SDA-All about

User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#75951 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

Sha kae, kit pojeo i popio četers iljada... :lol: :lol: :lol:

Godinama se jebem po Bliskom Istoku, radeći nešto što ne volim a što mi recimo u životu najbolje ide. Nagledah se svega u životu i iskreno vjerovao sam da nema gore od ovoga gdje mi je noga uopšte kročila, kriminal, korupcija i kontam nije ni čudo što govore zaostali, vaki-naki. Bolno otrežnjenje, ako ga uopšte tako mogu i nazvati, jeste spoznaja da ja i sa gorima dijelim zrak, život i hajmo reći između ostalog, bivstvovanje na forumu.

Može li gore od SDA?

Nema jebene šanse da može.

Masu forumaša fakat gotivim, nadam se da mi ostali neće zamjeriti jer ih neću pomenuti ali mi već duže vremena @Prpa.ba i @mirza_15 onako, svojim upisima ofskroz, razgale ovo srce i kontam da će na kraju ipak dobro pobijediti zlo.

Nego das vrnemo na temu, maske su pale (neki će reći već odavno), biti ili ne biti nam je, pokradu li nas i ovaj put rad sam stati u prve redove, da ne ispadne da sam p...a.
konami666
Posts: 2513
Joined: 11/05/2015 21:57

#75952 Re: SDA-All about

Post by konami666 »

drug_profi wrote: 04/08/2022 18:39 Diplomatski pasos ne treba vizu, ne stoji u redu...ne podlijeze carini.
uglavnomja wrote: 04/08/2022 19:01
drug_profi wrote: 04/08/2022 18:39 Diplomatski pasos ne treba vizu, ne stoji u redu...ne podlijeze carini.
:thumbup:

i jos imas nekakve imunitete ....
POGRESNO!

https://en.wikipedia.org/wiki/Visa_requ ... a_citizens

Pogledajte pod diplomatski pasos, državljani BiH sa diplomatskim pasosem su, pored zemalja koje mogu posjetiti sa običnim pasosem, oslobođeni viza za sljedeće zemlje i teritorije:

Belarus 30 days
China 90 days
Egypt 90 days
Israel 90 days
Japan 90 days
Kazakhstan 30 days
Lebanon 30 days
Russia 90 days

Ako sa običnim pasosem BiH možete posjetiti 117 zemalja bez vize, sa diplomatskim možete 122.

Sa Hrvatskim običnim pasosem možete posjetiti 173 zemlje i teritorije:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Visa_re ... n_citizens

Dakle, obična Hrvatska putovnica je mnogo bolja od bosanskog diplomatskom pasoša :)
Za to se treba zahvaliti SDA kravetini koju boli neka stvar za BiH pasos, iako sjedi na čelu MVP-a i koja putuje po svijetu sa hrvatskom putovnicom.
User avatar
Ludzak
Posts: 5483
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#75953 Re: SDA-All about

Post by Ludzak »

Billy The Pljuc wrote: 04/08/2022 20:03 Sha kae, kit pojeo i popio četers iljada... :lol: :lol: :lol:

Godinama se jebem po Bliskom Istoku, radeći nešto što ne volim a što mi recimo u životu najbolje ide. Nagledah se svega u životu i iskreno vjerovao sam da nema gore od ovoga gdje mi je noga uopšte kročila, kriminal, korupcija i kontam nije ni čudo što govore zaostali, vaki-naki. Bolno otrežnjenje, ako ga uopšte tako mogu i nazvati, jeste spoznaja da ja i sa gorima dijelim zrak, život i hajmo reći između ostalog, bivstvovanje na forumu.

Može li gore od SDA?

Nema jebene šanse da može.

Masu forumaša fakat gotivim, nadam se da mi ostali neće zamjeriti jer ih neću pomenuti ali mi već duže vremena @Prpa.ba i @mirza_15 onako, svojim upisima ofskroz, razgale ovo srce i kontam da će na kraju ipak dobro pobijediti zlo.

Nego das vrnemo na temu, maske su pale (neki će reći već odavno), biti ili ne biti nam je, pokradu li nas i ovaj put rad sam stati u prve redove, da ne ispadne da sam p...a.
U Bosni dobro nikad nece pobjediti zlo.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#75954 Re: SDA-All about

Post by putokaz1 »

Black swan wrote: 04/08/2022 13:46
putokaz1 wrote: 04/08/2022 13:35

Srbin iz Knina na Svjetskom u Kataru je Kanadjanin,Srpkinja iz Knina na Svjetsko u kosarci je Bosanka
znam što želiš reći ali
još u vrijeme nikole tesle narod se iseljavao stoga to ti je šuplja
iseljavao se i prije nikole tesle
Nikola Tesla je za Hrvatsku Hrvat.Dok ovi nabrojani nisu.
zposao
Posts: 2585
Joined: 22/03/2019 09:27

#75955 Re: SDA-All about

Post by zposao »

Ludzak wrote: 04/08/2022 23:17
Billy The Pljuc wrote: 04/08/2022 20:03 Sha kae, kit pojeo i popio četers iljada... :lol: :lol: :lol:

Godinama se jebem po Bliskom Istoku, radeći nešto što ne volim a što mi recimo u životu najbolje ide. Nagledah se svega u životu i iskreno vjerovao sam da nema gore od ovoga gdje mi je noga uopšte kročila, kriminal, korupcija i kontam nije ni čudo što govore zaostali, vaki-naki. Bolno otrežnjenje, ako ga uopšte tako mogu i nazvati, jeste spoznaja da ja i sa gorima dijelim zrak, život i hajmo reći između ostalog, bivstvovanje na forumu.

Može li gore od SDA?

Nema jebene šanse da može.

Masu forumaša fakat gotivim, nadam se da mi ostali neće zamjeriti jer ih neću pomenuti ali mi već duže vremena @Prpa.ba i @mirza_15 onako, svojim upisima ofskroz, razgale ovo srce i kontam da će na kraju ipak dobro pobijediti zlo.

Nego das vrnemo na temu, maske su pale (neki će reći već odavno), biti ili ne biti nam je, pokradu li nas i ovaj put rad sam stati u prve redove, da ne ispadne da sam p...a.
U Bosni dobro nikad nece pobjediti zlo.
Hvala ti dobri čovječe što si mi opet dao nadu...da treba bježat odavle.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#75956 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

Ludzak wrote: 04/08/2022 23:17
Billy The Pljuc wrote: 04/08/2022 20:03 Sha kae, kit pojeo i popio četers iljada... :lol: :lol: :lol:

Godinama se jebem po Bliskom Istoku, radeći nešto što ne volim a što mi recimo u životu najbolje ide. Nagledah se svega u životu i iskreno vjerovao sam da nema gore od ovoga gdje mi je noga uopšte kročila, kriminal, korupcija i kontam nije ni čudo što govore zaostali, vaki-naki. Bolno otrežnjenje, ako ga uopšte tako mogu i nazvati, jeste spoznaja da ja i sa gorima dijelim zrak, život i hajmo reći između ostalog, bivstvovanje na forumu.

Može li gore od SDA?

Nema jebene šanse da može.

Masu forumaša fakat gotivim, nadam se da mi ostali neće zamjeriti jer ih neću pomenuti ali mi već duže vremena @Prpa.ba i @mirza_15 onako, svojim upisima ofskroz, razgale ovo srce i kontam da će na kraju ipak dobro pobijediti zlo.

Nego das vrnemo na temu, maske su pale (neki će reći već odavno), biti ili ne biti nam je, pokradu li nas i ovaj put rad sam stati u prve redove, da ne ispadne da sam p...a.
U Bosni dobro nikad nece pobjediti zlo.
Sho bi rekli - strongly disagree.

Ova loza izdajnika se gasi sa žuto-riđim govnetom, nasljednika nema pa ako ništa ondaK prirodnom selekcijom ostajemo bRez njih mada bih ja lično bio najsretniji da ga vidim kako robija na hljebu i vodi.

Helem, malo optimizma ne bi škodilo a kako napisah nedavno, sve bude i prođe, jedino što ne bi smjeli dozvoliti je da razjebu i ovo malo države što je ostalo.
User avatar
Control panel
Posts: 5911
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#75957 Re: SDA-All about

Post by Control panel »

https://www.klix.ba/clanak/220805004

Izdao jednom, izdace hiljadu puta.
User avatar
pici
Posts: 43579
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#75958 Re: SDA-All about

Post by pici »

Najgore kad ti hodze i popovi formulisu svijest, vratis se jedno hiljadu godina unazad i tamburas o kokoskama i ovcama.
User avatar
joint union
Posts: 2842
Joined: 31/01/2006 09:54

#75959 Re: SDA-All about

Post by joint union »

Black swan wrote: 04/08/2022 13:46
putokaz1 wrote: 04/08/2022 13:35

Srbin iz Knina na Svjetskom u Kataru je Kanadjanin,Srpkinja iz Knina na Svjetsko u kosarci je Bosanka
znam što želiš reći ali
još u vrijeme nikole tesle narod se iseljavao stoga to ti je šuplja
iseljavao se i prije nikole tesle
A Nikola Tesla je bio?
Amerikanac, naravno :D
User avatar
Truba
Posts: 81744
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#75960 Re: SDA-All about

Post by Truba »

joint union wrote: 05/08/2022 08:24
Black swan wrote: 04/08/2022 13:46
znam što želiš reći ali
još u vrijeme nikole tesle narod se iseljavao stoga to ti je šuplja
iseljavao se i prije nikole tesle
A Nikola Tesla je bio?
Amerikanac, naravno :D
I to je suplja
User avatar
joint union
Posts: 2842
Joined: 31/01/2006 09:54

#75961 Re: SDA-All about

Post by joint union »

Black swan wrote: 05/08/2022 08:26
joint union wrote: 05/08/2022 08:24

A Nikola Tesla je bio?
Amerikanac, naravno :D
I to je suplja
Sta je suplja?
Sta je bio?

Na temu, nikad ne treba podcjenjivati glupost, zaboravnost i pohlepu nasih ljudi a bogami ni spremnost sda na sve.
Ocito nam predstoji veoma prljava, ako ne i najprljavija predizborna ikad.
Last edited by joint union on 05/08/2022 08:33, edited 2 times in total.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4836
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#75962 Re: SDA-All about

Post by duh_sa_sjekirom »

Control panel wrote: 05/08/2022 07:59 https://www.klix.ba/clanak/220805004

Izdao jednom, izdace hiljadu puta.
Niko nije reisa spustio u dnevnopolitičku kaljužu, on je to sam učinio.
Stava sam da reis (kao i ostali vjerski poglavari) moraju biti izvan politike, maksimalno koliko je to moguće.
Ali ako sam tražiš da se valjaš u blatu, nemoj onda kukati i kmečati da su te drugi u njega gurnuli...
emmir1
Posts: 4491
Joined: 07/06/2013 15:28

#75963 Re: SDA-All about

Post by emmir1 »

Kakva katastrofa za Bosnu i Hercegovinu da se reis i IZ otvoreno stavljaju u službu politike.

I SDA to zna, ali oni su jednostavno najpreći sami sebi, neka sve izgori, samo neka oni ostanu u foteljama.

Nastavljaju sa politikom stranka je važnija od države.
The BEN10
Posts: 7568
Joined: 19/09/2011 09:03

#75964 Re: SDA-All about

Post by The BEN10 »

Control panel wrote: 05/08/2022 07:59 https://www.klix.ba/clanak/220805004

Izdao jednom, izdace hiljadu puta.
Mučki đubrivoje!
izvrsni direktor
Posts: 9334
Joined: 20/12/2018 16:11

#75965 Re: SDA-All about

Post by izvrsni direktor »

Vlada FBiH i nabavka kanadera: U radnu grupu koja je formirana prije godinu, jučer uhljebili još jednog člana
Pored svih ministara, direktora, pomocnika, savjetnika...morali su da formiraju radnu grupu koja ce da nabavi kanadere..godinu dana poslije, cak ni radna grupa nije usojela nabaviti kanadere, pa su odlucili da tu grupu pojacaju uhljebljenjem jos jednog clana...hdz-ovca naravno..
Mnogo tesko je kupiti kanadere
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#75966 Re: SDA-All about

Post by dalmatinka »

izvrsni direktor wrote: 05/08/2022 14:22
Vlada FBiH i nabavka kanadera: U radnu grupu koja je formirana prije godinu, jučer uhljebili još jednog člana
Pored svih ministara, direktora, pomocnika, savjetnika...morali su da formiraju radnu grupu koja ce da nabavi kanadere..godinu dana poslije, cak ni radna grupa nije usojela nabaviti kanadere, pa su odlucili da tu grupu pojacaju uhljebljenjem jos jednog clana...hdz-ovca naravno..
Mnogo tesko je kupiti kanadere
S obzirom na to da se godinama nisu proizvodili, zaista teško, ostaje pitanje čemu onda radna grupa. :lol:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18292
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#75967 Re: SDA-All about

Post by GandalfSivi »

Brze Hrvatska kupila one francuske Rafale, nego sto cemo mi kanader (a vjerovatno ih je i jeftinije kostalo nego sto ce nas)...
User avatar
pici
Posts: 43579
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#75968 Re: SDA-All about

Post by pici »

Skuplje ce nas doci jedan kanader nego citava flotila sto je hrvatska kupila rafaela.Pohlepna gramziva banda je to.
konami666
Posts: 2513
Joined: 11/05/2015 21:57

#75969 Re: SDA-All about

Post by konami666 »

Kanaderi su na nivou bajki braće Grim :D
DonieBrasco
Posts: 15500
Joined: 31/08/2016 16:09

#75970 Re: SDA-All about

Post by DonieBrasco »

Što bi kupili kad mogu pokarasti taj novac ?

Ako vec nije pokraden obzriom da nema kanadera a trebaju.
User avatar
JohnnyS
Posts: 13647
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#75971 Re: SDA-All about

Post by JohnnyS »

jazzer wrote: 04/08/2022 10:42 Svaku stranicu na ovoj temi treba zapoceti ovako:
Podaci pokazali: BiH je druga najsiromašnija zemlja Evrope
Bosna i Hercegovina je u prošloj godini imala najmanje stranih ulaganja u regionu

Bosna i Hercegovina je na dnu regionalne liste privukla 519 miliona dolara stranih direktnih investicija.
...
Srbija je uspjela premašiti predpanemijski nivo investicija, te je imala za oko 300 milion dolara veći priliv nego 2019. godine. U odnosu na 2020. godinu priliv investicija u Srbiju porastao je za 31,5 posto, podaci su UNCTAD-a.
Jad i bijeda, u svakom segmentu o kojem normalan svijet vodi racuna mi smo zadnji u Evropi ili na samom dnu.

I onda dodju ovdje ovi bolesnici i pricaju nam o SDA, Bakiru, onoj njegovoj drolji...trunke stida to nema nego se jos upiru
da nam dokazu da svi drugi krivi osim ove bande koja nas 30 godina jebe i ne vadi.

Ne zaboraviti dodat i ovo:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/unsa-pa ... /220805058
User avatar
drug_profi
Posts: 50609
Joined: 16/07/2012 16:00

#75972 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

DonieBrasco wrote: 05/08/2022 20:00 Što bi kupili kad mogu pokarasti taj novac ?

Ako vec nije pokraden obzriom da nema kanadera a trebaju.
Pa jel mislite da ova komisija/radna grupa volonterski radi?
I radice dok se ne potrosi budzet za nabavku.
made_in_sarajevo
Posts: 5584
Joined: 06/05/2013 23:05

#75973 Re: SDA-All about

Post by made_in_sarajevo »

https://istraga.ba/kako-je-hifa-oil-izv ... i-kjp-rad/

Kakav je udar na bosnjake na ovom teskom vremenu. Haram je kamata, ali nije haram "zaraditi".

https://www.klix.ba/clanak/220806039

Ma kako sad i ovo. Gdje je uvazeni naljepsi vepar zahiragic da nam objasni prvo sa hifom, drugo kako da njihov premijer, ministar, firma ovako fule sa radovima i naprave kolaps. Sta ce nam turisti reci, bjeze odma preko granice radi radova

https://www.klix.ba/clanak/220806020

Kakav je ovo sad napad na bratske stranke sda-hdz-snsd. Ustvari lazem, ovo je reklama da ove tri bratske stranke su ustvari od nas napravili svjetskog giganta. Toliko smo jaki da se pisamo po njemackoj. Hvala vam bratske stranke u najgorim mukama umirali svi koji imate prste u ovome, kao i hifa, euro asfalt i svaka firma koja 5x vise uzme za nesto samo da bi njihova guzica bogatija bila
mirza_15
Posts: 10605
Joined: 19/01/2015 09:26

#75974 Re: SDA-All about

Post by mirza_15 »

made_in_sarajevo wrote: 06/08/2022 12:31 https://istraga.ba/kako-je-hifa-oil-izv ... i-kjp-rad/

Kakav je udar na bosnjake na ovom teskom vremenu. Haram je kamata, ali nije haram "zaraditi".

https://www.klix.ba/clanak/220806039

Ma kako sad i ovo. Gdje je uvazeni naljepsi vepar zahiragic da nam objasni prvo sa hifom, drugo kako da njihov premijer, ministar, firma ovako fule sa radovima i naprave kolaps. Sta ce nam turisti reci, bjeze odma preko granice radi radova

https://www.klix.ba/clanak/220806020

Kakav je ovo sad napad na bratske stranke sda-hdz-snsd. Ustvari lazem, ovo je reklama da ove tri bratske stranke su ustvari od nas napravili svjetskog giganta. Toliko smo jaki da se pisamo po njemackoj. Hvala vam bratske stranke u najgorim mukama umirali svi koji imate prste u ovome, kao i hifa, euro asfalt i svaka firma koja 5x vise uzme za nesto samo da bi njihova guzica bogatija bila
S obzirom ko je objavio prvi članak izgleda da je negdje pukla tikva :mrgreen:

1. Vlasnik Hife se posvađao sa SDA pa se na ovaj način disciplinira
2. Frakcijske borbe u SDA gdje je Izudin u timu koji nije Osmicin
3. AvAv dobio bolju finaksijsku ponudu pa promijenio dres

U svakom slučaju očigledan kriminal. Babić se realno može izvući i reći da ništa nije znao i da je dobio takvu ponudu od Hife. Ovo teško inkriminira vlasnika Hife.
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5951
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#75975 Re: SDA-All about

Post by studiorum_tuzlaensis »

Zbog iste stvari sa mahinacijama oko cijena se sudi u slučaju Bosnalijek... Tužilaštvo KS je na potezu. :)

Jbt, sve crno na bijelo izvađeno od strane Avde, slučaj maltene gotov.
Post Reply