KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post Reply
User avatar
alphonse kauders
Posts: 2766
Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#101 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by alphonse kauders »

VALTER JE STIGAO wrote:
harač wrote:dobro mi je ovo: "izašli iz ilegale" :lol:
DRUGARICE I DRUGOVI, NAPOKON JE DOŠLO VRIJEME PROMJENE U NAŠOJ DOMOVINI BOSNI I HERCEGOVINI
DOOOSTA (je li ovo s brda na brdo dovikivanje "dooooooooooosta"?)JE BILO!!!! NACIONALISTA, FAŠISTA,KRIMINALACA,MITA I KORUPCIJE DOOOOOSTA!!!

OVA DRŽAVA VEĆ PUNIH 20 GODINA GRCA U DUGOVIMA, NAROD NEMA NI KORICU HLJEBA, POSLA NEMA, A I AKO GA IMA RADI SE OD ZVIJEZDE DO ZVIJEZDE ZA MIZERAN NOVAC.

:bih: KAKO JE REKAO PREDSJEDNIK MUHAMED, A SA TIM SE POTPUNO SLAŽEM, POTREBNA JE OBNOVA FABRIKA I KOMPLETNE INDUSTRIJE U BOSNI HERCEGOVINI.

U OVOJ ZEMLJI TREBA REĆI DOOOOSTA(evo ga opet!)!!! PRIVATIZACIJI ! SVE ŠTO SU NAŠI OČEVI, DJEDOVI, A I MI SAMI NAPRAVILI NACIONALISTIČKA BAGRA JE UNIŠTILA PREKO NOĆI. SRAMOTA VLASTIMA, SRAMOTA NARODU NA OBRAZ KOJI JE SLIJEP POKRAJ OČIJU OVIH 20 GODINA.

SDA,HDZ,HDZ.90, SDS,SNSD, TO SU STRANKE NEPISMENIH LJUDI( :D ), LJUDI KOJI SAMO ZNAJU DA KRADU I TO JE NJIHOVO JEDINO UMIJEĆE.

UNIŠTENE FIRME I PREDUZEČA (ponoviti gramatička pravila za "č" i "ć" ) :ZRAK,ŽICA,ENERGOINVEST,PRETIS,FAMOS,VRANICA,FERO ELEKTRO, GRADSKI SAOBRAĆAJ...itd.

SMRT FAŠIZMU - SLOBODA NARODU!!!
SMRT NACIONALIZMU - SLOBODA KOMUNIZMU!!! :bih:
Važno je da se se strankama sa nepismenim ljudima priključila i Komunistička, ali nek je zato CAPS LOCK uključen da svi vide mudre internet parole :)
detroit-mercy
Posts: 16094
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#102 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by detroit-mercy »

alphonse kauders wrote:
VALTER JE STIGAO wrote:
harač wrote:dobro mi je ovo: "izašli iz ilegale" :lol:
DRUGARICE I DRUGOVI, NAPOKON JE DOŠLO VRIJEME PROMJENE U NAŠOJ DOMOVINI BOSNI I HERCEGOVINI
DOOOSTA (je li ovo s brda na brdo dovikivanje "dooooooooooosta"?)JE BILO!!!! NACIONALISTA, FAŠISTA,KRIMINALACA,MITA I KORUPCIJE DOOOOOSTA!!!

OVA DRŽAVA VEĆ PUNIH 20 GODINA GRCA U DUGOVIMA, NAROD NEMA NI KORICU HLJEBA, POSLA NEMA, A I AKO GA IMA RADI SE OD ZVIJEZDE DO ZVIJEZDE ZA MIZERAN NOVAC.

:bih: KAKO JE REKAO PREDSJEDNIK MUHAMED, A SA TIM SE POTPUNO SLAŽEM, POTREBNA JE OBNOVA FABRIKA I KOMPLETNE INDUSTRIJE U BOSNI HERCEGOVINI.

U OVOJ ZEMLJI TREBA REĆI DOOOOSTA(evo ga opet!)!!! PRIVATIZACIJI ! SVE ŠTO SU NAŠI OČEVI, DJEDOVI, A I MI SAMI NAPRAVILI NACIONALISTIČKA BAGRA JE UNIŠTILA PREKO NOĆI. SRAMOTA VLASTIMA, SRAMOTA NARODU NA OBRAZ KOJI JE SLIJEP POKRAJ OČIJU OVIH 20 GODINA.

SDA,HDZ,HDZ.90, SDS,SNSD, TO SU STRANKE NEPISMENIH LJUDI( :D ), LJUDI KOJI SAMO ZNAJU DA KRADU I TO JE NJIHOVO JEDINO UMIJEĆE.

UNIŠTENE FIRME I PREDUZEČA (ponoviti gramatička pravila za "č" i "ć" ) :ZRAK,ŽICA,ENERGOINVEST,PRETIS,FAMOS,VRANICA,FERO ELEKTRO, GRADSKI SAOBRAĆAJ...itd.

SMRT FAŠIZMU - SLOBODA NARODU!!!
SMRT NACIONALIZMU - SLOBODA KOMUNIZMU!!! :bih:
Važno je da se se strankama sa nepismenim ljudima priključila i Komunistička, ali nek je zato CAPS LOCK uključen da svi vide mudre internet parole :)
Ovo dole kod nas sa ovim partijama je postala ziva zajebancija :mrgreen:, u principu svako gleda da se baci na drzavnu sisu :-) . Ko vele, hajd' mozda se i osvoji koji glas, pa se dohvati kakvog parlamenta ili komisije :mrgreen: i onda polako :mrgreen: .
ReefRaider
Posts: 40
Joined: 09/09/2008 15:16

#103 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by ReefRaider »

Mjesanac wrote:Bez ikakve uvrede ali ova trojica mi izgledaju ko teski ublehasi i uopste mi ne ulijevaju povjerenje da bi mogli kvalitetno voditi KP. Ljevicar sam, ali smatram da ova partija nece potrajati. Daj Boze da na dobro izadje.
Četvrta ubleha je bila maskirana u novinara hehe.
Kemo BA wrote:
ReefRaider wrote:Nažalost webby.

SDP je pravni nasljednik SKJ i mi ne želimo imati ništa sa njima. Prostorije koje je imao SKJ pripale su njegovom nasljedniku, a mi imamo svoje urede.
Evo ovako : Ako ste ozbiljna partija i imate urede dajte postavite program i biografije vodecih ljudi da znamo s kim i o cemu diskutujemo.Ako to nemate tada ste vec u startu neozbiljni.
Biće i toga a jedina je greška što je prvo bio press, a onda se radi stranica, odnosno web stranica nije bila spremna.
User avatar
opticum
Posts: 123
Joined: 26/09/2011 14:29

#104 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by opticum »

Naprijed Otpisani samo naprijed sve smo jači i jači
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#105 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by fatamorgana »

Trst je naš!
ReefRaider
Posts: 40
Joined: 09/09/2008 15:16

#106 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by ReefRaider »

E ovako ljudi da sumiramo neke stvari. Krajnje je vrijeme da se probudimo i ustanemo protiv vladajuće vlasti. Dokle ćemo biti samo nijemi posmatrači i strahovati da će nam naše dijete sutra od strane nekih kabadahija poginuti, a svjesni smo da živimo u divljem zapadu? Dokle će fabrike koje su bile naše privatizirati stranci i naše resurse izvoziti iz zemlje? Krajnje je vrijeme da vlast uspostavimo kako treba, a ja taj izlaz iz kraja tunela vidim u Komunističkoj partiji.
VALTER JE STIGAO
Posts: 7
Joined: 26/04/2012 18:05

#107 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by VALTER JE STIGAO »

elmirelm wrote:Zelim vam srecu u borbi protiv fasista i domacih izdajnika

smrt fasizmu sloboda narodu


Svaka čast druže
VALTER JE STIGAO
Posts: 7
Joined: 26/04/2012 18:05

#108 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by VALTER JE STIGAO »

Mjesanac wrote:Bez ikakve uvrede ali ova trojica mi izgledaju ko teski ublehasi i uopste mi ne ulijevaju povjerenje da bi mogli kvalitetno voditi KP. Ljevicar sam, ali smatram da ova partija nece potrajati. Daj Boze da na dobro izadje.

da si komunista i ljevičar ne bih rekao "DAJ BOŽE"
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45505
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#109 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by Chmoljo »

:lol:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#110 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by -LIBERO- »

Ovi se ne sale..samo u kost.

Ja ocekujem i gerilu..bez toga nema ni prodora komunistickih ideja i ideala u sire narodne mase.

Gerila i ta prica, il' zatvarajte radnju :D
VALTER JE STIGAO
Posts: 7
Joined: 26/04/2012 18:05

#111 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by VALTER JE STIGAO »

-LIBERO- wrote:Ovi se ne sale..samo u kost.

Ja ocekujem i gerilu..bez toga nema ni prodora komunistickih ideja i ideala u sire narodne mase.

Gerila i ta prica, il' zatvarajte radnju :D
Svaka čast druže slažem se
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#112 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by klixober »

Šta ćete ako ne pređete izborni prag?
ReefRaider
Posts: 40
Joined: 09/09/2008 15:16

#113 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by ReefRaider »

klixober wrote:Šta ćete ako ne pređete izborni prag?
Ta riječ ne postoji u našem riječniku.
User avatar
dzeno123
Posts: 1843
Joined: 20/04/2009 20:39
Location: Dreamland

#114 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by dzeno123 »

ReefRaider wrote:
klixober wrote:Šta ćete ako ne pređete izborni prag?
Ta riječ ne postoji u našem riječniku.
Zanimljivo, da li ste za koaliciju sa Liberalima? :bih:
ReefRaider
Posts: 40
Joined: 09/09/2008 15:16

#115 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by ReefRaider »

Ne. Ni sa jednom strankom ne idemo u koaliciju.
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#116 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by klixober »

ReefRaider wrote:
klixober wrote:Šta ćete ako ne pređete izborni prag?
Ta riječ ne postoji u našem riječniku.
Riječ "izborniprag"? :D
Šalu na stranu, sretno vam... Kad je bal nek' je maskenbal.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45505
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#117 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by Chmoljo »

ReefRaider wrote:
klixober wrote:Šta ćete ako ne pređete izborni prag?
Ta riječ ne postoji u našem riječniku.
jooooooooooooooooooooooj!

izvini, ali moram - dolazite ovdje promicati ideje svoje stranke, a niste pogledali ni obični rJečnik, a ne neki svoj.

zbog VAS, ne zbog mene, de malo poradite na gramatici, jer pravite kardinalne greške. :-) ili bar angažujte volontere (sumnjam da možete ikoga platiti) koji su pismeniji i načitaniji malo.

fakat, ali fakat, dobronamjerna opaska.
User avatar
dzeno123
Posts: 1843
Joined: 20/04/2009 20:39
Location: Dreamland

#118 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by dzeno123 »

ReefRaider wrote:Ne. Ni sa jednom strankom ne idemo u koaliciju.
Steta, bas sam se nadao suradnji ali imate nasu podrsku sve u svemu...
ReefRaider
Posts: 40
Joined: 09/09/2008 15:16

#119 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by ReefRaider »

Ma za vas je svaka novina komedija, a kad se ispostavi da je tačna onda avaj kuku pomagaj što smo ovo ismijavali, a ljudi su u pravu.
ReefRaider
Posts: 40
Joined: 09/09/2008 15:16

#120 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by ReefRaider »

Ja uopšte ne znam sa koju vlast ste vi? Stalno bi nešto eksperimentirali. Evo malo i ovo pogledajte na koji način:

http://www.youtube.com/watch?v=RR6y0EjZ3gg
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#121 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by Korisničkoime »

Kao prvo nije baš realno boriti se za vraćanje starog sistema. Mislim ako je već komunistička partija to podrazumijeva i ukidanje tržišne privrede i vraćanje na plansku privredu za koju svi znamo da je globalno doživjela krah. Sad možda neka vrsta "modernog" komunizma kao u Kini, ne znam teško jer nemamo uslove kao Kina.
Kao drugo ipak mi je drago. Drago mi je zbog svih naših nacionalista i šovinista kojima se od same skraćenice KP diže svaka dlaka na glavi, drago mi je i zbog vjernika-ubleha koji su 92 bacili crvene knjižice i guzicama se sudarali trčeći u džamije i crkve a ne znaju se ni Bogu pomoliti kako treba (nisu tada znali a ne znaju ni sada). Volio bih samo zbog njih da KP zaista bude blizu preuzimanja vlasti da ih vidim kako se opet povijaju kako vjetar puše. Naravno očekujem od KP puni program u vidu religija je opijum za mase i slično. Drugo volio bi da budu blizu vlasti i da se svi naši "biznismeni" koji su za 1 KM i tonu certifikata kupili države firme u kojima su radnici više robovi nego punopravni građani makar malo uplaše. Naravno i tu očekujem puni program oduzimanja bez naknade bez poštivanja privatne imovine i bilo kakvih ljudskih i građanskih prava.
Naravno ovo i nije baš ozbiljan post ali zamislite na trenutak, ljudi koji su iznuđivali, krali i od države i od radnika, koji su gazili sve i svakoga pred sobom, koji su kako narod kaže bili Bog i batina moraju da se pravdaju pred nekom komisijom zaguljenih komunjara ala 1945. Jest možda malo s moje strane ružno ali volio bi da ti ljudi osjete makar malo straha za vlastitu egzistenciju kao što zbog njih osjećaju sada njihovi radnici.
User avatar
avicena
Posts: 2316
Joined: 08/07/2005 00:19

#122 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by avicena »

ReefRaider wrote:Ja uopšte ne znam sa koju vlast ste vi? Stalno bi nešto eksperimentirali. Evo malo i ovo pogledajte na koji način:

http://www.youtube.com/watch?v=RR6y0EjZ3gg
Eksperimentirala je već i KPSKJ ili vi sa njima možda nemate nikakve veze?

MAX68
Posts: 82
Joined: 03/04/2008 09:32

#123 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by MAX68 »

pozivamo sve zainteresovane gradane koji zele i hoce da nam se pridruze
kont.telefon-- 062-415-499 I 062-415-497
User avatar
Halcyon
Posts: 2402
Joined: 01/09/2011 09:29
Location: Nürnberg

#124 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by Halcyon »

VALTER JE STIGAO wrote:
Mjesanac wrote:Bez ikakve uvrede ali ova trojica mi izgledaju ko teski ublehasi i uopste mi ne ulijevaju povjerenje da bi mogli kvalitetno voditi KP. Ljevicar sam, ali smatram da ova partija nece potrajati. Daj Boze da na dobro izadje.

da si komunista i ljevičar ne bih rekao "DAJ BOŽE"
Od čitavog komentara ti vidiš ovo "Daj Bože". :lol: :lol: Paćenici...
User avatar
hamalalija
Posts: 339
Joined: 16/03/2012 08:59

#125 Re: KOMUNISTICKA PARTIJA II

Post by hamalalija »

ReefRaider wrote:E ovako ljudi da sumiramo neke stvari. Krajnje je vrijeme da se probudimo i ustanemo protiv vladajuće vlasti. Dokle ćemo biti samo nijemi posmatrači i strahovati da će nam naše dijete sutra od strane nekih kabadahija poginuti, a svjesni smo da živimo u divljem zapadu? Dokle će fabrike koje su bile naše privatizirati stranci i naše resurse izvoziti iz zemlje? Krajnje je vrijeme da vlast uspostavimo kako treba, a ja taj izlaz iz kraja tunela vidim u Komunističkoj partiji.

Eki vladajuce vlasti :lol: :lol: :lol: :lol:

Ovo je neka dobra zajebancija alami

Cuj dokle cem obit nijemi posmatraci, pa obracas se narodu koji izglasao ovu "vladajucu vlast".

Neka, imate moju podrsku, naordu u ovja vaka treba hljeba i igara.
Post Reply