SDP

User avatar
vjeshalica
Posts: 17255
Joined: 31/03/2019 14:56

#70826 Re: SDP

Post by vjeshalica »

meridiyan wrote: 10/03/2023 22:47
vjeshalica wrote: 10/03/2023 22:19

Osudjen za sta? Stavila je RJESENJE o izricanju zastitne mjere a ne presudu za krivicno djelo ,dvije potpuno razlicite stvari,samo se to na forumu gleda kao isto.
Ne zna se ko je ocajan u prici, ona sto se razvela 2016 pa ga trazi 7 godina poslije ili vi sto pokusavate podmetnuti dogadjaj.
Mene iskljuci iz podmetanja.
Sta i kako pojma nemam ali je ocigledno da je nesta bilo.

"""""""""""Tek iz sudskih dokumenata koje je objavila Dinka Hasičić javnost je mogla saznati da je Kenan Magoda ranije osuđivan.
Magoda se na sudu branio tvrdnjom da je rehabilitovan i da mu je krivično djelo brisano iz evidencije.""
Niko ne spori da lik je imao zastitnu mjeru zbog siledzijstva u porodici ali nije imao KD. Velika razlika.
A Hasicicka mora da objasni sto je odbila dalje da ide sa procesom ili samo hoce drame godinama iako se razvela 2016. Smetljarska posla kod oboje.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#70827 Re: SDP

Post by Roccohljup »

A o kojem djelu se radi....to sto je rehabilitovan kako kaze? :?
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#70828 Re: SDP

Post by Styling »

vjeshalica wrote: 10/03/2023 22:16
Styling wrote: 10/03/2023 19:17

Član 18. Stav 2 sa linka

Uz zahtjev iz stava 1. ovog člana prilažu se prikupljeni dokazi i obavezno izvod iz službene evidencije ukoliko je ta osoba bila prijavljivana za slučajeve nasilja u porodici.

Znači moraju biti neki dokazi da se traži mjera. Ne može na riječ, iz čista mira.
Iam dokaze za zasritnu mjeru ali glavni dokaz u krivicnom postupku pocev od izjave ostecene nema jer je odustala. Shvati vec jednom.
Mene krivični postupak ne interesuje. Ja govorim o tome da sama činjenica da je postojao osnov, tj. dokazi da se izrekne zaštitna mjera, i to dva puta, je dovoljna da lik ne bude etički podoban za ministra. Shvati ti već jednom o čemu ja govorim.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17255
Joined: 31/03/2019 14:56

#70829 Re: SDP

Post by vjeshalica »

Styling wrote: 11/03/2023 07:09
Mene krivični postupak ne interesuje. Ja govorim o tome da sama činjenica da je postojao osnov, tj. dokazi da se izrekne zaštitna mjera, i to dva puta, je dovoljna da lik ne bude etički podoban za ministra. Shvati ti već jednom o čemu ja govorim.
Ali te ne zanima sto doticna nije htjela da svjedoci o tako bitnoj stvari. Da, raspravljacemo o "etickim" razlozima iz ugla ocajnih feministica, ali o svemu ostalom sto ih vrijedja- necemo. Shvati o cemu ti govorim vec jednom. Pricas o "etickoj podobnosti"? Smijesna si. Niko nije u politici dovoljno eticki podoban da bi obnasao beku funkciju, samo se pale pojedinci uz organizovani protest u reziji zene koja se razvela od njega prije 7 godina.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17255
Joined: 31/03/2019 14:56

#70830 Re: SDP

Post by vjeshalica »

Roccohljup wrote: 10/03/2023 23:04 A o kojem djelu se radi....to sto je rehabilitovan kako kaze? :?
Nije nigdje naglaseno niti postavljeno...
User avatar
pici
Posts: 43589
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#70831 Re: SDP

Post by pici »

Vidi sto se zdusno brani sHupak magoda.Jebte zenu treso glavu od zid i ispade ko et malo se poreckali.Brisano iz evidencije zbog ahbaba u policiji, pomogni ti meni, pomognut cu ja tebi.
Bas me interesuje kako bi pizdun reagovao na lika od dva metra i sto kila, bil bio kabadahija il bi se ko piČka usutio i prosao kraj njega.Zeni tresao glavu od zid haaalooooo, nije joj samar opalio, koja je to dzukela.MRŠ.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58754
Joined: 03/08/2010 19:04

#70832 Re: SDP

Post by kakavdanakneiskustvu »

pici wrote: 11/03/2023 08:36 Vidi sto se zdusno brani sHupak magoda.Jebte zenu treso glavu od zid i ispade ko et malo se poreckali.Brisano iz evidencije zbog ahbaba u policiji, pomogni ti meni, pomognut cu ja tebi.
Bas me interesuje kako bi pizdun reagovao na lika od dva metra i sto kila, bil bio kabadahija il bi se ko piČka usutio i prosao kraj njega.Zeni tresao glavu od zid haaalooooo, nije joj samar opalio, koja je to dzukela.MRŠ.
Ne znam šta se dešavalo u 4 zida ali da je baš to se dešavalo nešto ne vjerujem da ne bi bio krivično gonjen i osudjen,šta ako to sve nije tako,hoće li neko se izvinuti čovjeku zbog svega što mu se dešava,kažem šta ako nije jer ne znam šta je dešavalo u njihovom domu.
User avatar
addem
Posts: 2771
Joined: 13/02/2004 00:00

#70833 Re: SDP

Post by addem »

kakavdanakneiskustvu wrote: 11/03/2023 09:08
pici wrote: 11/03/2023 08:36 Vidi sto se zdusno brani sHupak magoda.Jebte zenu treso glavu od zid i ispade ko et malo se poreckali.Brisano iz evidencije zbog ahbaba u policiji, pomogni ti meni, pomognut cu ja tebi.
Bas me interesuje kako bi pizdun reagovao na lika od dva metra i sto kila, bil bio kabadahija il bi se ko piČka usutio i prosao kraj njega.Zeni tresao glavu od zid haaalooooo, nije joj samar opalio, koja je to dzukela.MRŠ.
Ne znam šta se dešavalo u 4 zida ali da je baš to se dešavalo nešto ne vjerujem da ne bi bio krivično gonjen i osudjen,šta ako to sve nije tako,hoće li neko se izvinuti čovjeku zbog svega što mu se dešava,kažem šta ako nije jer ne znam šta je dešavalo u njihovom domu.
Ovako je i Suljagic svojevremeno branjen bio. Magoda je lik koji po svaku cijenu zeli biti ministar a ima i ahbabe koji ga guraju. Sve sto radi bice mu pod lupom cekace se njegov kiks a veliko je pitanje da li ce moci da podmiri i zadovolji kulturnjake kao sto je to Avdic relativno dobro radio. Inace ovo imenovanje kao minus ne pise se njemu jer njega svakako nije ni briga nego se pise Steti koji je ovo aminovao.
User avatar
pici
Posts: 43589
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#70834 Re: SDP

Post by pici »

kakavdanakneiskustvu wrote: 11/03/2023 09:08
pici wrote: 11/03/2023 08:36 Vidi sto se zdusno brani sHupak magoda.Jebte zenu treso glavu od zid i ispade ko et malo se poreckali.Brisano iz evidencije zbog ahbaba u policiji, pomogni ti meni, pomognut cu ja tebi.
Bas me interesuje kako bi pizdun reagovao na lika od dva metra i sto kila, bil bio kabadahija il bi se ko piČka usutio i prosao kraj njega.Zeni tresao glavu od zid haaalooooo, nije joj samar opalio, koja je to dzukela.MRŠ.
Ne znam šta se dešavalo u 4 zida ali da je baš to se dešavalo nešto ne vjerujem da ne bi bio krivično gonjen i osudjen,šta ako to sve nije tako,hoće li neko se izvinuti čovjeku zbog svega što mu se dešava,kažem šta ako nije jer ne znam šta je dešavalo u njihovom domu.
Sta god da se je dsavalo, on je nasilnik i takvi za ministra kulture, pajz, kulture a hajde de sporta, ono ko sportista mores biti zajban al kulture e to je vec previse.Inace na cehri mu se vidi da je ljigav tip.Et deset godina je mladji od mene, nek udje sa mnom u ring deset minuta.Iztanburobi ga ko tarabu.Papak.I ovaj SDP se proseljaČio.

Mogu to ocekivati od sdO i oni su bili stavili ministra kabadahiju koji je tuko svoju suprugu samo sto su to vjesto prikrili.Doduse i ona e prodala za stan i poso da suti.
giannibelif
Posts: 1986
Joined: 28/01/2017 22:11

#70835 Re: SDP

Post by giannibelif »

Gdje SDP nađe ove šanere za funkcije..
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#70836 Re: SDP

Post by Mishelinke »

kakavdanakneiskustvu wrote: 11/03/2023 09:08
pici wrote: 11/03/2023 08:36 Vidi sto se zdusno brani sHupak magoda.Jebte zenu treso glavu od zid i ispade ko et malo se poreckali.Brisano iz evidencije zbog ahbaba u policiji, pomogni ti meni, pomognut cu ja tebi.
Bas me interesuje kako bi pizdun reagovao na lika od dva metra i sto kila, bil bio kabadahija il bi se ko piČka usutio i prosao kraj njega.Zeni tresao glavu od zid haaalooooo, nije joj samar opalio, koja je to dzukela.MRŠ.
Ne znam šta se dešavalo u 4 zida ali da je baš to se dešavalo nešto ne vjerujem da ne bi bio krivično gonjen i osudjen,šta ako to sve nije tako,hoće li neko se izvinuti čovjeku zbog svega što mu se dešava,kažem šta ako nije jer ne znam šta je dešavalo u njihovom domu.
Čovjek ubijen, svi dokazi dostupni i sud oslobodi ubicu, a da ga ne oslobodi za ovo?
Ili slučaj vezan za pljačku aerodroma. Ni dan danas nije osuđen insajder, unatoč svim dokazima. Dvojicu su tri puta hapsili. Jednog dva puta hapsili, jednom mu sudili i oba puta oslobodili, drugog jednom hapsili, dva puta sudili i dva puta oslobodili.

Znate li vi da je krivično djelo nasilje u porodici samo krivično djelo koje postoji na papiru? Skoro ga je nemoguće dokazati pogotovo u ovakvom pravnom sistemu kakav je kod nas.

Recimo u sistemu sa porotama, kao u Americi, dotični bi na osnovu izjave i svjedočenja supruge mogao truhnuti u zatvoru. Ljudi su zbog manje relevantnih dokaza završavali i na električnoj stolici, a Ameriku uvijek uzimamo kao primjer demokratije, savršenog sudstva i pravnog sistema.
Ovdje se to ne može desiti jer naši sudovi ne uzimaju subjektivne dokaze kao relevantne, a to su svjedoci. Pogotovo ako je samo jedan svjedok, a pri tome skoro da i nema materijalnih dokaza. Jedino da je ostala trajni invalid i slično, ali i tad nije sigurno da li bi se moglo dokazati da je invaliditet on prouzročio. Znati da je on kriv i dokazati da je on kriv su dva različita pojma. Koliko puta policija 100% zna ko je počinilac nekog djela, ko je glavni rasturač droge, ali nemaju dokaza. Svi smo znali za Šmrka, svi smo znali šta radi i mi i policija, pa je slobodan bio i da nije Sky aplikacije i dan danas bi bio slobodan. Jednostano nije bilo dokaza kojim bi ga naš pravni sistem, ovakav kakav je, optužio, a kamo li i osudio.

Bez veze bi se mrcvarila po sudovima, a ništa ne bi postigla. Vjerovatno su je tako i advokati savjetovali. I ja bih tako uradio na njezinom mjestu. Zdravlje mi je najbitnije, razveo bih se od budale i ne bih da proživljam stres od ročišta i da djeca to sve trpe.

Zato ne može biti ministar i tačka. Ova priča o sudovima i presudama, sto je plasira vrh SDP-a je ista kao i ona Brankovićeva "po zakonu". Sve "po zakonu" pa ko koga. Državu su ojadili, a sve "po zakonu".
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58754
Joined: 03/08/2010 19:04

#70837 Re: SDP

Post by kakavdanakneiskustvu »

addem wrote: 11/03/2023 09:14
kakavdanakneiskustvu wrote: 11/03/2023 09:08

Ne znam šta se dešavalo u 4 zida ali da je baš to se dešavalo nešto ne vjerujem da ne bi bio krivično gonjen i osudjen,šta ako to sve nije tako,hoće li neko se izvinuti čovjeku zbog svega što mu se dešava,kažem šta ako nije jer ne znam šta je dešavalo u njihovom domu.
Ovako je i Suljagic svojevremeno branjen bio. Magoda je lik koji po svaku cijenu zeli biti ministar a ima i ahbabe koji ga guraju. Sve sto radi bice mu pod lupom cekace se njegov kiks a veliko je pitanje da li ce moci da podmiri i zadovolji kulturnjake kao sto je to Avdic relativno dobro radio. Inace ovo imenovanje kao minus ne pise se njemu jer njega svakako nije ni briga nego se pise Steti koji je ovo aminovao.
Ja ga branim??
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58754
Joined: 03/08/2010 19:04

#70838 Re: SDP

Post by kakavdanakneiskustvu »

pici wrote: 11/03/2023 09:20
kakavdanakneiskustvu wrote: 11/03/2023 09:08

Ne znam šta se dešavalo u 4 zida ali da je baš to se dešavalo nešto ne vjerujem da ne bi bio krivično gonjen i osudjen,šta ako to sve nije tako,hoće li neko se izvinuti čovjeku zbog svega što mu se dešava,kažem šta ako nije jer ne znam šta je dešavalo u njihovom domu.
Sta god da se je dsavalo, on je nasilnik i takvi za ministra kulture, pajz, kulture a hajde de sporta, ono ko sportista mores biti zajban al kulture e to je vec previse.Inace na cehri mu se vidi da je ljigav tip.Et deset godina je mladji od mene, nek udje sa mnom u ring deset minuta.Iztanburobi ga ko tarabu.Papak.I ovaj SDP se proseljaČio.

Mogu to ocekivati od sdO i oni su bili stavili ministra kabadahiju koji je tuko svoju suprugu samo sto su to vjesto prikrili.Doduse i ona e prodala za stan i poso da suti.
Ja ne znam je li nasilnik,ti očito nekako znaš
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58754
Joined: 03/08/2010 19:04

#70839 Re: SDP

Post by kakavdanakneiskustvu »

Mishelinke wrote: 11/03/2023 09:26
kakavdanakneiskustvu wrote: 11/03/2023 09:08

Ne znam šta se dešavalo u 4 zida ali da je baš to se dešavalo nešto ne vjerujem da ne bi bio krivično gonjen i osudjen,šta ako to sve nije tako,hoće li neko se izvinuti čovjeku zbog svega što mu se dešava,kažem šta ako nije jer ne znam šta je dešavalo u njihovom domu.
Čovjek ubijen, svi dokazi dostupni i sud oslobodi ubicu, a da ga ne oslobodi za ovo?
Ili slučaj vezan za pljačku aerodroma. Ni dan danas nije osuđen insajder, unatoč svim dokazima. Dvojicu su tri puta hapsili. Jednog dva puta hapsili, jednom mu sudili i oba puta oslobodili, drugog jednom hapsili, dva puta sudili i dva puta oslobodili.

Znate li vi da je krivično djelo nasilje u porodici samo krivično djelo koje postoji na papiru? Skoro ga je nemoguće dokazati pogotovo u ovakvom pravnom sistemu kakav je kod nas.

Recimo u sistemu sa porotama, kao u Americi, dotični bi na osnovu izjave i svjedočenja supruge mogao truhnuti u zatvoru. Ljudi su zbog manje relevantnih dokaza završavali i na električnoj stolici, a Ameriku uvijek uzimamo kao primjer demokratije, savršenog sudstva i pravnog sistema.
Ovdje se to ne može desiti jer naši sudovi ne uzimaju subjektivne dokaze kao relevantne, a to su svjedoci. Pogotovo ako je samo jedan svjedok, a pri tome skoro da i nema materijalnih dokaza. Jedino da je ostala trajni invalid i slično, ali i tad nije sigurno da li bi se moglo dokazati da je invaliditet on prouzročio. Znati da je on kriv i dokazati da je on kriv su dva različita pojma. Koliko puta policija 100% zna ko je počinilac nekog djela, ko je glavni rasturač droge, ali nemaju dokaza. Svi smo znali za Šmrka, svi smo znali šta radi i mi i policija, pa je slobodan bio i da nije Sky aplikacije i dan danas bi bio slobodan. Jednostano nije bilo dokaza kojim bi ga naš pravni sistem, ovakav kakav je, optužio, a kamo li i osudio.

Bez veze bi se mrcvarila po sudovima, a ništa ne bi postigla. Vjerovatno su je tako i advokati savjetovali. I ja bih tako uradio na njezinom mjestu. Zdravlje mi je najbitnije, razveo bih se od budale i ne bih da proživljam stres od ročišta i da djeca to sve trpe.

Zato ne može biti ministar i tačka. Ova priča o sudovima i presudama, sto je plasira vrh SDP-a je ista kao i ona Brankovićeva "po zakonu". Sve "po zakonu" pa ko koga. Državu su ojadili, a sve "po zakonu".
Sve znam,ali čovjeka se proglašava nasilnikom iako za to nije osudjen

Ja sam prije 4 godina fizički napadnut od strane bivše supruge ,sklonio se izašao iz stana krenuo da nazovem policiju a ona za mnom viče da će se ozlijediti i prijaviti me za nasilje u porodici,nekoliko mjeseci nakon toga me prijavila za nasilje u porodici jer sam sklonio mačku sa djetetovih prsa,i to oko mačje je otišlo na tužilaštvo,i normalno takvim glupostima se nisu htjeli baviti,e kad ima takvih slučajeva a ima ih jer sam ih doživio onda me ne bi iznenadilo i da je i kod magode sličan slučaj,ali i da je čovjek nasilnik,ne znam šta se dešavalo u 4 zida
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 11/03/2023 10:57, edited 1 time in total.
User avatar
addem
Posts: 2771
Joined: 13/02/2004 00:00

#70840 Re: SDP

Post by addem »

kakavdanakneiskustvu wrote: 11/03/2023 10:31
addem wrote: 11/03/2023 09:14

Ovako je i Suljagic svojevremeno branjen bio. Magoda je lik koji po svaku cijenu zeli biti ministar a ima i ahbabe koji ga guraju. Sve sto radi bice mu pod lupom cekace se njegov kiks a veliko je pitanje da li ce moci da podmiri i zadovolji kulturnjake kao sto je to Avdic relativno dobro radio. Inace ovo imenovanje kao minus ne pise se njemu jer njega svakako nije ni briga nego se pise Steti koji je ovo aminovao.
Ja ga branim??
Ma nisam rekao da ga branis, ko mu se ima sta izvinjavati sto je njegova zena izasla u javnost i optuzila ga da je bio nasilan. On se treba izvinjavati svojoj djeci sto prolaze kroz ovo i sto im se otac razvlaci po medijima iskljucivo zato sto zeli biti ministar. Da radi u relnom sektoru gdje je kako kazu bio jako uspjesan niko ga ni za sta ne bi pitao ovako lik navalio da bude ministar i sebe i svoju porodicu uvlaci u blato. I to potpuno svjesno. Dakle ima li on namjeru da se izvini svojoj djeci koja moraju da citaju i slusaju ove stvari o svom ocu? Zasto mu je stalo da bude ministar kad je vec uspjesan u realnom sektoru? Zbog novca nije sigurno platu ministra uspjesan u realnom sektoru ima 3 do 4 puta vecu. Sta moze biti???
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58754
Joined: 03/08/2010 19:04

#70841 Re: SDP

Post by kakavdanakneiskustvu »

addem wrote: 11/03/2023 10:54
kakavdanakneiskustvu wrote: 11/03/2023 10:31

Ja ga branim??
Ma nisam rekao da ga branis, ko mu se ima sta izvinjavati sto je njegova zena izasla u javnost i optuzila ga da je bio nasilan. On se treba izvinjavati svojoj djeci sto prolaze kroz ovo i sto im se otac razvlaci po medijima iskljucivo zato sto zeli biti ministar. Da radi u relnom sektoru gdje je kako kazu bio jako uspjesan niko ga ni za sta ne bi pitao ovako lik navalio da bude ministar i sebe i svoju porodicu uvlaci u blato. I to potpuno svjesno. Dakle ima li on namjeru da se izvini svojoj djeci koja moraju da citaju i slusaju ove stvari o svom ocu? Zasto mu je stalo da bude ministar kad je vec uspjesan u realnom sektoru? Zbog novca nije sigurno platu ministra uspjesan u realnom sektoru ima 3 do 4 puta vecu. Sta moze biti???
Možda mu je bivša žena psihički bolesna možda je patološki lažov,možda je svašta nešto,možda je ona nasilnik,možda,ja to govorim iz svog ugla i mojih iskustava,jer sam bio žrtva fizičkog napada a niko nije nikako reagirao.Šta se on ima izvinjavati djeci ako im njihova mama želi iz nekog razloga čovjeka uništiti?
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 11/03/2023 11:24, edited 1 time in total.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#70842 Re: SDP

Post by Officer Crabtree »

Čovječe imaš bias jebeni
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#70843 Re: SDP

Post by uglavnomja »

:roll:

zena zavrsila na cumu, policija bila prisutna ...
kompletna dokumentacija sa dokazima, mimo njene izjave, na osnovu kojih je i dignuta prijava


masa ljudi nije osudjena zato jer su zrtve povukle prijavu, nisu htjele / smjele da svjedoce

i sad se kao vrhunac nevinosti uzima - nema presude

ostaje zabrana prilaska, koja se daje i ukida nezavisno od sudskog procesa


mogu shvatiti ovo sa licnim iskustvom i mackom ...

ali ne mogu shvatiti zene koje ga brane :run:


i jos nesto, on sam nije rekao da je nije udarao nego da nije osudjen
User avatar
pici
Posts: 43589
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#70844 Re: SDP

Post by pici »

kakavdanakneiskustvu wrote: 11/03/2023 10:33
pici wrote: 11/03/2023 09:20

Sta god da se je dsavalo, on je nasilnik i takvi za ministra kulture, pajz, kulture a hajde de sporta, ono ko sportista mores biti zajban al kulture e to je vec previse.Inace na cehri mu se vidi da je ljigav tip.Et deset godina je mladji od mene, nek udje sa mnom u ring deset minuta.Iztanburobi ga ko tarabu.Papak.I ovaj SDP se proseljaČio.

Mogu to ocekivati od sdO i oni su bili stavili ministra kabadahiju koji je tuko svoju suprugu samo sto su to vjesto prikrili.Doduse i ona e prodala za stan i poso da suti.
Ja ne znam je li nasilnik,ti očito nekako znaš
Ocito da ne znas a branis nesto sto je neodbranjivo.Lik ima prijave i to od policije, koje su kasnije povucene pa cak i izbrisane iz dosijea.Lik je mutan ko miljacka.Inace su magode na ranu ih priviti, fEmilija su, znam hrsuze od ercegovine ko svoj dzep.
User avatar
pici
Posts: 43589
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#70845 Re: SDP

Post by pici »

uglavnomja wrote: 11/03/2023 11:10 :roll:

zena zavrsila na cumu, policija bila prisutna ...
kompletna dokumentacija sa dokazima, mimo njene izjave, na osnovu kojih je i dignuta prijava


masa ljudi nije osudjena zato jer su zrtve povukle prijavu, nisu htjele / smjele da svjedoce

i sad se kao vrhunac nevinosti uzima - nema presude

ostaje zabrana prilaska, koja se daje i ukida nezavisno od sudskog procesa


mogu shvatiti ovo sa licnim iskustvom i mackom ...

ali ne mogu shvatiti zene koje ga brane :run:


i jos nesto, on sam nije rekao da je nije udarao nego da nije osudjen
:thumbup: a zene koje brane nasilnike, to su one, on me bije sto me voli :shock:
Hakiz
Posts: 40542
Joined: 30/07/2015 20:01

#70846 Re: SDP

Post by Hakiz »

addem wrote: 11/03/2023 10:54
kakavdanakneiskustvu wrote: 11/03/2023 10:31

Ja ga branim??
Ma nisam rekao da ga branis, ko mu se ima sta izvinjavati sto je njegova zena izasla u javnost i optuzila ga da je bio nasilan. On se treba izvinjavati svojoj djeci sto prolaze kroz ovo i sto im se otac razvlaci po medijima iskljucivo zato sto zeli biti ministar. Da radi u relnom sektoru gdje je kako kazu bio jako uspjesan niko ga ni za sta ne bi pitao ovako lik navalio da bude ministar i sebe i svoju porodicu uvlaci u blato. I to potpuno svjesno. Dakle ima li on namjeru da se izvini svojoj djeci koja moraju da citaju i slusaju ove stvari o svom ocu? Zasto mu je stalo da bude ministar kad je vec uspjesan u realnom sektoru? Zbog novca nije sigurno platu ministra uspjesan u realnom sektoru ima 3 do 4 puta vecu. Sta moze biti???
Hm...

Ako imaš djecu ne bavi se politikom jer će ti tražiti svakakve grijehove i objavljivati, pa će jadna nejač patiti.

Ako nemaš djecu u godinama u kojima je to "normalno" nešto sa tobom nije u redu, bježiš od odgovornosti, nezreo si itd, kako se na tebe osloniti i vjerovati ti, nisi baš materijal za političara, ministra.

Teška dilema, preteška :-)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58754
Joined: 03/08/2010 19:04

#70847 Re: SDP

Post by kakavdanakneiskustvu »

pici wrote: 11/03/2023 11:12
kakavdanakneiskustvu wrote: 11/03/2023 10:33

Ja ne znam je li nasilnik,ti očito nekako znaš
Ocito da ne znas a branis nesto sto je neodbranjivo.Lik ima prijave i to od policije, koje su kasnije povucene pa cak i izbrisane iz dosijea.Lik je mutan ko miljacka.Inace su magode na ranu ih priviti, fEmilija su, znam hrsuze od ercegovine ko svoj dzep.
Ne branim
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50438
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#70848 Re: SDP

Post by Bloo »

Mozda niksic zeni nade torbu punu speeda. :|
User avatar
qlface
Posts: 305
Joined: 04/04/2013 09:38

#70849 Re: SDP

Post by qlface »

Sudeći po konverzacijama na prethodne dvije stranice i perspektive nekoga ko poznaje pravni aspekt ovih procesa i šta znači koji dokument, postaje jasnije da ovo sve nije osnova za linč Magode. Očigledno je da bivša supruga iznosi selektivnu i nepotpunu istinu, a sa njom i organizatori protesta od prije koji dan.

Da li je podnesena krivična prijava protiv FOM-a žena koju je Magoda obećao? Hoće li i Nikšić izređi disciplinske mjere za tu klevetu ili će iz ljevičarskog straha od feminističkog medijskog vrištanja zažmiriti i omogućiti da SDP članovi i dalje neosnovano blate javno druge članove bez ikakvih posljedica?

Sa druge strane da li je Magoda, kao neko ko je katastrofalno birao majku svoje djece, kompetentan da donosi odluke za društvo? Da li političara koji za partnera odabere vješticu ili političarku koja odabere nasilnika treba ozbiljno shvatati?
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#70850 Re: SDP

Post by Styling »

uglavnomja wrote: 11/03/2023 11:10 :roll:

zena zavrsila na cumu, policija bila prisutna ...
kompletna dokumentacija sa dokazima, mimo njene izjave, na osnovu kojih je i dignuta prijava


masa ljudi nije osudjena zato jer su zrtve povukle prijavu, nisu htjele / smjele da svjedoce

i sad se kao vrhunac nevinosti uzima - nema presude

ostaje zabrana prilaska, koja se daje i ukida nezavisno od sudskog procesa


mogu shvatiti ovo sa licnim iskustvom i mackom ...

ali ne mogu shvatiti zene koje ga brane :run:


i jos nesto, on sam nije rekao da je nije udarao nego da nije osudjen
To je taj spin koji se pokušava provući. Nema veze je li osuđen ili nije, frajer je na osnovu dokaza dva puta dobijao zabranu pristupa ženi. Dovoljno da ne bude etički podoban za ministra.
Post Reply