SDA-All about

User avatar
DaysleepeR
Posts: 14612
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#74751 Re: SDA-All about

Post by DaysleepeR »

zlajaBHF wrote: 07/07/2022 10:13
DaysleepeR wrote: 06/07/2022 23:47

znaci ovisimo od dobre volje SDA a to nije totalitarizam
Pricamo o 1995

SDA je htjela demokratsko drustvo, sa svim slobodama koje takvo nosi. Sloboda govora kao prvo.
1995 je potpisan Dayton i SDA već tada sama nije mogla ništa.
Inače tebi je demokratija da ko je u SDA valja, a ko nije u SDA taj je izdajnik Bosne i bošnjaka, genocidaš, komunjara, krmojed, kako već u SDA nazivaju pripadnike drugih stranaka?

To ti je demokratija?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45479
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#74752 Re: SDA-All about

Post by Chmoljo »

DaysleepeR wrote: 07/07/2022 12:00
zlajaBHF wrote: 07/07/2022 10:13

Pricamo o 1995

SDA je htjela demokratsko drustvo, sa svim slobodama koje takvo nosi. Sloboda govora kao prvo.
1995 je potpisan Dayton i SDA već tada sama nije mogla ništa.
Inače tebi je demokratija da ko je u SDA valja, a ko nije u SDA taj je izdajnik Bosne i bošnjaka, genocidaš, komunjara, krmojed, kako već u SDA nazivaju pripadnike drugih stranaka?

To ti je demokratija?
nije bolan. to su njegove želje. a on demokratiju živi u Danskoj. :D
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#74753 Re: SDA-All about

Post by zlajaBHF »

DaysleepeR wrote: 07/07/2022 12:00
zlajaBHF wrote: 07/07/2022 10:13

Pricamo o 1995

SDA je htjela demokratsko drustvo, sa svim slobodama koje takvo nosi. Sloboda govora kao prvo.
1995 je potpisan Dayton i SDA već tada sama nije mogla ništa.
Inače tebi je demokratija da ko je u SDA valja, a ko nije u SDA taj je izdajnik Bosne i bošnjaka, genocidaš, komunjara, krmojed, kako već u SDA nazivaju pripadnike drugih stranaka?

To ti je demokratija?
SDA 1995. nije mogla? :-)

Ja tako ne gledam, to rade ovi koji zastupaju jednopartijski sistem.
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#74754 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

pa to su osnove ovog seljoberskog feuda. nije ni cudo sto ne zele u eu, jer da zele uradili bi bar nesto po tom pitajnu, ovako age u svom selu ima kolko ima, bice i vise akobogda inšalaa stobi reko dk.. :lol:
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#74755 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

ko zastupa jednopartijski sistem? o cemu ti pricas bolan? dokad cete lagat otvoreno? pa vi se ni boga ne bojite jer vjerujete u svoje lazi.. bruke jedne i sramote, vas problem je sto ovo nisu 60te ni 50te pa da nema interenta i da je narod vecinom nepismen..
sda ce crnim slobvima ostat upidsana u istoriji republike i bosnjackog naroda, samo polako, kad se izbije jedan stub,ide to kaskadno nizdbro...
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#74756 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

namjerno ukljucivanje malina respiratora da bi se dokazalo da vlajaju, na stetu zivota nasih gradjana!!!!
grijeh koji necete nikad saprat i crnim slovima ostat upisani u istojru republike i naroda!!!
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#74757 Re: SDA-All about

Post by zlajaBHF »

Sumire, izadji iz bunkera. Stalo je granatiranje :-)
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#74758 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Ambasador Michael Murphy: Korupcija u BiH je zarobila sistem

a ko su prvaci korupcije u bih??? zukic, asim, osic,a bakir, al sidi, nego sda.. ko je napravio 0 nula kilmetara autoputa za ovo 7 8 godina? sda!
kako se zove to sto sebija bez dokaza o dilpomi i dalje irektorica klinickog centra?
ko je dao hrvatima ministarstvo finansija i dom naroda? sda! ko je dao hrvatima recipocitet da svaki metar ceste u federaciji sjeverno mora biti i juzno u svkaom selu.. pa imamo modernije ceste po zapadnohercegovackim zabitima negoli izmedju 2 najvece bh regije sarajevskom i tuzlanskom ko je to omogucio? sda!
evo proziva ih i americki ambasador...
hocete korupcij u i propalu drzavu? glasajte onda i dalje za sda!
User avatar
Chisum
Posts: 4685
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#74759 Re: SDA-All about

Post by Chisum »

Podaci pokazali: BiH je druga najsiromašnija zemlja Evrope

"Bosna i Hercegovina je po standardu ispod 50 odsto evropskog prosjeka, odnosno 41 odsto i samo je bolje rangirana od Albanije koja ima standard 39 posto prosjeka u Evropskoj uniji", navodi se u podacima Eurostata, prenose Nezavisne.
Sta kazu odbjegle botine s buljama, onako, patriJotski, ankerovanim negdje na cafirskom Zapadu - "dok jedni laprdaju, drugi rade..."

E, al ga uradise, u picku materinu. :lol:

Sad kad minder-patriJote krenu da se vracaju, da uzivaju u plodovima svog tog mukotrpnog rada "prvih u BosnjOka"... nema je, ko svoje zemlje, jelte? :izet:
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#74760 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

aovaj patriota pobjeglica? a mene masisras jel??? puu ***** ** ******* **** ** *** ***** * ******
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#74761 Re: SDA-All about

Post by zlajaBHF »

sumirprimus wrote: 07/07/2022 12:28 Ambasador Michael Murphy: Korupcija u BiH je zarobila sistem

a ko su prvaci korupcije u bih??? zukic, asim, osic,a bakir, al sidi, nego sda.. ko je napravio 0 nula kilmetara autoputa za ovo 7 8 godina? sda!
kako se zove to sto sebija bez dokaza o dilpomi i dalje irektorica klinickog centra?
ko je dao hrvatima ministarstvo finansija i dom naroda? sda! ko je dao hrvatima recipocitet da svaki metar ceste u federaciji sjeverno mora biti i juzno u svkaom selu.. pa imamo modernije ceste po zapadnohercegovackim zabitima negoli izmedju 2 najvece bh regije sarajevskom i tuzlanskom ko je to omogucio? sda!
evo proziva ih i americki ambasador...
hocete korupcij u i propalu drzavu? glasajte onda i dalje za sda!
Nije za tebe politika.

Drzi se prenosa vijesti i snimaka na temi o Ukrajini, to ti ide :thumbup:
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#74762 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

zlajaBHF wrote: 07/07/2022 12:33
sumirprimus wrote: 07/07/2022 12:28 Ambasador Michael Murphy: Korupcija u BiH je zarobila sistem

a ko su prvaci korupcije u bih??? zukic, asim, osic,a bakir, al sidi, nego sda.. ko je napravio 0 nula kilmetara autoputa za ovo 7 8 godina? sda!
kako se zove to sto sebija bez dokaza o dilpomi i dalje irektorica klinickog centra?
ko je dao hrvatima ministarstvo finansija i dom naroda? sda! ko je dao hrvatima recipocitet da svaki metar ceste u federaciji sjeverno mora biti i juzno u svkaom selu.. pa imamo modernije ceste po zapadnohercegovackim zabitima negoli izmedju 2 najvece bh regije sarajevskom i tuzlanskom ko je to omogucio? sda!
evo proziva ih i americki ambasador...
hocete korupcij u i propalu drzavu? glasajte onda i dalje za sda!
Nije za tebe politika.

Drzi se prenosa vijesti i snimaka na temi o Ukrajini, to ti ide :thumbup:
drzi se ti pobjeglico politike u zemlji u koju si pobjego, pravi sdaovac, sta ti dodje onaj mulahusein???nama bi kapu krojio i mutikašio a vamo pvi guzove digo i pobjego,prava sda patriota, ala bakirov diverzant :lol: :lol: :lol: :evil:
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#74763 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

sda demokratija ala slako vs. mandza...
to ni tri gole k*** isperd pozorista ne mogu zamaglit :lol: :lol: :lol:
User avatar
Dozer
Posts: 28384
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#74764 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

jazzer wrote: 07/07/2022 11:40
Dozer wrote: 07/07/2022 11:30
Toliko i ja ponavljam sve isto, da su ENV politike sa SDA, HDZ i SNSD/SDS na celu, tj. bosnjacko-hrvatsko-srpska mantra etno-vjerskih podjela, zadnji ekser u mrtvackom sanduku/tabutu ove zemlje i normalnih gradjana.

Svako iole normalan ili je vec otisao, ili se sprema da ide, ili ce bar djecu poslati negdje vani. Ovdje ce za 5 godina biti samo uhljebi, nepismeni i polupismeni ENV glasaci, i mi stariji kojima je prekasno da se pokupimo negdje drugo.
Za mene je vjerovatno kasno da idem odavde sada ali vjeruj da odavno stedim za skolovanje djeteta vani.

Kada zavrsi srednju neka ide vani da studira i da se vise nikada ne vrati ovamo. Osim u posjete roditeljima.

Ja sam ratovao 3 godine, znam sta je rata i razaranje. Njemu to ne zelim. A ne zelim mu ni zivot kakav mi zivimo zadnjih 30 godina.
Ja sam jedan fax za jedno vec "odradio" vani, sad u toku ostalo. I onda neka se hvataju noge odavde, to je next step.
User avatar
Dozer
Posts: 28384
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#74765 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

zlajaBHF wrote: 07/07/2022 12:07
DaysleepeR wrote: 07/07/2022 12:00

1995 je potpisan Dayton i SDA već tada sama nije mogla ništa.
Inače tebi je demokratija da ko je u SDA valja, a ko nije u SDA taj je izdajnik Bosne i bošnjaka, genocidaš, komunjara, krmojed, kako već u SDA nazivaju pripadnike drugih stranaka?

To ti je demokratija?
SDA 1995. nije mogla? :-)

Ja tako ne gledam, to rade ovi koji zastupaju jednopartijski sistem.
Zlaja...bez ljutnje, ali ti nemas blage veze ni o cemu ovdje. Otisao si vjerovatno kao dijete, koje tek tad nije imalo pojma ni o cemu, a onda si valjda "dosao tobe" i sad se ovdje nama seres po glavi svojim nebulozama. A da sve sto napises jesu nebuloze i da nemas pojma ni o cemu, sasvim je jasno upravo iz tvojih pisanija.

Voli ti SDA i ono sto rade, niko ti ne brani, ali shvati da volis zlo i naopako.
Taj tvoj ALija je te '95 hladno prodao Srebrenicu, a onda jos hladnije samovoljno i bez icijeg odobrenja potpisao ukidanje Ustava RBiH (gradjanskog), i uvodjenje etno-vjerskog idiotluka koji mi ovdje zivimo vec 27 godina.

Istovremeno, ti zivis u uredjenoj drzavi i drustvu, gdje se sve zna sta i kako, a da pri tome nemas pojma kako ti se zove nacelnik opstine, vjerovatno ni predsjednik drzave.

Idi ba zivi svoj zivot tamo gdje vec jesi, i ne kenjaj nama ovdje o patriotizmu i slicnim budalastinama koje SDA tupi vec 32 godine. Mi vrlo dobro znamo sta taj njihov patriotizam znaci i kako ga sprovode, a ti nemas blage veze o tome.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#74766 Re: SDA-All about

Post by zlajaBHF »

Dozer wrote: 07/07/2022 12:47
zlajaBHF wrote: 07/07/2022 12:07

SDA 1995. nije mogla? :-)

Ja tako ne gledam, to rade ovi koji zastupaju jednopartijski sistem.
Zlaja...bez ljutnje, ali ti nemas blage veze ni o cemu ovdje. Otisao si vjerovatno kao dijete, koje tek tad nije imalo pojma ni o cemu, a onda si valjda "dosao tobe" i sad se ovdje nama seres po glavi svojim nebulozama. A da sve sto napises jesu nebuloze i da nemas pojma ni o cemu, sasvim je jasno upravo iz tvojih pisanija.

Voli ti SDA i ono sto rade, niko ti ne brani, ali shvati da volis zlo i naopako.
Taj tvoj ALija je te '95 hladno prodao Srebrenicu, a onda jos hladnije samovoljno i bez icijeg odobrenja potpisao ukidanje Ustava RBiH (gradjanskog), i uvodjenje etno-vjerskog idiotluka koji mi ovdje zivimo vec 27 godina.

Istovremeno, ti zivis u uredjenoj drzavi i drustvu, gdje se sve zna sta i kako, a da pri tome nemas pojma kako ti se zove nacelnik opstine, vjerovatno ni predsjednik drzave.

Idi ba zivi svoj zivot tamo gdje vec jesi, i ne kenjaj nama ovdje o patriotizmu i slicnim budalastinama koje SDA tupi vec 32 godine. Mi vrlo dobro znamo sta taj njihov patriotizam znaci i kako ga sprovode, a ti nemas blage veze o tome.
Ja se ne ljutim sto neko misli da nisam u pravu. Za razliku od mnogih od vas, imam izgradjenu demokratsku svijest, i svjestan sam da ljudi imaju razlicita razmisljanja i misljenja, kao rezultat postignutog znanja i svojih iskustava.

Koliko god ti mislio da sam ja u krivu, isto toliko ja mislim da si ti u krivu, cak i vise.

Vi mislite da je Sarajevo i bascarsija BiH.
Otidji u Srebrenicu, Prijedor, Prozor, Stolac pa prosipaj pricu FGR pricu.


U nasem drustvu postoji korupcija, ali ona postoji u svakoj organizaciji, stranci....Glavna kocnica napredka drzave nije korupcija, nego blokade naseg puta u EU. Tek nakon ulaska u EU mozemo ocekivati znacajniji napredak.
Nivo korupcije danas nam je na nivou naseg okruzenja, ni manje ni vise.....i takav je bio prije 50 godina, i bice i u narednih 50.

Da je alternnativa SDA gradila kampanju na prici o korupciji, ali u isto vrijeme na vaznim drzavnim temama tezila ka jedinstvenom stavu proBiH strane, i ja bi ih podrzao. Ali to nije slucaj. Oni pricaju o korupciji, a sa druge strane otvoreno staju na stranu Covica koji rusi drzavu. To samo lud moze podrzati !
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#74767 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

a ha imas izgradjenu demokratsku svijest, i zivis u takvom drustvu a nama zelis srednjovjekovni feud jel? pa gori si od sto jednog cetnika onda ako svom narodu zelis toliok zlo!

cuj na stran ucovica? hahah pa ko je koalicioni partner sve ove godine covicu? ko je covicu i hdzu dao ministarstvo fiansija, puteve? om naroda? ko?
nema ti demizgradjenu demokratsku svijest nego si tipicni sda bot, al ovajvanjski ko onaj mulahusein, najgora vrsta sdaovaca.
User avatar
Dozer
Posts: 28384
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#74768 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

zlajaBHF wrote: 07/07/2022 12:57 Ja se ne ljutim sto neko misli da nisam u pravu. Za razliku od mnogih od vas, imam izgradjenu demokratsku svijest, i svjestan sam da ljudi imaju razlicita razmisljanja i misljenja, kao rezultat postignutog znanja i svojih iskustava.

Koliko god ti mislio da sam ja u krivu, isto toliko ja mislim da si ti u krivu, cak i vise.

Vi mislite da je Sarajevo i bascarsija BiH.
Otidji u Srebrenicu, Prijedor, Prozor, Stolac pa prosipaj pricu FGR pricu.

U nasem drustvu postoji korupcija, ali ona postoji u svakoj organizaciji, stranci....Glavna kocnica napredka drzave nije korupcija, nego blokade naseg puta u EU. Tek nakon ulaska u EU mozemo ocekivati znacajniji napredak.
Nivo korupcije danas nam je na nivou naseg okruzenja, ni manje ni vise.....i takav je bio prije 50 godina, i bice i u narednih 50.

Da je alternnativa SDA gradila kampanju na prici o korupciji, ali u isto vrijeme na vaznim drzavnim temama tezila ka jedinstvenom stavu proBiH strane, i ja bi ih podrzao. Ali to nije slucaj. Oni pricaju o korupciji, a sa druge strane otvoreno staju na stranu Covica koji rusi drzavu. To samo lud moze podrzati !
Jesi li ti uopste svjestan sta lupetas....?

Zivis hiljade kilometara daleko, ali bolje od nas ovdje znas kako je ovdje? Jesi li fakat ozbiljan...?

Pa covjece...ti svakom recenicom dokazujes koliko nemas pojma ni o cemu ovdje, i da sve informacije koje imas, imas preko medija ala Hayat...

Nivo korupcije ovdje je ne-na-dje-biv. Postoji korupcija svugdje, to se slazemo, ali ovo sto rade SDA, HDZ i SNSD/SDS nema premca. To su sampioni jarane, koji svake godine iz budzeta poklepaju trecinu istog. Znas li koliko je to love? Znas li sta bi se sve moglo s tim uraditi, i sta se moglo uraditi u proteklih 15 godina? Nemas pojma, naravno, ali si spreman nama ovdje koji to zivimo i gledamo drzati slovo kako ti bolje znas...

Toliko samouvjeren moze biti samo neko ko je totalno neinformisan, a pri tome se ne moze pohvaliti ni inteligencijom.....

Ili si naprosto zlonamjerni bot... Postoji i mogucnost da si najobicniji zaludjenik koji ni ne zeli znati istinu, nego ces laprdati svoje ubjedjenje bez obzira na sve cinjenice.
Last edited by Dozer on 07/07/2022 13:11, edited 1 time in total.
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#74769 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

ili je dio alke, pa dobije za botovanje ovako ili onako.
kazu uhljebi, a gdje su privatne firme koje kao skakavci jedu budzet povoljnim ugovorima? milion je takvih..to su ti sto glume gazde po bih..
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#74770 Re: SDA-All about

Post by zlajaBHF »

Dozer wrote: 07/07/2022 13:07
zlajaBHF wrote: 07/07/2022 12:57 Ja se ne ljutim sto neko misli da nisam u pravu. Za razliku od mnogih od vas, imam izgradjenu demokratsku svijest, i svjestan sam da ljudi imaju razlicita razmisljanja i misljenja, kao rezultat postignutog znanja i svojih iskustava.

Koliko god ti mislio da sam ja u krivu, isto toliko ja mislim da si ti u krivu, cak i vise.

Vi mislite da je Sarajevo i bascarsija BiH.
Otidji u Srebrenicu, Prijedor, Prozor, Stolac pa prosipaj pricu FGR pricu.

U nasem drustvu postoji korupcija, ali ona postoji u svakoj organizaciji, stranci....Glavna kocnica napredka drzave nije korupcija, nego blokade naseg puta u EU. Tek nakon ulaska u EU mozemo ocekivati znacajniji napredak.
Nivo korupcije danas nam je na nivou naseg okruzenja, ni manje ni vise.....i takav je bio prije 50 godina, i bice i u narednih 50.

Da je alternnativa SDA gradila kampanju na prici o korupciji, ali u isto vrijeme na vaznim drzavnim temama tezila ka jedinstvenom stavu proBiH strane, i ja bi ih podrzao. Ali to nije slucaj. Oni pricaju o korupciji, a sa druge strane otvoreno staju na stranu Covica koji rusi drzavu. To samo lud moze podrzati !
Jesi li ti uopste svjestan sta lupetas....?

Zivis hiljade kilometara daleko, ali bolje od nas ovdje znas kako je ovdje? Jesi li fakat ozbiljan...?

Pa covjece...ti svakom recnicom dokazujes koliko nemas pojma ni o cemu ovdje, i da sve informacije koje imas, imas preko medija ala Hayat...

Nivo korupcije ovdje je ne-na-dje-biv. Postoji korupcija svugdje, to se slazmeo, ali ovo sto rade SDA, HDZ i SNSD/SDS nema premca. To su sampioni jarane, koji svake godine iz budzeta poklepaju trecinu istog. Znas li koliko je to love? ZNas li sta bi se sve moglo s tim uraditi, i sta se moglo uraditi u proteklih 15 godina? Nemas pojma, naravno, ali si spreman nama ovdje koji to zivimo i gledamo drzati slovo kako ti bolje znas...

Toliko samouvjeren moze biti samo neko ko je totalno neinformisan, a pri tome se ne moze pohvaliti ni inteligencijom.....
To sto ti zelis je utopija.... Korupcija ce biti i nakon SDA.
Korupcija u BiH je kao i u Srbiji, CG, Hrvatskoj, Makedoniji. Ni manje, ni vise. Moze se pomjerati malo, ali to je nivo koji ce biti i za 50 godina.

Nivo inteligencije ili znanja se po meni najbolje ogleda u tome da neko misli da ce alternativa SDA, koju cine Konakovic, Zvizdic, Radoncic, Kukic, Kasumovic, Hadzibajric i uz njih SDP i NS iskorijeniti korupciju, ili preporoditi BiH.
To ko misli je i vise nego plitak....
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#74771 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

btw bake odaje inteligencijom a i zgodan je jos i ratni veteran diverzant :lol: :lol: :lol: :-)
User avatar
SmokingMan
Posts: 18643
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#74772 Re: SDA-All about

Post by SmokingMan »

Voli čovjek SDA iz nekog razloga, to mu se ne može osporiti. Možda njemu nešto znači etno-nacionalizam kao možda najbolji pravac kojem bi se bošnjaci trebali kretati u budućnosti, kako se i kreću ostala dva konstitituivna naroda. Meni se tavkav stav ne sviđa, kao što se nekome ne sviđa moj realizam. :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#74773 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Image

pšojavila s slika na tviteru :lol: :lol: :lol: :evil:
to su ti din sda bosnjaci nema preko njih :lol:
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#74774 Re: SDA-All about

Post by zlajaBHF »

SmokingMan wrote: 07/07/2022 13:15 Voli čovjek SDA iz nekog razloga, to mu se ne može osporiti. Možda njemu nešto znači etno-nacionalizam kao možda najbolji pravac kojem bi se bošnjaci trebali kretati u budućnosti, kako se i kreću ostala dva konstitituivna naroda. Meni se tavkav stav ne sviđa, kao što se nekome ne sviđa moj realizam. :mrgreen:
U kojem pravcu ti mislis da bi se Bosnjaci trebali kretati?
Seyfo
Posts: 4336
Joined: 23/08/2011 14:12

#74775 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Pa dijaspora strogo SDA.
Ne žive oni SDA nego žive uređene sisteme, a puše priču koja im se servira.
Post Reply