SDA-All about

User avatar
dembele
Posts: 2759
Joined: 19/06/2014 09:15

#74576 Re: SDA-All about

Post by dembele »

Lahko je tebi dokoni forumašu, uživaš u svim blagodatima visoke plate a ne pomisliš ni na tren kako je Bakiru koji nikada nije dobio visoku platu.

Evo ja se dvoumim koga prije alarmirati: pomozi.ba ili "Ispuni mi želju" na Hayat Tv ili da se baci kakva sergija poslije džume da čovjek barem jednom u životu dobije visoku platu.
statixx
Posts: 8801
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#74577 Re: SDA-All about

Post by statixx »

Bake samo prima zlato, prep'o se deprecijacije.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11026
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#74578 Re: SDA-All about

Post by Prpa.ba »

Komsic se zabrinuo, Bakir mu porucio da se ne sekira, Komsic odahnuo. :mrgreen:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#74579 Re: SDA-All about

Post by skafiskafsnjak »

Pa ljudi moji.dragi , daaa lii jeee ovoo.moogguuceee?????
Pa jebu i.ne vade 30 godina.... I jos nam sad inteligenciju vrijedjaju...


https://fb.watch/e0YM2Su020/
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#74580 Re: SDA-All about

Post by mirza_15 »

Bravo Bisera! Nije se moglo u januaru nabaviti jelde?

https://pressmediabih.com/vijesti/2022/ ... ogu-u-bih/

Sada svi oni "razmaženi građani" što su trebali da zarade nešto na njima mogu da zahvale Biserinom ministarstvu što neće. Da ne pričam sada o tome da se te pare, kada dođu u BiH onda i vrte u BiH pa indirektno i deugi imaju korist od para koje arapi ostave u BiH.
konami666
Posts: 2515
Joined: 11/05/2015 21:57

#74581 Re: SDA-All about

Post by konami666 »

Ja mislim da ovo rade namjerno kako bi progurali ukidanje viza državljanima Saudijske Arabije. Sda baliluk politika će nas staviti na crvene liste svih zemalja, nije ni čudo onda kada pokažeš BH pasos na graničnim prijelazima iz gaca te istresaju. Ako mislite da je sad zajebancija, čekajte samo da stave SA na bijelu listu.
I onda se čude svi u Bosni kako sve zemlje koje okružuju Bosnu mogu u Japan bez viza, HR u UK bez viza od 1998 ili tako nešto, Itd.

Edit: da dodam, šta je MVP učinilo konkretno da bi olakšalo putovanje u inostranstvo građanima BiH? Ova debela samo ide u SA, Dubai, Katar. Kada je bila u UK i pričala sa Borisom o ukidanju viza? Ili meksikom? Ili bilo kojom zemljom? Minder politika
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#74582 Re: SDA-All about

Post by mirza_15 »

konami666 wrote: 03/07/2022 10:11 Ja mislim da ovo rade namjerno kako bi progurali ukidanje viza državljanima Saudijske Arabije. Sda baliluk politika će nas staviti na crvene liste svih zemalja, nije ni čudo onda kada pokažeš BH pasos na graničnim prijelazima iz gaca te istresaju. Ako mislite da je sad zajebancija, čekajte samo da stave SA na bijelu listu.
I onda se čude svi u Bosni kako sve zemlje koje okružuju Bosnu mogu u Japan bez viza, HR u UK bez viza od 1998 ili tako nešto, Itd.

Edit: da dodam, šta je MVP učinilo konkretno da bi olakšalo putovanje u inostranstvo građanima BiH? Ova debela samo ide u SA, Dubai, Katar. Kada je bila u UK i pričala sa Borisom o ukidanju viza? Ili meksikom? Ili bilo kojom zemljom? Minder politika
A ništa lav Lavrov?!

https://ba.n1info.com/vijesti/bisera-tu ... -parodija/
User avatar
Truba
Posts: 81759
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#74583 Re: SDA-All about

Post by Truba »

Vize nisu problem
Viza nema :mrgreen:

Uvijek je neko drugi kriv...
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#74584 Re: SDA-All about

Post by Osim_13 »

Evo kaže Mahir 15 mandata u KS za SDA, ako Bog da :lol:
bumerangss
Posts: 4473
Joined: 12/01/2015 16:47

#74585 Re: SDA-All about

Post by bumerangss »

Jedva cekam da gledam skupstinu ks iza izbora kad ce aBd pobjediti NiP NS i SDP a opozicija da bude samo Sebija Zahiragic i Devic :D

Naravno glasam za NiP i Konakovica jer jedini ima muda da se suprostavi Seki
Seka ce ga progutati pogledom a mozda ga i gađa flašom vode :fazlija: :fazlija:

Imam moja tv i 3 puta cu da vracam da gledam :meza1:
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#74586 Re: SDA-All about

Post by mirza_15 »

Osim_13 wrote: 03/07/2022 12:25 Evo kaže Mahir 15 mandata u KS za SDA, ako Bog da :lol:
To je, kaže, kada bi ocjenjivali rad Vlade KS koja nije uradila ništa. Kasnije se ispravio i kaže da su uspjeli organizovati povorku. A čak ni on ne smije da kaže da je protiv povorke i svačijeg prava na javno okupljanje. Samo, eto, blokada grada, a mi tolerantni i tako. Ulazi u koliziju sam sa sobom. Želio bi glasačima da poruči da je vlada za, a oni protiv parade, ali je ipak za ljudska prava po EU standardima pa nema ništa protiv :lol:

Kako ubrati koji politički poen na paradi, a ipak poručiti da baš i nisi protiv. Kako u isto vrijeme biti i za i protiv. "I nije lako bit' i svetica i kurva, sve po potribi, kako se namisti u taj čas"
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#74587 Re: SDA-All about

Post by mirza_15 »

bumerangss wrote: 03/07/2022 12:45 Jedva cekam da gledam skupstinu ks iza izbora kad ce aBd pobjediti NiP NS i SDP a opozicija da bude samo Sebija Zahiragic i Devic :D

Naravno glasam za NiP i Konakovica jer jedini ima muda da se suprostavi Seki
Seka ce ga progutati pogledom a mozda ga i gađa flašom vode :fazlija: :fazlija:

Imam moja tv i 3 puta cu da vracam da gledam :meza1:
Ona čupa grkljan :mrgreen:
Samo neće biti Dine u skupštini. On ide na federalni nivo
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#74588 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

shbc wrote: 02/07/2022 08:03 Lista za KS im je grozna kada pogledas kvalitete sto ljudske sto profesionalne, ali ascare da sve bacaju na kanton cim su svoja najzvucnija imena odlucili da zajedno guraju.
insaide izvor mi reče da je listu glovom i bradom Majka, Žena, Kraljica sastavila....samo došla na sastanak i izdiktirala imena :-)

prisustni su demokracki bili za :evil:
DonieBrasco
Posts: 15514
Joined: 31/08/2016 16:09

#74589 Re: SDA-All about

Post by DonieBrasco »

Hocemo li strepiti sta ce ovaj uciniti, mozda potpisati na ovom sastanku sa Covicem, Dodikom i mađarom ?
Hakiz
Posts: 40534
Joined: 30/07/2015 20:01

#74590 Re: SDA-All about

Post by Hakiz »

mirza_15 wrote: 03/07/2022 12:51
bumerangss wrote: 03/07/2022 12:45 Jedva cekam da gledam skupstinu ks iza izbora kad ce aBd pobjediti NiP NS i SDP a opozicija da bude samo Sebija Zahiragic i Devic :D

Naravno glasam za NiP i Konakovica jer jedini ima muda da se suprostavi Seki
Seka ce ga progutati pogledom a mozda ga i gađa flašom vode :fazlija: :fazlija:

Imam moja tv i 3 puta cu da vracam da gledam :meza1:
Ona čupa grkljan :mrgreen:
Samo neće biti Dine u skupštini. On ide na federalni nivo
Bježi od sukoba? Neće da "tuče" ženu, ili ga je strah?

Ili je na federalnom bolja lova?
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#74591 Re: SDA-All about

Post by mirza_15 »

Hakiz wrote: 03/07/2022 15:47
mirza_15 wrote: 03/07/2022 12:51

Ona čupa grkljan :mrgreen:
Samo neće biti Dine u skupštini. On ide na federalni nivo
Bježi od sukoba? Neće da "tuče" ženu, ili ga je strah?

Ili je na federalnom bolja lova?
Prerastao kanton, predsjednik velike stranke. Ne znam je li sada treba da ostanu sarajevska stranka ili da se probijaju na nivo FBiH?
Hakiz
Posts: 40534
Joined: 30/07/2015 20:01

#74592 Re: SDA-All about

Post by Hakiz »

mirza_15 wrote: 03/07/2022 18:03
Hakiz wrote: 03/07/2022 15:47

Bježi od sukoba? Neće da "tuče" ženu, ili ga je strah?

Ili je na federalnom bolja lova?
Prerastao kanton, predsjednik velike stranke. Ne znam je li sada treba da ostanu sarajevska stranka ili da se probijaju na nivo FBiH?
Neko drugi iz stranke, sve palo na njegova nejaka pleća?
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#74593 Re: SDA-All about

Post by mirza_15 »

Hakiz wrote: 03/07/2022 18:07
mirza_15 wrote: 03/07/2022 18:03

Prerastao kanton, predsjednik velike stranke. Ne znam je li sada treba da ostanu sarajevska stranka ili da se probijaju na nivo FBiH?
Neko drugi iz stranke, sve palo na njegova nejaka pleća?
Ima lista za kanton. Ništa se ne sekiraj. A ko zna, možda Dino i kakvu izvršnu funkciju preuzme ako trojka osvoji vlast u FBiH.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#74594 Re: SDA-All about

Post by Styling »

mirza_15 wrote: 03/07/2022 18:32
Hakiz wrote: 03/07/2022 18:07

Neko drugi iz stranke, sve palo na njegova nejaka pleća?
Ima lista za kanton. Ništa se ne sekiraj. A ko zna, možda Dino i kakvu izvršnu funkciju preuzme ako trojka osvoji vlast u FBiH.
NIP za KS:
Elvedin Okeric, Arijana Memic, Kemal Ademovic, Aljosa Campara, Danijela Kristic, Elvis Vreto, Rusmir Pobric, Mersiha Mehmedagic, Emina Dzano, Nihad Kestendzic, Alema Dzafo, Salko Salkic, Naida Hota-Muminovic, Senad Hasanovic, Omer Osmanovic, Emina Hasanovic, Samir Avdic, Biljana Lazarevic, Enes Kazic, Kenan Buza, Sanela Mehmedovic, Dzenan Brkanic, Edita Turkovic, Tarik Cenanovic, Zijo Catic, Emina Alic, Kerim Jajetovic, Fikreta Mulaosmanovic-Smajic, Almir Kardas, Jasmin Sutkovic, Dzenana Subasic, Razim Muslim, Minela Hasanovic, Eldar Vrabac, Nusret Bazdar, Amina Kulo, Haris Sehovic, Merjem Durakovic, Sanel Colovic, Armin Bjelak
User avatar
pici
Posts: 43580
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#74595 Re: SDA-All about

Post by pici »

Styling wrote: 03/07/2022 18:47
mirza_15 wrote: 03/07/2022 18:32

Ima lista za kanton. Ništa se ne sekiraj. A ko zna, možda Dino i kakvu izvršnu funkciju preuzme ako trojka osvoji vlast u FBiH.
NIP za KS:
Elvedin Okeric, Arijana Memic, Kemal Ademovic, Aljosa Campara, Danijela Kristic, Elvis Vreto, Rusmir Pobric, Mersiha Mehmedagic, Emina Dzano, Nihad Kestendzic, Alema Dzafo, Salko Salkic, Naida Hota-Muminovic, Senad Hasanovic, Omer Osmanovic, Emina Hasanovic, Samir Avdic, Biljana Lazarevic, Enes Kazic, Kenan Buza, Sanela Mehmedovic, Dzenan Brkanic, Edita Turkovic, Tarik Cenanovic, Zijo Catic, Emina Alic, Kerim Jajetovic, Fikreta Mulaosmanovic-Smajic, Almir Kardas, Jasmin Sutkovic, Dzenana Subasic, Razim Muslim, Minela Hasanovic, Eldar Vrabac, Nusret Bazdar, Amina Kulo, Haris Sehovic, Merjem Durakovic, Sanel Colovic, Armin Bjelak
Imal lista sdO za KS, pederaciju i drzavni nivo...hvaala
User avatar
pici
Posts: 43580
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#74596 Re: SDA-All about

Post by pici »

Image

gledaj ovijejeH FGR, MGR.LBGQ,IQ i ostalijeH kako uzivaju zicarom na trebevicu, koju je teskom mukom skaka postavijo, nasH anti antifasista i veliki bosnjackomuslimanski velikasH.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#74597 Re: SDA-All about

Post by Styling »

pici wrote: 03/07/2022 19:11
Styling wrote: 03/07/2022 18:47

NIP za KS:
Elvedin Okeric, Arijana Memic, Kemal Ademovic, Aljosa Campara, Danijela Kristic, Elvis Vreto, Rusmir Pobric, Mersiha Mehmedagic, Emina Dzano, Nihad Kestendzic, Alema Dzafo, Salko Salkic, Naida Hota-Muminovic, Senad Hasanovic, Omer Osmanovic, Emina Hasanovic, Samir Avdic, Biljana Lazarevic, Enes Kazic, Kenan Buza, Sanela Mehmedovic, Dzenan Brkanic, Edita Turkovic, Tarik Cenanovic, Zijo Catic, Emina Alic, Kerim Jajetovic, Fikreta Mulaosmanovic-Smajic, Almir Kardas, Jasmin Sutkovic, Dzenana Subasic, Razim Muslim, Minela Hasanovic, Eldar Vrabac, Nusret Bazdar, Amina Kulo, Haris Sehovic, Merjem Durakovic, Sanel Colovic, Armin Bjelak
Imal lista sdO za KS, pederaciju i drzavni nivo...hvaala
Ja imam insajdere samo u NIP-u :D Možda Hakiz zna.
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#74598 Re: SDA-All about

Post by Anquilla »

pici wrote: 03/07/2022 19:11
Styling wrote: 03/07/2022 18:47

NIP za KS:
Elvedin Okeric, Arijana Memic, Kemal Ademovic, Aljosa Campara, Danijela Kristic, Elvis Vreto, Rusmir Pobric, Mersiha Mehmedagic, Emina Dzano, Nihad Kestendzic, Alema Dzafo, Salko Salkic, Naida Hota-Muminovic, Senad Hasanovic, Omer Osmanovic, Emina Hasanovic, Samir Avdic, Biljana Lazarevic, Enes Kazic, Kenan Buza, Sanela Mehmedovic, Dzenan Brkanic, Edita Turkovic, Tarik Cenanovic, Zijo Catic, Emina Alic, Kerim Jajetovic, Fikreta Mulaosmanovic-Smajic, Almir Kardas, Jasmin Sutkovic, Dzenana Subasic, Razim Muslim, Minela Hasanovic, Eldar Vrabac, Nusret Bazdar, Amina Kulo, Haris Sehovic, Merjem Durakovic, Sanel Colovic, Armin Bjelak
Imal lista sdO za KS, pederaciju i drzavni nivo...hvaala
Zna faktor za KS :)
Predsjedništvo Stranke demokratske akcije (SDA) danas utvrđuje liste kandidata za predstojeće Opće izbore.

Kada je u pitanju Skupština Kantona Sarajevo, Faktor saznaje da izbornu listu SDA predvodi Mahir Dević, na broju dva je Sebija Izetbegović, a dalje slijede Faruk Kapidžić, Haris Zahiragić, Smiljana Viteškić, Faruk Selmanović, Adi Kalem, Amra Hasagić, Rijana Jusufbegović i Hamed Aljović.

Lista od broja 11 pa nadalje glasi: Enra Suljić, Denis Muhović, Elida Pehilj Karić, Suad Subašić, Migdad Hasanović, Amra Memić-Serdarević, Alen Arnautović, Aida Pehlivan, Bahrudin Delić, Din Začinović, Amela Divović, Damir Laličić, Elma Lindov, Emir Šehović, Nijaz Mraković, Amina Ibrahimović-Mahmutović, Nihad Hadžić, Amila Čolpa, Adem Zalihić i Dženan Rizvo.

Od 31. mjesta na listi su: Minela Dacić, Midhat Karić, Amna Kahriman, Saša Lukić, Nevres Alispahić, Arijana Bajrović, Omer Pajević, Amina Dedić, Mirsad Hošić i Hamdija Hasanović.
User avatar
Login77777
Posts: 8686
Joined: 18/05/2021 09:11

#74599 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Anquilla wrote: 03/07/2022 20:40

Zna faktor za KS :)
Predsjedništvo Stranke demokratske akcije (SDA) danas utvrđuje liste kandidata za predstojeće Opće izbore.

Kada je u pitanju Skupština Kantona Sarajevo, Faktor saznaje da izbornu listu SDA predvodi Mahir Dević, na broju dva je Sebija Izetbegović, a dalje slijede Faruk Kapidžić, Haris Zahiragić, Smiljana Viteškić, Faruk Selmanović, Adi Kalem, Amra Hasagić, Rijana Jusufbegović i Hamed Aljović.

Lista od broja 11 pa nadalje glasi: Enra Suljić, Denis Muhović, Elida Pehilj Karić, Suad Subašić, Migdad Hasanović, Amra Memić-Serdarević, Alen Arnautović, Aida Pehlivan, Bahrudin Delić, Din Začinović, Amela Divović, Damir Laličić, Elma Lindov, Emir Šehović, Nijaz Mraković, Amina Ibrahimović-Mahmutović, Nihad Hadžić, Amila Čolpa, Adem Zalihić i Dženan Rizvo.

Od 31. mjesta na listi su: Minela Dacić, Midhat Karić, Amna Kahriman, Saša Lukić, Nevres Alispahić, Arijana Bajrović, Omer Pajević, Amina Dedić, Mirsad Hošić i Hamdija Hasanović.
Za ovo neko glasa? :-)
User avatar
Dozer
Posts: 28398
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#74600 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

Predsjedništvo Stranke demokratske akcije (SDA) danas utvrđuje liste kandidata za predstojeće Opće izbore.

Kada je u pitanju Skupština Kantona Sarajevo, Faktor saznaje da izbornu listu SDA predvodi Mahir Dević, na broju dva je Sebija Izetbegović, a dalje slijede Faruk Kapidžić, Haris Zahiragić, Smiljana Viteškić, Faruk Selmanović, Adi Kalem, Amra Hasagić, Rijana Jusufbegović i Hamed Aljović.

Lista od broja 11 pa nadalje glasi: Enra Suljić, Denis Muhović, Elida Pehilj Karić, Suad Subašić, Migdad Hasanović, Amra Memić-Serdarević, Alen Arnautović, Aida Pehlivan, Bahrudin Delić, Din Začinović, Amela Divović, Damir Laličić, Elma Lindov, Emir Šehović, Nijaz Mraković, Amina Ibrahimović-Mahmutović, Nihad Hadžić, Amila Čolpa, Adem Zalihić i Dženan Rizvo.

Od 31. mjesta na listi su: Minela Dacić, Midhat Karić, Amna Kahriman, Saša Lukić, Nevres Alispahić, Arijana Bajrović, Omer Pajević, Amina Dedić, Mirsad Hošić i Hamdija Hasanović.
NIP za KS:
Elvedin Okeric, Arijana Memic, Kemal Ademovic, Aljosa Campara, Danijela Kristic, Elvis Vreto, Rusmir Pobric, Mersiha Mehmedagic, Emina Dzano, Nihad Kestendzic, Alema Dzafo, Salko Salkic, Naida Hota-Muminovic, Senad Hasanovic, Omer Osmanovic, Emina Hasanovic, Samir Avdic, Biljana Lazarevic, Enes Kazic, Kenan Buza, Sanela Mehmedovic, Dzenan Brkanic, Edita Turkovic, Tarik Cenanovic, Zijo Catic, Emina Alic, Kerim Jajetovic, Fikreta Mulaosmanovic-Smajic, Almir Kardas, Jasmin Sutkovic, Dzenana Subasic, Razim Muslim, Minela Hasanovic, Eldar Vrabac, Nusret Bazdar, Amina Kulo, Haris Sehovic, Merjem Durakovic, Sanel Colovic, Armin Bjelak
Cool.... Sve multietnicari :lol: :lol: :lol:
Post Reply