SDP

User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#56351 Re: SDP

Post by vatrogasac »

tovarish wrote: Nisam bio za opciju sa PDA, al u ovoj situaciji sad jesam.
To bi bilo, kad je dernek nek' i hala gori. Čak me ne bi čudilo da iza svog ovog haosa na kantonu ne stoji sam Kukić i čeka svoj momenat. Zanimljivo je koliko su se njegovi aktivisti poasilili u posljednje vrijeme. Nije sigurno bez podloge.
Moenx
Posts: 1659
Joined: 26/06/2013 10:36

#56352 Re: SDP

Post by Moenx »

vatrogasac wrote:
tovarish wrote: Nisam bio za opciju sa PDA, al u ovoj situaciji sad jesam.
To bi bilo, kad je dernek nek' i hala gori. Čak me ne bi čudilo da iza svog ovog haosa na kantonu ne stoji sam Kukić i čeka svoj momenat. Zanimljivo je koliko su se njegovi aktivisti poasilili u posljednje vrijeme. Nije sigurno bez podloge.
Ovo bi moglo biti tacno
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#56353 Re: SDP

Post by GandalfSivi »

Gledaj kako se wannabe novinari prodaju, vidi mu naslova i govana.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-tuzli ... /190705103

Znaci, ko god ne prati podrobnije politiku (a vecina je takva) ce nakon ovakvog naslova reci, "eto, ode SDP u koaliciju sa SDA", umjesto da se napise da su dva poslanika (od 10 mogucih) prebjegla iz SDP-a i da prave vlast sa SDA.

Govna novinarska!!!
User avatar
Leverage
Posts: 9513
Joined: 27/05/2018 16:32

#56354 Re: SDP

Post by Leverage »

Uze mi riječ uz usta. Kakav tendenciozan naslov novinarskog otpada i ništarije.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#56355 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Svašta na TK
od predizborne pobjede SDP do najveće prevare u Historiji istog
Najveća prevara je ipak Najspominjaniji Gospodin iz pojica
što je najgore Isti ima još uvjek preko 10k Glasova i pobjedit će opet ali OV većinu će ćiniti neka kombinacija
:D
doktor78
Posts: 3017
Joined: 14/09/2006 11:02

#56356 Re: SDP

Post by doktor78 »

polacijela wrote:https://www.sodalive.ba/drustvo/aktueln ... li-vecini/

Pa ovo je nevjerovatno, tri SDPovca su od danas dio nove skupstinske vecine, ali se jos cekaju potpisi tri SDAovca :mrgreen:
Gutic i jos dvojica kolega sad nece :D
Gutic,dr Zumra,ko je treci?
Moenx
Posts: 1659
Joined: 26/06/2013 10:36

#56357 Re: SDP

Post by Moenx »

Koliko samo blamaza u posljednja 48 sata
Radi nekog vlastitog psihickog mira i zdravlja mozda je bolje misliti da stanje nije
Cini se da su pipci interesa svugdje i da je to tako
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#56358 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Moenx wrote:Koliko samo blamaza u posljednja 48 sata
Radi nekog vlastitog psihickog mira i zdravlja mozda je bolje misliti da stanje nije
Cini se da su pipci interesa svugdje i da je to tako
Izbori su kao Sex
Prije 9 mjeseci neko je nekoga...
Pa je sad nastao SPD :D :D :D :D
I po SPD vidi se ko je koga :D :D :D :D :D :D :D
polacijela
Posts: 364
Joined: 24/04/2012 13:39

#56359 Re: SDP

Post by polacijela »

doktor78 wrote:
polacijela wrote:https://www.sodalive.ba/drustvo/aktueln ... li-vecini/

Pa ovo je nevjerovatno, tri SDPovca su od danas dio nove skupstinske vecine, ali se jos cekaju potpisi tri SDAovca :mrgreen:
Gutic i jos dvojica kolega sad nece :D
Gutic,dr Zumra,ko je treci?
Suvada Dzuzdanovic, Teocak. Sve Kukini spavaci :D
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#56360 Re: SDP

Post by kmirsad »

Jebi me ako nisam znao da će neko iz SDA odbiti... :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
pici
Posts: 43584
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#56361 Re: SDP

Post by pici »

eberecke ebertute eber koga ce te :facepalm:
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#56362 Re: SDP

Post by putokaz1 »

pici wrote:eberecke ebertute eber koga ce te :facepalm:
Hoćemo preletače,papke.... :D :D :D :D
Moenx
Posts: 1659
Joined: 26/06/2013 10:36

#56363 Re: SDP

Post by Moenx »

Ej momci lijeve orijentacije vi ste svoje forumske postove posvetili sastavu Vlade Tk, ko da, ne znam Vlada TK igra sa Celticom
Pa se to nesto dodaje kritikuje u punom smislu te rijeci
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#56364 Re: SDP

Post by drug_profi »

kmirsad wrote:
Al neće Bake dati Šćepi,tako da ništa od ovoga
Vrlo moguče, ali Fahro je vrlo nepredvidiv, do bola... :lol: :lol: :lol:
koliko ja znam, Fahrin ultimativni cilj je da povali Bakira i to jednom zauvijek.
Znaci ne malo, nego ono da ga zakopa potpuno...
Iz tog razloga zeli da mu je blizu.
KomunistaTZ
Posts: 324
Joined: 11/11/2016 22:34

#56365 Re: SDP

Post by KomunistaTZ »

Nego da se odmaknemo od TK, zasto niko iz SDP nije spomenuo cinjenicu da su se novotkriveni objekti na Bjelašnici kao i kradja vode na Ilidzi krili dok je ljubljeni Konakovic bio na vlasti, pod okriljem SDA? Jel to zabranjeno spominjati jer bi se kumovi izbacili iz vlasti? Sve je kurvaluk :)
Moenx
Posts: 1659
Joined: 26/06/2013 10:36

#56366 Re: SDP

Post by Moenx »

Lagano postajemo Sicilija gdje su najveci investitori i npsioci kapitali, ipak, samo kumovi
KomunistaTZ
Posts: 324
Joined: 11/11/2016 22:34

#56367 Re: SDP

Post by KomunistaTZ »

Moenx wrote:Lagano postajemo Sicilija gdje su najveci investitori i npsioci kapitali, ipak, samo kumovi
Nije Konakovic isti kao PDA, on je cistog obraza, svjeze iz SDA :) Niko od botova ne odgovara, zasto ne prozivaju Konakovica koji je godinama davao odobrenje za sve sto sada prozivaju druge? Strah ih da ih ne izbace iz vlasti u kojoj su kumove dobro uhljebili :) Hahhah, kakvi licemjeri :)
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#56368 Re: SDP

Post by Kikibombona »

KomunistaTZ wrote:
Moenx wrote:Lagano postajemo Sicilija gdje su najveci investitori i npsioci kapitali, ipak, samo kumovi
Nije Konakovic isti kao PDA, on je cistog obraza, svjeze iz SDA :) Niko od botova ne odgovara, zasto ne prozivaju Konakovica koji je godinama davao odobrenje za sve sto sada prozivaju druge? Strah ih da ih ne izbace iz vlasti u kojoj su kumove dobro uhljebili :) Hahhah, kakvi licemjeri :)
Ovo je prvi put da neko direktom u njusku pogadja SDA direktore i tajkune. Prvi put u historiji bosansko-hercegovacke demokratije. Udare se direktno u osinje gnijezdo.

Da nam je jos vise pokajnika poput Dine, kao sreci. Ja sam anacionalan i ateista, ideolski totalno razlicit od Dine, ali skidam kapu za ovih 6 mjeseci uz nadu da ce ovako nastaviti.

Ima veliku pomoc u Nasoj stranci.

...

SDP-u treba jos vremena da ozdravi. Izbacili su politicke fosile poput Lagumdzije, Komsica i Lazovica. Hitno istjerati one dvije jegulje, Bijedica i Delica. I nakon toga raditi da se vrati povjerenje. SDP je brend, uz vrijedan rad moze biti vodeca stranka u BiH u periodu od 5-10 godina.

SDP je prvi put u historiji odbio vlast sa SDA seljackim kartelom. Prvi put od uspostave demokratskog sistema. :thumbup:
KomunistaTZ
Posts: 324
Joined: 11/11/2016 22:34

#56369 Re: SDP

Post by KomunistaTZ »

Hahaha, fali vam pokajnika poput Konakovica!? :) Pa dobro, ako je pokajnik, zasto ne izadje sa svim kriminalom kojeg je pokrivao godinama u SDA?!? I prijavi se u nadlezno tuziilavstvo!?! Pa on nije kao Kukic, on je svjeza snaga, u njega vjerujemo dok god je ministarskih mjesta :)
Moenx
Posts: 1659
Joined: 26/06/2013 10:36

#56370 Re: SDP

Post by Moenx »

Reko sam ja, furka je da SDP igra sa Celticom pa se mora traziti sastav

Ali dobro

Kikibombona je ipak u pravu
Ili pak ima dobre namjere

Meni licno najveci problem naseg drustva je korumpiranost
Korumpirani smo svi
Onog trenutka kada moramo dici kredit pa traziti posao preko stele ne razmisljajuci da u tom smislu nekog odstetimo
Da li da toliko krivimo izvrsioce vlasti
Mislim da ne
Progledati kroz prste i ocheniti kada je dobro vece od zla
Recimo Bjedic otvara nove puteve
Ok hajde da sumiramo i kazemo da cemo prwzivjeti njegove nestasluke
Isto tako i sa Konakovicem nesto slicno
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#56371 Re: SDP

Post by Chmoljo »

KomunistaTZ wrote:Hahaha, fali vam pokajnika poput Konakovica!? :) Pa dobro, ako je pokajnik, zasto ne izadje sa svim kriminalom kojeg je pokrivao godinama u SDA?!? I prijavi se u nadlezno tuziilavstvo!?! Pa on nije kao Kukic, on je svjeza snaga, u njega vjerujemo dok god je ministarskih mjesta :)
ljubomora je čudo :oops:
Moenx
Posts: 1659
Joined: 26/06/2013 10:36

#56372 Re: SDP

Post by Moenx »

Chmoljo wrote:
KomunistaTZ wrote:Hahaha, fali vam pokajnika poput Konakovica!? :) Pa dobro, ako je pokajnik, zasto ne izadje sa svim kriminalom kojeg je pokrivao godinama u SDA?!? I prijavi se u nadlezno tuziilavstvo!?! Pa on nije kao Kukic, on je svjeza snaga, u njega vjerujemo dok god je ministarskih mjesta :)
ljubomora je čudo :oops:

Mozda Konakovic ne krade zato sto ne zna da krade
Mozda on zna samo da se slepa uz one koji to rade
User avatar
addem
Posts: 2771
Joined: 13/02/2004 00:00

#56373 Re: SDP

Post by addem »

SDP je makar u Sa mrtva stranka.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#56374 Re: SDP

Post by Kikibombona »

KomunistaTZ wrote:Hahaha, fali vam pokajnika poput Konakovica!? :) Pa dobro, ako je pokajnik, zasto ne izadje sa svim kriminalom kojeg je pokrivao godinama u SDA?!? I prijavi se u nadlezno tuziilavstvo!?! Pa on nije kao Kukic, on je svjeza snaga, u njega vjerujemo dok god je ministarskih mjesta :)
Mi se svi trebamo pokajati zato sto smo bolestan narod, zato sto je vecina nas na nizem ili visem nivou ucestvovala u kriminalu, korupciji, nepotizmu, mitu, prekrsila zakon itd. Pa veliki broj gradjana je preko stele polozio jebeni vozacki ispit. Koliko je ljudi ponudilo mito doktoru, policajcu ili inspektoru.

Dino radi dobro ovih 6 mjeseci. Dobre stvari treba pozdraviti. Nadam se da ce ovako nastaviti do kraja. Udario je u centar kriminalnog SDA kartela. Za to jarane trebaju muda i cisti racuni.

Ima sramnu proslost, samim tim sto je bio dio kartela, taman da 1km nije ukrao, jer je sramota biti u raji sa lopovima.

Vazno je da se svi osvijestimo, radimo na sebi, mijenjamo najblizu okolinu, jer ovo stanje je totalno bolesno. SDA je olicenje bolesti, TUMOR drustva.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#56375 Re: SDP

Post by Chmoljo »

addem wrote:SDP je makar u Sa mrtva stranka.
za mrtva insana, fino dišu.
Post Reply