Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post Reply
User avatar
Skijaš
Posts: 12438
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#401 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by Skijaš »

japin_mutapi wrote:SPAHIĆ: Svi zločini koji su nam se desili dio su međunarodnog projekta. Nema šanse da je Mladić odlučio i projektovao Srebrenicu. Taj ko to misli neka se odmah javi neuropsihijatru.

Govori se da je Banjaluka etnički očišćen grad, a 27 procenata se vratilo u Banjaluku više muslimana nego Hrvata, jer im je ljepše u Hrvatskoj. Sarajevo je etnički najočišćeniji grad, ali to se ne smije reći.

Rat je već pripremljen samo je pitanje kada će doći vrijeme. Mi smo bure baruta i samo se čeka kada će se fitilj zapaliti. Sve se forsira na priči "Koliko su oni vas u Srebrenici pobili?! Osam hiljada! Evo sad vi njih 28.000 pobijte i zato se ovi neki već pripremaju. Rata će biti samo je pitanje vremena.

Žene nam se pokrivaju - to je katastrofa.

To je apsolutno politički napravljen sud (Haški tribunal) koji radi šta hoće i šta neće da bi sproveo zadatak međunarodne zajednice. Jasno je da je politički. Zašto nije Hrvatska tužena za agresiju, ali je Srbija tužena?
genijalčina
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#402 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by ultima_palabra »

japin_mutapi wrote:SPAHIĆ: Svi zločini koji su nam se desili dio su međunarodnog projekta. Nema šanse da je Mladić odlučio i projektovao Srebrenicu. Taj ko to misli neka se odmah javi neuropsihijatru.

Govori se da je Banjaluka etnički očišćen grad, a 27 procenata se vratilo u Banjaluku više muslimana nego Hrvata, jer im je ljepše u Hrvatskoj. Sarajevo je etnički najočišćeniji grad, ali to se ne smije reći.

Rat je već pripremljen samo je pitanje kada će doći vrijeme. Mi smo bure baruta i samo se čeka kada će se fitilj zapaliti. Sve se forsira na priči "Koliko su oni vas u Srebrenici pobili?! Osam hiljada! Evo sad vi njih 28.000 pobijte i zato se ovi neki već pripremaju. Rata će biti samo je pitanje vremena.

Žene nam se pokrivaju - to je katastrofa.

To je apsolutno politički napravljen sud (Haški tribunal) koji radi šta hoće i šta neće da bi sproveo zadatak međunarodne zajednice. Jasno je da je politički. Zašto nije Hrvatska tužena za agresiju, ali je Srbija tužena?
Image
=
Image
User avatar
Teea
Posts: 437
Joined: 11/09/2011 17:18

#403 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by Teea »

japin_mutapi wrote:SPAHIĆ: Svi zločini koji su nam se desili dio su međunarodnog projekta. Nema šanse da je Mladić odlučio i projektovao Srebrenicu. Taj ko to misli neka se odmah javi neuropsihijatru.

Govori se da je Banjaluka etnički očišćen grad, a 27 procenata se vratilo u Banjaluku više muslimana nego Hrvata, jer im je ljepše u Hrvatskoj. Sarajevo je etnički najočišćeniji grad, ali to se ne smije reći.

Rat je već pripremljen samo je pitanje kada će doći vrijeme. Mi smo bure baruta i samo se čeka kada će se fitilj zapaliti. Sve se forsira na priči "Koliko su oni vas u Srebrenici pobili?! Osam hiljada! Evo sad vi njih 28.000 pobijte i zato se ovi neki već pripremaju. Rata će biti samo je pitanje vremena.

Žene nam se pokrivaju - to je katastrofa.

To je apsolutno politički napravljen sud (Haški tribunal) koji radi šta hoće i šta neće da bi sproveo zadatak međunarodne zajednice. Jasno je da je politički. Zašto nije Hrvatska tužena za agresiju, ali je Srbija tužena?
:thumbup:
sve ovo potpisujem totalno realno i objejktivno, bez imalo utjecaja emocija i kakvih spoljnih i finansijskih faktora.Sve me vise odusevljava
User avatar
agnostic_front
Posts: 6314
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#404 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by agnostic_front »

Zasto je katastrofa ako se zene pokrivaju?
Za drustvo koje se busa u prsima nekakvim multi-kulti fazonom, katastrofa je ako se zena pokrije :-)


A to za mladica i Srebrenicu, ima neko i u beogradu ko moze da projektuje nesto. i sta sad, mladicu su masoni stavili pistolj u usta i naredili mu da naredi izvrsenje geoncida, u protivnom bi ga ubili? Dobrica (ne cosic) je on, ne bi on to sam. :x :x :x :x
Last edited by agnostic_front on 14/04/2012 15:28, edited 1 time in total.
User avatar
Skijaš
Posts: 12438
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#405 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by Skijaš »

Teea wrote: :thumbup:
sve ovo potpisujem totalno realno i objejktivno, bez imalo utjecaja emocija i kakvih spoljnih i finansijskih faktora.Sve me vise odusevljava
kažem ja, kult
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#407 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by BHCluster »

Evo par rijesenja koje je dao:
-Drustvo mora da uvazava nauku.
-Budi hrabar i suprostavi se javno mocnom losem vladaru.
-Ako si obdaren intelektualno i vise znas to znanje moras siriti.
-Marketing koorjentacijske centripetalne sinhronizacije i drustvenog sistema i povezivanja gradjana/zitelja drzave.
User avatar
Skijaš
Posts: 12438
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#408 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by Skijaš »

BHCluster wrote:Evo par rijesenja koje je dao:
-Drustvo mora da uvazava nauku.
-Budi hrabar i suprostavi se javno mocnom losem vladaru.
-Ako si obdaren intelektualno i vise znas to znanje moras siriti.
-Marketing koorjentacijske centripetalne sinhronizacije i drustvenog sistema i povezivanja gradjana/zitelja drzave.
:-D ako više znaš, to znanje moraš širiti ? To je izlaz ? To nismo znali i u tom se najbolje vidi njegov genij ? Pa stvarno ljudi dobro u ovoj zemlji išta funkcioniše pored nas ovakvih.
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#409 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by BHCluster »

Skijaš wrote:
BHCluster wrote:Evo par rijesenja koje je dao:
-Drustvo mora da uvazava nauku.
-Budi hrabar i suprostavi se javno mocnom losem vladaru.
-Ako si obdaren intelektualno i vise znas to znanje moras siriti.
-Marketing koorjentacijske centripetalne sinhronizacije i drustvenog sistema i povezivanja gradjana/zitelja drzave.
:-D ako više znaš, to znanje moraš širiti ? To je izlaz ? To nismo znali i u tom se najbolje vidi njegov genij ? Pa stvarno ljudi dobro u ovoj zemlji išta funkcioniše pored nas ovakvih.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Znaci pord svih pitanja kako nedaje nikakva rjesenja ti samo ovoliko a ovo zadnje naprimjer. Ma mozes ti i bolje ili...
User avatar
Skijaš
Posts: 12438
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#410 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by Skijaš »

BHCluster wrote:
Skijaš wrote:
BHCluster wrote:Evo par rijesenja koje je dao:
-Drustvo mora da uvazava nauku.
-Budi hrabar i suprostavi se javno mocnom losem vladaru.
-Ako si obdaren intelektualno i vise znas to znanje moras siriti.
-Marketing koorjentacijske centripetalne sinhronizacije i drustvenog sistema i povezivanja gradjana/zitelja drzave.
:-D ako više znaš, to znanje moraš širiti ? To je izlaz ? To nismo znali i u tom se najbolje vidi njegov genij ? Pa stvarno ljudi dobro u ovoj zemlji išta funkcioniše pored nas ovakvih.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Znaci pord svih pitanja kako nedaje nikakva rjesenja ti samo ovoliko a ovo zadnje naprimjer. Ma mozes ti i bolje ili...
Pa lik ne nudi rješenja, ovo je na nivou one da "u Africi treba zaustaviti glad"
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25644
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#411 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by BHF_Manijak »

Teea wrote:
japin_mutapi wrote:SPAHIĆ: Svi zločini koji su nam se desili dio su međunarodnog projekta. Nema šanse da je Mladić odlučio i projektovao Srebrenicu. Taj ko to misli neka se odmah javi neuropsihijatru.

Govori se da je Banjaluka etnički očišćen grad, a 27 procenata se vratilo u Banjaluku više muslimana nego Hrvata, jer im je ljepše u Hrvatskoj. Sarajevo je etnički najočišćeniji grad, ali to se ne smije reći.

Rat je već pripremljen samo je pitanje kada će doći vrijeme. Mi smo bure baruta i samo se čeka kada će se fitilj zapaliti. Sve se forsira na priči "Koliko su oni vas u Srebrenici pobili?! Osam hiljada! Evo sad vi njih 28.000 pobijte i zato se ovi neki već pripremaju. Rata će biti samo je pitanje vremena.

Žene nam se pokrivaju - to je katastrofa.

To je apsolutno politički napravljen sud (Haški tribunal) koji radi šta hoće i šta neće da bi sproveo zadatak međunarodne zajednice. Jasno je da je politički. Zašto nije Hrvatska tužena za agresiju, ali je Srbija tužena?
:thumbup:
sve ovo potpisujem totalno realno i objejktivno, bez imalo utjecaja emocija i kakvih spoljnih i finansijskih faktora.Sve me vise odusevljava
Ma kako te bas vise nije stid, nisi vrijedna bana ali bi se jos itekako nadovezo na ovo!

Fuj fuj fuj, jebote s kim ja zivim!
Sarajevo etnicki ociscen grad, pa jel on normalan??? U Banja luku se vracaju? Pa nek pogleda kako je nasim ljudima u Banja Luci!
Zene se pokrivaju i to je katastrofa, a zagovara nekakvu demokratiju?! Ma mars u PM, da si sto puta profesor!
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#412 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by BHCluster »

Skijaš wrote:
BHCluster wrote:
Skijaš wrote:
:-D ako više znaš, to znanje moraš širiti ? To je izlaz ? To nismo znali i u tom se najbolje vidi njegov genij ? Pa stvarno ljudi dobro u ovoj zemlji išta funkcioniše pored nas ovakvih.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Znaci pord svih pitanja kako nedaje nikakva rjesenja ti samo ovoliko a ovo zadnje naprimjer. Ma mozes ti i bolje ili...
Pa lik ne nudi rješenja, ovo je na nivou one da "u Africi treba zaustaviti glad"
Da i u Africi je taj problem ogroman i radi se na njemu, samo taj problem i kod nas postoji a mi smo za razliku tih drzava u Africi neka demokratija.

Pa kada nenudi rjesenja jesmo li se suprostavili javno losim liderima? Jesu njih 1600 na trgu Bosne i Hercegovine niko drugi!

I malo pogledaj ovo -Marketing koorjentacijske centripetalne sinhronizacije i drustvenog sistema i povezivanja gradjana/zitelja drzave. pa navrati opet.


A u ovom videu on bas takve poput tebe vrlo dobro opisuje. To jeste svi mi sve znamo svako moze pricati to jeste prditi a nedaj Boze da neko nesto uradi jer mi zivimo u najbolje mogucem sistemu za nas!
User avatar
Teea
Posts: 437
Joined: 11/09/2011 17:18

#413 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by Teea »

BHF_Manijak wrote: Ma kako te bas vise nije stid, nisi vrijedna bana ali bi se jos itekako nadovezo na ovo!

ma zanam da si vehabijski orjentisan a on vas je najbolje opisao i definisao :) pa zato i rezis al ne zamjerim ti ja.

Zivio ti nama Spahicu jos 100 godina!
User avatar
Skijaš
Posts: 12438
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#414 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by Skijaš »

BHCluster wrote:A u ovom videu on bas takve poput tebe vrlo dobro opisuje. To jeste svi mi sve znamo svako moze pricati to jeste prditi a nedaj Boze da neko nesto uradi jer mi zivimo u najbolje mogucem sistemu za nas!
Ja radim koliko i profesor, možda i više, a razlika između nas dvojice je u tom što je on plaćen i u tom što on svoju priču mijenja zavisno od tog kojoj se publici obraća. Pa ako govori u Banjaluci, šanse su da će pljuvati po Sarajevu bacajući auditorijum u trans i kolektivni orgazam.

A naš izlaz iz ovog stanja leži u porazu jednog od suprotstavljenih tabora, ili nas koji se zalažemo za multietničko društvo ili Dodika i sličnih koji žele dalje podjele. To je izlaz i kad tako postaviš stvar, sve postaje kristalno jasno. Onda se svim snagama baciš na lobiranje kako unutar zemlje tako i vani kako bi do tog sloma velikosrpstva došlo što prije i kako bi se konačno mogli okrenuti stabilizaciji društva. Evo, nisam univerzitetski profesor ali sam definisao i rješenje i metodu ostvarenja tog rješenja.
User avatar
Skijaš
Posts: 12438
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#415 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by Skijaš »

Teea wrote:Zivio ti nama Spahicu jos 100 godina!
u Čileu
palermo
Posts: 22290
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#416 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by palermo »

Teea wrote:
BHF_Manijak wrote: Ma kako te bas vise nije stid, nisi vrijedna bana ali bi se jos itekako nadovezo na ovo!

ma zanam da si vehabijski orjentisan a on vas je najbolje opisao i definisao :) pa zato i rezis al ne zamjerim ti ja.

Zivio ti nama Spahicu jos 100 godina!
U povjerenju.......svi željini navijači su ti vehabije..........drago mi je što ih i ti eto otkrila i došla tobe :thumbup:
User avatar
Teea
Posts: 437
Joined: 11/09/2011 17:18

#417 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by Teea »

palermo wrote:
U povjerenju.......svi željini navijači su ti vehabije..........drago mi je što ih i ti eto otkrila i došla tobe :thumbup:
nisam iskreno shvatila ovu tvoju metaforiku pa ako mi je mozes prevest .. a vehabijsko-ideoloska ubjednjenja @ manijaka su mi poznati sa podforuma religije.
palermo
Posts: 22290
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#418 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by palermo »

Teea wrote:
palermo wrote:
U povjerenju.......svi željini navijači su ti vehabije..........drago mi je što ih i ti eto otkrila i došla tobe :thumbup:
nisam iskreno shvatila ovu tvoju metaforiku pa ako mi je mozes prevest .. a vehabijsko-ideoloska ubjednjenja @ manijaka su mi poznati sa podforuma religije.
Pazi ovako, oni koji navijaju za želju su vehabije.............jesam imalo jasniji :?: :?:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#419 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by fatamorgana »

User avatar
Teea
Posts: 437
Joined: 11/09/2011 17:18

#420 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by Teea »

palermo wrote:
Teea wrote:
palermo wrote:
U povjerenju.......svi željini navijači su ti vehabije..........drago mi je što ih i ti eto otkrila i došla tobe :thumbup:
nisam iskreno shvatila ovu tvoju metaforiku pa ako mi je mozes prevest .. a vehabijsko-ideoloska ubjednjenja @ manijaka su mi poznati sa podforuma religije.
Pazi ovako, oni koji navijaju za želju su vehabije.............jesam imalo jasniji :?: :?:


hajmo palermo u glas Zeljo Zeljo !! :-) :-)
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11512
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#421 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by japin_mutapi »

znači ako neko ima primjedbu ili se ne slaže sa "stručnjakom besimom" onda je vehabija
taj termin je postao vrlo pogodan za diskvalifikaciju i omalovažavanje sugovornika i na taj se način vrlo podmuklo minira tema i odvlači pažnja sa bitnih stvari o kojima govore tj. pišu neistomišljnici besima spahića

slijedbenici kulta nekritički se odnose prema objektu kulta i svaku primjedbu i kritiku doživljavaju kao napad na svoju ličnost i inteligenciju i shodno tome su i njihove reakcije
slijepo slijeđenje i povjerenje koje imaju u onoga koga slijede izaziva kod slijedbenika poremečaj u shvatanju realnosti onakve kakva jeste i izaziva strah od sopstvene misli i stava da ne bi bila u suprotnosti od one koju ima onaj koga slijede u ovom slučaju besim spahić stručnjak

uvrede ismijavanje omalovažavanje provokacije mržnja i bijes zbog same činjenice da postoje ljudi koji ne misle kao oni razni epiteti (vehbije isprani mozgovi torovci itd.) su stvari kojim se služe slijedbenici kulta u "odbrani" objekta kulta
kad dođe do toga to je siguran znak da je svaki daljni dijalog bez smisla i da slijedbenici nemaju argumente kojima bi odbranili svoje stavove
User avatar
NIN
Posts: 6187
Joined: 15/02/2006 20:18
Location: Via Lactea, Orion Arm

#422 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by NIN »

Nele9 wrote:NIN-e

Nisam znao da se moze biti prenacitan i preobrazovan.
Idi ba brisi trollove i banuj ljude. Ne ide ti ovo.
Ja ba, koncept krvi, tla i boga je inace bio jako rekreativan u ljudskoj daljoj i blizoj istoriji. Zajebi edukaciju i informisanje. :wink:

I da, imas opomenu radi komentarisanja rada moderacije! Bujrum!
User avatar
Teea
Posts: 437
Joined: 11/09/2011 17:18

#423 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by Teea »

japin_mutapi wrote:znači ako neko ima primjedbu ili se ne slaže sa "stručnjakom besimom" onda je vehabija
ne to nisam rekla to si ti preokrenuo i nemoj mi bit te socijalke, svi na jadne vehabije vehabije zrtve vehabije nevini...Bila sam kratka i jasna i rekla ponovocu ,jer nekima moras ponavljati, da mi je @ BiH manijak poznat sa podforuma religije i njegovi vehabijski stavovi Besim protiv tih separatista i to je to i znam o cemu govorim govorila sam o Bih manijaku koji se meni po ko zna koji put na ovom forumu glasom primitivizma obratio pa mu odgovaram,nisam pricala o tebi ni titi,a niti generalno.
Last edited by Teea on 14/04/2012 19:45, edited 1 time in total.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#424 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by ultima_palabra »

Za onakve baljezgarije Besim bi na ovom forumu dobio ban. A eto ima ih koji "lajkaju" onaj govor, što bi značilo da se susprežu da sa nama podijele svoja prava razmišljanja...
User avatar
Teea
Posts: 437
Joined: 11/09/2011 17:18

#425 Re: Besim Spahic - Direktno u mozak, "isprani" na cekanju!

Post by Teea »

ultima_palabra wrote:Za onakve baljezgarije Besim bi na ovom forumu dobio ban. A eto ima ih koji "lajkaju" onaj govor, što bi značilo da se susprežu da sa nama podijele svoja prava razmišljanja...
da i lajkacu ga iopet, na oci izgleda onaj post drzak, bolan, los ali kada bi samo imali nekoga da istefsiri (dubinski pojasni) svaku onu recenicu njenu dubinsku misao ne povrsnu, da imamo jednom ibn Kajima za Besimove govore, gledali bi otvorenih ociju bez tog nacizma, shovinizma, separatizma, fasizma u vasim srcima.

korigirala
Last edited by Teea on 14/04/2012 19:57, edited 3 times in total.
Post Reply