Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#63401 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Dr. Kuca »

Sta znaci ovaj peti delagat?
User avatar
lerdi
Posts: 3484
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#63402 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by lerdi »

Dr. Kuca wrote: 05/12/2022 15:40 Sta znaci ovaj peti delagat?
Realno ništa posebno s obzirom da HDZ diktira tempo
User avatar
Login77777
Posts: 8646
Joined: 18/05/2021 09:11

#63403 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Login77777 »

saimidin wrote: 05/12/2022 15:40 Treba biti realan i, reci da se u najboljem slucaju moze popraviti stanje u par kantona gdje osmorka ili x-torka pobijedi, sve ostalo je ubleha dok god imas hdz I snsd ili bilo koga drugog sa tih strana, a tko je kao I oni samo isturena pozicija za ostavrenje velikodrzavnih projekata susjeda I komsija

Sda je davno zasrala da ne moze dalje, sad je vrijeme da vidimo sta ce zasrati bivsi sda, a hoce sigurno, jer su isti I vidimo kako je dio tih iz pda izjebao osmorku, da im se jos pusi iz guzice

Zao mi samo sto se NS valja sa njima u tom blatu, a morali bi biti svjesni da ce ih gurati u to blato I hdz I snsd I bivsi sda a I sdp, jer niko od njih ne zeli da se pojavi neko normalan na sceni, I da se vidi koliko su svi oni losi
Ali sta mozes na drzavnom nivou cak da imas jedan kompletan narod da radi za dobrobit BiH? Jer ovisan si od druga dva naroda. evo ostavi samo NS u pro BiH. Nista ne mogu ako su druge dvije strane odlucile da rade protiv.
plavi_E
Posts: 6480
Joined: 18/10/2021 19:47

#63404 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Covic i Dodik cijelo vrijeme govore sta oni hoce, ministarstva, plinovode, elektrane, aerodrome a Osmorka ni mukajet. Ili pametno sute ili ni sami jadni ne znaju sta hoce.
zavrzlama
Posts: 10305
Joined: 15/01/2006 18:35

#63405 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by zavrzlama »

Sda....


Sda je trebala doziviti debakl jos prije 8 godina a na vlasti ih je odrzao DF...istina je da je Zeljko Komsic kod bosnjaka najodaniji pariota koji sutra da se zapuca ne bi izdao...istina je da ZK masovno podrzavaju gradjani u mjestima gdje su jaka uporista sda...

Sda je svoju kriminalnu,korupcijsku i minderasku politiku pokrivala kod svog glasackog tijela tako sto su se kitili koalicijom sa DF.. DF i Komsic su naplatili tako sto su kontrolisali sda i sprecavali krupne strateske izdaje od sda...bakir je potpisao sa covicem legitimno predstavljanje,ALI je bakir pod pritskom morao slagat i odustat od toga...

DF je posluzio svrsi....sda je totalno raskrinkana....sad je zadatak da se DF prikljuci onima sa kojima im je i mjesto,a to je siroki PROBIH BLOK..The End.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24806
Joined: 08/09/2005 20:08

#63406 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Haris.ba »

Login77777 wrote: 05/12/2022 15:44 Ali sta mozes na drzavnom nivou cak da imas jedan kompletan narod da radi za dobrobit BiH? Jer ovisan si od druga dva naroda. evo ostavi samo NS u pro BiH. Nista ne mogu ako su druge dvije strane odlucile da rade protiv.
Pa mogu. I oni odluciti da nista nece da se radi.

I onda tuzis. Prvo krenes od nelegalnog plinovoda u Bosanskom Brodu.

Kada imas znanje i stvarno zelis, mozes sta hoce. Sda to nije htjela.
plavi_E
Posts: 6480
Joined: 18/10/2021 19:47

#63407 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Polahko nadolazi prica da se nista ne moze dok ne das i drugim etnijama nesto. Napokon!
User avatar
Point.
Posts: 27754
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#63408 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Point. »

Išuta Nebojša Kulina Dinu momački.
Iako je prevrtljiv i neiskren, Bakir je bar imao malo dostojanstva, i nije puzao od Mostara do Laktaša, trčkarao za Čovićem i Dodikom za mrvice vlasti i govorio 'primi me, primi me' kao Nikšić, Konaković i ostala sarajevska osmorka.

U znak velikog pomirenja možda bi bio red da Dodik sa sobom i svitom povede i Konakovića u Beograd, ako nije velika gužva u avionu, da Konaković priupita Vučića smiju li Bećirević i Komšić do Tirane, ako se Željka Cvijanović slučajno predomisli, a onda sa Dodikom skupa produži do Zagreba i Milanovića, potvrđujući pokornost i Zagrebu nakon Beograda.

Što lidere Bošnjaka više gaze, ponižavaju i vrijeđaju, ne političare koji to često zaslužuju već cijeli narod, iznose uvrede o sapunu za Bošnjake, hodžama koje arlauču te gubitku ljepote Sarajeva zbog velikog broja džamija i munareta, to su lideri Bošnjaka bolji i pitomiji, više cijene one koji ih vrijeđaju, a preziru i zabijaju nož u leđa onima koji su korektni, žele normalizaciju odnosa. Ostaje da se vidi gdje će ih taj mazohizam i podaništvo sa jedne, te nekorektan odnos sa druge strane, na kraju odvesti. Ako se po jutru dan poznaje nema sumnje da će Osmorka vrlo brzo svojim ponašanjem izazvati gnjev svojih birača koje su iznevjerili", objavio je Vukanović u svom blogu.
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#63409 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by pici »

Zelje su jedno, realnost je drugo.Mogu snsd i hdz usloviti svim ministarstvima al znaju da nece dobiti.Ono sto im je sdO stavio na tacnu prije sad ce se to raspodjeliti paritetno.Inat politika nigdje ne vodi.Raspodjeliti ministarstva kako treba, dovesti ljude koji ce da rade a ne da opstruisu i inatese pa kradu itd.Pa vidjet jel ide, ide, ne ide boze moj eto vam sdO i privjesaj df pa raselite citavu BiH, nece ni mačka ostati u njojzi.
sajber87
Posts: 3877
Joined: 25/07/2008 13:14

#63410 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sajber87 »

lerdi wrote: 05/12/2022 15:43
Dr. Kuca wrote: 05/12/2022 15:40 Sta znaci ovaj peti delagat?
Realno ništa posebno s obzirom da HDZ diktira tempo
Znaci itekako, ameri i eu zovnu plenkovica a ovaj covica a mogu i direktno covica i dodik je opozicija na drzavnom nivou, zato se nadam da ce kuglica dodiku dati 3 jer ce tada zarad ostanka na vlasti potpisati na drzavnom nivou i promjenu ustava i izbornog zakona a narodu u rs to predstaviti kao pobjedu.
User avatar
Login77777
Posts: 8646
Joined: 18/05/2021 09:11

#63411 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Login77777 »

Haris.ba wrote: 05/12/2022 15:50
Login77777 wrote: 05/12/2022 15:44 Ali sta mozes na drzavnom nivou cak da imas jedan kompletan narod da radi za dobrobit BiH? Jer ovisan si od druga dva naroda. evo ostavi samo NS u pro BiH. Nista ne mogu ako su druge dvije strane odlucile da rade protiv.
Pa mogu. I oni odluciti da nista nece da se radi.

I onda tuzis. Prvo krenes od nelegalnog plinovoda u Bosanskom Brodu.

Kada imas znanje i stvarno zelis, mozes sta hoce. Sda to nije htjela.
Pa eto neka ovi sad ako budu vlast to pokazu. Ako budu isti kao SDA onda neka idu na politicko smetljiste. Jednostavno je.
Ne vidim razloga da ostanu ako budu isto radili kao SDA.
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#63412 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by nles »

General War wrote: 05/12/2022 00:05

Samo budale radeci istu stvar ocekuju razlict rezultat

Image
Najprecizniji opis "srpskog sveta" do sada.
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#63413 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by nles »

Novak20 wrote: 05/12/2022 00:20
zeleni xy wrote: 05/12/2022 00:17 [quote=zabit_mehmedov
u sve se moze sumnjati, al da ima muda - ima,kolimi pameti ima to ce vrijeme pokazati,,ovo je hrabar potez politicki, kao sto je bilo hrabro, reci nije u redu da hrvatima biramo predsjidnika, i kao sto je hrabro bilo izac iz sda i s ledine krenuti s nekom novom stranmom i udarati sda u čelo

ima muda konavic, vidjecemo samo koliko pameti prati ta muda, dal ce iz svega ojacati il ce osramocen zavrsiti brzo politicku karijeru
ni muda ni pameti, plus ostao bez glavnog financijskog donatora dine tite, neškolovan, priglup znači propast u najavi, opisala ga ova baka odlično:
Image
[/quote]
:shock:
Baka je u stvari odlično opisala Bakira i Komšića.

:lol:
[/quote]

To ti ono "drzite lopova"?
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#63414 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by pici »

I covicu i dodiku je dogorilo do lakata, demografska slika je ko rengen aparat, ne mozes pobiti ako je snimljen kancer a kancer je demografska slika.Ni srba ni hrvata nejma kosto je bilo prije deset godina a bogami ni bosnjaka a i ostalih.Ko ce raditi, HAJTEK bOkirovi roboti, ma hajte molim vas.Ili ce pokrenuti procese prema EU i NATO integracijama ili ce nastaviti sa status quo polikitom i odvest sve u SFRnJemačku.Nema tu izmisljanja tople vode i pameti na rende kora.

Evo nek vrate sdO i bude sdns-hdz-sda vlast, ja vam garantujem da za deset godina nece imati za penzionog fonda, a HAJTEK robote mogu sebi nabiti u gujcu.Ovo ustavno ako ne rjese do 2030godine, ko ce biti vecina ovdje...HAJTEK roboti.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#63415 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Dr. Kuca »

Kao sto sam ljetos govorio. Bosnjacka politicka "eLita" se takmici ko ce ga bolje i dublje primiti. Dino se nauljio da valja.

A na forumu ovih bitova i trolova, fol sve pro bosnjackih, a maksimalno zastupa velikosrpkse i uzp ideje i rijesenja. 5a kolona.
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#63416 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by nles »

Styling wrote: 05/12/2022 06:23
nles wrote: 04/12/2022 22:31
Vratis se par godina u proslost, pa citas kako ti je fuehrer kmecao SDA pjesmice.
Ali, poslije primanja demokratije cuj mene islama, svi grijesi se brisu, zar ne?

Nisam ni jedan jedini put glasao za SDA. Od dvadeset i kusur hiljada postova koje sam napisao, ako naces i jedan afirmativan za SDA, ja si prerezem vene, uslikam i postavim sliku na ovu temu.
JA sam pokrenuo temu "Sebija - all about"... i ne dozvoljavam da mi Konakovica licna Ljiljana Smajlovic mase prknom ispod nosa.

p.s. Jeste li vec uveli "Za dom!" kao partijsku parolu?
A, koji si sad pa ti? :shock:
Ja sam 'vamo jedan, sa dugim pamcenjem.
Znas onu aboridzansku poslovicu "znam te demokrato kad si minderpuza bio".
Tako se i ja sjecam tvog licnog kumira jos kad je bio mladi SDA jurisnik, kao Zaha r.a.
I, sta? Dino promijenio dres, zenu, pricu, uz to obavio umru (ili bijase hadzdz?) i objavio da ce on biti Bakir umjesto Bakira.
Samo, ja ne vjerujem da se ljudi mijenjaju. U najboljem slucaju, pretvaraju se.
asker
Posts: 2815
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#63417 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by asker »

CIK spasava sto se spasiti da, svaka cast!
:bih:
A Dritan i desperadosi kao prioritet stavili smjenu CIKa :-)
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10719
Joined: 27/04/2021 22:52

#63418 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tramvajtrojka »

nles wrote: 05/12/2022 16:16
Styling wrote: 05/12/2022 06:23

A, koji si sad pa ti? :shock:
Ja sam 'vamo jedan, sa dugim pamcenjem.
Znas onu aboridzansku poslovicu "znam te demokrato kad si minderpuza bio".
Tako se i ja sjecam tvog licnog kumira jos kad je bio mladi SDA jurisnik, kao Zaha r.a.
I, sta? Dino promijenio dres, zenu, pricu, uz to obavio umru (ili bijase hadzdz?) i objavio da ce on biti Bakir umjesto Bakira.
Samo, ja ne vjerujem da se ljudi mijenjaju. U najboljem slucaju, pretvaraju se.
pa kako se vi svi u Austriji balkanjerosi nezavisno od nacije i religije druzite i sastajete sta nama fali u Bosni da razgovaramo i pregovaramo ne znam sta imate da se ljutite u vezi toga kad i ti sam sa mitrom i slavkom slusas sabana u nekom austrijskom kaficu :mrgreen: :mrgreen:
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#63419 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by nles »

Recite ovom klosaru da mi je na foe, da ne trosi dzaba ono malo duha sto mu je ostalo.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7829
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#63420 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Idemedosumom »

Ah sta bi. Opozicija ima pravo da se ljuti i da galami. :D
sajber87
Posts: 3877
Joined: 25/07/2008 13:14

#63421 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sajber87 »

asker wrote: 05/12/2022 16:18 CIK spasava sto se spasiti da, svaka cast!
:bih:
A Dritan i desperadosi kao prioritet stavili smjenu CIKa :-)
Ovo je u rangu rekao seselj da je 2 plus 2 jednako 4 . Seselj je dobar :lol: . Naravno da je ovakav cik katastrofa priznao pokradene izbore i podlozan politickim uticajima svejedno da li sad sda df sds pdp ili ranije snsd hdz sda. Cik mora biti nezavistan i raditi po zakonu a ne kako koja centrala stranke kaze. Ova odluka o listicu je dobra
asker
Posts: 2815
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#63422 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by asker »

sajber87 wrote: 05/12/2022 16:27
asker wrote: 05/12/2022 16:18 CIK spasava sto se spasiti da, svaka cast!
:bih:
A Dritan i desperadosi kao prioritet stavili smjenu CIKa :-)
Ovo je u rangu rekao seselj da je 2 plus 2 jednako 4 . Seselj je dobar :lol: . Naravno da je ovakav cik katastrofa priznao pokradene izbore i podlozan politickim uticajima svejedno da li sad sda df sds pdp ili ranije snsd hdz sda. Cik mora biti nezavistan i raditi po zakonu a ne kako koja centrala stranke kaze. Ova odluka o listicu je dobra
Pise se nezavisan.

:bih:
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#63423 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by meridiyan »

sajber87 wrote: 05/12/2022 16:27
asker wrote: 05/12/2022 16:18 CIK spasava sto se spasiti da, svaka cast!
:bih:
A Dritan i desperadosi kao prioritet stavili smjenu CIKa :-)
Ovo je u rangu rekao seselj da je 2 plus 2 jednako 4 . Seselj je dobar :lol: . Naravno da je ovakav cik katastrofa priznao pokradene izbore i podlozan politickim uticajima svejedno da li sad sda df sds pdp ili ranije snsd hdz sda. Cik mora biti nezavistan i raditi po zakonu a ne kako koja centrala stranke kaze. Ova odluka o listicu je dobra
Svaka odluka koja ide nama u korist je dobra. Svaka koja nam ne odgovara je podlozna politickim uticajem.
:D
User avatar
Thorgerson
Posts: 8532
Joined: 15/04/2015 11:26

#63424 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Thorgerson »

Ja apsolutno nemam problem da bilo koji politicar ode i u Banjaluku i u Mostar i sl.

Imam problem ako se to ne desava.

I sad imas jednog Komsica koji je hrvatski clan a da nogom nije krocio u Hercegovinu 3 mandata.

Pa dajte... i to vama ok.

I btw prica nepozeljan bla bla, nije bila od pocetka tako.

P.s. prestanite prenositi citate Vukana. Prica ono sto zelite cuti u federaciji. Poslusajte malo stavove doticnog. Ista prica
- nije bio genocid
- svi su cinili zlocine
- bosnjaci poceli rat ubili svata
- rs je drzava
Itd itd.

Naravno, nece vam to reci na Face tv. Ne jos. Polako.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#63425 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by General War »

nles wrote: 05/12/2022 16:07
General War wrote: 05/12/2022 00:05

Samo budale radeci istu stvar ocekuju razlict rezultat

Image
Najprecizniji opis "srpskog sveta" do sada.
:lol:
Dobro dosli u srpski svet onda :thumbup: , dobro ne ti, ti si odleprsao do SveCke :D
Locked