SDA-All about

DonieBrasco
Posts: 15529
Joined: 31/08/2016 16:09

#72876 Re: SDA-All about

Post by DonieBrasco »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/nista-o ... /220512133

Ima li jedna jedina poluga vlasti da Bakir i SDA nisu predali u ruke Dodika i Covica ?
mishic
Posts: 6297
Joined: 28/04/2011 16:29

#72877 Re: SDA-All about

Post by mishic »

Bakire, Ti nisi razborit čovjek da to shvatiš ali ipak ti se mora reći makar radi ublažavanja boli stotinama hiljada razočaranih Bošnjaka.

SDA koju narod nosi u srcu i SDA o kojoj Ti govoriš i kojoj Ti stojiš na čelu dalje su nego Zemlja i Nebo. Tvoja nada da će narod i dalje po ko zna koji put slijediti emociju i po inerciji glasati za SDA uzaludna je. Razočarenje naroda je toliko da su ljudi u očaju jer ti nisi upropastio samo imidž, stranku i njen miraz nego si preko stranke upropastio i bošnjački narod koji je sada u težoj situaciji nego što je bio devedesetih godina. Odgovornost za ovu situaciju u najvećoj mjeri snosiš Ti lično ali je i dijeliš sa uhljebima koji su zajedno s tobom iz stranke rastjerali daleko sposobnije od vas koji ste tamo ostali.

Nabrajati sada i ovdje za šta ste sve odgovorni i najodgovorniji besmisleno je jer za to treba najmanje desetak stranica. Nepotizam, korupcija, mito, opšte bezakonje i nepostojanje sudske vlasti samo su vrh brijega za koji ste vi najodgovorniji a direktno ste osnažili i Dodika i Čovića, ostavili i zaboravili narod u čije ime tvrdite da djelujete i otišli čak dotle da ste potpuno izdali i prodali ovaj narod upropaštavajući tužbu protiv Srbije. Rušenje pravosuđa rezultiralo je bježanjem ratnih zločinaca, pokrenulo hajku protiv BiH patriota i branitelja koji ni krivi ni dužni bivaju progonjeni, hapšeni, suđeni i robijaju. Upropastili ste i privredu i Državu, raselili narod i u velikoj mjeri kumovali njegovom moralnom i egzistencijalnom potonuću koje se decenijama ne može popraviti.

Bakire, ako ovaj narod još jednom Tebi i tima oko tebe da povjerenje on se ni za cijelo stoljeće neće moći oporaviti samo od one štete koju ste vi napravili ovom narodu i Državi. Kada se na to dodaju i štete koje su im napravili oni koje ste vi osnažili, pomogli i ohrabrili da nastave sa ostvarenjem ratnih planova i ciljeva i Bosnu i Hercegovinu dovedu u opasniju situaciju ove 2022. godine nego što je bila 1992. onda je sve jasno.

Umislio si sebi mnogo toga što ni stotim dijelom ne pripada Tebi, osramotio si i ponizio mnoge koji su se nesebićno žrtvovali za ovu zemlju, zajedno sa suprugom postao si bruka i sramota ovoga naroda i ako ti je preostao još makar trun razuma i savjesti makni se i napravi prostora mladim ljudima koji će stotinu puta bolje od Tebe i Tvoje ekipe voditi ovu zemlju i spasiti njen narod. Ne uradiš li to ostat češ upamćen kao partner največih dušmana i rušitelja ove zemlje. A ovaj narod pa ni stranka iz nekog ranijeg perioda nisu zaslužili takvo poniženje i propast.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#72878 Re: SDA-All about

Post by Kolinda »

DonieBrasco wrote: 12/05/2022 18:35 https://www.klix.ba/vijesti/bih/nista-o ... /220512133

Ima li jedna jedina poluga vlasti da Bakir i SDA nisu predali u ruke Dodika i Covica ?
Znači i Bećirović je Dodikov i Draganov :thumbup:
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#72879 Re: SDA-All about

Post by putokaz1 »

nova_pruga wrote: 12/05/2022 17:30
Prpa.ba wrote: 11/05/2022 22:19 A NES se brze-bolje stavio svima na raspolaganje..

Sto je najgore, ti ublehasi ce stvarno trebati za eventualnu Federalnu vladu bez SDA. I Fudo. I mozda cak SBB. :run:
Sve je moguće, razne kombinacije, ali jedno je sigurno ko ostaje na političkoj sceni:

Image

Početak karijere Trenutno
Nek Genjac predje u NIP sve mu je oprosteno
Hakiz
Posts: 40542
Joined: 30/07/2015 20:01

#72880 Re: SDA-All about

Post by Hakiz »

putokaz1 wrote: 13/05/2022 02:13
nova_pruga wrote: 12/05/2022 17:30

Sve je moguće, razne kombinacije, ali jedno je sigurno ko ostaje na političkoj sceni:

Image

Početak karijere Trenutno
Nek Genjac predje u NIP sve mu je oprosteno
I Džaferović, pa i Izetbegović.

I zvijezda prelaznog roka: Asim.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#72881 Re: SDA-All about

Post by Styling »

vee-jay wrote: 11/05/2022 22:14
DonieBrasco wrote: 11/05/2022 20:06 Sta je ovo Fahro prerano karte otkrio ?
ja vjerujem da ga je trojka odhebala, a posto je vec srusio sve mostove prema DFu nije mu nista drugo ostalo nego da pokusa sam.
Trojka je sa njim raskrstila prvo nakon lokalnih izbora i Prasovicke u NG a zatim nakon izdaje sa DF-om. Ne znam uz pomocu kojih filmskih trikova se nadao da ce ga Trojka opet prigrliti. Lik je konstantna izdaja. Na to se uvijek moze racunati.
Project Lucian
Posts: 590
Joined: 28/04/2022 09:03

#72882 Re: SDA-All about

Post by Project Lucian »

nova_pruga wrote: 12/05/2022 17:30
Prpa.ba wrote: 11/05/2022 22:19 A NES se brze-bolje stavio svima na raspolaganje..

Sto je najgore, ti ublehasi ce stvarno trebati za eventualnu Federalnu vladu bez SDA. I Fudo. I mozda cak SBB. :run:
Sve je moguće, razne kombinacije, ali jedno je sigurno ko ostaje na političkoj sceni:

Image

Početak karijere Trenutno
Kad ti je zanimanje gledanje piččića, nemereš ostarit. :D
User avatar
Login77777
Posts: 8691
Joined: 18/05/2021 09:11

#72883 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Styling wrote: 13/05/2022 18:11
vee-jay wrote: 11/05/2022 22:14

ja vjerujem da ga je trojka odhebala, a posto je vec srusio sve mostove prema DFu nije mu nista drugo ostalo nego da pokusa sam.
Trojka je sa njim raskrstila prvo nakon lokalnih izbora i Prasovicke u NG a zatim nakon izdaje sa DF-om. Ne znam uz pomocu kojih filmskih trikova se nadao da ce ga Trojka opet prigrliti. Lik je konstantna izdaja. Na to se uvijek moze racunati.
Uzeo je Delicu mjesto nacelnika.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#72884 Re: SDA-All about

Post by Roccohljup »

Gleda li ko na face tv zahiragu i mashica :skoljka:
mishic
Posts: 6297
Joined: 28/04/2011 16:29

#72885 Re: SDA-All about

Post by mishic »

Gleda, gleda i shvati uzroke i razloge ove agonije u kojoj živimo. Junoše iz dva od čitavog niza torova i torića u ovoj zemlji ( a o torovima i torićima koje FACE TV večeras i nabroja, nekom drugom prilikom) pokazaše nam šta i kako se odgaja u podmlatku vladajućih oligarhija. Pokazaše nivo kadrovske politike koja se vodi i koja nas je i dovela u ovu situaciju. I pokazaše da su pojmovi dijalog, kultura i dr. davno izumrli u ovoj zemlji.

Lično, više nikada niko neće dobiti moj glas nakon jednog jedinog mandata u politici.
mishic
Posts: 6297
Joined: 28/04/2011 16:29

#72886 Re: SDA-All about

Post by mishic »

Ali ni Bakirov pokušaj da se opravda za upropaštavanje revizije uz milion drugih propusta i krivica nije ništa manje sraman tako da...
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#72887 Re: SDA-All about

Post by Styling »

Login77777 wrote: 13/05/2022 19:35
Styling wrote: 13/05/2022 18:11

Trojka je sa njim raskrstila prvo nakon lokalnih izbora i Prasovicke u NG a zatim nakon izdaje sa DF-om. Ne znam uz pomocu kojih filmskih trikova se nadao da ce ga Trojka opet prigrliti. Lik je konstantna izdaja. Na to se uvijek moze racunati.
Uzeo je Delicu mjesto nacelnika.
Upravo. Do zadnjeg momenta se nadao da bi ga Trojka mogla uzeti u koaliciju i povukao bi Prasovicku. Trojka ostala principijelna, a on propao definitivno.
User avatar
Login77777
Posts: 8691
Joined: 18/05/2021 09:11

#72888 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Ko je lik sto visi uz njega dan i noc? Vidim na svakoj slici sa njim. Na komemoraciju ga cak prati. I ako liku (bakiru) nije mjesto tu jer je suprutnost od velikog Osima.

Image
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#72889 Re: SDA-All about

Post by pinkman »

Login77777 wrote: 14/05/2022 13:47 Ko je lik sto visi uz njega dan i noc? Vidim na svakoj slici sa njim. Na komemoraciju ga cak prati. I ako liku (bakiru) nije mjesto tu jer je suprutnost od velikog Osima.

Image
Pa vjerovatno neko iz Direkcije za koordinaciju policijskih tijela (DKPT). Oni rade obezbjedjenje imenovanih i izabranih duznosnika na nivou BIH. Izuzetak je Dodik, on je na poceku mandata je zahtijevao iskljucivo MUP RS da ga stiti.
User avatar
billy organ
Posts: 1448
Joined: 04/07/2021 19:19

#72890 Re: SDA-All about

Post by billy organ »

Onaj sto je govorio hu iz ju?
User avatar
atmel
Posts: 1657
Joined: 02/02/2005 20:05
Location: planet zemlja

#72891 Re: SDA-All about

Post by atmel »

billy organ wrote: 14/05/2022 13:54 Onaj sto je govorio hu iz ju?
prevodilac znači :lol:
mishic
Posts: 6297
Joined: 28/04/2011 16:29

#72892 Re: SDA-All about

Post by mishic »

E Bakire, Bakire, da si pametan kao što nisi pa da skontaš kolika si štetočina i koliko zla nanosiš i stranci na čijem si čelu i ovome jadnom narodu koga upropaštavaš ali i Državi sa kojom se igraš i kockaš, pa da se makneš zajedno sa tom što te drži ispod ruke pa da nam konačno svane...
Bossona
Posts: 5277
Joined: 21/12/2020 03:28

#72893 Re: SDA-All about

Post by Bossona »

mishic wrote: 13/05/2022 22:22 Ali ni Bakirov pokušaj da se opravda za upropaštavanje revizije uz milion drugih propusta i krivica nije ništa manje sraman tako da...
Image
Niko za Srbe i Srbiju nije uradio više od Izetbegovića, Alija im je ostvario višestoljetni san proširenja zapadno od Drine i legalizovao rezultate agresije i genocida a njegov nasljednik im najbolji i najodaniji čuvar tog istog genocidnog čentiteta i još ih spasio sabotažom revizije tužbe. Po učinku za Srbe i Srbiju većih Srba od Izetbegovića u hiljadugodišnjoj historiji Bosne nisu imali https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... /141029174
Spoiler
Show

Pogledajte izdajnike Izetbegovića i kvazipravnika koji nezna engleskog progovoriti Sakiba Softića kako se peru i međusobno optužuju nakon planske sabotaže revizije tužbe a prava istina je da je nakon Daytona glavni saboter bio Alija kojeg Frances Boyle prozvao 1998 godine u Sarajevu, koji je ostavio u amante svom nasljedniku Tihiću da otpusti američkog advokata Frances Boyla, što je uradio bez objašnjenja i imenovali tuc muc kvazi stručnjaka Sakiba Softića da originalnu tužbu pretvorili na nagodbu, da bi potom planski deset godina sabotirali reviziju tužbe ne radeći ništa na njenoj reviziji.

Bakir Izetbegović je priznao grešku zbog koje je propala revizija tužbe BiH protiv Srbije
Sakib Softić je tada predstavljen kao legitimni agent za zastupanje BiH, predao zahtjev za reviziju, dobio odgovor da je revizija ništavna, jer je Softić izgubio legitimitet da zastupa našu zemlju
Izetbegović je priznao grešku zbog koje je propala revizija tužbe BiH protiv Srbije
Bakir Izetbegović, predsjednik SDA je 2019. godine priznao svoju grešku zbog koje je propala revizija tužbe BiH protiv Srbije u Hagu. Izetbegović je u intervjuu za televiziju TV1, novinaru Ognjenu Blagojeviću otvoreno priznao grešku.
I tada je neko drugi bio kriv a ne on - bili su mu krivi savjetnici.
- S tom revizijom, znate, bilo mi je rečeno, a to je bila ozbiljna grupa pravnika, mojih savjetnika, advokata i tako dalje, koji su mi kazali da nemamo legitimaciju, ali da se na to ne treba obazirati. 'Idemo nastaviti, nemojte uopšte spominjati u javnosti da nemamo legitimaciju za tu stvar, da nemamo agenta'. I ja sam ih poslušao. E tu ih nisam trebao poslušati i trebao sam tu stvar otvoriti javnosti i ostale bošnjačke lidere, Radončića, Nikšića i druge upoznati s tim. To je bila greška - kazao je Izetbegović.
Revizija tužbe BiH protiv Srbije u Haškom tribunalu za odgovornost u agresiji na BiH je propala, s obzirom da kada je Sakib Softić, tada predstavljen kao legitimni agent za zastupanje BiH, predao zahtjev za reviziju, dobio odgovor da je revizija ništavna, jer je Softić izgubio legitimitet da zastupa našu zemlju.
Niko ne postavlja pitanje gdje je završio fond od sedam miliona maraka koji je bio namijenjen za reviziju tužbe i koliko su uzeli od Srbije za sabotažu revizije tužbe jer se Izetbegović još od 2014 godine pobratimio sa Vučićem kojeg je tada nazivao liderom regiona, dočekivao ga po Sarajevu a njegova supruga Sebija na porodilištu na kojem je ubijao tek rođenu i djecu u utrobama majki, nazivajući ga liderom regiona, kada se s njim lizao i ljubio pa ga pozvao u Potočare ,godinu dana poslije 2015 godine da negator genocida iscenira napad preko svojih agenata iz Srbije i prikaže se kao žrtva a mi kao divljaci, da se o tome priča a ne o 20 godišnjici genocida nad Bošnjacima.

To je sve Izetbegović uradio nakon ruskog VETA osude genocida a na molbu negatora genocida Vučića u vijeću sigurnosti UN-a.
Zato trebaju biti suđeni izdajnici i saboteri revizije tužbe Izetbegović, Softić i svi koji su u tome učestovali.
Nesbo
Posts: 10
Joined: 30/04/2022 10:07

#72894 Re: SDA-All about

Post by Nesbo »

🤮🤮🤮 Riđobrada fekalija
User avatar
Login77777
Posts: 8691
Joined: 18/05/2021 09:11

#72895 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Bossona wrote: 15/05/2022 00:36
mishic wrote: 13/05/2022 22:22 Ali ni Bakirov pokušaj da se opravda za upropaštavanje revizije uz milion drugih propusta i krivica nije ništa manje sraman tako da...
Image
Niko za Srbe i Srbiju nije uradio više od Izetbegovića, Alija im je ostvario višestoljetni san proširenja zapadno od Drine i legalizovao rezultate agresije i genocida a njegov nasljednik im najbolji i najodaniji čuvar tog istog genocidnog čentiteta i još ih spasio sabotažom revizije tužbe. Po učinku za Srbe i Srbiju većih Srba od Izetbegovića u hiljadugodišnjoj historiji Bosne nisu imali https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... /141029174
Spoiler
Show

Pogledajte izdajnike Izetbegovića i kvazipravnika koji nezna engleskog progovoriti Sakiba Softića kako se peru i međusobno optužuju nakon planske sabotaže revizije tužbe a prava istina je da je nakon Daytona glavni saboter bio Alija kojeg Frances Boyle prozvao 1998 godine u Sarajevu, koji je ostavio u amante svom nasljedniku Tihiću da otpusti američkog advokata Frances Boyla, što je uradio bez objašnjenja i imenovali tuc muc kvazi stručnjaka Sakiba Softića da originalnu tužbu pretvorili na nagodbu, da bi potom planski deset godina sabotirali reviziju tužbe ne radeći ništa na njenoj reviziji.

Bakir Izetbegović je priznao grešku zbog koje je propala revizija tužbe BiH protiv Srbije
Sakib Softić je tada predstavljen kao legitimni agent za zastupanje BiH, predao zahtjev za reviziju, dobio odgovor da je revizija ništavna, jer je Softić izgubio legitimitet da zastupa našu zemlju
Izetbegović je priznao grešku zbog koje je propala revizija tužbe BiH protiv Srbije
Bakir Izetbegović, predsjednik SDA je 2019. godine priznao svoju grešku zbog koje je propala revizija tužbe BiH protiv Srbije u Hagu. Izetbegović je u intervjuu za televiziju TV1, novinaru Ognjenu Blagojeviću otvoreno priznao grešku.
I tada je neko drugi bio kriv a ne on - bili su mu krivi savjetnici.
- S tom revizijom, znate, bilo mi je rečeno, a to je bila ozbiljna grupa pravnika, mojih savjetnika, advokata i tako dalje, koji su mi kazali da nemamo legitimaciju, ali da se na to ne treba obazirati. 'Idemo nastaviti, nemojte uopšte spominjati u javnosti da nemamo legitimaciju za tu stvar, da nemamo agenta'. I ja sam ih poslušao. E tu ih nisam trebao poslušati i trebao sam tu stvar otvoriti javnosti i ostale bošnjačke lidere, Radončića, Nikšića i druge upoznati s tim. To je bila greška - kazao je Izetbegović.
Revizija tužbe BiH protiv Srbije u Haškom tribunalu za odgovornost u agresiji na BiH je propala, s obzirom da kada je Sakib Softić, tada predstavljen kao legitimni agent za zastupanje BiH, predao zahtjev za reviziju, dobio odgovor da je revizija ništavna, jer je Softić izgubio legitimitet da zastupa našu zemlju.
Niko ne postavlja pitanje gdje je završio fond od sedam miliona maraka koji je bio namijenjen za reviziju tužbe i koliko su uzeli od Srbije za sabotažu revizije tužbe jer se Izetbegović još od 2014 godine pobratimio sa Vučićem kojeg je tada nazivao liderom regiona, dočekivao ga po Sarajevu a njegova supruga Sebija na porodilištu na kojem je ubijao tek rođenu i djecu u utrobama majki, nazivajući ga liderom regiona, kada se s njim lizao i ljubio pa ga pozvao u Potočare ,godinu dana poslije 2015 godine da negator genocida iscenira napad preko svojih agenata iz Srbije i prikaže se kao žrtva a mi kao divljaci, da se o tome priča a ne o 20 godišnjici genocida nad Bošnjacima.

To je sve Izetbegović uradio nakon ruskog VETA osude genocida a na molbu negatora genocida Vučića u vijeću sigurnosti UN-a.
Zato trebaju biti suđeni izdajnici i saboteri revizije tužbe Izetbegović, Softić i svi koji su u tome učestovali.
Davno sam rekao alija i sda je od separatista napravila legalan antitet, legalnu vojsku itd.
Ko ne vjeruje neka procita u daytonu ko je stavio potpis na to.
Nije Nasa Stranka, nije NiP nego sda i alija. :bih:
Novak20
Posts: 13969
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#72896 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

Tko im se klanja i tko radi za njih, isti je.
Bangalore_
Posts: 573
Joined: 30/12/2020 03:50

#72897 Re: SDA-All about

Post by Bangalore_ »

Bossona wrote: 15/05/2022 00:36
mishic wrote: 13/05/2022 22:22 Ali ni Bakirov pokušaj da se opravda za upropaštavanje revizije uz milion drugih propusta i krivica nije ništa manje sraman tako da...
Image
Niko za Srbe i Srbiju nije uradio više od Izetbegovića, Alija im je ostvario višestoljetni san proširenja zapadno od Drine i legalizovao rezultate agresije i genocida a njegov nasljednik im najbolji i najodaniji čuvar tog istog genocidnog čentiteta i još ih spasio sabotažom revizije tužbe. Po učinku za Srbe i Srbiju većih Srba od Izetbegovića u hiljadugodišnjoj historiji Bosne nisu imali https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... /141029174
Spoiler
Show

Pogledajte izdajnike Izetbegovića i kvazipravnika koji nezna engleskog progovoriti Sakiba Softića kako se peru i međusobno optužuju nakon planske sabotaže revizije tužbe a prava istina je da je nakon Daytona glavni saboter bio Alija kojeg Frances Boyle prozvao 1998 godine u Sarajevu, koji je ostavio u amante svom nasljedniku Tihiću da otpusti američkog advokata Frances Boyla, što je uradio bez objašnjenja i imenovali tuc muc kvazi stručnjaka Sakiba Softića da originalnu tužbu pretvorili na nagodbu, da bi potom planski deset godina sabotirali reviziju tužbe ne radeći ništa na njenoj reviziji.

Bakir Izetbegović je priznao grešku zbog koje je propala revizija tužbe BiH protiv Srbije
Sakib Softić je tada predstavljen kao legitimni agent za zastupanje BiH, predao zahtjev za reviziju, dobio odgovor da je revizija ništavna, jer je Softić izgubio legitimitet da zastupa našu zemlju
Izetbegović je priznao grešku zbog koje je propala revizija tužbe BiH protiv Srbije
Bakir Izetbegović, predsjednik SDA je 2019. godine priznao svoju grešku zbog koje je propala revizija tužbe BiH protiv Srbije u Hagu. Izetbegović je u intervjuu za televiziju TV1, novinaru Ognjenu Blagojeviću otvoreno priznao grešku.
I tada je neko drugi bio kriv a ne on - bili su mu krivi savjetnici.
- S tom revizijom, znate, bilo mi je rečeno, a to je bila ozbiljna grupa pravnika, mojih savjetnika, advokata i tako dalje, koji su mi kazali da nemamo legitimaciju, ali da se na to ne treba obazirati. 'Idemo nastaviti, nemojte uopšte spominjati u javnosti da nemamo legitimaciju za tu stvar, da nemamo agenta'. I ja sam ih poslušao. E tu ih nisam trebao poslušati i trebao sam tu stvar otvoriti javnosti i ostale bošnjačke lidere, Radončića, Nikšića i druge upoznati s tim. To je bila greška - kazao je Izetbegović.
Revizija tužbe BiH protiv Srbije u Haškom tribunalu za odgovornost u agresiji na BiH je propala, s obzirom da kada je Sakib Softić, tada predstavljen kao legitimni agent za zastupanje BiH, predao zahtjev za reviziju, dobio odgovor da je revizija ništavna, jer je Softić izgubio legitimitet da zastupa našu zemlju.
Niko ne postavlja pitanje gdje je završio fond od sedam miliona maraka koji je bio namijenjen za reviziju tužbe i koliko su uzeli od Srbije za sabotažu revizije tužbe jer se Izetbegović još od 2014 godine pobratimio sa Vučićem kojeg je tada nazivao liderom regiona, dočekivao ga po Sarajevu a njegova supruga Sebija na porodilištu na kojem je ubijao tek rođenu i djecu u utrobama majki, nazivajući ga liderom regiona, kada se s njim lizao i ljubio pa ga pozvao u Potočare ,godinu dana poslije 2015 godine da negator genocida iscenira napad preko svojih agenata iz Srbije i prikaže se kao žrtva a mi kao divljaci, da se o tome priča a ne o 20 godišnjici genocida nad Bošnjacima.

To je sve Izetbegović uradio nakon ruskog VETA osude genocida a na molbu negatora genocida Vučića u vijeću sigurnosti UN-a.
Zato trebaju biti suđeni izdajnici i saboteri revizije tužbe Izetbegović, Softić i svi koji su u tome učestovali.
Največi grobari države. Alija pogotovo, kojeg se od nekih prikazuje kao eto neko dobar za razliku od Bakira. Ustvari nije ostvario ništa. Entitet još označen kao republika kada ni država to ne ostade.

Nesposobni debil napumpan u nebesa kroz mitologiju.
User avatar
apsidejzi
Posts: 8271
Joined: 25/05/2013 23:49

#72898 Re: SDA-All about

Post by apsidejzi »

Fadile i SDA! U Svedskoj samo u prosloj sedmici sa biroa skinute 2.379 osobe. Pa jebemu misa, dajte i vi napravite sistem u kojem ce se skinuti 100 ljudi sedmicno sa biroa. Kako niko od vas nema potrebu za dokazivanjem da napravi nesto u zivotu? Da sebi zada neki veci politicki cilj i da ga ostvari. Nije politicki cilj zajebat Konakovica, Komsica, Dodika i sl. To je mahalanje. Politicki cilj je nesto vremenski ograniceno i mjerljivo. Da li ima iko od vas da kaze: zelim sebi napraviti bolje okruzenje u kojem cu zivjeti? Hocu da za tri godine idem na rafting na Unu i da tih 300 kilometara prodjem za 3 sata iz Sarajeva. Jbt ja napravim stolic od drveta pa mi ga drago vidjeti jer sam ga ja napravio svojim rukama. Ne mogu ni zamisliti osjecaj da se vozim cestom ciju izgradnju sam ja gurao svojim trudom, zalaganjem i uticajem.

Nemas nista bolan od kuce na tri sprata i automobila koji maksimalno mogu razviti 80kmh po nasim cestama. Da ne moras ko seljacina paliti rotacije kako bi prestigao dva tri automobila. Jbt, svaka marka koju ukradete od tendera je kradja od samog sebe. Ima li iko u SDA ko ima dovoljno intelektualnih kapaciteta da to vidi?
User avatar
thekupus
Posts: 6812
Joined: 25/06/2011 22:38

#72899 Re: SDA-All about

Post by thekupus »

Je li istina da asocijacija mladih SDA sutra organizuje proteste na gradilištu tunela Hranjen, zbog poskupljenja projekta koji je prvobitno trebao koštati 95 miliona, na preko 320 miliona maraka?
Je li istina da organizuju proteste pred zgradom televizije Herceg-Bosne kojoj su dodijeljena sredstva iz budžeta odlukom za koju je glasala SDA?
Je li istina da organizuju proteste na gradilištu autoputa na dionici od Pazarića do izlaza iz tunela Ivan, čija će izgradnja kasniti preko pola godine?

Znamo da nije istina, ali eto.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#72900 Re: SDA-All about

Post by putokaz1 »

Hakiz wrote: 13/05/2022 17:43
putokaz1 wrote: 13/05/2022 02:13
Nek Genjac predje u NIP sve mu je oprosteno
I Džaferović, pa i Izetbegović.

I zvijezda prelaznog roka: Asim.
Kakva je razlika u kriminalu,nepotizmu,lopovluku izmedju na jednoj strani Bakir Genjac Asim a na drugoj Kukic Campara Fahro,jedni su ostali SDA drugi su samo promjenili dres
Post Reply