SDA-All about

VjecitiStudent

#24601 Re: SDA-All about

Post by VjecitiStudent » 22/02/2016 18:07

"Pored toga, Izetbegović bi, zajedno sa gradonačelnikom Bihaća Emdžadom Galijaševićem, trebao položiti kamen temeljac za budući aerodrom u Bihaću", kazao nam je Smail Toromanović, savjetnik gradonačelnika i čovjek koji posljednji mjesec dana praktično zamijenio Galijaševića, koji se sredinom januara povrijedio na skijalištu u Sloveniji.
Nije ni čudo, međed na skijama. :D

It_is_a_Leclerc

#24602 Re: SDA-All about

Post by It_is_a_Leclerc » 22/02/2016 18:08

Kakvo uvlačenje.. Neugodno mi je. Mogu misliti kako je Bišćanima.

HM 2011

#24603 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 » 22/02/2016 18:38

Alfons Kauders wrote:
HM 2011 wrote:
Samo SDA - na svim nivoima - u jedinstvu je snaga - pokazi odgovornost - trazi odgovornost - u jedinstvu je snaga...

(kakve su ovo informacije o minibus parkingu grasa?)
jedinstvu

i heroinu

:D
sta je sad ovo sa heroinom ?

Ovdje je izgleda jedina komunikacija izmedju onih koji bezrazlozno pokusavaju pljuvati po nasoj SDA i onih koji podrzavaju iskrene napore stranackog rukovodstva i lidera nasega naroda u poboljsanju sveukupnog stanja....

Zaista dolazi vrijeme za reci - pravda za nasu SDA -
U jedinstvu je snaga...

XXS

#24604 Re: SDA-All about

Post by XXS » 22/02/2016 19:02

HM 2011 wrote: Zaista dolazi vrijeme za reci - pravda za nasu SDA -
Bozija pravda za nasu SDA. :wink:

Bitno je biti konj SDA-ovski.

JoseMujica

#24605 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica » 22/02/2016 19:10

HM 2011 wrote:
Alfons Kauders wrote:
JoseMujica wrote:PRAVDA ZA NAPAČENU SDA!
Stranka demokratske akcije (SDA) uvažava prijedlog Saveza za bolju budućnost (SBB) da za ministra saobraćaja i komunikacija kandiduje Bakira Dautbašića protiv kojeg je Tužilaštvo BiH podiglo optužnicu u predmetu koji se vodi pred Sudom BiH.
U jedinstvu je snaga!

(i heroinu)
Uvažavati prijedlog je diplomatski rijecnik za postovanje odredjenja koalicionog partnera kao vlastiti stav koalcionog partnera u tom pogledu....

Samim tim ponovno sam duzan ponoviti:

Samo SDA - na svim nivoima - u jedinstvu je snaga - pokazi odgovornost - trazi odgovornost - u jedinstvu je snaga...

tako ste koaliciono štovali i one što su klali napačene Prošnjake....ništa novo na listi SDA bljuvotina ....vrh če biti kad optuženika postavite za ministra :facepalm: iako ni to nije nešta aman zaman s obziroma da ste zapošljavali ratne zločince

u takvom jednom etićkom okruženju ponosan sam na našeg Poslanika i Prosvjetitlja, moralnu vertikalu u Prošnjaka, Essu a.s. našu Zlatnu ruku i Cezara sa Drine za kojeg se nadam da če mu Allah dati snage i smjelosti da zagazi u hladnu Miljacku i vikne Don Neonku Alea iacta est!

howdy

#24606 Re: SDA-All about

Post by howdy » 22/02/2016 19:29

HM 2011 wrote:
Alfons Kauders wrote:
HM 2011 wrote:

jedinstvu

i heroinu

Ovdje je izgleda jedina komunikacija izmedju onih koji bezrazlozno pokusavaju pljuvati po nasoj SDA i onih koji podrzavaju iskrene napore stranackog rukovodstva i lidera nasega naroda u poboljsanju sveukupnog stanja....

U jedinstvu je snaga...
Image

Svaki glas za SDA je glas za unistenje drzave i naroda. U rusenju teroristicke SDA je buducnost. SDA na smetljiste istorije....
Glasanjem za SDA indirektno dajete glas cetnicima i ustasama....

Alfons Kauders

#24607 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders » 22/02/2016 20:00

HM 2011 wrote:
Alfons Kauders wrote:
HM 2011 wrote:

jedinstvu

i heroinu

U jedinstvu je snaga...
svasta se prica

plaho se neki ljudi nerviraju... pa puno pushe...

brinem se da ne dobiju rak

ili sipu

soon :izet:

HM 2011

#24608 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 » 22/02/2016 21:26

howdy wrote:
HM 2011 wrote:
Alfons Kauders wrote: jedinstvu

i heroinu

U jedinstvu je snaga...
Image

Svaki glas za SDA je glas za unistenje drzave i naroda. U rusenju teroristicke SDA je buducnost. SDA na smetljiste istorije....

SDS -ov plakat - za plakat

Još jedan od patetičnih pokušaja podmetanja našoj SDA - ali prevazišli smo i gore..... Evo već vas ima troje....

HM 2011

#24609 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 » 22/02/2016 21:29

JoseMujica wrote:
HM 2011 wrote: U jedinstvu je snaga!

(i heroinu)
Uvažavati prijedlog je diplomatski rijecnik za postovanje odredjenja koalicionog partnera kao vlastiti stav koalcionog partnera u tom pogledu....

Samim tim ponovno sam duzan ponoviti:

tako ste koaliciono štovali i one što su klali napačene Prošnjake....ništa novo na listi SDA bljuvotina ....vrh če biti kad optuženika postavite za ministra :facepalm: iako ni to nije nešta aman zaman s obziroma da ste zapošljavali ratne zločince

u takvom jednom etićkom okruženju ponosan sam na našeg Poslanika i Prosvjetitlja, moralnu vertikalu u Prošnjaka, Essu a.s. našu Zlatnu ruku i Cezara sa Drine za kojeg se nadam da če mu Allah dati snage i smjelosti da zagazi u hladnu Miljacku i vikne Don Neonku Alea iacta est![/quote]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Optuženik je kandidat stranke SBB, iz reda Bošnjačkog naroda, na nivou BiH..... Na tom nivou saglasnost moraju dati svi narodi iz svih stranki.... A bošnjački narod ima političke predstavnike kakve ima..... Evo imamo i koaliciju na nivou FBiH zbog svega do sada plasiranog.....

Što opet dovodi do potpuno istog zaključka -

Samo SDA - na svim nivoima - U jedinstvu je snaga !
Last edited by HM 2011 on 22/02/2016 21:31, edited 1 time in total.

kolegione

#24610 Re: SDA-All about

Post by kolegione » 22/02/2016 21:31

O kako mrzim SDA :)

HM 2011 malver pa molim administraciju foruma da se potrude da to srede

HM 2011

#24611 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 » 22/02/2016 21:37

kolegione wrote:O kako mrzim SDA :)

Ide ide ide predizborna.....

Ide ide ide zahuktava se.....

HM HM HM smeta.....

:lol: :lol: :lol:

Predizborna kampanja koju narušava i žestoko ugrožava čovjek sa 5 ili 10 ideoloških motiva (Bitno je biti Bošnjak, U jedinstvu je snaga) - nema pravo da se zove predizbornom kampanjom....

Ugasite sve ostale stranke jer sve što nudite i vaša kompletna prezentacija je svedena na neosnovano pljuvanje po našoj SDA - a kao rezultate donosite sve gore i gore društveno stanje.....

Nema nama napredka dok samo SDA ne bude na svim nivoima....

Bitno je biti Bošnjak - U jedinstvu je snaga !

SDA, SDA, volimo te SDA,

SDA najdraža, ti si nama JEDINA

SDA, SDA, nedamo te - dušmanima,

SDA najdraža vodi nas pobjedama !

SDA, SDA, donesi nam napredak,

SDA, SDA, jer bitno je biti Bošnjak....

SDA !
Last edited by HM 2011 on 22/02/2016 22:12, edited 1 time in total.

Zokipfc

#24612 Re: SDA-All about

Post by Zokipfc » 22/02/2016 22:10

HM salonski provokator :D

kolegione

#24613 Re: SDA-All about

Post by kolegione » 22/02/2016 22:12

HM 2011 wrote:

HM HM HM smeta.....

Predizborna kampanja koju narušava i žestoko ugrožava čovjek sa 5 ili 10 ideoloških motiva (Bitno je biti Bošnjak, U jedinstvu je snaga) - nema pravo da se zove predizbornom kampanjom....

Ugasite sve ostale stranke jer sve što nudite i vaša kompletna prezentacija je svedena na neosnovano pljuvanje po našoj SDA - a kao rezultate donosite sve gore i gore društveno stanje.....

Nema nama napredka do samo SDA ne bude na svim nivoima....

SDA, SDA, volimo te SDA,

SDA !

Nisam politilčki aktivista a sad me upravo zanima da mi administracija odgovori da li mogu reklamirati svoje proizvode na njihovom forumu ili tudje za imovinsku korist jer ovaj forum je najčitanji u BIH i tako bi mogao zaradjivati dodatni novac, na način na koji radi HM 2011

HM 2011

#24614 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 » 22/02/2016 22:16

kolegione wrote:
HM 2011 wrote:

HM HM HM smeta.....

Nema nama napredka do samo SDA ne bude na svim nivoima....

SDA, SDA, volimo te SDA,

SDA !

Nisam politilčki aktivista a sad me upravo zanima da mi administracija odgovori da li mogu reklamirati svoje proizvode na njihovom forumu ili tudje ??? na način na koji radi HM 2011
Koji su proizvodi u pitanju ? Možda ima neki podforum da ti preporučim ? Al malo je reći - ko uvrijeđena mlada - koja je ktomu još da prostiš nevina ko goblen...

kolegione

#24615 Re: SDA-All about

Post by kolegione » 22/02/2016 22:29

HM 2011 wrote:
Koji su proizvodi u pitanju ? Možda ima neki podforum da ti preporučim ? Al malo je reći - ko uvrijeđena mlada - koja je ktomu još da prostiš nevina ko goblen...
Ja sam u principu legalista(ne kao članovi SDA koji to u vecini slucajeva nisu) ako odobre takvo djelovanje vec su se sam snaci :) vidim da si neka pjesnička duša

HM 2011

#24616 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 » 22/02/2016 22:33

kolegione wrote:
HM 2011 wrote:
Ja sam u principu legalista(ne kao članovi SDA koji to u vecini slucajeva nisu) ako odobre takvo djelovanje vec su se sam snaci :) vidim da si neka pjesnička duša
Nije promocija - support je u pitanju.....

Promocija je danas napredna, moderna, upakovana u celofan, sa mašnicom.... Ja sam neki bezze član foruma, a ovo nije Federalna TV, ovo je forum......

Zar nije tako ?

kolegione

#24617 Re: SDA-All about

Post by kolegione » 22/02/2016 22:37

HM 2011 wrote:
kolegione wrote:
HM 2011 wrote:

Promocija je danas napredna, moderna, upakovana u celofan, sa mašnicom.... Ja sam neki bezze član foruma, a ovo nije Federalna TV, ovo je forum......

Zar nije tako ?
Okej sacekacemo odgovor i onda cemo da pravimo biznis, očigledno je da ti imaš direktnu ili indirektnu imovinsku korist od svog djelovanja što si upravo i priznao sto ce za mene značiti da mogu da i ja tako djelujem kao ti pa cu naravno otvarati 40 tema dnevno o raznim proizvodima :) mrzim SDA jer su korumpirane gnjide

HM 2011

#24618 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 » 22/02/2016 22:39

kolegione wrote:
HM 2011 wrote:
kolegione wrote: Ja sam u principu legalista(ne kao članovi SDA koji to u vecini slucajeva nisu) ako odobre takvo djelovanje vec su se sam snaci :) vidim da si neka pjesnička duša

Zar nije tako ?
Okej sacekacemo odgovor i onda cemo da pravimo biznis, očigledno je da ti imaš direktnu ili indirektnu imovinsku korist od svog djelovanja što si upravo i priznao sto ce za mene značiti da mogu da i ja tako djelujem kao ti pa cu naravno otvarati 40 tema dnevno o raznim proizvodima :) mrzim SDA jer su korumpirane gnjide
Po kojem je osnovu očigledno da ja imam direktnu ili indirektnu imovinsku korist od svog pisanja ?

Jesi ti čuo za Fan club SDA ? Greatest Fan and supporter... :mrgreen:

kolegione

#24619 Re: SDA-All about

Post by kolegione » 22/02/2016 22:41

HM 2011 wrote:
Po kojem je osnovu očigledno da ja imam direktnu ili indirektnu imovinsku korist od svog pisanja ?

jedno od pravila

• objavljivati i/ili slati reklamne ili promotivne materijale na javnim ili privatnim porukama; :mrgreen:

Vidim napreduje ti engleski, moguce da ces napredovati u stranci punoj priglupih i neobrazovanih ljudi, mozda zatreba da sta prevedes

_BataZiv_0809
Nindža revizor

#24620 Re: SDA-All about

Post by _BataZiv_0809 » 22/02/2016 22:44

Pa ja rodjenog oca ne bih ovoliko branio, ali that's just me :zzzz:

nelle_tz

#24621 Re: SDA-All about

Post by nelle_tz » 22/02/2016 22:48

Prodaja Agrokomerca Zvečevu za 3 miliona KM, a imovina vrijedi 23 miliona KM.
Ako je ovo istina, to je veliki kriminal i sramota do neba.
http://nap.ba/new/vijest.php?id=21620
Last edited by nelle_tz on 22/02/2016 22:53, edited 1 time in total.

HM 2011

#24622 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 » 22/02/2016 22:50

nelle_tz wrote:Prodaje Agrokomerca Zvečevu za 3 miliona KM, a imovina vrijedi 23 miliona KM.
Ako je ovo istina, to je veliki kriminal i sramota do neba.
http://nap.ba/new/vijest.php?id=21620
Bila prodaja Imamoviću za 12 miliona ali se isti povukao zbog prijetnji smrtju - sada znamo i ko je prijetio...

Čitava priča je kompletna glupost - zašto bi uopšte bidovali da bi se povlačili i to ne jedan nego dvojica ? Da je bilo zainteresovanih biddera mogli su ponuditi 3,2 miliona i kupiti kompaniju direktno..... Odkud on zna da će se Gadžo povući ? mislim wtf....

Nije ovaj Alispahić džaba na blacklist USA....

Jedino što ima logike da su se Gadžo i Imamović dogovorili - pa fingirali prijetnju jedan drugome, Imamović umjesto da plati 12 miliona kupi za Gadžu za 6 Gadžo zaradi 800.000 za prepuštanje U.O. i svi sretni...

Ušteda od 6 miliona jednim telefonskim pozivom ? Pravi business nema šta.... a pitanje jel ima crimena uopšte osim u smislu lažne prijave prijetnje...

howdy

#24623 Re: SDA-All about

Post by howdy » 23/02/2016 08:39

HM 2011 » 22/02/2016 21:26

howdy wrote:

HM 2011 wrote:

Alfons Kauders wrote:
jedinstvu

i heroinu

U jedinstvu je snaga...

Image

SDS -ov plakat - za plakat

Još jedan od patetičnih pokušaja podmetanja našoj SDA - ali prevazišli smo i gore..... Evo već vas ima troje...

ma ja, nisu se vezale zastave ni tad a ni sad....obecavala se svicarska... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: haj ba ne lazi vise ni sebe ni nas....

howdy

#24624 Re: SDA-All about

Post by howdy » 23/02/2016 08:44

HM 1437 wrote:

pa s obzirom na intelektualne kapacitete, mozda doguras do portira u opcini, znas ono da uputis ljude, da kazes broj kancelarije jer te ponavljajuce situacije ti ocigledno dobro idu, ili u najboljem slucaju da budes opcinski vijecnik....gdje ako budes dovoljno glup mozes i napredovat...a nije da nisi...

JThomas

#24625 Re: SDA-All about

Post by JThomas » 23/02/2016 09:01

zadaci niske složenosti i sa jednostavnim sredstvima rada koji se ponavljaju.

Post Reply