SDA-All about

User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#61951 Re: SDA-All about

Post by pici »

Image


eeee nekad se znao red, rad i disciplina...
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#61952 Re: SDA-All about

Post by uglavnomja »

ovo bukvalno kockasta glava :lol: :lol: :lol:

ne vidjeh pravijeg ugla na necijoj lobanji
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#61953 Re: SDA-All about

Post by ruud »

Prsli daBogda
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#61954 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

Ah, da se zajebava i meni, kao što vjerujem i većini, bi bilo lakše podnositi sve ove bravurozne ispade, zajebancija na ovom nivou je dokaz inteligencije a on to nema, ovo su konstrukcije poremećenog uma. Ovo je njemu sasvim OK ovako i on ne vidi ništa loše u istom, vjeruje u svoj nastup i znO vrlo dobro da mu i nOrod vjeruje. Ma koliko sam protivnik bilo kakve generalizacije moram reći da mi ništa bolje nismo ni zaslužili, ovakav mentalni kapacitet nam o životima odlučuje i niko ništa, ni mukaet. Pa njega ako ništa drugo treba "zasipati" jajima na svakom koraku, eto ne mora ga razularena masa vješati o prvu banderu, al' jok, bolje ovako.

Bakir vođa, Zahiraga intelektualac, Fadil ekonomski mag, Sebija vrhunski stručnjak koji pored vagina poznaje sve tajne moderne a i alternativne medEcine, Fikret CEO kompanije za kojeg su Gates, Bezos, Musk i ostali dječija emisija, ne mogu dalje, nemam više snage a ima ih....
scarr
Posts: 482
Joined: 28/01/2019 23:34

#61955 Re: SDA-All about

Post by scarr »

Billy The Pljuc wrote: 09/05/2021 11:20 Ah, da se zajebava i meni, kao što vjerujem i većini, bi bilo lakše podnositi sve ove bravurozne ispade, zajebancija na ovom nivou je dokaz inteligencije a on to nema, ovo su konstrukcije poremećenog uma. Ovo je njemu sasvim OK ovako i on ne vidi ništa loše u istom, vjeruje u svoj nastup i znO vrlo dobro da mu i nOrod vjeruje. Ma koliko sam protivnik bilo kakve generalizacije moram reći da mi ništa bolje nismo ni zaslužili, ovakav mentalni kapacitet nam o životima odlučuje i niko ništa, ni mukaet. Pa njega ako ništa drugo treba "zasipati" jajima na svakom koraku, eto ne mora ga razularena masa vješati o prvu banderu, al' jok, bolje ovako.

Bakir vođa, Zahiraga intelektualac, Fadil ekonomski mag, Sebija vrhunski stručnjak koji pored vagina poznaje sve tajne moderne a i alternativne medEcine, Fikret CEO kompanije za kojeg su Gates, Bezos, Musk i ostali dječija emisija, ne mogu dalje, nemam više snage a ima ih....
Gledam ovu sirotinju po selima, njihove najvjernije glasače i nek crknu od gladi, a oni ramazansko bajramski paketi, dabogda im do kraja zivota trebali. Ko što si rekao, ništa ovaj narod nije zaslužio. To nam se ogleda u svim sferama. Podanički, gubitnički mentalitet, nema inicijative, nema ništa. Kad zagusti pomoli se Allahu, daj sabura, samo nek ne puca i to je.
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#61956 Re: SDA-All about

Post by pici »







moto sdO je lazi, kradi, ubij...
User avatar
dembele
Posts: 2725
Joined: 19/06/2014 09:15

#61957 Re: SDA-All about

Post by dembele »

Ako je praviti usporedbu sa Bakirom čak i čuvene Grunfove izjave iz AF djeluju mudro i prosvjetljujuće.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#61958 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

Kad sagledaš hladne glave koliko su para ukrali mogli su komotno "porobiti" RS, kupiti golo zemljište i naseljavati isto vremenom, al' jok, većinu sitne buranije su natjerali da prodaju ono što imaju i istu raseljavali po FBiH, ove glavonje su uredno zadržale svoje posjede na teritoriji RS-a. Koliko su naroda pored toga još natjerali da odu iz BiH u borbi za golu egzistenciju, baciš sve na papir i vidiš da si mogao demografski "potući" srbe na prostoru istog. Al' jok, trebalo je Srbiji omogućiti da postane vlasnikom svega, bog me ubio ako iza ovog nedavnog kredita ne stoji ista ali se krije, nijedna druga država nema interesa ulaziti realno u takvu avanturu na području gdje se dnevno rat spomene bezbroj puta.

Kad sagledaš hladne glave koliko su samo puta spremno priskočili u pomoć sistemu u RS-u nekim zaduživanjem i tako istom kupovali vrijeme i socijalni mir moraš biti svjestan da njima nikad cilj nije bio Bosna i Hercegovina, ovo da ne vidiš znači samo jedno a to je da si glup.

Osim par izleta ove kako ih nazvaste "podriguše" ne obitavaju na ovim temama o SDA, Sebiji i drugo, čak ni ne pokušavaju braniti očigledne stvari jer shvataju da nisu u stanju, možeš ih naći uglavnom na temama protivnika SDA.

Nema "braće" da nam dokažu da nismo u pravu, njima je sve ovo OK jer su bezbeli ušuškani u određenoj mjeri i kontaju hudi da će ovo vječno ovako. Ne može vječno, propali smo i propadamo još uvijek s vama skupa, kad sve postane zvanično i anarhija zavlada a moraće, ne bih vam bio u koži.
scarr
Posts: 482
Joined: 28/01/2019 23:34

#61959 Re: SDA-All about

Post by scarr »

Billy The Pljuc wrote: 09/05/2021 12:23 Kad sagledaš hladne glave koliko su para ukrali mogli su komotno "porobiti" RS, kupiti golo zemljište i naseljavati isto vremenom, al' jok, većinu sitne buranije su natjerali da prodaju ono što imaju i istu raseljavali po FBiH, ove glavonje su uredno zadržale svoje posjede na teritoriji RS-a. Koliko su naroda pored toga još natjerali da odu iz BiH u borbi za golu egzistenciju, baciš sve na papir i vidiš da si mogao demografski "potući" srbe na prostoru istog. Al' jok, trebalo je Srbiji omogućiti da postane vlasnikom svega, bog me ubio ako iza ovog nedavnog kredita ne stoji ista ali se krije, nijedna druga država nema interesa ulaziti realno u takvu avanturu na području gdje se dnevno rat spomene bezbroj puta.

Kad sagledaš hladne glave koliko su samo puta spremno priskočili u pomoć sistemu u RS-u nekim zaduživanjem i tako istom kupovali vrijeme i socijalni mir moraš biti svjestan da njima nikad cilj nije bio Bosna i Hercegovina, ovo da ne vidiš znači samo jedno a to je da si glup.

Osim par izleta ove kako ih nazvaste "podriguše" ne obitavaju na ovim temama o SDA, Sebiji i drugo, čak ni ne pokušavaju braniti očigledne stvari jer shvataju da nisu u stanju, možeš ih naći uglavnom na temama protivnika SDA.

Nema "braće" da nam dokažu da nismo u pravu, njima je sve ovo OK jer su bezbeli ušuškani u određenoj mjeri i kontaju hudi da će ovo vječno ovako. Ne može vječno, propali smo i propadamo još uvijek s vama skupa, kad sve postane zvanično i anarhija zavlada a moraće, ne bih vam bio u koži.
Ma nema na ovim prostorima anarhije, gdje god imaš jake religijske zajednice(kriminalne organizacije) tu nema bezvlašća. Svi će se oni skupiti u svoje redove i pozivati na "mir", a ojadiše tim mirom više nego što su dušmani ratom. Sve dok se ne slomi islamska zajednica, pravoslavna i katolička crkva ovdje nema napretka, a koliko smo glup narod i sudeći po tome kojom brzinom propadamo pitanje je hoćemo li to dočekati.
hamos
Posts: 812
Joined: 21/06/2010 12:58

#61960 Re: SDA-All about

Post by hamos »

Bisera Turkovic je po mami jevrejka inace
Nasilje nad vjernicima u džamiji #alaqsa u Jerusalemu nema nikakvog opravdanja i zaslužuje svaku osudu.
Bogomolje su sveta mjesta i u njima vjernici treba da budu slobodni pronaći mir i duhovnost.
Pozivam na hitan prekid svakog nasilja i nemira posebno u Ramazanu. BiH izražava zabrinutost podizanjem tenzija u regiji i apelira na suzdržanost.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#61961 Re: SDA-All about

Post by uglavnomja »

ko finansira mtv igman ili kako se vec to smece zove?


znam da su uredno trazili pare od kantona, nesto su i dobijali nekada poodavno


ko placa reklame? ko placa novinare? ko placa medijski prostor?



generalno - ko to gleda?

odakle predsjednik najjace stranke na lokalnoj seoskoj vjerskoj tv, a nema ga na drzavnoj?

spao na reisa i dzamije da ga vade. kupuje narod ih doniranim paketima brasna i rize i ponekom hurmom

a iz ima heben cjenovnik :oops:
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#61962 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

scarr wrote: 09/05/2021 12:29
Billy The Pljuc wrote: 09/05/2021 12:23 Kad sagledaš hladne glave koliko su para ukrali mogli su komotno "porobiti" RS, kupiti golo zemljište i naseljavati isto vremenom, al' jok, većinu sitne buranije su natjerali da prodaju ono što imaju i istu raseljavali po FBiH, ove glavonje su uredno zadržale svoje posjede na teritoriji RS-a. Koliko su naroda pored toga još natjerali da odu iz BiH u borbi za golu egzistenciju, baciš sve na papir i vidiš da si mogao demografski "potući" srbe na prostoru istog. Al' jok, trebalo je Srbiji omogućiti da postane vlasnikom svega, bog me ubio ako iza ovog nedavnog kredita ne stoji ista ali se krije, nijedna druga država nema interesa ulaziti realno u takvu avanturu na području gdje se dnevno rat spomene bezbroj puta.

Kad sagledaš hladne glave koliko su samo puta spremno priskočili u pomoć sistemu u RS-u nekim zaduživanjem i tako istom kupovali vrijeme i socijalni mir moraš biti svjestan da njima nikad cilj nije bio Bosna i Hercegovina, ovo da ne vidiš znači samo jedno a to je da si glup.

Osim par izleta ove kako ih nazvaste "podriguše" ne obitavaju na ovim temama o SDA, Sebiji i drugo, čak ni ne pokušavaju braniti očigledne stvari jer shvataju da nisu u stanju, možeš ih naći uglavnom na temama protivnika SDA.

Nema "braće" da nam dokažu da nismo u pravu, njima je sve ovo OK jer su bezbeli ušuškani u određenoj mjeri i kontaju hudi da će ovo vječno ovako. Ne može vječno, propali smo i propadamo još uvijek s vama skupa, kad sve postane zvanično i anarhija zavlada a moraće, ne bih vam bio u koži.
Ma nema na ovim prostorima anarhije, gdje god imaš jake religijske zajednice(kriminalne organizacije) tu nema bezvlašća. Svi će se oni skupiti u svoje redove i pozivati na "mir", a ojadiše tim mirom više nego što su dušmani ratom. Sve dok se ne slomi islamska zajednica, pravoslavna i katolička crkva ovdje nema napretka, a koliko smo glup narod i sudeći po tome kojom brzinom propadamo pitanje je hoćemo li to dočekati.
Ma biće je jer neće nam ostaviti drugu mogućnost, pri tom mislim uglavnom na bošnjake i teritorij gdje su isti u većini. Vidio si sinoć Reisa i dove mu, ne znam iskreno u kakvim se krugovima krećeš ali u onim u kojim sam ja povremeno, gdje muslimani iskreno obilježavaju i poste mjesec Ramazana, Reis i IVZ su faktor nula boba. Ko su oni i šta su oni je većini jasno, meni lično i konkretno u mojoj familiji odavno, školovao sam dijete koje pored svega završenog ne može postati nešto ni u pripadajućem mu džematu a kamoli šta drugo.

Kad pukne a pući će (ne mislim na top) nema tog autoriteta ni sile koja će kontrolisati nezadovoljstvo i bijes.
Hakiz
Posts: 39925
Joined: 30/07/2015 20:01

#61963 Re: SDA-All about

Post by Hakiz »

Billy The Pljuc wrote: 09/05/2021 12:48
Kad pukne a pući će (ne mislim na top) nema tog autoriteta ni sile koja će kontrolisati nezadovoljstvo i bijes.
500 godina osmanlija, 60 austrougara, 60 komunista.

Ni potcjenjuj sposobnost ljudi da trpe.
putokaz1
Posts: 12411
Joined: 31/05/2014 23:56

#61964 Re: SDA-All about

Post by putokaz1 »

Nije 500 vec 425 i bunili smo se Husejn Gradascevic, 36 AU bunili se Nevesinjci,Kraljevska Drzava Bunilo se Husino,Komunisti bunio se Cazin a sad 30 godina Izetbegovica niko se ne buni vec napusta
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#61965 Re: SDA-All about

Post by jefff »

uglavnomja wrote: 09/05/2021 11:10 ovo bukvalno kockasta glava :lol: :lol: :lol:

ne vidjeh pravijeg ugla na necijoj lobanji
sljego iz nekog sela iz Rogatice, ko kifla. upuceniji kazu da od Zukicevog oca nije bilo ljepse osobe u tom kraju. dobio je poruzng sina
User avatar
Kiki_Musampa
Posts: 1584
Joined: 11/06/2011 07:36

#61966 Re: SDA-All about

Post by Kiki_Musampa »

Sve u svemu,kako citam,mi smo bezmuda kita od naroda :sax:

Ps:sumnjam da je ijedan narod manje zasluzio ovakvu drzavu na svijetu od nas. Mi smo ba za sahare,kamenjara nekog i slicno. Ovdje ,gdje sve moze roditi, 25 god nakon rata stizu paketi sa brasnom. Sto kaze jedan stari kolega:u Visegradu su dvojica sa tandzarama,koje moras nakon svakog pucnja repetirati,ubili preko 100 muskaraca. Da su svi odjednom skocili u Drinu,70% bi se spasilo. Ali ne,svi Bosnjaci su mirno cekali svoj red da umru. Tako da,nikad ovdje nece biti bolje,nikad nece narod ustati protiv nepravde,pomirite se stim. Uzivajte ako znate,ako ne ,i maceha zna biti bolja od prave matere...
User avatar
Blek Stena
Posts: 4010
Joined: 13/09/2012 11:05

#61967 Re: SDA-All about

Post by Blek Stena »

Toliko o prici kako je DB Srbije organizovala incident sa Vucicem u Srebrenici. Otvorio Bake dusu. Da cujemo sta sad imaju da kazu razni topovi, haubice, sprece i lbviewi i ini hiper i lafo anti-SDA Bosnjaci koji godinama gnoje ovaj forum uzduz i poprijeko:oops: Od 10 min.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8551
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#61968 Re: SDA-All about

Post by Pitar sa Kariba »

Ovak'e gromade napadate....
Us'o Skaka u olimpijski muzej, najbrza ruka Srednje Bosne. :lol:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#61969 Re: SDA-All about

Post by uglavnomja »

znaci placem
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#61970 Re: SDA-All about

Post by pici »

koji je ovo prefrigani lazljivac...



Izetbegović i dupli aršini za federalnog i kantonalnog premijera
Izetbegović je stao u odbranu Fadila Novalića kada je riječ o nabavci vakcina, navodeći da je to u nadležnosti države, dok je, sa druge strane, pozvao Edina Fortu da “riješi problem”, tvrdeći da je u istoj poziciji kao Novalić.
imali on savjetnike da ga povuku za rukav i kazu stani malo, lupetas i brabonjas...
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#61971 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

Hakiz wrote: 09/05/2021 13:01
Billy The Pljuc wrote: 09/05/2021 12:48
Kad pukne a pući će (ne mislim na top) nema tog autoriteta ni sile koja će kontrolisati nezadovoljstvo i bijes.
500 godina osmanlija, 60 austrougara, 60 komunista.

Ni potcjenjuj sposobnost ljudi da trpe.
Precjenjuješ malo više situaciju tj. moć koju SDA ima, ne znam samo što će ti ovi izleti u prošlost a pogotovo ovo "60 komunista"?

Da ne ulazim u dubiozu s tobom, evo ti lični primjer, dijete radničke porodice iz male sredine, treba li da naglašavam vjeroispovijest, bez ikakvih problema upisujem i pohađam elitni fakultet u BG. Ne znam za tvoja iskustva al' niti ja niti moji nikakve represije tih "60 komunista" nismo osjetili. Izgubili jesmo članova familije u danima oslobođenja 45-e zahvaljujući "sistemu" ali to su tragični događaji koji su se desili u čišćenju terena a ne rezultat progona i želje za zatiranjem jedne familije jer da je drugačije niko živ ne bi ostao.

Da se ne vraćam dalje u prošlost i ne moraš mi replicirati, može se trpiti i uglavnom bosanska raja trpi ali ne svi jer nismo svi isti, neki ne trpe a neki su izdajnici i primjera za isto postoji dovoljno.
hamos
Posts: 812
Joined: 21/06/2010 12:58

#61972 Re: SDA-All about

Post by hamos »

putokaz1 wrote: 09/05/2021 13:14 Nije 500 vec 425 i bunili smo se Husejn Gradascevic, 36 AU bunili se Nevesinjci,Kraljevska Drzava Bunilo se Husino,Komunisti bunio se Cazin a sad 30 godina Izetbegovica niko se ne buni vec napusta
Huso se bunio nakon 400 godina i nesto,jos ni tad nije imao sve uz sebe a i prihvatio da ode u istanbul na pomirenje,znaci ipak htio da se opet vrati na staro
pa sacekaj tek je 30 godina,i Husein beg se bunio tek nakon 400 i nesto godina 8-)
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#61973 Re: SDA-All about

Post by spreca »

Blek Stena wrote: 09/05/2021 13:31 Toliko o prici kako je DB Srbije organizovala incident sa Vucicem u Srebrenici. Otvorio Bake dusu. Da cujemo sta sad imaju da kazu razni topovi, haubice, sprece i lbviewi i ini hiper i lafo anti-SDA Bosnjaci koji godinama gnoje ovaj forum uzduz i poprijeko:oops: Od 10 min.
Za mene ste vi oba isti ,i ti i Bakir i nemam namjeru slusati ova Bakirova baljezganja,nikad ga ne slusam pogotovu ovih zadnjih desetak godina.Ko je Bakir ,je dokzao slanjem svoih emisara Vucicu u Beograd pred revizijom tuzbe protiv Srbije.Sto se tice gnojenja ovog foruma ti si rekorder u tome ,dovoljno je da pogledaju temu o CG.Sa lazovima obicno ne diskutujem pa necu ni sa tobom.Dobro mi je poznat tvoj opus pisanja i ne vrijedi na njega trositi vrijeme
User avatar
Logovan
Posts: 94166
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#61974 Re: SDA-All about

Post by Logovan »

Image

Tako je Bakeee :facepalm:
User avatar
Blek Stena
Posts: 4010
Joined: 13/09/2012 11:05

#61975 Re: SDA-All about

Post by Blek Stena »

Osmica k'o Brus Vilis :D
Post Reply