SDA-All about

User avatar
Project Ashe
Posts: 637
Joined: 26/03/2021 14:15

#60726 Re: SDA-All about

Post by Project Ashe »

foxlife wrote: 23/04/2021 10:37 vidim poceo si vec o tome cetnici napadaju eto ih na vracama
i onda pocnes pricu ma ko prica o prizivanju rata
volim kad vas uhvatim u licemjernosti
Ma ovi SDA miševi su se pogubili totalno u ovom novom vremenu i poretku, tačno se vidi da ih je vrijeme pregazilo.
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#60727 Re: SDA-All about

Post by pici »

ma kakvi misevi, misevi su institucija za ove gnjidave pokvarene seoske varalice... najveci sljam je u sdO, a ovi sto glOsaju za iste mogu se staviti u ravan sa idiotima...
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31543
Joined: 16/04/2011 18:46

#60728 Re: SDA-All about

Post by skafiskafsnjak »

foxlife wrote: 23/04/2021 10:22
Hank Paldum wrote: 23/04/2021 10:19
foxlife wrote: 23/04/2021 10:00
prizivaju ga bakir dodik i sl

boli kurac bakira i ostale sta misle ljudi u srebrenici bijeljini foci
oni to prizivaju zbog sebe a ne zbog nekih granica i sl
da bakir nije u govnima prizivao bi rat sljedece godine kad su izbori al posto tonu moraju prizivati ove godine

jebe trojka bakira ne vadi a mali stanivukovic drzi vazelin dok dodik kuka

samo sto su raja se opametila pa vide to pa im ne pije vode ta prica osim sto vi dijasporci doljevate ulje na vatru i oni koji su na budzetima i sl kojima odgovara sda vlast
Je li Bakir i Dodik drže one slovenačke novine i hrvatski Index? Jesu li Kojović, Schwarz-Schilling i Milo Đukanović SDA igrači?
Može li iko od tebe i ostalih preći preko ponosa i priznati "U ovih 26 godina sam se naslušao svakakvih gluposti, prijetnji i navodnog zveckanja oružjem pa sam imun na gluposti, šuplje i predizborne pa sam bio imun i na ovu priču ali kada su počeli se oglašavati osobe koje nemaju nikakve koristi od Bakira i Dodika pa ću ako išta bar ću imati ozbiljniji pristup ovoj temi iako ne vjerujem u rat" ilo se bojiš uništiti ugled kao anonimni forumaš.
Kakav Draško i vazelin? Pa Draško po svojoj priči i ideologiji bi da je bio 1992. postupio kao svi Srbi koji su prijetili nestankom Bošnjaka i osnovali rs.
Jah, ovi guze iz Trojke (vidjelo se po Travniku ali vama je BiH ionako samo Sarajevo) a Draško drži vazelin, to kao svi skupa učestvuju u gangbangu a Draško ne želi uopšte biti u istom krevetu sa Trojkom i nama niti želi isti sex. Niti uzima Trojku za ozbiljno niti dešavanja u Sarajevu i Federaciji, ako će ikome držati vazelin onda ako je vezano za desšavanja u Srbiji.
jebo mater kako vi volite izvrnuti pricu
jah sad je slusanja 26 godina tih prica glupost a do sada svaki put vi ste pricali vidite hoce da nam ruse drzavu i sl a ustvari svaki poziv na rat od rata na ovamo je bila zastita svojih guzica od nekog kriminala

necete jos dugo nacionalisti odzvonilo vam je
Pa bola to im je politika od rata do danas...strah utjerati ljudima.... Ako nema SDA nema.Bosne.bla bla..nacionalizam....

Stoka kriminalna.

Hans
..treci put te pitam. Hoces otici braniti BiH ako zapuca ?
User avatar
Project Ashe
Posts: 637
Joined: 26/03/2021 14:15

#60729 Re: SDA-All about

Post by Project Ashe »

skafiskafsnjak wrote: 23/04/2021 11:06
foxlife wrote: 23/04/2021 10:22
Hank Paldum wrote: 23/04/2021 10:19
Je li Bakir i Dodik drže one slovenačke novine i hrvatski Index? Jesu li Kojović, Schwarz-Schilling i Milo Đukanović SDA igrači?
Može li iko od tebe i ostalih preći preko ponosa i priznati "U ovih 26 godina sam se naslušao svakakvih gluposti, prijetnji i navodnog zveckanja oružjem pa sam imun na gluposti, šuplje i predizborne pa sam bio imun i na ovu priču ali kada su počeli se oglašavati osobe koje nemaju nikakve koristi od Bakira i Dodika pa ću ako išta bar ću imati ozbiljniji pristup ovoj temi iako ne vjerujem u rat" ilo se bojiš uništiti ugled kao anonimni forumaš.
Kakav Draško i vazelin? Pa Draško po svojoj priči i ideologiji bi da je bio 1992. postupio kao svi Srbi koji su prijetili nestankom Bošnjaka i osnovali rs.
Jah, ovi guze iz Trojke (vidjelo se po Travniku ali vama je BiH ionako samo Sarajevo) a Draško drži vazelin, to kao svi skupa učestvuju u gangbangu a Draško ne želi uopšte biti u istom krevetu sa Trojkom i nama niti želi isti sex. Niti uzima Trojku za ozbiljno niti dešavanja u Sarajevu i Federaciji, ako će ikome držati vazelin onda ako je vezano za desšavanja u Srbiji.
jebo mater kako vi volite izvrnuti pricu
jah sad je slusanja 26 godina tih prica glupost a do sada svaki put vi ste pricali vidite hoce da nam ruse drzavu i sl a ustvari svaki poziv na rat od rata na ovamo je bila zastita svojih guzica od nekog kriminala

necete jos dugo nacionalisti odzvonilo vam je
Pa bola to im je politika od rata do danas...strah utjerati ljudima.... Ako nema SDA nema.Bosne.bla bla..nacionalizam....

Stoka kriminalna.

Hans
..treci put te pitam. Hoces otici braniti BiH ako zapuca ?
Naravno da će braniti BiH u 3 oklopnoj mehanizovanoj minkenskoj brigadi, i ti svašta pitaš, cccccc.
User avatar
drug_profi
Posts: 50612
Joined: 16/07/2012 16:00

#60730 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Sigma90 wrote: 23/04/2021 08:48
drug_profi wrote: 23/04/2021 00:51 Samo ovaj zakon o Srebrenici vam je fino zakajlao, ha?
Sta cemo sad?
Moze pojasnjenje ovog zakona. Upratio sam samo malo sa strane.
I ja sam samo fusnote upratio, ali je suština da je to konkretna materijalna podrška prijavljivanju boravišta u Srebrenici. Ako hoćeš - i povratka.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31543
Joined: 16/04/2011 18:46

#60731 Re: SDA-All about

Post by skafiskafsnjak »

Project Ashe wrote: 23/04/2021 11:11 Naravno da će braniti BiH u 3 oklopnoj mehanizovanoj minkenskoj brigadi, i ti svašta pitaš, cccccc.
Pitam ga vec treci put...ne znam jel ne vidi ili ignorise :D

Ja sam isto u Minkenu... Prvo sto bih uradio, ne daj Boze u slucaju belaja, kupio bih karte svojima da dodju kod mene :lol:
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#60732 Re: SDA-All about

Post by pici »

Image


evega sdO privjesak postenjacina...

PRIZNAO KRIVICU
Bivši vijećnik iz Novog Grada Hasan Hodžić osuđen na godinu dana zatvora zbog primanja mita

"Nikada nisam uzeo nijednu marku, ja sam pošten čovjek", da bi sada prihvatio krivicu i sporazumno prihvatio godinu dana zatvora.
to su te patrijote sdO podguzne muhe...

Image
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#60733 Re: SDA-All about

Post by foxlife »

skafiskafsnjak wrote: 23/04/2021 11:13
Project Ashe wrote: 23/04/2021 11:11 Naravno da će braniti BiH u 3 oklopnoj mehanizovanoj minkenskoj brigadi, i ti svašta pitaš, cccccc.
Pitam ga vec treci put...ne znam jel ne vidi ili ignorise :D

Ja sam isto u Minkenu... Prvo sto bih uradio, ne daj Boze u slucaju belaja, kupio bih karte svojima da dodju kod mene :lol:
kupi i meni pa ti se oduzim :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31543
Joined: 16/04/2011 18:46

#60734 Re: SDA-All about

Post by skafiskafsnjak »

foxlife wrote: 23/04/2021 11:15
skafiskafsnjak wrote: 23/04/2021 11:13
Project Ashe wrote: 23/04/2021 11:11 Naravno da će braniti BiH u 3 oklopnoj mehanizovanoj minkenskoj brigadi, i ti svašta pitaš, cccccc.
Pitam ga vec treci put...ne znam jel ne vidi ili ignorise :D

Ja sam isto u Minkenu... Prvo sto bih uradio, ne daj Boze u slucaju belaja, kupio bih karte svojima da dodju kod mene :lol:
kupi i meni pa ti se oduzim :D

Organizovat cu autobus. Od mene dosta .
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#60735 Re: SDA-All about

Post by foxlife »

skafiskafsnjak wrote: 23/04/2021 11:18
foxlife wrote: 23/04/2021 11:15
skafiskafsnjak wrote: 23/04/2021 11:13

Pitam ga vec treci put...ne znam jel ne vidi ili ignorise :D

Ja sam isto u Minkenu... Prvo sto bih uradio, ne daj Boze u slucaju belaja, kupio bih karte svojima da dodju kod mene :lol:
kupi i meni pa ti se oduzim :D

Organizovat cu autobus. Od mene dosta .
moze ti imas kafu od mene dosta :lol:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31543
Joined: 16/04/2011 18:46

#60736 Re: SDA-All about

Post by skafiskafsnjak »

foxlife wrote: 23/04/2021 11:19
skafiskafsnjak wrote: 23/04/2021 11:18
foxlife wrote: 23/04/2021 11:15
kupi i meni pa ti se oduzim :D

Organizovat cu autobus. Od mene dosta .
moze ti imas kafu od mene dosta :lol:
Mislio si me navuci, a ?
Gdje da popijem.kafu vamo? Zatvoreno sve ima godina :lol:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#60737 Re: SDA-All about

Post by foxlife »

skafiskafsnjak wrote: 23/04/2021 11:27
foxlife wrote: 23/04/2021 11:19
skafiskafsnjak wrote: 23/04/2021 11:18


Organizovat cu autobus. Od mene dosta .
moze ti imas kafu od mene dosta :lol:
Mislio si me navuci, a ?
Gdje da popijem.kafu vamo? Zatvoreno sve ima godina :lol:
sumnjas u respovu kafu?
ne brini respo ti obezbjedi kafu u bilo kojem gradu u svijetu

al da ne skrecemo s teme
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#60738 Re: SDA-All about

Post by dustaban »

drug_profi wrote: 23/04/2021 08:43 Moze se i tako reci, ali ljudi cine domovinu. Stid me sta smo uradili jer pred ocima svakog normalnog i ja sam kriv za to.
:thumbup:
ovdje si me sasvim dotakeo :mrgreen:

Dakle nema sta ovdje ne valja, ali mene je sad zaista, ali zaista, SRAMOTA u ime "politickog Sarajeva". Nista tu ne valja, a tu nam je sve.

Ja se bukvalno nocu budim iz kosmara "Selamim te SEBIIIIIIIIIIIIIIIIIJA, ti si uvela reda..."
Takav sunovrat pameti i morala je nezabiljezen. Materemi je podnosljivija dinastija Kim od Izetbegovic begovata.

A tek respiratori. Dodikovi lopovluci su plemenita vjestina spram ovog zlocina. Krasti u pandemiji i direktno se igrati sa ljudskim zivotima... pa to mogu samo sejtani.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#60739 Re: SDA-All about

Post by Hank Paldum »

foxlife wrote: 23/04/2021 10:37 vidim poceo si vec o tome cetnici napadaju eto ih na vracama
i onda pocnes pricu ma ko prica o prizivanju rata
volim kad vas uhvatim u licemjernosti
Kakva priča i kakva licemjernost?
Napisao si da se bliži kraj nacionalistima jer između ostalog Draško drži vazelin a ja sam te samo podsjetio da je i Draško nacionalista.
Ako se bliži kraj nacionalistima a navijaš da umjesto nacionaliste dođe drugi nacionalista zašto bi navijao za pad nacionaliste ako bi opet bilo isto?

Šta je za tebe nacionalista?

Neko kao Draško Stanivuković koji negira genocid, smatra crnogorski jezik izmišljenim, smatra haški sud gdje su osuđeni mladič i karadžić političkim sudom, gdje za vrijeme njegovog mandata kao gradonačelnik Banjaluke taj grad nije ništa više bosanskohercegovački a manje srpski nego pod Dodikom, koji je izjavio da je ideološki bliži Dodiku nego Bogićeviću očito za tebe nije nacionalista čim za njega navijaš da sruši nacionaliste.

Stranke poput SDSa i PDPa koji negiraju genocid u Srebrenici, osuđuju presude karadžića i mladića, koji genocidni entitet smatraju obrambeno-otadžbinskim i protive se skidanju ploče karadžiću i negiraju državne praznike očito za tebe isto nisu nacionalisti?

Znači tvoj jedini problem je u Dodiku jer krade, da je pošteniji ti ne bi imao problem sa njegovim nacionalizmom jer nemaš problem sa ovim gore navedenim.
I ti se našao pisati o licemjerstvu?
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#60740 Re: SDA-All about

Post by foxlife »

Hank Paldum wrote: 23/04/2021 11:44
foxlife wrote: 23/04/2021 10:37 vidim poceo si vec o tome cetnici napadaju eto ih na vracama
i onda pocnes pricu ma ko prica o prizivanju rata
volim kad vas uhvatim u licemjernosti
Kakva priča i kakva licemjernost?
Napisao si da se bliži kraj nacionalistima jer između ostalog Draško drži vazelin a ja sam te samo podsjetio da je i Draško nacionalista.
Ako se bliži kraj nacionalistima a navijaš da umjesto nacionaliste dođe drugi nacionalista zašto bi navijao za pad nacionaliste ako bi opet bilo isto?

Šta je za tebe nacionalista?

Neko kao Draško Stanivuković koji negira genocid, smatra crnogorski jezik izmišljenim, smatra haški sud gdje su osuđeni mladič i karadžić političkim sudom, gdje za vrijeme njegovog mandata kao gradonačelnik Banjaluke taj grad nije ništa više bosanskohercegovački a manje srpski nego pod Dodikom, koji je izjavio da je ideološki bliži Dodiku nego Bogićeviću očito za tebe nije nacionalista čim za njega navijaš da sruši nacionaliste.

Stranke poput SDSa i PDPa koji negiraju genocid u Srebrenici, osuđuju presude karadžića i mladića, koji genocidni entitet smatraju obrambeno-otadžbinskim i protive se skidanju ploče karadžiću i negiraju državne praznike očito za tebe isto nisu nacionalisti?

Znači tvoj jedini problem je u Dodiku jer krade, da je pošteniji ti ne bi imao problem sa njegovim nacionalizmom jer nemaš problem sa ovim gore navedenim.
I ti se našao pisati o licemjerstvu?
opet ti bacas pricu na nesto sto uopste nisam rekao al tebi odgovara
to je upravo ono sto pricam volis ti prebaciti pricu na cetnike rat ili bila sto o ratu kad ti ne odgovara
dzaba je tebi to ostalo objasnjavati kad se vrtis samo u krugu
opozicija unistava drzavu i sda brani drzavu od cetnika itd i to je tvoja sva prica
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#60741 Re: SDA-All about

Post by Hank Paldum »

foxlife wrote: 23/04/2021 11:46
Hank Paldum wrote: 23/04/2021 11:44
foxlife wrote: 23/04/2021 10:37 vidim poceo si vec o tome cetnici napadaju eto ih na vracama
i onda pocnes pricu ma ko prica o prizivanju rata
volim kad vas uhvatim u licemjernosti
Kakva priča i kakva licemjernost?
Napisao si da se bliži kraj nacionalistima jer između ostalog Draško drži vazelin a ja sam te samo podsjetio da je i Draško nacionalista.
Ako se bliži kraj nacionalistima a navijaš da umjesto nacionaliste dođe drugi nacionalista zašto bi navijao za pad nacionaliste ako bi opet bilo isto?

Šta je za tebe nacionalista?

Neko kao Draško Stanivuković koji negira genocid, smatra crnogorski jezik izmišljenim, smatra haški sud gdje su osuđeni mladič i karadžić političkim sudom, gdje za vrijeme njegovog mandata kao gradonačelnik Banjaluke taj grad nije ništa više bosanskohercegovački a manje srpski nego pod Dodikom, koji je izjavio da je ideološki bliži Dodiku nego Bogićeviću očito za tebe nije nacionalista čim za njega navijaš da sruši nacionaliste.

Stranke poput SDSa i PDPa koji negiraju genocid u Srebrenici, osuđuju presude karadžića i mladića, koji genocidni entitet smatraju obrambeno-otadžbinskim i protive se skidanju ploče karadžiću i negiraju državne praznike očito za tebe isto nisu nacionalisti?

Znači tvoj jedini problem je u Dodiku jer krade, da je pošteniji ti ne bi imao problem sa njegovim nacionalizmom jer nemaš problem sa ovim gore navedenim.
I ti se našao pisati o licemjerstvu?
opet ti bacas pricu na nesto sto uopste nisam rekao al tebi odgovara
to je upravo ono sto pricam volis ti prebaciti pricu na cetnike rat ili bila sto o ratu kad ti ne odgovara
dzaba je tebi to ostalo objasnjavati kad se vrtis samo u krugu
opozicija unistava drzavu i sda brani drzavu od cetnika itd i to je tvoja sva prica
Pa napisao si sam kako Trojka jebe SDA u Sarajevu a Draško drži vazelin vezano za Dodika i onda si napisao da je odzvonilo nacionalistima.
Jedini razlog zasto su četnici došli sa moje strane jeste zato što sam postavio fotografiju jer se na njoj Draško nalazi kao dokaz da je nacionalista (uz to dodaj još par njegovih izjava).
Znači ne smatraš Draška nacionalistom čim navijaš za njega da sruši nacionalistu?
Šta od toga ja tvrdim šta ti ustvari nikada nisi rekao? Sve stoji na stranici 2431.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#60742 Re: SDA-All about

Post by foxlife »

Hank Paldum wrote: 23/04/2021 12:01
foxlife wrote: 23/04/2021 11:46
Hank Paldum wrote: 23/04/2021 11:44
Kakva priča i kakva licemjernost?
Napisao si da se bliži kraj nacionalistima jer između ostalog Draško drži vazelin a ja sam te samo podsjetio da je i Draško nacionalista.
Ako se bliži kraj nacionalistima a navijaš da umjesto nacionaliste dođe drugi nacionalista zašto bi navijao za pad nacionaliste ako bi opet bilo isto?

Šta je za tebe nacionalista?

Neko kao Draško Stanivuković koji negira genocid, smatra crnogorski jezik izmišljenim, smatra haški sud gdje su osuđeni mladič i karadžić političkim sudom, gdje za vrijeme njegovog mandata kao gradonačelnik Banjaluke taj grad nije ništa više bosanskohercegovački a manje srpski nego pod Dodikom, koji je izjavio da je ideološki bliži Dodiku nego Bogićeviću očito za tebe nije nacionalista čim za njega navijaš da sruši nacionaliste.

Stranke poput SDSa i PDPa koji negiraju genocid u Srebrenici, osuđuju presude karadžića i mladića, koji genocidni entitet smatraju obrambeno-otadžbinskim i protive se skidanju ploče karadžiću i negiraju državne praznike očito za tebe isto nisu nacionalisti?

Znači tvoj jedini problem je u Dodiku jer krade, da je pošteniji ti ne bi imao problem sa njegovim nacionalizmom jer nemaš problem sa ovim gore navedenim.
I ti se našao pisati o licemjerstvu?
opet ti bacas pricu na nesto sto uopste nisam rekao al tebi odgovara
to je upravo ono sto pricam volis ti prebaciti pricu na cetnike rat ili bila sto o ratu kad ti ne odgovara
dzaba je tebi to ostalo objasnjavati kad se vrtis samo u krugu
opozicija unistava drzavu i sda brani drzavu od cetnika itd i to je tvoja sva prica
Pa napisao si sam kako Trojka jebe SDA u Sarajevu a Draško drži vazelin vezano za Dodika i onda si napisao da je odzvonilo nacionalistima.
Jedini razlog zasto su četnici došli sa moje strane jeste zato što sam postavio fotografiju jer se na njoj Draško nalazi kao dokaz da je nacionalista (uz to dodaj još par njegovih izjava).
Znači ne smatraš Draška nacionalistom čim navijaš za njega da sruši nacionalistu?
Šta od toga ja tvrdim šta ti ustvari nikada nisi rekao? Sve stoji na stranici 2431.
ja da tebi objasnjavam sta sam ja rekao uzaludno je jer si ti shvatio kako tebi odgovara a ne kako je napisano
to sto ti ne kontas neke stvari su do tebe i ne zelim da te ja sada ucim nekim stvarima
ja sam odgovoran za ono sto sam napisao a ne za ono sto si ti shvatio
to sto si povezao draska i trojku je do tebe ne do mene
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#60743 Re: SDA-All about

Post by Hank Paldum »

foxlife wrote: 23/04/2021 10:19 mali stanivukovic drzi vazelin dok dodik kuka
foxlife wrote: 23/04/2021 10:19 necete jos dugo nacionalisti odzvonilo vam je
Image

Nijedno slovo nije izmjenjeno u tvom komentaru, kao što si rekao ti si odgovoran za stvari koje pišeš.
Ovo si napisao i neka svako shvati kako želi.
Pretpostavljam da si mislio i onda Stranku za BiH a ja pogrešno shvatio da misliš na SDS.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#60744 Re: SDA-All about

Post by foxlife »

Hank Paldum wrote: 23/04/2021 12:12
foxlife wrote: 23/04/2021 10:19 mali stanivukovic drzi vazelin dok dodik kuka
foxlife wrote: 23/04/2021 10:19 necete jos dugo nacionalisti odzvonilo vam je
Image

Nijedno slovo nije izmjenjeno u tvom komentaru, kao što si rekao ti si odgovoran za stvari koje pišeš.
Ovo si napisao i neka svako shvati kako želi.
Pretpostavljam da si mislio i onda Stranku za BiH a ja pogrešno shvatio da misliš na SDS.
evo vidis sta si ti uradio povezao si dvije stvari koje uopste nisu povezane
a to sam rekao i post iznad
tvoj spin je da povezujes nesto sto tebi odgovara
zato je tebi dzaba objasnjavati jer ces se presaltati kako opozicija unistava drzavu
da li zbog ogranicenosti da li zbog bezobrazluka u branjenju sda kriminala je sasvim svejedno

ja bih mogao tebe povezati sa cetnicima jer su oni danas najveci zagovaraci dejtona al necu jer nisam beskicmenjak kao sda trolovi
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#60745 Re: SDA-All about

Post by Sigma90 »

Daj ljudi sto vodite raspravu sa tom sda podrigusom. Samo ga podjeb... kao sto to @pici radi i dosta za njega. Neka svojim kolegama viljuskarima u beblingenu objasnjava sta je sda.
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#60746 Re: SDA-All about

Post by pici »

Sigma90 wrote: 23/04/2021 12:20 Daj ljudi sto vodite raspravu sa tom sda podrigusom. Samo ga podjeb... kao sto to @pici radi i dosta za njega. Neka svojim kolegama viljuskarima u beblingenu objasnjava sta je sda.
:mrgreen:

Image
User avatar
drug_profi
Posts: 50612
Joined: 16/07/2012 16:00

#60747 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Nama bi trebao jedan nosač aviona u armiji.
Hank, možeš li nositi avion?
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#60748 Re: SDA-All about

Post by Hank Paldum »

foxlife wrote: 23/04/2021 12:16
Hank Paldum wrote: 23/04/2021 12:12
foxlife wrote: 23/04/2021 10:19 mali stanivukovic drzi vazelin dok dodik kuka
foxlife wrote: 23/04/2021 10:19 necete jos dugo nacionalisti odzvonilo vam je
Image

Nijedno slovo nije izmjenjeno u tvom komentaru, kao što si rekao ti si odgovoran za stvari koje pišeš.
Ovo si napisao i neka svako shvati kako želi.
Pretpostavljam da si mislio i onda Stranku za BiH a ja pogrešno shvatio da misliš na SDS.
evo vidis sta si ti uradio povezao si dvije stvari koje uopste nisu povezane
a to sam rekao i post iznad
tvoj spin je da povezujes nesto sto tebi odgovara
zato je tebi dzaba objasnjavati jer ces se presaltati kako opozicija unistava drzavu
da li zbog ogranicenosti da li zbog bezobrazluka u branjenju sda kriminala je sasvim svejedno

ja bih mogao tebe povezati sa cetnicima jer su oni danas najveci zagovaraci dejtona al necu jer nisam beskicmenjak kao sda trolovi
Pa evo ovo je povezano. Ako si protiv nacionalista zasto navijaš za Draška protiv Dodika? Zašto bi uopšte navijao za jednog od njih ako su oba nacionalisti?
Kontradiktoran si.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3382
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#60749 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

Ima li danas šta novoga osim spina eto četnika, trojka je sranje, jebo vas Draško, SDA rules i sl.?

Davno napisah da većih neprijatelja narodu i državi od SDA nema, od momenta njihovog ozvaničenja pa do dana današnjeg. Na našu žalost radi se o činjenicama a ne viđenju nekog pukog bezimenog forumaša i kako vrijeme odmiče sve se više toga otkriva i potvrđuje činjenično stanje.

Pogubnost bošnjačke "politike" zastupane ovom najjačom strankom u bošnjaka nas je i dovela do ovoga, jedinstva bošnjačkog korpusa naprosto nema jer istima to nikada i nije bio cilj. Da im to jeste bio cilj usudio bih se reći da bi mi do sada imali koliko-toliko funkcionalnu državu i barem na jednom dijelu njene teritorije pravedno i zdravo društvo. "Formulacija da ti je narod preči od SDA nanosi štetu i tebi i stranci. Stranka ti drži leđa, imenuje te, brani te kao porodica." - sasvim dovoljno govori o svemu. Pogrešno bi bilo smatrati da je ovo stav najvećeg od svih bošnjaka otkako je on na čelu istih, ovo je njihov stav od samog postanka, narod i država ne mogu biti ispred stranke. U vremena dok su neki drugi bili na čelu stranke i pored najbolje volje da se istima oda pijetet i priznanje za "sve dobro" koje su učinili možemo pronaći bezbroj primjera koje potvrđuju da je "stranka ispred naroda i države".

O njihovom kadroviranju i saradnji sa "strateškim partnerima" bi se zaista dali napisati kilometri teksta. Bilo je pokušaja raznih novinara da se istraže vladajuće dinastije unutar SDA i čak i ono malo što su uspjeli zagrebati ispod površine otkriva, ja bih rekao montruoznost, izgrađene mreže uhljeba i generalnu povezanost svih onih strana koje rade protiv naroda i države. Nikakve tu razlike nema između rahmetli Alije i Sulje Tihića odnosno Bakira. Mi obični smrtnici najčešće nismo svjesni mase tih ljudi, neke po prezimenima možemo eventualno dovesti u vezu a neki jednostavno prolaze ispod radara. Neki će reći da se rahmetli Suljo Tihić razlikovao od Izetbegovića jer je odradio pozitivnih stvari za državu ali samo podatak da Anvar Tihić (jedan od sinova) nakon Uprave za indirektno oporezivanje prelazi u EP HZ H-B dovoljno govori sam za sebe.

Što neko napisa, ovo protiv čega se mi borimo je građeno 30 godina i vrlo teško će se isto poraziti ali se ne treba predavati. Nama jednostavno nema napretka sve dok se ovaj uspostavljeni sistem ne poruši do temelja i društvo počne graditi na zdravim osnovama.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#60750 Re: SDA-All about

Post by foxlife »

Hank Paldum wrote: 23/04/2021 12:33
foxlife wrote: 23/04/2021 12:16
Hank Paldum wrote: 23/04/2021 12:12

Image

Nijedno slovo nije izmjenjeno u tvom komentaru, kao što si rekao ti si odgovoran za stvari koje pišeš.
Ovo si napisao i neka svako shvati kako želi.
Pretpostavljam da si mislio i onda Stranku za BiH a ja pogrešno shvatio da misliš na SDS.
evo vidis sta si ti uradio povezao si dvije stvari koje uopste nisu povezane
a to sam rekao i post iznad
tvoj spin je da povezujes nesto sto tebi odgovara
zato je tebi dzaba objasnjavati jer ces se presaltati kako opozicija unistava drzavu
da li zbog ogranicenosti da li zbog bezobrazluka u branjenju sda kriminala je sasvim svejedno

ja bih mogao tebe povezati sa cetnicima jer su oni danas najveci zagovaraci dejtona al necu jer nisam beskicmenjak kao sda trolovi
Pa evo ovo je povezano. Ako si protiv nacionalista zasto navijaš za Draška protiv Dodika? Zašto bi uopšte navijao za jednog od njih ako su oba nacionalisti?
Kontradiktoran si.
dzaba tebi objasnjavati
nije povezano al ti to ne kontas

eto hansa
Post Reply