SDA-All about

hillbill
Posts: 1020
Joined: 05/06/2010 20:09

#60501 Re: SDA-All about

Post by hillbill »

meridiyan wrote: 20/04/2021 20:23
hillbill wrote: 20/04/2021 20:18
meridiyan wrote: 20/04/2021 20:11 Uspjeo je i opoziciju u manjem entitetu animirati.

Mozete kako hocete ali ne mozete dokle hocete!

imas ti sta pomesti.......pusti baketa svoima da polozi racune
ma nemoj...profulo si fudbal
sto ......ti si da mu halalimo....bas si neki dobricina
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#60502 Re: SDA-All about

Post by meridiyan »

hillbill wrote: 20/04/2021 20:27
meridiyan wrote: 20/04/2021 20:23
hillbill wrote: 20/04/2021 20:18

imas ti sta pomesti.......pusti baketa svoima da polozi racune
ma nemoj...profulo si fudbal
sto ......ti si da mu halalimo....bas si neki dobricina
Gdje sam to rekao da treba nekome halaliti?
Jebali su nam (troglava azdaha) majku kroz majku i sad trebam nekoga gladiti po mudima.
Na pogresnoj si adresi jarane. Vjeruj mi!
User avatar
drug_profi
Posts: 50524
Joined: 16/07/2012 16:00

#60503 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

putokaz1 wrote: 20/04/2021 20:12 Šta fali rat
da oslobodimo što izgubismo dejtonom
Samo ti hajd. Piši kad stigneš.
mishic
Posts: 6236
Joined: 28/04/2011 16:29

#60504 Re: SDA-All about

Post by mishic »

Ufurani i isfurani političari, "lideri" kojekakvih stranaka i strančica koji su već po nekoliko puta "mijenjali dres" tim preletačkim potezima zapravo su pokazali svoje pravo lice. Nikakva politika, nikakvi principi, nikakvi ciljevi i interesi mimo njihova vlastitog interesa i cilja, ostanka na vlasti po svaku cijenu, kod tih ljudi ne postoje. Otud i svaka nada, svako uzdanje i svako očekivanje da će se nešto dogoditi, da će neko preuzeti vlast i napraviti pomak, nije ništa drugo do puka iluzija.

Tzv. "probosanske stranke" ili snage su samo marketinški trik podilaženja biračkom tijelu da se u mutnom ulovi ono što uplašeno biračko tijelo, nakon što je na desetine puta prevareno, više zbog ogromnog nepovjerenja ne može dati ni jednoj stranci. Ogroman broj razumnih biraća niti može sebi dopustiti da ne izađe na izbore, niti možesvoj glas povjeriti bilo kojem postojećem političkom subjektu, pa se u očaju hvata za marketinšku floskulu "probosanski" iza koje ne stoji ništa drugo do lični interesi ufuranih i isfuranih.

Zbilja je krajnje vrijeme da neko razuman i razborit u pripremama za izbore 2022. godine skroji ili definira probosansku platformu, da pobroji i zapiše "sveta pravila", da odredi principe koji će postati obavezujući i na listi prioriteta ispred svakog lokalnog, stranačkog, ličnog i bilo kog drugog interesa i cilja, i da tek onda pozove političke subjekte da se odrede prema toj platformi uz čvrste garancije i propisane sankcije oduzimanjem mandata onome ko tu platformu prekrši i ugrozi.

Lokalne i male stranke to očito ne mogu. To mora biti partija koja je spremna mijenjati lidere, podmladidti kadar, garantovati da neće funkcionirati po dosadašnjim stranačkim matricama i biti spremna za transparentan rad sa nultom tolerancijom na kriminal, nepotizam, političku trgovinu i zdravu kadrovsku politiku. Zna se da je teško napraviti ovako radikalan zaokret u ovakvom ambijentu. Tome bi morala prethoditi čvrsta i principijelna, na slovu zakona i unutarstranačke legislative zasnovana disciplina kako se nebi dogodilo da neodgovorni pojedinac ugrozi proklamovane principe i data obečanja.

Mnoge stranke do sada su deklarativno izlazile sa ovakvim i sličnim obećanjima ali nažalost, u tome nisu bile ustrajne. Nisu zbog toga što tu oblast nisu uredile unutarstranačkom legislativom.

Ostalo je još veoma malo vremena do izbora i za ovako radikalne iskorake moralo bi se danonoćno djelovati. Ali taj rad i trud, dugoročno gledano, sigurno bi se isplatio. Ono što u ovom trenutku posebno ide na ruku takvoj inicijativi jeste ova nimalo obečavajuća politička klima za koju se slobodno može reći da od Dejtona nikada nije bila teža. Svaka, pa i ova kriza se može pretvoriti u priliku koja, ako se ne iskoristi, teško će se ponovo dečekati.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#60505 Re: SDA-All about

Post by Hank Paldum »

Kikibombona wrote: 20/04/2021 19:03
putokaz1 wrote: 20/04/2021 18:54
Kikibombona wrote: 20/04/2021 18:51 Citam komentare na FB Klix i Banjaluka.net, 99.9% Srba i Bosnjaka pise da ratovati ne misle. Ako je ista pozitivno u ovoj drzavi, onda je ta cinjenica, da nikome ne pada na pamet da nakon ovakve pljacke ponovo ratuje.
Tako se mislilo i u Sarajevu 1992 da niko neće ratovat
Netacno. Tada se mislilo da nece biti rata.

Sada da bude rat, po koja bi budala zivot islozila?

...

Pazi komentara na banjaluka.net fb, od 150 komentara samo je neki krezav tip napisao da zeli rat.

Dijana
Barkir i Mile pa neka ratuju jedan protiv drugog, a ovaj narod neka ostave na miru. Pokrali su i unistili sve sto se moglo....
Borivoje
Samo da mi je znati koga bi poslali u rat? Ja mislim da je ovaj ojađeni narod dobro shvatio kakva ste bagra i šta mu želite. Siguran sam da više nema onoga koji bi lako uzeo pušku u ruke. Jednom smo podletili, drugi put sa govnjivom motkom vas sve natamburati...
Slobodanka
Strik i objesi se Bakire i ti i tvoj ortak Dodik.Nemoj te cekati da vam.narod sudi.Narod ako se zarati prvo ce zemlju od vas ocistiti da konacno u miru živimo .
Vladimir
Da mi je vidjeti te budale koje ce ratovati za vas...
Zeljko
Rat vam u kući bio. Sve i jednom od vas, bagro bezobrazna. Pocrkajte stoko.
Marijana
U kuci vam bio dao Bog. Pokrali ste sve, pa bi sad sirotinju da ratuje. Gdje su vakcine, gdje je odgovornost? Najlakse je napacenom narodu o ratu pricati. Sram vas bilo svu trojicu.
Jovica
Fino nek se nadju ti sto oce da ratuju politicari pa jedan na jedan kako oce volja pesnicama volja hladnim orusijem il pistoljima pa ko pobjedi pobjedi
Bosiljka
Trojka bi bila u stanju ponovo tudje glave odsjecati da opljackano sacuva
I svi komentari u ovom fonu. Niko ziv nije raspolozen za rat jer zna da bi od njega imao samo zlo. Ljudi su se devedesetih necemu nadali, ali nakon ove pljacke niko nema iluzije.
Pa i 90ih su svi glasali za Markovića.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#60506 Re: SDA-All about

Post by Hank Paldum »

detroit-mercy wrote: 20/04/2021 17:54
Hank Paldum wrote: 20/04/2021 17:43
uglavnomja wrote: 20/04/2021 17:26 pustite bota :-)

niti je iz zenice niti je njemacku vidio

zna o sarajevu vise od mene

sva :D ku pricu zaspinuje

samo ignore :zzzz:
Kad sam ja tvrdio da sam iz Zenice :?
A i nevjerovatna mi je priča da sam u Njemačkoj u doba globalizacije i gdje su hiljade BH građana otišli.
E jest teško na današnjem vremenu znati osnovne informacije o Sarajevu :lol:
Halo FGR koji je mentalno još u 1988. godini, 2021. zove :lol:
Pa prati neki njurorški portal pa ćeš znati važne stvari u onolikom Njujorku a kamoli tek o Sarajevu. Pa budi dostojan i tako govori o Zeničanima i Tuzlacima koji pišu na sarajevskim temama. A ne, oni pišu kako tebi godi pa ti ne bi smetalo ni da pišu iz Švedske.
Znam ja da tebi smeta "spinovanje" kada se ovdje na više stranica tvrdi da o non-paperu samo pričaju SDA i Dodik da skrenu pažnju sa vakcina i respiratora a onda ja zaspinujem sa citatom Kojovića.

Slobodno me na ignore, pa nećeš moći više citati citate za non-paper od Kojovića i Schwarz-Schillinga pa ćeš moći živjeti u svijetu gdje sebe lažes da je tvoja priča tačna :thumbup:
Iskreno ako te tjesi, nabijem i Pedju a i Pfeninga na kurac sa ovom pricom. Prvi jer je i ono osjetio da kaze nesto pametno kad su se vec svi uhvatili u ovo kolo da ne propusti koju pametnu da doda.
A drugog, sto se je tek sad probudio a imao je mandat da mnoge stvari promijeni u svoje vrijeme a nije. Nego sad naknadno sere kad se trzne iz dubokog sna.
O tebi se necu izjasnjavati, jer ako si se primo na ovaj clickbait to govori dovoljno o tebi sa kog nivoa posmatras stvari.
Ma ja, Schilling i Kojović spasavaju Bakira da skrene pažnju sa vakcina. Ako išta bar si dosljedan i ako ovo smatraš ublehom bar sve vezano za ovu priču pljuješ a ne kao pojedini što ovo zovu SDA maslom da skrenu sa priče o vakcinama a ignorišu Kojovićev citat jer je za njih Sveta krava
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#60507 Re: SDA-All about

Post by putokaz1 »

drug_profi wrote: 20/04/2021 20:41
putokaz1 wrote: 20/04/2021 20:12 Šta fali rat
da oslobodimo što izgubismo dejtonom
Samo ti hajd. Piši kad stigneš.
Pa Dejtonom smo izgubili svu Istočnu BH plus Prijedor itd
User avatar
drug_profi
Posts: 50524
Joined: 16/07/2012 16:00

#60508 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

putokaz1 wrote: 20/04/2021 21:29
drug_profi wrote: 20/04/2021 20:41
putokaz1 wrote: 20/04/2021 20:12 Šta fali rat
da oslobodimo što izgubismo dejtonom
Samo ti hajd. Piši kad stigneš.
Pa Dejtonom smo izgubili svu Istočnu BH plus Prijedor itd
NIšta mi nismo izgubili. Koliko ja znam granice BiH su uspostavljene 1943.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#60509 Re: SDA-All about

Post by putokaz1 »

drug_profi wrote: 20/04/2021 21:30 NIšta mi nismo izgubili. Koliko ja znam granice BiH su uspostavljene 1943.
Tada smo bili unitarni sve je bilo Naše :lol:
User avatar
gdesi bre
Posts: 582
Joined: 13/02/2021 17:54
Location: gdje god hocu

#60510 Re: SDA-All about

Post by gdesi bre »

Sta ovo bakir prijeti ratom,sve zbog sebije i mracnih radnji na kosevu,samo da mu zena ne zaglavi u muriji :lol:
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#60511 Re: SDA-All about

Post by Hank Paldum »

drug_profi wrote: 20/04/2021 21:30
putokaz1 wrote: 20/04/2021 21:29
drug_profi wrote: 20/04/2021 20:41

Samo ti hajd. Piši kad stigneš.
Pa Dejtonom smo izgubili svu Istočnu BH plus Prijedor itd
NIšta mi nismo izgubili. Koliko ja znam granice BiH su uspostavljene 1943.
U pravu si. Počneš pjevati u Banjaluci pjesmu Bosno zemljo moja mila prije 40 godina i danas, ista reakcija.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#60512 Re: SDA-All about

Post by uglavnomja »

narod je glasao za markovica 91. , ali je i tad sda brojala glasove
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#60513 Re: SDA-All about

Post by putokaz1 »

uglavnomja wrote: 20/04/2021 21:41 narod je glasao za markovica 91. , ali je i tad sda brojala glasove
Tad su Komunisti brojali
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#60514 Re: SDA-All about

Post by Sigma90 »

Hank Paldum wrote: 20/04/2021 21:40
drug_profi wrote: 20/04/2021 21:30
putokaz1 wrote: 20/04/2021 21:29
Pa Dejtonom smo izgubili svu Istočnu BH plus Prijedor itd
NIšta mi nismo izgubili. Koliko ja znam granice BiH su uspostavljene 1943.
U pravu si. Počneš pjevati u Banjaluci pjesmu Bosno zemljo moja mila prije 40 godina i danas, ista reakcija.
Kakve se reakcije u Beblingenu kad se zapjeva „Bosno zemljo moja mila? :bih:
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#60515 Re: SDA-All about

Post by Hank Paldum »

uglavnomja wrote: 20/04/2021 21:41 narod je glasao za markovica 91. , ali je i tad sda brojala glasove
Ovdje ili još neki nisu shvatili ili se namjerno prave naivni da SDA nije nikakav uzrok nego posljedica i prirodna reakcija da kada imaš 50 godina jednu državu kao što je SFRJ sa toliko naroda, gdje se nije nikada forsiralo jugoslovenstvo kao nacija i gradanska država nego više kao pojam duha i sloge više naroda, "Bratstvo i jedinstvo", "hej Slaveni", " Bosna je i srpska i hrvatska i muslimanska" da padom komunizma gdie su narodi imali pravo iskazivati svoj identitet da je normalno da će svaki narod imati nacionalnu stranku i da će bar na prvim izborima te stranke osvojiti najviše glasova, pa tako i kod Bošnjaka.

Možete kriviti SDA da kradu izbore i da narod ne glasa za njih ali što se tiče izbora 1990. i 1996 nema šanse da ste u pravu, pogotovo ko je tada bio dovoljno star da se sjeća euforije.
Ali eto, rahmetli Zdravko Grebo poveo sačicu ljudi da prosetaju kroz ćaršiju i odmah se misli da je tako i u ostatku BiH bilo tako.
Dimu1927
Posts: 3972
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#60516 Re: SDA-All about

Post by Dimu1927 »

Kikibombona wrote: 20/04/2021 18:51 Citam komentare na FB Klix i Banjaluka.net, 99.9% Srba i Bosnjaka pise da ratovati ne misle. Ako je ista pozitivno u ovoj drzavi, onda je ta cinjenica, da nikome ne pada na pamet da nakon ovakve pljacke ponovo ratuje.

Koliko je to mjerodavno, par stotina ljudi sto komentarise po portalima...
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#60517 Re: SDA-All about

Post by Hank Paldum »

Sigma90 wrote: 20/04/2021 21:51
Hank Paldum wrote: 20/04/2021 21:40
drug_profi wrote: 20/04/2021 21:30

NIšta mi nismo izgubili. Koliko ja znam granice BiH su uspostavljene 1943.
U pravu si. Počneš pjevati u Banjaluci pjesmu Bosno zemljo moja mila prije 40 godina i danas, ista reakcija.
Kakve se reakcije u Beblingenu kad se zapjeva „Bosno zemljo moja mila? :bih:
Njemački gradovi puni bošnjačkih klubova, par pita sam čuo našu muziku u autima, sve korektno kao i sa Turcima, Indijcima, Mađarima i ostalim. To je pojam multi-kulti a ne ona perverzna verzija FGR multi kulti gdje se moraš odreći svog identiteta da bi bila multi-kulti država. Ako oduzmeš narodima identitet po čemu je onda multi-kulti ako su na kraju svi jedno ništa i ne razlikuju se?
noviforumas
Posts: 2989
Joined: 12/08/2016 22:28

#60518 Re: SDA-All about

Post by noviforumas »

...
Last edited by noviforumas on 20/04/2021 22:04, edited 1 time in total.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#60519 Re: SDA-All about

Post by animus »

mishic wrote: 20/04/2021 20:54 Ufurani i isfurani političari, "lideri" kojekakvih stranaka i strančica koji su već po nekoliko puta "mijenjali dres" tim preletačkim potezima zapravo su pokazali svoje pravo lice. Nikakva politika, nikakvi principi, nikakvi ciljevi i interesi mimo njihova vlastitog interesa i cilja, ostanka na vlasti po svaku cijenu, kod tih ljudi ne postoje. Otud i svaka nada, svako uzdanje i svako očekivanje da će se nešto dogoditi, da će neko preuzeti vlast i napraviti pomak, nije ništa drugo do puka iluzija.

Tzv. "probosanske stranke" ili snage su samo marketinški trik podilaženja biračkom tijelu da se u mutnom ulovi ono što uplašeno biračko tijelo, nakon što je na desetine puta prevareno, više zbog ogromnog nepovjerenja ne može dati ni jednoj stranci. Ogroman broj razumnih biraća niti može sebi dopustiti da ne izađe na izbore, niti možesvoj glas povjeriti bilo kojem postojećem političkom subjektu, pa se u očaju hvata za marketinšku floskulu "probosanski" iza koje ne stoji ništa drugo do lični interesi ufuranih i isfuranih.

Zbilja je krajnje vrijeme da neko razuman i razborit u pripremama za izbore 2022. godine skroji ili definira probosansku platformu, da pobroji i zapiše "sveta pravila", da odredi principe koji će postati obavezujući i na listi prioriteta ispred svakog lokalnog, stranačkog, ličnog i bilo kog drugog interesa i cilja, i da tek onda pozove političke subjekte da se odrede prema toj platformi uz čvrste garancije i propisane sankcije oduzimanjem mandata onome ko tu platformu prekrši i ugrozi.

Lokalne i male stranke to očito ne mogu. To mora biti partija koja je spremna mijenjati lidere, podmladidti kadar, garantovati da neće funkcionirati po dosadašnjim stranačkim matricama i biti spremna za transparentan rad sa nultom tolerancijom na kriminal, nepotizam, političku trgovinu i zdravu kadrovsku politiku. Zna se da je teško napraviti ovako radikalan zaokret u ovakvom ambijentu. Tome bi morala prethoditi čvrsta i principijelna, na slovu zakona i unutarstranačke legislative zasnovana disciplina kako se nebi dogodilo da neodgovorni pojedinac ugrozi proklamovane principe i data obečanja.

Mnoge stranke do sada su deklarativno izlazile sa ovakvim i sličnim obećanjima ali nažalost, u tome nisu bile ustrajne. Nisu zbog toga što tu oblast nisu uredile unutarstranačkom legislativom.

Ostalo je još veoma malo vremena do izbora i za ovako radikalne iskorake moralo bi se danonoćno djelovati. Ali taj rad i trud, dugoročno gledano, sigurno bi se isplatio. Ono što u ovom trenutku posebno ide na ruku takvoj inicijativi jeste ova nimalo obečavajuća politička klima za koju se slobodno može reći da od Dejtona nikada nije bila teža. Svaka, pa i ova kriza se može pretvoriti u priliku koja, ako se ne iskoristi, teško će se ponovo dečekati.
:thumbup:
patriot_bih
Posts: 743
Joined: 28/12/2020 17:03

#60520 Re: SDA-All about

Post by patriot_bih »

Neka se ispune obećanja od prije 2 godine o jačanju policije FBiH.
Znači broj policije u FBiH 2x više nego u RSu.

https://www.bljesak.info/vijesti/politi ... aca/270625
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#60521 Re: SDA-All about

Post by uglavnomja »

putokaz1 wrote: 20/04/2021 21:47
uglavnomja wrote: 20/04/2021 21:41 narod je glasao za markovica 91. , ali je i tad sda brojala glasove
Tad su Komunisti brojali

jesu, samo u drugim dresovima
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#60522 Re: SDA-All about

Post by putokaz1 »

uglavnomja wrote: 20/04/2021 22:10
putokaz1 wrote: 20/04/2021 21:47
uglavnomja wrote: 20/04/2021 21:41 narod je glasao za markovica 91. , ali je i tad sda brojala glasove
Tad su Komunisti brojali

jesu, samo u drugim dresovima
Da to stoji
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#60523 Re: SDA-All about

Post by dustaban »

Nikad veca nadmoc Dodika nad Bosnjackom stranom. Ne vadi.
Neko ce reci - podlo, sta im radi u svetom mjesecu. Ali ovdje se ipak radi o nadmoci koja je rezultat, ne Dodikove snage, vec bosnjacke slabosti.
Bakir-Sebija-Fadil-Turkovicka... NIKAD GORA POSTAVA! Em nesposobni, em ogrezli u lopovlucima. I te ne onim Hercegbosanskim kojima niko nista ne moze jer se radi o vrhunskom UZP, ovdje je rijec o lopinama u potpunom kolapsu. Oni se zapravo nicim drugim ne bave osim spasavanjem vlastitih guzica. Ima ovdje i jedna mega guzicetina!

Ovakvoj ekipi neprijatelj ne treba. Jebi Dodo, iskoristi, ako neces sad kad ces.
Usput naguzi Incka, Evropu i Amerikum dobro si skonto oni ti nece stati na put. A Putin je uvijek pri ruci.
Ovakva sansa se ne propusta.


"SEBIIIIIIIIIIJA selamim te, ti si uvela reda... " :twisted:

Eto dze zivim, u zemlji idiota koji klicu ovoj dinastiji.
Ma sve je ovo kako treba biti, jebemti sebe sto ne odoh kad je trebalo
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#60524 Re: SDA-All about

Post by Kikibombona »

Dimu1927 wrote: 20/04/2021 22:02
Kikibombona wrote: 20/04/2021 18:51 Citam komentare na FB Klix i Banjaluka.net, 99.9% Srba i Bosnjaka pise da ratovati ne misle. Ako je ista pozitivno u ovoj drzavi, onda je ta cinjenica, da nikome ne pada na pamet da nakon ovakve pljacke ponovo ratuje.

Koliko je to mjerodavno, par stotina ljudi sto komentarise po portalima...
Upravo su na portalima ljudi najradikalniji i najagresivniji. Ljudi su puno slobodniji na internetu reci sto misle nego u zivom kontaktu. Raspolozenje naroda se drasticno promijenilo u proteklih 10 godina.

Prije 15 ili 20 godina se u Zenici mnogo govorilo o destruktivnoj politici predstavnika druga dva naroda. Sada je rijetkost cuti da neko komentarise Dodika ili Covica, ljudi su shvatili da imaju problem u vlastitim politickim predstavnicima.
Johnny_x
Posts: 1358
Joined: 23/10/2010 16:21

#60525 Re: SDA-All about

Post by Johnny_x »

Kikibombona wrote: 20/04/2021 22:24
Dimu1927 wrote: 20/04/2021 22:02
Kikibombona wrote: 20/04/2021 18:51 Citam komentare na FB Klix i Banjaluka.net, 99.9% Srba i Bosnjaka pise da ratovati ne misle. Ako je ista pozitivno u ovoj drzavi, onda je ta cinjenica, da nikome ne pada na pamet da nakon ovakve pljacke ponovo ratuje.

Koliko je to mjerodavno, par stotina ljudi sto komentarise po portalima...
Upravo su na portalima ljudi najradikalniji i najagresivniji. Ljudi su puno slobodniji na internetu reci sto misle nego u zivom kontaktu. Raspolozenje naroda se drasticno promijenilo u proteklih 10 godina.

Prije 15 ili 20 godina se u Zenici mnogo govorilo o destruktivnoj politici predstavnika druga dva naroda. Sada je rijetkost cuti da neko komentarise Dodika ili Covica, ljudi su shvatili da imaju problem u vlastitim politickim predstavnicima.
Rijeci jednog sarajevskog profesora na UNSA "Nije nama Dodik kriv sto je stanje ne UNSA katastrofalno"
Post Reply