SDP

User avatar
sigh
Posts: 1155
Joined: 22/08/2014 23:12

#37351 Re: SDP

Post by sigh »

north wrote:Odakle pravo ovom šljamu Hadžiomeroviću da on drži nekome pridike i javo proziva nekoga bez da je taj njega ikad igdje javno spomenuo? Ko si čovječe, koji je tvoj uspjeh u životu, o politici i diplomatiji da ne pričamo tu su ko Gibraltar u fudbalu... uređivanje propale emisije koja je bila sa naručenim prilozima i koja je udarala samo jednu stranu (zasluženo), ali samo jednu..nikad smrad za svog uredovanja nije nijednu kritiku nije uputio na svog mentora i bilo koga iz te stranke, a srao je o objektivnosti i ko biva trudio se da bude neutralan..i sad on nekoga proziva, neka mali ljigavac podastre dokaze o tome što priča, ili neka začepi labrnju, jer samo zna da ujeda i palamudi bez išta konkretno da ponudi...Podsjeća me na Mirnesa iz "najboljih" dana :-)

Ova stranka neće preživjeti ako ovako nastavi, svi rukovodeći moraju otići i protiv većine trebaju da podnesene krivične prijave, doći nove snage koje nisu bile uvučene u prljave igre, i onda bi se moglo pričati o reorganzaciji stranke i pokušaju da se dignu iz ovog ponora..ovako ako misle samo umjesto kukavca Zlatka postaviti Nikšića ili Hadžića i sve ostalo ostaje isto, sa trenutnih manje od 10% glasova naredne izbore će se to uduplo umanjiti...Pa Tuzlu su bijednici izgubili gdje zelena banda nije nikad mogla prismrditi, i oni pričaju kako su radili ispravno :lol: .....Povuci se bando i odgovaraj za svoje kriminalne radnje :oops:
Jest, upucivao je kritike i na racun sdp-a. To sto ti ne znas da je to radio i sto si to isto pokupio od nekog koji nema blage veze, vise govori o vama i vasoj ignoranciji. Sastavili ste sebi neku konstrukciju u glavi bez ikakvih cinjenica i mislite da ste prepoznali nesto vazno i bitno. :-)
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#37352 Re: SDP

Post by north »

Podastri dokaze...internet danas sve pokriva, daj taj krucijalni dokaz kojom ćeš potkrijepiti svoju tvrdnju....Može li :wink: ?
zulfo
Posts: 417
Joined: 09/01/2009 11:00

#37353 Re: SDP

Post by zulfo »

U SDP-eu akcija drž"te lopova.
Igrokaz u SDP-eu na koji treba narod da nasjedne,nadam se da Komšić neće ujedinjnjenje sa reketašima,a dobro se zna ko su reketaši.
dragan a
Posts: 96
Joined: 13/06/2009 22:31

#37354 Re: SDP

Post by dragan a »

Lagumdžija o Komšiću: Izdao je nas, izdat će i vas
Lagumdžija o Komšiću: Izdao je nas, izdat će i vas
foto Screenshot
Predsjednik SDP-a Zlatko Lagumdžija proglasio je na predizbornom skupu Željka Komšića izdajnikom koji je izdao SDP, a izdat će i sve one koji budu glasali za njega.
"Nije on izdao nikog od nas ovdje, on je izdao 300.000 ljudi, SDP-ovaca koji su lijepili slike, hodali i objašnjavali tko je on. Koji su vjerovali u njega zato što je bio SDP, kazao je Lagumdžija na skupu čime je bio popraćen pljeskom i uzvicima "Tako je".

"16 godina je na proračunu, iznijeli ga glasači SDP-a. Na proračunu 16 godina glasovima SDP-ovih ljudi i on si promjena?!, upitao se Lagumdžija.
"Osam godina sjedi u Predsjedništvu, preko pola milijuna plaće iz proračuna i hoće promjenu?! Kažu on i njegov kandidat - Mi ne znamo iznevjerit. Kako ih nije Boga strah?
Pa nas su izdali, izdali su 300.000 ljudi koji su stajali iza SDP-a i sad kažu "Mi izdati ne znamo", kazao je Lagumdžija, koji je nakon toga uspoređivao plakate Komšićeve stranke (Demokratska fronta) i SDP-a.
" Mi smo sve što smo imali reći, rekli na malim plakatima, nama ne trebaju jumbo plakati da se smijemo s njih", tvrdi Lagumdžija pozvavši narod da upita DF odakle mi novac za onakvu kampanju.

"Upitajte ih odakle im novac za onakvu kampanju, za milijun narančastih plakata, odakle novac za autobuse, razglase kao da pjevaju oba Halida?!.
Prije osam godina sam vas uvjeravao da glasate za njega u ovoj sali. I on nas je izdao. Nije izdao mene, izdao je ljude koji su stajali iza njega. I oni koji budu za njega glasali neka znaju - izdat će i vas, kao što je izdao i nas i to trebaju ljudi znati", upozorio je lider SDP-a. Na kraju je pozvao Komšića neka kaže što je dogovorio s Čovićem i Radončićem da relaksira hrvatsko-bošnjačke odnose i da dijeli BiH.

Objavljeno: 09.10.2014 - 11:01
User avatar
crvenebrigade
Posts: 348
Joined: 07/07/2014 20:32

#37355 Re: SDP

Post by crvenebrigade »

LSD wrote:ovaj propali rocker i novinar, kojeg je Crveni Baron iskoristio kao maskotu svoje ekipe na ovom izborima - nekome porucuje da ga ostave na miru :lol: :lol: ....on koji je 10 godina (naravno, po naredbi Crvenog Baron), koristeci FTV proganjao ljude na svakom koraku, klevetao, potkazivao itd


https://www.youtube.com/watch?v=DKetbXwRFTY

bjednice alkoholizirani, odakle ti pravo da pominješ Mevlud (taj casni događaj o kojem pojma nemaš)....ostavi i ti na miru hodžu pedofila iz gluhe bukovice, smradu dvolicni
Branis pravosnazno osudjenog pedofila. Zaista, dno-dna. Ovo je necuveno!
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#37356 Re: SDP

Post by KatarinaKosaca »

Sta ce se sad zdogoditi sa politicko podobnim postavjenimkadrovima, Znaci, prvenstveno znaci direktor Elektroprivrede i KUS-a? I svim ostalim????
costacurta
Posts: 3515
Joined: 05/05/2005 08:25

#37357 Re: SDP

Post by costacurta »

sigh wrote: Vidis da veze nemas ni o njemu, njegovom radu i o njegovom bratu ali eto nije da nismo navikli u nasoj drzavi na ljude koji sve znaju i ume a iz njih samo frustracije ispadaju. :wink:
Evo ne bi mi tesko, provjerih sva njegova postignuca/dostignuca i zasluge,
izmedju ostalog:

Tokom rata je bio moralista i pomoćnik komandanta za pravne poslove. :lol:
u Sarajevu ima stan od 125.200 KM, aferim
dok je u Konjicu suvlasnik dva stana ciju je vrijednost procijenio na 56.000 KM :lol:
U rodnom gradu ima vikendicu od 70.000 KM i
poslovni prostor od 15.000 KM. Prema zemljišnoknjiznim dokumentima, radi se o poslovnom prostoru od 551 metar kvadratni i 332 metra kvadratna zemljišta te pomocnoj zgradi od 19 metara kvadratnih. :shock: :lol:
Nikšic vozi tiguana od 50.000 KM
itd
a tek koliko je strucno-naucnih radova, disertacija, istrazivanja, predavanja na Oksfordu i Kembridzu odradio i odrzao!!
Da ne spominjem o tisucama poziva iz Japana, Singapura, UCLA, UT i drugih poznatih svjetskih sveucilista
A famelijarno su uspjesni, kae pored buraza direktora i zena je direktorica ali kantonalne poreske ispostave u rodnom mu gradu............

Nije mi jasno sto se ja s tobom raspravljam, al nikako mi nije jasno, ipak ti znas mnogo vise o ovom "moralisti" i njegovim ljudskim vrlinama.

Image

Uzdravlje,
User avatar
crvenebrigade
Posts: 348
Joined: 07/07/2014 20:32

#37358 Re: SDP

Post by crvenebrigade »

costacurta wrote:
sigh wrote: Vidis da veze nemas ni o njemu, njegovom radu i o njegovom bratu ali eto nije da nismo navikli u nasoj drzavi na ljude koji sve znaju i ume a iz njih samo frustracije ispadaju. :wink:
Evo ne bi mi tesko, provjerih sva njegova postignuca/dostignuca i zasluge,
izmedju ostalog:

Tokom rata je bio moralista i pomoćnik komandanta za pravne poslove. :lol:
u Sarajevu ima stan od 125.200 KM, aferim
dok je u Konjicu suvlasnik dva stana ciju je vrijednost procijenio na 56.000 KM :lol:
U rodnom gradu ima vikendicu od 70.000 KM i
poslovni prostor od 15.000 KM. Prema zemljišnoknjiznim dokumentima, radi se o poslovnom prostoru od 551 metar kvadratni i 332 metra kvadratna zemljišta te pomocnoj zgradi od 19 metara kvadratnih. :shock: :lol:
Nikšic vozi tiguana od 50.000 KM
itd
a tek koliko je strucno-naucnih radova, disertacija, istrazivanja, predavanja na Oksfordu i Kembridzu odradio i odrzao!!
Da ne spominjem o tisucama poziva iz Japana, Singapura, UCLA, UT i drugih poznatih svjetskih sveucilista
A famelijarno su uspjesni, kae pored buraza direktora i zena je direktorica ali kantonalne poreske ispostave u rodnom mu gradu............

Nije mi jasno sto se ja s tobom raspravljam, al nikako mi nije jasno, ipak ti znas mnogo vise o ovom "moralisti" i njegovim ljudskim vrlinama.

Image

Uzdravlje,
Svaka cast, i zahvaljujem se na iscrpnim informacijama!

I ovakav kompromitovani lik po imenu Nermin Niksic se (samo)kandiduje na mjesto predsjednika SDP-a?!

Nema sanse da ovakvi likovi i njihovi intimusi, mindjusar Jasenko Selimovic i Elevedin Grabovica (nosaci tasne Zlatka Lagumdzije) smiju i mogu proci u novo rukovodstvo SDP-a.

Sve ih treba iskljuciti i izbrisati iz clanstva.
Last edited by crvenebrigade on 17/10/2014 19:14, edited 1 time in total.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#37359 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

KatarinaKosaca wrote:Sta ce se sad zdogoditi sa politicko podobnim postavjenimkadrovima, Znaci, prvenstveno znaci direktor Elektroprivrede i KUS-a? I svim ostalim????
Niš ne brini, doći će drugi politicko podobni postavljeni kadrovi.
User avatar
sigh
Posts: 1155
Joined: 22/08/2014 23:12

#37360 Re: SDP

Post by sigh »

north wrote:Podastri dokaze...internet danas sve pokriva, daj taj krucijalni dokaz kojom ćeš potkrijepiti svoju tvrdnju....Može li :wink: ?
https://www.youtube.com/watch?v=u7LOmPwYtV0

Moze. Evo sta kaze ovdje na 1:02, pa kasnije u emisiji. ? Kazem vam, izmislili ste cisto onako konstrukciju bez cinjenica. Naravno da je vise kritikovao druge, ali ne zbog zato sto je bio navodno priklonjen SDP-u nego zbog same cinjenice kakvi su bili ti drugi :wink:
User avatar
sigh
Posts: 1155
Joined: 22/08/2014 23:12

#37361 Re: SDP

Post by sigh »

costacurta wrote:
sigh wrote: Vidis da veze nemas ni o njemu, njegovom radu i o njegovom bratu ali eto nije da nismo navikli u nasoj drzavi na ljude koji sve znaju i ume a iz njih samo frustracije ispadaju. :wink:
Nije mi jasno sto se ja s tobom raspravljam, al nikako mi nije jasno, ipak ti znas mnogo vise o ovom "moralisti" i njegovim ljudskim vrlinama.
:lol: Vidim iz kakve pozicije dolazis. Mene interesuje konkretno rad, i tu je pokazao najvise, a te tvoje optuzbe su mi blago receno smijesne i ima neko upravo pomocu njega ko se moze pozabaviti tim, naravno to si promasio spomenuti :wink:
User avatar
York Light 100`s
Posts: 915
Joined: 28/05/2011 14:09

#37362 Re: SDP

Post by York Light 100`s »

sigh wrote:
north wrote:Odakle pravo ovom šljamu Hadžiomeroviću da on drži nekome pridike i javo proziva nekoga bez da je taj njega ikad igdje javno spomenuo? Ko si čovječe, koji je tvoj uspjeh u životu, o politici i diplomatiji da ne pričamo tu su ko Gibraltar u fudbalu... uređivanje propale emisije koja je bila sa naručenim prilozima i koja je udarala samo jednu stranu (zasluženo), ali samo jednu..nikad smrad za svog uredovanja nije nijednu kritiku nije uputio na svog mentora i bilo koga iz te stranke, a srao je o objektivnosti i ko biva trudio se da bude neutralan..i sad on nekoga proziva, neka mali ljigavac podastre dokaze o tome što priča, ili neka začepi labrnju, jer samo zna da ujeda i palamudi bez išta konkretno da ponudi...Podsjeća me na Mirnesa iz "najboljih" dana :-)

Ova stranka neće preživjeti ako ovako nastavi, svi rukovodeći moraju otići i protiv većine trebaju da podnesene krivične prijave, doći nove snage koje nisu bile uvučene u prljave igre, i onda bi se moglo pričati o reorganzaciji stranke i pokušaju da se dignu iz ovog ponora..ovako ako misle samo umjesto kukavca Zlatka postaviti Nikšića ili Hadžića i sve ostalo ostaje isto, sa trenutnih manje od 10% glasova naredne izbore će se to uduplo umanjiti...Pa Tuzlu su bijednici izgubili gdje zelena banda nije nikad mogla prismrditi, i oni pričaju kako su radili ispravno :lol: .....Povuci se bando i odgovaraj za svoje kriminalne radnje :oops:
Jest, upucivao je kritike i na racun sdp-a. To sto ti ne znas da je to radio i sto si to isto pokupio od nekog koji nema blage veze, vise govori o vama i vasoj ignoranciji. Sastavili ste sebi neku konstrukciju u glavi bez ikakvih cinjenica i mislite da ste prepoznali nesto vazno i bitno. :-)
Nije upućivao. Sjećam se kada sam sjedio sa društvom jedno godinu dana prije kraja emitovanja emisije pa se zayebabavli kako je 60 minuta SDPova pa neko reče "hajd upratite da ne govori ništa protiv Zlatka i njegovih". Od tada sam baš počeo pratiti kada je god Bakir H. najavljivao koji su prilozi u njegovoj emisiji i nikada nisam upratio išta negativno o SDPu.
Ako imaš kakav video ili šta pismeno kada je SDP stranka bila tema u 60 minuta što se tiče kritika samo stavljaj dokaze na ovu temu, ako nemaš nemoj tvrditi nešto i praviti nas budalama pošto su s kandidaturom Bakira H. za člana pred. i člana SDP otklonjene i zadnje sumnje da je to bila SDP emisija.
Poslije ovakvog cirkusa prije ćeš nas uvjeriti da SBB ne stoji iza Avaza nego da SDP ne stoji iza 60 minuta
User avatar
sigh
Posts: 1155
Joined: 22/08/2014 23:12

#37363 Re: SDP

Post by sigh »

York Light 100`s wrote: Nije upućivao. Sjećam se kada sam sjedio sa društvom jedno godinu dana prije kraja emitovanja emisije pa se zayebabavli kako je 60 minuta SDPova pa neko reče "hajd upratite da ne govori ništa protiv Zlatka i njegovih". Od tada sam baš počeo pratiti kada je god Bakir H. najavljivao koji su prilozi u njegovoj emisiji i nikada nisam upratio išta negativno o SDPu.
Ako imaš kakav video ili šta pismeno kada je SDP stranka bila tema u 60 minuta što se tiče kritika samo stavljaj dokaze na ovu temu, ako nemaš nemoj tvrditi nešto i praviti nas budalama pošto su s kandidaturom Bakira H. za člana pred. i člana SDP otklonjene i zadnje sumnje da je to bila SDP emisija.
Poslije ovakvog cirkusa prije ćeš nas uvjeriti da SBB ne stoji iza Avaza nego da SDP ne stoji iza 60 minuta
Jest upucivao. Evo ovaj video. https://www.youtube.com/watch?v=u7LOmPwYtV0

1:02 i 38:45. Pogledaj, ne pravim nikog budalom samo vam kazem da se bezveze ufuravate u neke nerealne i netacne konstrukcije. Ovo se vrlo lahko moze provjeriti. Eto pogledaj :wink:

To sto ti nisi upratio ili vidio ne mora znaciti da je tako u stvarnosti :)
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#37364 Re: SDP

Post by madner »

Opozicija obično ne pravi afere. :D
dragan a
Posts: 96
Joined: 13/06/2009 22:31

#37365 Re: SDP

Post by dragan a »

Titova partija je zapošljavala ,davala i običnom građaninu SDP samo svojim članovima i njihovoj rodbini.




http://www.youtube.com/watch?v=TikxAa-15Kg
veiz
Posts: 421
Joined: 15/01/2010 20:39

#37366 Re: SDP

Post by veiz »

dragan a wrote:Titova partija je zapošljavala ,davala i običnom građaninu SDP samo svojim članovima i njihovoj rodbini.




http://www.youtube.com/watch?v=TikxAa-15Kg
http://www.youtube.com/watch?v=d-EEY2LgO7o


Mi smo pijane budale
Mi smo pijane budale
Mi smo pijane budale
To smo mi
Last edited by veiz on 17/10/2014 20:08, edited 1 time in total.
costacurta
Posts: 3515
Joined: 05/05/2005 08:25

#37367 Re: SDP

Post by costacurta »

sigh wrote:
:lol: Vidim iz kakve pozicije dolazis. Mene interesuje konkretno rad, i tu je pokazao najvise, a te tvoje optuzbe su mi blago receno smijesne i ima neko upravo pomocu njega ko se moze pozabaviti tim, naravno to si promasio spomenuti :wink:
Iz kakve pozicije ja dolazim, nisam te bas najbolje skont'o?

A njegov rad je i mene zainteresovao pa tako provjerih koliko je i sta za zivota svog uradio.
Moj pojam "rada" se ocigledno razlikuje od tvog jer ja sam trazio sta je on u zivotu napisao, izdao (mislim na rad/knjigu, sabrana djela :D ), ima li negdje nesto da se neko u svijetu pozvao na njegov "uradak", citat, neko predavanje, simpozij na kome je on bio moderator, organizator, ili bilo sta iz bilo koje naucne discpline, ekonomije, koliko stranih jezika govori......... al PRD! Tvooj pojam rada je sta? De me demantuj cinjenicama, jami sarkazma jer vidim da si zado u odbrani lika i djela kako njegovog tako i SDPa sveukupno, a dzaba! :mrgreen:
Mis'im jasno je i meni iz koje ti pozicije dolazis, budzetlija bezbeli i logicno da ces ih braniti ali prnuli ste u chabar,
Tuzlu ste izgubili EEEEEEEEEEEEEEEJ!!!!!! :lol:
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#37368 Re: SDP

Post by Liberalism »

Odbrana Sokratova, prvi dio:

"Kakav su utisak, građani atinski, učinili na vas tužioci moji, to ja ne znam. Ja, evo, od njihovih beseda gotovo ne poznajem sam sebe: tako su ubedljivo zvučale njihove besede. Pa ipak, rekao bih, nikakve istine nisu kazali. A među mnogim lažima što su ih izneli najviše sam se začudio jednoj, i to onoj gde su vas opominjali da se morate čuvati da vas ne prevarim, jer sam vest besednik."
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#37369 Re: SDP

Post by JoseMujica »

Liberalism wrote:Odbrana Sokratova, prvi dio:

"Kakav su utisak, građani atinski, učinili na vas tužioci moji, to ja ne znam. Ja, evo, od njihovih beseda gotovo ne poznajem sam sebe: tako su ubedljivo zvučale njihove besede. Pa ipak, rekao bih, nikakve istine nisu kazali. A među mnogim lažima što su ih izneli najviše sam se začudio jednoj, i to onoj gde su vas opominjali da se morate čuvati da vas ne prevarim, jer sam vest besednik."

možeš drug citirat koga god hoćeš i Tita i Allaha, mislim pokušao je i Zlatko, ali taj grobar bh. ljevice nikad izbornog praga neće prebacit.
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#37370 Re: SDP

Post by L u c i f e r »

Liberalism wrote:Odbrana Sokratova, prvi dio:

"Kakav su utisak, građani atinski, učinili na vas tužioci moji, to ja ne znam. Ja, evo, od njihovih beseda gotovo ne poznajem sam sebe: tako su ubedljivo zvučale njihove besede. Pa ipak, rekao bih, nikakve istine nisu kazali. A među mnogim lažima što su ih izneli najviše sam se začudio jednoj, i to onoj gde su vas opominjali da se morate čuvati da vas ne prevarim, jer sam vest besednik."
Zlaja, jesil to ti... ?

Izvini, ali prevelika si ti ljudska, intelektualna i moralna gromada, da bi se poredio sa tamo nekim bezveznim filozofčićem Sokratom...
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#37371 Re: SDP

Post by madner »



Opste ludilo. :D
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#37372 Re: SDP

Post by Danguba »

. :D
User avatar
almirony
Posts: 1271
Joined: 10/09/2009 12:58
Location: Appiano Gentile

#37373 Re: SDP

Post by almirony »

madner wrote:

Opste ludilo. :D
hahaha, u sridu! ode Zlaja na Gallows Pole, Steve izgleda predvidio sve :D

Up The Irons :evil:
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#37374 Re: SDP

Post by Styling »

KatarinaKosaca wrote:Sta ce se sad zdogoditi sa politicko podobnim postavjenimkadrovima, Znaci, prvenstveno znaci direktor Elektroprivrede i KUS-a? I svim ostalim????
Elvedin "znači" Grabovica će se vratiti u SDA odakle je i došao prije izbora 2010.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#37375 Re: SDP

Post by kamen spoticanja »

Nedimeeee sta nam ovo rade :D
najdirektiniji onaj tuzlak...pandorina kutija se otvorila...sad cemo da vidimo jel zlatko redao ili ne...
predlazem da madner ponovno postavi sliku avatara :D
i da neko prati sta rade zeleni i mandarine...da nam sta ne promakne u ovom akcionom trileru
Post Reply