SDP

User avatar
Leverage
Posts: 9416
Joined: 27/05/2018 16:32

#69851 Re: SDP

Post by Leverage »

shbc wrote: 22/11/2022 23:09
Leverage wrote: 22/11/2022 22:57
Pa zahvaljujući Vojinovoj igranci upalila se sećijska heroina Sabina Ćudić i dovela u pitanje Trojku.

A ko će najviše nagrabusiti ako pukne Trojka? Pa vi sa sarajevske sećije.

Bez SDP-a ste niko i ništa. Ako razjebete ovo i pošaljete SDP u "kohabitaciju" sa SDA vama će biti najgore.

A meni će biti sasvim dobro u oba slučaja.

Evo nacrtano, treba li i obojiti?
Toliko o borbi protiv kriminala i korupcije. Tebi je jedino bitno da ti je stranka na pipi. Dobro. Da znamo s kim razgovaramo. Bakir ofarban u crveno.
Meni je bitno da se dogovori poštuju. A ne da ti mene pljuješ, a kad ja uzvratim onda sam za kriminal i korupciju.

Ne može tako ništa.
Anquilla
Posts: 2389
Joined: 25/04/2016 19:31

#69852 Re: SDP

Post by Anquilla »

Leverage wrote: 22/11/2022 23:08
Anquilla wrote: 22/11/2022 23:05

Na koje tipuješ od ovih: Irfan Čengić, Davor Čičić, Igor Stojanović, Samir Avdić, Jelena Pekić, Kenan Magoda, da će obarati vladu?

Inače, pretpostavljam da im se svidjelo koliko i članovima NS-a Vojinova preporuka da premijer KS ne bude iz Naše stranke.
Ne tipujem da će iko obarati vladu. Tipujem na sve njih da vidim da li im je bitniji SDP ili će zarad 3-4 ministarstva u Sarajevu da poljube ruku Sabine Ćudić.

Očekujem da će pokazati da im je SDP bitniji.
Ja naivno uvijek mislim da im je najvažnije poboljšanje kvaliteta života običnog čovjeka.
Građani ispred stranke. Ionako oni u fotelje neće, sjede tu gdje su.

Vidjet ćemo, ja ću teško povjerovati da bi iko iz Trojke u KS obarao kantonalnu koaliciju.
User avatar
Leverage
Posts: 9416
Joined: 27/05/2018 16:32

#69853 Re: SDP

Post by Leverage »

drug_profi wrote: 22/11/2022 23:12 Sabina je oštra žena. Volio bih da je u SDP-u.
Čak bih volio i da je šef SDP-a.
Imam jednu informaciju za tebe. Ona ne voli SDP, bez obzira na tvoju ljubav prema njoj.
User avatar
Leverage
Posts: 9416
Joined: 27/05/2018 16:32

#69854 Re: SDP

Post by Leverage »

laik1981 wrote: 22/11/2022 23:11
Leverage wrote: 22/11/2022 23:08
Ne tipujem da će iko obarati vladu. Tipujem na sve njih da vidim da li im je bitniji SDP ili će zarad 3-4 ministarstva u Sarajevu da poljube ruku Sabine Ćudić.

Očekujem da će pokazati da im je SDP bitniji.
Kako god okrenes bolje i moralnije je poljubiti ruku Sabini nego Sebiji :mrgreen:
Pa vidiš, prije da će Bakir poljubiti Nerminu ruku i postaviti ga za federalnog premijera.

Zato bolje vežite Sabinu Ćudić na vrijeme.
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#69855 Re: SDP

Post by dale cooper »

Pa ne kontam...šta Sabina hoće ako već nije za trojku? :zoka:
giannibelif
Posts: 1891
Joined: 28/01/2017 22:11

#69856 Re: SDP

Post by giannibelif »

Hajde makar Dinu ovdje ne optužuju, a na kraju će ispasti i da je kriv za ove SDP-ove kurvaluke.
User avatar
shbc
Posts: 3320
Joined: 20/07/2012 12:13

#69857 Re: SDP

Post by shbc »

Leverage wrote: 22/11/2022 23:12
shbc wrote: 22/11/2022 23:09

Toliko o borbi protiv kriminala i korupcije. Tebi je jedino bitno da ti je stranka na pipi. Dobro. Da znamo s kim razgovaramo. Bakir ofarban u crveno.
Meni je bitno da se dogovori poštuju. A ne da ti mene pljuješ, a kad ja uzvratim onda sam za kriminal i korupciju.

Ne može tako ništa.
Mnogo si osjetljiv. A vidim i objektivan. Kada potpredsjednik tvoje stranke laje na koalicionog partnera, onda je to cin pojedinca. Kada ta druga stranka uzvrati onda je to cin rusenja koalicije, sarajevski secijasi, minder politika itd.

A koliko ti je bitno vidim po tome kako bi odmah poletio Bakiru. Sta vise prizivas. Vidi se da ti je to zelja odavno. A nije vala ni neka tajna da je mnogima u SDPu.

Ne znam samo sta cekate ovoliko dugo. Idite brate. Da se vise zavrsi i ta prica. Ionako je ta stranka go k otkako nema rahmetli Nijaza. Ponekad bljesne koji pojedinac i to je to. Bude zatrpan u hrpi g u vidu raznih Vojina, Niksica, Bijedica, Hadzica, Komsica, Lagumdzija i ostalih
User avatar
Leverage
Posts: 9416
Joined: 27/05/2018 16:32

#69858 Re: SDP

Post by Leverage »

Pandakonda wrote: 22/11/2022 23:10
Leverage wrote: 22/11/2022 23:00
Opet ti sa svojim standardnim silovanjem logičkog rasuđivanja.

Sabina razvaljuje Trojku na ovaj način, kriva je za to a ne za Vojina.

Nermin je sa Bakirom i Željkom razgovarao na rješavanju ovog problema, samo što to ti ne znaš.
Druze kako ne znamo pa svi mediji obavijestili da su sjedili kod kibeta njih trojica :D Pitanje je na koji nacin Nerko moze nagovoriti SDA i DF da pomognu oko te situacije obzirom da je evidentno da se obe stranke pokusavaju izbaciti iz svih kombinacija vlasti. A na samom kraju zasto bi Nermin imao sta rjesavati sa njima kada SDP ima dva zastupnika u toj koaliciji sa kojima moze opozicija izglasati svoje ? Jedino ako Nermin smatra da nema kontrolu nad vlastitim zastupnicima pa hoce da napravi uticaj na tuđe.

Sabina kroz historiju jeste imala nekih naglih ispada međutim to nikada nije bilo bez razloga. Dok je Vojin taj koji gura nos gdje mu nije mjesto i ne zna na koju bi prije stolicu pa se ljuti kad ga ljudi prozovu za to. A i ako me sjecanje dobro sluzi prvo je Vojin krenuo sa podjevanjem kada je rekao da se Nasoj Stranci uzme mjesto premijera samo zbog toga sto je Arnaut ogolio njegove lazi i pokusaje manipulacije javnosti.

A sto se tice Irfana, Cicica i ostale Sarajevske ekipe oni su otvoreno rekli da se treba podrzati opozicija u DN tako da ne vidim sto bi im onda smetalo kritikovanje Vojina koji ne zna kud goni.
Kažem ne znate o čemu se pričalo, zna svako da su bili. A ja znam i o čemu se pričalo.

Pričalo se da Salkić glasa za PDP-ovu listu ako uspiju da slome Mijatovića, i da Bakir ne zateže bez obzira što će ostati bez vlasti. Komšić je priznao da nema nikakvog uticaja na Duratovića i da se ovaj vjerovatno prodao kao i Sevlid Hurtić.

Potrebna su trojica za siguricu, zato je potreban Salkić. Sa dvojicom ide šešir.

Niko nije Sabini ili Arnautu prigovorio zato što prozivaju Vojina. Prozivam ga i ja.

Ali ona proziva, da citiram, "posebno SDP". E za to će posebno biti problema narednih dana.
User avatar
drug_profi
Posts: 50134
Joined: 16/07/2012 16:00

#69859 Re: SDP

Post by drug_profi »

Leverage wrote: 22/11/2022 23:13
drug_profi wrote: 22/11/2022 23:12 Sabina je oštra žena. Volio bih da je u SDP-u.
Čak bih volio i da je šef SDP-a.
Imam jednu informaciju za tebe. Ona ne voli SDP, bez obzira na tvoju ljubav prema njoj.
Ja nisam navijač neke stranke. Ja sam birač. Tako da me ne tangira.
last mohicans
Posts: 11603
Joined: 09/08/2012 23:19

#69860 Re: SDP

Post by last mohicans »

Ma kakva Sabina, ljudi moji, kreštalica obična koja sam lijepo govori i ništa više. Gdje su njeni zakoni, amandmani, incijative koji su prošli, a ne samo radi reda izneseni u prethodnom sazivu PD FBiH? Samo diže halabuku, tu je najbolja. Pokazala se kod sranja koje je proizvela sa onim domom u Pazariću. To je jedna neradnica koja spava do 10, uzme MC caffee i lagano šeta gradom do parlamenta kada ima sjednicu.
User avatar
Pandakonda
Posts: 4365
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#69861 Re: SDP

Post by Pandakonda »

I ne znam otkud uopste ta prica da Sabina ne zeli trojku ? Ona jeste u pocetku bila kriticna ali samo radi NiP-a jer je imala strah obzirom da se radi o bivsim SDA kadrovima. Ali ona nije toliko glupa zena da unisti najbolji politicki projekt u zadnjih 10 godina radi trazenja neke idealne koalicije koja nije moguća. Ljudi poput Sabine su potrebni jer će uvijek biti korektiv u ovim velikim koalicijama gdje je dosta razlicitih stranaka. Kamo srece da SDP ima konstruktivnog kriticara a ne Vojina kojem je vrhunac bacit glup tweet pa onda cekat da se raja pali kako neko razbija koaliciju :-)
User avatar
Leverage
Posts: 9416
Joined: 27/05/2018 16:32

#69862 Re: SDP

Post by Leverage »

shbc wrote: 22/11/2022 23:18
Leverage wrote: 22/11/2022 23:12
Meni je bitno da se dogovori poštuju. A ne da ti mene pljuješ, a kad ja uzvratim onda sam za kriminal i korupciju.

Ne može tako ništa.
Mnogo si osjetljiv. A vidim i objektivan. Kada potpredsjednik tvoje stranke laje na koalicionog partnera, onda je to cin pojedinca. Kada ta druga stranka uzvrati onda je to cin rusenja koalicije, sarajevski secijasi, minder politika itd.

A koliko ti je bitno vidim po tome kako bi odmah poletio Bakiru. Sta vise prizivas. Vidi se da ti je to zelja odavno. A nije vala ni neka tajna da je mnogima u SDPu.

Ne znam samo sta cekate ovoliko dugo. Idite brate. Da se vise zavrsi i ta prica. Ionako je ta stranka go k otkako nema rahmetli Nijaza. Ponekad bljesne koji pojedinac i to je to. Bude zatrpan u hrpi g u vidu raznih Vojina, Niksica, Bijedica, Hadzica, Komsica, Lagumdzija i ostalih
Svako zna koliki je uticaj Sabine u NjS, a koliki Vojina u SDP-u. Nećemo se pravit budale.

Ne, pazi, ja bih danas bio najsretniji da SDP ode sa Bakirom i da sve propadne jer ova bagra ništa bolje nije ni zaslužila. Uložio sam i svoje vrijeme i živce da mjesecima ubjeđujem ljude da je Trojka odlična i stabilna, da je osmorka super, itd. I onda te iz te iste trojke pljuju.

To tvoje "idite više" je najbolji dokaz koliko ste iskreni u svemu ovome.

I da se nadovežem.
giannibelif wrote: 22/11/2022 23:16 Hajde makar Dinu ovdje ne optužuju, a na kraju će ispasti i da je kriv za ove SDP-ove kurvaluke.
Dino je osoba koja razumije značaj SDP-a u cijeloj priči, nije ograničen ko pojedini glasači kako NjS tako i njegove stranke.
Hakiz
Posts: 39669
Joined: 30/07/2015 20:01

#69863 Re: SDP

Post by Hakiz »

dale cooper wrote: 22/11/2022 23:14 Pa ne kontam...šta Sabina hoće ako već nije za trojku? :zoka:
Ne konta ni on :lol:
User avatar
Leverage
Posts: 9416
Joined: 27/05/2018 16:32

#69864 Re: SDP

Post by Leverage »

dale cooper wrote: 22/11/2022 23:14 Pa ne kontam...šta Sabina hoće ako već nije za trojku? :zoka:
Hoće da izgura SDP iz trojke ili da ga podredi NjS. Na njenu žalost, rezultati u KS su takvi da je sad NjS junior partner, zbog čega je ona vidno nervozna.

Ona u budućnosti vidi NjS kako sama ima 18+ ruku i sama vlada u KS, a jedini način da se toga domogne je da uništi SDP i preuzme njegove glasove.

Forto ne misli ovako, ali je u manjini, pogotovo ako se u obzir uzme kompletno članstvo.
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#69865 Re: SDP

Post by dale cooper »

Leverage wrote: 22/11/2022 23:21
shbc wrote: 22/11/2022 23:18

Mnogo si osjetljiv. A vidim i objektivan. Kada potpredsjednik tvoje stranke laje na koalicionog partnera, onda je to cin pojedinca. Kada ta druga stranka uzvrati onda je to cin rusenja koalicije, sarajevski secijasi, minder politika itd.

A koliko ti je bitno vidim po tome kako bi odmah poletio Bakiru. Sta vise prizivas. Vidi se da ti je to zelja odavno. A nije vala ni neka tajna da je mnogima u SDPu.

Ne znam samo sta cekate ovoliko dugo. Idite brate. Da se vise zavrsi i ta prica. Ionako je ta stranka go k otkako nema rahmetli Nijaza. Ponekad bljesne koji pojedinac i to je to. Bude zatrpan u hrpi g u vidu raznih Vojina, Niksica, Bijedica, Hadzica, Komsica, Lagumdzija i ostalih
Svako zna koliki je uticaj Sabine u NjS, a koliki Vojina u SDP-u. Nećemo se pravit budale.

Ne, pazi, ja bih danas bio najsretniji da SDP ode sa Bakirom i da sve propadne jer ova bagra ništa bolje nije ni zaslužila. Uložio sam i svoje vrijeme i živce da mjesecima ubjeđujem ljude da je Trojka odlična i stabilna, da je osmorka super, itd. I onda te iz te iste trojke pljuju.

To tvoje "idite više" je najbolji dokaz koliko ste iskreni u svemu ovome.

I da se nadovežem.
giannibelif wrote: 22/11/2022 23:16 Hajde makar Dinu ovdje ne optužuju, a na kraju će ispasti i da je kriv za ove SDP-ove kurvaluke.
Dino je osoba koja razumije značaj SDP-a u cijeloj priči, nije ograničen ko pojedini glasači kako NjS tako i njegove stranke.
Razumijem da te nerviraju ove prozivke dijela NS-a, ali nemoj majke ti ove opcije spominjati. I ja i ti znamo da je to za SDP i za državu
nešto najgore što se može desiti. SDP ne bi drugi put preživio tu koaliciju. Ja sam bio i razočaran i opet sam opraštao, ali ne bi im
više to nikada halalio. Ako se to desi ja definitivno više neću uopšte glasati.
User avatar
N.N.
Posts: 2991
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#69866 Re: SDP

Post by N.N. »

SDP bi vec jucer trebao odjebati od sebe ovu lokalnu Neciju stranku.
A sve su prilike i da hoce.
laik1981
Posts: 12895
Joined: 05/12/2012 13:04

#69867 Re: SDP

Post by laik1981 »

Leverage wrote: 22/11/2022 23:14
laik1981 wrote: 22/11/2022 23:11
Kako god okrenes bolje i moralnije je poljubiti ruku Sabini nego Sebiji :mrgreen:
Pa vidiš, prije da će Bakir poljubiti Nerminu ruku i postaviti ga za federalnog premijera.

Zato bolje vežite Sabinu Ćudić na vrijeme.
Pa i molite se za to.. Nekima jedan zajeb izgleda nije dovoljan.. Hebote prijetis koaliranjem sa SDA :lol: Nanijetili da i vi budete Baketova podguzna muha poput DF-a..

A Sabina je slobodna zena.. Moze pricati sta god zeli.. Vi ste, kako stvari stoje, trebali Vojina vezati.. Da ste to uradili do ovoga ne bi ni doslo.. Vidis, mozda Vojinu i prodje igrica, pa rasturi i trojku i osmorku, a vama obezbijedi egzistenciju kroz koaliciju sa SDA bar u naredne cetiri godine.. Hej win-win situacija.. Pobjednici ste ovih izbora, samo i slijedeci dodju brzo..
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#69868 Re: SDP

Post by dale cooper »

Leverage wrote: 22/11/2022 23:26
dale cooper wrote: 22/11/2022 23:14 Pa ne kontam...šta Sabina hoće ako već nije za trojku? :zoka:
Hoće da izgura SDP iz trojke ili da ga podredi NjS. Na njenu žalost, rezultati u KS su takvi da je sad NjS junior partner, zbog čega je ona vidno nervozna.

Ona u budućnosti vidi NjS kako sama ima 18+ ruku i sama vlada u KS, a jedini način da se toga domogne je da uništi SDP i preuzme njegove glasove.

Forto ne misli ovako, ali je u manjini, pogotovo ako se u obzir uzme kompletno članstvo.
:-)

Ma to su njene deluzije, NS jednostavno van KS-a nema nikakvih kapaciteta, a NS ne može privući široku lepezu glasača kao što to može SDP.
User avatar
Leverage
Posts: 9416
Joined: 27/05/2018 16:32

#69869 Re: SDP

Post by Leverage »

laik1981 wrote: 22/11/2022 23:28
Leverage wrote: 22/11/2022 23:14
Pa vidiš, prije da će Bakir poljubiti Nerminu ruku i postaviti ga za federalnog premijera.

Zato bolje vežite Sabinu Ćudić na vrijeme.
Pa i molite se za to.. Nekima jedan zajeb izgleda nije dovoljan.. Hebote prijetis koaliranjem sa SDA :lol: Nanijetili da i vi budete Baketova podguzna muha poput DF-a..

A Sabina je slobodna zena.. Moze pricati sta god zeli.. Vi ste, kako stvari stoje, trebali Vojina vezati.. Da ste to uradili do ovoga ne bi ni doslo.. Vidis, mozda Vojinu i prodje igrica, pa rasturi i trojku i osmorku, a vama obezbijedi egzistenciju kroz koaliciju sa SDA bar u naredne cetiri godine.. Hej win-win situacija.. Pobjednici ste ovih izbora, samo i slijedeci dodju brzo..
Prijatelju, ako SDP ode sa SDA mene baš briga više i za ovu državu i za slijedeće izbore i za sve.

Smijat ću vam se iz jedne razvijene zemlje EU dok se raspada sve.

Dakle, ne navijam ja da SDP i SDA idu zajedno radi toga što imam neku korist od toga, nego da se naslađujem propasti društva koje je zaslužilo tačno ono i što je dobilo. Eto, samo za taj svoj ćeif.
User avatar
Leverage
Posts: 9416
Joined: 27/05/2018 16:32

#69870 Re: SDP

Post by Leverage »

dale cooper wrote: 22/11/2022 23:27
Razumijem da te nerviraju ove prozivke dijela NS-a, ali nemoj majke ti ove opcije spominjati. I ja i ti znamo da je to za SDP i za državu
nešto najgore što se može desiti. SDP ne bi drugi put preživio tu koaliciju. Ja sam bio i razočaran i opet sam opraštao, ali ne bi im
više to nikada halalio. Ako se to desi ja definitivno više neću uopšte glasati.
Ma bježi ba. Pa ovdje smo bukvalno na izvoru i treba da se napijemo a onda se javljaju sećijaši da unište sve.

Toliko je truda uloženo da se SDA izbaci iz svih kombinacija, bukvalno su upropašteni u ovih zadnjih 20-ak dana i hajmo sad pljuvat po SDP-u radi cirkusanta Vojina. Kako reče Sabina, "a posebno SDP".

Naravno da sam ljut.
laik1981
Posts: 12895
Joined: 05/12/2012 13:04

#69871 Re: SDP

Post by laik1981 »

Leverage wrote: 22/11/2022 23:32
laik1981 wrote: 22/11/2022 23:28
Pa i molite se za to.. Nekima jedan zajeb izgleda nije dovoljan.. Hebote prijetis koaliranjem sa SDA :lol: Nanijetili da i vi budete Baketova podguzna muha poput DF-a..

A Sabina je slobodna zena.. Moze pricati sta god zeli.. Vi ste, kako stvari stoje, trebali Vojina vezati.. Da ste to uradili do ovoga ne bi ni doslo.. Vidis, mozda Vojinu i prodje igrica, pa rasturi i trojku i osmorku, a vama obezbijedi egzistenciju kroz koaliciju sa SDA bar u naredne cetiri godine.. Hej win-win situacija.. Pobjednici ste ovih izbora, samo i slijedeci dodju brzo..
Prijatelju, ako SDP ode sa SDA mene baš briga više i za ovu državu i za slijedeće izbore i za sve.

Smijat ću vam se iz jedne razvijene zemlje EU dok se raspada sve.

Dakle, ne navijam ja da SDP i SDA idu zajedno radi toga što imam neku korist od toga, nego da se naslađujem propasti društva koje je zaslužilo tačno ono i što je dobilo. Eto, samo za taj svoj ćeif.
E tu se slazem..
last mohicans
Posts: 11603
Joined: 09/08/2012 23:19

#69872 Re: SDP

Post by last mohicans »

dale cooper wrote: 22/11/2022 23:31
Leverage wrote: 22/11/2022 23:26
Hoće da izgura SDP iz trojke ili da ga podredi NjS. Na njenu žalost, rezultati u KS su takvi da je sad NjS junior partner, zbog čega je ona vidno nervozna.

Ona u budućnosti vidi NjS kako sama ima 18+ ruku i sama vlada u KS, a jedini način da se toga domogne je da uništi SDP i preuzme njegove glasove.

Forto ne misli ovako, ali je u manjini, pogotovo ako se u obzir uzme kompletno članstvo.
:-)

Ma to su njene deluzije, NS jednostavno van KS-a nema nikakvih kapaciteta, a NS ne može privući široku lepezu glasača kao što to može SDP.
Haha, pa je li ona u vinklu? Tipična umisljena FGRovka koji nije ni pogledala rezultat svoje partije na KS gdje je Rumeni sa raspadnutom strankom dobio isti broj mandata.
b_i_s
Posts: 215
Joined: 03/07/2019 09:32

#69873 Re: SDP

Post by b_i_s »

dale cooper wrote: 22/11/2022 23:14 Pa ne kontam...šta Sabina hoće ako već nije za trojku? :zoka:
Možda je, iako članica liberalne partije, tradicionalnih shvatanja i nije za eksperimentisanja u troje? :mrgreen:
laik1981
Posts: 12895
Joined: 05/12/2012 13:04

#69874 Re: SDP

Post by laik1981 »

Leverage wrote: 22/11/2022 23:35
dale cooper wrote: 22/11/2022 23:27
Razumijem da te nerviraju ove prozivke dijela NS-a, ali nemoj majke ti ove opcije spominjati. I ja i ti znamo da je to za SDP i za državu
nešto najgore što se može desiti. SDP ne bi drugi put preživio tu koaliciju. Ja sam bio i razočaran i opet sam opraštao, ali ne bi im
više to nikada halalio. Ako se to desi ja definitivno više neću uopšte glasati.
Ma bježi ba. Pa ovdje smo bukvalno na izvoru i treba da se napijemo a onda se javljaju sećijaši da unište sve.

Toliko je truda uloženo da se SDA izbaci iz svih kombinacija, bukvalno su upropašteni u ovih zadnjih 20-ak dana i hajmo sad pljuvat po SDP-u radi cirkusanta Vojina. Kako reče Sabina, "a posebno SDP".

Naravno da sam ljut.
koalirati sa SDA :mrgreen:

Slozio se ti ili ne SDP zasluzuje veliku kritiku za ovo sto se desilo.. Naravno da mislim da se zbog te greske ne treba odustati od nekog viseg cilja..Odkantati Vojina ako ostane pri sadasnjem, izviniti se za prouzrokovani problem i nastaviti raditi u najboljem interesu svih nas..
seksi_ideje
Posts: 1068
Joined: 29/07/2022 15:43

#69875 Re: SDP

Post by seksi_ideje »

last mohicans wrote: 22/11/2022 23:40
dale cooper wrote: 22/11/2022 23:31

:-)

Ma to su njene deluzije, NS jednostavno van KS-a nema nikakvih kapaciteta, a NS ne može privući široku lepezu glasača kao što to može SDP.
Haha, pa je li ona u vinklu? Tipična umisljena FGRovka koji nije ni pogledala rezultat svoje partije na KS gdje je Rumeni sa raspadnutom strankom dobio isti broj mandata.
Ona ima sta da sebi umislja. Dobila je preko 20 hiljada glasova i pomela sve sa liste iz SDP-a i SDA.
Post Reply