Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post Reply
LaBomba
Posts: 683
Joined: 28/03/2009 01:21

#601 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by LaBomba »

IHAVEDREAM wrote:Uvazeni sagovornice,

Nasa djeca su potomci poznate porodice iz Hercegovine koja generacijama (nnogo prije javnog nastupa prof. dr Besima Spahica ) mogu sa sigurnoscu da opovrgnu vase nedomuce ....... :oops:
Nisam politicki analiticar, a ni "snitch".... samo imam zavidan obrazvni nivo upotrijbljen u humane svrhe..... :razz:

A koje "nedoumice" ja imam? Da na BiH nije izvrsena agresija, nego da smo se svi kolektivno jedan dan "pocakijali"? To vi imate dokaze za postojanje 126 logora u Sarajevu? Zasto ne izadjete u javnost sa dokazima? Uopste me ne zanima koje iz koje poznate porodice, i sta to ima veze i sa cim? :-)
IHAVEDREAM
Posts: 4591
Joined: 08/12/2008 05:03

#602 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by IHAVEDREAM »

LaBomba wrote:
IHAVEDREAM wrote:Uvazeni sagovornice,

Nasa djeca su potomci poznate porodice iz Hercegovine koja generacijama (nnogo prije javnog nastupa prof. dr Besima Spahica ) mogu sa sigurnoscu da opovrgnu vase nedomuce ....... :oops:
Nisam politicki analiticar, a ni "snitch".... samo imam zavidan obrazvni nivo upotrijbljen u humane svrhe..... :razz:

A koje "nedoumice" ja imam? Da na BiH nije izvrsena agresija, nego da smo se svi kolektivno jedan dan "pocakijali"? To vi imate dokaze za postojanje 126 logora u Sarajevu? Zasto ne izadjete u javnost sa dokazima? Uopste me ne zanima koje iz koje poznate porodice, i sta to ima veze i sa cim? :-)
Ko, kada , kako ,i zasto je tendirao da se Bosanci i Hercegovci cakijaju....... :lol: Samo odaje povrsnost vaseg obrazovanja...!
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#603 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by emigrazione »

Dedo ne kaki zivota ti
IHAVEDREAM
Posts: 4591
Joined: 08/12/2008 05:03

#604 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by IHAVEDREAM »

Ako je aluzija na "Moju malenkost"......Dajem sebi za pravo da repliciram......... :)

Ovakvi kao mi se ne "K...ke" na grobove ili ti mezare svojih predaka! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
LaBomba
Posts: 683
Joined: 28/03/2009 01:21

#605 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by LaBomba »

IHAVEDREAM wrote:
LaBomba wrote:
IHAVEDREAM wrote:Uvazeni sagovornice,

Nasa djeca su potomci poznate porodice iz Hercegovine koja generacijama (nnogo prije javnog nastupa prof. dr Besima Spahica ) mogu sa sigurnoscu da opovrgnu vase nedomuce ....... :oops:
Nisam politicki analiticar, a ni "snitch".... samo imam zavidan obrazvni nivo upotrijbljen u humane svrhe..... :razz:

A koje "nedoumice" ja imam? Da na BiH nije izvrsena agresija, nego da smo se svi kolektivno jedan dan "pocakijali"? To vi imate dokaze za postojanje 126 logora u Sarajevu? Zasto ne izadjete u javnost sa dokazima? Uopste me ne zanima koje iz koje poznate porodice, i sta to ima veze i sa cim? :-)
Ko, kada , kako ,i zasto je tendirao da se Bosanci i Hercegovci cakijaju....... :lol: Samo odaje povrsnost vaseg obrazovanja...!

Pa tvoj mentor, profesor Spahic. U pocetku navedenog intervjua: "Nikakvog razloga nije bilo ovde da se koljemo". Po profesoru narodi ex Ju su se jednog dana probudili, otisli pokupovali cakije i poceli se medjusobno klat, nicim izazvani. U stvari medhjunarodna zajednica im podjelila nozeve vjeerovatno.
IHAVEDREAM
Posts: 4591
Joined: 08/12/2008 05:03

#606 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by IHAVEDREAM »

Da te malo ispravim. :) ......Nasi mentori su Veliki ljudi (svaka cast Besimu, ali su oni egzistirali mnogo prije njegovog Vaza) :) ......cija imena i ugled nosimo i nosice ih nasa djeca ponosno i dostojanstveno! :) :thumbup:
User avatar
Klavikula
Posts: 4962
Joined: 23/05/2012 12:36
Location: Sarajevo, Jugoslavija

#607 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by Klavikula »

LaBomba wrote:
Pa tvoj mentor, profesor Spahic. U pocetku navedenog intervjua: "Nikakvog razloga nije bilo ovde da se koljemo". Po profesoru narodi ex Ju su se jednog dana probudili, otisli pokupovali cakije i poceli se medjusobno klat, nicim izazvani. U stvari medhjunarodna zajednica im podjelila nozeve vjeerovatno.
pa zar je bilo razloga da se koljemo, ustvari dal uopste ima razloga za bilo kakvo klanje, bilo gdje na planeti...

al socijalizam je moro pasti, nazalost ovdje je pao sa velikim zrtvama
IHAVEDREAM
Posts: 4591
Joined: 08/12/2008 05:03

#608 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by IHAVEDREAM »

Pa tvoj mentor, profesor Spahic. U pocetku navedenog intervjua: "Nikakvog razloga nije bilo ovde da se koljemo". Po profesoru narodi ex Ju su se jednog dana probudili, otisli pokupovali cakije i poceli se medjusobno klat, nicim izazvani. U stvari medhjunarodna zajednica im podjelila nozeve vjeerovatno.
no.

Cakijanje nam je "u krvi"...... :oops: :D A trebao nam je sponzor i dobili smo ga..."savako po svojoj prljavoj zasluzi".... :oops:
LaBomba
Posts: 683
Joined: 28/03/2009 01:21

#609 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by LaBomba »

Klavikula wrote:
LaBomba wrote:
Pa tvoj mentor, profesor Spahic. U pocetku navedenog intervjua: "Nikakvog razloga nije bilo ovde da se koljemo". Po profesoru narodi ex Ju su se jednog dana probudili, otisli pokupovali cakije i poceli se medjusobno klat, nicim izazvani. U stvari medhjunarodna zajednica im podjelila nozeve vjeerovatno.
pa zar je bilo razloga da se koljemo, ustvari dal uopste ima razloga za bilo kakvo klanje, bilo gdje na planeti...

al socijalizam je moro pasti, nazalost ovdje je pao sa velikim zrtvama

To pitanje postavljajte Srbiji. Oni su poceli klat, a kad se branis od klanja to je nesto sasvim drugo. Ubijanje, i ubijanje iz odbrane su dva razlicita pojma. Ili mozda po tebi se nismo trebali braniti, nego se jos i nastelit da nas granate lakse pogadjaju, ili mozda sami nanmjestit vratove da se cetnici ne muce?
Sta sad napali nas da "padne socijalizam", a ne sto je narod izaso na referendum i demokratski izborio nezavisnost?
LaBomba
Posts: 683
Joined: 28/03/2009 01:21

#610 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by LaBomba »

IHAVEDREAM wrote:Da te malo ispravim. :) ......Nasi mentori su Veliki ljudi (svaka cast Besimu, ali su oni egzistirali mnogo prije njegovog Vaza) :) ......cija imena i ugled nosimo i nosice ih nasa djeca ponosno i dostojanstveno! :) :thumbup:

Pa ako odajes cast Besimu, predpostavljam koji su ti mentori. Uglavnom trolersko izbjegavanje odgovora, i ujedno zavrsena diskusija s tobom.
User avatar
Klavikula
Posts: 4962
Joined: 23/05/2012 12:36
Location: Sarajevo, Jugoslavija

#611 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by Klavikula »

LaBomba wrote:
Klavikula wrote:
LaBomba wrote:
Pa tvoj mentor, profesor Spahic. U pocetku navedenog intervjua: "Nikakvog razloga nije bilo ovde da se koljemo". Po profesoru narodi ex Ju su se jednog dana probudili, otisli pokupovali cakije i poceli se medjusobno klat, nicim izazvani. U stvari medhjunarodna zajednica im podjelila nozeve vjeerovatno.
pa zar je bilo razloga da se koljemo, ustvari dal uopste ima razloga za bilo kakvo klanje, bilo gdje na planeti...

al socijalizam je moro pasti, nazalost ovdje je pao sa velikim zrtvama

To pitanje postavljajte Srbiji. Oni su poceli klat, a kad se branis od klanja to je nesto sasvim drugo. Ubijanje, i ubijanje iz odbrane su dva razlicita pojma. Ili mozda po tebi se nismo trebali braniti, nego se jos i nastelit da nas granate lakse pogadjaju, ili mozda sami nanmjestit vratove da se cetnici ne muce?
Sta sad napali nas da "padne socijalizam", a ne sto je narod izaso na referendum i demokratski izborio nezavisnost?
nemoj mi stavljati u usta ono sto nisam reko...

a stvarni razlozi rata na prostoru YU su bili pad socijalizma i rusenje jedne jake drzave...samo nazalost tu drzavu niko nije branio, a posebno ne cetnici koji se time dice...

price kako je branjena vjera, nacija i sl su samo suplja za narod, a za koju nazalost isti prilijepe.
LaBomba
Posts: 683
Joined: 28/03/2009 01:21

#612 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by LaBomba »

IHAVEDREAM wrote:
Pa tvoj mentor, profesor Spahic. U pocetku navedenog intervjua: "Nikakvog razloga nije bilo ovde da se koljemo". Po profesoru narodi ex Ju su se jednog dana probudili, otisli pokupovali cakije i poceli se medjusobno klat, nicim izazvani. U stvari medhjunarodna zajednica im podjelila nozeve vjeerovatno.
no.

Cakijanje nam je "u krvi"...... :oops: :D A trebao nam je sponzor i dobili smo ga..."savako po svojoj prljavoj zasluzi".... :oops:
Bogami mnogima to nije u krvi. Znate ono "ko nas bre zavadi" u raznim formama, NO THANKS 8)
IHAVEDREAM
Posts: 4591
Joined: 08/12/2008 05:03

#613 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by IHAVEDREAM »

LaBomba wrote:
IHAVEDREAM wrote:Da te malo ispravim. :) ......Nasi mentori su Veliki ljudi (svaka cast Besimu, ali su oni egzistirali mnogo prije njegovog Vaza) :) ......cija imena i ugled nosimo i nosice ih nasa djeca ponosno i dostojanstveno! :) :thumbup:

Pa ako odajes cast Besimu, predpostavljam koji su ti mentori. Uglavnom trolersko izbjegavanje odgovora, i ujedno zavrsena diskusija s tobom.
Definitvo ......Trolerski si nasjeo na diskusiju nekoga kome je porijeklo mnogo znacanije od danasnje Demokracije.....I ja tebi zelim ugodan dan!!!! :)
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#614 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by wolf07 »

@IHAVEADREAM

Legendo evo gledam od prosle stranice vazdan nekakvih tvojih postova koji su recenicu-dvije o tome kako niko od nas nema pojma, bla,bla,ne postujemo predake,bla,bla, gdje su nam argumenti, bla bla, uvazeni profesor, bla bla, ekspert za sva pitanja u nasem kosmosu, bla bla......! A gdje su tebi argumenti za ovo sto pises. Ovo sto smo mi ostali pisali je debelo argumentovano (vrati se nazad i procitaj)!
User avatar
asurbanipal
Posts: 6702
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#615 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by asurbanipal »

wolf07 wrote:@IHAVEADREAM

Legendo evo gledam od prosle stranice vazdan nekakvih tvojih postova koji su recenicu-dvije o tome kako niko od nas nema pojma, bla,bla,ne postujemo predake,bla,bla, gdje su nam argumenti, bla bla, uvazeni profesor, bla bla, ekspert za sva pitanja u nasem kosmosu, bla bla......! A gdje su tebi argumenti za ovo sto pises. Ovo sto smo mi ostali pisali je debelo argumentovano (vrati se nazad i procitaj)!
:thumbup:

Ovdje su se izgleda namnožili trolovi iz istočnog Sarajeva i Pala...Ovi njihovi komentari jasno govore o tome, kome Blesimova priča odgovara... :D
IHAVEDREAM
Posts: 4591
Joined: 08/12/2008 05:03

#616 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by IHAVEDREAM »

wolf07 wrote:@IHAVEADREAM

Legendo evo gledam od prosle stranice vazdan nekakvih tvojih postova koji su recenicu-dvije o tome kako niko od nas nema pojma, bla,bla,ne postujemo predake,bla,bla, gdje su nam argumenti, bla bla, uvazeni profesor, bla bla, ekspert za sva pitanja u nasem kosmosu, bla bla......! A gdje su tebi argumenti za ovo sto pises. Ovo sto smo mi ostali pisali je debelo argumentovano (vrati se nazad i procitaj)!
Moji argumenti su u svim pisanim dokumentima koji uvijek bili i bice su dostupni PROSJECO obrazovanom covjeku koji vjeruje u cinjenice ......

A najnepobitnije u pisanom porodicnom stablu!!!!!!!! :) koje seze duboku u proslost!
Srecni smo sto se nasa Isfrustrirana kopilad imaju cime ponostiti, a vi svoje argumente nastavite da otkrivate....Srecno vam bilo! :run:
IHAVEDREAM
Posts: 4591
Joined: 08/12/2008 05:03

#617 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by IHAVEDREAM »

asurbanipal wrote:
wolf07 wrote:@IHAVEADREAM

Legendo evo gledam od prosle stranice vazdan nekakvih tvojih postova koji su recenicu-dvije o tome kako niko od nas nema pojma, bla,bla,ne postujemo predake,bla,bla, gdje su nam argumenti, bla bla, uvazeni profesor, bla bla, ekspert za sva pitanja u nasem kosmosu, bla bla......! A gdje su tebi argumenti za ovo sto pises. Ovo sto smo mi ostali pisali je debelo argumentovano (vrati se nazad i procitaj)!
:thumbup:

Ovdje su se izgleda namnožili trolovi iz istočnog Sarajeva i Pala...Ovi njihovi komentari jasno govore o tome, kome Blesimova priča odgovara... :D
Ovi trolovi su BILI blizi Vijecnici i Bascarsiji nego sto ce te vi ikada biti svojoj sjenci!....Pozdrav!
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#618 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by wolf07 »

IHAVEDREAM wrote:
wolf07 wrote:@IHAVEADREAM

Legendo evo gledam od prosle stranice vazdan nekakvih tvojih postova koji su recenicu-dvije o tome kako niko od nas nema pojma, bla,bla,ne postujemo predake,bla,bla, gdje su nam argumenti, bla bla, uvazeni profesor, bla bla, ekspert za sva pitanja u nasem kosmosu, bla bla......! A gdje su tebi argumenti za ovo sto pises. Ovo sto smo mi ostali pisali je debelo argumentovano (vrati se nazad i procitaj)!
Moji argumenti su u svim pisanim dokumentima koji uvijek bili i bice su dostupni PROSJECO obrazovanom covjeku koji vjeruje u cinjenice ......

A najnepobitnije u pisanom porodicnom stablu!!!!!!!! :) koje seze duboku u proslost!
Srecni smo sto se nasa Isfrustrirana kopilad imaju cime ponostiti, a vi svoje argumente nastavite da otkrivate....Srecno vam bilo! :run:
Kao prvo, nisam prosjecno nego daleko natprosjecno obrazovan ako to uopste nesto znaci. Vidim ti si to naglasio pa valjda ti znaci sta ko ima od skole a evo ja tvrdim da iako sam natprosjecno obrazovan covjek da se i od nepismenog moze puno toga nauciti. To ti mogu vrlo lako potkrijepiti sa nekoliko licnih primjera ako si zainteresovan. Poenta je da se dosta znanja krije u knjigama ali daleko od toga da je tamo svo znanje ovog svijeta a pored toga jedna ista knjiga moze biti citana i dozivljavana na vise nacina pa se i njena vrijednost prema tome tome moze verificirati u vise varijanti. Treba li blji dokaz za to od Andriceve "Na Dini cuprija", neko je cita kao beletristiku i dobro umjetnicko djelo a neko kao dokument kojim pothranjuje mrznju prema "Turcima" koji nabijaju na kolac!!!

Sto se tice porodicnog stabla ja svoje imam uradjeno unazad do 1735.g. i sta s tim? Da li je to neki krunski argument u raspravi oko zlocina, relativizacije istog ili pripreme terena za neki naredni?

I konacno, "isfrustriranu kopilad" nisam pominjao, ne znam bas sta si time htio da kazes i sta time da dokazes? Ako vec hoces da se bavimo pricom na tu temu onda hajde ovako, Nijemci su se nasadili na vrh glave u svojim rasnim teorijama i studijama sredinom 30-ih godina proslog vijeka, htjeli su da pokazu i dokazu svoju teoriju nadcovjeka, od toga napravili cijelu "nauku". To su ljudi ozbiljno studirali! Sta je na koncu bilo od svega toga, nista posebno. Potonuli su u najveci zlocin 20.vijeka, sve rasne teorije su u ozbiljnim naucnim krugovima ismijane a Nijemci su se pokazali kao sasvim prosjecan narod po svemu osim po tome sto su krivili smrt oko 50-60 milona ljudi.
Krajem 20.vijeka javljaju se nase komsije sa pricom o nebeskom narodu i pogodi kakav je epilog. Pa isti kao i sa Nijemcima! Pocinili su genocid, pokazali su da imaju iste slabosti kao i drugi ljudi, da u nekim stvarima mogu biti i uspjesni i sta sada?

Da li je potrebno da ponovim sta su Srbi sve uradili u toku proslog rata a Bosnjaci nisu? Jesu li to dokazane stvari ili cemo nastaviti sa okretanjem glave u stranu i sa pricom "ma svi su bili isti"? Hocemo li progutat pricu da se ovdje nepismena raja poklala jer su vodje bile "zlocaste", inace mi smo svi jedno te isto! Narod kao ni neka individua nije odredjen samo genetikom, ima tu i spoljnjih faktora i stvari koje podrazavaju ovakvu ili onakvu reakciju. I za kraj, moze se desiti da jedan narod nestane (Asirci, Sumeri, Inke.....) medjutim ne moze se desiti da jednog naroda nema, pa onda ima, pa onda opet nema i sve to bez zlocina! A ako ima zlocin onda ima i krivac, zar ne?
FrankSlade
Posts: 297
Joined: 07/03/2012 23:47

#619 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by FrankSlade »

wolf07 wrote:@IHAVEADREAM

Legendo evo gledam od prosle stranice vazdan nekakvih tvojih postova koji su recenicu-dvije o tome kako niko od nas nema pojma, bla,bla,ne postujemo predake,bla,bla, gdje su nam argumenti, bla bla, uvazeni profesor, bla bla, ekspert za sva pitanja u nasem kosmosu, bla bla......! A gdje su tebi argumenti za ovo sto pises. Ovo sto smo mi ostali pisali je debelo argumentovano (vrati se nazad i procitaj)!
IHAVEADREAM je najveci trol na forumu. Ne znam da li je ikada napisao ijedan smislen i argumentovan post na ovom forumu....uglavnom mu se komentari svode na hrpu patetike sa tuznim smajiljima.

A Besim Spahic je smrad.
IHAVEDREAM
Posts: 4591
Joined: 08/12/2008 05:03

#620 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by IHAVEDREAM »

Eto. ispljuvali ste svoju zuc ...... :) Razumljivo mi je, neistomisljenici to obicno rade na takav nacin....!

Pitam se, gdje su BIH intelektualci ,potkrijepljeni nepobitnim argumentima, da nastave diskusiju i opovrgnu "SMRADA".....?????
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#621 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by Kemal Malovčić »

Besim gde se ne besim, svakodnevno se besim, al nikako da se obesim!
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#622 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by wolf07 »

IHAVEDREAM wrote:Eto. ispljuvali ste svoju zuc ...... :) Razumljivo mi je, neistomisljenici to obicno rade na takav nacin....!

Pitam se, gdje su BIH intelektualci ,potkrijepljeni nepobitnim argumentima, da nastave diskusiju i opovrgnu "SMRADA".....?????
BiH "intelektualci" su nas i doveli tu gdje jesmo!
User avatar
Bayern-Munchen
Posts: 50
Joined: 24/11/2011 22:13

#623 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by Bayern-Munchen »

Besim Spahić je genije, i trebamo biti ponosni, što ovakav čovjek živi u našoj državi :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: .
User avatar
Klavikula
Posts: 4962
Joined: 23/05/2012 12:36
Location: Sarajevo, Jugoslavija

#624 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by Klavikula »

Bayern-Munchen wrote:Besim Spahić je genije, i trebamo biti ponosni, što ovakav čovjek živi u našoj državi :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: .
slazem se :thumbup:
User avatar
FOČANSKI PROPISI
Posts: 2510
Joined: 11/04/2012 09:37
Location: JELEČ-BEČ

#625 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by FOČANSKI PROPISI »

Bayern-Munchen wrote:Besim Spahić je genije, i trebamo biti ponosni, što ovakav čovjek živi u našoj državi :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: .
Kakva korist od njega.Nijedna nana ne razumije njegovu priču.
Post Reply