SDA-All about

User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#60026 Re: SDA-All about

Post by spinel_ »

Jel se javila krmaca odvratna debela
https://avaz.ba/vijesti/bih/644630/novi ... nemoralnim

Gledaj kolika je gadna, ta krmka pojede iz 2 zalogaja :-)
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#60027 Re: SDA-All about

Post by Chmoljo »

jazzer wrote: 14/04/2021 18:21
Johnny_x wrote: 14/04/2021 17:18 Nikad nije bila ni na jednoj listi, nisi mogao nikad glasati za nju, da vidimo realnu podrsku naroda, a na budzetu od 93. Takodjer interesantno za nju da nikad nije rekla javno ko je otac njene djece. I udjite na njen FB profil, tu vam je najvece okupljanje SDA botova, rednovno brise neko komentare koji nisu po njenom svjetonadzoru. Xijela SDA je sastavljena od likova poput Bisere, najveca prevara kojuje SDA uvalila narodu je ta da tamo ima dobrih ljudi, vjerovatno i ima, ali ti dobri ljudi nece nikad biti neki ministar, direktor javnog preduzeca i sl.
Uvjeren sam da je ona bezgrijesno zanijela. Cak i da je jednom zanijela u grijehu ali tri puta? :)
sjetih se onog vica: gospođo, jesu li to blizanci?

i kreten bi vidio da nisu, pa jednom je 14, a drugom 7 godina.

ma vidim gospođo, samo nisam mogao vjerovati da bi vas neko mogao jebati dva puta.


:D
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#60028 Re: SDA-All about

Post by Anquilla »

Horcrux wrote: 14/04/2021 15:54 Image

Mene samo zanima jel njega stid?
Ćamil Duraković ni mrve stida nema :(

SDA nam svako malo pokaže da ipak, i pored dosadašnjeg lopovluka, kriminala, nepotizma, bahtosti, još uvijek imaju načina da nas neugodno iznenade.
Nevjerovatno, normalan čovjek misli da smo već sve čuli, pročitali, vidjeli i doživjeli, ali izgleda ima još.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11030
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#60029 Re: SDA-All about

Post by Prpa.ba »

Legitimni Durakovic:

Image

Protiv nelegitimnog Durakovica:
"Ko je on (Pedja Kojovic, op.a.) da moj legitimitet dovodi u pitanje, mene koji sam dobio 1.000 glasova Bošnjaka ovdje u Srebrenici?", pita se Duraković.
"Neki cete da bojkotujete, a neki cemo da teska srca preuzmemo odgovornost kako gradjani ne bi ispastali". :mrgreen:
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#60030 Re: SDA-All about

Post by Anquilla »

Prpa.ba wrote: 15/04/2021 00:43 Legitimni Durakovic:

Image

Protiv nelegitimnog Durakovica:
"Ko je on (Pedja Kojovic, op.a.) da moj legitimitet dovodi u pitanje, mene koji sam dobio 1.000 glasova Bošnjaka ovdje u Srebrenici?", pita se Duraković.
"Neki cete da bojkotujete, a neki cemo da teska srca preuzmemo odgovornost kako gradjani ne bi ispastali". :mrgreen:
Evo, konta da mu još trebamo čestitati :-)
Politika je dinamičan proces, podležan je prilagođavanju i promjenama. Mi nismo ništa morali, tačno je, ali uradili smo ono što je realno i najracionalnije za naše građane koji su nam dali podršku. Tako da nam možete čestitati u kako teškoj pol. situaciji smo uspostavili dijalog!
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#60031 Re: SDA-All about

Post by MUNAFIK »

Kakav potop SDA botova :izet:

Patriote selam :bih:
zippoo87
Posts: 15622
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#60032 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

Chmoljo wrote: 15/04/2021 00:11
jazzer wrote: 14/04/2021 18:21
Johnny_x wrote: 14/04/2021 17:18 Nikad nije bila ni na jednoj listi, nisi mogao nikad glasati za nju, da vidimo realnu podrsku naroda, a na budzetu od 93. Takodjer interesantno za nju da nikad nije rekla javno ko je otac njene djece. I udjite na njen FB profil, tu vam je najvece okupljanje SDA botova, rednovno brise neko komentare koji nisu po njenom svjetonadzoru. Xijela SDA je sastavljena od likova poput Bisere, najveca prevara kojuje SDA uvalila narodu je ta da tamo ima dobrih ljudi, vjerovatno i ima, ali ti dobri ljudi nece nikad biti neki ministar, direktor javnog preduzeca i sl.
Uvjeren sam da je ona bezgrijesno zanijela. Cak i da je jednom zanijela u grijehu ali tri puta? :)
sjetih se onog vica: gospođo, jesu li to blizanci?

i kreten bi vidio da nisu, pa jednom je 14, a drugom 7 godina.

ma vidim gospođo, samo nisam mogao vjerovati da bi vas neko mogao jebati dva puta.


:D
:lol: :lol: :lol:

Meni je fascinantno to kako SDA u svojoj "ergeli" nema niti jedno lijepo,pametno,elokventno zensko mlado bice,koje bi progurali negdje i da je barem na slici lijepa,ako se vec ne dice nekom inteligencijom.
OD rata na ovamo,a politiku pratim aktivno zadnjih 15ak godina,SDA nije imala niti na jednoj poziciji normalnu,lijepu,kulturnu i ono sto bi rekli narodski,skucenu zenu ?
Pa zar je to moguce i kako je to moguce...da li je razlog to sto ne mogu doci do pozicije od laktanja raznoraznih Asima ili ih i nema takvih u stranci.

Doduse,sada dok ovo pisem,sjeti se Semihe Borovac...ona nije bila gadljiva a i kada prica,bila je fina,kluturna,nacitana.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#60033 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

Sa čim nas poredi i kakve nam sudbine priželjkuje Kirba, Irska, Izrael, alal vera majstore, prekuc'o si igricu.
User avatar
pici
Posts: 43585
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#60034 Re: SDA-All about

Post by pici »

Izetbegović o odlasku građana iz BiH: I Izraelci su otjerani prije 2.000 godina pa su se vratili
:shock: :? ja... ovo... nemrem biliviti... jel se on zajebaje
User avatar
pici
Posts: 43585
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#60035 Re: SDA-All about

Post by pici »

Prpa.ba wrote: 15/04/2021 00:43 Legitimni Durakovic:

Image

Protiv nelegitimnog Durakovica:
"Ko je on (Pedja Kojovic, op.a.) da moj legitimitet dovodi u pitanje, mene koji sam dobio 1.000 glasova Bošnjaka ovdje u Srebrenici?", pita se Duraković.
"Neki cete da bojkotujete, a neki cemo da teska srca preuzmemo odgovornost kako gradjani ne bi ispastali". :mrgreen:
ćamil seoski dzikan, po ugledu na četnika grujica... zasta onoliki ljudi nastradase da ih predstavlja ova kljusina od balije... sto rece bOkir, sabur 2000 godina pa ce se vratiti bosnjaci na svoje... vidis kako jevreji to uradise... jebem ti nOrod koji dopusta da ga vaKi vode...
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#60036 Re: SDA-All about

Post by Chmoljo »

:lol:

Kakav debil hljeba mi :lol:
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#60037 Re: SDA-All about

Post by Sigma90 »

Puna podrska za cOmila i hOmdiju :bih:

Image



Reko da mu ime prikrijem dovoljno da se blamira na FB. :lol:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#60038 Re: SDA-All about

Post by hadzinicasa »

pici wrote: 15/04/2021 09:19
Izetbegović o odlasku građana iz BiH: I Izraelci su otjerani prije 2.000 godina pa su se vratili
:shock: :? ja... ovo... nemrem biliviti... jel se on zajebaje
evo i ja sam citala pa sve trljam oci.... najbolji je komentar Ivane Maric:
Sad, pa za 2000 godina, kad se Bosanci i Hercegovci vrate u BiH, ima da nas pravo krene. Samo trebamo izdrzati ova naredna dva, kljucna milenija.
#PaJel
Recite drogama NE!

Heroin los, nikakav. :lol: :lol: :lol:


:cry:
User avatar
pici
Posts: 43585
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#60039 Re: SDA-All about

Post by pici »

i to na hayatu za ramazanski program, da okurazi dijasporu :lol: :lol: :lol:


Predsjednik Stranke demokratske akcije (SDA) Bakir Izetbegović komentirao je jučer činjenicu da veliki broj građana Bosne i Hercegovine ramazan provodi van svoje države, kao i činjenicu da se broj ljudi koji napušta zemlju povećava svakodnevno.

Izetbegović se jučer, gostujući u ramazanskom programu televizije Hayat, u razgovoru dotaknuo mnogobrojnih aktuelnih tema. Odgovorio je i postoji li ikakav koncept koji će biti posvećen povratku mladih u svoju zemlju.

Komentar na ovo pitanje možete pogledati na videosnimku od 6:05 minute.

"Za sada možemo samo usporavati taj proces, ne možemo trenutno ponuditi takav koncept ovako organizovani. Mnogi uspoređuju Dejton s luđačkom košuljom. Ja ga uspoređujem s gipsom ili nekim fiksatorom, koji treba sačuvati pacijenta, da se izliječi, da zarastu neke stvari, ali koji ne može da se kreće od toga. Jednog dana to treba skinuti sa sebe i početi se kretati i napraviti normalnu državu. Gledam na Dejton kao na neko privremeno stanje, dok to ne prođe, dok smo mi tako konfuzna i komplicirana država u kojoj pati ekonomija zbog toga, mladi ljudi će odlaziti, jer ih privlače dobro organizovani sistemi, države, gradovi gdje lako dobiju posao i imaju sigurnost i izvjesnu budućnost", kazao je Izetbegović.

Optimizam po ovom pitanju Izetbegović vidi u primjeru Izraelaca, koji su, kako je rekao predsjednik SDA, otjerani iz Izraela prije dvije hiljade godina pa su se vratili jer im nigdje nije bilo dobro.

"Irska je isto tako poučna s tog aspekta, ona je užasan problem imala sa susjedima, gori nego mi možda. Tako da je u jednom momentu pola stanovništva ili umrlo ili napustilo Irsku. Amerika je puna Iraca. Do prije nekih 30-40 godina to je bila jedna tužna zemlja, s malim natalitetom, s užasnim socijalnim problemima. A onda su napravili dobro organizovanu državu i ekonomiju. I nevjerovatan procvat su doživjeli. Imaju uvjerljivo najveći natalitet u Evropi. Ljudi se iz Amerike vraćaju u Irsku. Trebamo i mi napraviti državu koja će privlačiti ljude da se vraćaju i da se doseljavaju i to uređen sistem koji će kao magnet privlačiti ljude. BiH može buknuti u pozitivnom smislu", ističe Izetbegović.
:shock: :? i ono vodi bosnjake u buducnost i prosperitet a fEmiliju pozaposljavao, uhljebio, dvore digao, sebe samoproklavovao u begovski status i naprdjuje o prosperitetu i vracanju za 2000 godina... ko je ovdje lud... naravno nOrod bekani, dabogda se osusila ruka ko za ove pokvarenjake glOsa, zapravo glOsaju oni iz sitnog interesa i glupave ovce nek je samo nasH... jeBo vas bOkir da vas jeBo, glupani.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#60040 Re: SDA-All about

Post by hadzinicasa »

pici wrote: 15/04/2021 09:34 i to na hayatu za ramazanski program, da okurazi dijasporu :lol: :lol: :lol:


Predsjednik Stranke demokratske akcije (SDA) Bakir Izetbegović komentirao je jučer činjenicu da veliki broj građana Bosne i Hercegovine ramazan provodi van svoje države, kao i činjenicu da se broj ljudi koji napušta zemlju povećava svakodnevno.

Izetbegović se jučer, gostujući u ramazanskom programu televizije Hayat, u razgovoru dotaknuo mnogobrojnih aktuelnih tema. Odgovorio je i postoji li ikakav koncept koji će biti posvećen povratku mladih u svoju zemlju.

Komentar na ovo pitanje možete pogledati na videosnimku od 6:05 minute.

"Za sada možemo samo usporavati taj proces, ne možemo trenutno ponuditi takav koncept ovako organizovani. Mnogi uspoređuju Dejton s luđačkom košuljom. Ja ga uspoređujem s gipsom ili nekim fiksatorom, koji treba sačuvati pacijenta, da se izliječi, da zarastu neke stvari, ali koji ne može da se kreće od toga. Jednog dana to treba skinuti sa sebe i početi se kretati i napraviti normalnu državu. Gledam na Dejton kao na neko privremeno stanje, dok to ne prođe, dok smo mi tako konfuzna i komplicirana država u kojoj pati ekonomija zbog toga, mladi ljudi će odlaziti, jer ih privlače dobro organizovani sistemi, države, gradovi gdje lako dobiju posao i imaju sigurnost i izvjesnu budućnost", kazao je Izetbegović.

Optimizam po ovom pitanju Izetbegović vidi u primjeru Izraelaca, koji su, kako je rekao predsjednik SDA, otjerani iz Izraela prije dvije hiljade godina pa su se vratili jer im nigdje nije bilo dobro.

"Irska je isto tako poučna s tog aspekta, ona je užasan problem imala sa susjedima, gori nego mi možda. Tako da je u jednom momentu pola stanovništva ili umrlo ili napustilo Irsku. Amerika je puna Iraca. Do prije nekih 30-40 godina to je bila jedna tužna zemlja, s malim natalitetom, s užasnim socijalnim problemima. A onda su napravili dobro organizovanu državu i ekonomiju. I nevjerovatan procvat su doživjeli. Imaju uvjerljivo najveći natalitet u Evropi. Ljudi se iz Amerike vraćaju u Irsku. Trebamo i mi napraviti državu koja će privlačiti ljude da se vraćaju i da se doseljavaju i to uređen sistem koji će kao magnet privlačiti ljude. BiH može buknuti u pozitivnom smislu", ističe Izetbegović.
:shock: :? i ono vodi bosnjake u buducnost i prosperitet a fEmiliju pozaposljavao, uhljebio, dvore digao, sebe samoproklavovao u begovski status i naprdjuje o prosperitetu i vracanju za 2000 godina... ko je ovdje lud... naravno nOrod bekani, dabogda se osusila ruka ko za ove pokvarenjake glOsa, zapravo glOsaju oni iz sitnog interesa i glupave ovce nek je samo nasH... jeBo vas bOkir da vas jeBo, glupani.
nego sto se izverzirao u medicinskoj terminologiji i analogijama.
tatije ljubaF :srce:

i super mi je da krivi Dejton za konfuznu i kompliciranu drzavu kao da je on nije pravio zadnjih 30 godina takvom. srce slatko, nije on, njega su navukli.
ASurogat
Posts: 96
Joined: 03/02/2019 00:37

#60041 Re: SDA-All about

Post by ASurogat »

Zanimljiva je jedna izreka ovih buntovnika antiSDA-ovaca, a to je sljedeća:

"Nestajete sa scene 2018. godine" (priča iz 2017. godine)

"Pomest ćemo vas 2020. godine" (priča iz 2019. godine)

"Bakire, ima da nestaneš sa scene 2022. godine" (priča iz 2021. godine)

Ovdje se naravno referiraju na izbore. 2018. parlamentarne, 2020. općinske i 2022. parlamentarne.

Uvijek idu te najave pomest ćemo vas olovkom na biračkom mjestu.

Ja ne znam da li ljudi shvataju da od tog na izborima nema ništa, jer je SDA infiltrirana u sve moguće pore društva i na valu opće nezainteresiranosti građana jaše i ja garantiram da će i 2022. ostvarit dobar rezultat.

Ovakve pojave poput SDA se uopće ne rješavaju na izborima, nije ovo Švedska. Zato što SDA jeste sistem. Pojava poput SDA se ruši na ulici masovnim prosvjedima ali toliko masovnim da se sasiru u gaće, pa čak i fizičkom manifestacijom i silom (demoliranjem, paljenjem itd). Naravno niko nije još uvijek dovoljno lud il izrevoltiran da preuzme za to odgovornost da povede ljude u jednu takvu revoluciju.

Ali ove što govore "Bakire, ima da nestaneš sa scene 2022. godine" nek se prestanu brukati i prosipati. Izbori neće ništa promjeniti.

I koji đavo uopće čekati jesen 2022. Pa to je preko godinu dana udaljeno, a ljudima je strpljenje navodno na rubu već 30 godina. Zašto i jednog jedinog dana čekati. Što ne sad odmah mijenjati stvari? S obzirom na zulum oko vakcina, namještanja poslova s Asimom, respiratorima itd. Pa u svakoj normalnoj državi stranka koja uradi toliko zuluma bi bila rastavljena na proste faktore. Pa evo neki dan prosvjedi, ja sam očekivao 50.000 ljudi barem koliko pričate kako je SDA zlo i kako je svima dosta iste. A skupilo se 300 do 500 penzionera i aktivista.

Znači samo hoću da kažem prestanite narod ložiti s izborima i navodnim padom SDA na istim. I da padnu kratka je to vijeka. 2000-te i 2010-te je SDP pokušala, pa se SDA vratila još jača. Ništa izbori neće promijeniti. Samo ako se građanstvo digne na noge i sve sruši, pa gradi na novo. U društvu poput naših nema sporih promjena na bolje, promjene na bolje se moraju desiti preko noći. Recite mi od 1995. do danas koliko smo to tim sporim pomjeranjem na bolje napredovali? Djeluje mi da je više razuma kod političara bilo od 1995. do 2005. godine, nego poslije tog. Čak šta više mislim da smo i nazadovali.

Konačni zaključak je da u BiH nema promjena niti će ih biti ikad. Treba samo odselit odavde ko može i proživjeti život kvalitetno, jer život je jedan i u prosjeku traje 70ak godina, nekom kraće nekom duže. Premalo je to vremena za sekiranje u BiH i čekanje na bolje. Depopulacija se dešava i to je jedini ispravan put, a ako i kad se pojavi neko dovoljno karizmatičan da zapali ovu državu na toliko masovnim protestima da uđu u udžbenike historije e onda tek onda će možda to biti alternativa odseljavanju. Do tada ljudi idite odavde, a SDA pustite da završi posao koji je započela.
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#60042 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Sigma90 wrote: 15/04/2021 09:29

Reko da mu ime prikrijem dovoljno da se blamira na FB. :lol:
A čuj, ko zna sa alatima lako će skinuti to što si zamrljao.
A zašto uopšte poštediti blama ZDK? Punoljetna osoba, napisala svoj stav na javnom mediju. Valjda stoji iza toga.
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#60043 Re: SDA-All about

Post by RunnerX »

ASurogat wrote: 15/04/2021 09:38 Zanimljiva je jedna izreka ovih buntovnika antiSDA-ovaca, a to je sljedeća:

"Nestajete sa scene 2018. godine" (priča iz 2017. godine)

"Pomest ćemo vas 2020. godine" (priča iz 2019. godine)

"Bakire, ima da nestaneš sa scene 2022. godine" (priča iz 2021. godine)

Ovdje se naravno referiraju na izbore. 2018. parlamentarne, 2020. općinske i 2022. parlamentarne.

Uvijek idu te najave pomest ćemo vas olovkom na biračkom mjestu.

Ja ne znam da li ljudi shvataju da od tog na izborima nema ništa, jer je SDA infiltrirana u sve moguće pore društva i na valu opće nezainteresiranosti građana jaše i ja garantiram da će i 2022. ostvarit dobar rezultat.

Ovakve pojave poput SDA se uopće ne rješavaju na izborima, nije ovo Švedska. Zato što SDA jeste sistem. Pojava poput SDA se ruši na ulici masovnim prosvjedima ali toliko masovnim da se sasiru u gaće, pa čak i fizičkom manifestacijom i silom (demoliranjem, paljenjem itd). Naravno niko nije još uvijek dovoljno lud il izrevoltiran da preuzme za to odgovornost da povede ljude u jednu takvu revoluciju.

Ali ove što govore "Bakire, ima da nestaneš sa scene 2022. godine" nek se prestanu brukati i prosipati. Izbori neće ništa promjeniti.

I koji đavo uopće čekati jesen 2022. Pa to je preko godinu dana udaljeno, a ljudima je strpljenje navodno na rubu već 30 godina. Zašto i jednog jedinog dana čekati. Što ne sad odmah mijenjati stvari? S obzirom na zulum oko vakcina, namještanja poslova s Asimom, respiratorima itd. Pa u svakoj normalnoj državi stranka koja uradi toliko zuluma bi bila rastavljena na proste faktore. Pa evo neki dan prosvjedi, ja sam očekivao 50.000 ljudi barem koliko pričate kako je SDA zlo i kako je svima dosta iste. A skupilo se 300 do 500 penzionera i aktivista.

Znači samo hoću da kažem prestanite narod ložiti s izborima i navodnim padom SDA na istim. I da padnu kratka je to vijeka. 2000-te i 2010-te je SDP pokušala, pa se SDA vratila još jača. Ništa izbori neće promijeniti. Samo ako se građanstvo digne na noge i sve sruši, pa gradi na novo. U društvu poput naših nema sporih promjena na bolje, promjene na bolje se moraju desiti preko noći. Recite mi od 1995. do danas koliko smo to tim sporim pomjeranjem na bolje napredovali? Djeluje mi da je više razuma kod političara bilo od 1995. do 2005. godine, nego poslije tog. Čak šta više mislim da smo i nazadovali.

Konačni zaključak je da u BiH nema promjena niti će ih biti ikad. Treba samo odselit odavde ko može i proživjeti život kvalitetno, jer život je jedan i u prosjeku traje 70ak godina, nekom kraće nekom duže. Premalo je to vremena za sekiranje u BiH i čekanje na bolje. Depopulacija se dešava i to je jedini ispravan put, a ako i kad se pojavi neko dovoljno karizmatičan da zapali ovu državu na toliko masovnim protestima da uđu u udžbenike historije e onda tek onda će možda to biti alternativa odseljavanju. Do tada ljudi idite odavde, a SDA pustite da završi posao koji je započela.
Opa, neka nova taktika. Pratim.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#60044 Re: SDA-All about

Post by Osim_13 »

Ne sumnjam da se Baketu malo i ne dopada ovaj non paper iz Slovenije. Nikad bliže dobiti svoju Palestinu.
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#60045 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Pa i treba da na kraju izgleda da smo eto bili prisiljeni, zrtve...
Defiancex
Posts: 86
Joined: 11/04/2021 10:25

#60046 Re: SDA-All about

Post by Defiancex »

Uskoro će naziv bošnjak da bude jedinica za koeficijent ne inteligencije
Glup si ko bošnjak itd.
made_in_sarajevo
Posts: 5584
Joined: 06/05/2013 23:05

#60047 Re: SDA-All about

Post by made_in_sarajevo »

imali rat,restartovo se jedan sistem koji je imao ekonomiju zahvaljujuci fabrikama, proizvodnji i digao se drugi sistem koji ima ekonomiju na kafanama i kladionicama. sazali se svijet i gurne ti milijarde ( bilo je negdje oko 8 milijardi je donacija uslo). sta sda uradi sa svojim jaranima. pokradu donacije, budnjo izadje sa 20KM i preko noci postane milioner,a do rata bio pomocni radnik toliko je nadaren bio ( kazu mnogi koji su hodali po objektima i gledali ga). godinama smo pored tih milijardi dobijali i druge donacije i imali pomoc cijelog svijeta da taj nakaradni sistem na kafanama i kladionicama ispravimo i vratimo u normalan sistem gdje imas proizvodnju, fabrike, gdje si otvoren za strane fabrike, gdje gradis autoputeve, gdje se razvijas u svakom pogledu. eh za 25 godina haj sto su pokrali ove milijarde, napravili sebi, sve i jednu zgradu vlade su iskamcili da im stranci renoviraju, nisu u stanju za 25 godina bili fasade na zgradama popraviti, ubili u pojam strance toliko da su ljudi evo sad digli ruke i rekli "ako hocete promjenu gradjani znate sta vam je ciniti". niko ziv vise ne prica sa sda, hdz i dodikom, skupe ih stranci tu i tamo kad nesto dobro useru sto je u intresu stranaca i to je to.

i onda se javi ova konjina bradata da prica o povratku, razvijanju drzave. kud te Alija nije istreso u maramicu bolje bi nam svima bilo. 30 godina si iz petnih zila ti i stranka ti radili da unistite sve kao i jarani vam, mjesecno minimalno po 5000 uzimate i to redovno, nemoj da kasni 10 dana i ti uzeo pricati o razvijanju. nisi u stanju razviti 3 paradaja kod kuce,a ti bi drzavu razvijo.



jel vas stid fasisti govora covjeka u kojeg se kunete?
User avatar
joint union
Posts: 2842
Joined: 31/01/2006 09:54

#60048 Re: SDA-All about

Post by joint union »

Image
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#60049 Re: SDA-All about

Post by uglavnomja »

made_in_sarajevo wrote: 15/04/2021 10:27 imali rat,

...

jel vas stid fasisti govora covjeka u kojeg se kunete?

od a do z :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#60050 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

Osim_13 wrote: 15/04/2021 10:13 Ne sumnjam da se Baketu malo i ne dopada ovaj non paper iz Slovenije. Nikad bliže dobiti svoju Palestinu.
A možda nam hudnik priželjkuje sudbinu Palestine, hoće to kod takvih mentalnih kapaciteta, Izrael - Palestina tu mu je to negdje. Neko će ostati a neko će se iseliti pa se kao vrne nazaj za jedno dvije hiljadice godina.

Joj otkad ja pišem da su mi oni svi odreda za prijekog suda, nema veze da li glasao za njih ili bio dijelom sistema.
Post Reply