SDA-All about

mRNA
Posts: 217
Joined: 14/02/2021 13:04

#56326 Re: SDA-All about

Post by mRNA »

pici wrote: 01/03/2021 21:27 nemre ima klempetine u njojzi...
https://www.klix.ba/vijesti/bih/vucic-d ... /210301110
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#56327 Re: SDA-All about

Post by detroit-mercy »

pici wrote: 01/03/2021 21:27 nemre ima klempetine u njojzi...
Ulema reko ako zivot visi o koncu more i klempetina :mrgreen:.
A sendvicari ako danas nemaju 3 obroka, njima zivot visi o koncu :mrgreen:.
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#56329 Re: SDA-All about

Post by klizim po parkingu »

super situaciju nas je sda dovela maloprije oko stoje u Nedzaricima tri Discovery-a beogradskih tablica sa rotacijom gradom idu sto na sat i niko da ih zaustavi upita sta rade sa bg rotacijama u gradu da idu u formaciji :lol:

jedino pozitivno sto ih je opalio radar kod bitumenke :mrgreen:
mRNA
Posts: 217
Joined: 14/02/2021 13:04

#56330 Re: SDA-All about

Post by mRNA »

Nose vrizidere za vahkcine
Labirint
Posts: 2001
Joined: 24/06/2013 14:37

#56331 Re: SDA-All about

Post by Labirint »

bunk wrote: 01/03/2021 21:14
Prpa.ba wrote: 01/03/2021 21:10 Koalicioni manevar poznatiji kao "Sta bi ti uradio Senade?" :mrgreen:
Pa sta hoces prpo?
Ja ne cuh ni od kifle i kompanije nikakvih prijedloga.
A Drzava je krajem decembra uplatila za sve vakcine lovu.
I tu su nase opcije potrosene.
E ovo za kineske i ruske vakcine...o tome pojma nemam i kako ce stanovnistvo reagovati ako se i njih ubaci u sistem.
A kakve ingerencije "kifla" sa kantonom ima naspram Federacije, odnosno države, kada je u pitanju konkretno nabavka vakcina? Nisu naše opcije potrošene, ne traže džaba ljudi "iz kovaksa" da se ispostuje dogovoreno, dakle nije se ispostovalo a ako ne znaš šta se nije ispostovalo onda nemoj ni pausalo govoriti da su "opcije potrošene". Ili možda znaš i svjestan si al jbg družba je družba a služba je ipak... Služba...
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#56332 Re: SDA-All about

Post by klizim po parkingu »

gdje nam je login i pato da nam kazu jesu li ispeglali kosulje i nasli kravate da sutra fino ugoste druga acu

fuj moralne minderske gnjide :run: nista vam nije sveto samo nek je vama na minderlukj dobri
User avatar
pici
Posts: 43590
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#56333 Re: SDA-All about

Post by pici »

razvijaju pitu uČkurušu i baklave da dočekaju sadaka vakcine od piČkoustog... obrazli
User avatar
Leverage
Posts: 9515
Joined: 27/05/2018 16:32

#56334 Re: SDA-All about

Post by Leverage »

Patton će se javiti putem videolinka, zbog pandemije je spriječen da prisustvuje događajima na Istočnoj hemisferi.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#56335 Re: SDA-All about

Post by Tempo »

ti rusis sve predrasude o bosancima kao duhovitim ljudima.
User avatar
pici
Posts: 43590
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#56336 Re: SDA-All about

Post by pici »

samo da se zna ove vakcine nisu halal certifikat, kjafiri radujte se...
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#56337 Re: SDA-All about

Post by klizim po parkingu »

pici wrote: 01/03/2021 23:18 samo da se zna ove vakcine nisu halal certifikat, kjafiri radujte se...
kad umjesto svinjskog sastojka na pakovanjima vakcina bude stajalo gojko-zeneca vakcina il zdrava voda V e to ce muminske vakcine biti
User avatar
Leverage
Posts: 9515
Joined: 27/05/2018 16:32

#56338 Re: SDA-All about

Post by Leverage »

Kakav je to musliman koji se zove Gojko?
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#56339 Re: SDA-All about

Post by klizim po parkingu »

Leverage wrote: 01/03/2021 23:35 Kakav je to musliman koji se zove Gojko?
vidi se da nisi ljubitelj plemenite jablanicke zivotinje vi drugovi komunisti samo navikli na vojnicki grah i to bez mesa :mrgreen: :lol:
User avatar
Leverage
Posts: 9515
Joined: 27/05/2018 16:32

#56340 Re: SDA-All about

Post by Leverage »

klizim po parkingu wrote: 01/03/2021 23:40
Leverage wrote: 01/03/2021 23:35 Kakav je to musliman koji se zove Gojko?
vidi se da nisi ljubitelj plemenite jablanicke zivotinje vi drugovi komunisti samo navikli na vojnicki grah i to bez mesa :mrgreen: :lol:
Sjedio sam kod Gojka više puta i jagnjetina mi je u top 5 omiljenih jela.
User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#56341 Re: SDA-All about

Post by hamza_sa »

bunk wrote: 01/03/2021 21:10 O cemu pises?
Sutra Covax objavljuje spisak i kolicine koje ce slati.
A predstava s Vucicem...sta treba uraditi ?
Zabraniti mu posjetu ili reci da ne donosi vakcine?

Ja znam da uzivas u mazohizmu i da si vjerovatno zbog tog uzitka i materijalno nagradjen i jos stosta.

Ali, pitas li se. recimo, kako je meni zbog ovoga?!?!? Kako se ja osjecam zbog ovog dolaska i ponizavanja?!?!?!

Bicu sebican i govoriti samo o sebi. Ja koji sam u vrijeme agresije sve dao i ucinio sve sto sam mogao da ovakvi smradovi, kao ovaj sto sutra ulazi u Sarajevo, u tome periodu ne udju.

Visestruko ranjavan i danas zbog toga sa trajnim posljedicama.

Otac poginuo kao borac. Isto tako braneci da ovakvi nam ne udju u grad.

Familija sa majcine strane nestala za manje od 24 sata. Od bebe do najstarijeg dede. Itd. Itd.

Sta mislis koliko je ovakvih kao ja?!?!?!?

Znas li da je ovo pisanje po nama?!?!?!?

Nakon svega.

Imas li imalo srama?!?!?


Samo da znas, i poslije svega ja ne mrzim nikoga, ali ovo ne mogu da podnesem, jer je toliko ponizavanje da se ne moze rijecima opisati, a ti to nazivas predstavom.

Sram te bilo. I tebe i sve one koji daju podrsku ovim mamlazima.

Uzivajte u svom mazohizmu i svojim predstavama!
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#56342 Re: SDA-All about

Post by meridiyan »

Predsjednik Republike Turske Recep Tayyip Erdogan izjavio je danas u Ankari kako je u njegovoj zemlji do sada protiv COVID-19 vakcinisano više od devet miliona stanovnika (10 posto populacije), čime je ušla među prvih pet zemalja svijeta.
https://faktor.ba/vijest/erdogan-turska ... L4EZiMj9UM

Gdje ce ti dusa Erdogane? Mi se nadali i cekali i cekamo..... :zzzz:
Predsjednik Erdogan informirao je Džaferovića da će Turska u naredim mjesecima dobiti vakcine protiv koronavirusa, a dio tih vakcina bit će dodijeljen i BiH.

- Turska je do sada pomagala BiH u borbi protiv pandemije koronavirusa i to će nastaviti raditi. Turska će vrlo brzo dobiti vakcinu, a spremnost za tu pomoć je i danas iskazana te će obuhvatati vakcine - pojasnio je Džaferović.
https://faktor.ba/vijest/dzaferovic-erd ... one/103723
User avatar
MarshalDodik
Posts: 1332
Joined: 20/11/2018 16:45

#56343 Re: SDA-All about

Post by MarshalDodik »

Cetvorka nema prijatelja u svijetu koji ce da nam poklone ni simboličnih 8 vakcina.

Dok sultan i sultanija danas dobivaju od jednog jarana, pa ce ubrzo i od brkice aBd, a vjerujem da Ce biti i od arapskih saveznika itd..
Faktički necemo trebati ni kupovati vakcine vec taj novac preusmjeriti u nove investicione cikluse :bih:
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#56344 Re: SDA-All about

Post by bunk »

hamza_sa wrote: 02/03/2021 01:00
bunk wrote: 01/03/2021 21:10 O cemu pises?
Sutra Covax objavljuje spisak i kolicine koje ce slati.
A predstava s Vucicem...sta treba uraditi ?
Zabraniti mu posjetu ili reci da ne donosi vakcine?

Ja znam da uzivas u mazohizmu i da si vjerovatno zbog tog uzitka i materijalno nagradjen i jos stosta.

Ali, pitas li se. recimo, kako je meni zbog ovoga?!?!? Kako se ja osjecam zbog ovog dolaska i ponizavanja?!?!?!

Bicu sebican i govoriti samo o sebi. Ja koji sam u vrijeme agresije sve dao i ucinio sve sto sam mogao da ovakvi smradovi, kao ovaj sto sutra ulazi u Sarajevo, u tome periodu ne udju.

Visestruko ranjavan i danas zbog toga sa trajnim posljedicama.

Otac poginuo kao borac. Isto tako braneci da ovakvi nam ne udju u grad.

Familija sa majcine strane nestala za manje od 24 sata. Od bebe do najstarijeg dede. Itd. Itd.

Sta mislis koliko je ovakvih kao ja?!?!?!?

Znas li da je ovo pisanje po nama?!?!?!?

Nakon svega.

Imas li imalo srama?!?!?


Samo da znas, i poslije svega ja ne mrzim nikoga, ali ovo ne mogu da podnesem, jer je toliko ponizavanje da se ne moze rijecima opisati, a ti to nazivas predstavom.

Sram te bilo. I tebe i sve one koji daju podrsku ovim mamlazima.

Uzivajte u svom mazohizmu i svojim predstavama!
Mene da se pita ja mu nikad ne bi dao dozvolu za ulaz u BiH.
Ali to.bi bilo protivzakonito.
O tome govorim.
Kakav mazohozam vise...
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#56345 Re: SDA-All about

Post by bunk »

@Labirint
.. ako imas garancije da bi ga kifla kojovic i trenerko da su vlast marsnuli i vratili s granice skupa s vakcinama daj da se upisem u cetvorku i glasam za njih.
Ako nemas,sta onda pises nebuloze..
Labirint
Posts: 2001
Joined: 24/06/2013 14:37

#56346 Re: SDA-All about

Post by Labirint »

Ja se nisam "druze" uopste referisao na vucicev dolazak nego na to sto si spomenuo usputno da se ovi kantonalci nisu posebno pretrgli
oko nabavke vakcina... pa mi cudno bi jer citajuci tebe ovdje shvatio sam da si dobro upucen u drzavnu problematiku i odnose te bi samim tim i morao razgraniciti ingerencije drzave...federacije...kantona ili cega vec cime nas je nasa ulema podijelila... sve najbolje i sretno danas ;-)
User avatar
Veigar
Posts: 2346
Joined: 07/01/2020 12:17

#56347 Re: SDA-All about

Post by Veigar »

hamza_sa wrote: 02/03/2021 01:00
bunk wrote: 01/03/2021 21:10 O cemu pises?
Sutra Covax objavljuje spisak i kolicine koje ce slati.
A predstava s Vucicem...sta treba uraditi ?
Zabraniti mu posjetu ili reci da ne donosi vakcine?

Ja znam da uzivas u mazohizmu i da si vjerovatno zbog tog uzitka i materijalno nagradjen i jos stosta.

Ali, pitas li se. recimo, kako je meni zbog ovoga?!?!? Kako se ja osjecam zbog ovog dolaska i ponizavanja?!?!?!

Bicu sebican i govoriti samo o sebi. Ja koji sam u vrijeme agresije sve dao i ucinio sve sto sam mogao da ovakvi smradovi, kao ovaj sto sutra ulazi u Sarajevo, u tome periodu ne udju.

Visestruko ranjavan i danas zbog toga sa trajnim posljedicama.

Otac poginuo kao borac. Isto tako braneci da ovakvi nam ne udju u grad.

Familija sa majcine strane nestala za manje od 24 sata. Od bebe do najstarijeg dede. Itd. Itd.

Sta mislis koliko je ovakvih kao ja?!?!?!?

Znas li da je ovo pisanje po nama?!?!?!?

Nakon svega.

Imas li imalo srama?!?!?


Samo da znas, i poslije svega ja ne mrzim nikoga, ali ovo ne mogu da podnesem, jer je toliko ponizavanje da se ne moze rijecima opisati, a ti to nazivas predstavom.

Sram te bilo. I tebe i sve one koji daju podrsku ovim mamlazima.

Uzivajte u svom mazohizmu i svojim predstavama!
Ovo tvoje treba ponavljat svaki dan do 2022 godine, tako da narod ne zaboravi ovu SRAMOTU. SDA ide na to da će do 2022 godine narod zaboraviti na ovo, te da će opet zajahat sa svojom politikom sadake na državne jasle, definnitivno ih treba u ovome spriječiti.
User avatar
Veigar
Posts: 2346
Joined: 07/01/2020 12:17

#56348 Re: SDA-All about

Post by Veigar »

bunk wrote: 02/03/2021 07:08 @Labirint
.. ako imas garancije da bi ga kifla kojovic i trenerko da su vlast marsnuli i vratili s granice skupa s vakcinama daj da se upisem u cetvorku i glasam za njih.
Ako nemas,sta onda pises nebuloze..
Ja garantujem da bi ga kifla odjebo ko sarajevski šaner ipak je momak bio u rovu za razliku od "Ja i?".
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#56349 Re: SDA-All about

Post by nosara »

Veigar wrote: 02/03/2021 08:40
bunk wrote: 02/03/2021 07:08 @Labirint
.. ako imas garancije da bi ga kifla kojovic i trenerko da su vlast marsnuli i vratili s granice skupa s vakcinama daj da se upisem u cetvorku i glasam za njih.
Ako nemas,sta onda pises nebuloze..
Ja garantujem da bi ga kifla odjebo ko sarajevski šaner ipak je momak bio u rovu za razliku od "Ja i?".
Pa neka se oglasi ako ima muda. Neka odbije. Neka izjavi da to kanton ne prihvata. Svakako se za sve pita.
Dangubic
Posts: 796
Joined: 01/12/2019 15:11

#56350 Re: SDA-All about

Post by Dangubic »

MarshalDodik wrote: 02/03/2021 07:03 Cetvorka nema prijatelja u svijetu koji ce da nam poklone ni simboličnih 8 vakcina.

Dok sultan i sultanija danas dobivaju od jednog jarana, pa ce ubrzo i od brkice aBd, a vjerujem da Ce biti i od arapskih saveznika itd..
Faktički necemo trebati ni kupovati vakcine vec taj novac preusmjeriti u nove investicione cikluse :bih:
sultan i sultani ja su i doveli do ovoga da sadaku čekamo, bruka i sramota dokle nas je SDA dovela.
Post Reply