SDP

Post Reply
User avatar
Patron of Formello
Posts: 758
Joined: 18/10/2006 08:39
Location: SFRJ

#3826 Re: SDP

Post by Patron of Formello »

Ja sam danas poderao svoju clansku kartu nakon 16 godina clanstva u SDP-u.
Neka jebu mater svoju podobnu od nivoa opstinske organizacije pa do nivoa predsjednistva svi uhljupi SDP-a koji su se uhljebili preko guzova,ulizivanja i preko familijarnih veza. :x :x :x
User avatar
CaCO3
Posts: 727
Joined: 18/03/2011 12:58

#3827 Re: SDP

Post by CaCO3 »

dino84 wrote:Opusteno ba ljudi...
Eno frisko bio intervju od ovih Zlajinih platformasa,covjek mrtav hladan (Lijanovic naravno) kaze...Pravimo od FBiH Zapadnu Njemacku. :thumbup:

Opusteno ba,trebaju ipak 3 godine da vidimo prve napretke nove vlasti,do tada kao sto rekoh na onoj drugoj temi o poskupljenjima

Grijte se na televizor
.

Cao drugari !
Digresija, ne znam jel ovaj mesar cuo da se Njemacka ujedinila ima 20 godina i nema vise istok-zapad.
A drugo, pa sta je problem, dobro covjek kaze, prave Njemacku, al po cijenama i troskovima zivota.
Samo sto ce plate biti kao u Uzbekistanu.
Dnevnica dolar :D

A imaju ljudi i rezultate u rezanju troskova, ukinuli su "bajramnice" po javnim preduzecima, za bozicnice ne znam, o tom po tom :D
Jadni ovi po drzavnim firmama prije dobijali po 500 km za bajram, sad sipak, a jedva cekali da im Walter dodje, al nisu znali da ce prvo njima j..... mater :D
Last edited by CaCO3 on 09/11/2011 15:44, edited 2 times in total.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#3828 Re: SDP

Post by Alfons Kauders »

jasko_ba wrote:poskupljenje u sarajevu i odmah haos mora biti u cijeloj bosni? :x :x
i opet sdp kriv za sve? :D ajmo kolumne odmah, ne moze ovo vise :lol: :-)
samo se ti zajebavaj... :D eno u tuzli se spremaju da izadju na ulice... :D i da skupljaju priloge da se izmire dugovanja prema rusima... :D koja niko ne placa vec 15 godina.... :D

dole banda crvena, :D umjesto da voda i plin budu gratis u neogranicenim kolicinama, a da nam zlaja tanka dizel u dvicu na energopetrolu dok komsic u toplessu pere sajbu... oni hoce da mi placamo plin, vodu, struju... eeee baaaa :D mi da placamoooo :D

sjeme im se zatrlo... :D
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3829 Re: SDP

Post by quasar »

Ja bih opet zamolio za politicki program za koji bih mogao glasati na opstinskim izborima.
Vidim da ovdje imamo ljude koji znaju prepoznati lose poteze, pa sam siguran da znaju i sta treba i kako drugacije uraditi.
Hocemo izbore!
Svi na barikade!

(ili bilo sta u kombinaciji, dosadilo je jedno te isto, a i poderah desni od kospica).
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#3830 Re: SDP

Post by seln »

quasar wrote: Hocemo izbore!
Svi na barikade!
Dole slobodno trziste!
Hocemo socijalizam! Ili feudalizam ili etatizam ili ....uglavnom, hocemo neki izam gdje nema slobodnog formiranja cijena.
User avatar
dino84
Posts: 658
Joined: 07/03/2007 04:02

#3831 Re: SDP

Post by dino84 »

Optimus Prime wrote:
dino84 wrote:Opusteno ba ljudi...
Eno frisko bio intervju od ovih Zlajinih platformasa,covjek mrtav hladan (Lijanovic naravno) kaze...Pravimo od FBiH Zapadnu Njemacku. :thumbup:

Opusteno ba,trebaju ipak 3 godine da vidimo prve napretke nove vlasti,do tada kao sto rekoh na onoj drugoj temi o poskupljenjima

Grijte se na televizor
.

Cao drugari !
Koje gluposti. Pa i u zapadnoj Njemackoj su zadnjih godina troskovi rezija porasli srazmjerno sa povecanjem cijena energenta na svjetskom trzistu. Ako vi mislite da postoji iko u uvoj drzavi ko je u stanju ubijediti Ruse da nam plin prodaju u pola cijene imenujte ga. Ima moj glas na sljedecim izborima.

Kakve dakle veze ovo ima sa SDP-om?
Cuj druze,u zivotu postoji zajebancija a postoje i ozbiljne stvari.Ja bih te kao covjek covjeka u ovoj drzavi za covjeka zamolio na najljepsi i najljubazniji nacin da me ne zajeb.avas.Jel to ok?Jel muppet show na vlasti ili SDP sa svojim partnerima?

Umjesto odgovora na tvoje provokacije pogledaj sta kaze dvoje ljudi na drugoj temi o poskupljenjima...
nikimostar wrote:
hamza_sa wrote:Mene su danas sa ovim povecanjem cijena vode i grijanja, kao i nedavnim struje i plina definitivno doveli na prosjacki stap.

Obzirom da sam sa porodicom podstanar, prisiljen sam placati sve komunalije.

Kiriju placam 300 KM.
Struju izmedju 50 i 60 KM.
Upravitelj 14,80 KM.
Smece 6 KM.
Grijanje do sada bilo 54,20 KM, od sada 72 KM.
Voda do sada bilo 15 KM, od sada 18,75 KM.

A, tek nam slijede jos veca poskupljenja zivotnih namirnica.

Uzas!!!!!

Slicno nesto kod mene i ja sam podstanar sa muzem i 2 djece,samo sto ja placam grijanje 80KM,a sada ce to biti oko 110 KM,pa stvarno previse
Ovo dvoje ljudi je samo kap u moru u ovoj nesretnoj drzavi kojima su ovi ublehasi obecavali bolje sutra.Sta im ti imas reci i poruciti?Da iskljuce internet pa ce imati vise novca za rezije?
Last edited by dino84 on 09/11/2011 15:47, edited 3 times in total.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#3832 Re: SDP

Post by Alfons Kauders »

quasar wrote:Ja bih opet zamolio za politicki program za koji bih mogao glasati na opstinskim izborima.
Vidim da ovdje imamo ljude koji znaju prepoznati lose poteze, pa sam siguran da znaju i sta treba i kako drugacije uraditi.
Hocemo izbore!
Svi na barikade!

(ili bilo sta u kombinaciji, dosadilo je jedno te isto, a i poderah desni od kospica).
predji na kokice :D
User avatar
Optimus Prime
Posts: 2998
Joined: 21/01/2009 22:14

#3833 Re: SDP

Post by Optimus Prime »

dino84 wrote:
Optimus Prime wrote:
dino84 wrote:Opusteno ba ljudi...
Eno frisko bio intervju od ovih Zlajinih platformasa,covjek mrtav hladan (Lijanovic naravno) kaze...Pravimo od FBiH Zapadnu Njemacku. :thumbup:

Opusteno ba,trebaju ipak 3 godine da vidimo prve napretke nove vlasti,do tada kao sto rekoh na onoj drugoj temi o poskupljenjima

Grijte se na televizor
.

Cao drugari !
Koje gluposti. Pa i u zapadnoj Njemackoj su zadnjih godina troskovi rezija porasli srazmjerno sa povecanjem cijena energenta na svjetskom trzistu. Ako vi mislite da postoji iko u uvoj drzavi ko je u stanju ubijediti Ruse da nam plin prodaju u pola cijene imenujte ga. Ima moj glas na sljedecim izborima.

Kakve dakle veze ovo ima sa SDP-om?
Cuj druze,u zivotu postoji zajebancija a postoje i ozbiljne stvari.Ja bih te kao covjek covjeka u ovoj drzavi za covjeka zamolio na najljepsi i najljubazniji nacin da me ne zajeb.avas.Jel to ok?

Umjesto odgovora na tvoje provokacije pogledaj sta kaze dvoje ljudi na drugoj temi o poskupljenjima...
nikimostar wrote:
hamza_sa wrote:Mene su danas sa ovim povecanjem cijena vode i grijanja, kao i nedavnim struje i plina definitivno doveli na prosjacki stap.

Obzirom da sam sa porodicom podstanar, prisiljen sam placati sve komunalije.

Kiriju placam 300 KM.
Struju izmedju 50 i 60 KM.
Upravitelj 14,80 KM.
Smece 6 KM.
Grijanje do sada bilo 54,20 KM, od sada 72 KM.
Voda do sada bilo 15 KM, od sada 18,75 KM.

A, tek nam slijede jos veca poskupljenja zivotnih namirnica.

Uzas!!!!!

Slicno nesto kod mene i ja sam podstanar sa muzem i 2 djece,samo sto ja placam grijanje 80KM,a sada ce to biti oko 110 KM,pa stvarno previse
Ovo dvoje ljudi je samo kap u moru u ovoj nesretnoj drzavi kojima su ovi ublehasi obecavali bolje sutra.Sta im ti imas reci i poruciti?Da iskljuce internet pa ce imati vise novca za rezije?
Opet te pitam: kakve veze ovo ima sa SDP-om?

Meni je jasno da je socijalna situacija u BiH katastrofalna. Ali da bi se jednog dana izvukli iz blata i postavili zdrave temelje drzave, moramo se ponasati odgovorno. Gomilanje dugova za plin, te gomilanje gubitaka u elektroenergetskom sektoru i slicno mora prestati. Reforme su bolne, i to sto se svijet nalazi u teskoj recesiji( a za razliku od bivsih recesija cijene energenata ne padaju) uveliko otezava situaciju.
User avatar
viva_castro
Posts: 725
Joined: 19/02/2008 21:10
Location: sa

#3834 Re: SDP

Post by viva_castro »

Vi ste SDP-ovci stvarno dno dna.

Mjesto da se ko i sve vlade do sada zadužite do grla pa da nam djeca vraćaju dugove, vi tu našli da dižete cijene. Sram vas bilo! Pa šta ako su nam struja i voda najjeftinije u Evropi, ko da je to kakav pokazatelj!

Fino vi dignite još milijardu, povećajte socijalna davanja za po 100 KM i svi smo sretni. Kako je samo Branković to umio da uradi stručno, vi sad veze nemate.


Ovo što se sad dešava nema nikakve veze sa saniranjem 20 godina onanije sa državom i njenim budžetima! Ovo je sve SDP pokvario za godinu, poremetio nam našu lijepu državu i ljepotu u kojoj smo živili.

Dignite novi kredit kod MMF-a! Hebo ovo suočavanje sa problemima, dugovima i kvarovima u vodovodnoj mreži!
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3835 Re: SDP

Post by quasar »

Sve je ovo posljedica losih izbora koje ste/smo pravili od oktobra 1990 pa do danas.
Lomi se preko SDP-a i na nekom je moralo. Zlonamjeran misli da bilo koja druga vlast sada ne bi bila prisiljena na isto.
Nafta i plin odose u nebesa i to je potpuno van naseg uticaja i kontrole. To logicno povlaci vece troskove.
SDP mozda nije dorastao ovome, i ne samo SDP, nego koalicija koja vlada.
Dakle ako se mozemo sloziti oko ovoga, otvara se drugo pitanje:
ko jeste? Neko mora vrsti vlast, ako maknemo SDP, koga cemo staviti?
Ovo nije retorika, vec ozbiljno pitanje.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55668
Joined: 15/12/2008 16:53

#3836 Re: SDP

Post by ultima_palabra »

viva_castro wrote:Vi ste SDP-ovci stvarno dno dna.

Mjesto da se ko i sve vlade do sada zadužite do grla pa da nam djeca vraćaju dugove, vi tu našli da dižete cijene. Sram vas bilo! Pa šta ako su nam struja i voda najjeftinije u Evropi, ko da je to kakav pokazatelj!

Fino vi dignite još milijardu, povećajte socijalna davanja za po 100 KM i svi smo sretni. Kako je samo Branković to umio da uradi stručno, vi sad veze nemate.


Ovo što se sad dešava nema nikakve veze sa saniranjem 20 godina onanije sa državom i njenim budžetima! Ovo je sve SDP pokvario za godinu, poremetio nam našu lijepu državu i ljepotu u kojoj smo živili.

Dignite novi kredit kod MMF-a! Hebo ovo suočavanje sa problemima, dugovima i kvarovima u vodovodnoj mreži!
Pa jesu li nešto uradili po tom pitanju? Dizanje cijena nije saniranje... upravo to je taktika "drži vodu dok majstori odu".
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#3837 Re: SDP

Post by seln »

quasar wrote: SDP mozda nije dorastao ovome, i ne samo SDP, nego koalicija koja vlada.
Dakle ako se mozemo sloziti oko ovoga, otvara se drugo pitanje:
ko jeste? Neko mora vrsti vlast, ako maknemo SDP, koga cemo staviti?
Ovo nije retorika, vec ozbiljno pitanje.
Imam neki glup osjecaj da ces se nacekati dok ti neko konkretno odgovori.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#3838 Re: SDP

Post by Alfons Kauders »

viva_castro wrote:Vi ste SDP-ovci stvarno dno dna.

Mjesto da se ko i sve vlade do sada zadužite do grla pa da nam djeca vraćaju dugove, vi tu našli da dižete cijene. Sram vas bilo! Pa šta ako su nam struja i voda najjeftinije u Evropi, ko da je to kakav pokazatelj!

Fino vi dignite još milijardu, povećajte socijalna davanja za po 100 KM i svi smo sretni. Kako je samo Branković to umio da uradi stručno, vi sad veze nemate.


Ovo što se sad dešava nema nikakve veze sa saniranjem 20 godina onanije sa državom i njenim budžetima! Ovo je sve SDP pokvario za godinu, poremetio nam našu lijepu državu i ljepotu u kojoj smo živili.

Dignite novi kredit kod MMF-a! Hebo ovo suočavanje sa problemima, dugovima i kvarovima u vodovodnoj mreži!
slazem se... :D ako nista, onda su barem mogli prodati elektroprivredu ili telecom da narod ima dzaba grijanje... :D
User avatar
CaCO3
Posts: 727
Joined: 18/03/2011 12:58

#3839 Re: SDP

Post by CaCO3 »

seln wrote:
quasar wrote: SDP mozda nije dorastao ovome, i ne samo SDP, nego koalicija koja vlada.
Dakle ako se mozemo sloziti oko ovoga, otvara se drugo pitanje:
ko jeste? Neko mora vrsti vlast, ako maknemo SDP, koga cemo staviti?
Ovo nije retorika, vec ozbiljno pitanje.
Imam neki glup osjecaj da ces se nacekati dok ti neko konkretno odgovori.
ne treba puno pametovati i prosipati demagogiju,
hajmo na izbore 2012 i lokalne i opce pa da vidimo koga cemo postaviti

ako se ovi sad sto su na vlasti ne boje da ce izgubiti onda nema problema,
neka potvrde mandat i nastave ovako kako su zapoceli
a tako cemo i ustediti na jednim izborima koji su i tako stupidno rastavljeni
jedni izbori-jedan trosak
Last edited by CaCO3 on 09/11/2011 16:02, edited 1 time in total.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#3840 Re: SDP

Post by seln »

Alfons Kauders wrote:
viva_castro wrote:Vi ste SDP-ovci stvarno dno dna.

Mjesto da se ko i sve vlade do sada zadužite do grla pa da nam djeca vraćaju dugove, vi tu našli da dižete cijene. Sram vas bilo! Pa šta ako su nam struja i voda najjeftinije u Evropi, ko da je to kakav pokazatelj!

Fino vi dignite još milijardu, povećajte socijalna davanja za po 100 KM i svi smo sretni. Kako je samo Branković to umio da uradi stručno, vi sad veze nemate.


Ovo što se sad dešava nema nikakve veze sa saniranjem 20 godina onanije sa državom i njenim budžetima! Ovo je sve SDP pokvario za godinu, poremetio nam našu lijepu državu i ljepotu u kojoj smo živili.

Dignite novi kredit kod MMF-a! Hebo ovo suočavanje sa problemima, dugovima i kvarovima u vodovodnoj mreži!
slazem se... :D ako nista, onda su barem mogli prodati elektroprivredu ili telecom da narod ima dzaba grijanje... :D
Sta prodati...privatizirati radi efikasnijeg upravljanja :D
Na zeljezari Zenica je pokazano kako se to radi.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#3841 Re: SDP

Post by seln »

CaCO3 wrote:
seln wrote:
quasar wrote: SDP mozda nije dorastao ovome, i ne samo SDP, nego koalicija koja vlada.
Dakle ako se mozemo sloziti oko ovoga, otvara se drugo pitanje:
ko jeste? Neko mora vrsti vlast, ako maknemo SDP, koga cemo staviti?
Ovo nije retorika, vec ozbiljno pitanje.
Imam neki glup osjecaj da ces se nacekati dok ti neko konkretno odgovori.
ne treba puno pametovati i prosipati demagogiju,
hajmo na izbore 2012 i lokalne i opce pa da vidimo koga cemo postaviti

ako se ovi sad sto su na vlasti ne boje da ce izgubiti onda nema problema,
neka potvrde mandat i nastave ovako kako su zapoceli
a tako cemo i ustediti na jednim izborima koji su i tako stupidno rastavljeni
jedni izbori-jedan trosak
Sto se mene tice, nema problema. Sad, 2012, kad god....
ovako vise ne moze, SDP je nesposoban, dovedimo nove snage...koje god to bile.
popajic
Posts: 5738
Joined: 16/07/2007 09:55
Location: Sarajevo

#3842 Re: SDP

Post by popajic »

Alfons Kauders wrote:
jasko_ba wrote:poskupljenje u sarajevu i odmah haos mora biti u cijeloj bosni? :x :x
i opet sdp kriv za sve? :D ajmo kolumne odmah, ne moze ovo vise :lol: :-)
samo se ti zajebavaj... :D eno u tuzli se spremaju da izadju na ulice... :D i da skupljaju priloge da se izmire dugovanja prema rusima... :D koja niko ne placa vec 15 godina.... :D

dole banda crvena, :D umjesto da voda i plin budu gratis u neogranicenim kolicinama, a da nam zlaja tanka dizel u dvicu na energopetrolu dok komsic u toplessu pere sajbu... oni hoce da mi placamo plin, vodu, struju... eeee baaaa :D mi da placamoooo :D

sjeme im se zatrlo... :D
:D
Dabogda ih majka u cevapu prepoznala :D
Nista drugo nego komicna ova ocekivanja da SDP carobnim stapicem pojeftini i vodu i plin i struju i peticu u pola sa lukom :D a da ujedno elegantno smanji dugove koje su prethodne hadzije nabacile i nasim unucima za vrat.
Bagra jedna nesposobna kad za skoro godinu nisu u stanju pocistiti sranja od prethodne dvije decenije. Fuj :D

A , da su se okrenuli ubleharenju i talu sa dojucerasnjim mrskim anamo njima - jesu ! Da se provaljuju netransparentnoscu , nekom narcisoidnom sutnjom , ne radom i tamo gdje nema kocnica - i to je tacno !

Ali , slusati ovoliko pljuvanje posebno od ekipe koja ni frtalj energija nije utrosila da popljuje dosadasnje mafioze je haman komicno.
Da nije ovih dezurnih SDP fobicara i ja bih ih pune cesce prozivao - ovako mi se ne da :-D Valjda inat neki .... :D
User avatar
glade
Posts: 311
Joined: 24/05/2009 16:21
Location: Kod Damira

#3843 Re: SDP

Post by glade »

Pa je li vas vise stid? Nema apsolutno nikakvog osnova da ih se brani.

Glasao sam za SDP ali ovo je dno dna. Fuj.

Ne znam ni sta pametno da napisem koliko mi je pritisak skocio.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#3844 Re: SDP

Post by Alfons Kauders »

seln wrote: Sto se mene tice, nema problema. Sad, 2012, kad god....
ovako vise ne moze, SDP je nesposoban, dovedimo nove snage...koje god to bile.
slazem se... :D a troskove izbora mozemo pokriti novim aranzmanom sa mmf-om... :D dosta je bilo, sedam mjeseci, hajmo sljedeci... :D ili prosli, kako god.. :D
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3845 Re: SDP

Post by KatarinaKosaca »

Sve kontam šta je smiješno u ovim neoriginalnim i glupim doskočicama, što je usporedivo sa najglupljim humorom :zoka:
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#3846 Re: SDP

Post by Država »

Meni stvarno SDP ide na živce. Umjesto da se beskrajno zadužuju kod MMF-a, oni nešto pametuju...
User avatar
dino84
Posts: 658
Joined: 07/03/2007 04:02

#3847 Re: SDP

Post by dino84 »

Optimus Prime wrote: Opet te pitam: kakve veze ovo ima sa SDP-om?

Meni je jasno da je socijalna situacija u BiH katastrofalna. Ali da bi se jednog dana izvukli iz blata i postavili zdrave temelje drzave, moramo se ponasati odgovorno. Gomilanje dugova za plin, te gomilanje gubitaka u elektroenergetskom sektoru i slicno mora prestati. Reforme su bolne, i to sto se svijet nalazi u teskoj recesiji( a za razliku od bivsih recesija cijene energenata ne padaju) uveliko otezava situaciju.
PA NEMA NIKAKVE JARANE,KAKO SI TI OVIH DANA,STA RADIS INACE?

NEMA BA NIKAKVE VEZE SA SDP-OM,KAZEM OPET,MUPPET SHOW je NA VLASTI A NE ONI.

PA STO SU ONDA BOLAN ONDA OBECAVALI STA SU OBECAVALI PRIJE IZBORA?ZASTO NE MOGU UVESTI RED U JAVNA PREDUZECA VEC GODINU DANA PA REVIZOR U GRASU IMA VECU PLATU NEGO UCITELJICA U OSNOVNOJ SKOLI?

Sve je to organizacija poslovanja koja smanjuje gubitke na nekom nivou,ali ne mozes to uraditi kada je politika drzave za covjeka "sjaci Kurta da uzjase Murta",kada se gleda podobnost umjesto strucnost,kada se pljacka i krade a dugovi gomilaju a samo meni da je dobro.

Samo se nerviram bez veze,ali necu vise,ti si vjerujem svakako jedan od onih koje ova poskupljenja i ne udaraju po dzepu puno.Rusi su ba krivi za plin,"austrougarske cijevi" za vodu,nastavite i ti slicni i cao...

Prekosutra Dzeko igra,ha ja,gnjavim raju samo...Gdje ima za dvoje,ima i za troje,normalno.
Last edited by dino84 on 09/11/2011 16:18, edited 2 times in total.
User avatar
Control panel
Posts: 5911
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#3848 Re: SDP

Post by Control panel »

glade wrote:Pa je li vas vise stid? Nema apsolutno nikakvog osnova da ih se brani.

Glasao sam za SDP ali ovo je dno dna. Fuj.

Ne znam ni sta pametno da napisem koliko mi je pritisak skocio.
i ovo je dosta. klise, Glasao sam za SDP, i necu vise :-)
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#3849 Re: SDP

Post by seln »

Alfons Kauders wrote:
seln wrote: Sto se mene tice, nema problema. Sad, 2012, kad god....
ovako vise ne moze, SDP je nesposoban, dovedimo nove snage...koje god to bile.
slazem se... :D a troskove izbora mozemo pokriti novim aranzmanom sa mmf-om... :D dosta je bilo, sedam mjeseci, hajmo sljedeci... :D ili prosli, kako god.. :D
Pa to i kazem...mijenjajmo ih svakih par mjeseci. Jeste da ce onda i eventualni dobri biti smijenjeni prije nego bilo sta poprave, ali koga briga...
Morali su Rusima reci da necemo poskupljenje gasa.
User avatar
glade
Posts: 311
Joined: 24/05/2009 16:21
Location: Kod Damira

#3850 Re: SDP

Post by glade »

Država wrote:Meni stvarno SDP ide na živce. Umjesto da se beskrajno zadužuju kod MMF-a, oni nešto pametuju...
Pa jesu li to jedina dva nacina rjesavanja dugova zaduzivanje kod MMF-a i direktno uzimanje od gradjana?
Post Reply