SDA-All about

STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#61901 Re: SDA-All about

Post by STARx »

Billy The Pljuc wrote: 07/05/2021 19:48 Sha ka'e Bakiraga, ma mogu hiljade reći da ona ne valja ja znam da valja:

"Izetbegović o odlasku 13 anesteziologa: Znate, ja živim sa direktoricom KCUS-a, nije problem u Sebiji. Disciplina je problem."

https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... /210507152
kakav papucar
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#61902 Re: SDA-All about

Post by Tempo »

putokaz1 wrote: 07/05/2021 23:52
the_stick wrote: 07/05/2021 23:46 Ko je bakiru diler? Zna li se sta? I ja bih malo ovoga sto on uzima...
Bakir Legenda :razz:

Izgubili su sve kriterije kod angazovanja botova. Mada je moguce da su procjenili da im u ovom politickom momentu trebaju mrtvi kreteni koji bi korespondirali sa istim takvim glasacima.
the_stick
Posts: 1170
Joined: 16/02/2002 00:00

#61903 Re: SDA-All about

Post by the_stick »

putokaz1 wrote: 07/05/2021 23:52
the_stick wrote: 07/05/2021 23:46 Ko je bakiru diler? Zna li se sta? I ja bih malo ovoga sto on uzima...
Bakir Legenda :razz:
Mislim da pogresno koristis termin ‘nadrogirani idiot’...
putokaz1
Posts: 12411
Joined: 31/05/2014 23:56

#61904 Re: SDA-All about

Post by putokaz1 »

Tempo wrote: 07/05/2021 23:59
putokaz1 wrote: 07/05/2021 23:52
the_stick wrote: 07/05/2021 23:46 Ko je bakiru diler? Zna li se sta? I ja bih malo ovoga sto on uzima...
Bakir Legenda :razz:

Izgubili su sve kriterije kod angazovanja botova. Mada je moguce da su procjenili da im u ovom politickom momentu trebaju mrtvi kreteni koji bi korespondirali sa istim takvim glasacima.
SDA u netreba nista oni ce pobjedit zmireci
sumirprimus
Posts: 80769
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#61905 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Gdje su vakcine klosari jedni nesposobni lopovski, sve vam se vratilo u zivotima bez milosti halala nema. I u narednim generacijama
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#61906 Re: SDA-All about

Post by Tempo »

putokaz1 wrote: 08/05/2021 01:19
Tempo wrote: 07/05/2021 23:59
putokaz1 wrote: 07/05/2021 23:52
Bakir Legenda :razz:

Izgubili su sve kriterije kod angazovanja botova. Mada je moguce da su procjenili da im u ovom politickom momentu trebaju mrtvi kreteni koji bi korespondirali sa istim takvim glasacima.
SDA u netreba nista oni ce pobjedit zmireci

Ipak, noge im se ohlade od pomisli sta je ako...
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#61907 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

I dok bagra nastavlja da se sramoti:

"Pitamo Vijeće ministara, posebno predsjedavajućeg Zorana Tegeltiju i ministricu vanjskih poslova Biseru Turković, kako se Bosna i Hercegovina našla na spisku zemalja kojima je potrebna humanitarna pomoć u osnovnim životnim namirnicama kakve smo dobijali u ratu?

Bosna i Hercegovina primila je humanitarnu pomoć od Ujedinjenih Arapskih Emirata u vidu 2280 paketa osnovnih životnih namirnica: brašno, šećer, riža, makaroni, mlijeko u prahu, leća, itd. Tim povodom Vijeće ministara je održalo telefonsku sjednicu na kojoj su donijeli odluku o prihvatu te pomoći i o svemu obavijestili javnost kao da se radi o uspjehu, a ne o još jednom sramoćenju države.

Pitamo Vijeće ministara, posebno predsjedavajućeg Zorana Tegeltiju i ministricu vanjskih poslova Biseru Turković, kako se Bosna i Hercegovina našla na spisku zemalja kojima je potrebna humanitarna pomoć u osnovnim životnim namirnicama kakve smo dobijali u ratu?

Otkud uopšte percepcija Bosne i Hercegovine kao zemlje kojoj je ova pomoć potrebna? Da li je te percepcije bila svjesna ministrica Turković i šta je učinila da je promijeni s obzirom na to da je nedavno bila u posjeti Ujedinjenim Arapskim Emiratima?

Ambasadorica Ujedinjenih Arapskih Emirata u Crnoj Gori, koja je ambasadorica i za BiH, rekla je da je pomoć namijenjena porodicama u potrebi tokom ramazana. Smatramo neophodnim da se javnost upozna s brojem takvih porodica i da im država omogući pomoć koja im je potrebna.

Niko ne može reći da BiH nema novca da spriječi glad. Od Vijeća ministara tražimo da humanitarnu pomoć iskoristi za pomoć migrantima, kako bismo sačuvali i dostojanstvo države i naših građana.

Također tražimo od ministrice vanjskih poslova da učini sve što je potrebno da se BiH skine sa spiska za humanitarnu pomoć u hrani - kategorično se navodi u saopćenju Naše stranke."

...gotovo neopaženo se provlači vijest da se entiteti dodatno zadužuju za iznos od milijardu KM.

Naravno naša dobra SDA truni o drugim stvarima i što je najtragičnije nalazi "žrtve" u širokim narodnim masama i političkim "neistomišljenicima".
User avatar
Styling
Posts: 12503
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#61908 Re: SDA-All about

Post by Styling »

Billy The Pljuc wrote: 08/05/2021 12:02 I dok bagra nastavlja da se sramoti:

"Pitamo Vijeće ministara, posebno predsjedavajućeg Zorana Tegeltiju i ministricu vanjskih poslova Biseru Turković, kako se Bosna i Hercegovina našla na spisku zemalja kojima je potrebna humanitarna pomoć u osnovnim životnim namirnicama kakve smo dobijali u ratu?

Bosna i Hercegovina primila je humanitarnu pomoć od Ujedinjenih Arapskih Emirata u vidu 2280 paketa osnovnih životnih namirnica: brašno, šećer, riža, makaroni, mlijeko u prahu, leća, itd. Tim povodom Vijeće ministara je održalo telefonsku sjednicu na kojoj su donijeli odluku o prihvatu te pomoći i o svemu obavijestili javnost kao da se radi o uspjehu, a ne o još jednom sramoćenju države.

Pitamo Vijeće ministara, posebno predsjedavajućeg Zorana Tegeltiju i ministricu vanjskih poslova Biseru Turković, kako se Bosna i Hercegovina našla na spisku zemalja kojima je potrebna humanitarna pomoć u osnovnim životnim namirnicama kakve smo dobijali u ratu?

Otkud uopšte percepcija Bosne i Hercegovine kao zemlje kojoj je ova pomoć potrebna? Da li je te percepcije bila svjesna ministrica Turković i šta je učinila da je promijeni s obzirom na to da je nedavno bila u posjeti Ujedinjenim Arapskim Emiratima?

Ambasadorica Ujedinjenih Arapskih Emirata u Crnoj Gori, koja je ambasadorica i za BiH, rekla je da je pomoć namijenjena porodicama u potrebi tokom ramazana. Smatramo neophodnim da se javnost upozna s brojem takvih porodica i da im država omogući pomoć koja im je potrebna.

Niko ne može reći da BiH nema novca da spriječi glad. Od Vijeća ministara tražimo da humanitarnu pomoć iskoristi za pomoć migrantima, kako bismo sačuvali i dostojanstvo države i naših građana.

Također tražimo od ministrice vanjskih poslova da učini sve što je potrebno da se BiH skine sa spiska za humanitarnu pomoć u hrani - kategorično se navodi u saopćenju Naše stranke."

...gotovo neopaženo se provlači vijest da se entiteti dodatno zadužuju za iznos od milijardu KM.

Naravno naša dobra SDA truni o drugim stvarima i što je najtragičnije nalazi "žrtve" u širokim narodnim masama i političkim "neistomišljenicima".
Za SDA je najvaznije da je skracen policijski da mogu na kahvu i sisu poslije iftara. Prioriteti, kolega, prioriteti.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#61909 Re: SDA-All about

Post by meridiyan »

Od Vijeća ministara tražimo da humanitarnu pomoć iskoristi za pomoć migrantima, kako bismo sačuvali i dostojanstvo države i naših građana - kazu iz Nase stranke.

Dragi Pedja, davno smo mi izgubili i cast i dostojanstvo. Cudi me da ti to nisu javili dok svaki mjesec u udobnoj fotelji brojis suskice za svoje palamudjenje evo vec skoro 15 godina.
User avatar
Styling
Posts: 12503
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#61910 Re: SDA-All about

Post by Styling »

meridiyan wrote: 08/05/2021 12:16 Od Vijeća ministara tražimo da humanitarnu pomoć iskoristi za pomoć migrantima, kako bismo sačuvali i dostojanstvo države i naših građana - kazu iz Nase stranke.

Dragi Pedja, davno smo mi izgubili i cast i dostojanstvo. Cudi me da ti to nisu javili dok svaki mjesec u udobnoj fotelji brojis suskice za svoje palamudjenje evo vec skoro 15 godina.
Glede migranata, oni vec odavno prodaju humanitarnu pomoc koju dobijaju. Juce na Otoci u Sarajevu, pored onih zena sa second-hand gardarobom i cigarama, prodaju velike crne ruksake, cipele, higijenu koju su dobili, pravi sverc.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#61911 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

Styling wrote: 08/05/2021 12:16 Za SDA je najvaznije da je skracen policijski da mogu na kahvu i sisu poslije iftara. Prioriteti, kolega, prioriteti.
U pravu ste koleginice, smetnuh s uma isto, od životnog značaja je to pitanje.

Helem što se Peđe tiče a da se osvrnem na post kolege forumaša ispod, sve stoji, šuškice mnogima jesu najbitnije ali se mora priznati da 99% stvari u ovoj državi ako je uopšte i možemo nazvati tako a koje nisu dobre komotno možemo adresirati "našoj" SDA pa tako i ovu iz pomenutog saopštenja. Onaj jedan procenat ostavljam za nešto što možda hudi i jadni nisu ni znali.
kiligonzales
Posts: 5436
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#61912 Re: SDA-All about

Post by kiligonzales »

User987 wrote: 06/05/2021 15:50
kiligonzales wrote: 06/05/2021 12:14 Razlog mnogih Alijinih gresaka je bio sto nije bio sin KPJ, nije imao iskustvo jednog Kire ili Kucana.
Imao je Adila Zulfikarpašića, bivšeg komunistu i partizana koji je odlično znao šta se dešavalo u II svjetskom ratu na ovim prostorima i isto tako odlično predvidio šta će se dešavati u BiH u posljednjem ratu. Čitao sam njegove tekstove napisane prije rata. Potraži negdje te tekstove, ja sam ih čitao sabrane u nekoj objavljenoj knjizi, ali se sad ne mogu sjetiti naslova. On je upozoravao Aliju na neke stvari, ali ga Alija nije htio slušati i jedva je čekao da ga se otarasi. Prema Aliji i njegovoj politici ne treba biti "osjećajan" nego ga treba razotkriti do kraja. Ja se potpuno slažem s tobom u pogledu njegovih zasluga i nevjerovatno teških prilika i okolnosti, ali isto tako treba biti kritičan prema njegovim slabostima i promašajima. Ti mu kao zaslugu uzimaš da je bio u zatvoru kao politički disident, ali zaboravljaš reći da on nije robijao za svoj narod i za Bosnu nego isključivo za islam. Što se tiče zarobljavanja i zadržavanja na aerodromu, nije slučaj vrijedan pomena. Svakako bi ga pustili pod velikim pritiskom medjunarodnih čimbenika. Uporedi to kratkotrajno zarobljavanje sa sudbinama desetina hiljada naših ljudi koji bili zarobljeni isto kao civili, mučeni i na kraju i ubijani. Nije Alija Nelson Mendela. Lopina je to bila veća nego ti misliš.
Ne uzimam mu boravak u zatvoru kao zaslugu. To sam spomenuo zbog toga sto je zivio svoj ideal na takav nacin da ga je to otjeralo u zatvor.

Vidis i Tito i ekipa iz KPJ njen rukovodeci kadar, dobar dio godina je lezao u kraljevini radi svojih ideala sto je vrijedno spomena.

Poznajes li danas koga da zivi tako medju nama svoje ideale?

To zarobljavanje je ipak zarobljavanje. Naravno da se ne moze porediti sa necijim drugim sudbinama jer znamo da je bilo gorih, ali opet vrijedno je pomena. Ko je Bakira ikad igdje zarobio, kakve su njegove zasluge pa posta predsjednikom? :lol:

Ne smatram da ga za lopinom. U 65. godini je postao lider SDA. Nisu to bas godine za lopovluk. A nakon toga se realno i nije nazivio. Put u nezavisnost. Rat. 4 godine u politici nakon rata. Penzija i smrt.

On i sin su dva razlicita svijeta.
kiligonzales
Posts: 5436
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#61913 Re: SDA-All about

Post by kiligonzales »

Billy The Pljuc wrote: 08/05/2021 12:02 I dok bagra nastavlja da se sramoti:

"Pitamo Vijeće ministara, posebno predsjedavajućeg Zorana Tegeltiju i ministricu vanjskih poslova Biseru Turković, kako se Bosna i Hercegovina našla na spisku zemalja kojima je potrebna humanitarna pomoć u osnovnim životnim namirnicama kakve smo dobijali u ratu?

Bosna i Hercegovina primila je humanitarnu pomoć od Ujedinjenih Arapskih Emirata u vidu 2280 paketa osnovnih životnih namirnica: brašno, šećer, riža, makaroni, mlijeko u prahu, leća, itd. Tim povodom Vijeće ministara je održalo telefonsku sjednicu na kojoj su donijeli odluku o prihvatu te pomoći i o svemu obavijestili javnost kao da se radi o uspjehu, a ne o još jednom sramoćenju države.

Pitamo Vijeće ministara, posebno predsjedavajućeg Zorana Tegeltiju i ministricu vanjskih poslova Biseru Turković, kako se Bosna i Hercegovina našla na spisku zemalja kojima je potrebna humanitarna pomoć u osnovnim životnim namirnicama kakve smo dobijali u ratu?

Otkud uopšte percepcija Bosne i Hercegovine kao zemlje kojoj je ova pomoć potrebna? Da li je te percepcije bila svjesna ministrica Turković i šta je učinila da je promijeni s obzirom na to da je nedavno bila u posjeti Ujedinjenim Arapskim Emiratima?

Ambasadorica Ujedinjenih Arapskih Emirata u Crnoj Gori, koja je ambasadorica i za BiH, rekla je da je pomoć namijenjena porodicama u potrebi tokom ramazana. Smatramo neophodnim da se javnost upozna s brojem takvih porodica i da im država omogući pomoć koja im je potrebna.

Niko ne može reći da BiH nema novca da spriječi glad. Od Vijeća ministara tražimo da humanitarnu pomoć iskoristi za pomoć migrantima, kako bismo sačuvali i dostojanstvo države i naših građana.

Također tražimo od ministrice vanjskih poslova da učini sve što je potrebno da se BiH skine sa spiska za humanitarnu pomoć u hrani - kategorično se navodi u saopćenju Naše stranke."

...gotovo neopaženo se provlači vijest da se entiteti dodatno zadužuju za iznos od milijardu KM.

Naravno naša dobra SDA truni o drugim stvarima i što je najtragičnije nalazi "žrtve" u širokim narodnim masama i političkim "neistomišljenicima".
Ocito je da BiH klizi kao urusavanju postojeceg drustveno ekonomskog sistema. Pitanje je samo kada ce krahirati. Otkad je pandemije mnogo sto sta bi kolica zvana BiH moglo prevrnuti...

Mozda hvatamo zadnje vozove da se iscupamo. Sto bi rekli nasi stari, nije majka sina kudila sto se kockao nego sto se vadio, cini mi se da smo se svi malo vise kockali...
hamos
Posts: 812
Joined: 21/06/2010 12:58

#61914 Re: SDA-All about

Post by hamos »

kiligonzales wrote: 08/05/2021 12:45
User987 wrote: 06/05/2021 15:50
kiligonzales wrote: 06/05/2021 12:14 Razlog mnogih Alijinih gresaka je bio sto nije bio sin KPJ, nije imao iskustvo jednog Kire ili Kucana.
Imao je Adila Zulfikarpašića, bivšeg komunistu i partizana koji je odlično znao šta se dešavalo u II svjetskom ratu na ovim prostorima i isto tako odlično predvidio šta će se dešavati u BiH u posljednjem ratu. Čitao sam njegove tekstove napisane prije rata. Potraži negdje te tekstove, ja sam ih čitao sabrane u nekoj objavljenoj knjizi, ali se sad ne mogu sjetiti naslova. On je upozoravao Aliju na neke stvari, ali ga Alija nije htio slušati i jedva je čekao da ga se otarasi. Prema Aliji i njegovoj politici ne treba biti "osjećajan" nego ga treba razotkriti do kraja. Ja se potpuno slažem s tobom u pogledu njegovih zasluga i nevjerovatno teških prilika i okolnosti, ali isto tako treba biti kritičan prema njegovim slabostima i promašajima. Ti mu kao zaslugu uzimaš da je bio u zatvoru kao politički disident, ali zaboravljaš reći da on nije robijao za svoj narod i za Bosnu nego isključivo za islam. Što se tiče zarobljavanja i zadržavanja na aerodromu, nije slučaj vrijedan pomena. Svakako bi ga pustili pod velikim pritiskom medjunarodnih čimbenika. Uporedi to kratkotrajno zarobljavanje sa sudbinama desetina hiljada naših ljudi koji bili zarobljeni isto kao civili, mučeni i na kraju i ubijani. Nije Alija Nelson Mendela. Lopina je to bila veća nego ti misliš.
Ne uzimam mu boravak u zatvoru kao zaslugu. To sam spomenuo zbog toga sto je zivio svoj ideal na takav nacin da ga je to otjeralo u zatvor.

Vidis i Tito i ekipa iz KPJ njen rukovodeci kadar, dobar dio godina je lezao u kraljevini radi svojih ideala sto je vrijedno spomena.

Poznajes li danas koga da zivi tako medju nama svoje ideale?

To zarobljavanje je ipak zarobljavanje. Naravno da se ne moze porediti sa necijim drugim sudbinama jer znamo da je bilo gorih, ali opet vrijedno je pomena. Ko je Bakira ikad igdje zarobio, kakve su njegove zasluge pa posta predsjednikom? :lol:

Ne smatram da ga za lopinom. U 65. godini je postao lider SDA. Nisu to bas godine za lopovluk. A nakon toga se realno i nije nazivio. Put u nezavisnost. Rat. 4 godine u politici nakon rata. Penzija i smrt.

On i sin su dva razlicita svijeta.
Alija je imao svoje ideale,nije ih krio ,dobijao je izbore sa 86% sto govori da narodu njegova ideologija nije smetala,naprotiv

danas Bakir dobije po 30% glasova i uspije na silu nekako pobjedit,i to govori dovoljno o njemu
kiligonzales
Posts: 5436
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#61915 Re: SDA-All about

Post by kiligonzales »

hamos wrote: 08/05/2021 12:54
kiligonzales wrote: 08/05/2021 12:45

Ne uzimam mu boravak u zatvoru kao zaslugu. To sam spomenuo zbog toga sto je zivio svoj ideal na takav nacin da ga je to otjeralo u zatvor.

Vidis i Tito i ekipa iz KPJ njen rukovodeci kadar, dobar dio godina je lezao u kraljevini radi svojih ideala sto je vrijedno spomena.

Poznajes li danas koga da zivi tako medju nama svoje ideale?

To zarobljavanje je ipak zarobljavanje. Naravno da se ne moze porediti sa necijim drugim sudbinama jer znamo da je bilo gorih, ali opet vrijedno je pomena. Ko je Bakira ikad igdje zarobio, kakve su njegove zasluge pa posta predsjednikom? :lol:

Ne smatram da ga za lopinom. U 65. godini je postao lider SDA. Nisu to bas godine za lopovluk. A nakon toga se realno i nije nazivio. Put u nezavisnost. Rat. 4 godine u politici nakon rata. Penzija i smrt.

On i sin su dva razlicita svijeta.
Alija je imao svoje ideale,nije ih krio ,dobijao je izbore sa 86% sto govori da narodu njegova ideologija nije smetala,naprotiv

danas Bakir dobije po 30% glasova i uspije na silu nekako pobjedit,i to govori dovoljno o njemu
Sto je dokaz da nasljednik ne mora nuzno biti dobar ko otac...
Novak20
Posts: 13929
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#61916 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

SDA voli da se priča o svemu samo ne o dešavanjima na KSCU, berbi malina, malim plaćama, privrednim neuspjesima, kriminalu, nepotizmu, Biseri.

https://www.dnevnik.ba/teme/ministrica- ... liskih-sda
PRIVATNA DIPLOMACIJA
Ministrica Turković, kršeći zakon, unaprijedila i uhljebila desetke ljudi bliskih SDA
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#61917 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

kiligonzales wrote: 08/05/2021 12:50 Ocito je da BiH klizi kao urusavanju postojeceg drustveno ekonomskog sistema. Pitanje je samo kada ce krahirati. Otkad je pandemije mnogo sto sta bi kolica zvana BiH moglo prevrnuti...

Mozda hvatamo zadnje vozove da se iscupamo. Sto bi rekli nasi stari, nije majka sina kudila sto se kockao nego sto se vadio, cini mi se da smo se svi malo vise kockali...
Slažem se, mada bih ja rekao da je ovo zadnji voz i da neće biti drugih.
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#61918 Re: SDA-All about

Post by BHCluster »

Meni samo nije jasno kad ce te jednom svatiti da KCUS moze bez kisika, doktora i pacijenata samo ne bez Sebije!
putokaz1
Posts: 12411
Joined: 31/05/2014 23:56

#61919 Re: SDA-All about

Post by putokaz1 »

BHCluster wrote: 08/05/2021 17:02 Meni samo nije jasno kad ce te jednom svatiti da KCUS moze bez kisika, doktora i pacijenata samo ne bez Sebije!
Sebiju izabrali SDA DF SD NB GS i jos neki preletaci i Sateliti ,zaboravih SBB
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#61920 Re: SDA-All about

Post by pici »

BLOKOVSKA PODJELA
Zdravstveno-politički rat u Sarajevu izmiče kontroli: Jesu li pacijenti njegove žrtve!?
napokom se podjelili na nasHe i njiHove... ovo nije ni nacionalna, ni vjerska, ni ideoloska borba, ovo je il oni anamo sdO, snsd, hdz i sateliti privjesci ili normano demokratsko drusvo... ja dileme nejmam...
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#61921 Re: SDA-All about

Post by uglavnomja »

hamos wrote: 08/05/2021 12:54

Alija je imao svoje ideale,nije ih krio ,dobijao je izbore sa 86% sto govori da narodu njegova ideologija nije smetala,naprotiv

danas Bakir dobije po 30% glasova i uspije na silu nekako pobjedit,i to govori dovoljno o njemu

jasta je, racunajuci kutije "gotovih" glasova

lopovi, prevaranti, lazovi ... laziraju izbore od 90.

stoka
Mandalorianx
Posts: 141
Joined: 07/05/2021 08:08

#61922 Re: SDA-All about

Post by Mandalorianx »

User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#61923 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

Nije on hajvan, on je debil par excellence.

Ne znam jel' patka Kurtčehajića večeras kod Senada al' priča ide da je dobri dedo Aljo odbio da se srbi kvalifikuju kao manjina sa maksimalnim pravima, dobro Tegeltija i reče da će bošnjaci dohakati BiH.

Meanwhile, javni dug BiH krajem prošle godine iznosio preko 12 milijardi KM a nova zaduženja idu kao na traci jer se jelte parice brzo potroše.

Mnogo toga dobroga je nama naša borba dala.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10873
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#61924 Re: SDA-All about

Post by Prpa.ba »

Jos jedan clanak iz paket-aranzmana za SDA:
Zdravstveno-politički rat u Sarajevu izmiče kontroli: Jesu li pacijenti njegove žrtve!?
https://www.klix.ba/vijesti/bih/zdravst ... /210508058

Pitaju se pitci Klixovski vrli, zasto se sukob zaracenih snaga Trojke i SDA prelama preko ledja gradjana :( :(
User avatar
ANamelessGhoul
Posts: 1048
Joined: 23/02/2020 14:50

#61925 Re: SDA-All about

Post by ANamelessGhoul »

Je li ovo u Begovoj pored reisa onaj celavi kreten s cvikama iz ove kriminalne organizacije?
Post Reply