SDP

User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#32601 Re: SDP

Post by snaga_znanja »

MuaDib wrote:SDP je izgubio izbore 2014. godine, onog momenta kada je SDA vratio u politički život.
Nikad više SDP neće dobiti moja glas, NIKAD!!!
I ne može mu pomoći 100 spin doktora, ni spin bogovi, ni totalna amnezija ljudi.
Umjesto da glogovim kolcem zatuku SDA i krenu unistavati korupciju oni ga povukli u vlast zbog Komsica i zavade sa HDZ-om. Komsic im zavuce duboko duboko i sad ga puse na vise frontova. HDZ ostao nedirnut, SDA se vratila, a SBB gospodari. SDP ga ispusio u svakom slucaju.

A zaposljavanje ljubavnica, svalerki, familije i tako to nije niti njima strano. Posebno forumu mladih SDP-a... :izet:
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#32602 Re: SDP

Post by Styling »

snaga_znanja wrote:
MuaDib wrote:SDP je izgubio izbore 2014. godine, onog momenta kada je SDA vratio u politički život.
Nikad više SDP neće dobiti moja glas, NIKAD!!!
I ne može mu pomoći 100 spin doktora, ni spin bogovi, ni totalna amnezija ljudi.
Umjesto da glogovim kolcem zatuku SDA i krenu unistavati korupciju oni ga povukli u vlast zbog Komsica i zavade sa HDZ-om. Komsic im zavuce duboko duboko i sad ga puse na vise frontova. HDZ ostao nedirnut, SDA se vratila, a SBB gospodari. SDP ga ispusio u svakom slucaju.

A zaposljavanje ljubavnica, svalerki, familije i tako to nije niti njima strano. Posebno forumu mladih SDP-a... :izet:
Kakva je razlika izmedju ljubavnice i svalerke?? :mrgreen:
User avatar
dino84
Posts: 658
Joined: 07/03/2007 04:02

#32603 Re: SDP

Post by dino84 »

Styling wrote: Bez obzira na nase ideoloske razlike, ja sam tebe kao forumasa postovala i smatrala inteligentnom osobom. Medjutim, i sama naznaka da bi mogao povjerovati u ovu budalastinu koju je plasirao avaz ozbiljno dovodi u pitanje sve sto sam navela u prvoj recenici.
Joj,daj mi maramicu da zaplacem,evo suza mi suzu sustize :( :( :(

"Nakon sto kreiras email adrese,te iste mozes koristiti da napravis tri "nicka" na klix.ba portalu, koji prema nasim analizama igra znacajnu ulogu kod informiranja javnog mijenja." !!!!!!!

Image

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#32604 Re: SDP

Post by weredsf »

madner wrote:
weredsf wrote:
madner wrote:Molim te reci Kemi da za samo 45000 KM moze imati moj nick. :D
Forumska bitch :D :D
Pa ne, samo nick.

Mozes imati moj nik, ali prste ne. :D
Mogu imati tvoje tijelo ali dusu ne Bitch:D :D :D
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#32605 Re: SDP

Post by mali_balon »

dino84 wrote:
Styling wrote: Bez obzira na nase ideoloske razlike, ja sam tebe kao forumasa postovala i smatrala inteligentnom osobom. Medjutim, i sama naznaka da bi mogao povjerovati u ovu budalastinu koju je plasirao avaz ozbiljno dovodi u pitanje sve sto sam navela u prvoj recenici.
Joj,daj mi maramicu da zaplacem,evo suza mi suzu sustize :( :( :(

"Nakon sto kreiras email adrese,te iste mozes koristiti da napravis tri "nicka" na klix.ba portalu, koji prema nasim analizama igra znacajnu ulogu kod informiranja javnog mijenja." !!!!!!!

Image

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja sam ponudio 6 nikova
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#32606 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

Centrala je odgovorila, u svom prepoznatljivom, duhovitom stilu
Nakon što je jučer grubo zloupotrebljen memorandum SDP-a, koji je poslužio za kreiranje prljavog falsifikata kojim se pokušava diskreditovati SDP tvrdnjom da instruira svoje članove da diskreditiraju političke protivnike možemo samo reći da se evidentno radi o gruboj manipulaciji spletkaroša u maniru paraobavještajnih struktura.

Najoštrije osuđujemo zloupotrebu memoranduma i zvaničnih simbola SDP-a i obavještavamo medije i građane da se radi o bezočnom lažiranju i manipulaciji.

Osim što je sadržaj lažiranog dopisa koji je sa fiktivne e-mail adrese poslan medijima u BiH gruba i po mnogo čemu nelogična i providna manipulacija, osim što već sada postoji veliki broj dokaza o tome kako je nastao i kako je plasiran dokument, ono što se pokušava postići istovremeno je i vrlo opasno te podsjeća na udbaške metode kojima se unosila totalna pometnja među ljude i političke strukture dok je "služba" ostvarivala svoje ciljeve.

Njima, koji se služe ovakvim ogavnim metodama, odgovara haos i međusobni rat svakoga sa svim. Jedino u takvom ozračju oni mogu nastaviti raditi ono što rade godinama. Mi u SDP-u nećemo dozvoliti da postanemo dio njihovog svijeta u kojem vladaju podmetanja, lažiranja, intrige, montirani procesi i igre sa ljudskim životima, ali ćemo učiniti sve da ih raskrinkamo.

SDP se ne bavi drugim strankama i njihovim liderima, nego isključivo rješavanjem problema u društvu. To je izgleda za mnoge problem jer nas žele dovesti na teren gdje konkretni rezultati rada nisu tema razgovora, već samo intrige i podmetanja.

SDP će poduzeti sve raspoložive zakonske korake kako bi se sve otkrilo i javnost upoznala sa informacijom o identitetu onih koji stoje iza ovakvih bezočnih manipulacija i krivotvorenja.
Bit će ovo zanimljiva godina.
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#32607 Re: SDP

Post by snaga_znanja »

Styling wrote:
snaga_znanja wrote:
MuaDib wrote:SDP je izgubio izbore 2014. godine, onog momenta kada je SDA vratio u politički život.
Nikad više SDP neće dobiti moja glas, NIKAD!!!
I ne može mu pomoći 100 spin doktora, ni spin bogovi, ni totalna amnezija ljudi.
Umjesto da glogovim kolcem zatuku SDA i krenu unistavati korupciju oni ga povukli u vlast zbog Komsica i zavade sa HDZ-om. Komsic im zavuce duboko duboko i sad ga puse na vise frontova. HDZ ostao nedirnut, SDA se vratila, a SBB gospodari. SDP ga ispusio u svakom slucaju.

A zaposljavanje ljubavnica, svalerki, familije i tako to nije niti njima strano. Posebno forumu mladih SDP-a... :izet:
Kakva je razlika izmedju ljubavnice i svalerke?? :mrgreen:
Pa cisto tehnicke prirode. Sustinske nema. :D Nekako svalerka je vise za analni seks, dok ljubavnicu malo pripazis.. :D
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#32608 Re: SDP

Post by snaga_znanja »

Jebote formiram javno mjenje na klix.u. Idem se pohvaliti mami.

Kakav umobolnik moras biti da ovdje dodjes po politicku mudrost. :lol: Nije niti cudo sto nam je drzava u kurcu. :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55687
Joined: 15/12/2008 16:53

#32609 Re: SDP

Post by ultima_palabra »

VjecitiStudent wrote:Centrala je odgovorila, u svom prepoznatljivom, duhovitom stilu
Nakon što je jučer grubo zloupotrebljen memorandum SDP-a, koji je poslužio za kreiranje prljavog falsifikata kojim se pokušava diskreditovati SDP tvrdnjom da instruira svoje članove da diskreditiraju političke protivnike možemo samo reći da se evidentno radi o gruboj manipulaciji spletkaroša u maniru paraobavještajnih struktura.

Najoštrije osuđujemo zloupotrebu memoranduma i zvaničnih simbola SDP-a i obavještavamo medije i građane da se radi o bezočnom lažiranju i manipulaciji.

Osim što je sadržaj lažiranog dopisa koji je sa fiktivne e-mail adrese poslan medijima u BiH gruba i po mnogo čemu nelogična i providna manipulacija, osim što već sada postoji veliki broj dokaza o tome kako je nastao i kako je plasiran dokument, ono što se pokušava postići istovremeno je i vrlo opasno te podsjeća na udbaške metode kojima se unosila totalna pometnja među ljude i političke strukture dok je "služba" ostvarivala svoje ciljeve.

Njima, koji se služe ovakvim ogavnim metodama, odgovara haos i međusobni rat svakoga sa svim. Jedino u takvom ozračju oni mogu nastaviti raditi ono što rade godinama. Mi u SDP-u nećemo dozvoliti da postanemo dio njihovog svijeta u kojem vladaju podmetanja, lažiranja, intrige, montirani procesi i igre sa ljudskim životima, ali ćemo učiniti sve da ih raskrinkamo.

SDP se ne bavi drugim strankama i njihovim liderima, nego isključivo rješavanjem problema u društvu. To je izgleda za mnoge problem jer nas žele dovesti na teren gdje konkretni rezultati rada nisu tema razgovora, već samo intrige i podmetanja.

SDP će poduzeti sve raspoložive zakonske korake kako bi se sve otkrilo i javnost upoznala sa informacijom o identitetu onih koji stoje iza ovakvih bezočnih manipulacija i krivotvorenja.
Bit će ovo zanimljiva godina.
Apsolutno, apsolutno... a 29.12.2013. godine KO SDP je napisao ovo:
Panična, ishitrena i gotovo istovremena reakcija Demokratske fronte i SDA, njihovog koalicionog partnera u Kantonu Sarajevo, samo potvrđuje naše ranije iznesene navode. DF i SDA su u koalicionom odnosu i zajednički obnašaju vlast u Sarajevu.

Evidentne dokaze koji postoje u Sarajevskom, ali i u Unsko-sanskom kantonu, neće moći poništiti kreiranjem lažnih afera i stvaranjem budžetskog haosa koji nanosi nesreću borcima, ratnim i vojnim invalidima, penzionerima, kao i svim budžetskim korisnicima.

Nažalost, činjenica da je neko od aprila, kada je DF zvanično formiran, za samo 8 mjeseci srušio sav svoj politički kredibilitet koji propagira njihov lider je očigledno problem koji kreira panični strah u ovoj stranci.

Oni bi se sada najrađe oprali od tih činjenica, stoga ih otvoreno pozivamo da javnosti odgovore na nekoliko pitanja:

1. Da li je Hanka Vajzović potpredsjednica DF-a?

2. Da li je Hanka Vajzović sa SDA, Esadom Radeljašem i estradnim menadžerom Damirom Čardžićem srušila SDP-ovu i glasala za SDA-ovu vladu u kojoj je bio i član predsjedništva DF-a Damir Marjanović, ministar obrazovanja nauke i mladih KS?

3. Da li je i po čijem nalogu Hanka Vajzović svojim glasom, a na SDA-ovu inicijativu, tri puta potezanjem pitanja vitalnog nacionalnog interesa Bošnjačkog naroda, zaustavila rekonstrukciju Vlade FBiH i spriječila imenovanje upravnog odbora Federalne televizije?

4. Da li je Hanka Vajzović nakon toga ekspresno zaposlila pola svoje familije na budžetske jasle i je li samo to bila cijena DF-a?

5. Šta uopšte kao stranka dugujete SDA?

Kada javnosti odgovore na ova pitanja, onako javno i transparentno kako to vole kazati, možemo nastaviti dalju diskusiju.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#32610 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

Kažu da nas Eso redovno čita.
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#32611 Re: SDP

Post by snaga_znanja »

I hajd avaz.ba, klix.ba ali haber.ba. :lol: I majke vam ga. Da blate Komsica na bljesak.info. :lol: To su uzalud bacene pare. Vidi se da je konkurs nastiman. :D
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#32612 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

ultima_palabra wrote: Apsolutno, apsolutno... a 29.12.2013. godine KO SDP je napisao ovo:
Sukob giganata, Mandal protiv Mašića.
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#32613 Re: SDP

Post by snaga_znanja »

VjecitiStudent wrote:Kažu da nas Eso redovno čita.
Seres. Moj heroj. :D
User avatar
dino84
Posts: 658
Joined: 07/03/2007 04:02

#32614 Re: SDP

Post by dino84 »

madner wrote:Molim te reci Kemi da za samo 45000 KM moze imati moj nick. :D
Opa,afera reket opet na pomolu 8) 8) 8)

User avatar
Prpa.ba
Posts: 11037
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#32615 Re: SDP

Post by Prpa.ba »

Cipelarenje je krenulo. :mrgreen:
User avatar
madner
Posts: 56763
Joined: 09/08/2004 16:35

#32616 Re: SDP

Post by madner »

VjecitiStudent wrote:Kažu da nas Eso redovno čita.
Eso, volim rob i ribolov.

Sifra: visak MTS-a.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#32617 Re: SDP

Post by Styling »

snaga_znanja wrote:Jebote formiram javno mjenje na klix.u. Idem se pohvaliti mami.

Kakav umobolnik moras biti da ovdje dodjes po politicku mudrost. :lol: Nije niti cudo sto nam je drzava u kurcu. :lol:
E, ako smo ti nas desetak forumasa koji se prepucavamo na svakoj temi jer nemamo pametnijeg posla javno mjenje, onda si u pravu. :mrgreen:
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#32618 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

madner wrote:
VjecitiStudent wrote:Kažu da nas Eso redovno čita.
Eso, volim rob i ribolov.

Sifra: visak MTS-a.
A ni Lexus mi nije mrzak :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#32619 Re: SDP

Post by Chmoljo »

kad bi se ovaj dokument ovako slao, ne bi u potpisu bio nadimak. ovo je vjerovatno (ni za koga više ruku u vatru) Avazova patka...

druga je stvar što se ovakav spin koristi konkretno, ali ne vjerujem da je Kemo (Beganović ili neki drugi) toliko glup da ovo sve stavi na papir... osim što ovo pod tačkom pet nije spin :D
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#32620 Re: SDP

Post by Dozer »

Kemo, evo i moj nick u ponudi. Cijena? Sitnica - 30.000 KM :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#32621 Re: SDP

Post by Chmoljo »

VjecitiStudent wrote:Kažu da nas Eso redovno čita.
jesi li siguran da zna? :D
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#32622 Re: SDP

Post by snaga_znanja »

Chmoljo wrote:kad bi se ovaj dokument ovako slao, ne bi u potpisu bio nadimak. ovo je vjerovatno (ni za koga više ruku u vatru) Avazova patka...

druga je stvar što se ovakav spin koristi konkretno, ali ne vjerujem da je Kemo (Beganović ili neki drugi) toliko glup da ovo sve stavi na papir... osim što ovo pod tačkom pet nije spin :D
Nego reci ti nama koliko je Kemura tebi namjenio? :D
Last edited by snaga_znanja on 16/01/2014 10:10, edited 1 time in total.
User avatar
madner
Posts: 56763
Joined: 09/08/2004 16:35

#32623 Re: SDP

Post by madner »

Chmoljo wrote:kad bi se ovaj dokument ovako slao, ne bi u potpisu bio nadimak. ovo je vjerovatno (ni za koga više ruku u vatru) Avazova patka...

druga je stvar što se ovakav spin koristi konkretno, ali ne vjerujem da je Kemo (Beganović ili neki drugi) toliko glup da ovo sve stavi na papir... osim što ovo pod tačkom pet nije spin :D
Jeste malo ofirno, no ujedno je i smjesno. :D
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#32624 Re: SDP

Post by mali_balon »

Chmoljo wrote:
VjecitiStudent wrote:Kažu da nas Eso redovno čita.
jesi li siguran da zna? :D
Cuj njega, pa covjek doktorat ili sta vec zavrsio sa 10+, Eso te Ba ima u malom prstu.

Dozeru mogla bi ti noga, nako sama od sebe puci, ne obaraj cijenu
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#32625 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

Chmoljo wrote:kad bi se ovaj dokument ovako slao, ne bi u potpisu bio nadimak. ovo je vjerovatno (ni za koga više ruku u vatru) Avazova patka...

druga je stvar što se ovakav spin koristi konkretno, ali ne vjerujem da je Kemo (Beganović ili neki drugi) toliko glup da ovo sve stavi na papir... osim što ovo pod tačkom pet nije spin :D
U glupost sve više vjerujem. Naše stranke su davno izgubile bilo kakvu prefinjenost, brutalna laž je postala glavno sredstvo političke borbe.
Post Reply