SDP

klif
Posts: 1309
Joined: 28/12/2005 12:58

#37951 Re: SDP

Post by klif »

.
Last edited by klif on 24/10/2014 07:25, edited 1 time in total.
rajvosa1
Posts: 787
Joined: 02/06/2008 02:04

#37952 Re: SDP

Post by rajvosa1 »

Hoće li biti hapšenja u vrhu SDP-a zbog afere sa maerketinškim agencijama?
The BEN10
Posts: 7573
Joined: 19/09/2011 09:03

#37953 Re: SDP

Post by The BEN10 »

hizo ramidovic wrote:nije ovo nikakav teferic, jarugo.
svatasli da sdp nema dostojne zamjene za zlatka lagundziju. ako ima, recider nam ko je taj lik?
:D
User avatar
homega
Posts: 1866
Joined: 18/05/2014 23:45

#37954 Re: SDP

Post by homega »

rajvosa1 wrote:Hoće li biti hapšenja u vrhu SDP-a zbog afere sa maerketinškim agencijama?

Ako predmet dobije Dubravko Čampara, možda i hoće. Ali ne trebaju brinuti, presuda će biti poništena zbog procesne greške :oops:
Marko Zarko
Posts: 256
Joined: 11/07/2014 19:40

#37955 Re: SDP

Post by Marko Zarko »

Da li ijedna vlast koja u sastavu vlade ima ljude s nadimcima Koka i Šanko može uspjeti???
Android Knego
Posts: 1558
Joined: 13/03/2012 08:11

#37956 Re: SDP

Post by Android Knego »

klif wrote:.
sto obrisa?
User avatar
LSD
Posts: 27293
Joined: 24/07/2007 08:26

#37957 Re: SDP

Post by LSD »

dolaziti na ovu temu je jednako kao sjesti u auto, odvesti se na gradsku deponiju otpada u Smiljevićeima, sjesti i uživati u prizoru raspada (a i u mirisu, jel).

dakle, ljudi koji dolaze ovdje imaju jake sado-mazo nagone koje moraju isprazniti na ovoj temi....eto šta su im priredili Crveni Kmeri pod vodstvom Narcisa.

ovo tema je: Gradska Deponija Komunalnog Otpada - Smiljevići
archi_a
Posts: 10404
Joined: 11/12/2011 18:11

#37958 Re: SDP

Post by archi_a »

Neda se hego hegavi. Ako ovako nastavi, clanovima glavnog odbora ove propale stranke nece preostati nista, osim da na sljedecem "meetingu" pokrenu nesto slicno onome sto poznajemo pod kodnom nazivom: Operacija Valkira. :D
Lipovaca kao Claus von Stauffenberg
Hadzic kao Haeften
Selim Beslagic kao Dr. Carl Goerdeler
Jasmin Imamovic kao general Fromm
Lidija Korac kao ona treba sto se javlja na telefon u centrali i sto cijeli film pokusava kontaktirati Stauffenbergovu porodicu.
Kakva komedija :D
User avatar
sebija
Posts: 343
Joined: 09/10/2014 17:45

#37959 Re: SDP

Post by sebija »

Sutra Glavni odbor.

Molim Bakirove pacove da ne truju ovu temu. SDP i kad mu je najgore bolji je od vas. Vi ćete imati priliku da dokažete koliko ste (ne)sposobni u narednih nekoliko mjeseci, a onda ćete dobiti proteste koji će vam začepiti usta za sva vremena.
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#37960 Re: SDP

Post by Havatar »

Poruka za sve iz SDP uoči Glavnog Odbora: " Glasajte za Bakira" . Hadžiomerovića naravno :mrgreen:
smjesko071
Posts: 689
Joined: 07/04/2014 22:48

#37961 Re: SDP

Post by smjesko071 »

sebija wrote:Sutra Glavni odbor.

Molim Bakirove pacove da ne truju ovu temu. SDP i kad mu je najgore bolji je od vas. Vi ćete imati priliku da dokažete koliko ste (ne)sposobni u narednih nekoliko mjeseci, a onda ćete dobiti proteste koji će vam začepiti usta za sva vremena.
sebija, uveli cvijete.....
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#37962 Re: SDP

Post by JedanMova »

sebija wrote:Sutra Glavni odbor.

Molim Bakirove pacove da ne truju ovu temu. SDP i kad mu je najgore bolji je od vas. Vi ćete imati priliku da dokažete koliko ste (ne)sposobni u narednih nekoliko mjeseci, a onda ćete dobiti proteste koji će vam začepiti usta za sva vremena.
Rece nakon antologijske izjave...
sebija wrote:
mg wrote:Slijedi vam isto što i SBiH.
Meni ne slijedi ništa, ja nisam vezan ni sa kojom strankom.
I osta ziv :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
zeleni xy
Posts: 457
Joined: 22/03/2010 15:09
Location: Moja mahala tvojU jahala

#37963 Re: SDP

Post by zeleni xy »

Evo kako SDP-ovci Bihaća užurbano rade da zaposle svoj gubitnički kadar (iz Vlade kantona u Kantonalnu bolnicu) , direktor bolnice je SDP-ov kadar dr.Havić, a ovo što misle uraditi je bezobrazluk sklon samo Lipovači i njegovim ovčicama a posebna je i priča o novom kreditnom zaduženju od 7 miliona, nadam se da će ih spriječiti u tim namjerama:

Sindikat doktora medicine i stomatologa USK: Protiv nove sistematizacije u Kantonalnoj bolnici

Strukovni sindikat doktora medicine i stomatologije USK-a na danas održanoj konferenciji za novinare u Bihaću izrazio je nezadovoljstvo zbog usvajanja novog pravilnika o sistematizaciji radnih mjesta u Kantonalnoj bolnici, uprkos njegovom protivljenju. Osnovna zamjerka su nova radna mjesta za nemedicinski kadar, iako je poznato da bolnica oskudijeva sa medicinskim kadrom, te da ih sve više odlazi u inostranstvo.

„Nama se taj pravilnik o sistematizaciji radnih mjesta nije činio logičnim, jer predviđa zapošljavanje većeg broja nemedicinskog kadra, u situaciji da veći broj medicinskih kadrova odlazi iz Kantonalne bolnice, na šta je sindikat već ukazivao“, kazao je prim.dr. Nedim Karabegović, predsjednik Strukovnog sindikata doktora medicine i stomatologije USK-a. Predsjednik Sindikata ljekara Kantonalne bolnice, dr. Omer Mahmić, istakao je da ovim pravilnikom odlazeća vlada, zajedno sa svojim menadžmentom, nastoji na promptan način usvojiti pravilnik o sistematizaciji radnih mjesta, koji predviđa više od 35 radnih mjesta visoke stručne spreme fakulteta društvenih nauka.

„To ova institucija ni financijski, niti materijalno ne može podnijeti. Primarni zadatak bolnice je pružanje medicinskih usluga i jedna ovako mala ustanova nema potrebe za tolikim nemedicinskim kadrom“,
dodao je on.

U Sindikatu su nezadovoljni i dinamikom obnove bolnice, u kojoj prema njihovim tvrdnjama iako je prošla godina dana od požara, još uvijek nema većih zahvata, već se samo priča o izgradnji modernog medicinskog centra. Uslovi rada i boravka, kako za medicinsko osoblje, tako i za pacijente, kako kažu u Sindikatu, vrlo su teški i ne mogu se uporediti ni sa ratnim periodom.

Po Mahmićevim riječima, ovih dana intenzivno se radi na novom kreditnom zaduženju bolnice u iznosu od oko 7 miliona KM, kojim bi se pokrila prethodna dugovanja i obaveze, a ne da se ta sredstva utroše za prijeko potrebnu obnovu te zdravstvene ustanove.
http://www.biscani.net/sindikat-doktora ... j-bolnici/
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#37964 Re: SDP

Post by Banksy »

JoseMujica wrote: mislom da SDP sad treba pravog menađera..nekoga ko zna posao i adete

moj bi prijedlog bio Safet Sušić
Prošlo vrijeme. Nakon besprijekorno obavljenog posla, Safet ih upravo napušta.
User avatar
sebija
Posts: 343
Joined: 09/10/2014 17:45

#37965 Re: SDP

Post by sebija »

Ja bih vam odgovorio na vaše komentare, ali vidim samo gomilu smeća na koje se nema šta reći.

Žao mi je i pozdrav.
User avatar
Altsa
Posts: 7346
Joined: 19/03/2004 18:31

#37966 Re: SDP

Post by Altsa »

JoseMujica wrote:mislom da SDP sad treba pravog menađera..nekoga ko zna posao i adete

moj bi prijedlog bio Safet Sušić
nemere sajo. u sdp-u se nema vise sta upropastii :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#37967 Re: SDP

Post by Banksy »

sebija wrote:Ja bih vam odgovorio na vaše komentare, ali vidim samo gomilu smeća na koje se nema šta reći.

Žao mi je i pozdrav.
Ne ostavljaj nas sad :D

Šta se očekuje od sutrašnjeg sastanka, koja su tvoja predviđanja, zašto se u stvari sastaju?
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#37968 Re: SDP

Post by JedanMova »

sebija wrote:Ja bih vam odgovorio na vaše komentare, ali vidim samo gomilu smeća na koje se nema šta reći.

Žao mi je i pozdrav.
Ali zasto... djevojke bas lijepo plesu :lol:
User avatar
sebija
Posts: 343
Joined: 09/10/2014 17:45

#37969 Re: SDP

Post by sebija »

Tako ste duhoviti da sve stišćem noge da se ne upiškim.

Kako ste ludi, svaka vam čast.
smjesko071
Posts: 689
Joined: 07/04/2014 22:48

#37970 Re: SDP

Post by smjesko071 »

sebija wrote:Tako ste duhoviti da sve stišćem noge da se ne upiškim.

Kako ste ludi, svaka vam čast.
hajde bona ne bila podjeli sa nama moguce zakljucke sutrasnje sjednice, da mogu mirno veceras spavati!?
Banja Luka
Posts: 413
Joined: 06/10/2007 17:20

#37971 Re: SDP

Post by Banja Luka »

Cudo jedno koliko ljudi koji ne vole tu "propalu stranku" svakodnevno posjecuju temu o njoj i ispisase evo vec preko 1500 strana... Kad je propala sto komentarisete bilo sta? Sto ne pisete o nekim stvarima koje nisu propale?
SDP treba reformu, SDP treba nove ljude, ali da je propala, e to nije. Mozda ce jos padati, ali ce se i dici. Naravno, nikad nece odnijeti apsolutu pobjedu, ali u nacionalizmom zatrovanoj sredini kao sto je BiH to je vise kompliment.
SDA ce postojati, oni imaju glasace pogotovo u onim sredinama gdje je toliko dobro da su informacije iz zemlje i svijeta luksuz, ali kojima je bitno da je zeleno. Jedino ne smiju previse obecavati (ukidanje entiteta ili slicno), ali oni to i ne rade. Haris je to pokusao pa propao. Svjesni su da ce ostati na svom procentu samo da ne talasaju. Radoncic i DF ce pasti poslije prvog ulaska u vlast, s tim sto ce Radoncic i propasti, a DF ostati na nekom procentu iznad izbornog praga, uglavnom zbog ljudi koji su se u sve razocarali, ali eto "Zeljko je posten". SDP je ipako institucija, nazalost, mislim da nisu vise mogli srljati nego sto su to uradili u zadnje 4 godine. Ja, licno im najvise zamjeram sva sklapanja koalicija pa zavadjanje sa koalicionim partnerima pa trazenje drugih, pa onda opet vracanje prvima pa trazenje trecih i mogu mirne duse reci da nisu nista bolji bili od ostalih stranaka koje su do sad bile na vlasti. Znam da je jednim dijelom kriva struktura BiH, ali onda nisu trebali obecavati Zapadnu Njemacku i drzavu za covjeka. Ali, kad sve ovo jednom bude juce, kad se SDP stabilizuje, dostice opet neki dobar procenat i nece propasti.
Marko Zarko
Posts: 256
Joined: 11/07/2014 19:40

#37972 Re: SDP

Post by Marko Zarko »

Samo neka odluče da će se nastaviti svađati da možemo i dalje uživati :-D
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#37973 Re: SDP

Post by Trebam te »

Banja Luka wrote:Cudo jedno koliko ljudi koji ne vole tu "propalu stranku" svakodnevno posjecuju temu o njoj i ispisase evo vec preko 1500 strana... Kad je propala sto komentarisete bilo sta? Sto ne pisete o nekim stvarima koje nisu propale?
SDP treba reformu, SDP treba nove ljude, ali da je propala, e to nije. Mozda ce jos padati, ali ce se i dici. Naravno, nikad nece odnijeti apsolutu pobjedu, ali u nacionalizmom zatrovanoj sredini kao sto je BiH to je vise kompliment.
SDA ce postojati, oni imaju glasace pogotovo u onim sredinama gdje je toliko dobro da su informacije iz zemlje i svijeta luksuz, ali kojima je bitno da je zeleno. Jedino ne smiju previse obecavati (ukidanje entiteta ili slicno), ali oni to i ne rade. Haris je to pokusao pa propao. Svjesni su da ce ostati na svom procentu samo da ne talasaju. Radoncic i DF ce pasti poslije prvog ulaska u vlast, s tim sto ce Radoncic i propasti, a DF ostati na nekom procentu iznad izbornog praga, uglavnom zbog ljudi koji su se u sve razocarali, ali eto "Zeljko je posten". SDP je ipako institucija, nazalost, mislim da nisu vise mogli srljati nego sto su to uradili u zadnje 4 godine. Ja, licno im najvise zamjeram sva sklapanja koalicija pa zavadjanje sa koalicionim partnerima pa trazenje drugih, pa onda opet vracanje prvima pa trazenje trecih i mogu mirne duse reci da nisu nista bolji bili od ostalih stranaka koje su do sad bile na vlasti. Znam da je jednim dijelom kriva struktura BiH, ali onda nisu trebali obecavati Zapadnu Njemacku i drzavu za covjeka. Ali, kad sve ovo jednom bude juce, kad se SDP stabilizuje, dostice opet neki dobar procenat i nece propasti.

Haj ne budali :skoljka: :mrgreen:
smjesko071
Posts: 689
Joined: 07/04/2014 22:48

#37974 Re: SDP

Post by smjesko071 »

Marko Zarko wrote:Samo neka odluče da će se nastaviti svađati da možemo i dalje uživati :-D
Ja uopste ne uzivam i njihovim svadzama,prepiskama itd. Meni su zanimljivi ovi internet pacenici koji ih brane po svaku cijenu, izdvajaju svoj zivot i vrijeme pisuci tone postova, a njima (SDP vladarima) jedina je tuga sto izgubise sadasnje i buduce talove koji se mjere milionima.
Banja Luka
Posts: 413
Joined: 06/10/2007 17:20

#37975 Re: SDP

Post by Banja Luka »

Trebam te wrote:
Banja Luka wrote:Cudo jedno koliko ljudi koji ne vole tu "propalu stranku" svakodnevno posjecuju temu o njoj i ispisase evo vec preko 1500 strana... Kad je propala sto komentarisete bilo sta? Sto ne pisete o nekim stvarima koje nisu propale?
SDP treba reformu, SDP treba nove ljude, ali da je propala, e to nije. Mozda ce jos padati, ali ce se i dici. Naravno, nikad nece odnijeti apsolutu pobjedu, ali u nacionalizmom zatrovanoj sredini kao sto je BiH to je vise kompliment.
SDA ce postojati, oni imaju glasace pogotovo u onim sredinama gdje je toliko dobro da su informacije iz zemlje i svijeta luksuz, ali kojima je bitno da je zeleno. Jedino ne smiju previse obecavati (ukidanje entiteta ili slicno), ali oni to i ne rade. Haris je to pokusao pa propao. Svjesni su da ce ostati na svom procentu samo da ne talasaju. Radoncic i DF ce pasti poslije prvog ulaska u vlast, s tim sto ce Radoncic i propasti, a DF ostati na nekom procentu iznad izbornog praga, uglavnom zbog ljudi koji su se u sve razocarali, ali eto "Zeljko je posten". SDP je ipako institucija, nazalost, mislim da nisu vise mogli srljati nego sto su to uradili u zadnje 4 godine. Ja, licno im najvise zamjeram sva sklapanja koalicija pa zavadjanje sa koalicionim partnerima pa trazenje drugih, pa onda opet vracanje prvima pa trazenje trecih i mogu mirne duse reci da nisu nista bolji bili od ostalih stranaka koje su do sad bile na vlasti. Znam da je jednim dijelom kriva struktura BiH, ali onda nisu trebali obecavati Zapadnu Njemacku i drzavu za covjeka. Ali, kad sve ovo jednom bude juce, kad se SDP stabilizuje, dostice opet neki dobar procenat i nece propasti.

Haj ne budali :skoljka: :mrgreen:

Vidis o je budala, ti sto visis na temi o "propaloj stranci" i cim sam ja napisao post ti si odgovorio ili ja. Nisi ti budala, ti si budaletina.
Post Reply