SDA-All about

User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#60601 Re: SDA-All about

Post by hamza_sa »

Hakiz wrote: 22/04/2021 00:23
hamza_sa wrote: 22/04/2021 00:18
Hakiz wrote: 22/04/2021 00:10

Ma, ne to, nego mi RVI smo slomljeni, bolesni, nismo više sposobni, ali ako nas napadnu staćemo na branik.
Napisao sam ovo: "Mozda nismo vise tako ni zdravi, kao ni mladi, ali rat je umjetnost, a vjeruj da od nas prezivjelih nema vecih „umjetnika“. A, znaju to i nasi neprijatelji."


Trebas procitati moj post u cijelini. On ne treba da iz navedenih razloga da priziva rat.

A, ako nas neko napadne.

Ne ratuje samo onaj ko je fizicki sposoban.
Ma i ja sam RVI.

Bio mlad i glup... :lol: :lol:


Znam da si RVI.

A, za ovo drugo sto se smijem izvini. Smijem se i sebi samom.

Ali to je i razlog sto sam ono sve napisao.

On bi da zarati, ali opet neko od nas da gine.

A, ako nas ko napadne....
Hakiz
Posts: 39944
Joined: 30/07/2015 20:01

#60602 Re: SDA-All about

Post by Hakiz »

hamza_sa wrote: 22/04/2021 00:27
Hakiz wrote: 22/04/2021 00:23
hamza_sa wrote: 22/04/2021 00:18

Napisao sam ovo: "Mozda nismo vise tako ni zdravi, kao ni mladi, ali rat je umjetnost, a vjeruj da od nas prezivjelih nema vecih „umjetnika“. A, znaju to i nasi neprijatelji."


Trebas procitati moj post u cijelini. On ne treba da iz navedenih razloga da priziva rat.

A, ako nas neko napadne.

Ne ratuje samo onaj ko je fizicki sposoban.
Ma i ja sam RVI.

Bio mlad i glup... :lol: :lol:


Znam da si RVI.

A, za ovo drugo sto se smijem izvini. Smijem se i sebi samom.

Ali to je i razlog sto sam ono sve napisao.

On bi da zarati, ali opet neko od nas da gine.

A, ako nas ko napadne....
Ako nas ko napadne, kao što jedan forumaš reče prije neki dan, sve je spremno: Pasoš, auto, poznata najkraća ruta, smještaj na destinaciji,...
hillbill
Posts: 1020
Joined: 05/06/2010 20:09

#60603 Re: SDA-All about

Post by hillbill »

Hakiz wrote: 21/04/2021 23:57
hamza_sa wrote: 21/04/2021 23:35
Prvo.

...Da, ne mislis mozda na nas bivse borce-veterane?! Greska u koracima (imas jednog u stranci koji se u te greske sa koracima razumije, pa nek ti objasni). Zao mi je Bake. Puno nas je u prosloj agresiji ostalo invalidima. Tih godina smo dali sve sto smo mogli. Smrznuti, pokisli, gladni, zedni tada, a danas ostarili i pretezno obolili...
Trece.

...A, ako nas ko napadne, ne brini! Ima nas bez da stanes ispred nas, koji smo vec davno te 1992. godine halalili zivote za ovu nasu najdrazu Bosnu i Hercegovinu, tako da ni sada ne bi bio problem.

Mozda nismo vise tako ni zdravi, kao ni mladi, ali rat je umjetnost, a vjeruj da od nas prezivjelih nema vecih „umjetnika“. A, znaju to i nasi neprijatelji...
Da nije ovo malo kontradiktorno? :wink:
nije .......ovoga puta prvo svoje redove dovesti u red........sa cedama vec imamo iskustvo.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#60604 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

Kakav rat i SDA u istoj rečenici, de se uozbiljite, lijepo vam napišem, da su isti mislili ratovati ne bi krali.

Već napisah nakon ovog posta na koji se referiše @hamza_sa, mogu ratovati ako mi neko ugrozi porodicu i život i to može trajati dok se ne izvučemo ili poginemo u pokušavanju. Za guzove sdaovaca nemam namjeru ugrožavati živote drugih a kamoli svoje porodice i sebe, sasvim mi je svejedno ko bi mi se na vratima ili bolje rečeno puškometu pojavio oli stao na put.

Ko hoće ratovati bujrum, bez mene ovaj puta, tri puta sam se kućio i valjda ću moći i četvrti, ako ja ne mogu nek' su djeca živa i zdrava pa će oni.
Ovi koji jesu za tu opciju samo neka sebi predoče na šta bi taj rat mogao ličiti i kako bi mogao završiti, ne treba vam za isto ratnog iskustva ili nekog specijalnog obrazovanja, dovoljno je malo zdravog razuma i logike.

Jedini rat u kojem dobrovoljno i pri punoj svijesti mogu učestvovati jeste oslobađanje Poljina ili UKCS-a, Nahorevske, Mehmeda Spahe 14 i još nekih lokacija na kojima su bošnjački prvaci izgradili viletine i utvrđenja, ukratko KS po širini i dubini.

:lol: :lol: :lol: čuj, sda i ratovanje, spremaju se haman evo 25 godina za isto, al' u curcu.
User avatar
drug_profi
Posts: 50218
Joined: 16/07/2012 16:00

#60605 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Odoh i ja majko Bosnu brani ti.

Rezervoar benzina uvijek iznad polovice, plus plina sta ima. Moze bit za 400 kilometara bez problema.

A onako mastam svakako da mi neko da pusku i dovoljno municije... bilo bi iznenadjenih.
User avatar
drug_profi
Posts: 50218
Joined: 16/07/2012 16:00

#60606 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Billy The Pljuc wrote: 22/04/2021 01:24 čuj, sda i ratovanje, spremaju se haman evo 25 godina za isto, al' u curcu.
Spremniji smo bili 1992, nego danas. :lol:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#60607 Re: SDA-All about

Post by foxlife »

ma samo zadojeni nacionalisti na svim stranama prizeljkuju rat al po mogucnosti da su oni u njemackoj i sl
niko normalan na svim stranama se ne bi borio za neke glavonje
kad bi sutra nesto pocelo tipa belaj neki oko rata i sl imam osjecaj da bi svi krenuli prema svojim politickim vodjama da njih ubijaju a ne neprijatelja
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#60608 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

Ma iskreno ne mogu vjerovati šta ljudi pišu. Prije par dana negdje neko izbaci podatak da u RS-u ima oko 180.000 penzionera a u FBiH haman 220.000. Ako ćemo realno sagledati cifre i koliko nas zaista živi u BiH broj je daleko manji od 3 miliona, dovoljno je iskalkulisati sve da se vrlo lako dođe do zaključka kolike su to zaista raspoložive "snage" koje bi jelte sutra mogle zaratiti. O logistici da i ne pišem, ko bi koga napadao tu, kojim snagama i čime, u kojim pravcima ili uopšteno o kakvim operacijama bi se tu radilo.

Hajd' da pretpostavimo da bošnjaci kao najbrojniji napadnu srbe i hrvate jer se ovi kao hoće otcjepiti, npr. sutra dignu balvan revoluciju i blokiraju određene pravce i šta onda? To će SDA mobilisati i spremiti dovoljne "snage" da to sve razjebu u što kraćem roku dok se Srbija i Hrvatska nisu umiješale, izbiju na granice i čuvaju sve to, eto ne moraju i jedni i drugi odjednom, dovoljno je jedni da to učine.

Ili evo da srbi napadnu bošnjake što je malo vjerovatno s obzirom na "snage" kojima oni raspolažu, razjebu ono bošnjačkih kantona po dubini i širini i preuzmu kontrolu, s kojim sredstvima i ljudstvom, ono despota što imaju i helikoptera što je Mile kupio?

Ili napravite kakvu god hoćete kombinaciju i sve će vam se samo kazati, čarki može biti i da padne određeni broj glava ali poenta je da niko nema snage da pobjedi one druge, samo se mogu eventualno braniti dobijene dejtonske pozicije uz neka manja odstupanja. I šta onda, treba čučati po rovovima još neki broj godina do nekog novog mirovnog sporazuma i da nas opet zajašu "naši" koji će nas voditi do boljitka.

Mislim, zaista, unfuckingbeliavable....
Last edited by Billy The Pljuc on 22/04/2021 09:40, edited 1 time in total.
User avatar
hatemondays
Posts: 1192
Joined: 28/10/2013 04:29
Location: vratio se kuci

#60609 Re: SDA-All about

Post by hatemondays »

Novak20 wrote: 22/04/2021 00:09
Nivelacija wrote: 22/04/2021 00:01 Kad kazu nema ko ratovati, u Zenici se ovi po selima i okolini nakostresili daj drugo poluvrijeme... jbt ako se ne bi skupilo 30 000 vojnika za 24 sata.
Zafalilo svega.

Ne bi loše došlo malo ratnog plijena iz bliže okoline.
Dovoljno je obecati ratni plijen i eto vojnika koliko hoces, koga boli ona stvar koliko ce ih na sve strane poginuti dok imas priliku odraditii neciju imovinu u ime vjere i naroda. U ratnom plijenu je najjaca karta ovih govnara, das sirotinji zeleno svijetlo za pljacku i eto derneka a vi plamudite hoce-nece biti rata. To hocete li ratovati bice isto ko 92 ko te pitao ako neces tandzaru u ruke bice kopaj rovove i ostala preseravanja. A ovi sto su spremili gorivo i auto a gdje cete to i koliko daleko mislite voziti do "slobodne" teritorije sat-dva i onda necija barikada i onda ode auto, lova sto si ponio a mozda i glava. Za vlasnike helikoptera i aviona se ne sikiram a vi Sumaheri sa autima te bajke mozete pricati, nego ko gad je pametan hvatajte se none ako ne zbog vas nego zbog vase djece. Kad dodje do rokanja imas obicno sedmicu dvije najvise da se ispalis poslije ce biti guravo. Ono sto sam na svojoj kozi osjetio ne bih pozelio nikome a ako sam ista naucio sa ovom vatrom se ne bih vise zajebavao. Nema tog ideala zbog kojeg bi prosao kroz isto sranje. Rat ne prizivati i probati otjerati ovu bagru 22 kroz legalne institucije pa polako step by step sto kazu bice Bosne.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#60610 Re: SDA-All about

Post by Hank Paldum »

foxlife wrote: 21/04/2021 23:48
Hank Paldum wrote: 21/04/2021 22:31
drug_profi wrote: 21/04/2021 21:21 Svaka srpska stranka koja samo prestane blokirati drzavu je uradila vise za BiH nego SDA.
Sta je SDa uradila, zna li iko? Jel se iko moze icega sjetiti?
Znam samo da su pristali da nema NATO-a, a nisu morali.
Ma ja, prešli smo sa "Sve su nacionalističke stranke iste" na "SDS je bolja od SDA jer ne blokiraju državu" a ignorisat ćemo činjenicu da je cilj svake srpske stranke da blokira državu, samo nema logike ako si opozicija a i ima ko će za njih to raditi a oni se mogu skoncentrisati na unutrašnje probleme u večnoj prelepoj državi republici srpskoj.
Ignoriši slobodno mene i moj komentar ali ne možeš ignorisati da je radi takvih stvari Trojka izgubila u Travniku gdje je izlaznost bila katastrofalna i SDA odnijela skromnu pobjedu i još nije bilo HDZa da ih plaše jer čak i oni koji nisu simpatizeri SDA radije neće dati glas Trojci jer ih smatraju većim zlom, baš radi takvog razmišljanja glasačkog tijela i tako će biti u više od 2/3 mjesta sa bošnjačkom većinom iduće izbore.
jel ti ne da hans da procitas napisano?
nema tu prelaska ne prelaska cinjenica je da je sarovic sam vise uradio nego citava sda za bih a ti i dalje nam ubacuj nesto sto nismo rekli i vadi samo ono sto tebi odgovara

pazi hans je sutra nervozan
Da ponovimo ono što tvrdiš da ubacujem šta nije rečeno
"Svaka srpska stranka koja samo prestane blokirati drzavu je uradila vise za BiH nego SDA."
Znači navoditi šta je Šarović uradio je nepotrebno jer to nije bila poenta citiranog komentara, mogao je i u kancelariji sjediti 30 godina u kancelariji genocidnog SDSa, dovoljno je da ne blokira ništa i uradio je više za državu. Znači ti ubacuješ nešto šta nisam nikada napisao i ne čitaš šta je napisano.

A šefovi znaju biti nervozni, tako je to kada je neko u radnom odnosu ali mi je mrsko ti objašnjavati kako to ide u svijetu odraslih. Meni je važno da sam zaštićen kao radnik sa ugovorom gdje ide sve redovno,od zdravstvenog do njemackog staža. Hvala ti što si me podsjetio :thumbup:
Novak20
Posts: 13930
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#60611 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

Nivelacija wrote: 22/04/2021 00:26
Novak20 wrote: 22/04/2021 00:09
Nivelacija wrote: 22/04/2021 00:01 Kad kazu nema ko ratovati, u Zenici se ovi po selima i okolini nakostresili daj drugo poluvrijeme... jbt ako se ne bi skupilo 30 000 vojnika za 24 sata.
Zafalilo svega.

Ne bi loše došlo malo ratnog plijena iz bliže okoline.
Ma znamo da od rata nema nista ali Nedo Bog da se desi vjeruj ukaljali bi obraz svoga naroda vise nego ikada, kao vojska RS sa genocidom. Pojedinci u hiljadama ..su toliko gladni osvete sa genocid da se bojim da bi cinili monstruozne zločine iz osvete za Srebrenicu..
:lol:

Pišeš gluposti što ne znači da si glup.
Novak20
Posts: 13930
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#60612 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

Što bi kupovali oružje ?

Podijeliti će nam Bakir oružje da ga bolje branimo kada krene u napad. :lol:

https://thebosniatimes.ba/59199/mirno-s ... je-oruzje/

Image
Radikalni internet aktivista SDA Jasmin Mulahusić, inače nastanjen u Luksemburgu, pozvao je svoje fanove na Facebooku da kupuju oružje i to domaće proizvodnje. Slične reakcije takozvanih botova SDA uslijedile su sinhronizirano nakon izjave Bakira Izetbegovića da će on stati pred ljude ako dođe do rata, i da bi radije umro nego da genocidaši zavladaju dijelom BiH.

Ovakve ratnohuškačke poruke usred sveopće krize s pandemijom kao i niza afera koje su generirali kadrovi SDA, priče o ratu i “non paperu” savršene su teme za skretanje pažnje javnosti sa stvarnih problema građana, ali po svemu sudeći i odlična uvertira SDA za zahuktavanje kampanje za presudne izbore 2022. koja se već uveliko nazire.

"On je moj živi uzor! Posmatram ga i učim na njegovom ponašanju. Skromnost, ali i oštroumnost, determinacija, znanje, mudrost… Vrijeđaju ga, gotovo nikad da to i ne spomene, trpi udarce i nastavlja dalje”, piše Mulahusić u jednom od svojih postova potkrijepljenih slikom Bakira Izetbegovića na kojoj on pozira u poznatom esdeaovskom maniru s desnom rukom na grudima u pravcu srca i toplim, dobročiniteljskim izrazom lica zabrinutog za Bošnjake.
User avatar
emigrazione
Posts: 7369
Joined: 01/09/2010 13:40

#60613 Re: SDA-All about

Post by emigrazione »

Kao društvo su nas srozali toliko da se nema šta braniti
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#60614 Re: SDA-All about

Post by foxlife »

Hank Paldum wrote: 22/04/2021 07:25
foxlife wrote: 21/04/2021 23:48
Hank Paldum wrote: 21/04/2021 22:31
Ma ja, prešli smo sa "Sve su nacionalističke stranke iste" na "SDS je bolja od SDA jer ne blokiraju državu" a ignorisat ćemo činjenicu da je cilj svake srpske stranke da blokira državu, samo nema logike ako si opozicija a i ima ko će za njih to raditi a oni se mogu skoncentrisati na unutrašnje probleme u večnoj prelepoj državi republici srpskoj.
Ignoriši slobodno mene i moj komentar ali ne možeš ignorisati da je radi takvih stvari Trojka izgubila u Travniku gdje je izlaznost bila katastrofalna i SDA odnijela skromnu pobjedu i još nije bilo HDZa da ih plaše jer čak i oni koji nisu simpatizeri SDA radije neće dati glas Trojci jer ih smatraju većim zlom, baš radi takvog razmišljanja glasačkog tijela i tako će biti u više od 2/3 mjesta sa bošnjačkom većinom iduće izbore.
jel ti ne da hans da procitas napisano?
nema tu prelaska ne prelaska cinjenica je da je sarovic sam vise uradio nego citava sda za bih a ti i dalje nam ubacuj nesto sto nismo rekli i vadi samo ono sto tebi odgovara

pazi hans je sutra nervozan
Da ponovimo ono što tvrdiš da ubacujem šta nije rečeno
"Svaka srpska stranka koja samo prestane blokirati drzavu je uradila vise za BiH nego SDA."
Znači navoditi šta je Šarović uradio je nepotrebno jer to nije bila poenta citiranog komentara, mogao je i u kancelariji sjediti 30 godina u kancelariji genocidnog SDSa, dovoljno je da ne blokira ništa i uradio je više za državu. Znači ti ubacuješ nešto šta nisam nikada napisao i ne čitaš šta je napisano.

A šefovi znaju biti nervozni, tako je to kada je neko u radnom odnosu ali mi je mrsko ti objašnjavati kako to ide u svijetu odraslih. Meni je važno da sam zaštićen kao radnik sa ugovorom gdje ide sve redovno,od zdravstvenog do njemackog staža. Hvala ti što si me podsjetio :thumbup:
sta ima odrasli :D
naravno da su uradili vise od sda
dovoljno je pogledati rad jednih i drugih i samo ti se kaze al ti to ne zelis jer ti ne ide u prilog

eto hansa jebat ce te sto zabusavas
sreca tvoja sto ne zna da si buzdovan koji podrzava stranku kao sto je sda
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#60615 Re: SDA-All about

Post by Hank Paldum »

foxlife wrote: 22/04/2021 08:16
Hank Paldum wrote: 22/04/2021 07:25
foxlife wrote: 21/04/2021 23:48

jel ti ne da hans da procitas napisano?
nema tu prelaska ne prelaska cinjenica je da je sarovic sam vise uradio nego citava sda za bih a ti i dalje nam ubacuj nesto sto nismo rekli i vadi samo ono sto tebi odgovara

pazi hans je sutra nervozan
Da ponovimo ono što tvrdiš da ubacujem šta nije rečeno
"Svaka srpska stranka koja samo prestane blokirati drzavu je uradila vise za BiH nego SDA."
Znači navoditi šta je Šarović uradio je nepotrebno jer to nije bila poenta citiranog komentara, mogao je i u kancelariji sjediti 30 godina u kancelariji genocidnog SDSa, dovoljno je da ne blokira ništa i uradio je više za državu. Znači ti ubacuješ nešto šta nisam nikada napisao i ne čitaš šta je napisano.

A šefovi znaju biti nervozni, tako je to kada je neko u radnom odnosu ali mi je mrsko ti objašnjavati kako to ide u svijetu odraslih. Meni je važno da sam zaštićen kao radnik sa ugovorom gdje ide sve redovno,od zdravstvenog do njemackog staža. Hvala ti što si me podsjetio :thumbup:
sta ima odrasli :D
naravno da su uradili vise od sda
dovoljno je pogledati rad jednih i drugih i samo ti se kaze al ti to ne zelis jer ti ne ide u prilog

eto hansa jebat ce te sto zabusavas
sreca tvoja sto ne zna da si buzdovan koji podrzava stranku kao sto je sda
Ništa onda, ja sam dezerter jer sam se usudio 20 godina iza rata otići kod Hansa a ti si patriota jer preferiraš SDS nad SDA samo jer si u Bosni i Hercegovini.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#60616 Re: SDA-All about

Post by foxlife »

Hank Paldum wrote: 22/04/2021 08:37
foxlife wrote: 22/04/2021 08:16
Hank Paldum wrote: 22/04/2021 07:25
Da ponovimo ono što tvrdiš da ubacujem šta nije rečeno
"Svaka srpska stranka koja samo prestane blokirati drzavu je uradila vise za BiH nego SDA."
Znači navoditi šta je Šarović uradio je nepotrebno jer to nije bila poenta citiranog komentara, mogao je i u kancelariji sjediti 30 godina u kancelariji genocidnog SDSa, dovoljno je da ne blokira ništa i uradio je više za državu. Znači ti ubacuješ nešto šta nisam nikada napisao i ne čitaš šta je napisano.

A šefovi znaju biti nervozni, tako je to kada je neko u radnom odnosu ali mi je mrsko ti objašnjavati kako to ide u svijetu odraslih. Meni je važno da sam zaštićen kao radnik sa ugovorom gdje ide sve redovno,od zdravstvenog do njemackog staža. Hvala ti što si me podsjetio :thumbup:
sta ima odrasli :D
naravno da su uradili vise od sda
dovoljno je pogledati rad jednih i drugih i samo ti se kaze al ti to ne zelis jer ti ne ide u prilog

eto hansa jebat ce te sto zabusavas
sreca tvoja sto ne zna da si buzdovan koji podrzava stranku kao sto je sda
Ništa onda, ja sam dezerter jer sam se usudio 20 godina iza rata otići kod Hansa a ti si patriota jer preferiraš SDS nad SDA samo jer si u Bosni i Hercegovini.
opet ti ubacujes nesto sto tebi odgovara
cinjenice govore da jesu uradili vise a to sta ja preferiram nije na tebi da zakljucujes jer ti ne ide
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#60617 Re: SDA-All about

Post by Sigma90 »

Da sutra zapuca taj Mulahusic bi bio moralna podrska Bosnjacima ali iz sigurnog Luksemburga. :lol:
User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#60618 Re: SDA-All about

Post by hamza_sa »

hatemondays wrote: 22/04/2021 02:12

Dovoljno je obecati ratni plijen i eto vojnika koliko hoces, koga boli ona stvar koliko ce ih na sve strane poginuti dok imas priliku odraditii neciju imovinu u ime vjere i naroda. U ratnom plijenu je najjaca karta ovih govnara, das sirotinji zeleno svijetlo za pljacku i eto derneka a vi plamudite hoce-nece biti rata. To hocete li ratovati bice isto ko 92 ko te pitao ako neces tandzaru u ruke bice kopaj rovove i ostala preseravanja. A ovi sto su spremili gorivo i auto a gdje cete to i koliko daleko mislite voziti do "slobodne" teritorije sat-dva i onda necija barikada i onda ode auto, lova sto si ponio a mozda i glava. Za vlasnike helikoptera i aviona se ne sikiram a vi Sumaheri sa autima te bajke mozete pricati, nego ko gad je pametan hvatajte se none ako ne zbog vas nego zbog vase djece. Kad dodje do rokanja imas obicno sedmicu dvije najvise da se ispalis poslije ce biti guravo. Ono sto sam na svojoj kozi osjetio ne bih pozelio nikome a ako sam ista naucio sa ovom vatrom se ne bih vise zajebavao. Nema tog ideala zbog kojeg bi prosao kroz isto sranje. Rat ne prizivati i probati otjerati ovu bagru 22 kroz legalne institucije pa polako step by step sto kazu bice Bosne.
Boldirano, a narocito uvecano je veoma bitno govoriti, ako treba svaki dan po 100 puta.

A, sasvim druga stvar je ako nas bilo ko napadne.
User avatar
pici
Posts: 43539
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#60619 Re: SDA-All about

Post by pici »

stat cu moj qurac, na branik otadzbine, da mi sebija i bOkir bidnu komadanti a zahiragici, devici, zukici i ostala govna stabski pacovi i poslije pozaposljavaju femiliju i dignu sebi plate a meni i mojima mudo labudovo... sjecam se alijinog govora kad je rekao, svi borci ce biti stambeno zbrinuti... jasta radi evo mi dali villu s bazenom... eto vas tamo ratujte, tamam onaj bojovnik iz minkena da dojde ja u magacin za viljuskar na njegovo mjesto a on poderanih gaca pred banjaluku... posteno.
TrevorX
Posts: 1
Joined: 22/04/2021 09:32

#60620 Re: SDA-All about

Post by TrevorX »

NOVALIĆU SVE VRIJEME SPAVATE

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/19 ... pitam.html

SUDIJA NE PREPOZNAJE DA NOVALIĆ NE SPAVA VEĆ KLJUCA

DAKLE NADOGIRAN DOŠAO U SUD

NIŠTA ČUDNO
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#60621 Re: SDA-All about

Post by Kikibombona »

Novak20 wrote: 22/04/2021 08:06 Što bi kupovali oružje ?

Podijeliti će nam Bakir oružje da ga bolje branimo kada krene u napad. :lol:

https://thebosniatimes.ba/59199/mirno-s ... je-oruzje/

Image
Radikalni internet aktivista SDA Jasmin Mulahusić, inače nastanjen u Luksemburgu, pozvao je svoje fanove na Facebooku da kupuju oružje i to domaće proizvodnje. Slične reakcije takozvanih botova SDA uslijedile su sinhronizirano nakon izjave Bakira Izetbegovića da će on stati pred ljude ako dođe do rata, i da bi radije umro nego da genocidaši zavladaju dijelom BiH.

Ovakve ratnohuškačke poruke usred sveopće krize s pandemijom kao i niza afera koje su generirali kadrovi SDA, priče o ratu i “non paperu” savršene su teme za skretanje pažnje javnosti sa stvarnih problema građana, ali po svemu sudeći i odlična uvertira SDA za zahuktavanje kampanje za presudne izbore 2022. koja se već uveliko nazire.

"On je moj živi uzor! Posmatram ga i učim na njegovom ponašanju. Skromnost, ali i oštroumnost, determinacija, znanje, mudrost… Vrijeđaju ga, gotovo nikad da to i ne spomene, trpi udarce i nastavlja dalje”, piše Mulahusić u jednom od svojih postova potkrijepljenih slikom Bakira Izetbegovića na kojoj on pozira u poznatom esdeaovskom maniru s desnom rukom na grudima u pravcu srca i toplim, dobročiniteljskim izrazom lica zabrinutog za Bošnjake.
Cuj nastanjen u Luksemburgu...

Neka zenicki rudari krenu sa kupovinom oruzja, nema veze sto su plate smanjene i sto im uskoro slijedi otkaz, sto su polomljeni, ponizeni i prevareni.

Ovaj narod se iz dana u dan jebe u mozak, dobro da smo ikako normalni.
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#60622 Re: SDA-All about

Post by dustaban »

Ono šta mi nikad neće biti jasno jeste da je ovdje lakše napraviti rat (masovni pokolj) nego neki atentatčić
:?: :!:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#60623 Re: SDA-All about

Post by foxlife »

pa za rat i nova osvajanja i sl su najglasniji ovi u dijaspori
vjerovatno je tako i kod srpskih i hrvatskih nacionalista
zive u minhenu a sanjaju veliku hrvatski srbiju i sl
Johnyzweiteholes-
Posts: 6
Joined: 22/04/2021 09:46

#60624 Re: SDA-All about

Post by Johnyzweiteholes- »

dustaban wrote: 22/04/2021 09:45 Ono šta mi nikad neće biti jasno jeste da je ovdje lakše napraviti rat (masovni pokolj) nego neki atentatčić
:?: :!:
PA roknut će bakira ovi što imaju poslove, kladionice, razne robne kuće i ostale firme pa nije niko budala da dozvoli bakiru da im ruši milijardeska cerstva ratom.

ode novalić pod mač a za njim i bakir i sebija i čitav izdajnički sda kor.
Johnyzweiteholes-
Posts: 6
Joined: 22/04/2021 09:46

#60625 Re: SDA-All about

Post by Johnyzweiteholes- »

TrevorX wrote: 22/04/2021 09:36 NOVALIĆU SVE VRIJEME SPAVATE

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/19 ... pitam.html

SUDIJA NE PREPOZNAJE DA NOVALIĆ NE SPAVA VEĆ KLJUCA

DAKLE NADOGIRAN DOŠAO U SUD

NIŠTA ČUDNO
a ovo ko nešto novo???
Post Reply