SDA-All about

Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#63401 Re: SDA-All about

Post by Iker C »

Na viber slici uvazene gospodze Hanife Hajdarpasic se jasno vidi da se ne uklapa u koncept SDA. Naocale, kratka plava kosa i palme u pozadini mnogo govore o uvazenoj gospodzi.
Uvazeni zastupnik Zahiragic je filtrirao zensko clanstvo stranke. Sada su na rukovodecim polozajima u asocijaciji zena mahom hanume, djevojke koje na viberu na profilnoj imaju slike sa muzom ili deckom. Ima i tu djevojaka koje jos nisu voljom Allaha nasle svog saputnika, one na profilnim slikama imaju sliku uvazene profesorice Izetbegovic ili neke druge vjerske simbole.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#63402 Re: SDA-All about

Post by uglavnomja »

Iker C wrote: 16/06/2021 16:56 Na viber slici uvazene gospodze Hanife Hajdarpasic se jasno vidi da se ne uklapa u koncept SDA. Naocale, kratka plava kosa i palme u pozadini mnogo govore o uvazenoj gospodzi.
Uvazeni zastupnik Zahiragic je filtrirao zensko clanstvo stranke. Sada su na rukovodecim polozajima u asocijaciji zena mahom hanume, djevojke koje na viberu na profilnoj imaju slike sa muzom ili deckom. Ima i tu djevojaka koje jos nisu voljom Allaha nasle svog saputnika, one na profilnim slikama imaju sliku uvazene profesorice Izetbegovic ili neke druge vjerske simbole.
crni ikere :lol: :lol: :lol: :lol:

crno da crnje ne moze biti, vjerski simbol zmija sa koseva
User avatar
thekupus
Posts: 6773
Joined: 25/06/2011 22:38

#63403 Re: SDA-All about

Post by thekupus »

https://faktor.ba/vijest/sda-ks-se-zala ... ije/128736
KO SDA Sarajevo podržava odluku relevantne struke i Komisije za očuvanje nacionalnih spomenika BiH da se na prostoru Hastahane ne grade građevinski objekti, kao i preporuku da se ovaj prostor uredi kao zelena površina - park, saopćeno je danas iz KO SDA.
HVALA SDA ŠTO JE STALA U ODBRANU HASTAHANE OD KOMUNISTA IZ NAŠE STRANKE KOJI BI DA SVAKO DRVO SRUŠE PA SU ZATO PODVALILI DA JE GENERAL AJNADŽIĆ PRODAO BANCI ZEMLJU, I SLAGALI SU DA SU VIJEĆNICI IZ SDA GLASALI ZA PRODAJU I IZGRADNU ZGRADE. ŠTA SVE KOMUNISTI NEĆE IZMISLITI SAMO DA PODVALE SDA!
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#63404 Re: SDA-All about

Post by meridiyan »

Rijaliti se nastavlja.
Osmica dobio pristup podacima do 2026.

Bisera Turković, ministrica vanjskih poslova BiH, rekla je da su Osmanu Mehmadagiću Osmici, direktoru OBA i Trifku Buhi, njegovom zamjeniku, te glavnom inspektoru te bezbjedonosne agencije Damiru Bevandi izdate dozvole za raspolaganje podacima do 2026. godine.

"Izvještajno-obavještajni odbor nije napravio izuzetak i djelovao je u skladu sa ovlastima", rekla je Turković odgovarajući na pitanje Edita Đapo, poslanika SBB-a na prvoj posebnoj zajedničkoj sjednici oba doma Parlamentarne skupštine BiH, koja je pitala da li je Mehmedagiću istekla sigurnosna dozvola i da li je zanovio i šta je Izvršno-obavještajni odbor učinio da OBA radi legalno.

Turkovićeva je dodala da je OBA u januaru 2021. godine prije isteka Mehmedagićeve dozvole pokrenula proces redovne sigurnosne provjere koje se vode tajno i vrlo tajno.

"Do završetka redovne sigurnosne provjere Mehmedagić u svojstvu direktora OBA bez provjere mogao da ima pristup tajnim podacima stepena 'interno' i 'povjerljivo'. Napominjem da je Mehmedagić ovlastio Trifka da umjesto njega raspolaže dokumentima sa 'tajno'i 'vrlo tajno'", rekla je ona.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#63405 Re: SDA-All about

Post by uglavnomja »

odakle ti je ovo?

cuj "zanovio" dozvou :-)
User avatar
thekupus
Posts: 6773
Joined: 25/06/2011 22:38

#63406 Re: SDA-All about

Post by thekupus »

Pausal wrote: 16/06/2021 19:30
thekupus wrote: 16/06/2021 18:37 https://faktor.ba/vijest/sda-ks-se-zala ... ije/128736
KO SDA Sarajevo podržava odluku relevantne struke i Komisije za očuvanje nacionalnih spomenika BiH da se na prostoru Hastahane ne grade građevinski objekti, kao i preporuku da se ovaj prostor uredi kao zelena površina - park, saopćeno je danas iz KO SDA.
HVALA SDA ŠTO JE STALA U ODBRANU HASTAHANE OD KOMUNISTA IZ NAŠE STRANKE KOJI BI DA SVAKO DRVO SRUŠE PA SU ZATO PODVALILI DA JE GENERAL AJNADŽIĆ PRODAO BANCI ZEMLJU, I SLAGALI SU DA SU VIJEĆNICI IZ SDA GLASALI ZA PRODAJU I IZGRADNU ZGRADE. ŠTA SVE KOMUNISTI NEĆE IZMISLITI SAMO DA PODVALE SDA!
Pa čuj i Forto kao predsjednik Vlade koja ukine finansiranje Jazz festu pozove Vladu na rješavanje problema. :lol:
BRAVO ODLIČAN ODGOVOR HEHHEHE JEBO SI IM MATER TAKO JE SAMO FORTU TREBA SPOMINJAT FORTO JE KRIV ZA HASTAHANU
User avatar
thekupus
Posts: 6773
Joined: 25/06/2011 22:38

#63407 Re: SDA-All about

Post by thekupus »

Pausal wrote: 16/06/2021 19:41 Eto neće se ništa u Hastahani graditi. Ne znam u čemu je problem? Vama niki živ ne može udovoljiti.
Problem je što lažete i mislite da su svi glupava goveda koja su zaboravila šta ste do prije 3 dana radili i pričali.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10290
Joined: 27/04/2021 22:52

#63408 Re: SDA-All about

Post by tramvajtrojka »

Pausal wrote: 16/06/2021 19:41 Eto neće se ništa u Hastahani graditi. Ne znam u čemu je problem? Vama niki živ ne može udovoljiti.
hajde lutko napisi nam ciji je nacelnik i vijecnici koje stranke su prodali hastahanu centralnoj banci

nemoj samo da ti maca pojede jezik i prstice dok budes tipkao odgovor :lol: :lol: :mrgreen:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10290
Joined: 27/04/2021 22:52

#63409 Re: SDA-All about

Post by tramvajtrojka »

Pausal wrote: 16/06/2021 20:06
thekupus wrote: 16/06/2021 19:57
Pausal wrote: 16/06/2021 19:41 Eto neće se ništa u Hastahani graditi. Ne znam u čemu je problem? Vama niki živ ne može udovoljiti.
Problem je što lažete i mislite da su svi glupava goveda koja su zaboravila šta ste do prije 3 dana radili i pričali.
Kralju moj danas ti je Srle sastančio sa ostalim načelnicima. Tema je bila upravo ova, zabrana gradnje u užem urbanom jezgru, zabrana gradnje visokospratnica što ne odgovara nijednom načelniku pa ni onim iz NS-a i NiP-a, inače provoborcima za spas Hastahane jer ne se ne mogu ostvariti želje i ambicije njihovog građevinskog lobija.

SDA načelnik je prodao zemljište, SDA direktor je zabranio gradnju. NS načelnik se borio protiv urbicida dok nije postao načelnik, a sad se bori za urbicid.
Image

ko o cemu sda botovi o moralu :lol:
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#63410 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

Heh....otvorih temu o jos jednoj visemilionskoj godisnjoj pljacki u reziji SDA, al' upade nekakav botic, napsova se svima redom, i zatvori se tema....

Elem, za tu temu se nadam da ce je bar Senad zaskociti i malo protrkeljati.
Ukratko, radi se o placanju 1,80 do 3,50 KM BH Postr na ime dostavljenih ili preuzetih posiljki izvana, najcesce iz Kine i preko eBay-a, ali desava se i za druge destinacije, ukljucujuci i EU.

Ko god je nesto narucivao ovako u zadnjih 6-7 godina, zna da mu je naplacen navedeni iznos. Da li ste ikad primili bilo kakvu potvrdu za to? Ja nisam nikada. Na pitanje o tome, ide odgovor "eh, jarane...nema to".

Od nekih insidera cujem da se radi o godisnjoj cifri od 6-7 miliona KM, a koja zavrsava na racunu SDA. Ne, ne znam tok tog novca, samo prenosim sta kazu ljudi iznutra. Valjda ce se neki medij zadati malo dublje u ovo.... Kako god, meni nije poznat osnov po kojem Posta ovo naplacuje, a nisam uspio ni pronaci nista o tome.
Po svoj prilici i ovdje se radi o klasicnoj otimacini od gradjana.

Slicno famoznim eko naljepnicama na kojima se godisnje otme oko 60 miliona KM, a koje nemaju apsolutno nikakvu svrhu....
Da sve bude gore oko tih naljepnica, vecina te love ostaje kucama koje vrse tehnicki pregled, a koje su po pravilu privatne i vlasnici su u direktnoj ili indirektnoj vezi sa SDA & Co.. Totalno je nejasno koja je zakonska uloga tih kuca, q pogotovo nadleznost dq odlucuju bilo sta o eko normama, pa je i sasvim.logicno pitanje - zasto im dajemo toliki novac svake godine?
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10290
Joined: 27/04/2021 22:52

#63411 Re: SDA-All about

Post by tramvajtrojka »

Pausal wrote: 16/06/2021 20:36
tramvajtrojka wrote: 16/06/2021 20:16

Image

ko o cemu sda botovi o moralu :lol:
Image

Pozdrav za sve Dinokijeve lobotomce koji boluju od amnezije ala Alisa Mutap.
za ovo sto si napisao moras biti posebno dno od covjeka na danasnji dan
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#63412 Re: SDA-All about

Post by uglavnomja »

aa vidi prepiske izmedju direktora ose i dekana stomatologije :-)

https://avaz.ba/vijesti/bih/659705/ajan ... rotiv-njih
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10290
Joined: 27/04/2021 22:52

#63413 Re: SDA-All about

Post by tramvajtrojka »

uglavnomja wrote: 16/06/2021 21:29 aa vidi prepiske izmedju direktora ose i dekana stomatologije :-)

https://avaz.ba/vijesti/bih/659705/ajan ... rotiv-njih
sta ocekivati od zvanicno i pravno neobrazovane osobe :mrgreen: :skoljka: :skoljka: ima obrazovanja kao prosjecni ramo ispre piljare koji svaki dan ispija dvoguzu bilo bi čudo da ima normalnu konverzaciju sa nekim
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#63414 Re: SDA-All about

Post by Tempo »

tramvajtrojka wrote: 16/06/2021 21:32
uglavnomja wrote: 16/06/2021 21:29 aa vidi prepiske izmedju direktora ose i dekana stomatologije :-)

https://avaz.ba/vijesti/bih/659705/ajan ... rotiv-njih
sta ocekivati od zvanicno i pravno neobrazovane osobe :mrgreen: :skoljka: :skoljka: ima obrazovanja kao prosjecni ramo ispre piljare koji svaki dan ispija dvoguzu bilo bi čudo da ima normalnu konverzaciju sa nekim
Sodomsko-gomorski kanton.
suspect_zero
Posts: 25639
Joined: 11/10/2008 21:45

#63415 Re: SDA-All about

Post by suspect_zero »

Dozer wrote: 16/06/2021 20:24 Heh....otvorih temu o jos jednoj visemilionskoj godisnjoj pljacki u reziji SDA, al' upade nekakav botic, napsova se svima redom, i zatvori se tema....

Elem, za tu temu se nadam da ce je bar Senad zaskociti i malo protrkeljati.
Ukratko, radi se o placanju 1,80 do 3,50 KM BH Postr na ime dostavljenih ili preuzetih posiljki izvana, najcesce iz Kine i preko eBay-a, ali desava se i za druge destinacije, ukljucujuci i EU.

Ko god je nesto narucivao ovako u zadnjih 6-7 godina, zna da mu je naplacen navedeni iznos. Da li ste ikad primili bilo kakvu potvrdu za to? Ja nisam nikada. Na pitanje o tome, ide odgovor "eh, jarane...nema to".

Od nekih insidera cujem da se radi o godisnjoj cifri od 6-7 miliona KM, a koja zavrsava na racunu SDA. Ne, ne znam tok tog novca, samo prenosim sta kazu ljudi iznutra. Valjda ce se neki medij zadati malo dublje u ovo.... Kako god, meni nije poznat osnov po kojem Posta ovo naplacuje, a nisam uspio ni pronaci nista o tome.
Po svoj prilici i ovdje se radi o klasicnoj otimacini od gradjana.

Slicno famoznim eko naljepnicama na kojima se godisnje otme oko 60 miliona KM, a koje nemaju apsolutno nikakvu svrhu....
Da sve bude gore oko tih naljepnica, vecina te love ostaje kucama koje vrse tehnicki pregled, a koje su po pravilu privatne i vlasnici su u direktnoj ili indirektnoj vezi sa SDA & Co.. Totalno je nejasno koja je zakonska uloga tih kuca, q pogotovo nadleznost dq odlucuju bilo sta o eko normama, pa je i sasvim.logicno pitanje - zasto im dajemo toliki novac svake godine?

Prebaci post na temu Face tv, prate ovi Senadovi temu.
suspect_zero
Posts: 25639
Joined: 11/10/2008 21:45

#63416 Re: SDA-All about

Post by suspect_zero »

Žene u SDA se popičkarale, al jbt. kakva su ovo imena :-?
Zemka, Ezrema, Kanela, Hanifa.....šta, morale promijeniti imena kad su se učlanjivale? :oops:
izvrsni direktor
Posts: 9023
Joined: 20/12/2018 16:11

#63417 Re: SDA-All about

Post by izvrsni direktor »

SDA nacelnik proda zemljiste SDA instituciji, SDA agencija poslije zabrani gradnju na tom zemljista, ko je kriv navedenoj SDA instituciji? Pa naravno, opcina kojq vise nije u sda rukama:
Ukoliko iz bilo kojih razloga Općina Centar ne bude mogla izvršiti svoje ugovorne obaveze, Centralna banka BiH će koristiti sve raspoložive pravne mehanizme za zaštitu svojih legitimnih interesa jer je institucija d
Logicno
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#63418 Re: SDA-All about

Post by uglavnomja »

suspect_zero wrote: 17/06/2021 01:06 Žene u SDA se popičkarale, al jbt. kakva su ovo imena :-?
Zemka, Ezrema, Kanela, Hanifa.....šta, morale promijeniti imena kad su se učlanjivale? :oops:
stara sarajevska imena tipicna za opstinu centar :oops:
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#63419 Re: SDA-All about

Post by seoBIH »

Dozer wrote: 16/06/2021 20:24 Heh....otvorih temu o jos jednoj visemilionskoj godisnjoj pljacki u reziji SDA, al' upade nekakav botic, napsova se svima redom, i zatvori se tema....

Elem, za tu temu se nadam da ce je bar Senad zaskociti i malo protrkeljati.
Ukratko, radi se o placanju 1,80 do 3,50 KM BH Postr na ime dostavljenih ili preuzetih posiljki izvana, najcesce iz Kine i preko eBay-a, ali desava se i za druge destinacije, ukljucujuci i EU.

Ko god je nesto narucivao ovako u zadnjih 6-7 godina, zna da mu je naplacen navedeni iznos. Da li ste ikad primili bilo kakvu potvrdu za to? Ja nisam nikada. Na pitanje o tome, ide odgovor "eh, jarane...nema to".

Od nekih insidera cujem da se radi o godisnjoj cifri od 6-7 miliona KM, a koja zavrsava na racunu SDA. Ne, ne znam tok tog novca, samo prenosim sta kazu ljudi iznutra. Valjda ce se neki medij zadati malo dublje u ovo.... Kako god, meni nije poznat osnov po kojem Posta ovo naplacuje, a nisam uspio ni pronaci nista o tome.
Po svoj prilici i ovdje se radi o klasicnoj otimacini od gradjana.

Slicno famoznim eko naljepnicama na kojima se godisnje otme oko 60 miliona KM, a koje nemaju apsolutno nikakvu svrhu....
Da sve bude gore oko tih naljepnica, vecina te love ostaje kucama koje vrse tehnicki pregled, a koje su po pravilu privatne i vlasnici su u direktnoj ili indirektnoj vezi sa SDA & Co.. Totalno je nejasno koja je zakonska uloga tih kuca, q pogotovo nadleznost dq odlucuju bilo sta o eko normama, pa je i sasvim.logicno pitanje - zasto im dajemo toliki novac svake godine?
Opet ću ti odgovoriti, nisi otkrio Ameriku. O ovome se zna vec nekoliko godina, mi forimasi smo učestvovali u javnim raspravama kako ovo ne bi legalizovali prema svjetskoj poštanskoj uniji. Opet ti kažem, paranoises, jer je ovo apsolutno isto kao eko stikeri. Je li zakonski? Nije! Zna li se da je samo namet za ubiranje para? Zna se! Hoće li podanicki BIH mentalitet nesto uraditi? NEĆE!
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#63420 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

Pa naravno da se zna, nisam ni rekao da se ne zna, a ni da sam otkrio nesto novo. Ne znam sto pjenis toliko.... Samo sam to opet pokusao "izvuci" na povrsinu, ne bi li se pocelo i o tome javno pricati. Opet. Jer nista se nije promijenilo u medjuvremenu.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55408
Joined: 15/12/2008 16:53

#63421 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

Vijeće ministara Bosne i Hercegovine na određeni način je reduciralo pristup NATO integracijama u februaru ove godine i preimenovalo nadležnu državnu komisiju.
Istina je isplivala na vidjelo kada je jučer na sjednici Parlamenta BiH zastupnik Naše stranke Predrag Kojović o tome upitao ministra odbrane Sifeta Podžića.

"Komisija za NATO integracije u februaru ove godine preimenovana je u Komisiju za saradnju s NATO savezom. Prema mojim informacijama, ministar odbrane Sifet Podžić glasao je protiv tog preimenovanja te bih ga upitao za obrazloženje zašto je tako glasao", glasilo je pitanje predsjednika Naše stranke.
Podžić je u odgovoru kazao kako je svima jasno da smo 2019. godinu izgubili zbog dokumenta koji smo trebali poslati u NATO savez, da li će se on zvati ANAP ili Program reformi.
"Nakon saglasnosti u Predsjedništvu BiH, nakon što je dokument zvanično dobio naziv Program reformi. Taj dokument je sastavljen od 20 kucanih strana i 29 stranica tabelarno. Na petoj stranici stoji 'već dugi niz godina koordinacija relevantnih ministarstava i agencija na državnom nivou se provodi kroz Komisiju za NATO integracijski proces Vijeća ministara BiH. Ovaj pristup će se nastaviti kako bi se nastavio kontinuitet integracije", citirao je Podžić.
Nakon godinu se pojavljuje ideja da to nije to, nastavio je odgovor ministar odbrane.
"Meni je apsurdno nakon godinu u takvu instituciju poslati zahtjev da se nešto mijenja. Pitam se šta mijenjati dalje, ja nisam mogao dići ruku za to, ali kao legalista, kad su svi ostali članovi bili 'za', moje kolege, od tog dana za mene je to Komisija za saradnju s NATO-om", odgovorio je on.
izvrsni direktor
Posts: 9023
Joined: 20/12/2018 16:11

#63422 Re: SDA-All about

Post by izvrsni direktor »

Zbog ovakih stvari se vidi koliko je bitno da u predsjednistvu ne sjedi covic.
da li će se on zvati ANAP ili Program reformi.
"Nakon saglasnosti u Predsjedništvu BiH, nakon što je dokument zvanično dobio naziv Program reformi.
Da je umjesto komsica u predsjednistvu shedio covic, on bi sa dodikom nadglasao dzaferpvica i predsjednistvo bi dalo saglasnost da se promijeni komisija
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#63423 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

Image
Seyfo
Posts: 4318
Joined: 23/08/2011 14:12

#63424 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Dozer wrote: 16/06/2021 20:24 Heh....otvorih temu o jos jednoj visemilionskoj godisnjoj pljacki u reziji SDA, al' upade nekakav botic, napsova se svima redom, i zatvori se tema....

Elem, za tu temu se nadam da ce je bar Senad zaskociti i malo protrkeljati.
Ukratko, radi se o placanju 1,80 do 3,50 KM BH Postr na ime dostavljenih ili preuzetih posiljki izvana, najcesce iz Kine i preko eBay-a, ali desava se i za druge destinacije, ukljucujuci i EU.

Ko god je nesto narucivao ovako u zadnjih 6-7 godina, zna da mu je naplacen navedeni iznos. Da li ste ikad primili bilo kakvu potvrdu za to? Ja nisam nikada. Na pitanje o tome, ide odgovor "eh, jarane...nema to".

Od nekih insidera cujem da se radi o godisnjoj cifri od 6-7 miliona KM, a koja zavrsava na racunu SDA. Ne, ne znam tok tog novca, samo prenosim sta kazu ljudi iznutra. Valjda ce se neki medij zadati malo dublje u ovo.... Kako god, meni nije poznat osnov po kojem Posta ovo naplacuje, a nisam uspio ni pronaci nista o tome.
Po svoj prilici i ovdje se radi o klasicnoj otimacini od gradjana.

Slicno famoznim eko naljepnicama na kojima se godisnje otme oko 60 miliona KM, a koje nemaju apsolutno nikakvu svrhu....
Da sve bude gore oko tih naljepnica, vecina te love ostaje kucama koje vrse tehnicki pregled, a koje su po pravilu privatne i vlasnici su u direktnoj ili indirektnoj vezi sa SDA & Co.. Totalno je nejasno koja je zakonska uloga tih kuca, q pogotovo nadleznost dq odlucuju bilo sta o eko normama, pa je i sasvim.logicno pitanje - zasto im dajemo toliki novac svake godine?
Bio sam uključen u temu i zaključaše je. Dobar pokazatelj koliko su botovi korisni. Pičkaraju, psuju, i nestade teme,niko se više time ne bavi.
User avatar
Login77777
Posts: 8533
Joined: 18/05/2021 09:11

#63425 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

izvrsni direktor wrote: 17/06/2021 11:08 Zbog ovakih stvari se vidi koliko je bitno da u predsjednistvu ne sjedi covic.
da li će se on zvati ANAP ili Program reformi.
"Nakon saglasnosti u Predsjedništvu BiH, nakon što je dokument zvanično dobio naziv Program reformi.
Da je umjesto komsica u predsjednistvu shedio covic, on bi sa dodikom nadglasao dzaferpvica i predsjednistvo bi dalo saglasnost da se promijeni komisija
Ne bi. Jer Dzafer ima pravo na vitalni. Imao si do sada kombinaciju radmanovic/ covic ili je bilo ivanic/covic pa nije to uradjeno.
Post Reply