Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Locked
User avatar
valterbranisarajevo
Posts: 6780
Joined: 19/01/2003 00:00
Location: Titovo šeher Sarajevo
Contact:

#901 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by valterbranisarajevo »

U Beogradu ima puno divljih naselja, kao npr Mali mokri lug, gdje u kućama bez kućnih brojeva živi na desetine hiljada neprijavljenih. Zato se barata sa tom cifrom od 2 miliona...
User avatar
draganbl
Posts: 2093
Joined: 21/06/2009 00:59

#902 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by draganbl »

Abacija wrote:
draganbl wrote: Ne, nego da je u Srbiji neko vrijeme postojala politička volja da se uhapsi. Ja bih volio da je to urađeno mnogo ranije, ali nije i za to je Tadić kriv.
Ipak, dobro je što je uhapšen.
Na mene niko nije bacio nikakvu ljagu, tako da se ni sada ne činim opranim. Tadićeve populističke izjave, kao ni bilo čije druge, nikada nisam podržavao, pa neću ni ovu.
Da rezimiram, činjenica jeste da je Srbija uhapsila Mladića i da to hapšenje znači pozitivan pomak u daljim međudržavnim odnosima. Takođe, Srbija će ovo hapšenje iskoristiti da stekne dodatne političke poene. I bilo bi čudno da to i ne uradi.
Najvažnije od svega po mom mišljenju jeste da je Mladić uhapšen i što će žrtve njegovih zločina u suđenju pokušati pronaći kakvu takvu satisfakciju. Nadam se da će i uspjeti.
Vec ti je dokazano da je Tadic i te kako kriv a ti ga i dalje nastavljas braniti. Ne samo da je Tadic branio ratnog zlocinca Veselina Sljivancanina, stitio Mladica, nego se jos mijesa u unutrasnje poslove BiH i podrzava Dodika. Iz ovoga zakljucujem da i ti podrzavas ratne zlocince kao i Dodika.
O ljudi moji, pa ja ti napišem da smatram da je Tadić kriv, a to meni kažeš na to da ja podržavam ratne zločince. Razumiješ li ti šta sam ja napisao: Ja (@draganbl) bih volio da je to (hapšenje Mladića) urađeno mnogo ranije, ali nije. I za to (što Mladić ranije nije uhapšen) smatram da je Tadić kriv. I kako ti, molim te, zaključi da ja podržavam Dodika i ratne zločince?
Ja Tadića ne podržavam, podržavam dobre poteze svakog političara, ko god to bio.
User avatar
irvinx1
Posts: 1581
Joined: 22/07/2010 18:25

#903 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by irvinx1 »

valterbranisarajevo wrote:U Beogradu ima puno divljih naselja, kao npr Mali mokri lug, gdje u kućama bez kućnih brojeva živi na desetine hiljada neprijavljenih. Zato se barata sa tom cifrom od 2 miliona...
Ma ima tu 2.5 miliona sigurno...
User avatar
draganbl
Posts: 2093
Joined: 21/06/2009 00:59

#904 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by draganbl »

Hemel wrote: "Uhapsili ga gdje su ga i ostavili"

:lol: :lol:

@draganebl,

nikada tadic nebi uhvatio mladica da nisu procijenili da od ovakvog zivog i bolesnog mladica nece imati koristi niko
osim srbije koja ce se pribliziti eu.

nakon godina ''solo'' potrage, lociranja i laznih hapsenja, ovaj put su ponovo bile ukljucene strane obavjestajne sluzbe na lociranju i hapsenju mladica
To je tvoja procjena, moja procjena je drugačija.
Ne znam za strane službe, o tome niko ništa nije ni rekao ni napisao. Sigurno je da su bile pretpostavke kuda se kreće i nisu ga slučajno našli. Koliko su ga dugo locirali, kada su odlučili da ga uhapse i gdje, ne znam i nisam to ni napisao.
Jedino čega se držim, jeste da je Srbija uhapsila Mladića i da je to dobro.
Bolje je što je uhapšen i danas, nego za 10 godina ili nikad. Kao što bi bilo još bolje da je uhapšen prije 10 godina.
User avatar
Čitalac
Posts: 5695
Joined: 08/03/2011 07:45
Location: mediteran, uglavnom

#905 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by Čitalac »

Mladić radio na građevini!

NOVI SAD - Bio je običan fizički radnik. Građevinar. Radili smo zajedno i još sam u šoku. Ne mogu da verujem da je Milorad Komadić u stvari Ratko Mladić. Teškim, gotovo nečujnim glasom, u ekskluzivnoj ispovesti za “Blic”, dvadesetogodišnji student R. R. iz Zrenjanina priča kako je radio na građevini u zrenjaninskoj Novoj industrijskoj zoni, sa Ratkom Mladićem, najtraženijim haškim beguncem.
Kada je student juče na vestima čuo da je uhapšen begunac, shvatio je da je u leto 2010. godine za zrenjaninskog preduzimača delio radnički hleb sa Mladićem. Tada su počele da mu se vraćaju slike sa gradilišta, zajednički ručak sa Mladićem, alijas Komadićem.
- Ne verujem... Milorad Komadić, pa ja sam poznavao čoveka, radio sam sa njim! Eto koliko smo bili kolektivno slepi. Ličio je na Mladića, čak sam ga i pitao da li je svestan koliko, ali sam samoga sebe ubedio da to nije to, da zvučim kao neki teorista zavere. Odakle Mladić na gradilištu? Kad ono to jeste on - nastavlja zrenjaninski student.
On je, kako sam tvrdi, Ratka Mladića ili Milorada Komadića upoznao prošlog jula, na jednom od gradilišta u novoj zoni Zrenjanina poznatoj po tome što je Evropska unija finansirala radove na objektima.
...
Prošle godine je, eto, bio zdrav k'o dren...
glog
Posts: 361
Joined: 12/10/2007 15:49

#906 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by glog »

irvinx1 wrote:
Zemun je sastavni dio Beograda, to ti je danas nesto ko Dobrinja...dakle spojeno... Leskovac je grad u blizini Nisa...
Kalkuta je u istocnoj Indiji... A ti ne poznajes geografiju i nisi duhovit... :D :razz:
I u Zemunu je 1,000,000 stanovnika da namiri od sluzbenih 1,5 milion do tvojih 2,5 miliona ?
glog
Posts: 361
Joined: 12/10/2007 15:49

#907 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by glog »

irvinx1 wrote:
valterbranisarajevo wrote:U Beogradu ima puno divljih naselja, kao npr Mali mokri lug, gdje u kućama bez kućnih brojeva živi na desetine hiljada neprijavljenih. Zato se barata sa tom cifrom od 2 miliona...
Ma ima tu 2.5 miliona sigurno...
Mali Mokri Lug, jos jedno milionsko naselje na Balkanu...
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45479
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#908 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by Chmoljo »

mig wrote: Ni ja sama ne verujem da u Beogradu samo 200 ljudi podrzava Mladica, ja samo kazem da je veceras manje od 200 ljudi izaslo na ulice da mu pruzi podrsku, a ti sve vreme pokusavas to da opravdas nekim za mene banalnim razlozima.

E sad, vidim da nekima smeta sto je samo 200, pa su Srbi sad vaki i naki, valjda bi vise voleli da je 200 000, pa da mogu slobodno da nastave sa pljuvanjem tamo gde su stali... (da me pogresno ne shvatis, ne mislim na tebe)
glede toga, mene uopšte ne interesuje koliko ima ljudi koji protestuju ni da li razbijaju i šta li već. interesuje me to kakva će biti politika Beograda prema mojoj zemlji i odnosu prema onome šta joj taj isti službeni Beograd i uradio.

dosad je ona bila slična ko Miloševićeva, samo drugačije umotana. Tadiću ne vjerujem ništa više nego Slobodanu, jer za Miloševića sam uvijek tvrdio da NIJE bio nacionalista.

a politike ne nose polupijani školarci i polupismeni penzioneri. politike nose institucije. a politike su u tom pogledu poprilično konstantne. zato kada kažem da mi je degutantno kada čujem da samo 500 nižih oblika života podržava Mladića, ne kažem to zato što želim vidjeti nered, nego što želim da se adresira pravi krivac. taj krivac nije narod, ali jesu institucije, koje itekako imaju uticaj na narod.

jel ti sad jasnije ono o čemu govorim? :-?
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11070
Joined: 15/01/2010 18:31

#909 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by Jack Be Nimble »

Na kraju svega ova vijest nista ne mjenja. Mozda eto Srbija ode u EU zbog ovog hapsenja. Vise dobije Srbija od hapsenja nego BiH.
User avatar
draganbl
Posts: 2093
Joined: 21/06/2009 00:59

#910 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by draganbl »

Ženski Dr.Med wrote:@mig nebrini nada zadnja umire.... ima i sutra dana.... vikend je tu bice makljanja...
Proteklih dana smo vodili lijep dijalog. Posljednja dva-tri tvoja posta su jako ružni i neprimjereni osobi za koju se smatraš. Zašto prizivaš nerede, nasilje, proteste, zar toga nije već dosta bilo?
Mladić je uhapšen, neki u Srbiji to podržavaju, neki ne. Ali u svakom slučaju, nikome normalnom ne pada napamet da zbog toga protestvuje. Ljudi imaju svoje porodice, treba sutra ići na posao, za vikend će, ako bude bilo lijepo vrijeme ići u šetnju, prirodu, parkove, izlete. Mladić je dobio što je zaslužio i niko se zbog toga nije i neće potresti. Tvoje želje su ipak samo tvoje želje. I želje onih za koje ne mogu reći da mi se dopadaju.
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#911 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by pici »

Čitalac wrote:Mladić radio na građevini!

NOVI SAD - Bio je običan fizički radnik. Građevinar. Radili smo zajedno i još sam u šoku. Ne mogu da verujem da je Milorad Komadić u stvari Ratko Mladić. Teškim, gotovo nečujnim glasom, u ekskluzivnoj ispovesti za “Blic”, dvadesetogodišnji student R. R. iz Zrenjanina priča kako je radio na građevini u zrenjaninskoj Novoj industrijskoj zoni, sa Ratkom Mladićem, najtraženijim haškim beguncem.
Kada je student juče na vestima čuo da je uhapšen begunac, shvatio je da je u leto 2010. godine za zrenjaninskog preduzimača delio radnički hleb sa Mladićem. Tada su počele da mu se vraćaju slike sa gradilišta, zajednički ručak sa Mladićem, alijas Komadićem.
- Ne verujem... Milorad Komadić, pa ja sam poznavao čoveka, radio sam sa njim! Eto koliko smo bili kolektivno slepi. Ličio je na Mladića, čak sam ga i pitao da li je svestan koliko, ali sam samoga sebe ubedio da to nije to, da zvučim kao neki teorista zavere. Odakle Mladić na gradilištu? Kad ono to jeste on - nastavlja zrenjaninski student.
On je, kako sam tvrdi, Ratka Mladića ili Milorada Komadića upoznao prošlog jula, na jednom od gradilišta u novoj zoni Zrenjanina poznatoj po tome što je Evropska unija finansirala radove na objektima.
...
Prošle godine je, eto, bio zdrav k'o dren...
dabić na tiHovanju komadina na građevanju :shock: .....u hebo te da nije biJo ovijeh zadnjih godina u SFRJ njemaČkoj s mojim baĐŽom na konstrukciji u MinKenu..... :shock:
User avatar
Čitalac
Posts: 5695
Joined: 08/03/2011 07:45
Location: mediteran, uglavnom

#912 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by Čitalac »

Čedomir Jovanović danas reče nešto u tom pravcu: "Za mene Mladić nije zločinac samo zbog svog izopačenog uma već i zato što je bio deo jedne izopačene politike s kojom Srbija još nije potpuno raskrstila".
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45479
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#913 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by Chmoljo »

popajic wrote:
Chmoljo wrote: satisfakcija može doći samo u procesuiranju one POLITIKE koja je dozvolila da ovakva spodoba dođe u prvi plan i da radi šta je radila. osuđivanje osamdesetogodišnjaka na zatvorsku kaznu, samo za sebe, nikome ne predstavlja satisfakciju.
O tome se radi - zlocinackoj, fasistickoj POLITICI koja ga je izrodila ! A da ona nestaje sa Mladicem... :-)
( kakav osamdesetogodisnjak ? Zar nije " momcina" 43- e godiste !)
ne znam ni ja... :roll: zabrojo se :mrgreen:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#914 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by Alfons Kauders »

pici wrote:
Čitalac wrote:Mladić radio na građevini!

NOVI SAD - Bio je običan fizički radnik. Građevinar. Radili smo zajedno i još sam u šoku. Ne mogu da verujem da je Milorad Komadić u stvari Ratko Mladić. Teškim, gotovo nečujnim glasom, u ekskluzivnoj ispovesti za “Blic”, dvadesetogodišnji student R. R. iz Zrenjanina priča kako je radio na građevini u zrenjaninskoj Novoj industrijskoj zoni, sa Ratkom Mladićem, najtraženijim haškim beguncem.
Kada je student juče na vestima čuo da je uhapšen begunac, shvatio je da je u leto 2010. godine za zrenjaninskog preduzimača delio radnički hleb sa Mladićem. Tada su počele da mu se vraćaju slike sa gradilišta, zajednički ručak sa Mladićem, alijas Komadićem.
- Ne verujem... Milorad Komadić, pa ja sam poznavao čoveka, radio sam sa njim! Eto koliko smo bili kolektivno slepi. Ličio je na Mladića, čak sam ga i pitao da li je svestan koliko, ali sam samoga sebe ubedio da to nije to, da zvučim kao neki teorista zavere. Odakle Mladić na gradilištu? Kad ono to jeste on - nastavlja zrenjaninski student.
On je, kako sam tvrdi, Ratka Mladića ili Milorada Komadića upoznao prošlog jula, na jednom od gradilišta u novoj zoni Zrenjanina poznatoj po tome što je Evropska unija finansirala radove na objektima.
...
Prošle godine je, eto, bio zdrav k'o dren...
dabić na tiHovanju komadina na građevanju :shock: .....u hebo te da nije biJo ovijeh zadnjih godina u SFRJ njemaČkoj s mojim baĐŽom na konstrukciji u MinKenu..... :shock:
lik koji je srusio pola drzave radio na gradjevini... i tu ima neke pravde... i to jos eu finansirala...

e pa dabogda mu ne uvezali staz na bausteli...
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#915 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by plain vanilla »

Čitalac wrote:Mladić radio na građevini!

NOVI SAD - Bio je običan fizički radnik. Građevinar. Radili smo zajedno i još sam u šoku. Ne mogu da verujem da je Milorad Komadić u stvari Ratko Mladić. Teškim, gotovo nečujnim glasom, u ekskluzivnoj ispovesti za “Blic”, dvadesetogodišnji student R. R. iz Zrenjanina priča kako je radio na građevini u zrenjaninskoj Novoj industrijskoj zoni, sa Ratkom Mladićem, najtraženijim haškim beguncem.
Kada je student juče na vestima čuo da je uhapšen begunac, shvatio je da je u leto 2010. godine za zrenjaninskog preduzimača delio radnički hleb sa Mladićem. Tada su počele da mu se vraćaju slike sa gradilišta, zajednički ručak sa Mladićem, alijas Komadićem.
- Ne verujem... Milorad Komadić, pa ja sam poznavao čoveka, radio sam sa njim! Eto koliko smo bili kolektivno slepi. Ličio je na Mladića, čak sam ga i pitao da li je svestan koliko, ali sam samoga sebe ubedio da to nije to, da zvučim kao neki teorista zavere. Odakle Mladić na gradilištu? Kad ono to jeste on - nastavlja zrenjaninski student.
On je, kako sam tvrdi, Ratka Mladića ili Milorada Komadića upoznao prošlog jula, na jednom od gradilišta u novoj zoni Zrenjanina poznatoj po tome što je Evropska unija finansirala radove na objektima.
...
Prošle godine je, eto, bio zdrav k'o dren...
Ma lazu
Sad na B92 kazu da nije imao ni lazne dokumente, samo staru licnu kartu na ime Ratko Mladic koja je istekla
kako ce se onda zaposliti?
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#916 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by pici »

Čitalac wrote:Čedomir Jovanović danas reče nešto u tom pravcu: "Za mene Mladić nije zločinac samo zbog svog izopačenog uma već i zato što je bio deo jedne izopačene politike s kojom Srbija još nije potpuno raskrstila".
eeee da je više njiHa ko Čedo.....sve bi bilo lakše ....ovako.......zlo i primitivizam još uvjek pobjeđuje...na žalost.
glog
Posts: 361
Joined: 12/10/2007 15:49

#917 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by glog »

Chmoljo wrote:
mig wrote: Ni ja sama ne verujem da u Beogradu samo 200 ljudi podrzava Mladica, ja samo kazem da je veceras manje od 200 ljudi izaslo na ulice da mu pruzi podrsku, a ti sve vreme pokusavas to da opravdas nekim za mene banalnim razlozima.

E sad, vidim da nekima smeta sto je samo 200, pa su Srbi sad vaki i naki, valjda bi vise voleli da je 200 000, pa da mogu slobodno da nastave sa pljuvanjem tamo gde su stali... (da me pogresno ne shvatis, ne mislim na tebe)
glede toga, mene uopšte ne interesuje koliko ima ljudi koji protestuju ni da li razbijaju i šta li već. interesuje me to kakva će biti politika Beograda prema mojoj zemlji i odnosu prema onome šta joj taj isti službeni Beograd i uradio.

dosad je ona bila slična ko Miloševićeva, samo drugačije umotana. Tadiću ne vjerujem ništa više nego Slobodanu, jer za Miloševića sam uvijek tvrdio da NIJE bio nacionalista.

a politike ne nose polupijani školarci i polupismeni penzioneri. politike nose institucije. a politike su u tom pogledu poprilično konstantne. zato kada kažem da mi je degutantno kada čujem da samo 500 nižih oblika života podržava Mladića, ne kažem to zato što želim vidjeti nered, nego što želim da se adresira pravi krivac. taj krivac nije narod, ali jesu institucije, koje itekako imaju uticaj na narod.

jel ti sad jasnije ono o čemu govorim? :-?
Upravo tako - SANU, SPC, Predsjednistvo i Vlada Srbije su i dalje na istim pozicijama na kojima su bili i prije 20 godina.
hercegovac_pravi
Posts: 6672
Joined: 14/03/2009 22:59
Location: Klinika za maDŽorizaciju

#918 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by hercegovac_pravi »

Chmoljo wrote:
mig wrote: Ni ja sama ne verujem da u Beogradu samo 200 ljudi podrzava Mladica, ja samo kazem da je veceras manje od 200 ljudi izaslo na ulice da mu pruzi podrsku, a ti sve vreme pokusavas to da opravdas nekim za mene banalnim razlozima.

E sad, vidim da nekima smeta sto je samo 200, pa su Srbi sad vaki i naki, valjda bi vise voleli da je 200 000, pa da mogu slobodno da nastave sa pljuvanjem tamo gde su stali... (da me pogresno ne shvatis, ne mislim na tebe)
glede toga, mene uopšte ne interesuje koliko ima ljudi koji protestuju ni da li razbijaju i šta li već. interesuje me to kakva će biti politika Beograda prema mojoj zemlji i odnosu prema onome šta joj taj isti službeni Beograd i uradio.

dosad je ona bila slična ko Miloševićeva, samo drugačije umotana. Tadiću ne vjerujem ništa više nego Slobodanu, jer za Miloševića sam uvijek tvrdio da NIJE bio nacionalista.

a politike ne nose polupijani školarci i polupismeni penzioneri. politike nose institucije. a politike su u tom pogledu poprilično konstantne. zato kada kažem da mi je degutantno kada čujem da samo 500 nižih oblika života podržava Mladića, ne kažem to zato što želim vidjeti nered, nego što želim da se adresira pravi krivac. taj krivac nije narod, ali jesu institucije, koje itekako imaju uticaj na narod.

jel ti sad jasnije ono o čemu govorim? :-?
Ma jasno je o čemu ti pišeš, ali shvati mentalno stanje druge strane. Baš maloprije, ponovo sam gledao onu emisiju o Mladiću i živa bića koja su prikazivana u njoj..."strašno" je riječ koja mi prva padne na pamet.
Nije njima cilj da saznaju istinu. Ona je već njima dooobro poznata. Njihov cilj je relativizacija istine. Srećom bezuspješni su...
A "precednik BoTa"....danas nije izgledao nimalo sretan...kao da su mu damu dooobro uvrnuta.
User avatar
Čitalac
Posts: 5695
Joined: 08/03/2011 07:45
Location: mediteran, uglavnom

#919 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by Čitalac »

Sledeći naslov: Mladić radio na crno!
Ko zna šta će sve biti po novinama, neću više ni da čitam...
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#920 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by plain vanilla »

Chmoljo wrote: ne znam ni ja... :roll: zabrojo se :mrgreen:
jesil ti sta pio veceras, ali 'nako posteno da nam kazes :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45479
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#921 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by Chmoljo »

Čitalac wrote:Čedomir Jovanović danas reče nešto u tom pravcu: "Za mene Mladić nije zločinac samo zbog svog izopačenog uma već i zato što je bio deo jedne izopačene politike s kojom Srbija još nije potpuno raskrstila".
e to Čitaoče, upravo to. :)
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45479
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#922 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by Chmoljo »

plain vanilla wrote:
Chmoljo wrote: ne znam ni ja... :roll: zabrojo se :mrgreen:
jesil ti sta pio veceras, ali 'nako posteno da nam kazes :D
:roll:
User avatar
casper_
Posts: 1096
Joined: 24/06/2010 12:26

#923 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by casper_ »

Image

Uploaded with ImageShack.us
hercegovac_pravi
Posts: 6672
Joined: 14/03/2009 22:59
Location: Klinika za maDŽorizaciju

#924 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by hercegovac_pravi »

Čitalac wrote:Čedomir Jovanović danas reče nešto u tom pravcu: "Za mene Mladić nije zločinac samo zbog svog izopačenog uma već i zato što je bio deo jedne izopačene politike s kojom Srbija još nije potpuno raskrstila".
Pa privremeni prekodrinski sklop teritorija tzv srbija, sa tom politikom nije raskrstila zadnjih 150 godina. Naivno je očekivati da će se to desiti sada. Jedino totalno uništenje privremene tvoravine donosi mir i otklanja balast zločina sa i na ovim prostorima.
Ali po običaju, ponovo će "taktički" dobiti po nosu, malo se primiriti dok ne ojačaju i onda sve izpočetka..
User avatar
Čitalac
Posts: 5695
Joined: 08/03/2011 07:45
Location: mediteran, uglavnom

#925 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by Čitalac »

casper_ wrote:Image

Uploaded with ImageShack.us
Ljudi, života mi, ne bih ga prepoznao.
Locked