SDA-All about

User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#80726 Re: SDA-All about

Post by agent_zero »

Apsolutno nije bilo vrijeme za sastanak s irancima, ali eto hoće sda svoju palestinu kmečanja i kuknjave, a begovat se puni kovčezima i vrećama zlata za Bakira.
laik1981
Posts: 12895
Joined: 05/12/2012 13:04

#80727 Re: SDA-All about

Post by laik1981 »

To je SDA.. To rade vec godinama, a onda se pitamo zasto nekad izostane podrska zapada Bosnjacima..

Jedino sto je meni cudno je Komsiceva podrska toj bliskoistocnjackoj tvorevini..
User avatar
Leverage
Posts: 9416
Joined: 27/05/2018 16:32

#80728 Re: SDA-All about

Post by Leverage »

Pa SAD i partneri su pustili SDA niz vodu, ovo su samo zadnji trzaji inat politike.

Nema razloga za čuđenje. Samo ih treba maknuti što prije.
giannibelif
Posts: 1891
Joined: 28/01/2017 22:11

#80729 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

Koliko samo perzijski zvuči slično kao mađarski..
konami666
Posts: 2393
Joined: 11/05/2015 21:57

#80730 Re: SDA-All about

Post by konami666 »

laik1981 wrote: 06/12/2022 22:18 To je SDA.. To rade vec godinama, a onda se pitamo zasto nekad izostane podrska zapada Bosnjacima..

Jedino sto je meni cudno je Komsiceva podrska toj bliskoistocnjackoj tvorevini..
On je pjan, ne zna ni dže doš’o
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10293
Joined: 27/04/2021 22:52

#80731 Re: SDA-All about

Post by tramvajtrojka »

drug_profi wrote: 06/12/2022 22:12 Kaze WTF, sta da radim sa ovim budalama....
Ono sto je sigurno, to je da ovdje nije rijec o strateskom prostoru Balkana, davno bi nama Ameri rekli laku noc.
A ni sad nije iskljuceno. Lako nas je ograditi kakvom zicom.
al pitanje pod kojim svojstvom se Bakir dns susreo sa MVP Irana :lol: :lol: bukvalno Bakir ima drzavnickih ovlasti kao sto je imaju dunge i lange kad hodaju ferhadijom :run:
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#80732 Re: SDA-All about

Post by agent_zero »

Inače subjektivno irance i perzijsku kulturu gotivim, za razliku od arapa.

Ali režim iranski je jedna sasvim druga priča.

A bošnjacima ne treba gori neprijatelj od sda. Problem je što to nikad neće shvatiti, a i ako ikad shvate, bit će prekasno.
User avatar
Leverage
Posts: 9416
Joined: 27/05/2018 16:32

#80733 Re: SDA-All about

Post by Leverage »

tramvajtrojka wrote: 06/12/2022 22:31
drug_profi wrote: 06/12/2022 22:12 Kaze WTF, sta da radim sa ovim budalama....
Ono sto je sigurno, to je da ovdje nije rijec o strateskom prostoru Balkana, davno bi nama Ameri rekli laku noc.
A ni sad nije iskljuceno. Lako nas je ograditi kakvom zicom.
al pitanje pod kojim svojstvom se Bakir dns susreo sa MVP Irana :lol: :lol: bukvalno Bakir ima drzavnickih ovlasti kao sto je imaju dunge i lange kad hodaju ferhadijom :run:
Odlazeći bošnjački poglavica.
laik1981
Posts: 12895
Joined: 05/12/2012 13:04

#80734 Re: SDA-All about

Post by laik1981 »

konami666 wrote: 06/12/2022 22:27
laik1981 wrote: 06/12/2022 22:18 To je SDA.. To rade vec godinama, a onda se pitamo zasto nekad izostane podrska zapada Bosnjacima..

Jedino sto je meni cudno je Komsiceva podrska toj bliskoistocnjackoj tvorevini..
On je pjan, ne zna ni dže doš’o
Ma pjan ne pjan covjek bio socijaldemokrata, a sad bukvalno jedini oslonac tom anticivilizacijskom krimogenom kanceru.. Meni i danas tesko u to povjerovati..
laik1981
Posts: 12895
Joined: 05/12/2012 13:04

#80735 Re: SDA-All about

Post by laik1981 »

tramvajtrojka wrote: 06/12/2022 22:31
drug_profi wrote: 06/12/2022 22:12 Kaze WTF, sta da radim sa ovim budalama....
Ono sto je sigurno, to je da ovdje nije rijec o strateskom prostoru Balkana, davno bi nama Ameri rekli laku noc.
A ni sad nije iskljuceno. Lako nas je ograditi kakvom zicom.
al pitanje pod kojim svojstvom se Bakir dns susreo sa MVP Irana :lol: :lol: bukvalno Bakir ima drzavnickih ovlasti kao sto je imaju dunge i lange kad hodaju ferhadijom :run:
Pitao kakve su plate u Iranu ginekolozima bez diplome.. Mogla bi mu zatrebati rezervna drzava, pa se raspituje..
Almir_
Posts: 457
Joined: 13/04/2013 17:46

#80736 Re: SDA-All about

Post by Almir_ »

Koji Ameri?
Gdje su bili u ove 4 godine i svih mogucih blokada?
Spavali zimski san.
I sada nakon svega podrzavaju vlast bez SDA.

Koliko je puta Dodik se sastao sa Lavrovom,Putinom pa niko to nije osudio kao gospodju Turkovic.
Gdje je onaj Bajden iz 92-95 i on je spavao u ovome mandatu.
Iran je u isto to vrijeme pod sankcijama nama pruzio podrsku i to ne treba zaboraviti.
I da dobijemo kandidatski status u Eu, mi smo za njih Turska.
Jedino ako se ovaj projekat realizuje pa muslimani kako nas Dodik naziva i postanemo manjina e onda ce nas ubrzano primiti u Eu.
Novak20
Posts: 13910
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#80737 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

pici wrote: 06/12/2022 13:13 Image

Sad sam legitimna muslimanka


Image

sad sam sdO muslimanka

Image

tobejarabi dze ja sljeteh medj ćafire.
Nešto mi je Bisera nevesela. Čini mi se da je od prejedanja ili joj nešto nije sjelo za ručak. :lol:
User avatar
Login77777
Posts: 8533
Joined: 18/05/2021 09:11

#80738 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Almir_ wrote: 06/12/2022 23:54 Koji Ameri?
Gdje su bili u ove 4 godine i svih mogucih blokada?
Spavali zimski san.
I sada nakon svega podrzavaju vlast bez SDA.

Koliko je puta Dodik se sastao sa Lavrovom,Putinom pa niko to nije osudio kao gospodju Turkovic.
Gdje je onaj Bajden iz 92-95 i on je spavao u ovome mandatu.
Iran je u isto to vrijeme pod sankcijama nama pruzio podrsku i to ne treba zaboraviti.
I da dobijemo kandidatski status u Eu, mi smo za njih Turska.
Jedino ako se ovaj projekat realizuje pa muslimani kako nas Dodik naziva i postanemo manjina e onda ce nas ubrzano primiti u Eu.
To su ti momenti kada „neutralni“ se sami otkriju… @tramvajtrojka :mrgreen:
Bossona
Posts: 5117
Joined: 21/12/2020 03:28

#80739 Re: SDA-All about

Post by Bossona »

Danas su sastanak sa šefom diplomatije Irana odbili svi izuzev ministrice vanjskih poslova Bisere Turković, koja dolazi iz redova stranke kojom Bakir Izetbegović predsjedava

S. S.

SKANDALOZNO Neće niko, hoće Bakir: Nakon Bisere i njen šef stranke s ministrom iz Irana
Bakir Izetbegović i Hosein Amir Abdolahian



Lider Stranke demokratske akcije Bakir Izetbegović sastao se danas sa ministrom vanjskih poslova Islamske Republike Iran Hoseinom Amirom Abdolahianom (Hossein Amir Abdollahian).

Podsjećamo, danas su sastanak sa šefom diplomatije Irana odbili svi izuzev ministrice vanjskih poslova Bisere Turković, koja dolazi iz redova stranke kojom Bakir Izetbegović predsjedava.

Svi odbili sastanak
Svi službenici iz redova HDZ-a, ali i Nikola Špirić i Nebojša Radmanović iz redova SNSD-a.

Inače, prošli mjesec je ambasador stalne misije BiH u UN-u Sven Alkalaj bio suzdržan pri glasanju o stanju ljudskih prava u Iranu, a svoju odluku je pravdao time da je glasao u skladu sa uputama ministarstva vanjskih poslova.

"O nuklearnom sporazumu"
- Na sastanku je razgovarano o situaciji u Bosni i Hercegovini i Islamskoj Republici Iran, te o saradnji dviju država. U tom kontekstu je istaknuta potreba što skorijeg održavanja sastanka zajedničkog ekonomskog komiteta dviju država, na kojem bi se razmotrile mogućnosti unapređenja saradnje. Izetbegović se zahvalio Abdolahianu na podršci koju Iran kontinuirano pruža Bosni i Hercegovini. Upoznao je sagovornika sa rezultatima Općih izbora i procesom provedbe izbornih rezultata, te sa ostalim aktuelnim događajima u Bosni i Hercegovini i regionu - saopćeno je iz Parlamentarne skupštine.

Izetbegović je izrazio nadu da će pregovori o obnavljanju iranskog nuklearnog sporazuma rezultirati dogovorom koji će zadovoljiti sve strane. Također je razgovarano o energetskoj krizi u svijetu, rastućoj inflaciji i mogućnostima prevazilaženja tih globalnih izazova.
https://avaz.ba/vijesti/bih/791964/nece ... fgrUI-1Cm0
Image
Prijateljski odnos Irana prema BiH, izdašna ( vojna ) pomoć koja je upućivana tokom rata sasvim sigurno je bio izraz najdublje solidarnosti iranskog naroda i to nikad ne bi trebali zaboraviti .

Nisu oni pomogli Bosni zbog Alije kako to pokušavaju prikazati njegovi simpatizeri.
Evo i dokaza u prilogu, govor iranskog predsjednika 1993 godine
https://www.youtube.com/watch?v=JcbXQkQxwi8


Nisu oni imali pojma ni ko je predsjednik bas kao što se mi solidarišemo sa patnjama Palestinaca , Ujgura , Rohingiya u Mjanmaru ili bilo kojeg ugroženog naroda u svijetu a da nemamo pojma , niti nas to interesira , ko su im vođe u datom trenutku .
Današnji iranski konzervativni , represivni režim se okrenu protiv svog vlastitog naroda, specijalno žena i omladine i to je osudio cijeli demokratski svijet .
Svjedoci smo da su nogometasi Irana bojkotirali nacionalnu himnu uoči utakmice protiv Engleske na svjetskom prvenstvu u Kataru. Njima se u tom protestu pridružio najveći broj iranskih navijača na tribinama. Predstavljalo je to izvanredno hrabru, odvažnu i herojsku poruku protivljenja nasilju kojeg mjesecima režim njihove zemlje provodi nad svojim građanima.
I bez obzira koliko vam je neki prijatelj pomogao u teškim vremenima, sigurno je da ga nećete podržati ako on maltretira svoju ženu i djecu a u isto vrijeme i vama nanosi ogromnu štetu.
Prijateljski narod Irana zna i u kakvoj smo mi poziciji. Zna odlično gdje mi živimo zna da mi ne možemo opstati kao narod sukobljavajući se sa ,, zapadom “ . Nema nas ,, 100 “ miliona kao Iranaca pa da to sebi možemo priuštiti .
Nisu oni kao ,, brat Erdo “ da nam tovare na leđa breme koje mi ne možemo ponijeti .
Prijatelji nikad ne bi održao onakav govor kakav smo čuli od ,, brata Erde “ mjesec dana pred izbore u Bosni, kad je pokušao da spasi veleizdajnika i kriminalca Bakira .
Čisto sumnjam da bi onako govorio ,,brat Erdo “ u Prištini ili Tirani gdje takodjer žive muslimani.
Pa zašto onda treba osuditi Bakira , Biseru , Kavazovića i svo ovo smeće koje radi za Beograd ??
Odgovor ćete naći u njihovim novinama ,, Stavu “ koji je objavio
Prije dva dana Iranci u Beogradu: Dačić može, Turkovićka ne može
Ministar vanjskih poslova Srbije Ivica Dačić je srdačno primio ministra vanjskih poslova Irana prije dva dana. Jučer se s njime sastao Aleksandar Vučić. Kako je Iran prijatelj Srba u Srbiji, a nije Srba u Bosni? Očito da Dodik, baš kao i bošnjačka ambasadorčad, smatra da „ono što je dopušteno srpskom Jupiteru nije bošnjačkom volu“
Svi znamo da Vučicu nije stalo do ulaska u EU, njega jedino interesiraju evropske pare .
I danas u Srbiji važi pravilo da im je draže rusko govno od američke torte .
Ali šta je sa Bakirovom SDA ??
Juče je Haris Zahiragić bio do kraja otvoren i rekao da oni nisu zainteresirani za ulazak Bosne u EU . Kao i uvijek razlog je što nas ta kršćanska Evropa mrzi samo zato što smo muslimani !!
Doček Iranskog ministra vanjskih poslova od strane Bakira i njegovih sljedbenika je potpuno isti kao i doček u Srbiji .
U današnjem podijeljenom svijetu Bakir prati put Srbije i Rusije.
Očigledna je namjera Bakira da Bošnjake vodi u rusko- turski- iransko - srpski svet .
Bolje reći, da je to put u nestanak Bosne i Bošnjaka .
I umjesto da smjenu Izetbegovica dočekamo kao Bajram - praznik, još uvijek ima naivni Bošnjaka koji ponavljaju KOS-ovske spinove kako su svi bošnjački političari isti !
I još nešto mi pade na pamet . Većina ovih SDA botova, hodžica koji su radili za UDB-u , vehabija , će vam najružnije govoriti o šitima . Da to nisu muslimani, da su to najveći neprijatelji Islama , ali kad treba podržavati Bakira i njegove četnike , odjednom promjene mišljenje pa su im prihvatljivi iranske šije .
Kao da su bez mozga i slijepi pa srljaju u provaliju.
ford transit
Posts: 122
Joined: 12/04/2022 15:47

#80740 Re: SDA-All about

Post by ford transit »

Iranski narod i Iranci uvijek imaju bujruma u Bosni. Bravo Turković, bravo Izetbegović, bravo reise Kavazović.
Vučić juče nepotpisa ništa, Dodik, Vučić slobodno idu na noge Putinu, Dačić i Vulin ne prestaju sa pričama o "srpskom svetu", Čović gura kroz osmorku izborni zakon, Amerikanci guraju ljude sa svoje crne liste u vlast. Zlo i naopako! Nije mi drago što Iranci prodaju dronove Rusima, ali valjda su i Ukrajinici slično radili u Iraku i Siriji, što opet ne opravdava Iran, nije mi drago zbog prava žena, ali opet to su njihovi unutrašnji problemi. Zbog pomoći u "Februarskoj ofanzivi", u Ruskoj municiji doveženoj Ukrajisnkim helikopterima i pilotima, bez koje bi mi danas orali nebeske njive HVALA, HVALA, HVALA IRANU I Iranskom narodu. I svaka čast gospodo Turkovi. Izetbegović, Kavazović što niste i ne zaboravljate Iransku pomoć i okrenuli ledja Iranu. Hvala i dobro došli!
elcaliente
Posts: 4470
Joined: 13/06/2012 15:52

#80741 Re: SDA-All about

Post by elcaliente »

Kako vam se svidja nova pjesma?
SDA MDMA?
Bossona
Posts: 5117
Joined: 21/12/2020 03:28

#80742 Re: SDA-All about

Post by Bossona »

SIPA od jutros u Sarajevu provodi akciju Magnet.
Kako saznaje portal Istraga.ba, u akciji su već uhapšene četiri osobe. Radi se o bivšem direktoru KCUS-a Farisu Gavrankapetanoviću, bivšem premijeru i ministru zdravstva KS Fikretu Musiću i Zlatku Vukoviću, te o uposlenici KCUS-a Muvedeti Čedić Butmir.
U operativnoj akciji “Magnet” od jutros SIPA vrši pretrese stambenih i pomoćnih objekata i pokretnih stvari na više lokacija u Sarajevu. Pod istragom je prijateljica Sebije Izetbegović, Muvedeta Čedić. No, krenimo redom.
Predmet jutrošnje operativne akcije su javne nabavke na Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu. Naime, među osumnjičenim osim bivšeg direktora KCUS-a Farisa Gavrankapetanovića je i uposlenica KCUS-a Muvedeta Čedić-Butmir.
Zanimljivo je da je Muvedeta upravo jedna od šefica na Kliničkom centru u Sarajevu, ali i kućna prijateljica Sebije Izetbegović (SDA).
Podsjetimo se da upravo za porodicu Čedić godinama unazad se veže veliki broj koruptivnih afera. Ova porodica je vlasnik poznatog sarajevskog logala ‘Vatra’, a Muvedetin suprug Šaćir Čedić hapšen je u akciji ‘Kasa’ zbog utaje i prevare.
Pored toga, njen suprug je bio dio afere koja se veže za direktora OSA-e Osmana Mehmedagića Osmice. Naime, Čedić je Mehmedagiću prodao kuću, koju je direktor OSA-e navodno platio u kešu.
Tužilaštvo KS Muvedetu istražuje zbog više krivičnih djela tačnije za višemilionski kriminal na KCUS-u.
Bitno je svakako istaknuti da je prijateljica Sebije Izetbegović tokom mandata Farisa Gavrankapetanovića obnašala funkciju direktorice Stručne nemedicinske službe KCUS-a. Međutim, kada je trenutna direktorica KCUS-a Sebija Izetbegović bila na čelu Opće bolnice “Prim.dr. Abdulah Nakaš”, odlučila je da Čedić postavi kao pomoćnicu za ekonomsko-finansijske poslove.
Nakon što je imenovana za direktoricu UKCS-a Izetbegović je svoju prijateljicu ponovo vratila u KCUS.
Bisera Turković: BiH na stubu srama
Posljednji skandal bit će upisan na jednu od najsramnijih stranica bh. diplomatije
Piše : Danijal Hadzovic
Teško da je iko ikad u historiji BiH bio gori ministar vanjskih poslova od Bisere Turković. Kao kadar izabran lično od bračnog para Izetbegović, u četiri godine njenog mandata položaj naše zemlje na Zapadu srozan je na historijski minimum, dok je sa svojih karikaturalnih pohoda na Istok Turković uspijevala masovno dobaciti do donacija u obliku hurmi.
Ipak, posljednji skandal bit će upisan na jednu od najsramnijih stranica bh. diplomatije. Dok traju masovni protesti u Iranu protiv teokratskog režima, u kojima je ubijeno više stotina demonstranata, Turković je u Sarajevu primila iranskog ministra vanjskih poslova Huseina Abdulahiana. Da stvar bude gora, Abdulahian je iskoristio priliku da usred Sarajeva istrese salve uvreda i optužbi na račun SAD, najvažnijeg saveznika Bosne i Hercegovine.
U strahu od skorog gubitka vlasti i resursa, Bakir Izetbegović očigledno je odlučio, putem svojih kadrova, spas potražiti kod autokratskih režima na istoku, a njegova ministrica spremna je da u njegovo ime Bošnjake stavi kao živi štit ispred SDA i u svijetu označi kao saveznike režime koji masovno krše ljudska prava. Na svu sreću, Bošnjaci su na izborima takvoj politici rekli odlučno “Ne”!

Njaveće zlo za Bosnu i Bošnjake došlo je sa SANU podvalom Izetbegovićima i lažnomuslimanskom veleizdajničkom i krimomafijaškom SDA sektom koje je dio i ova Bisera.
CrveniKuk
Posts: 2858
Joined: 22/04/2022 21:54

#80743 Re: SDA-All about

Post by CrveniKuk »

ford transit wrote: 07/12/2022 11:22 Iranski narod i Iranci uvijek imaju bujruma u Bosni. Bravo Turković, bravo Izetbegović, bravo reise Kavazović.
Vučić juče nepotpisa ništa, Dodik, Vučić slobodno idu na noge Putinu, Dačić i Vulin ne prestaju sa pričama o "srpskom svetu", Čović gura kroz osmorku izborni zakon, Amerikanci guraju ljude sa svoje crne liste u vlast. Zlo i naopako! Nije mi drago što Iranci prodaju dronove Rusima, ali valjda su i Ukrajinici slično radili u Iraku i Siriji, što opet ne opravdava Iran, nije mi drago zbog prava žena, ali opet to su njihovi unutrašnji problemi. Zbog pomoći u "Februarskoj ofanzivi", u Ruskoj municiji doveženoj Ukrajisnkim helikopterima i pilotima, bez koje bi mi danas orali nebeske njive HVALA, HVALA, HVALA IRANU I Iranskom narodu. I svaka čast gospodo Turkovi. Izetbegović, Kavazović što niste i ne zaboravljate Iransku pomoć i okrenuli ledja Iranu. Hvala i dobro došli!
Bisera,Izetbegović i Kavazovic…u osnovi njih boli neka stvar,pogotovo za narod i državu. Ništa oni ne rade ovo da bi istinski zahvalili Irancima,nego iste koriste za svoj paravan…
User avatar
Styling
Posts: 12489
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#80744 Re: SDA-All about

Post by Styling »

CrveniKuk wrote: 07/12/2022 17:41
ford transit wrote: 07/12/2022 11:22 Iranski narod i Iranci uvijek imaju bujruma u Bosni. Bravo Turković, bravo Izetbegović, bravo reise Kavazović.
Vučić juče nepotpisa ništa, Dodik, Vučić slobodno idu na noge Putinu, Dačić i Vulin ne prestaju sa pričama o "srpskom svetu", Čović gura kroz osmorku izborni zakon, Amerikanci guraju ljude sa svoje crne liste u vlast. Zlo i naopako! Nije mi drago što Iranci prodaju dronove Rusima, ali valjda su i Ukrajinici slično radili u Iraku i Siriji, što opet ne opravdava Iran, nije mi drago zbog prava žena, ali opet to su njihovi unutrašnji problemi. Zbog pomoći u "Februarskoj ofanzivi", u Ruskoj municiji doveženoj Ukrajisnkim helikopterima i pilotima, bez koje bi mi danas orali nebeske njive HVALA, HVALA, HVALA IRANU I Iranskom narodu. I svaka čast gospodo Turkovi. Izetbegović, Kavazović što niste i ne zaboravljate Iransku pomoć i okrenuli ledja Iranu. Hvala i dobro došli!
Bisera,Izetbegović i Kavazovic…u osnovi njih boli neka stvar,pogotovo za narod i državu. Ništa oni ne rade ovo da bi istinski zahvalili Irancima,nego iste koriste za svoj paravan…
Zbog toga što su Srbi i Hrvati odbili da se s likom sastanu bili je nafataj koga možeš da ne bude šupalj raspored.

Reis IZ koja je proganjala teologa i jednog od najvećih BiH filozofa Rešida Hafizovića optužujući ga da je šija u prijateljakom razgovoru sa MIP-om šiitskog reźima.
User avatar
drug_profi
Posts: 50134
Joined: 16/07/2012 16:00

#80745 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Bisera se zapravo najčešće sastajala sa predstavnicima drzava koje nisu bas među US prijateljima.

A zatim tajming posjete, u vrijeme kada treba isposlovati kandidatski status, novoj vlasti montirati start iz dubokog spoljnopolitickog, diplomatskog minusa...
Sto prije joj oduzeti ministarstvo.
The BEN10
Posts: 7557
Joined: 19/09/2011 09:03

#80746 Re: SDA-All about

Post by The BEN10 »

DokleN su zelena braća, rade li im ti aparati na kojima su sada? Subhnallah, kako preživjeti bez buĐŽeta, privilegija, lahke pare sa strane?

Allah, Allah - težak vakat došao. Na hajr. :roll:
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#80747 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

raspadaju se zeleni kmeri
sudija je svirao kraj
PM72
Posts: 17537
Joined: 30/04/2012 16:54

#80748 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

drug_profi wrote: 07/12/2022 20:42 Bisera se zapravo najčešće sastajala sa predstavnicima drzava koje nisu bas među US prijateljima.

A zatim tajming posjete, u vrijeme kada treba isposlovati kandidatski status, novoj vlasti montirati start iz dubokog spoljnopolitickog, diplomatskog minusa...
Sto prije joj oduzeti ministarstvo.
I oćerat joj komplet familiju iz diplomatskih predstavništva
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#80749 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

PM72 wrote: 08/12/2022 08:34
drug_profi wrote: 07/12/2022 20:42 Bisera se zapravo najčešće sastajala sa predstavnicima drzava koje nisu bas među US prijateljima.

A zatim tajming posjete, u vrijeme kada treba isposlovati kandidatski status, novoj vlasti montirati start iz dubokog spoljnopolitickog, diplomatskog minusa...
Sto prije joj oduzeti ministarstvo.
I oćerat joj komplet familiju iz diplomatskih predstavništva
#nedirajtemisina ce pisati na majicma uz znak podrske familiji debele bisere
PM72
Posts: 17537
Joined: 30/04/2012 16:54

#80750 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

I zeta...zet joj je ambasador...
Post Reply