SDA-All about

zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#69676 Re: SDA-All about

Post by zlajaBHF »

Tempo wrote: 03/12/2021 18:34 Nema kad ste sve pojeli.
:lol:

Bice nesto i za sitnu raju ;-)
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#69677 Re: SDA-All about

Post by Login7777 »

skafiskafsnjak wrote: 03/12/2021 18:36
zlajaBHF wrote: 03/12/2021 18:29

Meni licno SNSD i Cranadak mozda nisu uopste nacinili stetu, ali moj pogled na politiku je malo dublji od mojih potreba.
Ti ljudi su nacinili veliku stetu drzavi BiH, a i veliku nepravdu Bosnjacima koji su u manjem entitetu (Znam da te za sve osim tebe samog boli neka stvar), i to je meni dovoljno da ih ne volim.

Medjutim, da imalo razumijes stvari i da nisi pun mrznje prema SDA, uvidio bi da su ti SNSD i slicni napravili milion puta vecu stetu nego SDA, medjutim neki od to nikada nece skopcati, i stvarno me zaboli zbog toga.
E nek si me prosvijetlio. Zivio.Bakir !! Zivio Alija !!!
A jeste vi SDA empaticni....haha. toliko da ste u Njemackoj zaposlili 100 000 ljudi.

Ev jedna numera za tebe

Dobra numera
ImageImage
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50323
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#69678 Re: SDA-All about

Post by Bloo »

skafiskafsnjak wrote: 03/12/2021 18:36 E nek si me prosvijetlio. Zivio.Bakir !! Zivio Alija !!!
A jeste vi SDA empaticni....haha. toliko da ste u Njemackoj zaposlili 100 000 ljudi.
ZiviJo drug Alija! :D
Hajmo zajedno: Ne bi sjaaaaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaaaaaaaaa, ovako jakooooooooooooooo.... :mrgreen:
User avatar
tovarish
Posts: 3501
Joined: 26/05/2008 23:57

#69679 Re: SDA-All about

Post by tovarish »

Bloo wrote: 03/12/2021 18:47
skafiskafsnjak wrote: 03/12/2021 18:36 E nek si me prosvijetlio. Zivio.Bakir !! Zivio Alija !!!
A jeste vi SDA empaticni....haha. toliko da ste u Njemackoj zaposlili 100 000 ljudi.
ZiviJo drug Alija! :D
Hajmo zajedno: Ne bi sjaaaaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaaaaaaaaa, ovako jakooooooooooooooo.... :mrgreen:
Zbog Alijinih i Bakirovih ustupaka, najsjajnije su, pored poljinskih još i ustaške i četničke avlije.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31490
Joined: 16/04/2011 18:46

#69680 Re: SDA-All about

Post by skafiskafsnjak »

Bloo wrote: 03/12/2021 18:47
skafiskafsnjak wrote: 03/12/2021 18:36 E nek si me prosvijetlio. Zivio.Bakir !! Zivio Alija !!!
A jeste vi SDA empaticni....haha. toliko da ste u Njemackoj zaposlili 100 000 ljudi.
ZiviJo drug Alija! :D
Hajmo zajedno: Ne bi sjaaaaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaaaaaaaaa, ovako jakooooooooooooooo.... :mrgreen:
Ovaaaa naaaaaaasaaaaaa lijeeeeeepaaaa avliiiijaaaaaaa ...

Suze mi krenuse...ne mogu dalje, nek neko drugi nastavi.... :roll:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#69681 Re: SDA-All about

Post by Patton44 »

Black swan wrote: 03/12/2021 18:22 Zasto ova sda nije ranije rekonstruitala tramvajske pruge da se sad ne moram.muciti
Uzmi 7 dana godisnjeg dok ne zavrse pajel, da se ne zahmetis.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31490
Joined: 16/04/2011 18:46

#69682 Re: SDA-All about

Post by skafiskafsnjak »

Patton44 wrote: 03/12/2021 19:22
Black swan wrote: 03/12/2021 18:22 Zasto ova sda nije ranije rekonstruitala tramvajske pruge da se sad ne moram.muciti
Uzmi 7 dana godisnjeg dok ne zavrse pajel, da se ne zahmetis.
Bitno da je trajvan tocan... :mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 50198
Joined: 16/07/2012 16:00

#69683 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Hajvan wrote: 03/12/2021 17:29 hinjski, latinski klasicni ulet
Ova tvoja rečenica je klasično, nepatvoreno zlo.
Glup si Hajvanu da shvatiš da si ti otrov za BiH. a ne ja ili neki "latini".
User avatar
Hajvan
Posts: 9602
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#69684 Re: SDA-All about

Post by Hajvan »

zlajaBHF wrote: 03/12/2021 18:18
Hajvan wrote: 03/12/2021 17:19

da, ali SDA je kolaboracionista sa anti-bosnjackim srpsko-hrvatskim snagama
a ko fol zastitnici bosnjaka
ustvari, izdajice
:lol:
SDA saradjuje sa drugim strankama, isto kao i SDP, SBB, DF, i svi ostali koji su bili, ili koji ce biti dio vlasti.

Ne manipuliraj
Kome cete (SDA) dati Sarajevo- Srbiji ili Hrvatskoj u ovoj konacnoj pofdjeli, u kojoj ucestvujete?
User avatar
Hajvan
Posts: 9602
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#69685 Re: SDA-All about

Post by Hajvan »

drug_profi wrote: 03/12/2021 20:05
Hajvan wrote: 03/12/2021 17:29 hinjski, latinski klasicni ulet
Ova tvoja rečenica je klasično, nepatvoreno zlo.
Glup si Hajvanu da shvatiš da si ti otrov za BiH. a ne ja ili neki "latini".
da, mi smo glupe Muje iz viceva
al izmedju tebe i tvoje porodice, te moje predice i mene- biram sebe i svoje potomstvo

pun mi qufer takvih ko tebe

ti si dobar, ja sam zao
bolje i zao, ali ziv
User avatar
Tanqueray
Posts: 706
Joined: 06/08/2020 16:57

#69686 Re: SDA-All about

Post by Tanqueray »

Login7777 wrote: 03/12/2021 18:41 Image
Sta je ovaj covjek zelio ne bih da ulazim u to, samo ako analiziramo rezultate njegove politike, malo je reci katastrofa.
Totalna propast jedne drzave i nekoliko naroda.
I ovi koji ga podrzavaju i glasaju za SDA ce reci da je BiH jedna uzasna drzava, gdje se ljudi otvoreno mrze, gdje se ne moze nista dogovoriti vec 30 godina, bez ikakve nade da postoji neka bolja buducnost.
User avatar
Login77777
Posts: 8548
Joined: 18/05/2021 09:11

#69687 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

zlajaBHF wrote: 03/12/2021 18:32
konami666 wrote: 03/12/2021 17:39

Hajde opet pročitaj moj komentar, kako možeš tako lagati? To je sve sto se i može očekivati od vas, nije ni čudo sto Hrvati i Srbi žele svoje entitete! Svim srcem želim da im se to i ostvari samo radi glupih nakaza poput tebe da vas fino stave u rezervat jer za boljeg i niste.
Ovo ste vi i vase razmisljanje. NiP, NS, SBB......Jasno mi je da bi vi dali entitete i sve ostalo sto pozeli Zagreb i Beograd.

Ali i babo bi jagnjetine......NEMA :bih:
Sta im ima neko dati. Vas stranacki sef onaj prvi im je vec entitet potpisao.
Tamo u dalekom Daytonu ima potpis ko je legalizovao manji entitet.
Sin ce mu odraditi ostalo. S koljena na koljeno. :thumbup:
User avatar
drug_profi
Posts: 50198
Joined: 16/07/2012 16:00

#69688 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Hajvan wrote: 03/12/2021 20:08
drug_profi wrote: 03/12/2021 20:05

Ova tvoja rečenica je klasično, nepatvoreno zlo.
Glup si Hajvanu da shvatiš da si ti otrov za BiH. a ne ja ili neki "latini".
da, mi smo glupe Muje iz viceva
al izmedju tebe i tvoje porodice, te moje predice i mene- biram sebe i svoje potomstvo

pun mi qufer takvih ko tebe

ti si dobar, ja sam zao
bolje i zao, ali ziv
Jeste glupe ste muje. Trudite se svojski biti u toj ulozi.
Samo je u moj vakat Mujo bio vazda taj sto je u vicu zajebo ostale.
Ali se stereotip promijenio radi "dobrog rada".

Glup si i da shvatis da ti ja nisam nikad bio neprijatelj, ali ti meni izgleda jesi.
Ti sad petljas i porodice. Ko biva... nesto bi poduzimao...?
Kad bi smio reci sta bi ti to sa mojom porodicom? Odnosno kako ja to ugorzavam tvoju porodicu ili tebe?
To sto ti imas, to se zove paranoja.

Zadnja tvoja recenica implicira da bi bilo dobro preventivno ukloniti sve kao ja?
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#69689 Re: SDA-All about

Post by Patton44 »

Login77777 wrote: 03/12/2021 20:18
zlajaBHF wrote: 03/12/2021 18:32

Ovo ste vi i vase razmisljanje. NiP, NS, SBB......Jasno mi je da bi vi dali entitete i sve ostalo sto pozeli Zagreb i Beograd.

Ali i babo bi jagnjetine......NEMA :bih:
Sta im ima neko dati. Vas stranacki sef onaj prvi im je vec entitet potpisao.
Tamo u dalekom Daytonu ima potpis ko je legalizovao manji entitet.
Sin ce mu odraditi ostalo. S koljena na koljeno. :thumbup:
A dje ono potpiso u Dejtonu da bi mu snaha bila direktorica KCUS-a
User avatar
Login77777
Posts: 8548
Joined: 18/05/2021 09:11

#69690 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Patton44 wrote: 03/12/2021 21:06
Login77777 wrote: 03/12/2021 20:18
Sta im ima neko dati. Vas stranacki sef onaj prvi im je vec entitet potpisao.
Tamo u dalekom Daytonu ima potpis ko je legalizovao manji entitet.
Sin ce mu odraditi ostalo. S koljena na koljeno. :thumbup:
A dje ono potpiso u Dejtonu da bi mu snaha bila direktorica KCUS-a
To pitaj @Dozer, on se bavi Sekom. :bih:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#69691 Re: SDA-All about

Post by Patton44 »

Login77777 wrote: 03/12/2021 21:11
Patton44 wrote: 03/12/2021 21:06
A dje ono potpiso u Dejtonu da bi mu snaha bila direktorica KCUS-a
To pitaj @Dozer, on se bavi Sekom. :bih:
Pu pu pu.....dje ga spomenu jadan nebio,abdest izgubi valja sad opet.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#69692 Re: SDA-All about

Post by zlajaBHF »

Tanqueray wrote: 03/12/2021 20:13

Sta je ovaj covjek zelio ne bih da ulazim u to, samo ako analiziramo rezultate njegove politike, malo je reci katastrofa.
Totalna propast jedne drzave i nekoliko naroda.
I ovi koji ga podrzavaju i glasaju za SDA ce reci da je BiH jedna uzasna drzava, gdje se ljudi otvoreno mrze, gdje se ne moze nista dogovoriti vec 30 godina, bez ikakve nade da postoji neka bolja buducnost.
Ako analiziras rezultate njegove politike?

Haj analiziraj....
kiligonzales
Posts: 5436
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#69693 Re: SDA-All about

Post by kiligonzales »

Komparacije radi oca i sina:

Alija je bio dvaput zatvaran radi vlastitih ideala i politickog aktivizma.
Sin mu Bakir nije.

Alija ima harizmu.
Bakir nema.

Alija je bio jedan od utemeljitelja stranke sa drugim istaknutim bosnjackim intelektualcima, primjerice Alija Isakovic recimo.
Sin mu Bakir nije.

Alija je osvojio drugi najveci broj glasova u svojoj stranci nakon Abdica, ali je ipak postao predsjednik.
Bakir je oba puta kao clan predsjednistva BiH usao sa par hiljada prednosti na ostale kandidate za bosnjackog clana predsjednistva.

Alija je koalirao sa SDS i HDZ, kako bi srusio komuniste.
Bakir je takodjer koalirao sa SDS i HDZ na jednom nivou vlasti, isto tako na drugom sa HDZ, ali i DF koji pada pod ljevicare i komunjare s kojim koalira i danas.

Alija je postao clanom jugoslovneske sestorke.
Bakir to nije.

Alija je poveo BiH u nezavisnost.
Bakir to nije.

Alija je odlucno rekao da cemo se braniti nakon pada Zvornika, Lordu Karingtonu iako ga je ovaj upozoravao na vojnu silu Srba tada.
Bakir to nije uradio.

Alija je objedio sve patriote svojom harizmom, pa su u politickom vrhu BIH bili i muslimani i nemuslimani, ateisti i teisti, komunisti i td jos u ratu.
Bakir ne moze da ih objedini u miru i jedva moze da sacuva i ovih 250 hiljada glasaca SDA kojim izbornim inzinjeringom nastoji da vlada i ucjenama.

Alija je bio prepoznat kao posten covjek, ponekad i naivan covjek, u svojim knjigama, intervjuima, javnim govorima to je cak i isticao.
Bakir to nije.

Aliju nismo culi da brani kriminalce nakon sto prijete kcerkama policijskih inspektora.
Bakira jesmo.

Alija je pored svoga politickog ceda SDA, ispisao i mnoga dijela.
Bakir to nije.

Alija je bio zarobljen kao prvi predsjednik BIH, sa kcerkom Sabinom i Zlatkom Lagumdzijom politickim saradnikom i prevoditeljem.
Bakir to nije.

Alija je zbog pitanja Bosne bio angaziran i u BiH i van nje, te smo ga mogli vidjeti na mnostvo mjesta i sa razlicitim politicarima svoga vremena, pa i planetarno poznatim osobama, primjerice sa Muhammedom Alijem.
Bakira mozemo vidjeti sa Erdoganom.

Alija je potpisao Dejton.
Bakir ga ne umije ni sacuvati.

Alija je bosansku ambasadu u Holandiji oznacio kao najvaznijom zbog odnosa sa Hagom.
Bakir joj nije pridavao pomenuti znacaj. Ista je rassturena skandalima.

Alija i F.Bojl su prvu tuzbu protiv Srbije dobili u ratu.
Bakir i kompanija su prokockali reviziju.

Aliju su mnogi postovali za zivota od mladomuslimanske svite.
Bakira smatraju nesposobnjakovicem.

Alijinu zenu smo jedva i poznavali.
Bakirova je u centru paznje.

Alija je udao 2 kcerke, a da halabuke nije bilo.
Bakir je jedinicom digao BiH na noge.

Alija je upozoravao na nepravdu nakon rata.
Bakir se ponasa kao da je nema.

Alija je pravio politicke greske, ali ispravljao ih. Mnoge su dosle sa ratom.
Bakir pravi politicke greske, ali ne ispravlja ih. Njegove su dosle u miru.

Alija je za svoje neprijatelje imao Tudzmana i Milosevica, pola Evrope i svijeta.
Bakir za svoje neprijatelje ima dvije prznice Vucica i Milovanovica.

Alija je za neprijatelje imao cijelu Srbiju, Crnu Goru i Hrvatsku.
Bakir ima Srbiju bez Kosova i Milovanovica.

Alija nije obecavao mnogo, ali sto bi obecao to bi uradio.
Bakir je obecavao mnogo, ali slabo bi sta uradio.

Alija je postovao i Nijaza, Lagumdziju, Pejanovica, Ivu, Tatjanu i mnoge druge i s njima politicki saradjivao u ratu postavljajuci temelje RBIH.
Bakir ne moze da ucvrsti ni temelje ovoj dejtonskoj. :D

Aliji je rat rastjerao stanovnistvo.
Bakiru u miru stanovnistvo bjezi iz zemlje.

Alija nije svoju suprugu politickim djelovanjem ucinio direktoricom neke institucije.
Bakir to jeste i to 3 institucije.

Aliji se u Dejtonu prijetilo Nato intervencijom protiv Armije BiH, te otkazivanjem pomoci kako bi potpisao Dejton i prihvatio reustrojstvo BiH.
Bakiru se ne prijeti, a sve su prilike da ce Hrvatima dati izborni zakon u obliku koji zele i treci entitet. :D

Sa Alijom mrtvim se razracunavaju i danas.
Bakir kad sjase s vlasti nece biti tema nikome.

I td.

Izetbegovici halalite. Sda clanovi i simpatizeri takodjer, Bakir nikada nece biti svoj otac i ni u cemu ga nece nadmasiti.

Svaki iole racionalan poznavalac politickih prilika u BiH, politike nekada i danas rece da je Alija izmislio svijet za svoga sina. S toga neka ne cudi sto mi koji nismo glasaci SDA imamo respekta prema Aliji, ali ne i prema njegovome sinu.

MOLIM VAS ALIJU VISE NE RECIKLIRAJ TE JER ZASLUZUJE DA BUDE OSTAVLJEN U MIRU.
Last edited by kiligonzales on 03/12/2021 23:59, edited 2 times in total.
kiligonzales
Posts: 5436
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#69694 Re: SDA-All about

Post by kiligonzales »

zlajaBHF wrote: 03/12/2021 22:17
Tanqueray wrote: 03/12/2021 20:13

Sta je ovaj covjek zelio ne bih da ulazim u to, samo ako analiziramo rezultate njegove politike, malo je reci katastrofa.
Totalna propast jedne drzave i nekoliko naroda.
I ovi koji ga podrzavaju i glasaju za SDA ce reci da je BiH jedna uzasna drzava, gdje se ljudi otvoreno mrze, gdje se ne moze nista dogovoriti vec 30 godina, bez ikakve nade da postoji neka bolja buducnost.
Ako analiziras rezultate njegove politike?

Haj analiziraj....
SDA je na vlasti od 2014 i vladavina im je cista katastrofa. Ako im je nekada politika obecavala i davala ikakvu nadu, danasnja tu nadu ubija.
Radi sebe SDA mora na remont. Pogubili su niti nazalost.
kiligonzales
Posts: 5436
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#69695 Re: SDA-All about

Post by kiligonzales »

Tanqueray wrote: 03/12/2021 20:13
Login7777 wrote: 03/12/2021 18:41 Image
Sta je ovaj covjek zelio ne bih da ulazim u to, samo ako analiziramo rezultate njegove politike, malo je reci katastrofa.
Totalna propast jedne drzave i nekoliko naroda.
I ovi koji ga podrzavaju i glasaju za SDA ce reci da je BiH jedna uzasna drzava, gdje se ljudi otvoreno mrze, gdje se ne moze nista dogovoriti vec 30 godina, bez ikakve nade da postoji neka bolja buducnost.
Alija je uradio ono sto je ispravno. Poveo BiH u nezavisnost. Sa srpskom i hrvatskom politickom elitom BiH nebi bila rijesena rata ni da je ostala u sastavu krnje Jugoslavije, ne zbog Srba vec zbog Hrvata koji bi opet u BiH izvozili svoj rat sa Srbima. Cijenu bi rata opet placali neutralni Bosnjaci ili ti ga Bosanci.

Bogicevicev akt je samo malo usporio najavljenu katastrofu u BiH.

Mi i dalje mislimo naivno da bi se iste spasili, a vidimo da u 25 godina od kraja rata, jedina strana koja je silom prilika popustila politici oslovljenoj kao udruzeni zlocinacnki poduhvat je nasa i istoj se i danas imputira da prihvati sto im namicu velikosrbi i velikohrvati i medjunarodna zajednica koja im drzi mlin.

Sda snosi najvecu krivicu jer je najdzuze vladala, SDP, pa SBIH medju Bosnjacima. Pored vjecitih stranaka SRBA I HRVATA SNSD I HDZ. Sama je krivac barem sto tamo gdje je vecina nije zavela pravnu drzavu i gradjanima pruzila bolji zivot od ovog kojeg imaju.
User avatar
Tanqueray
Posts: 706
Joined: 06/08/2020 16:57

#69696 Re: SDA-All about

Post by Tanqueray »

zlajaBHF wrote: 03/12/2021 22:17
Tanqueray wrote: 03/12/2021 20:13 Sta je ovaj covjek zelio ne bih da ulazim u to, samo ako analiziramo rezultate njegove politike, malo je reci katastrofa.
Totalna propast jedne drzave i nekoliko naroda.
I ovi koji ga podrzavaju i glasaju za SDA ce reci da je BiH jedna uzasna drzava, gdje se ljudi otvoreno mrze, gdje se ne moze nista dogovoriti vec 30 godina, bez ikakve nade da postoji neka bolja buducnost.
Ako analiziras rezultate njegove politike?

Haj analiziraj....
Citas li ti uopste sta je napisano :cry:
kiligonzales wrote: 03/12/2021 23:48 Alija nije obecavao mnogo, ali sto bi obecao to bi uradio.
Bakir je obecavao mnogo, ali slabo bi sta uradio.

Aliji je rat rastjerao stanovnistvo.
Bakiru u miru stanovnistvo bjezi iz zemlje.
Daleko od toga da branim Bakira, ali ovo sve sto si napisao je teska nebuloza.
Alije je rekao da bi izmedju mira i suvernosti izabrao suverenost i to je ostvario, nije izabrao mir i samo za to treba da gori u paklu, tako da je sve ono cime se Bakir sada suocvava je posljedica onoga za sta je zasluzan Alija, kao i to da je od pocetka namjesto da ga sin zamijeni.
kiligonzales wrote: 03/12/2021 23:54
zlajaBHF wrote: 03/12/2021 22:17 Ako analiziras rezultate njegove politike?
Haj analiziraj....
SDA je na vlasti od 2014 i vladavina im je cista katastrofa. Ako im je nekada politika obecavala i davala ikakvu nadu, danasnja tu nadu ubija.
Radi sebe SDA mora na remont. Pogubili su niti nazalost.
Nema tog remonta za SDA, kao i za SDS i HDZ, te tri partije su nakaradne u svojoj sustini, jer su primitivne i nacionalisticke i jedni demontaza dolazi u obzir, kao i lustracija i robija za njihove vodje i ideologe. Tacka. :oops:
User avatar
Tanqueray
Posts: 706
Joined: 06/08/2020 16:57

#69697 Re: SDA-All about

Post by Tanqueray »

kiligonzales wrote: 04/12/2021 00:11 Sama je krivac barem sto tamo gdje je vecina nije zavela pravnu drzavu i gradjanima pruzila bolji zivot od ovog kojeg imaju.
Ti onda ne razumijes sustinu partije kakva je SDA. To je jedna ideologija krvi i tla, u svojoj vjeri, na svojoj zemlji, sto je susta suprotnost boljem zivotu.
To je ideologija sukoba sa svim nebosnjacima i nepristajanja na bilo kakav kompromis u zemlji gdje zive jos dva naroda. Jednostavno ko ocekuje bolji zivot sa SDA nije sav svoj :cry:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50323
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#69698 Re: SDA-All about

Post by Bloo »

kiligonzales wrote: 04/12/2021 00:11 Cijenu bi rata opet placali neutralni Bosnjaci ili ti ga Bosanci.
Građani, kao što su građani i plaćali rat cijenom svojih života. GRAĐANI BOSNE I HERCEGOVINE.
Nikada neće biti znak jednakosti između etnije i Bosanaca/Hercegovaca.
I svaki put ću to quotati kada vidim i usrat vam se u vaš nacionalistički mitomanski ćejf.

Sad možeš početi prebrojavati krvna zrnca ubijenim građanima.
costacurta
Posts: 3503
Joined: 05/05/2005 08:25

#69699 Re: SDA-All about

Post by costacurta »

Kantonalni sud u Zenici odredio je jednomjesečni pritvor gradonačelniku Zenice Fuadu Kasumoviću,
Nisam upratio,
oglasil' se ovim povodom uvaženi efendija Kavazović?
U čemu je razlika između Fude i Fadila?
konami666
Posts: 2424
Joined: 11/05/2015 21:57

#69700 Re: SDA-All about

Post by konami666 »

drug_profi wrote: 03/12/2021 20:05
Hajvan wrote: 03/12/2021 17:29 hinjski, latinski klasicni ulet
Ova tvoja rečenica je klasično, nepatvoreno zlo.
Glup si Hajvanu da shvatiš da si ti otrov za BiH. a ne ja ili neki "latini".
Primijetio sam ovaj izraz “latini” da sda-ovci često koriste za Hrvate. Ne kontam, da li to onda znaci da su Bošnjaci Turci?
Dokazano je vise puta da narodi na balkanu vode isto porijeklo ali izgleda da sda-ovci znaju vise.
zlajaBHF wrote: 03/12/2021 18:32
konami666 wrote: 03/12/2021 17:39

Hajde opet pročitaj moj komentar, kako možeš tako lagati? To je sve sto se i može očekivati od vas, nije ni čudo sto Hrvati i Srbi žele svoje entitete! Svim srcem želim da im se to i ostvari samo radi glupih nakaza poput tebe da vas fino stave u rezervat jer za boljeg i niste.
Ovo ste vi i vase razmisljanje. NiP, NS, SBB......Jasno mi je da bi vi dali entitete i sve ostalo sto pozeli Zagreb i Beograd.

Ali i babo bi jagnjetine......NEMA :bih:
A otkud sad da ja pripadam tim političkim opcijama? Kako tako izvlačiš zaključke iz dupeta? Nisi ti moj drug vidio švedske, negdje u Foči iz nekog podruma tipkaš i jednom si bio u Goraždu na skupu Sda. Sto se tiče inostranstva, bio si jednom u Srebrenici.
Post Reply