SDP

User avatar
qlface
Posts: 305
Joined: 04/04/2013 09:38

#70851 Re: SDP

Post by qlface »

uglavnomja wrote: 11/03/2023 11:10 :roll:

zena zavrsila na cumu, policija bila prisutna ...
kompletna dokumentacija sa dokazima, mimo njene izjave, na osnovu kojih je i dignuta prijava


masa ljudi nije osudjena zato jer su zrtve povukle prijavu, nisu htjele / smjele da svjedoce

i sad se kao vrhunac nevinosti uzima - nema presude

ostaje zabrana prilaska, koja se daje i ukida nezavisno od sudskog procesa


mogu shvatiti ovo sa licnim iskustvom i mackom ...

ali ne mogu shvatiti zene koje ga brane :run:


i jos nesto, on sam nije rekao da je nije udarao nego da nije osudjen
"žena završila na cumu" nije pretjerano jak dokaz, pogotovo ako znaš kako to zna da ide kod onih koje nisu dobre u glavu.



Edit: I da, odbiti da svjedočiš ako ti neko glavom udara od zid pred djecom je nemoguće, ako je podnijela prvu prijavu bila je spremna i dovoljno odlučna da ide do kraja. Odustajanje od svjedočenja u ovakvim slučajevima govori da se više radi o strahu od hvatanja u laži nego o strahu od lika za kojeg su svakako donesena rješenja zabrane prilaska. Koja se koliko vidim donose po automatizmu dok proces traje više nego prema dokazima. Muža žene sa klipa iznad je spasio ovaj video, bez njega bi bio osuđen jer bi mu bilo nemoguće dokazati sve sa malo suza i pukih tvrdnji kao njoj.
Last edited by qlface on 11/03/2023 12:45, edited 1 time in total.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#70852 Re: SDP

Post by uglavnomja »

ma ja, da je zavrsila u grobu takvi bi rekli - pa sta, ljudi stalno umiru ... mogla se sama ubiti :roll:





cum izdaje dokumentaciju o povredama, nije dostavila potvrdu posjete cumu
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58751
Joined: 03/08/2010 19:04

#70853 Re: SDP

Post by kakavdanakneiskustvu »

qlface wrote: 11/03/2023 12:31
uglavnomja wrote: 11/03/2023 11:10 :roll:

zena zavrsila na cumu, policija bila prisutna ...
kompletna dokumentacija sa dokazima, mimo njene izjave, na osnovu kojih je i dignuta prijava


masa ljudi nije osudjena zato jer su zrtve povukle prijavu, nisu htjele / smjele da svjedoce

i sad se kao vrhunac nevinosti uzima - nema presude

ostaje zabrana prilaska, koja se daje i ukida nezavisno od sudskog procesa


mogu shvatiti ovo sa licnim iskustvom i mackom ...

ali ne mogu shvatiti zene koje ga brane :run:


i jos nesto, on sam nije rekao da je nije udarao nego da nije osudjen
"žena završila na cumu" nije pretjerano jak dokaz, pogotovo ako znaš kako to zna da ide kod onih koje nisu dobre u glavu.



Edit: I da, odbiti da svjedočiš ako ti neko glavom udara od zid pred djecom je nemoguće, ako je podnijela prvu prijavu bila je spremna i dovoljno odlučna da ide do kraja. Odustajanje od svjedočenja u ovakvim slučajevima govori da se više radi o strahu od hvatanja u laži nego o strahu od lika za kojeg su svakako donesena rješenja zabrane prilaska. Koja se koliko vidim donose po automatizmu dok proces traje više nego prema dokazima. Muža žene sa klipa iznad je spasio ovaj video, bez njega bi bio osuđen jer bi mu bilo nemoguće dokazati sve sa malo suza i pukih tvrdnji kao njoj.
:thumbup:
NediM17
Posts: 21686
Joined: 05/11/2009 11:49

#70854 Re: SDP

Post by NediM17 »

User avatar
vjeshalica
Posts: 17247
Joined: 31/03/2019 14:56

#70855 Re: SDP

Post by vjeshalica »

https://faktor.ba/vijest/kenana-magodu- ... rio/184596

Gospodza se razvela u martu 2016.

Decembar 2022. godine nalaz na linku u kojem pise

"Preokupiranost relacionom dinamikom sa bivsim suprugom"

Znaci zena ne prevazilazi razvod i 7 godina nakon istog plus Zoloft.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#70856 Re: SDP

Post by uglavnomja »

njen odnos prema njemu ne mijenja cinjenice iz sudske prijave niti zabranu prilaska, odnosno cinjenicu da je on nasilnik koji je u stanju udarati zenu



da je ona juce prijavila neki ovakav dogadjaj bilo bi prostora za mahinacije, ali ovo je staro :zzzz:



da ponovim - on nije rekao da je nije udarao i da je optuzba lazna nego da nije osudjen za to
(ili je rekao ali mi promaklo :?: )
User avatar
vjeshalica
Posts: 17247
Joined: 31/03/2019 14:56

#70857 Re: SDP

Post by vjeshalica »

Zena je opsjednuta sa njim ,bukvalno. Na linku nalaz psihijatra. Vjerovatno tesko odnosni nikako ne moze da prevazidje razvod.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#70858 Re: SDP

Post by Officer Crabtree »

Jel se oženio opet i šta ova druga kaže, može li barem za zamjenika ministra.
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#70859 Re: SDP

Post by Mishelinke »

pici wrote: 11/03/2023 11:15
uglavnomja wrote: 11/03/2023 11:10 :roll:

zena zavrsila na cumu, policija bila prisutna ...
kompletna dokumentacija sa dokazima, mimo njene izjave, na osnovu kojih je i dignuta prijava


masa ljudi nije osudjena zato jer su zrtve povukle prijavu, nisu htjele / smjele da svjedoce

i sad se kao vrhunac nevinosti uzima - nema presude

ostaje zabrana prilaska, koja se daje i ukida nezavisno od sudskog procesa


mogu shvatiti ovo sa licnim iskustvom i mackom ...

ali ne mogu shvatiti zene koje ga brane :run:


i jos nesto, on sam nije rekao da je nije udarao nego da nije osudjen
:thumbup: a zene koje brane nasilnike, to su one, on me bije sto me voli :shock:
Možda ih to i pali. Imaš raznih fetiša.

Isto kao i muškaraca koji vole dominantne žene :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 43586
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#70860 Re: SDP

Post by pici »

Mishelinke wrote: 11/03/2023 16:09
pici wrote: 11/03/2023 11:15

:thumbup: a zene koje brane nasilnike, to su one, on me bije sto me voli :shock:
Možda ih to i pali. Imaš raznih fetiša.

Isto kao i muškaraca koji vole dominantne žene :mrgreen:
Image
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#70861 Re: SDP

Post by Mishelinke »

pici wrote: 11/03/2023 16:17
Mishelinke wrote: 11/03/2023 16:09

Možda ih to i pali. Imaš raznih fetiša.

Isto kao i muškaraca koji vole dominantne žene :mrgreen:
Image
:lol:
Hakiz
Posts: 40536
Joined: 30/07/2015 20:01

#70862 Re: SDP

Post by Hakiz »

Mishelinke wrote: 11/03/2023 09:26
Znate li vi da je krivično djelo nasilje u porodici samo krivično djelo koje postoji na papiru? Skoro ga je nemoguće dokazati pogotovo u ovakvom pravnom sistemu kakav je kod nas.

Recimo u sistemu sa porotama, kao u Americi, dotični bi na osnovu izjave i svjedočenja supruge mogao truhnuti u zatvoru. Ljudi su zbog manje relevantnih dokaza završavali i na električnoj stolici, a Ameriku uvijek uzimamo kao primjer demokratije, savršenog sudstva i pravnog sistema.
Ti bi radije da imamo sistem po kojem se može osuditi nekoga bez dokaza?

A Amerika:

https://innocenceproject.org/how-many-i ... in-prison/
Updated Feb. 22, 2023. According to the National Registry of Exonerations, the rate of wrongful convictions in the U.S. is estimated to be somewhere between 2% and 10%. With a prison population of about 2.3 million, there could be anywhere between 46,000 to 230,000 innocent people incarcerated.
Izreka da je bolje ne osuditi krivca nego osuditi greškom nekoga ko nije kriv nije slučajno nastala.
Last edited by Hakiz on 11/03/2023 17:02, edited 1 time in total.
benzapen
Posts: 115
Joined: 03/04/2008 15:21

#70863 Re: SDP

Post by benzapen »

Politički je besmisleno i krajnje glupo insistirati da se imenuje Magoda za ministra. S tim daju drugim strankama municiju za napade. SDP će platiti cijenu na sljedećim izborima za ovo. Na isti način kao i SDA za oni Sebijinu izjavu da se dijete neće liječiti na Koševu.
Hakiz
Posts: 40536
Joined: 30/07/2015 20:01

#70864 Re: SDP

Post by Hakiz »

benzapen wrote: 11/03/2023 17:01 Politički je besmisleno i krajnje glupo insistirati da se imenuje Magoda za ministra. S tim daju drugim strankama municiju za napade. SDP će platiti cijenu na sljedećim izborima za ovo. Na isti način kao i SDA za oni Sebijinu izjavu da se dijete neće liječiti na Koševu.
To bi bilo to.
El_comadante
Posts: 7946
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#70865 Re: SDP

Post by El_comadante »

Evo nije problem jeli osuđivan za ovo ili ne, ali jeste problem ovakvog imenovati za ministra a imaš u najmanju ruku aferu za njega, a u SDPu toliko mladih, bez mrlja u karijeri. ovo ispade ko će biti gori od SDA. Pucali sami sebi u koljeno što se kaže.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17247
Joined: 31/03/2019 14:56

#70866 Re: SDP

Post by vjeshalica »

Hakiz wrote: 11/03/2023 16:59
Mishelinke wrote: 11/03/2023 09:26
Znate li vi da je krivično djelo nasilje u porodici samo krivično djelo koje postoji na papiru? Skoro ga je nemoguće dokazati pogotovo u ovakvom pravnom sistemu kakav je kod nas.

Recimo u sistemu sa porotama, kao u Americi, dotični bi na osnovu izjave i svjedočenja supruge mogao truhnuti u zatvoru. Ljudi su zbog manje relevantnih dokaza završavali i na električnoj stolici, a Ameriku uvijek uzimamo kao primjer demokratije, savršenog sudstva i pravnog sistema.
Ti bi radije da imamo sistem po kojem se može osuditi nekoga bez dokaza?

A Amerika:

https://innocenceproject.org/how-many-i ... in-prison/
Updated Feb. 22, 2023. According to the National Registry of Exonerations, the rate of wrongful convictions in the U.S. is estimated to be somewhere between 2% and 10%. With a prison population of about 2.3 million, there could be anywhere between 46,000 to 230,000 innocent people incarcerated.
Izreka da je bolje ne osuditi krivca nego osuditi greškom nekoga ko nije kriv nije slučajno nastala.
Anglosaksonsko pravo i klix forum ne idu skupa...osim u lovačkim pricama
User avatar
vjeshalica
Posts: 17247
Joined: 31/03/2019 14:56

#70867 Re: SDP

Post by vjeshalica »

El_comadante wrote: 11/03/2023 17:36 Evo nije problem jeli osuđivan za ovo ili ne, ali jeste problem ovakvog imenovati za ministra a imaš u najmanju ruku aferu za njega, a u SDPu toliko mladih, bez mrlja u karijeri. ovo ispade ko će biti gori od SDA. Pucali sami sebi u koljeno što se kaže.
Jedva nadjoh u clanku pise da je 2004 bio osudjen po clanu 283 kzfbih
To nije smetalo Hasicicki kao njegov dio bografije da vodi sa njim zajednicki zivot,ali se to koristi nakon razvoda i puca na to. Zar ne? Ona se ipak razvela 2016?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58751
Joined: 03/08/2010 19:04

#70868 Re: SDP

Post by kakavdanakneiskustvu »

kad se krene u razvod braka onda neke osobe krenu u osvetu,krenu da unište bivšeg supružnika.Ja sam osudjen na 6 mjeseci uvjetno sa godinom dana roka kušnje jer sam osudjen za kradju bankovne kartice žene sa kojom sam bio u braku,dakle koristio njenu karticu tokom braka,kao što je i ona moju nebrojeno puta,kad je krenulo sa razvodom gospođa prijavila da sam kao ukrao karticu tokom braka i sud me osudi,i kad se nešto tako desi onda je sve moguće,sve,baš sve
palermo
Posts: 22361
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#70869 Re: SDP

Post by palermo »

Hakiz wrote: 11/03/2023 17:02
benzapen wrote: 11/03/2023 17:01 Politički je besmisleno i krajnje glupo insistirati da se imenuje Magoda za ministra. S tim daju drugim strankama municiju za napade. SDP će platiti cijenu na sljedećim izborima za ovo. Na isti način kao i SDA za oni Sebijinu izjavu da se dijete neće liječiti na Koševu.
To bi bilo to.
Ima tu jedan problem. Ako stranka nece zbog par Facebook objava stati iza tebe, ko ce ici u takvu stranku. I ima.li takva stranka buducnost.

Ovo vise govorim generalno. Ja za tog Magodu cuo samo ovdje na forumu pa nemam pojma kakav je.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17247
Joined: 31/03/2019 14:56

#70870 Re: SDP

Post by vjeshalica »

kakavdanakneiskustvu wrote: 11/03/2023 18:33 kad se krene u razvod braka onda neke osobe krenu u osvetu,krenu da unište bivšeg supružnika.Ja sam osudjen na 6 mjeseci uvjetno sa godinom dana roka kušnje jer sam osudjen za kradju bankovne kartice žene sa kojom sam bio u braku,dakle koristio njenu karticu tokom braka,kao što je i ona moju nebrojeno puta,kad je krenulo sa razvodom gospođa prijavila da sam kao ukrao karticu tokom braka i sud me osudi,i kad se nešto tako desi onda je sve moguće,sve,baš sve
Napisala sam u prethodnom postu poznato mi je kako ferceraju neke pizdarije,a pricao mi je prvi komso sto radi na tom referatu porodicnom u MUPu. Ni blizu nisu stvari kako izgledaju. Istina ima uzasnih slucajeva, ali najvise ovih ciganskih. Dakle, imaju policajca koji kontrolise da li se mjere postuju, dodje lik na adresu gospoja sjeda sa muzem u auto iako mu je sud zabranio da dolazi kuci. O cemu pricamo ovdje? Tako isto i doticna, lik je 2004 presudjen, ali to ocito nije igralo znacajnu ulogu da ona tada ili poslije(od kad je u braku ne znam) sa njim bude? Nece to ovdje niko od pausalaca na forumu da prizna. Ako je ona njega upoznala nakon 2004 i zasnovala porodicu ocito je da joj nije smetalo sto je osudjen. Ili mozda je u braku bio kad se to dogodilo pa joj nije smetalo ni tad. Zena ima nalaz sa psihijatrije u kojem se jasno vidi da zivi jos uvijek pod utiscima odnosa sa bivsim muzem. To presute ljigavo ovi sto misle da neko podrzava kucne siledzije. Ne vide pred ocima neke druge stvari, samo sta je sareno budali je drago. Prica ima i drugu stranu,pored Magodinih bisera, ni njegova bivsa zena ocito nije sasvim dobro,a neka potrazi strucnu pomoc ili joj jako tesko pada sto on dalje zivi svoj zivot i ima neku mogucnost da dobije poziciju ministarsku.
Normalni ljudi koji su imali probleme i okoncali brakove, ne traze i ne bave se drugom stranom vec idu dalje vode svoj zivot. Ova ocito to ne moze da svari.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#70871 Re: SDP

Post by uglavnomja »

palermo wrote: 11/03/2023 18:49
Hakiz wrote: 11/03/2023 17:02

To bi bilo to.
Ima tu jedan problem. Ako stranka nece zbog par Facebook objava stati iza tebe, ko ce ici u takvu stranku. I ima.li takva stranka buducnost.

Ovo vise govorim generalno. Ja za tog Magodu cuo samo ovdje na forumu pa nemam pojma kakav je.
ne radi se o fb objavama neko rek'o blablabla ...

radi se o objavljenim sudskim dokumentima gdje je lik prijavljen - optuzen za nasilje nad zenom

takvim nije mjesto u politici

citav narod je vjerovao da ce nestankom ssda sa scene napokon doci ljudi bez oraha u dzepovima, bez presuda,, optuzbi, slucajeva ...

e sipak ti narode, isto *****, samo drugo pakovanje :run:
i to iz sdp- a koji je kao cuvao neki nivo :roll:

i jos kazu - rek'o nam je da nije kriv


za zene sdp-a sa protesta :thumbup:



zasto je iko dirao avdica??????? super lik na pravom mjestu, njegova stranka na vlasti, zar nisu mogli ostaviti ovo ministarstvo samiru
palermo
Posts: 22361
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#70872 Re: SDP

Post by palermo »

uglavnomja wrote: 11/03/2023 19:11
palermo wrote: 11/03/2023 18:49

Ima tu jedan problem. Ako stranka nece zbog par Facebook objava stati iza tebe, ko ce ici u takvu stranku. I ima.li takva stranka buducnost.

Ovo vise govorim generalno. Ja za tog Magodu cuo samo ovdje na forumu pa nemam pojma kakav je.
ne radi se o fb objavama neko rek'o blablabla ...

radi se o objavljenim sudskim dokumentima gdje je lik prijavljen - optuzen za nasilje nad zenom

takvim nije mjesto u politici

citav narod je vjerovao da ce nestankom ssda sa scene napokon doci ljudi bez oraha u dzepovima, bez presuda,, optuzbi, slucajeva ...

e sipak ti narode, isto *****, samo drugo pakovanje :run:
i to iz sdp- a koji je kao cuvao neki nivo :roll:

i jos kazu - rek'o nam je da nije kriv


za zene sdp-a sa protesta :thumbup:



zasto je iko dirao avdica??????? super lik na pravom mjestu, njegova stranka na vlasti, zar nisu mogli ostaviti ovo ministarstvo samiru
Ne postoji covjek bez oraha u dzepu. Cak I da postoji, uvijek mu se mogu staviti. Upravo zbog toga posteni I cestiti ljudi ne idu u politiku, jer znaju da ce im se orah naci u dzepu. Ovako ili onako.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#70873 Re: SDP

Post by uglavnomja »

vjeshalica wrote: 11/03/2023 19:03
kakavdanakneiskustvu wrote: 11/03/2023 18:33 kad se krene u razvod braka onda neke osobe krenu u osvetu,krenu da unište bivšeg supružnika.Ja sam osudjen na 6 mjeseci uvjetno sa godinom dana roka kušnje jer sam osudjen za kradju bankovne kartice žene sa kojom sam bio u braku,dakle koristio njenu karticu tokom braka,kao što je i ona moju nebrojeno puta,kad je krenulo sa razvodom gospođa prijavila da sam kao ukrao karticu tokom braka i sud me osudi,i kad se nešto tako desi onda je sve moguće,sve,baš sve
Napisala sam u prethodnom postu poznato mi je kako ferceraju neke pizdarije,a pricao mi je prvi komso sto radi na tom referatu porodicnom u MUPu. Ni blizu nisu stvari kako izgledaju. Istina ima uzasnih slucajeva, ali najvise ovih ciganskih. Dakle, imaju policajca koji kontrolise da li se mjere postuju, dodje lik na adresu gospoja sjeda sa muzem u auto iako mu je sud zabranio da dolazi kuci. O cemu pricamo ovdje? Tako isto i doticna, lik je 2004 presudjen, ali to ocito nije igralo znacajnu ulogu da ona tada ili poslije(od kad je u braku ne znam) sa njim bude? Nece to ovdje niko od pausalaca na forumu da prizna. Ako je ona njega upoznala nakon 2004 i zasnovala porodicu ocito je da joj nije smetalo sto je osudjen. Ili mozda je u braku bio kad se to dogodilo pa joj nije smetalo ni tad. Zena ima nalaz sa psihijatrije u kojem se jasno vidi da zivi jos uvijek pod utiscima odnosa sa bivsim muzem. To presute ljigavo ovi sto misle da neko podrzava kucne siledzije. Ne vide pred ocima neke druge stvari, samo sta je sareno budali je drago. Prica ima i drugu stranu,pored Magodinih bisera, ni njegova bivsa zena ocito nije sasvim dobro,a neka potrazi strucnu pomoc ili joj jako tesko pada sto on dalje zivi svoj zivot i ima neku mogucnost da dobije poziciju ministarsku.
Normalni ljudi koji su imali probleme i okoncali brakove, ne traze i ne bave se drugom stranom vec idu dalje vode svoj zivot. Ova ocito to ne moze da svari.
:shock:

bas ga ti ukopa
:D

znaci jos 2004. je bio osudjen za nesto
pa 2016. optuzen za nasilje i to nad zenom, sportista u punoj snazi :roll:




zena je tu nebitna, cinjenice kazu da ju je udarao, udarao joj glavom od zid

i kako nece biti psihijatrijski slucaj :?:

sta bi ti da ti to neko uradi, a izvuce se? i to covjek kojem si vjerovala i voljela ga? rodila djecu, a on ti glavom od zid
goredole
Posts: 413
Joined: 07/01/2021 19:18

#70874 Re: SDP

Post by goredole »

palermo wrote: 11/03/2023 18:49
Hakiz wrote: 11/03/2023 17:02

To bi bilo to.
Ima tu jedan problem. Ako stranka nece zbog par Facebook objava stati iza tebe, ko ce ici u takvu stranku. I ima.li takva stranka buducnost.

Ovo vise govorim generalno. Ja za tog Magodu cuo samo ovdje na forumu pa nemam pojma kakav je.
problem je sto taj magoda postaje teret partiji. sutra nekome od zastupnika moze biti crijevo na lijevo i reci ja necu glasati za ovakvu vladu ili cu glasati ali tako sto cete mi ugadjati. ali damage control nije nikome jaca strana u bh politici.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#70875 Re: SDP

Post by uglavnomja »

palermo wrote: 11/03/2023 19:16
Ne postoji covjek bez oraha u dzepu. Cak I da postoji, uvijek mu se mogu staviti. Upravo zbog toga posteni I cestiti ljudi ne idu u politiku, jer znaju da ce im se orah naci u dzepu. Ovako ili onako.
nije da nisi u pravu, ali dokazano nasilje nad zenom je poseban nivo
Post Reply