SDA-All about

elcaliente
Posts: 4530
Joined: 13/06/2012 15:52

#68476 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by elcaliente »

teodorfon wrote: 28/10/2021 01:48
elcaliente wrote: 27/10/2021 20:36

Pa eto neka ih i ima 7 miliona opet ih ima najvise na ovim prostorima.
Nemoj zaboraviti i ono sto se u zadnjem ratu ispostavilo kao velika prednost.
Srbi i Hrvati imaju brojniju dijasporu i dijasporu koja ima veci osjecaj patriotizma nego Bosnjacka dijaspora.
Pa eto turaka ima 80 i 7 milioma pa sta sad, trebaju imati drzavu do Karlovca? : -)

A ovo i dijaspori necu ni komentarisat, bezmislica.
Gledaj to regionalno.
Al nema veze,znam ja da je Bosnjama sve besmislica, zato ih i milke po glavi ko kerove kada dolaze velike politicke odluke.
Sve je besmislica, imati jak patriotizam, imati u regionu 7 miliona ljudi, imati jaku dijasporu koja gaji ideju velike Srbije, Hrvatske ili Albanije.
Sve je besmislica.
Hajmo na kafu, dudlati nargilu pa cemo onda u Njemacku prati guzice i odreci se Bosanskog pasosa radi sopstvenih kompleksa.
Sve je besmislica i Bosnjaci su upravo u ovoj poziciji jer isti ne zasluzuju ni jedan procent boljitka.
Izabrali su sami ovu poziciju.
Cemu frka.
Last edited by elcaliente on 30/10/2021 22:30, edited 5 times in total.
User avatar
@mba
Posts: 3208
Joined: 22/08/2011 12:57
Location: Çanakkale

#68477 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by @mba »

elcaliente wrote: 30/10/2021 14:10
teodorfon wrote: 28/10/2021 01:48

Pa eto turaka ima 80 i 7 milioma pa sta sad, trebaju imati drzavu do Karlovca? : -)

A ovo i dijaspori necu ni komentarisat, bezmislica.
Gledaj to regionalno.
Al nema veze znam ja da je Bosnjama sve besmislica, zato ih i mille po glavi ko kerove kada dolaze velike politicke odluke.
Sve je besmislica, imati jak patriotizam, imati u regionu 7 milionu ljudi, imati jaku dijasporu koja gaji ideju velike Srbije, Hrvatske ili Albanije.
Sve je besmislica.
Hajmo na kafu, dudlati nargilu pa cemo onda u Njemacku prati guzice i odereci se Bosansog pasosa radi sopstvenih kompleksa.
Sve je besmislica i Bosnjaci su upravo u ovoj poziciji jer isti ne zasluzuju ni jedan procent boljitka.
Izabrali su samo ovu poziciju.
Cemu frka.

u sridu :thumbup:
88Sioux
Posts: 1876
Joined: 21/05/2020 08:15

#68478 Re: SDA-All about

Post by 88Sioux »

Sva trojica ste Bošnjaci kolko je i papa.

- Priželjkujemo glas srpskog naroda u Bosni i Hercegovini koji ne želi učestvovati u produbljivanju etničkih podjela, koje dalje pogoduju destabilizaciji i neizvjesnosti. Želimo pravednu i prosperitetnu državu u kojoj niko ni nad kim neće dominirati i gdje će razvojne i ekonomske teme potisnuti podjele i konflikte - zaključci su koji su danas usvojeni.
Razumno. :thumbup:
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#68479 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

Nego...gdje su nam u svemu ovome danas sve one silne SDA pariJote....?
Sva ona silna udruzenja boraca...?
Svrakici i slicne "velicine"...?
Bakir, diverzant iz potaje....?
SDA, svjetski poznati "pokretaci i organizatori otpora"...?

Eh...tako je to kad iza rata na vlast dodju pobjegulje, podrumasi, trezorasi i dimijasi, ratni logisticari, polupismeni visocki piljari i razni eminentni ratni profiteri... sve se raspadne na prvi signal iole ozbiljnijeg problema.

Sad se ocekuje istup prvog zeta u Bosnjaka (sve mi se cini da je ispravnije reci Bolesnjaka), da nam saopsti kako ce on, sa svojim puncem, nekadasnjim trezorskim diverzantom, stati na celo odbrane svog naroda i drzave.
Pretpostavlja se da ce odmah preuzeti armijsku logistiku, a prvi korak ce biti obezbjedjivanje moralne podrske pomocu svojih nekadasnjih (a mozda i sadasnjih) radnica iz Njemacke.
User avatar
kokakolas
Posts: 1417
Joined: 15/03/2008 21:35

#68480 Re: SDA-All about

Post by kokakolas »

Ma ja sam siguran da je nas Bakson potpuno spreman na sve scenarije. Samo se drzi one Sun Cu Wu-ove, koji je jos u 6. vijeku napisao: „Sve vojne taktike zasnovane su na prevari: zato sposobni treba da se prave da su nesposobni, a mocni da se prave nejaki“ :izet:
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#68481 Re: SDA-All about

Post by Droog »

kokakolas wrote: 30/10/2021 20:59 Ma ja sam siguran da je nas Bakson potpuno spreman na sve scenarije. Samo se drzi one Sun Cu Wu-ove, koji je jos u 6. vijeku napisao: „Sve vojne taktike zasnovane su na prevari: zato sposobni treba da se prave da su nesposobni, a mocni da se prave nejaki“ :izet:
Prejako
:lol: :thumbup:
User avatar
dembele
Posts: 2723
Joined: 19/06/2014 09:15

#68482 Re: SDA-All about

Post by dembele »

Ma nema zima dok nas Bake vodi.
Memo Haljevac je u završnoj fazi izrade slike "Bakir predvodi narod".
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#68483 Re: SDA-All about

Post by putokaz1 »

A sada Vijesti iz Budućnosti
''Eselam Alejkom Braćo i Sestre,Ja sam Novi član Predsjedništva iz reda Bošnjačkog naroda
imamo 9 zastupnika na nivou BH
Novalić ostaje Premijer FBIH
Sa 3 Poslanika najjača smo Nesrpska stranka u RS-u
U koaliciju idemo sa svojim stalnim i stolnim partnerima SNSD HDZ SBIH SBB DF GS... ali i sa nekim iz Građanskih stranaka koji su odlučili nama preći''
03.10.2022 Bakir I.
Opet Greška ili.... :run:
izvrsni direktor
Posts: 9120
Joined: 20/12/2018 16:11

#68484 Re: SDA-All about

Post by izvrsni direktor »

tandmand wrote: 30/10/2021 13:24
izvrsni direktor wrote: 30/10/2021 13:07 I niko vise ne prica o respiratorima, nenabavljanju vakcina, sekinoj diplomi, umrlim na ukc...bravo sda, bravo glupi narode..
Ovako ce do izbora o ratu trabunjat, i narod sa mozgom zlatne ribice ce da bude uz sda i dodika
Izbora ako bude
Sda i dodik ako procijene da i pored ratne retorike nemaju velikih sansi, izbora nece biti
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#68485 Re: SDA-All about

Post by zlajaBHF »

Dozer wrote: 30/10/2021 19:58 Nego...gdje su nam u svemu ovome danas sve one silne SDA pariJote....?
Sva ona silna udruzenja boraca...?
Svrakici i slicne "velicine"...?
Bakir, diverzant iz potaje....?
SDA, svjetski poznati "pokretaci i organizatori otpora"...?

Eh...tako je to kad iza rata na vlast dodju pobjegulje, podrumasi, trezorasi i dimijasi, ratni logisticari, polupismeni visocki piljari i razni eminentni ratni profiteri... sve se raspadne na prvi signal iole ozbiljnijeg problema.

Sad se ocekuje istup prvog zeta u Bosnjaka (sve mi se cini da je ispravnije reci Bolesnjaka), da nam saopsti kako ce on, sa svojim puncem, nekadasnjim trezorskim diverzantom, stati na celo odbrane svog naroda i drzave.
Pretpostavlja se da ce odmah preuzeti armijsku logistiku, a prvi korak ce biti obezbjedjivanje moralne podrske pomocu svojih nekadasnjih (a mozda i sadasnjih) radnica iz Njemacke.
O cemu ti?

SDA i SDP su jedine dvije stranke koje imaju kapacitet da pregovaraju o ustavnim promjenama.

SBB, NP, NiP bi nas sustra sve prodali, samo za dozivnotnu vlast u KS. Stranci a i neprijatelji BiH samo cekaju da ovi preuzmu vlast. Kako bi se brzo nasao zajednicki jezik, nebi im trebalo ni 2 dana pregovora.
User avatar
drndalo
Posts: 22735
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#68486 Re: SDA-All about

Post by drndalo »

Za razliku od SDA koja nas uspjesno brani?
Erebor
Posts: 24
Joined: 26/10/2021 18:44

#68487 Re: SDA-All about

Post by Erebor »



Zlo
User avatar
Styling
Posts: 12500
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#68488 Re: SDA-All about

Post by Styling »

pici wrote: 30/10/2021 13:20
izvrsni direktor wrote: 30/10/2021 13:07 I niko vise ne prica o respiratorima, nenabavljanju vakcina, sekinoj diplomi, umrlim na ukc...bravo sda, bravo glupi narode..
Ovako ce do izbora o ratu trabunjat, i narod sa mozgom zlatne ribice ce da bude uz sda i dodika
:thumbup:

zato mladi sdO stoje na braniku otadzbine, cekajuci svoj red da nastave pljackat, ubijat i vlOdat ovim glOpim nOrodom... sve go seljober...MRŠ
SJEDNICA PREDSJEDNIŠTVA
Mladi SDA poručili građanima da trebaju biti ohrabreni političkom borbom ove stranke
Je li ove Zildzic predvodi?
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#68489 Re: SDA-All about

Post by Tempo »

Erebor wrote: 31/10/2021 11:28

Zlo

ovaj je isto smece. bez obzira o cemu baljezga u videu. rodjeni otac mu je zabranio da o politici prica u kuci.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#68490 Re: SDA-All about

Post by Tempo »

putokaz1 wrote: 31/10/2021 08:14 A sada Vijesti iz Budućnosti
''Eselam Alejkom Braćo i Sestre,Ja sam Novi član Predsjedništva iz reda Bošnjačkog naroda
imamo 9 zastupnika na nivou BH
Novalić ostaje Premijer FBIH
Sa 3 Poslanika najjača smo Nesrpska stranka u RS-u
U koaliciju idemo sa svojim stalnim i stolnim partnerima SNSD HDZ SBIH SBB DF GS... ali i sa nekim iz Građanskih stranaka koji su odlučili nama preći''
03.10.2022 Bakir I.
Opet Greška ili.... :run:
jesil ti ikad radio test inteligencije?
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#68491 Re: SDA-All about

Post by pici »

Styling wrote: 31/10/2021 16:35
pici wrote: 30/10/2021 13:20

:thumbup:

zato mladi sdO stoje na braniku otadzbine, cekajuci svoj red da nastave pljackat, ubijat i vlOdat ovim glOpim nOrodom... sve go seljober...MRŠ

Je li ove Zildzic predvodi?
ne zna se vise ko pije ko placa u sdO... totalno im je rasulo, poslije odlaska mnogih kadrova i sad se pokusava popunit nesposobnih mladjim kadrovima koji ne znaju dvije recenice sastavit a da babo ih ne aminuje... ne znaju kud su posli ni dje su dosli... sta ti treba vise kad kantonalnu skupstinu predvodi dvojac veprova devic-zahiragic... mores mislit koliko su nisko pali...
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#68492 Re: SDA-All about

Post by pici »

Tempo wrote: 31/10/2021 16:42
putokaz1 wrote: 31/10/2021 08:14 A sada Vijesti iz Budućnosti
''Eselam Alejkom Braćo i Sestre,Ja sam Novi član Predsjedništva iz reda Bošnjačkog naroda
imamo 9 zastupnika na nivou BH
Novalić ostaje Premijer FBIH
Sa 3 Poslanika najjača smo Nesrpska stranka u RS-u
U koaliciju idemo sa svojim stalnim i stolnim partnerima SNSD HDZ SBIH SBB DF GS... ali i sa nekim iz Građanskih stranaka koji su odlučili nama preći''
03.10.2022 Bakir I.
Opet Greška ili.... :run:
jesil ti ikad radio test inteligencije?
Razgovaraju Mujo i Suljo:
Mujo reče:
• Suljo, čuo sam da si se oženio!
• Jesam! - odgovori Suljo.
• Pa za koju? - upita Mujo.
• Pa gledaj 'vako: ja njih četiri stavio u liniju da im uradim test inteligencije: pitam prvu kol'ko je 2 i 2? - ona kaže 4. Vidim ja da je pametna, matematičarka ... Pitam isto drugu, ona kaže nekad četiri, nekad pet ... Vidim ja filozofkinja, nema šta! Pitam isto treću, a ona mi odgovori: Kako ti, Suljo, hoćeš, tol'ko je! ... vidim ja iz dobre porodice, ima poštovanje ...
• Pa koju si onda izabr'o? - znatiželjno će Mujo.
• Pa, onu četvrtu, sa najvećim sisama! - odgovori Suljo.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#68493 Re: SDA-All about

Post by Tempo »

pici wrote: 31/10/2021 17:18
Styling wrote: 31/10/2021 16:35

Je li ove Zildzic predvodi?
ne zna se vise ko pije ko placa u sdO... totalno im je rasulo, poslije odlaska mnogih kadrova i sad se pokusava popunit nesposobnih mladjim kadrovima koji ne znaju dvije recenice sastavit a da babo ih ne aminuje... ne znaju kud su posli ni dje su dosli... sta ti treba vise kad kantonalnu skupstinu predvodi dvojac veprova devic-zahiragic... mores mislit koliko su nisko pali...
ovako nesto:

Image
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#68494 Re: SDA-All about

Post by Iker C »

O uvazenom Salki Zildzicu lose pisu samo neostvareni ljudi. Mali samo podsjetnik da je Salko Zildzic visestruki svjetski i evropski sampion, mozda i najveci sportsita BiH u historiji. :bih:
Uvazeni Salko Zildzic je imao ponude iz Japana da ide tamo i da za visemilionske cifre obucava djecu borilackim vjestinama ali je on iz patriotskih razloga ostao u svojoj Tuzli u svojoj BiH.
Danas je uvazeni Salko Zildzic "vojnik" BiH koji ne da ni pedalj nase zemlje a vjerujte da neprijatelji imaju respekt prema njemu.
Danas Slako Zildzic svojom elokvencijom rusi stereotipe o sportistima kao neobrazovanim ljudima i SDA to cijeni.
Ono sto je uvazeni zastupnik Zahiragic u KS, to je nas Salko u Tuzli, pravi predstavnik naroda i borac za pravdu i postenje.
Vjerujte da ce se Salko izboriti protiv dusmana i da ce ih " nokautirati" bas kao sto je to cinio svojevremeno u ringu protiv mrskog Ninica u antologijskim mecevima koje smo mi pratili bez daha na najboljoj tv Hayat tv...
Slobodno mogu reci da Salko SDA a SDA je BiH. :bih:
zippoo87
Posts: 15361
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#68495 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

Iker C wrote: 31/10/2021 17:44 O uvazenom Salki Zildzicu lose pisu samo neostvareni ljudi. Mali samo podsjetnik da je Salko Zildzic visestruki svjetski i evropski sampion, mozda i najveci sportsita BiH u historiji. :bih:
Uvazeni Salko Zildzic je imao ponude iz Japana da ide tamo i da za visemilionske cifre obucava djecu borilackim vjestinama ali je on iz patriotskih razloga ostao u svojoj Tuzli u svojoj BiH.
Danas je uvazeni Salko Zildzic "vojnik" BiH koji ne da ni pedalj nase zemlje a vjerujte da neprijatelji imaju respekt prema njemu.
Danas Slako Zildzic svojom elokvencijom rusi stereotipe o sportistima kao neobrazovanim ljudima i SDA to cijeni.
Ono sto je uvazeni zastupnik Zahiragic u KS, to je nas Salko u Tuzli, pravi predstavnik naroda i borac za pravdu i postenje.
Vjerujte da ce se Salko izboriti protiv dusmana i da ce ih " nokautirati" bas kao sto je to cinio svojevremeno u ringu protiv mrskog Ninica u antologijskim mecevima koje smo mi pratili bez daha na najboljoj tv Hayat tv...
Slobodno mogu reci da Salko SDA a SDA je BiH. :bih:
:lol: :lol: :lol:
Kakav panj...sta panj,opanak :lol:
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#68496 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

zlajaBHF wrote: 31/10/2021 11:06
Dozer wrote: 30/10/2021 19:58 Nego...gdje su nam u svemu ovome danas sve one silne SDA pariJote....?
Sva ona silna udruzenja boraca...?
Svrakici i slicne "velicine"...?
Bakir, diverzant iz potaje....?
SDA, svjetski poznati "pokretaci i organizatori otpora"...?

Eh...tako je to kad iza rata na vlast dodju pobjegulje, podrumasi, trezorasi i dimijasi, ratni logisticari, polupismeni visocki piljari i razni eminentni ratni profiteri... sve se raspadne na prvi signal iole ozbiljnijeg problema.

Sad se ocekuje istup prvog zeta u Bosnjaka (sve mi se cini da je ispravnije reci Bolesnjaka), da nam saopsti kako ce on, sa svojim puncem, nekadasnjim trezorskim diverzantom, stati na celo odbrane svog naroda i drzave.
Pretpostavlja se da ce odmah preuzeti armijsku logistiku, a prvi korak ce biti obezbjedjivanje moralne podrske pomocu svojih nekadasnjih (a mozda i sadasnjih) radnica iz Njemacke.
O cemu ti?

SDA i SDP su jedine dvije stranke koje imaju kapacitet da pregovaraju o ustavnim promjenama.

SBB, NP, NiP bi nas sustra sve prodali, samo za dozivnotnu vlast u KS. Stranci a i neprijatelji BiH samo cekaju da ovi preuzmu vlast. Kako bi se brzo nasao zajednicki jezik, nebi im trebalo ni 2 dana pregovora.
A, o cemu ti, svega ti...? Gdje ja spomenuh ikakve pregovore i dogovore...? SDA ima.kapacitet samo da kamci sadaku gdje god moze, i kukumavce zqpadu i Erdoganu.
I da klepa svoj narod po usima, to se podrazumijeva.

Oni da su imali ikakav kapacitet za dogovore i pregovore, zajedno sa.SDP-om, napravili bi od BiH odavno normalnu drzavu. Imali su do sad 25 godina za to. Jesu li? Naravno da nisu. Znas li zasto nisu?
User avatar
muha_sa
Posts: 128479
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#68497 Re: SDA-All about

Post by muha_sa »

Dozer wrote: 31/10/2021 19:38
zlajaBHF wrote: 31/10/2021 11:06
O cemu ti?

SDA i SDP su jedine dvije stranke koje imaju kapacitet da pregovaraju o ustavnim promjenama.

SBB, NP, NiP bi nas sustra sve prodali, samo za dozivnotnu vlast u KS. Stranci a i neprijatelji BiH samo cekaju da ovi preuzmu vlast. Kako bi se brzo nasao zajednicki jezik, nebi im trebalo ni 2 dana pregovora.
A, o cemu ti, svega ti...? Gdje ja spomenuh ikakve pregovore i dogovore...? SDA ima.kapacitet samo da kamci sadaku gdje god moze, i kukumavce zqpadu i Erdoganu.
I da klepa svoj narod po usima, to se podrazumijeva.

Oni da su imali ikakav kapacitet za dogovore i pregovore, zajedno sa.SDP-om, napravili bi od BiH odavno normalnu drzavu. Imali su do sad 25 godina za to
. Jesu li? Naravno da nisu. Znas li zasto nisu?
:thumbup:
User avatar
Tanqueray
Posts: 706
Joined: 06/08/2020 16:57

#68498 Re: SDA-All about

Post by Tanqueray »

Sad svi protiv SDA, a 90% onih koj su imali pravo glasa 1990 je glasalo za SDA :oops:
User avatar
muha_sa
Posts: 128479
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#68499 Re: SDA-All about

Post by muha_sa »

Tanqueray wrote: 31/10/2021 20:19 Sad svi protiv SDA, a 90% onih koj su imali pravo glasa 1990 je glasalo za SDA :oops:
Kako znaš :? neko ti prico na nekom sijelu :?
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#68500 Re: SDA-All about

Post by Droog »

Tanqueray wrote: 31/10/2021 20:19 Sad svi protiv SDA, a 90% onih koj su imali pravo glasa 1990 je glasalo za SDA :oops:
Kako samo trolas
Post Reply