrovana (Ultra) broja telefona.

Pozivate ljude da se priključe, a ne dajete odgovor na pitanja kome da se priključe (ko su vodeći ljudi stranke?) i zašto (koji su ciljevi i program stranke?). Možda su vam namjere i dobre, ali postoji i nešto što se zove politički marketing.

agnostic_front

#150 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by agnostic_front » 29/04/2012 09:12

webby-x wrote:
Ovo je forum, a ne mali oglasi.
Morate odgovarati na pitanja.
Pazi da ne zavrsis na Golom Otoku, Partija ima oci na svakom koraku.

Post Reply