SDP

User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#35726 Re: SDP

Post by Ridjobrki »

iPod wrote:
VjecitiStudent wrote:
adio Zlatčadi, još šest dana :evil:
poZlatak :lol: :lol: :lol:
Ja imam autorsko pravo na ovaj izraz a imam i svjedoke koji to mogu potvrditi. :D
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#35727 Re: SDP

Post by Liberalism »

VjecitiStudent wrote:
Banksy wrote:
Liberalism wrote:
Danas vidimo da se kajete i da vam danas nacionalizam i fasizam nije problem, te da se ovde promovise smrt Lagumdzije i istrebljenje SDP-ovaca kao nekad srba
:lol: ... :evil: :mrgreen:
adio Zlatčadi, još šest dana :evil:
Vjerovantno ces i ti za 6 dana zajedno sa Karadzicem i islamskim ekstremistima proslaviti koncno istrebljenje SDP-a iz Bosne i Hercegovine?
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#35728 Re: SDP

Post by Liberalism »

Better Man wrote:SDP je imao idealnu priliku da u ove 4 godine pripremi teren za konačni slom SDA i da ih se pošalje na smetljište istorije, ali oni to nisu uradili, već još gore oni su ih spasili. SDP mora doživiti na ovim izborima teški debakl inače ništa od reforme i demokratizacije istog. Za to svi treba masovno da glasamo za DF i NS. Bilo bi idealno da te dvije stranke osvoje toliko glasova da im niko u Federaciji ne treba za formiranje vlasti. Dakle da mogu sami formirati vlast i ako nekog treba da pozovu kao partnera, onda je to Raguž. Kad sam vidio da je moj rođak nositelj jedne od listi DF-a, pravo sam se pozitivno iznenadio, jer je riječ o osobi koja je kao dječak pokazivala svoju naderenost i genijalnost za mnoge stvari. Odgovorno tvrdim da mu 90% političara i kandidata, pa i cjelokupnog stanovništva u BiH ne može parirati pameti, znanjem, genijalnošću i stručnosti. Drago mi je što je izabrao pravu stranu, jer do sad nije bio politički angažovan. Kad SDP doživi debakl, onda treba uzeti metlu i 70% ljudi iz istog trajno protjerati, zabraniti im da ikad više mogu biti ne članovi SDP-a, već bilo koje partije/stranke i da mogu o bilo čemu odlučivati i nakon toga početi graditi jedan novi SDP, SDP koji će bti sve ono što je ovaj trebao da bude, a nije.
Jeli, da bi ti svog rodjaka onda iz DF ubacio u fotelju SDP-a. Ja logike. A ima vas bar 200.000 koji slicno mislite (otjerati zlatka utjerati sebe)...
User avatar
iPod
Posts: 1801
Joined: 20/11/2006 17:20

#35729 Re: SDP

Post by iPod »

Ridjobrki wrote:
iPod wrote:
VjecitiStudent wrote:
adio Zlatčadi, još šest dana :evil:
poZlatak :lol: :lol: :lol:
Ja imam autorsko pravo na ovaj izraz a imam i svjedoke koji to mogu potvrditi. :D
:thumbup:
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#35730 Re: SDP

Post by wolf07 »

@liberalism

Nije mi jasno zbog cega insistiras na tezi "ili SDP - ili SDS, SNSD...", nije valjda da ne znas kako se biraju politicki predstavnici u BiH. To sto neko prizeljkuje krah SDP-a uopste ne znaci da mu je srcu prirastao Karadzic, Dodik i sl. kreature. Sa srpskim predstavnicima se MORA formirati vlast, htjeli mi to li ne. A ko ce s njima formirati vlast (SDP, SDA, SBB...), e to vec mi odlucujemo. Sve u svemu, ta tvoja prica je suplja s vise strana.
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#35731 Re: SDP

Post by Liberalism »

wolf07 wrote:@liberalism

Nije mi jasno zbog cega insistiras na tezi "ili SDP - ili SDS, SNSD...", nije valjda da ne znas kako se biraju politicki predstavnici u BiH. To sto neko prizeljkuje krah SDP-a uopste ne znaci da mu je srcu prirastao Karadzic, Dodik i sl. kreature. Sa srpskim predstavnicima se MORA formirati vlast, htjeli mi to li ne. A ko ce s njima formirati vlast (SDP, SDA, SBB...), e to vec mi odlucujemo. Sve u svemu, ta tvoja prica je suplja s vise strana.
Insistiram jer je zadnje 24 godine i bosnjackim i srpskim nacionalistima zajednicko da zele da istrijebe SDP i da im je to glavna preokupacija. U RS su to davno uspjeli i tamo nije problem, jos su ostali Bosnjaci da urade svoj dio posla. Ovde se n može viditi nikakva razlike u ranijim Karadzicevim izjavama i komentarima na racun SDP-a na ovoj temi. Uglavnom su jako slicni i iz tog razloga povezujem a ne iz tog sto ti navodis u vezi formiranja vlasti na nivou BiH.

I da se zakljucak o stanju Bosnjaka moze izvesti iz ove teme, on bi bio da bi mnogi od njih vise volili da im vlada Karadzic nego Lagumdzija.
Nomo
Posts: 1801
Joined: 17/06/2014 12:25

#35732 Re: SDP

Post by Nomo »

liberalizam
Uopste se ne vadim, vec sam ja samo odgovorio na tvoj komentar. Ti si rekao da su problem ove zemlje oni koji drze Zlatkovu sliku, a ja sam rekao da bi mnogi voljeli povjesati sve SDP-ovce. To je sve meni savrseno jasno, jer za svoju bijedu najlakse je reci kriv je neko drugi a ne on sam.
A posto su nekad bosnjcima samo srbi bili problem cesto su govorili ''srbe na vrbe'' od malog djeteta do najstarijeg djeda. Danas vidimo da se kajete i da vam danas nacionalizam i fasizam nije problem, te da se ovde promovise smrt Lagumdzije i istrebljenje SDP-ovaca kao nekad srba
, logicno je zakljuciti da bi mnogi voljeli povjesati SDP-ovce na vrbe. Samo je problem (ko i uvijek) sto za to nemaju (nemate) 'uda.
Kada ovakav lazov i umobolnik navija za SDP ili bilo koga znaj da voda ide na cetincki mlin .
Ne dao Bog da ti branis DF i NS ja ne bi imao za koga glasati .
tebi i slicnim moralnim patuljcima i nakazama porucujem . SDA i SDP idu na smetljiste jer nisu radili za Bosnu i narod nego za sebe .SDP je u zadnje 4 godine licio na nekog mutanta SDS SDA I HDZ-a . Zato ide ravno u kanalizaciju .
ps sto se tice ovih vrba i slicnog drveca mogao bi se barem malo zastidjeti lazovcino dodikova .
Nomo
Posts: 1801
Joined: 17/06/2014 12:25

#35733 Re: SDP

Post by Nomo »

Cujem da su se zbog ovog pisma SDA i SDP goveda opasno uskomesala pa bi volio vidjeti gdje i kako pjene . inace uzivam kada ti lopovi iskolace oci i pokazu znake nervoze kada vide da foteljama i lopovluku dolazi kraj a vlazna sobica u Zenici ceka one koji opljackali narod i razjebali drzavu do temelja
"Smatramo da je neophodno da u Bosni i Hercegovini dođe do radikalnih promjena politika koje su našu zemlju učinile najmanje poželjnom evropskom državom za dostojanstven život njenih građana. Od svih kandidata za Predsjedništvo Bosne i Hercegovine jedino u doktoru Suljagiću vidimo političara čiji će izbor označiti početak neophodnih promjena", navodi se u pismu podrške koje su potpisali Aleksandar Hemon, dr. Zdravko Grebo, mr. Senad Pećanin, dr. Edina Bećirević, Boro Kontić, dr. Hariz Halilović, Mile Stojić, Ahmed Burić, dr. Slavo Kukić, dr. Amila Buturović, dr. Haris Halilović, dr. Dženita Pašić, mr. Reuf Bajrović i mr. Zrinka Bralo.

Vjerujemo da je upravo doktor Suljagić jedini izbor svih građana kojima je dosta kriminalaca u politici, kao i onih kojih su marionete - bilo korumpiranih stranačkih lidera, bilo pijuni autoritarnih lidera drugih država koji Bosnu i Hercegovinu odaljavaju od evro-atlantskih i priblizavaju rusko-azijskim integracijama, dodaje se u pismu.

Doktor Suljagić je mlad, vrhunski obrazovan, te dokazano hrabar i nepotkupljiv. Za samo godinu dana svog angažmana u Republici Srpskoj učinio je na objedinjavanju i zaštiti prava diskriminiranih građana i povratnika više nego sve političke stranke zajedno od kraja rata do danas. Da je živ, Emirov otac, i sam jedna od srebreničkih žrtava, bio bi ponosan na svog sina baš kao što se njime ponose njegovi prijatelji i povratnici u Republiku Srpsku, navodi se.

Na kraju, podržavajući na ovaj način dr. Emira Suljagića želimo utemeljiti praksu javne podrške kandidatima i politikama od strane građana koji nisu stranački angažirani, ali koji osjećaju građansku odgovornost za Bosnu i Hercegovinu. Istovremeno, zadržavamo pravo i na javnu kritiku angažmana svih političara, uključujući i dr. Emira Suljagića nakon što bude izabran u Predsjedništvo Bosne i Hercegovine, stoji u javnom pismu.
Nomo
Posts: 1801
Joined: 17/06/2014 12:25

#35734 Re: SDP

Post by Nomo »

Liberalism wrote:
Better Man wrote:SDP je imao idealnu priliku da u ove 4 godine pripremi teren za konačni slom SDA i da ih se pošalje na smetljište istorije, ali oni to nisu uradili, već još gore oni su ih spasili. SDP mora doživiti na ovim izborima teški debakl inače ništa od reforme i demokratizacije istog. Za to svi treba masovno da glasamo za DF i NS. Bilo bi idealno da te dvije stranke osvoje toliko glasova da im niko u Federaciji ne treba za formiranje vlasti. Dakle da mogu sami formirati vlast i ako nekog treba da pozovu kao partnera, onda je to Raguž. Kad sam vidio da je moj rođak nositelj jedne od listi DF-a, pravo sam se pozitivno iznenadio, jer je riječ o osobi koja je kao dječak pokazivala svoju naderenost i genijalnost za mnoge stvari. Odgovorno tvrdim da mu 90% političara i kandidata, pa i cjelokupnog stanovništva u BiH ne može parirati pameti, znanjem, genijalnošću i stručnosti. Drago mi je što je izabrao pravu stranu, jer do sad nije bio politički angažovan. Kad SDP doživi debakl, onda treba uzeti metlu i 70% ljudi iz istog trajno protjerati, zabraniti im da ikad više mogu biti ne članovi SDP-a, već bilo koje partije/stranke i da mogu o bilo čemu odlučivati i nakon toga početi graditi jedan novi SDP, SDP koji će bti sve ono što je ovaj trebao da bude, a nije.
Jeli, da bi ti svog rodjaka onda iz DF ubacio u fotelju SDP-a.
Ja logike.
A ima vas bar 200.000 koji slicno mislite (otjerati zlatka utjerati sebe)...

ne ako pobijedi DF ostavicemo bakiru i zlatku fotelju .samo bi budala sjela u fotelje gdje su ova dvojica ugrijala i uprdila . taman posla pa da dobijem hemoroide od njih . Mi ako pobijedimo idemo u opozociju a vlast ostavljamo onima koji su navikli da vladaju . bila bi grehota da ih skinemo . cista LOGIKA :-D :-)
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#35735 Re: SDP

Post by Liberalism »

Nomo wrote:liberalizam
Uopste se ne vadim, vec sam ja samo odgovorio na tvoj komentar. Ti si rekao da su problem ove zemlje oni koji drze Zlatkovu sliku, a ja sam rekao da bi mnogi voljeli povjesati sve SDP-ovce. To je sve meni savrseno jasno, jer za svoju bijedu najlakse je reci kriv je neko drugi a ne on sam.
A posto su nekad bosnjcima samo srbi bili problem cesto su govorili ''srbe na vrbe'' od malog djeteta do najstarijeg djeda. Danas vidimo da se kajete i da vam danas nacionalizam i fasizam nije problem, te da se ovde promovise smrt Lagumdzije i istrebljenje SDP-ovaca kao nekad srba
, logicno je zakljuciti da bi mnogi voljeli povjesati SDP-ovce na vrbe. Samo je problem (ko i uvijek) sto za to nemaju (nemate) 'uda.
Kada ovakav lazov i umobolnik navija za SDP ili bilo koga znaj da voda ide na cetincki mlin .
Ne dao Bog da ti branis DF i NS ja ne bi imao za koga glasati .
tebi i slicnim moralnim patuljcima i nakazama porucujem . SDA i SDP idu na smetljiste jer nisu radili za Bosnu i narod nego za sebe .SDP je u zadnje 4 godine licio na nekog mutanta SDS SDA I HDZ-a . Zato ide ravno u kanalizaciju .
ps sto se tice ovih vrba i slicnog drveca mogao bi se barem malo zastidjeti lazovcino dodikova .
Bar bi se ti mogao smiriti malo, ali ne zbog toga sto si umislio da si Bosnjacki papa sa svojim porukama, nego radi toga da nekog ne zoves lazovom a da nemas argument. Jer tada zvucis kao manijak, a to nije dobro da neko takav podrzava DF i NS, izgubice ljudi glasove.
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#35736 Re: SDP

Post by Better Man »

Liberalism wrote:
Better Man wrote:SDP je imao idealnu priliku da u ove 4 godine pripremi teren za konačni slom SDA i da ih se pošalje na smetljište istorije, ali oni to nisu uradili, već još gore oni su ih spasili. SDP mora doživiti na ovim izborima teški debakl inače ništa od reforme i demokratizacije istog. Za to svi treba masovno da glasamo za DF i NS. Bilo bi idealno da te dvije stranke osvoje toliko glasova da im niko u Federaciji ne treba za formiranje vlasti. Dakle da mogu sami formirati vlast i ako nekog treba da pozovu kao partnera, onda je to Raguž. Kad sam vidio da je moj rođak nositelj jedne od listi DF-a, pravo sam se pozitivno iznenadio, jer je riječ o osobi koja je kao dječak pokazivala svoju naderenost i genijalnost za mnoge stvari. Odgovorno tvrdim da mu 90% političara i kandidata, pa i cjelokupnog stanovništva u BiH ne može parirati pameti, znanjem, genijalnošću i stručnosti. Drago mi je što je izabrao pravu stranu, jer do sad nije bio politički angažovan. Kad SDP doživi debakl, onda treba uzeti metlu i 70% ljudi iz istog trajno protjerati, zabraniti im da ikad više mogu biti ne članovi SDP-a, već bilo koje partije/stranke i da mogu o bilo čemu odlučivati i nakon toga početi graditi jedan novi SDP, SDP koji će bti sve ono što je ovaj trebao da bude, a nije.
Jeli, da bi ti svog rodjaka onda iz DF ubacio u fotelju SDP-a. Ja logike. A ima vas bar 200.000 koji slicno mislite (otjerati zlatka utjerati sebe)...
Ne!!!!!!!! Rođaka ne bih nikad ubacio u Zlatkovu fotelju, a ni on sam ne bi to nikad htio!!!!!! SDP mora doživjeti debakl, da bi krenulo njegovo ozdravljenje i dolazak sposobnih,a ne podobnih i gdje ljudi neće biti šikanirani, jer su se usudili suprostaviti velikom vođi i njegovoj ambiciji doživotnog predsjednika SDP-a. Svaka čast Zlatku na znanju i obrazovanju, ali odgovorno tvrdim da je mala maca po tom pitanju za mog rođaka, a jedan od osnovnih razloga što to tvrdim je zato što je Zlatko ograničen išto gleda samo sebe i svoj interes,a ne interes zajednice, društva, države i njenih građana. Zlatko je sve u životu postigao i stekao zahvaljujući uticajnim roditeljima, partiji i vlasti, dok moj rođak svo svoje znanje i sve što je u životu postigao duguje samom sebi i svom trudu i znanju i podršci roditelja koji su bili obični ljudi,a ne močnici kao Zlatkovi.
Last edited by Better Man on 06/10/2014 17:17, edited 2 times in total.
vrbas1979
Posts: 1389
Joined: 27/06/2012 13:34

#35737 Re: SDP

Post by vrbas1979 »

Transparency International (TI) BiH danas je najoštrije osudio ponovnu praksu političkih stranaka da predizbornu kampanju indirektno finansiraju kroz javna preduzeća i institucije.

Kao najnoviji primjer ovakve prakse iz TI BiH navode kampanju Autocesta FBiH o izgradnji Koridora Vc, koja je preplavila medije i bilborde i vješto je tempirana u predizbornoj kampanji, a naslanja se na kampanju Socijaldemokratske partije BiH koja je "potpuno prisvojila i privatizovala projekat izgradnje autoputa i gotovo cijelu kampanju bazirala na radu Autocesta".

TI BiH podsjeća da javna preduzeća, kao što su Autoceste, nisu svojina političkih stranaka, a samim tim ni SDP-a, bez obzira na činjenicu da je rukovodstvo ovog javnog preduzeća imenovano na osnovu rođačkih veza s njegovim predstavnicima, te da ovakvi primjeri predstavljaju zloupotrebu institucija i preduzeća u svrhu izborne kampanje.

Transparency International uputio je i zahtjev Autocestama da dostavi podatke o ukupnim troškovima ove kampanje, te pozvao i nadležne institucije da konačno odreaguju i zakonski regulišu i sankcionišu sve učestaliju praksu stranaka na vlasti da koriste javne institucije i javna preduzeća da finansiraju stranačku kampanju, saopćeno je iz TI BiH.
Nomo
Posts: 1801
Joined: 17/06/2014 12:25

#35738 Re: SDP

Post by Nomo »

vrbas1979 wrote:Transparency International (TI) BiH danas je najoštrije osudio ponovnu praksu političkih stranaka da predizbornu kampanju indirektno finansiraju kroz javna preduzeća i institucije.

Kao najnoviji primjer ovakve prakse iz TI BiH navode kampanju Autocesta FBiH o izgradnji Koridora Vc, koja je preplavila medije i bilborde i vješto je tempirana u predizbornoj kampanji, a naslanja se na kampanju Socijaldemokratske partije BiH koja je "potpuno prisvojila i privatizovala projekat izgradnje autoputa i gotovo cijelu kampanju bazirala na radu Autocesta".

TI BiH podsjeća da javna preduzeća, kao što su Autoceste, nisu svojina političkih stranaka, a samim tim ni SDP-a, bez obzira na činjenicu da je rukovodstvo ovog javnog preduzeća imenovano na osnovu rođačkih veza s njegovim predstavnicima, te da ovakvi primjeri predstavljaju zloupotrebu institucija i preduzeća u svrhu izborne kampanje.

Transparency International uputio je i zahtjev Autocestama da dostavi podatke o ukupnim troškovima ove kampanje, te pozvao i nadležne institucije da konačno odreaguju i zakonski regulišu i sankcionišu sve učestaliju praksu stranaka na vlasti da koriste javne institucije i javna preduzeća da finansiraju stranačku kampanju, saopćeno je iz TI BiH.

volio bi vidjeti slucajnog prolaznika u zatvoru pa taman koricu kruha ne vidio do kraja zivota .
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#35739 Re: SDP

Post by Trebam te »

SDP je stranka ublehasa i kriminalaca!!! :razz:

Sjecamo ih se samo po aferi Berilo Ibro sa junicama, akcija "glasaj za vola, dobijes junicu" :D

:run:
User avatar
madner
Posts: 56762
Joined: 09/08/2004 16:35

#35740 Re: SDP

Post by madner »

Bilo bi ljepo da ovi iz SDA sto se cude imaju bilo kakve principe, onda bi ih SDA i mogla razocarat. :D
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#35741 Re: SDP

Post by Paranoid »

madner wrote:Bilo bi ljepo da ovi iz SDA sto se cude imaju bilo kakve principe, onda bi ih SDA i mogla razocarat. :D
Misliš na Princip-e..
User avatar
madner
Posts: 56762
Joined: 09/08/2004 16:35

#35742 Re: SDP

Post by madner »

Nemoj driblat kada ti ne ide, dodaj loptu.
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#35743 Re: SDP

Post by Paranoid »

madner wrote:Nemoj driblat kada ti ne ide, dodaj loptu.
Image
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#35744 Re: SDP

Post by dustaban »

vrbas1979 wrote:Transparency International (TI) BiH danas je najoštrije osudio ponovnu praksu političkih stranaka da predizbornu kampanju indirektno finansiraju kroz javna preduzeća i institucije.
Kao najnoviji primjer ovakve prakse iz TI BiH navode kampanju Autocesta FBiH o izgradnji Koridora Vc, koja je preplavila medije i bilborde i vješto je tempirana u predizbornoj kampanji, a naslanja se na kampanju Socijaldemokratske partije BiH koja je "potpuno prisvojila i privatizovala projekat izgradnje autoputa i gotovo cijelu kampanju bazirala na radu Autocesta".
...
Image
Image


Pa kad na sve to dodamo i ovakve licne ispade...

Image

ja moram upitati ove koji se, uprkos svemu, spremaju ponovo glasati za SDP - materevam jeste li vi OK ?
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#35745 Re: SDP

Post by Liberalism »

hehehe, trebali su ostaviti Radoncicu, Bakiru i Komsicu da otvore autoput, a mozda tebi?

Ili je najveci problem sto se autoput ikako izgradio ili je trebao biti izgradjen i zatvoren, pa uhar je svaki dan kad se jedan zenicanin ili Tuzlak napati. Ljudi ko stoka idu 15 godina makadamom od Zenice do Sarajeva i normalno je da nisu normalni i da ce glasati za SDP.
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#35746 Re: SDP

Post by Ridjobrki »

Objektivitet wrote:Sve se nema jumbo plakata :))

Image
Šta kae, neima đambo plakatni? :-) :-) :-)

I to skontaj koji kanton! :roll:
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#35747 Re: SDP

Post by Ridjobrki »

Liberalism wrote:hehehe, trebali su ostaviti Radoncicu, Bakiru i Komsicu da otvore autoput, a mozda tebi?

Ili je najveci problem sto se autoput ikako izgradio ili je trebao biti izgradjen i zatvoren, pa uhar je svaki dan kad se jedan zenicanin ili Tuzlak napati. Ljudi ko stoka idu 15 godina makadamom od Zenice do Sarajeva i normalno je da nisu normalni i da ce glasati za SDP.
Jarane, ali fakat. Il' uzmi to što bi trebao il' prestani uzimati to što ne bi trebao.

U najboljoj namjeri izražavam ozbiljnu zabrinutost za stanje tvoga perceptivnog i asocijativnog sistema.
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#35748 Re: SDP

Post by seoBIH »

Licemjerstvo SDP-a se vidi i u ovoj kampanji. Nema predizbornih plakata? Malo sutra :)

Pored toga, nista manju cifru nisu izdvojili za reklamiranje po portailima, tj internetu. Na sva zvona navode da nemaju plakata, a internet pun! Ne konsta bas toliko manje reklama na netu, kao ona kraj puta!
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#35749 Re: SDP

Post by Liberalism »

Ridjobrki wrote:
Liberalism wrote:hehehe, trebali su ostaviti Radoncicu, Bakiru i Komsicu da otvore autoput, a mozda tebi?

Ili je najveci problem sto se autoput ikako izgradio ili je trebao biti izgradjen i zatvoren, pa uhar je svaki dan kad se jedan zenicanin ili Tuzlak napati. Ljudi ko stoka idu 15 godina makadamom od Zenice do Sarajeva i normalno je da nisu normalni i da ce glasati za SDP.
Jarane, ali fakat. Il' uzmi to što bi trebao il' prestani uzimati to što ne bi trebao.

U najboljoj namjeri izražavam ozbiljnu zabrinutost za stanje tvoga perceptivnog i asocijativnog sistema.
Ridjobradi, imas li ista bolje da iskoristis osim da vrijedjas. Jel ti to najbolje sto umijes. A ko je bolestan najbolje se vidi po vama, hocete da crknte sto cijela Bosna povezuje izgradnju autgoputeva i industrije sa SDP-om.

I na kraju nisam ti ja nikakav jaran. Vi takvi ste mi gori od Mladica i Karadzica, tako da nemas me sta jaranom zvati.
User avatar
sigh
Posts: 1156
Joined: 22/08/2014 23:12

#35750 Re: SDP

Post by sigh »

seoBIH wrote:Licemjerstvo SDP-a se vidi i u ovoj kampanji. Nema predizbornih plakata? Malo sutra :)

Pored toga, nista manju cifru nisu izdvojili za reklamiranje po portailima, tj internetu. Na sva zvona navode da nemaju plakata, a internet pun! Ne konsta bas toliko manje reklama na netu, kao ona kraj puta!
Mnogo manje kosta, raspitaj se za cijene pa uporedi i fazon je sto nije sdp rekao da nece nikako biti kampanje. :roll: To treba razdvojiti i skontati. Znaci nisu rekli da ce stediti na kampanji, vec ce pare namjenjene za jumbo plakate donirati, bas jednostavno :wink:
Post Reply