Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
User avatar
tvojkomsija
Posts: 1478
Joined: 21/04/2014 17:59

#88176 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tvojkomsija »

U ovom vremenu se najjasnije razumije misao bivseg bosnjackog lidera Bakira "Narod ti ne smije biti vazniji od stranke"

Imam osjecaj da je SDA spremna razvaliti Federaciju, ako ne i cijelu BiH samo iz inata jer nisu dio vlasti.
User avatar
relativno84
Posts: 15333
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#88177 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by relativno84 »



:oops: :D
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#88178 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by SaraFina »

Ovo sto su uradili „Dino i ekipa“ je PRODAJA. Nikakvog smisla nema „izopćavanje SDA iz vlasti“ a ostanak HDZ-a i SNSD-a.

Ako je cilj stabilnost BiH trebalo je maknuti sve tri remetilačka faktora od tih tumor stranaka. Ostaviti dvije sa metastazama, od tri, je glupost na n-tu.

A pojedincima je jedino Bitno da SDA izopćena. Jebes ti sto ovi prodaju HDZ-u Federaciju. Amnestiranje izdaje. Cisto.
Last edited by SaraFina on 24/03/2023 21:29, edited 1 time in total.
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#88179 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

tvojkomsija wrote: 24/03/2023 21:23 U ovom vremenu se najjasnije razumije misao bivseg bosnjackog lidera Bakira "Narod ti ne smije biti vazniji od stranke"

Imam osjecaj da je SDA spremna razvaliti Federaciju, ako ne i cijelu BiH samo iz inata jer nisu dio vlasti.
Pa ne.moze je razvaliti ako nema snagu. Ako nitko iza nje ne stoji. Prema tome ova zabrinutost x-orkqsa je potpuno nepotrebna jer , sudeci po njima,samo manjina zalud3nih tadikalnih elementary stoji iza ovoga sto SDA ovih dana propagira
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#88180 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Student_u_Ostavci »

tvojkomsija wrote: 24/03/2023 21:23 U ovom vremenu se najjasnije razumije misao bivseg bosnjackog lidera Bakira "Narod ti ne smije biti vazniji od stranke"

Imam osjecaj da je SDA spremna razvaliti Federaciju, ako ne i cijelu BiH samo iz inata jer nisu dio vlasti.
Mi iz NiPa to nećemo dopustiti jer nas ima 3x više. Ljudi zovu svaki dan i mole Elmedina da povede narod u rušenje SDFa.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#88181 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by SaraFina »

Mi smo politički nezreo i „antitalentiran narod“

Mi bi kao nešto rusili, a susjedi i komšije iz SNSD i HDZ nam se smiju. I još našli ove oko Dine i Nermina da nam uvale i IZDAJU. Pod krinkom „svi smo protiv SDA“ :lol:

A dosad su i HDZ i SNSD bili dvonozac u tronozcu sa tom istom SDA. LOL
Last edited by SaraFina on 24/03/2023 21:35, edited 1 time in total.
User avatar
dulekrele
Posts: 3845
Joined: 10/04/2014 18:25

#88182 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dulekrele »

DonieBrasco wrote: 24/03/2023 21:03 Mladen Ivanic hladno rece da on smatra da Dodik ima dogovor sa strancima za sve ovo, on radi ovo sto radi a oni kao zabrinuti, samo se ne zna konacni ishod.
Ivanic sve dodikove nebuloze relativizuje jer bi on prvi potpisao sve ono sto dodik trabunja ali je mnogo pametniji od njega i pravi se lud.
noviforumas
Posts: 3004
Joined: 12/08/2016 22:28

#88183 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by noviforumas »

Student_u_Ostavci wrote: 24/03/2023 21:28
tvojkomsija wrote: 24/03/2023 21:23 U ovom vremenu se najjasnije razumije misao bivseg bosnjackog lidera Bakira "Narod ti ne smije biti vazniji od stranke"

Imam osjecaj da je SDA spremna razvaliti Federaciju, ako ne i cijelu BiH samo iz inata jer nisu dio vlasti.
Mi iz NiPa to nećemo dopustiti jer nas ima 3x više. Ljudi zovu svaki dan i mole Elmedina da povede narod u rušenje SDFa.
Dino je takav kapacitet da bi s lakocom, lijevom rukom, srusio jednog Putina ili Orbana, kamo li ove jajare. Neka samo izazivaju. :wink:
kluz franjo
Posts: 6095
Joined: 26/06/2009 01:37

#88184 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by kluz franjo »

palermo wrote: 24/03/2023 21:04
kluz franjo wrote: 24/03/2023 19:18
Iz istog prvobitnog upisa na koji si reagovao...

Netačno je i kukavički je samo to što opet svoja lična stanja pripisuju i kriju iza cijelog jednog etničkog kolektiviteta.
Kao sto rekoh, tvoje je apsolutno pravo da mislis da politila x-orke prezentira vecinsko misljenje Bosnjaka.....I da shodno tome sve one koji su protiv te politike svrsyavas u radikalne elemente sa kojima treba biti na oprezu....sto bi se reklo, uvijke budni, neprijatelj nikad ne spava...
Opet brkaš činjenice i mišljenja.
Izborni rezultati su činjenica, a ne mišljenje.

Baš kao šte propagandne laži i izmišljotine SDF-a te već desetljećima uvijek iznova čine "zapišanim i zasranim", tako ćeš uvijek iznova proći i sa svojim tupavim pokušajima laganja i podmetanja ovdje na forumu.
Samo neki po sopstvenom priznanju "popišani i posrani" ŽK-fanatikos može tvrditi da sam ja napisao da "sve oponente politike Trojke svrstavam u radikalne elemente".

Tupavost na tvom uobičajnom sub-nivou.

Svaki glasač SDF je sasvim prirodno oponent politika Trojke, ali nije svaki glasač SDF-a tupavac. Baš kao što ni svaki tupavac, nije nužno radikal.

Pošto je tebi dokazano potrebno ponavljati... nije problem.
Moje mišljenje: Agresivna, populistička propaganda radikalne manjine se nikada ne smije potcijenjivati, a posebno ne u labilnim društvima.

Dakle nema ni hapšenja, ni svi koji su protiv Trojke su radikali, ništa od svih tih laži i gluposti zbog kojih se po sopstvenom priznanju osjećaš "popišan, posran i s' kurcem u oku".
Nije do mene.
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#88185 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Student_u_Ostavci »

noviforumas wrote: 24/03/2023 21:35
Student_u_Ostavci wrote: 24/03/2023 21:28

Mi iz NiPa to nećemo dopustiti jer nas ima 3x više. Ljudi zovu svaki dan i mole Elmedina da povede narod u rušenje SDFa.
Dino je takav kapacitet da bi s lakocom, lijevom rukom, srusio jednog Putina ili Orbana, kamo li ove jajare. Neka samo izazivaju. :wink:
Na stotine poziva dnevno sa istom porukom 'Povedi nas Elmedine'. MVP za sada ne želi to ali kad njegovom strpljenju dođe kraj, neće biti rupe gdje će SDFovci pobjeći a da ih ne nađemo.
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#88186 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

kluz franjo wrote: 24/03/2023 21:36
palermo wrote: 24/03/2023 21:04

Kao sto rekoh, tvoje je apsolutno pravo da mislis da politila x-orke prezentira vecinsko misljenje Bosnjaka.....I da shodno tome sve one koji su protiv te politike svrsyavas u radikalne elemente sa kojima treba biti na oprezu....sto bi se reklo, uvijke budni, neprijatelj nikad ne spava...
Opet brkaš činjenice i mišljenja.
Izborni rezultati su činjenica, a ne mišljenje.

Baš kao šte propagandne laži i izmišljotine SDF-a te već desetljećima uvijek iznova čine "zapišanim i zasranim", tako ćeš uvijek iznova proći i sa svojim tupavim pokušajima laganja i podmetanja ovdje na forumu.
Samo neki po sopstvenom priznanju "popišani i posrani" ŽK-fanatikos može tvrditi da sam ja napisao da "sve oponente politike Trojke svrstavam u radikalne elemente".

Tupavost na tvom uobičajnom sub-nivou.

Svaki glasač SDF je sasvim prirodno oponent politika Trojke, ali nije svaki glasač SDF-a tupavac. Baš kao što ni svaki tupavac, nije nužno radikal.

Pošto je tebi dokazano potrebno ponavljati... nije problem.
Moje mišljenje: Agresivna, populistička propaganda radikalne manjine se nikada ne smije potcijenjivati, a posebno ne u labilnim društvima.

Dakle nema ni hapšenja, ni svi koji su protiv Trojke su radikali, ništa od svih tih laži i gluposti zbog kojih se po sopstvenom priznanju osjećaš "popišan, posran i s' kurcem u oku".
Nije do mene.
trla baba lan da joj prodje dan.....dzaba relativizujes stvari, podrzajes politiku x-orke I to je sva istina. I naravno opet izmisljas, ne osjecam se ja popisanim zbog tvog misljenja, ( briga me za to) nego zbog konkretnih poteza onih koji predstavljaju muslimane tj. Kako se ono kaze, zauzeli su muslimansku kvotu.

Poteza koji tebi ne smetaju....barem ti na forumu ne smetaju...
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#88187 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by SaraFina »

Student_u_Ostavci wrote: 24/03/2023 21:42
noviforumas wrote: 24/03/2023 21:35

Dino je takav kapacitet da bi s lakocom, lijevom rukom, srusio jednog Putina ili Orbana, kamo li ove jajare. Neka samo izazivaju. :wink:
Na stotine poziva dnevno sa istom porukom 'Povedi nas Elmedine'. MVP za sada ne želi to ali kad njegovom strpljenju dođe kraj, neće biti rupe gdje će SDFovci pobjeći a da ih ne nađemo.
Dinu će Čovke promaknuti u Inkvizitora? Licencirati ga? 😂
noviforumas
Posts: 3004
Joined: 12/08/2016 22:28

#88188 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by noviforumas »

Student_u_Ostavci wrote: 24/03/2023 21:42
noviforumas wrote: 24/03/2023 21:35

Dino je takav kapacitet da bi s lakocom, lijevom rukom, srusio jednog Putina ili Orbana, kamo li ove jajare. Neka samo izazivaju. :wink:
Na stotine poziva dnevno sa istom porukom 'Povedi nas Elmedine'. MVP za sada ne želi to ali kad njegovom strpljenju dođe kraj, neće biti rupe gdje će SDFovci pobjeći a da ih ne nađemo.
Ma vjeruj mi, samo da hoce ugasio bi ih kao KK Bosnu onomad. Sreca njihova sto je miran covjek i uvijek pod svaku cijenu trazi da izbjegne sukob.
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#88189 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dale cooper »

Koga će SDA izvesti na ceste? :mrgreen: Uhljebljenje i botove? :mrgreen:
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#88190 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by SaraFina »

dale cooper wrote: 24/03/2023 21:48 Koga će SDA izvesti na ceste? :mrgreen: Uhljebljenje i botove? :mrgreen:
Dijasporu! Sad ce uskršnji blagdani!
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#88191 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dale cooper »

SaraFina wrote: 24/03/2023 21:53
dale cooper wrote: 24/03/2023 21:48 Koga će SDA izvesti na ceste? :mrgreen: Uhljebljenje i botove? :mrgreen:
Dijasporu! Sad ce uskršnji blagdani!
:lol: :lol: :lol:

Od dijaspore je i manja fajda nego od ovih što sam gore spomenuo. :mrgreen:
User avatar
Pandakonda
Posts: 4391
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#88192 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Pandakonda »

DonieBrasco wrote: 24/03/2023 21:03 Mladen Ivanic hladno rece da on smatra da Dodik ima dogovor sa strancima za sve ovo, on radi ovo sto radi a oni kao zabrinuti, samo se ne zna konacni ishod.
Pa to su indirektno rekli i predstavnici trojke. Mile ce lajati da bi ostao na vlasti, nemoj mu blokirati fondove a on će onda u parlamentu glasati za ono što EU bude htjela. Mislim da je cak Covic rekao prije par dana da se nada sto prije da će usvojiti zakon o vstv, sukobu interesa i o javnim nabavkama sto su nam prvi koraci ka ispunjavanju prioriteta. Ironicno HDZ je prije bio protiv ovih zakona a sada poziva na usvajanje. Sve će biti jasno onda kada dođe trenutak za glasanje.

Opozicija u RS je također izjavila da se Miletu "tolerisala" izborna krađa i da je time valjda ucjenjen za usvajanje ostalih stvari koje se budu trazile od njega. To će realno gledajuci biti pravi test da li je ovaj eksperiment uspio ili ne. Ove Miletove izjave, i dizanje tenzija, su uvijek bile prisutne ko god bio partner sa druge strane. Ukoliko bude radio sta mu se kaze a sa strane srbovao zarad vlastitog puka onda nema nikakvih problema.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10798
Joined: 27/04/2021 22:52

#88193 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tramvajtrojka »

dale cooper wrote: 24/03/2023 21:48 Koga će SDA izvesti na ceste? :mrgreen: Uhljebljenje i botove? :mrgreen:
Prvu dijasporsku motornu angebot brigadu :oops: :cry: :cry: samo ne znam sta ce kad im se razbije san o nigdje rahatluka kao u Bosni :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66225
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#88194 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by _BataZiv_0809 »

PM72 wrote: 24/03/2023 19:18 Ikea patriote
:lol:
User avatar
tvojkomsija
Posts: 1478
Joined: 21/04/2014 17:59

#88195 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tvojkomsija »

Jel slucajno sto je presuda Novalicu 5.4 a formiranje vlade FBiH 6.4 ?

Mozda neko ima informaciju da se Fadil ipak nece izvuci neokrznut.. bit ce zanimljivo

Podrzavam novu koaliciju naravno ali po mom misljenju Niksic nikako nije za premijera
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#88196 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Student_u_Ostavci »

Imam ja informaciju,

to znači da će Fadil, nakon što bude oslobođen petog, šestog započeti novi mandat kao premijer.
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#88197 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

tvojkomsija wrote: 24/03/2023 22:04 Jel slucajno sto je presuda Novalicu 5.4 a formiranje vlade FBiH 6.4 ?

Mozda neko ima informaciju da se Fadil ipak nece izvuci neokrznut.. bit ce zanimljivo

Podrzavam novu koaliciju naravno ali po mom misljenju Niksic nikako nije za premijera
Mah, pa Nerko ce svakako biti pro forme premijer....tako da ne treba to brinuti
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#88198 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by SaraFina »

tramvajtrojka wrote: 24/03/2023 21:59
dale cooper wrote: 24/03/2023 21:48 Koga će SDA izvesti na ceste? :mrgreen: Uhljebljenje i botove? :mrgreen:
Prvu dijasporsku motornu angebot brigadu :oops: :cry: :cry: samo ne znam sta ce kad im se razbije san o nigdje rahatluka kao u Bosni :mrgreen: :mrgreen:
A koga bi Dino izveo? Nesposobne za naguliti i one koji nemaju deficitarno zanimanje trazeno da bi se nagulilo iz domovine? PatriJote na baterije? 😂
User avatar
anelsol
Posts: 3082
Joined: 10/05/2017 22:41

#88199 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by anelsol »

SaraFina wrote: 24/03/2023 20:19 [twitter][/twitter]
[/quote]


Koja simbolika jbt. Nikšić u Mostaru, koji je ponajviše najebo od fašističke tvorevine Herceg-Bosne, potpisuje sporazum, a pred njim zastava te iste Herceg-Bosne i zastave Bosne i Hercegovine. Ko biva neki međunarodni sporazum. Koji kreten u pm.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#88200 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Officer Crabtree »

On bi sve dao za vlast.
Locked