SDA-All about

zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#74726 Re: SDA-All about

Post by zlajaBHF »

Dok jedni laprdaju, drugi rade :thumbup:

Bravo za Dzaferovica :bih:
Ustavni sud Bosne i Hercegovine je po zahtjevu predsjedavajućeg Predsjedništva Bosne i Hercegovine Šefika Džaferovića jučer donio odluku kojom je privremeno suspendiran Zakon o lijekovima i medicinskim sredstvima RS.

Tim povodom reagirao je lider stranke SDA Bakir Izetbegović koji je u posjeti Briselu.



"Ustavni sud BiH je po apelaciji predsjedavajućeg Predsjedništva Bosne i Hercegovine Šefika Džaferovića u srijedu donio odluku kojom je suspendovan Zakon o lijekovima i medicinskim sredstvima RS.

Radi se o novoj pobjedi Pravnog savjeta SDA, koji je kreirao niz apelacija kojima su spriječeni napadi na ustavnopravni poredak i imovinu države Bosne i Hercegovine iz entiteta RS", rekao je Izetbegović u obraćanju novinarima.
sumirprimus
Posts: 81693
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#74727 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

cuj rade pa imaju izvrsnu vlast u urakamaznas li ti sta pricas :lol: :-)
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#74728 Re: SDA-All about

Post by zlajaBHF »

sumirprimus wrote: 07/07/2022 11:03 Image

realno al samo realno, "ovo" su nam potrurili ko premijera zadnjih 7 8 godina...
kazu lice koje govori tisucu rijeci... :oops:
jel moguce danema boljeg i pametnijeg o oog? kakav je ovo petokolonas u redovima vlade fbih???
Nazivati tog covjeka petokolonasom je grijeh....
tindbe
Posts: 1358
Joined: 04/02/2020 20:46

#74729 Re: SDA-All about

Post by tindbe »

bravo!!!
zbog ove velike pobjede ja ostajem u BiH!!!!!
pa ko ne bi porodicu dizao u ovakvom prospektu koji ostavljaju iza sebe zeleni žohari?
sumirprimus
Posts: 81693
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#74730 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

jasta neg je petokolonas, sjedi na optuzenickoj klupi a idalje drzi prste na nasim milijardama svakodnevno, sta je nego petokolonas bez obraza i srama, sam je davno trebo ponudit ostavku dok se proces ne okonca...
al sdaovac je to,ne prestaje do pojave konjske glave u postelji :oops: ee ovo nije iz filma kum nego sdaovska zbilja :lol: :evil:
User avatar
dembele
Posts: 2759
Joined: 19/06/2014 09:15

#74731 Re: SDA-All about

Post by dembele »

Svima nam je još u sjećanju "pobjeda" Pravnog savjeta SDA prilikom tužbe BiH protiv Srbije.
Srbija se neće oporaviti ni u narenih 100 godina.
sumirprimus
Posts: 81693
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#74732 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

mislis izdaja republike bih od strane bakira i sda?
da izdaja!
da ne pricmao da je lik zbog one vjestice prodavo vlast i sta je moro koalicionim partnerima hdz..u i snsdu il j e i to irma baralija prodala?
il je kifla kriv sto sebija nije izbcila svoju diplomu na sunce?
heeej zena bez diplome direktor klinickog centra :lol: :lol: :lol:
i nekom pricate o korupciji i parama, malo avdo istrazuje osmica ga aktivirio haman pred izbore opet u zastitu svekolike sda :lol:
Last edited by sumirprimus on 07/07/2022 11:16, edited 1 time in total.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#74733 Re: SDA-All about

Post by zlajaBHF »

sumirprimus wrote: 07/07/2022 11:10 jasta neg je petokolonas, sjedi na optuzenickoj klupi a idalje drzi prste na nasim milijardama svakodnevno, sta je nego petokolonas bez obraza i srama, sam je davno trebo ponudit ostavku dok se proces ne okonca...
al sdaovac je to,ne prestaje do pojave konjske glave u postelji :oops: ee ovo nije iz filma kum nego sdaovska zbilja :lol: :evil:
:-)
sumirprimus
Posts: 81693
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#74734 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

sta je bilo imas nesto rec u korist lopovcina valstitog naroda? kako fadilova kcerka kupuje firme i od kojih para? rodilo im u gradadccu umjesto sljiva jel? veca seoska varalivca nije bila na celu vlade... i to koje sve godine ,,,
samo vi tako nastavite.fadil je direktno kriv za odliv mladih iz federacije..
konami666
Posts: 2516
Joined: 11/05/2015 21:57

#74735 Re: SDA-All about

Post by konami666 »

Pogledas lidere u drugim zemljama i vidiš da su ili mladi ljudi koji razumiju probleme današnjice ili su stariji ljudi sa visedecenijskim radnim iskustvom, visokim obrazovanjem i poznavanjem stranih jezika. Onda uletiš u sda brlog i vidiš metuzaleme jedan do drugog, svi skupa jedva maternji jezik poznaju dok su strani jezici naučna fantastika. Nije slučajnost da zlaja glasa za takve, ne može se on poistovjetiti sa nekim ko je obrazovan i poznaje strane jezike. Zlaja ima li neki kurs stranih jezika u Foči, platit ću ti ja da se malo obrazuješ, možda ti se i pogled na život promijeni
sumirprimus
Posts: 81693
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#74736 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

ajmo dalje, asim i ja i? namjestanje izbora, nacelnika, poslova?
mito korupcija p to je sda instaliraala u sve pore naseg drustva...eno vijesti o prijemu doktora u dom zdravlja zivinice, smo clanovi sda primljeni :lol: :lol:
i to oni sa postera, ako nisu imali sliku sa izbornih postera ne pika se :lol: :lol:
ko je ono u zivnicama glavni baja? i ko hara tkom???
puuuuu ako vam ne dodje kraj u oktobru svi treba kolektivno da se iselimo iz ove drzave-.
User avatar
jazzer
Posts: 7216
Joined: 20/12/2004 14:44

#74737 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

Podaci pokazali: BiH je druga najsiromašnija zemlja Evrope

"Bosna i Hercegovina je po standardu ispod 50 odsto evropskog prosjeka, odnosno 41 odsto i samo je bolje rangirana od Albanije koja ima standard 39 posto prosjeka u Evropskoj uniji", navodi se u podacima Eurostata, prenose Nezavisne.
Bravo za Dzaferovica, Izetbegovica, Novalica, Kenjca, bravo za cijelu SDA koja nam je ovo omogucila.

Zlaja, lave, znam da ti ovo nije najomiljenija tema ali reci nam nesto o ovome? Da li je ovaj rejting maslo CIA, BIA, NBA, NHL?

Ili nam je Konakovic zavrsio oval plasman u saradnji sa velikosrbima? Mozda su krivi NS i gej parada?

Ima i 15 godina kada to napisao...imala SDA neki veliki skup u Zetri...i ja napisem ovdje da bi volio da neka kometa padne
i sve ih pobije, da bi nam tek tada bilo bolje. Neki su tada mislili da je to preradikalno razmisljanje.

Kakav sam vizionar bio!
sumirprimus
Posts: 81693
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#74738 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

najveca posast ovog drustva su ovi iz sda...
ako ovaj narod ne dodje tobe i ne okrene im ledja, a seoski neuk svijet nece sigurno i ovi kupljeni pozicijama, mi smo ko drustvo i drzava naebali.
vecina mladih o sebi pri sebi cak i oni koji imaju poslove ne vide perspektivu zivota u ovom sda feudatu! a vi gledajte il vi il drzava, bolje da vi odete...
sumirprimus
Posts: 81693
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#74739 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

nas jedini spas je da ih usa stavi na crnu listu jer onda nemaju kome do sultanu i putleru pod skute, cime bi se otvoreno stavili na stranu neprijatelja lsobodnog svijeta i bih....
sumirprimus
Posts: 81693
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#74740 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

izbor je jednostavan ak hocemo gradjansk, i evropsko drustvo i drzavu, sda mora izgubit na izobrima, totalno.. svest je na nivo seoske zadruge...
User avatar
dembele
Posts: 2759
Joined: 19/06/2014 09:15

#74741 Re: SDA-All about

Post by dembele »

sumirprimus wrote: 07/07/2022 11:19 ajmo dalje, asim i ja i? namjestanje izbora, nacelnika, poslova?
mito korupcija p to je sda instaliraala u sve pore naseg drustva...eno vijesti o prijemu doktora u dom zdravlja zivinice, smo clanovi sda primljeni :lol: :lol:
i to oni sa postera, ako nisu imali sliku sa izbornih postera ne pika se :lol: :lol:
ko je ono u zivnicama glavni baja? i ko hara tkom???
puuuuu ako vam ne dodje kraj u oktobru svi treba kolektivno da se iselimo iz ove drzave-.
Ne diraj Asima!
Asim je dva puta ranjen i tri puta poginuo u proteklom ratu a Osmica je spasio zavjesu u zgradi Predsjedništva BiH.
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#74742 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

jazzer wrote: 07/07/2022 11:20
Podaci pokazali: BiH je druga najsiromašnija zemlja Evrope

"Bosna i Hercegovina je po standardu ispod 50 odsto evropskog prosjeka, odnosno 41 odsto i samo je bolje rangirana od Albanije koja ima standard 39 posto prosjeka u Evropskoj uniji", navodi se u podacima Eurostata, prenose Nezavisne.
Bravo za Dzaferovica, Izetbegovica, Novalica, Kenjca, bravo za cijelu SDA koja nam je ovo omogucila.

Zlaja, lave, znam da ti ovo nije najomiljenija tema ali reci nam nesto o ovome? Da li je ovaj rejting maslo CIA, BIA, NBA, NHL?

Ili nam je Konakovic zavrsio oval plasman u saradnji sa velikosrbima? Mozda su krivi NS i gej parada?

Ima i 15 godina kada to napisao...imala SDA neki veliki skup u Zetri...i ja napisem ovdje da bi volio da neka kometa padne
i sve ih pobije, da bi nam tek tada bilo bolje. Neki su tada mislili da je to preradikalno razmisljanje.

Kakav sam vizionar bio!
Toliko i ja ponavljam sve isto, da su ENV politike sa SDA, HDZ i SNSD/SDS na celu, tj. bosnjacko-hrvatsko-srpska mantra etno-vjerskih podjela, zadnji ekser u mrtvackom sanduku/tabutu ove zemlje i normalnih gradjana.

Svako iole normalan ili je vec otisao, ili se sprema da ide, ili ce bar djecu poslati negdje vani. Ovdje ce za 5 godina biti samo uhljebi, nepismeni i polupismeni ENV glasaci, i mi stariji kojima je prekasno da se pokupimo negdje drugo.
sumirprimus
Posts: 81693
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#74743 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

dembele wrote: 07/07/2022 11:28
sumirprimus wrote: 07/07/2022 11:19 ajmo dalje, asim i ja i? namjestanje izbora, nacelnika, poslova?
mito korupcija p to je sda instaliraala u sve pore naseg drustva...eno vijesti o prijemu doktora u dom zdravlja zivinice, smo clanovi sda primljeni :lol: :lol:
i to oni sa postera, ako nisu imali sliku sa izbornih postera ne pika se :lol: :lol:
ko je ono u zivnicama glavni baja? i ko hara tkom???
puuuuu ako vam ne dodje kraj u oktobru svi treba kolektivno da se iselimo iz ove drzave-.
Ne diraj Asima!
Asim je dva puta ranjen i tri puta poginuo u proteklom ratu a Osmica je spasio zavjesu u zgradi Predsjedništva BiH.
jest a za to vrijeme djeca ranjenih i poginulih boraca,djeca rastu sama, bez pomoci igdje ikoga, nemaju prednost pri skolovanju i zaposlenju, a prave patriote koriste svoje pozicije za bogacenja to je nama nasa borba dala.
da dijete zlatnog ljiljana nema prednost u zapslenju,(a n sta se i sama sda poziva!!!) iako je ocjenama iznad sda stela! to je ta sda borba i patriotizam!!
User avatar
jazzer
Posts: 7216
Joined: 20/12/2004 14:44

#74744 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

Dozer wrote: 07/07/2022 11:30
Toliko i ja ponavljam sve isto, da su ENV politike sa SDA, HDZ i SNSD/SDS na celu, tj. bosnjacko-hrvatsko-srpska mantra etno-vjerskih podjela, zadnji ekser u mrtvackom sanduku/tabutu ove zemlje i normalnih gradjana.

Svako iole normalan ili je vec otisao, ili se sprema da ide, ili ce bar djecu poslati negdje vani. Ovdje ce za 5 godina biti samo uhljebi, nepismeni i polupismeni ENV glasaci, i mi stariji kojima je prekasno da se pokupimo negdje drugo.
Za mene je vjerovatno kasno da idem odavde sada ali vjeruj da odavno stedim za skolovanje djeteta vani.

Kada zavrsi srednju neka ide vani da studira i da se vise nikada ne vrati ovamo. Osim u posjete roditeljima.

Ja sam ratovao 3 godine, znam sta je rata i razaranje. Njemu to ne zelim. A ne zelim mu ni zivot kakav mi zivimo zadnjih 30 godina.
hipija
Posts: 1621
Joined: 30/12/2010 18:17

#74745 Re: SDA-All about

Post by hipija »

Bahatost naših političara ne poznaje granicu ili su toliko uljuljkani i sigurni da kod ovog naroda može sve proći.
Govorim u kontekstu povećanja primanja političara za 500 KM pred izbore.
sumirprimus
Posts: 81693
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#74746 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

ma to 500 stoja je nista sta rade lokalne seoske kabadahije perkrivene plastom patriotizma i brige za narodom, a pod clanskom sda :-)
hipija
Posts: 1621
Joined: 30/12/2010 18:17

#74747 Re: SDA-All about

Post by hipija »

jazzer wrote: 07/07/2022 11:40
Dozer wrote: 07/07/2022 11:30
Toliko i ja ponavljam sve isto, da su ENV politike sa SDA, HDZ i SNSD/SDS na celu, tj. bosnjacko-hrvatsko-srpska mantra etno-vjerskih podjela, zadnji ekser u mrtvackom sanduku/tabutu ove zemlje i normalnih gradjana.

Svako iole normalan ili je vec otisao, ili se sprema da ide, ili ce bar djecu poslati negdje vani. Ovdje ce za 5 godina biti samo uhljebi, nepismeni i polupismeni ENV glasaci, i mi stariji kojima je prekasno da se pokupimo negdje drugo.
Za mene je vjerovatno kasno da idem odavde sada ali vjeruj da odavno stedim za skolovanje djeteta vani.

Kada zavrsi srednju neka ide vani da studira i da se vise nikada ne vrati ovamo. Osim u posjete roditeljima.

Ja sam ratovao 3 godine, znam sta je rata i razaranje. Njemu to ne zelim. A ne zelim mu ni zivot kakav mi zivimo zadnjih 30 godina.
Većina nas tako razmišlja, da barem djeca izađu u civilizaciju gdje će se cijeniti njihov trud i znanje a ne podobnost i stranačka pripadnost.
DonieBrasco
Posts: 15547
Joined: 31/08/2016 16:09

#74748 Re: SDA-All about

Post by DonieBrasco »

Sad ce mnogi da se slikaju za kampanje na obiljezavanju godisnjice u Srebrenici, iste te Strebenice koja se treba zvati "Zlatica" obzirom koliko je milijardi u novcu doslo za istu.
sumirprimus
Posts: 81693
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#74749 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

pa odliv mladih mozgova traje vec godinama, a oni samo nek nastave ostace ovakvi poslusnici i klimoglavaci ko zaaihragic i slicni..e ako se u njih uzdaju kuku lele svima koji ostanu :lol:
sumirprimus
Posts: 81693
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#74750 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

DonieBrasco wrote: 07/07/2022 11:46 Sad ce mnogi da se slikaju za kampanje na obiljezavanju godisnjice u Srebrenici, iste te Strebenice koja se treba zvati "Zlatica" obzirom koliko je milijardi u novcu doslo za istu.
a baska srebrenicu iskoriste, svake godine jer nisi ahbab ako nisi u kolu jelte..
ruzno je to i zalosno reci ali je tako. ko god gleda i vidi ko sve bude sve mu je jasno..
Post Reply