SDA-All about

User avatar
Dozer
Posts: 28388
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#79451 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

konami666 wrote: 28/09/2022 19:50
Dozer wrote: 28/09/2022 19:15 Evo nam SDA na Hayatu opet falsifikuje istoriju.... Dan Bosnjaka... i kao istorijska cinjenica o tome uzima se vrijeme od dolaska osmanlija. 'Bem ti zivot....

Starija je Bosna od toga, gospodo, kao i njeni ljudi. Ali naziv "Bosnjaci" nije, on je poceo s dolaskom osmanlija/Turaka.

Prestanite negirati cinjenicnu istoriju po uzoru na velikosrpske i velikohrvatske mitomane!
Pa bosnjak je Turska riječ sto znaci Bosanac. Njima je Turska ionako matica, život počinje od onog dana kada je Turska počela okupaciju Bosne. Prije toga ne postoji. Nije to velikosrpska ili velikohrvatska mitomanija to ti je sdamanija
Znam da nije VS i VH, nego kazem da je po uzoru na njih. I oni su na ovim prostorima stariji od paramecijuma.... Tako sad isto i ovi supljiraju i lazu sami sebe.
User avatar
Dozer
Posts: 28388
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#79452 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

Kakvi likovi. Gledam FB SDA, i brzinu kojom brisu svaki negativni komentar. A pozitivnih ni nema :lol: :lol: :lol:
uspjeh uslikati 2, ali su odmah i nestali :D

Image

Image
made_in_sarajevo
Posts: 5583
Joined: 06/05/2013 23:05

#79453 Re: SDA-All about

Post by made_in_sarajevo »

Izetbegović: Kada SDA izgubi izbore, građani se uvjere koliko ovi drugi ne znaju

Upoznajte se sa nekim od projekata koji su urađeni od strane Vlade Kantona Sarajevo:

✅ majkama porodiljama obezbijeđene mjesečne naknade od 1.000,00 KM, tj. 12.000,00 KM za godinu dana, bez obzira da li su zaposlene ili nisu,
✅ naknade roditeljima sa troje i više djece minimalno godišnje 2.070,00 KM,
✅ subvencije roditeljima za boravak djece u vrtićima 200,00 KM,
✅ besplatni udžbenici za učenike osnovnih škola,
✅ finansijska podrška izuzetno uspješnim studentima i zakonsko riješavanje dugogodišnjeg problem, prelaska sa vanrednog/samofinansirajućeg studija na redovan studij, studenata koji ispunjavaju uslove,
✅ do sada najveći stepen sistemske interesorne brige o djeci s poteškoćama u razvoju - prijem 274 asistenata u predškolskom, osnovnom i srednjem obrazovanju,
✅ sufinansiranje kupovine stanova mladim bračnim parovima u iznosu od 10.000,00 KM,
✅ sufinansiranje plaćanja kirije mladim bračnim parovima u iznosu od 200,00 KM,
✅ subvencioniranje energenata građanima,
✅ trajno stambeno zbrinjavanje svih porodica šehida i poginulih boraca koje su bile na listi čekanja-obezbjeđeno 200 stanova
✅ programsko zapošljavanja djece šehida i poginulih boraca
✅ pomoć privrednicima u vrijeme pandemije Korona virusa dodjeljeno 21 milion KM kroz transparentne poticaje,
✅ uspostava beskamatne kreditne linije od 200 miliona KM za sistemsku podršku privredi u KS i otvaranje novih radnih mjesta,
✅ osnivanje Ureda za dijasporu,
✅ finansijska izdvajanja Vlade KS za realne potrebe povratnika i zakonski propisana podrška održivom povratku u RS
✅ direktna podrška za sport i kulturu te finansiranje takmičarskih nastupa uspješnih pojedinaca i reprezentacija izvan granica BiH
✅ najtransparentniji prijem 200 novih policajaca, od 1600 prijavljenih kandidata nije bilo žalbi.
✅ nakon 60 godina realizujemo generacijske projekte: nova tramvajska pruga, tramvaji, trolejbusi, utopljavanje javnih objekata....
✅ povećanje plata prosvjetnim i zdravstvenim radnicima, policajcima, komunalnim radnicima i uposlenicima u sistemu...

🔹MI NISMO ISTI. 🔹

🔸 MI SMO POKAZALI DA MOŽE BOLJE I DRUGAČIJE!

Bakire fasisto sta kazes jadu?
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#79454 Re: SDA-All about

Post by Tempo »

Napravili su i oni osam kilometara autoputa.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#79455 Re: SDA-All about

Post by Tempo »

I pola tunela.
ninjahepek
Posts: 202
Joined: 12/02/2014 17:10

#79456 Re: SDA-All about

Post by ninjahepek »

A koliko su ukrali za to pola tunela i 8 km autoputa što su nam dali? :mrgreen:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11016
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#79457 Re: SDA-All about

Post by Prpa.ba »

Image

:lol: :lol: :lol:
User avatar
kokakolas
Posts: 1442
Joined: 15/03/2008 21:35

#79458 Re: SDA-All about

Post by kokakolas »

Ne bi me cudilo da dodje do sabotaze pruge prije izbora poput Nord Streama :-)
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#79459 Re: SDA-All about

Post by Tempo »

Prpa.ba wrote: 28/09/2022 22:08 Image

:lol: :lol: :lol:

Kruh ti jebem, vidi gradjanskog aktivizma.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#79460 Re: SDA-All about

Post by Tempo »

Vidi fizionomija, vidi stajlinga.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#79461 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

Iskreno gledam na ove izbore kao na sudbonosne i ekstreman kakav već i jesam i dalje sam mišljenja da ovaj ljudski otpad treba govnjivim motkama otjerati sa vlasti i istjerati iz institucija. Sve do jednog, bez izuzetaka.

Nisam ni malo pristalica vjerovanja da će se ološ pomiriti sa porazom, koji jelte jeste izgledan, ovoliko nisko nikada nisu išli a upregli su sve što su mogli i to se jasno vidi. Ono na što takođe možemo računati je krađa i ponavljavam opet, kad se isto desi a desiti će se, trebamo im ulicom odgovoriti.

Ono što takođe vjerujem je da nas ima daleko više od njih i ako budu fer izbori njima je pušiona.
User avatar
malakh
Posts: 7169
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#79462 Re: SDA-All about

Post by malakh »

nažalost, to je sada i očito, sda je ovom kampanjom u potpunosti raspakovala pokojnog aliju izetbegovića, a sve zarad vlasti, tendera i moći.

opet kažem, nažalost.

toliko su se prepali da idu na sve ili ništa, a sada se postavlja pitanje šta su to radili da su povukli potez kojeg ni u ludilu nisu smjeli povući.
kluz franjo
Posts: 6095
Joined: 26/06/2009 01:37

#79463 Re: SDA-All about

Post by kluz franjo »

Billy The Pljuc wrote: 28/09/2022 22:20 Iskreno gledam na ove izbore kao na sudbonosne i ekstreman kakav već i jesam i dalje sam mišljenja da ovaj ljudski otpad treba govnjivim motkama otjerati sa vlasti i istjerati iz institucija. Sve do jednog, bez izuzetaka.

Nisam ni malo pristalica vjerovanja da će se ološ pomiriti sa porazom, koji jelte jeste izgledan, ovoliko nisko nikada nisu išli a upregli su sve što su mogli i to se jasno vidi. Ono na što takođe možemo računati je krađa i ponavljavam opet, kad se isto desi a desiti će se, trebamo im ulicom odgovoriti.

Ono što takođe vjerujem je da nas ima daleko više od njih i ako budu fer izbori njima je pušiona.
Ti znaš da se nisam uvijek sa tobom slagao po pitanju "izričaja", ali po ovom pitanju je tvoj zaključak potpuno ispravan.
Ono sa čime vrh SDA prijeti u slučaju poraza je veoma zlokobno.
"Tanki" poraz na izborima će ih samo dodatno motivisati da pređu sa riječi na dijela.
Samo ubjedljiv poraz SDA na izborima će koliko-toliko umanjiti rizik od "rješenja govnjivim motkama".
SDA nas je dovela do "govnjivih motki" na ulicama.
Ne trebaju nam SDA scenariji.
Dovoljno je da se birači jasno izjasne po pitanju četvrtvjekovne vladavine SDA i svih njihovih sistematskih uništavanja društva i države.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#79464 Re: SDA-All about

Post by Osim_13 »

Mislio sam da su nešto naučili prije dvije godine nakon Prevljakove simfonije od predizborne kampanje, kad ne lezi šejtane, oni još prebaciše u petu. I don't mind.
User avatar
drug_profi
Posts: 50609
Joined: 16/07/2012 16:00

#79465 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

SDA kontrolise paravojske i mafiju.
Ali vjerujem da to zna onaj ko treba da zna.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#79466 Re: SDA-All about

Post by agent_zero »

Glas za SDA je glas za tzv. "ruski svet", glas za podaništvo Dodiku, Čoviću, Vučiću, Milanoviću i Putinu.

Glas za SDA je glas protiv NATO i EU integracija.

SDA treba glasovima poslati na smetljište izdajničke historije!
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#79467 Re: SDA-All about

Post by Tempo »

Kucamo na vrata zaboravljenih pasova

User avatar
Leverage
Posts: 9512
Joined: 27/05/2018 16:32

#79468 Re: SDA-All about

Post by Leverage »

Žito?
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#79469 Re: SDA-All about

Post by guruguru95 »

Tempo wrote: 28/09/2022 23:27 Kucamo na vrata zaboravljenih pasova

:gunjastajl: :run:

kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#79470 Re: SDA-All about

Post by kiligonzales »

Ma koliko volio Sa i BIH kao rodnu grudu, toliko mi je drago sto sam otisao iz BIH, jos da odem sa usljivog Balkana bice mi jos draze.

Rat me nije otjerao, ali ovi sda fakini jesu.
User avatar
Nespin
Posts: 1887
Joined: 26/03/2019 19:02

#79472 Re: SDA-All about

Post by Nespin »

Billy The Pljuc wrote: 28/09/2022 22:20 Iskreno gledam na ove izbore kao na sudbonosne i ekstreman kakav već i jesam i dalje sam mišljenja da ovaj ljudski otpad treba govnjivim motkama otjerati sa vlasti i istjerati iz institucija. Sve do jednog, bez izuzetaka.

Nisam ni malo pristalica vjerovanja da će se ološ pomiriti sa porazom, koji jelte jeste izgledan, ovoliko nisko nikada nisu išli a upregli su sve što su mogli i to se jasno vidi. Ono na što takođe možemo računati je krađa i ponavljavam opet, kad se isto desi a desiti će se, trebamo im ulicom odgovoriti.

Ono što takođe vjerujem je da nas ima daleko više od njih i ako budu fer izbori njima je pušiona.
Nemoj da te čuje Mirso Hadžikadić, reći će ti da nemaš pojma jer svi su isti, potrošeni likovi, a pošto je on "novi kolačić", onda je logično, najbolji :oops:
a što se tiče trojke, da su to ljudi koji samo šupljiraju i kontriraju, a on, Šepić i Arapović su ustvari prava opozicija! I naravno, kad se uvede elektronsko glasanje svi i sve će se promijeniti :lol: :lol: :lol:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18282
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#79473 Re: SDA-All about

Post by GandalfSivi »

Manje bih bio sokiran da sam na Faktoru procitao ovo…
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45496
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#79474 Re: SDA-All about

Post by Chmoljo »

Billy The Pljuc wrote: 28/09/2022 22:20 Iskreno gledam na ove izbore kao na sudbonosne i ekstreman kakav već i jesam i dalje sam mišljenja da ovaj ljudski otpad treba govnjivim motkama otjerati sa vlasti i istjerati iz institucija. Sve do jednog, bez izuzetaka.

Nisam ni malo pristalica vjerovanja da će se ološ pomiriti sa porazom, koji jelte jeste izgledan, ovoliko nisko nikada nisu išli a upregli su sve što su mogli i to se jasno vidi. Ono na što takođe možemo računati je krađa i ponavljavam opet, kad se isto desi a desiti će se, trebamo im ulicom odgovoriti.

Ono što takođe vjerujem je da nas ima daleko više od njih i ako budu fer izbori njima je pušiona.
ma kakvo mirenje. pa jesu li mjesecima pričali da kantonalna vlast nije legitimna jer oni MORAJU formirati vlast jer kao stranka imaju najviše mandata :lol:

smirili su se tek kada ih je trojka pukla po ušima istim oružjem - mijenjanjem stranačkih dresova.
User avatar
Logovan
Posts: 94388
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#79475 Re: SDA-All about

Post by Logovan »

Može li neko postaviti video kada su zeleni nedavno otpjevali himnu na jednoj od svojih sjednica? :mrgreen: Ne mogu da ga nađem nikako.
Post Reply