SDA-All about

User avatar
LSD
Posts: 27293
Joined: 24/07/2007 08:26

#79151 Re: SDA-All about

Post by LSD »

Taman da prvi put čuje za SDA - svakoj iole inteligetnoj osobi je dovoljno samo da vidi pojave poput Seke ili Emira na ovim predizbornim seansama, da poslušaju šta poručuju sa govornice, te da odmah zaključe o kakvoj stranci i o kakvoj nenormalnoj politici se radi.

Normalna osoba ako drži do sebe jednostavno ne može glasati za takve spodobe.
Messier
Posts: 586
Joined: 06/10/2011 23:39

#79152 Re: SDA-All about

Post by Messier »

Logovan wrote: 27/09/2022 00:45
Messier wrote: 27/09/2022 00:25 Narod je istraumiran.
Igraju na zadnju kartu... vise nemaju sta da igraju.

Stradanje, genocid, bicete pokopani, vratite se stranci koja vas cuva.
Mi vas necemo ubiti, ostali su cetnici.

Zadnja karta, ko u beli, imas desetku, nije adut..bacas je jer moras, i nadas se da neko nema nesto jace.

Sad ih treba nagaziti
Ali ovo je samo dno.... :shock:
Nema nikakve granice, nikakvog stida, srama, nego daj nagovori se svega, spomeni narodu sve pa čak i ono najprljavije, dotakni samo dno, samo daj da pobijedimo.

E pa ne vjerujem matere mi... :run:
To skrupula nema.
Ovo huskanje, pominjanje masovnih grobnica je za krivicno gonjenje.
Toliku manipulaciju , a vidis i ti si reagirao sa " ne vjerujem , matere mi "..malo bi koji narod predeverao..a mi smo jos uvijek, doduse , samo bioloski zivi.
Al smo zivi. Dok disemo ima nade
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3382
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#79153 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

Ono što je uistinu strašno u ovom nastupu ove očito poremećene spodobe je činjenica da isto dolazi od strane onih koji su trasirali put Tomašice i svake druge masovne grobnice, onih koji su dodatno etnički očistili prostor RS-a, onih koji su zdušno pomagali u svakom mogućem smislu sistem i pojedince koji stoje iza zla počinjenog na prostoru istog, onih čiji je vrhunac bio izdaja svih nedužnih žrtava koje smo i koje još uvijek pronalazimo u masovnim grobnicama decenijama poslije rata - dovoljno je napisati REVIZIJA.

Naravno da i pored svega svaki onaj koji glasa za ove monstrume neće razmišljati o istom, njemu je to nebitno, to dokazuju i aplauzi ovoj doktorici opšte prakse koja je all over the sudden odlučila da se "bavi" politikom. Vjerovatno se radi o strahu, nema tu mjesta nikakvom drugom osjećaju, i nju a i njih sve je strah od poraza. Zato i ne prežu od svakog mogućeg načina da animiraju ono jada od ljudske vrste koji uopšte razmišlja da glasa za njih, naravno da su spremni i da kradu, krali su i do sada, ne samo na izborima, u tome su najbolji.

Kako biti indiferentan prema onima koji u životu a i ovdje na forumu "zastupaju" interese ovog zla, smeta im kad ih nazovem uvredljivim izrazom a činjenica je da nema dovoljno adekvatne riječi kojom bi ih opisao.

U istoj su mi ravni i svi oni koji su se slizali sa njima, nauštrb pozicija i fotelja koje su im i koje će im eventualno biti dodijeljene, ili si protiv ovog zla ili si isti kao i oni.
User avatar
Truba
Posts: 81781
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#79154 Re: SDA-All about

Post by Truba »

Moze li je sip izbaciti
User avatar
shbc
Posts: 3361
Joined: 20/07/2012 12:13

#79155 Re: SDA-All about

Post by shbc »

Logovan wrote: 27/09/2022 00:45
Messier wrote: 27/09/2022 00:25 Narod je istraumiran.
Igraju na zadnju kartu... vise nemaju sta da igraju.

Stradanje, genocid, bicete pokopani, vratite se stranci koja vas cuva.
Mi vas necemo ubiti, ostali su cetnici.

Zadnja karta, ko u beli, imas desetku, nije adut..bacas je jer moras, i nadas se da neko nema nesto jace.

Sad ih treba nagaziti
Ali ovo je samo dno.... :shock:
Nema nikakve granice, nikakvog stida, srama, nego daj nagovori se svega, spomeni narodu sve pa čak i ono najprljavije, dotakni samo dno, samo daj da pobijedimo.

E pa ne vjerujem matere mi... :run:
To ti uradi visedecenijska vladavina. Izgubis osjecaj za realnost, stid, osjecaj odgovornosti. Odavno su oni bahati sa svojim izjavama, tako je i krenuo tocak da se okrece protiv njih. Sada su se doveli u cosak iz kojeg nemaju gdje osim da pokusaju sa ovim.

Sve im se svelo na ovu pricu. Od "Njiha" i "dusmani su oni koji ne glasaju za SDA, preko papucara i "ovo me podsjeca na 91.", do ove krave.

U KS su pokrenuti procesi koji daju nadu za neku normalniju i pravedniju drzavu. Oni se vise toga boje nego gubitka vlasti. Ako u ovoj drzavi proradi sistem i pravosudje, vrlo su dobro svjesni da nisu samo pozicije izgubili, vec i sve sto su stekli i slobodu.
made_in_sarajevo
Posts: 5584
Joined: 06/05/2013 23:05

#79156 Re: SDA-All about

Post by made_in_sarajevo »

ZDRAVLJE NEMA CIJENU I OVA IZREKA NE SMIJE BITI FLOSKULA, ONA SE MORA PODRAZUMJEVATI ISTINOM!

Put pacijenta u domovima zdravlja mora biti optimiziran i skraćen. Tražićemo načine da se medicinski kadar proširi, neophodna oprema nabavi, otvori više područnih ambulanti. Time ćemo skratiti višesatno čekanje u domovima zdravlja i direktno unaprijediti kvalitet života naših Sarajlija.

Ja sam Faruk Selmanović i ovo pitanje će dobiti prioritetni status u mom skupštinskom djelovanju.

#farukselmanovic #sigurno #SDA
:lol: :lol: Jel to onaj program 100 000 za ventilator koji ne sluzi nicemu, onaj program kad je najgore bilo vas ministar nestane sa lica zemlje, onaj program gdje odes na kcus pa sve moras kupiti da bi se sultanija hvalila kako je ustedila pare, onaj program gdje ste stotine ljudili ubili za vrijeme korone.

Ono naslo pricati o domu zdravlja, cekanjima, rjesavanju problema :lol:

Tacno debili prepisuju program trojke, malo rijeci promjene, ubace selam i to je to
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#79157 Re: SDA-All about

Post by mirza_15 »

czhuay wrote: 27/09/2022 00:00
idi lijeci se kad vec nemas diplomu :run:
Još gori je govor Amora Mašovića. Imate ga na Facebook profilu Bisere Turković. Ja sam tog čovjeka cijenio dok nisam čuo ovaj govor. Bože sačuvaj.
User avatar
MuaDib
Posts: 4049
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#79158 Re: SDA-All about

Post by MuaDib »

Nestručnost za vrijeme Korone pod pokroviteljstvom SDA je napravilo poveću masovnu grobnicu i nikom ništa. Tako da ove izjave su podsvjesna grižnja savjesti ili ti fiksacija svog grijeha na druge.
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#79159 Re: SDA-All about

Post by Anquilla »

Kakav olos su ove perjanice SDA.
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#79160 Re: SDA-All about

Post by Anquilla »

mirza_15 wrote: 27/09/2022 07:48
Još gori je govor Amora Mašovića. Imate ga na Facebook profilu Bisere Turković. Ja sam tog čovjeka cijenio dok nisam čuo ovaj govor. Bože sačuvaj.


Au, nevjerovatno.
Od one rospije se manje-više očekivalo, ali ovo :roll:
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#79161 Re: SDA-All about

Post by mirza_15 »

Imena i prezimena djece ubijene u genocidu iskorištena za promociju političke stranke u predizbornom periodu. Užaš.
lacrima
Posts: 954
Joined: 29/07/2012 18:12

#79162 Re: SDA-All about

Post by lacrima »

Ovo je najodvratnija stvar koju sam cuo poslije dugo vremena. Od ovakve SDA me vise nista ne moze iznenaditi, ali od Amora Masovica nisam to ocekivao.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 10603
Joined: 10/03/2022 22:16

#79163 Re: SDA-All about

Post by ZoomZoomKiwi »

Ovi zeleni su totalno izgubili dodir sa stvarnošću.
Fuj
User avatar
drag_gost
Posts: 5538
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#79164 Re: SDA-All about

Post by drag_gost »

Ma oni idu na smetljiste historije. A onda u zatvor, kako rece Konakovic.
User avatar
pici
Posts: 43590
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#79165 Re: SDA-All about

Post by pici »

zeleni gmazovi cvile i skevču, nisu sigurni u pobjedu cim igraju na zadnju kartu a to su mrtvi iz rata i rat.Prosto nemaju sta dati, jer su sve popljackali i pokrali, ovi unjiHa glOsaci to je ista munafička fela ko i unjiHa gospodari.Uvjek je bilo ulizica i bitnut će al ovi su za ginisa.Zeleni termiti se koprcaju i ovo im je presudno il ce izgubiti vlOst za sva vremena a hoće il ce se uspet na begovske feudalne jasle i jahati jos generacijama.
Ovoliko koprcanje i kmečanje nisam ćuo ni od unjiHa sestrinske stranke HDZ.Oni imaju utabanu borgovsku masineriju, ovima sadaka minder tenderlijama se blizi kijametski dan.
User avatar
oldtajmer
Posts: 5052
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#79166 Re: SDA-All about

Post by oldtajmer »

Anquilla wrote: 27/09/2022 08:20
mirza_15 wrote: 27/09/2022 07:48
Još gori je govor Amora Mašovića. Imate ga na Facebook profilu Bisere Turković. Ja sam tog čovjeka cijenio dok nisam čuo ovaj govor. Bože sačuvaj.


Au, nevjerovatno.
Od one rospije se manje-više očekivalo, ali ovo :roll:
nisam mogao pogledati do kraja, jebo ih otac izopaceni fakat se vidi da im se um totalno pomracio :-)
User avatar
pici
Posts: 43590
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#79167 Re: SDA-All about

Post by pici »

czhuay wrote: 27/09/2022 00:00
idi lijeci se kad vec nemas diplomu :run:
Anquilla wrote: 27/09/2022 08:20
mirza_15 wrote: 27/09/2022 07:48
Još gori je govor Amora Mašovića. Imate ga na Facebook profilu Bisere Turković. Ja sam tog čovjeka cijenio dok nisam čuo ovaj govor. Bože sačuvaj.


Au, nevjerovatno.
Od one rospije se manje-više očekivalo, ali ovo :roll:
Placu nad grobovima mrtvih a obogatili se na njihovim kostima.Dno dna.FUJ.
giannibelif
Posts: 1989
Joined: 28/01/2017 22:11

#79168 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

Ovaj lešinar je još gori. Na pobijenim ljudima gradi političku karijeru. Iznenadio me, mislio sam da je shodno svemu viđenom kroz posao koji je radio, malo zdravijeg razuma, pameti i rasuđivanja.
User avatar
pici
Posts: 43590
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#79169 Re: SDA-All about

Post by pici »



Evo i lord chivasa i citiranje alje.Ima i o ankerima da je prvi stub vjera pa u birtiju na wuiski.Koja munafička govna.
semsasuljakovic
Posts: 2003
Joined: 02/08/2015 21:30

#79170 Re: SDA-All about

Post by semsasuljakovic »

Zaista skandalozan nastup.
Evo, ja sam razmišljao da glasam za Bakira, jer su ostala 2 kandidata gori od njega. Poslije ovog, Bakir je definitivno izgubio moj glas. Nažalost, jedino što mogu jeste poništiti glasački listić.
sumirprimus
Posts: 81634
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#79171 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Anquilla wrote: 27/09/2022 08:20
mirza_15 wrote: 27/09/2022 07:48
Još gori je govor Amora Mašovića. Imate ga na Facebook profilu Bisere Turković. Ja sam tog čovjeka cijenio dok nisam čuo ovaj govor. Bože sačuvaj.


Au, nevjerovatno.
Od one rospije se manje-više očekivalo, ali ovo :roll:
auu brATE JEL MOGUCE DA SMO TOLIKO MORALNO PoSRNULI,pa ovaj covjek zbog svega zBog funkcije posla koji je obavljao je morao u najmanju ruku biti apolitican, jer nisu stradali u ovom ratu clanovi sda, nego bosanci, bosnjaci, vjernici, ateisti, komunisti, seljaci, gradjani, ljudi svih profila. i ovak blatantno zarad izbora i glasova koristit muke i mrtve drzavljane zarad dnevnopolitickih mocvara blata i taloga. auuuu boli me k sta je radio, on je sad isti ko i oni, dno dna, bljak fuj, amore sram i stid da bude jbo te ...



na kraju krajeva ako bas hocete, osim za rat je potrebno dvoje, i ovo samo prije savih tih tomasica vculi kao poruku ,kao pravac kretanja. i sve ostalo.
bruka i sramota. i na cast im ako znaju za jnu uopste. masovicu dnodna!
Last edited by sumirprimus on 27/09/2022 09:13, edited 1 time in total.
User avatar
jazzer
Posts: 7216
Joined: 20/12/2004 14:44

#79172 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

Nije Bakir izgubio tvoj glas. Ako si ti naumio da glasas za Bakira nece jucerasnji skup promijeniti tvoje misljenje, da se ne lazemo.
semsasuljakovic
Posts: 2003
Joined: 02/08/2015 21:30

#79173 Re: SDA-All about

Post by semsasuljakovic »

jazzer wrote: 27/09/2022 09:13 Nije Bakir izgubio tvoj glas. Ako si ti naumio da glasas za Bakira nece jucerasnji skup promijeniti tvoje misljenje, da se ne lazemo.
Ako sam rekao da jeste promijenio, zašto tvrdiš suprotno?
User avatar
jazzer
Posts: 7216
Joined: 20/12/2004 14:44

#79174 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

Ako sve ono sto je SDA radila zadnjih 8 godina nije dovelo do toga da ti ne glasas za lidera tog cijelog projekta,
onda nece ni njihov jucerasnji skup.

Da ne spominjem sve ratne i poratne godine.

A i susgestijom da ces unistiti listic jer nemas za koga glasati ti ustvari glasas za SDA, tj. Bakira.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#79175 Re: SDA-All about

Post by Tempo »

sumirprimus wrote: 27/09/2022 09:13
Anquilla wrote: 27/09/2022 08:20



Au, nevjerovatno.
Od one rospije se manje-više očekivalo, ali ovo :roll:
auu brATE JEL MOGUCE DA SMO TOLIKO MORALNO PoSRNULI,pa ovaj covjek zbog svega zBog funkcije posla koji je obavljao je morao u najmanju ruku biti apolitican, jer nisu stradali u ovom ratu clanovi sda, nego bosanci, bosnjaci, vjernici, ateisti, komunisti, seljaci, gradjani, ljudi svih profila. i ovak blatantno zarad izbora i glasova koristit muke i mrtve drzavljane zarad dnevnopolitickih mocvara blata i taloga. auuuu boli me k sta je radio, on je sad isti ko i oni, dno dna, bljak fuj, amore sram i stid da bude jbo te ...



na kraju krajeva ako bas hocete, osim za rat je potrebno dvoje, i ovo samo prije savih tih tomasica vculi kao poruku ,kao pravac kretanja. i sve ostalo.
bruka i sramota. i na cast im ako znaju za jnu uopste. masovicu dnodna!
Gnjido
Post Reply