Dogadaji u Crnoj Gori

Post Reply
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#1101 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by Maharadza »



Čak i ova budaletina zna da nema zajebancije sa NATO savezom, samo smrde to još uvijek ne kontaju! :lol: :lol:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1102 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by It_is_a_Leclerc »

Kurir koji je inače donio naslov - "Milo Đukanović ; Briga me za Srbe, draži mi je Tači", a u tekstu kaže da je neko napisao komentar na vijest o Đukanoviću - "Ma njega nije briga za Srbe. Draži mu je Tači".

To je tamo duboko fašističko i strašno haostično društvo u kome se ljudi šopaju strahom i mržnjom.
Martinez_
Posts: 2266
Joined: 18/12/2013 09:51

#1103 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by Martinez_ »

It_is_a_Leclerc wrote:To se zove - neutralizacija.

Bravo Crna Goro.
Nešto sumnjam da si tako za Ukrajinu govorio ''Udri Janukoviču''
bhnapoleon1
Posts: 6502
Joined: 11/05/2014 23:47

#1104 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by bhnapoleon1 »

Sto Rusi prave vise sranja amerikancima to je bolja situacija za probosanske snagea. Znaci naprijed Rusi do Drine :D
mir5
Posts: 147
Joined: 23/10/2015 12:56
Location: pa vi stvarno niste normalni ovaj Željo sve će jebati

#1105 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by mir5 »

i opet četnici :(

jel ovo ta demokratija i jesu li ovo crnogorci ??!!

https://www.youtube.com/watch?v=WCAPXEIo4kI
User avatar
desni
Posts: 1498
Joined: 10/03/2012 01:21

#1106 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by desni »

Televizija Crne Gore javlja da su demonstranti napali policiju nakon poziva Radulovića jednog od lidera DF-a,kao i da je nekoliko policajaca povrijeđeno.
    Na raznim portalima pišu i da je vojvoda Mandić uhapšen 8-) .Milo sokole pokaži im da je Crna Gora država s kojom nema zahebavanja . Udri bagru ravnogorskođikanskočetničku.Po informacijama RTCG u toku su sukobi kod hrama i kod hotela Siti.
    Last edited by desni on 24/10/2015 23:40, edited 1 time in total.
    mir5
    Posts: 147
    Joined: 23/10/2015 12:56
    Location: pa vi stvarno niste normalni ovaj Željo sve će jebati

    #1107 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

    Post by mir5 »

    ova četnička ikonografija se trebala ranije spriječiti, nisu ovo trebali ni odobriti, ne znam ali čini mi se da je reakcija državnih službi previše slaba u odnosu na likove koji se nalaze na ulicama i s obzirom na njihove očigledne namjere koje nemaju veze sa Đukanovićem.

    Ovo se treba oštro riješiti, ali vjerujem u Đukanovića, kad je riješio onog Miloševića a tada je još gore bilo, riješit će i ove četnike što ih Rusi plaćaju, a Kurir huška


    SRAMOTA ZA SRBIJU: https://www.youtube.com/watch?v=WCAPXEIo4kI
    User avatar
    It_is_a_Leclerc
    Posts: 19223
    Joined: 23/05/2012 23:51
    Location: Osmatračnica

    #1108 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

    Post by It_is_a_Leclerc »

    U ponoć vanredna konferencija MUP-a. Hapse četnike po Podgorici. Prethodno im malo dislociraju bubrege. Nothing to worry about. :lol:
    mir5
    Posts: 147
    Joined: 23/10/2015 12:56
    Location: pa vi stvarno niste normalni ovaj Željo sve će jebati

    #1109 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

    Post by mir5 »

    It_is_a_Leclerc wrote:U ponoć vanredna konferencija MUP-a. Hapse četnike po Podgorici. Prethodno im malo dislociraju bubrege. Nothing to worry about. :lol:

    :thumbup:
    mir5
    Posts: 147
    Joined: 23/10/2015 12:56
    Location: pa vi stvarno niste normalni ovaj Željo sve će jebati

    #1110 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

    Post by mir5 »

    emmir1 wrote:Najjači je Kurir.

    Naslov policija hamerima gazi ljude i stavili video, otvoriš nigdje hamera

    Drugi podnaslov, policija oklopnim vozilima gazi MIRNE demonstrate.
    Pogledaš video, mirni demonstrati sa fantomkama i palicama i bakljama



    mene je Index iznenadio, ne vjerujem da ne vide šta se dešava, kao da se onako po defaultu vode tim da se "ruši diktator" a ignorišu snimke.

    o Klixu da ne pričam, jave o potpredsjedniku Maldiva a ovo na ignore, tuga
    hizo ramidovic
    Posts: 4462
    Joined: 26/03/2013 18:20
    Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

    #1111 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

    Post by hizo ramidovic »

    jel' se to meni cini ili je na pomolu jos jedna velika pobeda cetnickih xepoja? slijedi li i guslarsko opevavanje u desetercu?
    User avatar
    Freamon Lester
    Posts: 3398
    Joined: 06/09/2014 01:18

    #1112 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

    Post by Freamon Lester »

    Mile VOLIM TE. Udaraj! :izet:
    mir5
    Posts: 147
    Joined: 23/10/2015 12:56
    Location: pa vi stvarno niste normalni ovaj Željo sve će jebati

    #1113 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

    Post by mir5 »

    evo čete počele sa onim što najbolje znaju, pljačkaju zlatare i napadaju hotele, a bgm se počelo i pucati iz vatrenog oružja, .....jbt oni baš vole devedesete
    User avatar
    sinuhe
    Posts: 11488
    Joined: 03/06/2011 11:33

    #1114 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

    Post by sinuhe »

    Citam temu prvih par stranica i bio sam u pravu vec na sedmoj stranici 2011.
    User avatar
    It_is_a_Leclerc
    Posts: 19223
    Joined: 23/05/2012 23:51
    Location: Osmatračnica

    #1115 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

    Post by It_is_a_Leclerc »

    hizo ramidovic wrote:jel' se to meni cini ili je na pomolu jos jedna velika pobeda cetnickih xepoja? slijedi li i guslarsko opevavanje u desetercu?
    Petnaeste petnaeste Milo udario
    Četničke je bubrege poplavio
    User avatar
    Freamon Lester
    Posts: 3398
    Joined: 06/09/2014 01:18

    #1116 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

    Post by Freamon Lester »

    A i ove picke iz Vojvodine i Sandzaka umjesto da krenu put nezavisnosti saraju po zidovima. Hajde malo akcije i protesta. :D
    hizo ramidovic
    Posts: 4462
    Joined: 26/03/2013 18:20
    Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

    #1117 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

    Post by hizo ramidovic »

    krug zla iz 90-tih poceo je u bg i tamo ce se i zatvoriti...ovakve scene mogu se ocekivat i u bg kad srbija bude pristupala u nato...samo veselo, veselo...
    User avatar
    Truba
    Posts: 81797
    Joined: 17/03/2004 09:36
    Location: Vizantija

    #1118 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

    Post by Truba »

    vidis da znas pravopisanje
    User avatar
    jao_situacije
    Posts: 17948
    Joined: 29/03/2014 19:20

    #1119 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

    Post by jao_situacije »

    ElRe wrote:
    jao_situacije wrote: perete na ruke sa tom pričom isto kao da se mobiliziralo 100 000 sandžaklija i došlo u bih da je brane
    branili su oni koji su u bih živjeli godinama i rat ih je zatekao u bih
    isto kao što se u hrvatskoj zateklo xy bošnjaka pa su branili hrvatsku
    argument ti je bezveze
    sandžaklije se bore, ako smijem primjetiti na najgluplji mogući način sa spc-om koja će sutra krstiti tenkove koji će te iste bošnjake gađati i gaziti
    umjesto da se bore za nato i da kažu milu da su i oni za, uz određene ustupke i ustavne garancije i da isto kažu i amerikancima oni se udruže sa onima koji bi ih klali
    đe vam je bolan pamet ko vas to bolan vodi i za čije interese ćete ginuti, za svoje sigurno nećete.
    Čitav Sandžak je branio Bosnu i da nije bilo Sandžaklija vjerovatno da ne bi bilo ni Bosne tj veceg dijela Bosne.

    Sa pravim četnicima u miru smo se najbolje razumjeli, svako ima svoje interese. U ratu opet svak na svoju stranu pa ko bude jači.

    Čuj da kažu Milu? Čovjeku koju je orgabizirao genocid nad Bošnjacima u Bosni, deportacije, ugnjetavanja i crnogorizaciju Bošnjaka Južnog Sandžaka i prekidanje veza sa Sarajevom/Bosnom kao matičnom državom svih Bošnjaka i Novim Pazarom? Čovjekom koji je stvorio kriminalnu organizaciju u vidu Islamske zajednice Crne Gore i koji zabranjuje djelovanje muftije Zukorlica.

    NATO je zločinačka teroristička organizacija i tu Bošnjacima nije mjesto.
    o čemu pričaš ti da nije bilo sandžaklija
    O ČEMU PRIČAŠ imaš obraza privatizirati borbu na sandžaklije kao da ste imali korpus koji je nešto uradio
    iskreno boli me briga šta radite u crnoj gori ali je zatezni upravu nećete na foru doći u sarajevo i rasturiti i ovo malo grada što je ostalo
    radite glupost i slobodno je radite ali nemojte perfidno uzurpirati riječ bošnjak za sitnočetničke interese
    bošnjacima je mjesto u nato savezu a vi sandžaklije idite u pakt s rusima i sjevernom korejom ili s kim već hoćete
    costacurta
    Posts: 3515
    Joined: 05/05/2005 08:25

    #1120 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

    Post by costacurta »

    Nemam pojma sta se desava niti me interesuje.
    Ono sto mi je jefino bitno i drago jeste da su se o sebi zabavili. Samo bih im poželio da se sto duze i žešće marišu pa ko koga :thumbup: :mrgreen:
    User avatar
    Platformas
    Posts: 1323
    Joined: 07/08/2011 09:45
    Location: /public_html
    Contact:

    #1121 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

    Post by Platformas »

    Ne mora značiti da su to srbi režirali i da srbi i oni prosrpski orijentisani učestvuju, ovi na vlasti bi i vanzemaljce optužili ako treba, samo da ostanu gdje jesu.
    Sjetite se 10 kg droge na našim protestima, izjave Kirbe kako bi se, da su se protesti nastavili, RS odcijepila.
    To su ljudi preplašeni za pozicije, moguću ćuzu pa se skreće priča na sve i svašta samo ne na prave probleme.

    Ovdje se vide ljiljani, nekako mi ljiljani ne idu uz četnike.
    LINK
    User avatar
    It_is_a_Leclerc
    Posts: 19223
    Joined: 23/05/2012 23:51
    Location: Osmatračnica

    #1122 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

    Post by It_is_a_Leclerc »

    Platformas wrote:Ne mora značiti da su to srbi režirali i da srbi i oni prosrpski orijentisani učestvuju, ovi na vlasti bi i vanzemaljce optužili ako treba, samo da ostanu gdje jesu.
    Sjetite se 10 kg droge na našim protestima, izjave Kirbe kako bi se, da su se protesti nastavili, RS odcijepila.
    To su ljudi preplašeni za pozicije, moguću ćuzu pa se skreće priča na sve i svašta samo ne na prave probleme.

    Ovdje se vide ljiljani, nekako mi ljiljani ne idu uz četnike.
    LINK
    https://www.youtube.com/watch?v=WCAPXEIo4kI - današnji video. Sve je jasno.


    Inače, CG MUP - "Protesti su slomljeni. Vinovnici nereda pohašeni. Na redu Sud i Tužilaštvo."
    User avatar
    bingov buraz
    Posts: 11329
    Joined: 14/04/2009 20:23

    #1123 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

    Post by bingov buraz »

    desni wrote:Televizija Crne Gore javlja da su demonstranti napali policiju nakon poziva Radulovića jednog od lidera DF-a,kao i da je nekoliko policajaca povrijeđeno.
      Na raznim portalima pišu i da je vojvoda Mandić uhapšen 8-) .Milo sokole pokaži im da je Crna Gora država s kojom nema zahebavanja . Udri bagru ravnogorskođikanskočetničku.Po informacijama RTCG u toku su sukobi kod hrama i kod hotela Siti.
      I balije koje su stale uz rame ovim cetaljima ko mojom rukom :izet:
      User avatar
      O'zone
      Globalni moderator
      Posts: 22352
      Joined: 17/02/2008 20:29
      Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

      #1124 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

      Post by O'zone »

      hizo ramidovic wrote:jel' se to meni cini ili je na pomolu jos jedna velika pobeda cetnickih xepoja? slijedi li i guslarsko opevavanje u desetercu?
      Ko si ti i zašto koristis @hizin profil?!?!?!!!!!
      User avatar
      strong69
      Posts: 6972
      Joined: 11/03/2005 20:02
      Location: Beneath the Remains

      #1125 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

      Post by strong69 »

      Platformas wrote:Ne mora značiti da su to srbi režirali i da srbi i oni prosrpski orijentisani učestvuju, ovi na vlasti bi i vanzemaljce optužili ako treba, samo da ostanu gdje jesu.
      Sjetite se 10 kg droge na našim protestima, izjave Kirbe kako bi se, da su se protesti nastavili, RS odcijepila.
      To su ljudi preplašeni za pozicije, moguću ćuzu pa se skreće priča na sve i svašta samo ne na prave probleme.

      Ovdje se vide ljiljani, nekako mi ljiljani ne idu uz četnike.
      LINK
      Ono je zastava koja predstavlja Sandzak. Prije par dana bio sam u Bijelom Polju i nijedan jedini Bosnjak ne podrzava ove proteste. Ljudi, Bosnjaci, su cak uplaseni jer poslove i distribuciju proizvoda iz Srbije gube a te iste poslove daju ljudima bliskim ovoj politici i srpskoj vlasti u Srbiji. Necu da ugrozavam bilo koga ali znam i firme i vlasnike firmi u CG koji su Bosnjaci a koji su redom izgubili poslove koje su radili sa firmama iz Srbije a po nalogu srpske vlade.
      Post Reply