Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
User avatar
no_sekirli
Posts: 4315
Joined: 02/10/2013 18:36

#79176 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by no_sekirli »

Nadam se da ce SDP ovu situaciju sa SDA samo iskoristiti kao polugu da istjera sve njihove trabante iz svog okruzenja.

Ako stvarno realiziraju bilo kakvu suradnju s njima, neka se slobodno samouniste.
laik1981
Posts: 13003
Joined: 05/12/2012 13:04

#79177 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by laik1981 »

Ovi SDA botovi ce cir fasovati dok se federalna vlast uspostavi..
User avatar
jazzer
Posts: 7207
Joined: 20/12/2004 14:44

#79178 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by jazzer »

512MB wrote: 30/01/2023 20:28 A smeta im Tigar, kojeg u Krajini ako ne volimo onda barem poštujemo. Nipovci bagra teška.
Možda je ono što on govori i propagira potpuno ispravno i za podršku, ali ja njega ništa ne razumijem o čemu govori. Kao što rekoh na drugoj temi, za njega je Aca Lukas super elokventan.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#79179 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

Ovog Smita ruze u EU u Engleskoj u nasim medijima..ma ni rodjena majka ga ne voli

SAMO DOBRU BOSNJO koji ce direktno nayebati od Smita vice mu "Ma nije to lose ima dobrih stvari njegovo djelovanje" :-)
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#79180 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by YouAreMyDestiny »

SDP je 2010 zamalo propao zbog koalicije sa SDA. Nisu valjda glupi, da prave istu grešku dva puta. Ako to urade, ja više ne glasam ni za kog.
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#79181 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by YouAreMyDestiny »

Roccohljup wrote: 30/01/2023 20:27 Miim da je i irfo blizi njima nego 8ki
Ja za Irfana već neko vrijeme govorim, da je SDA.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#79182 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

klix wrote: 30/01/2023 20:47
Roccohljup wrote: 30/01/2023 20:27 Miim da je i irfo blizi njima nego 8ki
Ja za Irfana već neko vrijeme govorim, da je SDA.
Cekaj sad ne mozes ti na onoj temi (memic) bit SDA bot ovdje osmorka bot, unosis zabunu u redove :mrgreen: Sala mala, halali morao sam jer mi sad smijesno koliko su te tamo prozivali radi nicega i koliko ovdje glupo djeluje etiketiranja :mrgreen:
User avatar
vee-jay
Posts: 8740
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#79183 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by vee-jay »

rida1976 wrote: 30/01/2023 19:20
vee-jay wrote: 30/01/2023 19:09

Ja vjerujem da se sad ide na to da se razbije veza NES-SBiH.

I, ne treba se prerano nadati da ce Efendic stati na ovome -- on je krenuo u rasturanje Osmorke i pravljenje vlasti sa SDA+DF.

Bit ce ovdje jos dosta toga.
Efendic bi jucer usao sa sdfa ali sta mu vrijedi kad ne moze opet u vlast, jer bez dragana covica nema vlasti. Rumeni moze samo preko trojke u vlast i on je toga svjestan.
Upravo u ovom trenutku dok piskaramo po forumu vode se neki tajni razgovori/pregovori na relaciji HDZ-HDZ(HR) - SDA - OHR ...
Bukvalno sve je moguce.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11009
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#79184 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Prpa.ba »

Scene iz staba Trojke kad skontaju da su ih Ambasade i OHr samo iskoristili kao stap prema SDA:

Image
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#79185 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by meridiyan »

carobnjak_N wrote: 30/01/2023 19:03 Kandidatura potpuno nepismenog Hamdije Abdića, ni manje ni više, nego za gradonačelnika Bihaća, jeste jedan od užasa u režiji Sda.
U podrsci kandidatu SDP se jasno vidi da "Osmorka" ne djeluje cak ni kao "Trojka".
Stranka za BiH daje podrsku SDA-ovom kandidatu za načelnika Tigru.
SDP ima svog kandidata, koji nije dobio ni podrsku NIP-a. Oni su se opredijelili za POMAK-ovog kandidata Elvedina Sedića.
Nasa Stranka daje podršku Amarildu Muliću kao nezavisnom kandidatu za gradonačelnika.
Mora se priznati da je kadidatura Tigra katastrofa.
User avatar
Dupli_skalp
Posts: 3345
Joined: 05/08/2008 13:14
Location: pleme Šavašavaha

#79186 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Dupli_skalp »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/stranka ... /230130166

polako ali sigurno, maske su počele padati i rušiti se kao kule od karata.

dva sda projekta (stariji brat sbih i mlađa sestra df) sa istim ciljem čuvanja bedema i bastiona sda krimnala, stranačko-porodične države, korupcije i beznađa.

nama ne treba niti jedan dušmanin pored sda. i ako se ista ne može uništiti ili dovesti u red iznutra, onda neka to uradi i izvana ako je potrebno i moguće.

a trojka, pamet u glavu i još žešće i radikalnije protiv sda i njihovih privjesaka.
Nikola Testa
Posts: 777
Joined: 04/09/2013 20:45

#79187 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Nikola Testa »

Spit_fire wrote: 30/01/2023 20:49
klix wrote: 30/01/2023 20:47

Ja za Irfana već neko vrijeme govorim, da je SDA.
Cekaj sad ne mozes ti na onoj temi (memic) bit SDA bot ovdje osmorka bot, unosis zabunu u redove :mrgreen: Sala mala, halali morao sam jer mi sad smijesno koliko su te tamo prozivali radi nicega i koliko ovdje glupo djeluje etiketiranja :mrgreen:
Nije Irfan SDA...
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#79188 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Anquilla »

Roccohljup wrote: 30/01/2023 20:27 Miim da je i irfo blizi njima nego 8ki
Vjerovatno se ni Magoda ne bi mnogo bunio zbog koalicije sa SDA.

Igor Stojanović sigurno nije za to prijateljstvo, za ove ostale pojma nemam (Davor Čičić, Samir Avdić, Jelena Pekić).
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#79189 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by meridiyan »

velikonja wrote: 30/01/2023 19:32
A_A_AKCIJA wrote: 30/01/2023 19:24 Kakva god da je situacija, proBiH strana mora biti najbolja, najjača, najnormalnija, najprogresivnija...

Sve teorije i detalji iz istorije imaju smisla samo ako imate dobar plan kako da ih provedemo. Evo, ja sam odmah za građansku demokratiju liberalnog tipa, ali kako, jarane. Kako osim udaranjem po prstima? Kako osim držanja države na rubu rata? Ima li iko neki plan, ili samo tovarite dileme da otežate obavljanje vlasti Osmorki?

I što je najbitnije. Nemojte nam mazati oči. Jedini problem danas je odlazak SDA na klupu. I sada se našlo vijeće mudraca da nabroji sve probleme od 92. do danas, da traži da ih Osmorka stavi kao preduslove za ulazak u vlast. Nemojte nas zajebavati i praviti magarcima.

Mnogi od vas šire svjesno, a neki podlegnu propagandi iz SDA. Odlazak vječne SDA se predstavlja kao katastrofa, izdaja, propast...

A bukvalno heterogena skupina stranaka pokušava nešto da uradi bilje od SDA. Da su zavjerenici, morali bi biti iz filmova o Jamesu Bondu.

Sto puta smo prežvakali, ali, evo opet.

Osmorka i da hoće, ne može ništa bitno uraditi sama. Previše je alata zaštite, od SDA u domovima naroda, do toga da se ništa ne može dogovoriti ispod stola i da se sutra probudimo u raspadnutoj državi.
Neodgovorno je i dušmanski prepadati i sluđivati narod scenarijima koji su nemogući. Nije srednji vijek da se išta može dogovoriti bez transparentnih parlamentarnih procedura. Ni OHR ne može mijenjati Ustav BiH. Svaka loša odluka se može ganjati do Strazbura i oboriti ako treba i ako me može na Ustavnom sudu.

Dizanje tenzija je samo igra u korist SDA. Ništa drugo.
i onda kazes da si clan nip-a

pa kako jbt?
Glasac SDP, zatim neki klinac u nekadasnjoj koaliciji Domovina. Sljego iz RS u Sarajevo i ovdje na forumu slomi se od palamudjenja.
palermo
Posts: 22348
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#79190 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

no_sekirli wrote: 30/01/2023 20:16 Yebesh ga, mogao je i Bakirov kum u toku one izbjeglicke krize izlobirat sta je god htio za kuma i drzavu u koju se kum tako cesto kune.

A on zamolio da dodje na vjencanje...
Pa ponudi I ti Turskoj da joj budes kolonija, omoguci joj da ima uticaj kao I Hrvatska pa mozda i kum progovori koju za nas.

Hocu reci, nije uporedivo. Pa na forumu se I sad plasi narod pogubnim utjecajem Turske.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3027
Joined: 25/06/2014 14:16

#79191 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by kakotakonikako »

Danas je pred Komitetom za vanjske poslove Parlamenta Ujedinjenog Kraljevstva održano saslušanje visokog predstavnika Christiana Schmidta. U jednoiposatnom saslušanju, Schmidt je odgovarao na pitanja britanskih parlamentaraca – uglavnom nedorečeno i neprecizno.

Nakon saslušanja uslijedile su brojne kritike na društvenim mrežama, a Slobodna Bosna vam donosi neke od njih.


Nedžad Ahatović, politički i vojni analitičar iz Sarajeva, primijetio je Schmidtovu slabu informiranost o prilikama u BiH.

“Predsjedavajuća Odbora za Vanjsku politiku Parlamenta Ujedinjenog Kraljevstva (Alicia Kearns, op. SB) zna više o ruskom uticaju u BiH od Schmidta. Skreće mu pažnju na Noćne Vukove, a samo što zaplakao nije kad ga je pitala zašto nije vratio orden Ante Starčevića Hrvatskoj kada su ga optužili da favorizira HDZ. Njemačka se samo bruka”, poručio je Ahatović.

Univerzitetski profesor iz Zenice Spahija Kozlić smatra da je Schmidtov današnji nastup potvrda da on ne zaslužuje poziciju visokog predstavnika. “Prema onome što je rekao pred Komitetom za vanjske poslove Parlamenta Velike Britanije Christian Schmidt ne zaslužuje odgovornu dužnost koju obavlja. Prikrivao je probleme, umanjivao ih, navijao za susjede, prebacivao odgovornost, ljutio se…”, napisao je Kozlić.

Jasmin Mujanović, politolog sa univerziteta York u Sjedinjenjim Državama skrenuo je pažnju na Schmidtov pokušaj manipuliranja pred britanskim parlamentarcima.

“Schmidt otvoreno laže Donjem domu Britanskog parlamenta o tome kada je od hrvatske vlade primio orden Ante Stračevića”, napisao je Mujanović i dodao kako Schmidt nije primio orden 2012. godine kako je on to rekao pred britanskim parlamentarcima, već da postoji snimak koji potvrđuje da je Schmidt preuzeo orden u januaru 2020. godine, da bi kasnije, u decembru iste godine, procurila informacija da je on novi kandidat za visokog predstavnika u BiH.

“Evo dokaza s Facebook stranice Christiana Schmidta. 16. januar 2020. prima visoku počast od hrvatske vlade. Čista laž kada je izravno upitan od strane parlamentarke Alicia Kearns o zabrinutosti u vezi sa sukobom interesa”, dodao je Mujanović.
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#79192 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by YouAreMyDestiny »

Spit_fire wrote: 30/01/2023 20:49
klix wrote: 30/01/2023 20:47

Ja za Irfana već neko vrijeme govorim, da je SDA.
Cekaj sad ne mozes ti na onoj temi (memic) bit SDA bot ovdje osmorka bot, unosis zabunu u redove :mrgreen: Sala mala, halali morao sam jer mi sad smijesno koliko su te tamo prozivali radi nicega i koliko ovdje glupo djeluje etiketiranja :mrgreen:
Pa na onoj temi je bio bot svako, ko je nešto rekao protiv Muriza. 🤷
A ja ne poznajem osobu koja više mrzi SDA od mene.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#79193 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

Nikola Testa wrote: 30/01/2023 20:56
Spit_fire wrote: 30/01/2023 20:49

Cekaj sad ne mozes ti na onoj temi (memic) bit SDA bot ovdje osmorka bot, unosis zabunu u redove :mrgreen: Sala mala, halali morao sam jer mi sad smijesno koliko su te tamo prozivali radi nicega i koliko ovdje glupo djeluje etiketiranja :mrgreen:
Nije Irfan SDA...
Ma nije bitno :mrgreen: hahaah znam da nije :thumbup: zato sam mu i dao glas
Nikola Testa
Posts: 777
Joined: 04/09/2013 20:45

#79194 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Nikola Testa »

Spit_fire wrote: 30/01/2023 21:23
Nikola Testa wrote: 30/01/2023 20:56

Nije Irfan SDA...
Ma nije bitno :mrgreen: hahaah znam da nije :thumbup: zato sam mu i dao glas
Da, to je posteno i cestitam mu na tome, sta god mislio o politici SDPa i Osmorke
Novak20
Posts: 13960
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#79195 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Novak20 »

kakotakonikako wrote: 30/01/2023 21:15 Danas je pred Komitetom za vanjske poslove Parlamenta Ujedinjenog Kraljevstva održano saslušanje visokog predstavnika Christiana Schmidta. U jednoiposatnom saslušanju, Schmidt je odgovarao na pitanja britanskih parlamentaraca – uglavnom nedorečeno i neprecizno.

Nakon saslušanja uslijedile su brojne kritike na društvenim mrežama, a Slobodna Bosna vam donosi neke od njih.


Nedžad Ahatović, politički i vojni analitičar iz Sarajeva, primijetio je Schmidtovu slabu informiranost o prilikama u BiH.

“Predsjedavajuća Odbora za Vanjsku politiku Parlamenta Ujedinjenog Kraljevstva (Alicia Kearns, op. SB) zna više o ruskom uticaju u BiH od Schmidta. Skreće mu pažnju na Noćne Vukove, a samo što zaplakao nije kad ga je pitala zašto nije vratio orden Ante Starčevića Hrvatskoj kada su ga optužili da favorizira HDZ. Njemačka se samo bruka”, poručio je Ahatović.

Univerzitetski profesor iz Zenice Spahija Kozlić smatra da je Schmidtov današnji nastup potvrda da on ne zaslužuje poziciju visokog predstavnika. “Prema onome što je rekao pred Komitetom za vanjske poslove Parlamenta Velike Britanije Christian Schmidt ne zaslužuje odgovornu dužnost koju obavlja. Prikrivao je probleme, umanjivao ih, navijao za susjede, prebacivao odgovornost, ljutio se…”, napisao je Kozlić.

Jasmin Mujanović, politolog sa univerziteta York u Sjedinjenjim Državama skrenuo je pažnju na Schmidtov pokušaj manipuliranja pred britanskim parlamentarcima.

“Schmidt otvoreno laže Donjem domu Britanskog parlamenta o tome kada je od hrvatske vlade primio orden Ante Stračevića”, napisao je Mujanović i dodao kako Schmidt nije primio orden 2012. godine kako je on to rekao pred britanskim parlamentarcima, već da postoji snimak koji potvrđuje da je Schmidt preuzeo orden u januaru 2020. godine, da bi kasnije, u decembru iste godine, procurila informacija da je on novi kandidat za visokog predstavnika u BiH.

“Evo dokaza s Facebook stranice Christiana Schmidta. 16. januar 2020. prima visoku počast od hrvatske vlade. Čista laž kada je izravno upitan od strane parlamentarke Alicia Kearns o zabrinutosti u vezi sa sukobom interesa”, dodao je Mujanović.
Poznati hadezeovac i u to vrijeme Predsjednik RH, Ivo Josipović je odlikovao herr Schmidta zajedno sa Hartmutom Koschykom odlikovao 22. travnja 2013. :D

Inače, Ivo Josipović je primio priznanje Isa-beg Ishaković koje se dodjeljuje prijateljima Bosne i Bošnjaka. Čudi me da ga nije vratio.
User avatar
no_sekirli
Posts: 4315
Joined: 02/10/2013 18:36

#79196 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by no_sekirli »

palermo wrote: 30/01/2023 21:10
no_sekirli wrote: 30/01/2023 20:16 Yebesh ga, mogao je i Bakirov kum u toku one izbjeglicke krize izlobirat sta je god htio za kuma i drzavu u koju se kum tako cesto kune.

A on zamolio da dodje na vjencanje...
Pa ponudi I ti Turskoj da joj budes kolonija, omoguci joj da ima uticaj kao I Hrvatska pa mozda i kum progovori koju za nas.

Hocu reci, nije uporedivo. Pa na forumu se I sad plasi narod pogubnim utjecajem Turske.
Ne mogu ja ponuditi, nisam ja Bakir. Vec smo bili turska kolonija, nije da nemamo iskustva s tim okupatorima.

Kad se vec toliko kuka na lobiranje Covica po cijelom dunjaluku za svoj interes, problem nije u Covicu. Problem je u ovima sto su se uljuljali u vlastita govna, jedu ih i govore narodu kako je to med i mlijeko, samo kmece i ocekuju da im se da sadaka po milioniti put, dok oni krcme drzavna poduzeca.
User avatar
vee-jay
Posts: 8740
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#79197 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by vee-jay »

vee-jay wrote: 30/01/2023 20:50
rida1976 wrote: 30/01/2023 19:20

Efendic bi jucer usao sa sdfa ali sta mu vrijedi kad ne moze opet u vlast, jer bez dragana covica nema vlasti. Rumeni moze samo preko trojke u vlast i on je toga svjestan.
Upravo u ovom trenutku dok piskaramo po forumu vode se neki tajni razgovori/pregovori na relaciji HDZ-HDZ(HR) - SDA - OHR ...
Bukvalno sve je moguce.
pola sata kasnije moram sam sebe da citiram:
MOSTARSKI ANALITIČAR UPOZORAVA: "Opasno bi bilo zaobići Bošnjački klub kod formiranja Federalne vlade!"
"Zato stranke HNS-a BiH trebaju biti spremne i za prilagodbu mogućnoj novoj situaciji, u kojoj bi se NES i Stranka za BiH priključile SDA-u i DF-u, te time stvorile i novu većinu u Zastupničkom domu Parlamenta FBiH", kaže Sitarski.

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/28 ... vlade.html
palermo
Posts: 22348
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#79198 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

no_sekirli wrote: 30/01/2023 21:36
palermo wrote: 30/01/2023 21:10

Pa ponudi I ti Turskoj da joj budes kolonija, omoguci joj da ima uticaj kao I Hrvatska pa mozda i kum progovori koju za nas.

Hocu reci, nije uporedivo. Pa na forumu se I sad plasi narod pogubnim utjecajem Turske.
Ne mogu ja ponuditi, nisam ja Bakir. Vec smo bili turska kolonija, nije da nemamo iskustva s tim okupatorima.

Kad se vec toliko kuka na lobiranje Covica po cijelom dunjaluku za svoj interes, problem nije u Covicu. Problem je u ovima sto su se uljuljali u vlastita govna, jedu ih i govore narodu kako je to med i mlijeko, samo kmece i ocekuju da im se da sadaka po milioniti put, dok oni krcme drzavna poduzeca.
Slazem se ja sa tobom. Samo mislim da to nije cijela prica.

I I dalje mislim da Hrvatska I Turska nisu uporedive.
User avatar
Styling
Posts: 12636
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#79199 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

vee-jay wrote: 30/01/2023 21:37
vee-jay wrote: 30/01/2023 20:50

Upravo u ovom trenutku dok piskaramo po forumu vode se neki tajni razgovori/pregovori na relaciji HDZ-HDZ(HR) - SDA - OHR ...
Bukvalno sve je moguce.
pola sata kasnije moram sam sebe da citiram:
MOSTARSKI ANALITIČAR UPOZORAVA: "Opasno bi bilo zaobići Bošnjački klub kod formiranja Federalne vlade!"
"Zato stranke HNS-a BiH trebaju biti spremne i za prilagodbu mogućnoj novoj situaciji, u kojoj bi se NES i Stranka za BiH priključile SDA-u i DF-u, te time stvorile i novu većinu u Zastupničkom domu Parlamenta FBiH", kaže Sitarski.

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/28 ... vlade.html
Neće im Igor Stojanović nikada potpisati sda mandatara i pristati na vlast bez SDP.
User avatar
no_sekirli
Posts: 4315
Joined: 02/10/2013 18:36

#79200 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by no_sekirli »

palermo wrote: 30/01/2023 21:42
no_sekirli wrote: 30/01/2023 21:36

Ne mogu ja ponuditi, nisam ja Bakir. Vec smo bili turska kolonija, nije da nemamo iskustva s tim okupatorima.

Kad se vec toliko kuka na lobiranje Covica po cijelom dunjaluku za svoj interes, problem nije u Covicu. Problem je u ovima sto su se uljuljali u vlastita govna, jedu ih i govore narodu kako je to med i mlijeko, samo kmece i ocekuju da im se da sadaka po milioniti put, dok oni krcme drzavna poduzeca.
Slazem se ja sa tobom. Samo mislim da to nije cijela prica.

I I dalje mislim da Hrvatska I Turska nisu uporedive.
Drago mi je da se slazemo oko necega. Slazemo se i da Hrvatska i Turska nisu uporedive. U medjunarodnim odnosima Turska je div prema Hrvatskoj, bez obzira na necije osjecaje, pa i moje.

Vezano za rasplet, moje misljenje, a vec sam ga ranije i napisao, je da je cijeli plan bilo smeksavanje SDA u vezi IZ i da se ta prica zavrsi.
Ovo sa osmorkom je bio samo mamac, jer je po sastavu te grupe bilo jasno da je njih 20% tu samo da urusi tu pricu.
Na kraju, pretpostavljam da ce Bakir dati ostavku, a SDA sa svojim satelitima ulazi u Federalnu vlast. Nakon nekog vremena i u drzavnu.
Prije ce 10 zastupnika iz NiPa se vratiti matici, nego jedan izici iz SDA i njenih satelita.
Za Trojku je bolje bilo da su osiguravali vlast po kantonima i opcinama jos 2 godine i onda ih sve povalili na lokalnim izborima. Ovako su uhvatili prevelik zalogaj, i dave se vec. Nazalost, bas nazalost. Super su posao napravili u Sarajevu, sad im se i to ljulja.

A zna se da ce Covic i Dodik radije sa Bakirom i ekipom, stari su to hababi. Samo sad ce bas biti gangbang, posto ga imaju na konopcima.

I kao sto se vec davno spekuliralo, Bosnjaci ce dobiti zabranu negiranja genocida, Hrvati izborni zakon, a Srbi upis imovine na RS. Sve se krece prema tome.
Locked