SDA-All about

User avatar
agnostic_front
Posts: 6323
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#56676 Re: SDA-All about

Post by agnostic_front »

escobar__ wrote: 02/03/2021 21:44 Gdje su dežurni SDAovci? "Šteka" im Internet? :D
Tu su oni, pljuju po Konakovicu i Forti, boli njih neka stvar za ovo sto se desilo i sto su im gazde nesposobne da vakcine nabave.
User avatar
konektovan
Posts: 40540
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#56677 Re: SDA-All about

Post by konektovan »

Evo šanse za opoziciju, da ih peru na sta stignu,...posebno Dino. :izet:
smijesni_ste
Posts: 5974
Joined: 09/10/2009 16:46

#56678 Re: SDA-All about

Post by smijesni_ste »

Znao sam da će ponovo biti aktuelna pjesmica :D :D :lol:

User avatar
malakh
Posts: 7162
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#56679 Re: SDA-All about

Post by malakh »

konektovan wrote: 02/03/2021 22:04 Evo šanse za opoziciju, da ih peru na sta stignu,...posebno Dino. :izet:
evo šanse za dinu da ih pere gdje stigne, jer ostali niti imaju hrabrosti, niti su potentni za takvo što.

a počeo je i to odlično.



još sam fali da nyt prenese vijest i da vučić kompletira svoju misiju. :lol:

danas je vučić potrošio cca 2 sata i izhebao ih za svih deset godina njegove vladavine srbijom i 25 godina njihove vladavine bosnom i hercegovinom. zamislite poniženja, taj ozloglašeni vučić, u sred sarajeva im udijeli sadaku od 5 tisuća vakcina za koronu. :lol: :lol:
Last edited by malakh on 02/03/2021 22:18, edited 1 time in total.
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#56680 Re: SDA-All about

Post by Henry Chinaski »

konektovan wrote: 02/03/2021 22:04 Evo šanse za opoziciju, da ih peru na sta stignu,...posebno Dino. :izet:
Dino će na ovome da surfa do izbora 2022.
Ne volim ga nikako ali dajte bilo koga da nas spašava od ovih. Ako već nije kasno za spas...
User avatar
Suljagica sokak
Posts: 135
Joined: 18/02/2020 23:36

#56681 Re: SDA-All about

Post by Suljagica sokak »

Evenine wrote: 02/03/2021 19:26
To je tacno. Kakva god da je simbol je drzave. Nova epizoda bezmudnistva. Napad u Srebrenici, Ploca na Vijecnici, Begova dzamija. Sve u svrhu nekakve relaksacije odnosa. Bakir im je prelak protivnik, citaju ga ko bukvar.
Sta je bilo sa Vijecnicom/Begovom dzamijom haman sam zaboravio :?

Vucic je uspio da se na danasnji dan zacementira kao novi lider regiona, svaka cast, opet smo u srboslaviji, haman je sav trud bio za dzaba.
User avatar
JohnnyS
Posts: 13605
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#56682 Re: SDA-All about

Post by JohnnyS »

Suljagica sokak wrote: 02/03/2021 22:18
Evenine wrote: 02/03/2021 19:26
To je tacno. Kakva god da je simbol je drzave. Nova epizoda bezmudnistva. Napad u Srebrenici, Ploca na Vijecnici, Begova dzamija. Sve u svrhu nekakve relaksacije odnosa. Bakir im je prelak protivnik, citaju ga ko bukvar.
Sta je bilo sa Vijecnicom/Begovom dzamijom haman sam zaboravio :?

Vucic je uspio da se na danasnji dan zacementira kao novi lider regiona, svaka cast, opet smo u srboslaviji, haman je sav trud bio za dzaba.

Onomad su poltroni pred Vučićev dolazak prekrili ploču na Vijećnici na kojoj je pisalo kako je tu zgradu spalio četnički agresor. Jebiga, gost je gost.
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#56683 Re: SDA-All about

Post by Henry Chinaski »

Najtužnije je što će SDA ostati jaka ko' beton i poslije ovoga.
Koliko ti mozak mora biti oštećen da poslije ovakve godine smatraš ovakvu SDA sposobnom i nekim ko radi u našu korist?

Ako ostane ova SDA i dobije šta na izborima za dvije godine, nećemo postojati do 2025. Bjdene, ako budeš čistio, prvo nas riješi ove fukare pa onda dodicka i čiriličnog...
detroit-mercy
Posts: 16059
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#56684 Re: SDA-All about

Post by detroit-mercy »

Evenine wrote: 02/03/2021 21:50 Jeste li se toliko osilili, jel toliko ne poznajete svoj narod da ne znate da je velika vecina ljudi bila protiv ovoga. Pa koji retard treba da budes da nam priredis ovo. Ja sebi ne mogu da dodjem jos uvijek.
Vidimo tu veliku vecini svaki dvije godine na izoborima :skoljka:
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#56685 Re: SDA-All about

Post by dystopia »

a bakir još uvijek na televiziji kmeči kako je konaković izdao.

to što nas je on PRODAO nema veze. :lol: doduše, to i jest stara vijest.
smijesni_ste
Posts: 5974
Joined: 09/10/2009 16:46

#56686 Re: SDA-All about

Post by smijesni_ste »

Iskreno, mislim da se malo pretjeruje...

Najveća Vučkova pobjeda se desila prije 5 godina u Potočarima, a istovremeno to je i najveći poraz naših 'lidera'.

Ovo danas je samo logičan nastavak i malo poniženje :D
detroit-mercy
Posts: 16059
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#56687 Re: SDA-All about

Post by detroit-mercy »

Henry Chinaski wrote: 02/03/2021 22:24 Najtužnije je što će SDA ostati jaka ko' beton i poslije ovoga.
Koliko ti mozak mora biti oštećen da poslije ovakve godine smatraš ovakvu SDA sposobnom i nekim ko radi u našu korist?

Ako ostane ova SDA i dobije šta na izborima za dvije godine, nećemo postojati do 2025. Bjdene, ako budeš čistio, prvo nas riješi ove fukare pa onda dodicka i čiriličnog...
Matori moj, kod nas je ljestvica odavno spustena i to dobro, u ama bas svakom aspektu/pogledu. Kad to kazes posmatrajuci sa strane iz perspektive uredjenijih sistema onda obicno dobijes "vidi mu glove" i narativi, kod nas i u Svabiji u pet deka, pa ti ljudi kao argument daju cijenu paprika u dvije drzave. Ne videci da je razlika kao nebo i zemlja, pocev od onog papirica bacenog na ulici pa sve do diplomatskog kora i ko i kako ulazi u isti. Sve je to drzava, krenes vertikalom od rupe na cesti pa ko sjedi na celu drzave, sve ama bas sve cini jedno drustvo uredjenim, prosperitetnim ili retrogardnim.
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#56688 Re: SDA-All about

Post by Evenine »

Suljagica sokak wrote: 02/03/2021 22:18
Evenine wrote: 02/03/2021 19:26
To je tacno. Kakva god da je simbol je drzave. Nova epizoda bezmudnistva. Napad u Srebrenici, Ploca na Vijecnici, Begova dzamija. Sve u svrhu nekakve relaksacije odnosa. Bakir im je prelak protivnik, citaju ga ko bukvar.
Sta je bilo sa Vijecnicom/Begovom dzamijom haman sam zaboravio :?

Vucic je uspio da se na danasnji dan zacementira kao novi lider regiona, svaka cast, opet smo u srboslaviji, haman je sav trud bio za dzaba.
Pokrili su plocu na koji pise da je srpski agresor unistio Vijecnicu kada je dolazila delegacija iz Srbije. U Begovoj dzamiji zvalavi prekodrinski kreten nije htio da izuje cipele pa su mu prostrli najlon da udje.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#56689 Re: SDA-All about

Post by fosna2014 »

Henry Chinaski wrote: 02/03/2021 22:24 Najtužnije je što će SDA ostati jaka ko' beton i poslije ovoga.
Koliko ti mozak mora biti oštećen da poslije ovakve godine smatraš ovakvu SDA sposobnom i nekim ko radi u našu korist?

Ako ostane ova SDA i dobije šta na izborima za dvije godine, nećemo postojati do 2025. Bjdene, ako budeš čistio, prvo nas riješi ove fukare pa onda dodicka i čiriličnog...
Da i ovdje ponovim: Sve zavisi od apstinenata. Nadajmo se velikoj ili većoj izlaznost.
detroit-mercy
Posts: 16059
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#56690 Re: SDA-All about

Post by detroit-mercy »

escobar__ wrote: 02/03/2021 21:44 Gdje su dežurni SDAovci? "Šteka" im Internet? :D
Ja mislim da i oni zasluzuju posebnu temu, ne znam u koju kategoriju bi je svrstali; zdravlje, psihologija, sex (sado/mazo) ali definitivno bi trebalo otvoriti jednu :skoljka: .
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#56691 Re: SDA-All about

Post by Evenine »

Henry Chinaski wrote: 02/03/2021 22:24 Najtužnije je što će SDA ostati jaka ko' beton i poslije ovoga.
Koliko ti mozak mora biti oštećen da poslije ovakve godine smatraš ovakvu SDA sposobnom i nekim ko radi u našu korist?

Ako ostane ova SDA i dobije šta na izborima za dvije godine, nećemo postojati do 2025. Bjdene, ako budeš čistio, prvo nas riješi ove fukare pa onda dodicka i čiriličnog...
Kada je pocela Covid kriza, svijet je bio skroz pogubljen, ono, predapokalipticna atmosfera. Ljudi u stanju shoka. Tada se Bakir uopste nije pojavljivao u medijima nekih mjesec dana i duze. Separatista Dodik davao izjave ispred drzave BiH.

Ja razumijem uhljebe i one sto glasaju kako im hodza kaze. Ali ako si eto neki patriota i simpatizer SDA zar mozes da pogledas Bakira i da kazes, to je prejak lider, imam aspiracije da i ja budem takav. Zar neko u tom covjeku moze vidjeti ista osim prezimena? Neka mi daju jednu njegovu izvanrednu osobinu.

Realno, je li takva licnost moze da vodi Bosnjake?
dust71000
Posts: 290
Joined: 24/07/2015 15:08

#56692 Re: SDA-All about

Post by dust71000 »

detroit-mercy wrote: 02/03/2021 22:34
Henry Chinaski wrote: 02/03/2021 22:24 Najtužnije je što će SDA ostati jaka ko' beton i poslije ovoga.
Koliko ti mozak mora biti oštećen da poslije ovakve godine smatraš ovakvu SDA sposobnom i nekim ko radi u našu korist?

Ako ostane ova SDA i dobije šta na izborima za dvije godine, nećemo postojati do 2025. Bjdene, ako budeš čistio, prvo nas riješi ove fukare pa onda dodicka i čiriličnog...
Matori moj, kod nas je ljestvica odavno spustena i to dobro, u ama bas svakom aspektu/pogledu. Kad to kazes posmatrajuci sa strane iz perspektive uredjenijih sistema onda obicno dobijes "vidi mu glove" i narativi, kod nas i u Svabiji u pet deka, pa ti ljudi kao argument daju cijenu paprika u dvije drzave. Ne videci da je razlika kao nebo i zemlja, pocev od onog papirica bacenog na ulici pa sve do diplomatskog kora i ko i kako ulazi u isti. Sve je to drzava, krenes vertikalom od rupe na cesti pa ko sjedi na celu drzave, sve ama bas sve cini jedno drustvo uredjenim, prosperitetnim ili retrogardnim.
Ako može bez Zvizovštine jer vrlo lako odeš u to, bar na temi o političkoj partiji iz BiH, jer će tema otići u pogrešnom smjeru.
Last edited by dust71000 on 02/03/2021 22:42, edited 1 time in total.
User avatar
drndalo
Posts: 22805
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#56693 Re: SDA-All about

Post by drndalo »

kamberovica polje wrote: 02/03/2021 21:58
dale cooper wrote: 02/03/2021 21:51
kamberovica polje wrote: 02/03/2021 21:47

Pregovaraju s gazdama oko veličine sutrašnjeg sendviča.
Ipak je ovaj današnji performans teže brani nego uobičajni kurvaluk.
Trebali bi tražiti za ovo ćevape, kolu i kolač pride. :mrgreen:
Ćevapi se drže u rezervi za obznanu "trećeg".
Za odbranu današnjeg oralnog performansa može proći i kila kafe i paket kocke.
Klinac kila kafe... Patriotsko 387 gr. pakovanje Djezve... Mjera.
zippoo87
Posts: 15541
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#56694 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

Vitezanin wrote: 02/03/2021 21:36 Bisera zaslužuje posebnu temu na forumu nakon bezbroj odvala koje su na nivou izjava nekih babetina koje neko intervjuira na ulici pa im se svi smiju. Ja ne mogu vjerovati da je ta žena toliko godina u diplomatskim vodama i da nije naučila kako se koristi diplomatski rječnik. No, ona je samo karika. Ovaj cijeli dan je žalostan. Kad se uzme današnji dan u cjelini, ja mislim da smo bili svjedoci jedne od najjadnijih epizoda u zadnjih par godina ili više kada su u pitanju ova država i njezino predstavljanje na međunarodnom planu.
Mislim da je ovo najjadniji dan od rata na ovamo sto se BiH tice.
Ikona ovom danasnjem ponizenju nije ni vrijedna spomena...sta su nam uradili,bagra nesposbna kriminalna.
Ovaj narod se mora probuditi i poceti na najagresivniji nacin rusiti ovu bijedu od politika i stranaka i ovih "lidera",koji nas sramote gdje god se pojave ili kada se njima neko pojavi.
Danas je dan kada se bas osjecas kao najveca fukara i bijeda...sve zahvaljujuci ovoj stoki.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#56695 Re: SDA-All about

Post by bingov buraz »

Image
User avatar
Suljagica sokak
Posts: 135
Joined: 18/02/2020 23:36

#56696 Re: SDA-All about

Post by Suljagica sokak »

Evenine wrote: 02/03/2021 22:34
Suljagica sokak wrote: 02/03/2021 22:18
Evenine wrote: 02/03/2021 19:26
To je tacno. Kakva god da je simbol je drzave. Nova epizoda bezmudnistva. Napad u Srebrenici, Ploca na Vijecnici, Begova dzamija. Sve u svrhu nekakve relaksacije odnosa. Bakir im je prelak protivnik, citaju ga ko bukvar.
Sta je bilo sa Vijecnicom/Begovom dzamijom haman sam zaboravio :?

Vucic je uspio da se na danasnji dan zacementira kao novi lider regiona, svaka cast, opet smo u srboslaviji, haman je sav trud bio za dzaba.
Pokrili su plocu na koji pise da je srpski agresor unistio Vijecnicu kada je dolazila delegacija iz Srbije. U Begovoj dzamiji zvalavi prekodrinski kreten nije htio da izuje cipele pa su mu prostrli najlon da udje.
Bilmezi.
User avatar
dembele
Posts: 2745
Joined: 19/06/2014 09:15

#56697 Re: SDA-All about

Post by dembele »

Da je Vučić bio pametniji mogao je isti publicitet i efekat postići i sa hiljadu vakcina.
Ove naše ojebine bi ga opet podanički dočekale na aerodromu.
User avatar
drag_gost
Posts: 5530
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#56698 Re: SDA-All about

Post by drag_gost »

JohnnyS wrote: 02/03/2021 22:20
Suljagica sokak wrote: 02/03/2021 22:18
Evenine wrote: 02/03/2021 19:26
To je tacno. Kakva god da je simbol je drzave. Nova epizoda bezmudnistva. Napad u Srebrenici, Ploca na Vijecnici, Begova dzamija. Sve u svrhu nekakve relaksacije odnosa. Bakir im je prelak protivnik, citaju ga ko bukvar.
Sta je bilo sa Vijecnicom/Begovom dzamijom haman sam zaboravio :?

Vucic je uspio da se na danasnji dan zacementira kao novi lider regiona, svaka cast, opet smo u srboslaviji, haman je sav trud bio za dzaba.

Onomad su poltroni pred Vučićev dolazak prekrili ploču na Vijećnici na kojoj je pisalo kako je tu zgradu spalio četnički agresor. Jebiga, gost je gost.
Kakav samo podanicki mentalitet. Fuj! Sta bi od onog junackog naroda...
User avatar
drug_profi
Posts: 50575
Joined: 16/07/2012 16:00

#56699 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

statixx wrote: 02/03/2021 19:38 Realno ovdje je Bisera usrala. Ako si vec odlucio da primis donaciju, onda suti, poklopi se, nemoj pametovati ili pokusavati umanjiti bruku koju si nam priredio. Ovako su ga Komso i Sefik morali jos dublje primiti iako nije bilo potrebe.

Mislim zena je odron, elementarna nepogoda. Dok drugi lobiraju po svijetu za vakcine ona naprdjuje o voznom parku. Nije dzaba Bisera.
Kad jednog dana dodje neki normalan MVP, zamisli kakav ce posao imati ispred sebe nakon svojih prethodnika... Orden da mu daš!
svi u napad
Posts: 1869
Joined: 14/10/2012 14:40

#56700 Re: SDA-All about

Post by svi u napad »

Jebo te koja nas stoka vodi i predstavlja. Pa ja jos ne mogu doci sebi sta nam rade komsije i susjedi i to koordirano. Dok ih ceto cundarom udara po glavi i kenja im se usta susjed Milanovic isti dan im sasipa govna na glavu. Jucer slavis Dan nezavisnosti a danas potpisujes i priznajes ropstvo. Zasto poginuse onoliki cestiti ljudi? "Džaferović: Kad su zakazali međunarodni mehanizmi Vučić dao ponudu" Eto sta izjavi bekan i ostane ziv. Cuj zakazali medjunarodni mehanizmi a on tariguz nije zakazao. Nekad sam se cudio raji koja je pisala da neko treba baciti atomsku na nas sad vidim da treba dvije a ne jednu. Ne znam kako cu zaspati veceras. Sram i stid da ih bude i dabogda im najrodjeniji ispastali. Ne sjecam se kad sam bio ovako ljut. Zivjeli.
Post Reply