SDA-All about

laik1981
Posts: 12895
Joined: 05/12/2012 13:04

#68276 Re: SDA-All about

Post by laik1981 »

mk ultra wrote: 25/10/2021 21:40
laik1981 wrote: 25/10/2021 21:34 Ide gnjida ko i babo mu da trguje drzavom. Ko njemu daje pravo da ide cetnicima spasavati guzove u ime bosnjaka. Gnjide ljigave.
To je najgore sto on nikakve moci u realnosti nema niti na jednom nivou, ali je samoproglaseni bosnjacki lider
A onda su tu mediji em klix em srbijanski
I na kraju vidis da su oni svi jedno
I da ce na kraju dotjerati do sukoba samo da ih se ne nogira

Bosnjaci su po milioniti put u historiji dokazali da za vlasti nisu.
Izetbegovici su obicne sluge srpske akademije nauka i umjetnosti. Krenes od Alijine prodaje drzave, preko bjesomucne pljacke i unistavanja privrede i industrije, pa preko izdaje kod revizije tuzbe protiv Srbije. Izetbegovici su veci cetnici od Vucica i Dodika zajedno. Bosnu i Bosnjake nije moglo zadesiti vece zlo od te ljigave i odvratne porodice.
User avatar
mk ultra
Posts: 19130
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#68277 Re: SDA-All about

Post by mk ultra »

Meni je najgire sto sam izgubio bilo kakav vid patriotizma i volje za ovom drzavom :(
Doslovno ravna crta
putokaz1
Posts: 12409
Joined: 31/05/2014 23:56

#68278 Re: SDA-All about

Post by putokaz1 »

Svi koji sad kritikuju Bakira
Neki iz DF
Neki iz GS
Neki iz SDP
Neki iz SBB
su s njim u koaliciji godinama čak i Trenutno snjim spavaju u koalicijama na svim nivoima
Tako da ''Trla Baba Lan'' da oni kritikuju svog koalicionog partnera :oops:
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#68279 Re: SDA-All about

Post by Iker C »

Kad god je tesko uvazeni predsjednik SDA Izetbegovic sve mora sam. U ime svih nas Bosnjaka otice sam u BG da dokaze Vucicu da se on i bosnjacki narod nisu prepali. Sva sreca pa imamo takvog lidera, zamislite da nas ne daj Boze zastupaju Konakovic ili Niksic.
Izetbegovic ce Vucicu reci da drzi dalje prste od Bosne jer bi mogao dobiti i po prstima i po..... :bih:
putokaz1
Posts: 12409
Joined: 31/05/2014 23:56

#68280 Re: SDA-All about

Post by putokaz1 »

Iker C wrote: 25/10/2021 22:30 Kad god je tesko uvazeni predsjednik SDA Izetbegovic sve mora sam. U ime svih nas Bosnjaka otice sam u BG da dokaze Vucicu da se on i bosnjacki narod nisu prepali. Sva sreca pa imamo takvog lidera, zamislite da nas ne daj Boze zastupaju Konakovic ili Niksic.
Izetbegovic ce Vucicu reci da drzi dalje prste od Bosne jer bi mogao dobiti i po prstima i po..... :bih:
Nije on Komšić da to kaže
User avatar
eltroxin
Posts: 2010
Joined: 30/08/2009 23:35

#68281 Re: SDA-All about

Post by eltroxin »

Samo da se upisem na temu, i da zazelim sve najgore sda govnima i glavnom im govnetu.
putokaz1
Posts: 12409
Joined: 31/05/2014 23:56

#68282 Re: SDA-All about

Post by putokaz1 »

eltroxin wrote: 25/10/2021 22:32 Samo da se upisem na temu, i da zazelim sve najgore sda govnima i glavnom im govnetu.
Ja bi tu dodao i bivšim tj dojučerašnjim SDA ovcima 1996-2018 :lol:
User avatar
Point.
Posts: 27506
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#68283 Re: SDA-All about

Post by Point. »

Ima li ovaj Bakir savjetnike, bilo ko da mu kaže da ne ispada tele i ne ide četniku na noge? Ne mogu da vjerujem koliko je glup lik da ne konta da ovim degradira državu i od nje pravi plemensku zajednicu.

Uostalom, šta on koji kurac ima uopšte ići, obični je predsjednik jedne stranke i ništa više.
User avatar
Tanqueray
Posts: 706
Joined: 06/08/2020 16:57

#68284 Re: SDA-All about

Post by Tanqueray »

mk ultra wrote: 25/10/2021 21:40 To je najgore sto on nikakve moci u realnosti nema niti na jednom nivou, ali je samoproglaseni bosnjacki lider
Nije on samoproglaseni, nego bosnjacki narod masovno glasa za SDA vec 30 godina.
User avatar
tandmand
Posts: 5652
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#68285 Re: SDA-All about

Post by tandmand »

Tanqueray wrote: 25/10/2021 22:53
mk ultra wrote: 25/10/2021 21:40 To je najgore sto on nikakve moci u realnosti nema niti na jednom nivou, ali je samoproglaseni bosnjacki lider
Nije on samoproglaseni, nego bosnjacki narod masovno glasa za SDA vec 30 godina.
Ta funkcija "lider Bošnjaka" ne postoji. Neka neko pokaže da je bio raspisan konkurs na tu funkciju, da je neko politički biran na tu funkciju, neki zakon ... bilo šta u pisanom obliku što ima pravnu težinu. Nema. Zero.
putokaz1
Posts: 12409
Joined: 31/05/2014 23:56

#68286 Re: SDA-All about

Post by putokaz1 »

Jel vi stvarno mislite da je Šefik Dž član Predsjedništva :roll:
homer2go
Posts: 544
Joined: 19/06/2018 22:45

#68287 Re: SDA-All about

Post by homer2go »

Elhamdulila, i Čovke spašen

https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... /211025152
Ima Bosne, bit će Bosne a i Hercegovine :bih: :bih:
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#68288 Re: SDA-All about

Post by pici »



:thumbup:
User avatar
tandmand
Posts: 5652
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#68289 Re: SDA-All about

Post by tandmand »

To da je predsjednik partije osoba sa kojom se sastaje i pregovara je komunistička praksa prošlog stoljeća.
Deng Xiaoping nije imao nikakve bitne formalne funkcije u Kini, čak ni u Komunističkoj partiji - ali je bio glavni.

Predsjednik Nixon se nije sastajao sa Predsjednikom Kine, nego sa Deng Xiaopingom. Zašto?
Zato što je upravljao svim procesima i što su ga Kinezi smatrali glavnim.

Je li Bakir Izetbegović nešto kao Deng Xiaoping?

Naravno da NE. Da sad ne nabrajamo razlike .... Dakle samoproglašeni "lider Bošnjaka", lažni car šćepan mali.
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#68290 Re: SDA-All about

Post by pici »

Bakir Izetbegović, predsjednik Stranke demokratske akcije (SDA) i predsjedavajući Doma naroda PSBiH razgovarao je danas sa Gabrielom Escobarom zamjenikom državnog sekretara SAD i izaslanikom State Departmenta za Zapadni Balkan o aktuelnoj situaciji u Bosni i Hercegovini.
ko ti daje za pravo da ti dajes prijedloge i pregovaras u ime KOGA... ko si jebem te u usta zvaljava pokvarena... ovo treba govnjivom motkom otjerat dok jos imamo vremena... ako ga i imamo...
User avatar
tandmand
Posts: 5652
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#68291 Re: SDA-All about

Post by tandmand »

pici wrote: 25/10/2021 23:35
Bakir Izetbegović, predsjednik Stranke demokratske akcije (SDA) i predsjedavajući Doma naroda PSBiH razgovarao je danas sa Gabrielom Escobarom zamjenikom državnog sekretara SAD i izaslanikom State Departmenta za Zapadni Balkan o aktuelnoj situaciji u Bosni i Hercegovini.
ko ti daje za pravo da ti dajes prijedloge i pregovaras u ime KOGA... ko si jebem te u usta zvaljava pokvarena... ovo treba govnjivom motkom otjerat dok jos imamo vremena... ako ga i imamo...
Dobro primjećeno. Nije u pitanju samo Vučić ...

Lažno predstavljanje, vaninstitucionalno djelovanje, ... zašto nereći rušenje države i preotimanje funkcije Predsjedništva, Parlamenta, Vlade.

Državni udar, gdje izabrani nisu smjenjeni, već kobajagi vrše funkciju.
detroit-mercy
Posts: 15982
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#68292 Re: SDA-All about

Post by detroit-mercy »

tandmand wrote: 25/10/2021 21:43 Ovako je Izrael neposredno prije Šestodnevnog rata bio deprimiran izjavama premijera Levi Eškola. Nakon nekog intervjua na radiju, narod i vojska su plakali i govorili "neće nas zar ovaj jadnik voditi u ratu, šta će biti s nama ..."

Dolazi do brzog prestrojavanja u vladi. Imenuje se general Moše Dajana za ministra odbrane, a Dajan odlučuje da preuzme inicijativu .. ostalo je istorija.
Zahiragi se smijesi mjesto ministra obrane :mrgreen: povedi nas Zaha u boj :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#68293 Re: SDA-All about

Post by pici »

Kruna mi s glave neće pasti ako odem u Beograd. Kanim razgovarati i postići ovo što sam kazao, da ne dođe do konflikta, da jedni druge bolje razumijemo, da uskladimo interes", izjavio je danas Izetbegović.
koja kruna umisljeno ridje govno, ti si predsjenik jedne stranke i u domu naroda, krsis ustav vise nego dodik... imali iko da podnese krivicnu prijavu za lazno predstavljanje i pregovaranje u ime koga, mozes u ime zelenih kartica al u moje ime NE.. NIKAD... MRŠ
konami666
Posts: 2393
Joined: 11/05/2015 21:57

#68294 Re: SDA-All about

Post by konami666 »

Hoce li žuto govno u Beograd ići AIR Srbijom ili će biti neki charter let organizovan? Pitam zbog krune da se ne ošteti a loše ceste po istočnoj Bosni
User avatar
tandmand
Posts: 5652
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#68295 Re: SDA-All about

Post by tandmand »

konami666 wrote: 26/10/2021 00:20 Hoce li žuto govno u Beograd ići AIR Srbijom ili će biti neki charter let organizovan? Pitam zbog krune da se ne ošteti a loše ceste po istočnoj Bosni
Bakirova inicijativa je na intelektualnom nivou one Rudolfa Heßa kada je sletio avionom u Britaniju.
jagugu
Posts: 1139
Joined: 28/07/2018 16:02

#68296 Re: SDA-All about

Post by jagugu »

pici wrote: 26/10/2021 00:00
Kruna mi s glave neće pasti ako odem u Beograd. Kanim razgovarati i postići ovo što sam kazao, da ne dođe do konflikta, da jedni druge bolje razumijemo, da uskladimo interes", izjavio je danas Izetbegović.
koja kruna umisljeno ridje govno, ti si predsjenik jedne stranke i u domu naroda, krsis ustav vise nego dodik... imali iko da podnese krivicnu prijavu za lazno predstavljanje i pregovaranje u ime koga, mozes u ime zelenih kartica al u moje ime NE.. NIKAD... MRŠ
Morao sam copy-paste jednu genijalnu pjesmicu u vezi ovog izdajnika koji je i posljednju trunku obraza i(ako je ikad imao) izgubio u reviziji tužbe i on je tako lično pomogao Srbiji da se izvuče. Isto Bakir ponavlja i sada kada ide na noge Vučiću kojeg Bake evo opet danas predstavlja u finom svjetlu. Nema sumnje da je Bakir najbolji srpski agent u BiH, pa tim povodom evo jedna pjesmica koju sam kopirao:

Pa ka'e:

KOS to kaže, KOS to laže Srbija je klala
Nije klala, nije klala
Fer je ratovala

Drma nam se, drma nam se
Sa Poljina cvijeće
Izdajnik je svaki Bošnjak
Ko sa KOS-om neće...


:bih:

Image
User avatar
House
Posts: 46560
Joined: 17/03/2010 15:36

#68297 Re: SDA-All about

Post by House »



never forget
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#68298 Re: SDA-All about

Post by pici »

bosnjacki vuk brankovic... ako nista onaj je izasao na megdan turkima pa pobjegao, ovaj nikad na megdan nije izasao nikome nego rasprodaje i krade koda mu je babovina i prĆija... nikad zaboravit i onu njegovu izjavu, hoce da nam otmu sarajevo, mi (SDO) smo ga branili i izgradili... ljigavac...
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#68299 Re: SDA-All about

Post by pici »

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić je prije prije tri dana rekao da ste Vi „lider Bošnjaka“ s kojim će on razgovarati u narednim sedmicama. Nažalost, Vi ste večeras javno odgovorili Vučiću na način da ste potvrdili da pristajete na takav razgovor. To je velika greška! Ustavnopravni sistem države Bosne i Hercegovine ne poznaje funkciju „lider Bošnjaka“, kao što ne poznaje ni funkcije „lider Srba“ i „lider Hrvata“. Ekvivalent funkciji predsjednika Srbije je Predsjedništvo BiH.



Dakle, s Vučićem treba da razgovaraju Željko Komšić i Šefik Džaferović, a ne Vi. Vaš odlazak u Beograd bilo bi degradiranje legalnih državnih organa Bosne i Hercegovine s nesagledivim posljedicama.
:thumbup: kome govorit, umisljenom babinom sincicu, koji je radi fotelje supruge blokirao pederaciju a u domove naroda delegirao svoje strateske partnere snsd i hdz, koji blokiraju drzavu i ucjenjuju, skupa sa ridjim govnarom...
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#68300 Re: SDA-All about

Post by Tempo »

Polu off topic, niko ne treba da razgovara sa vucicem.
Post Reply