Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#46976 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by General War »

Kekes wrote: 03/04/2021 14:38
vee-jay wrote: 03/04/2021 14:32
Black swan wrote: 03/04/2021 13:24
Nigdje vi popustili niste
Nego vam je sda trgovala za svoje interese

Sebi u sarajevu trojku sestorku
A hrvatima zabijate sa sda i komsicem
To je aparthejd
Sa prvim dijelom si maltane u pravu.
SDA nije nista popustila - nego trguje - ali ne svojim nego BiH interesima - zarad svojih interesa.
Nikad se ne smije zaboraviti da je neki mali bosnjacki trokut kao krajnje rijesenje za SDA njima uvijek OK.
A izmedju sadasnjeg stanja i tog malog trokuta se jos dosta toga moze prodati - da bi se odredjene ostale jos vise obogatile.

Covic je fasista, ratni zlocinac i najveci politicki kriminalac Balkana.
To sto izgleda kao "superevropejac" nije nista novo - i nacisti su nosili odjecu Hugo Boss-a.
Svako zivo a i mrtvo bice je bolje od Covica.
SDA je "građanska" jednako kao i SDP Nikšića i sve te opcije

Čović je možda kriminalac ali nije ekstremist i gospodin je za razliku od Bakira, Nikšića i sličnih
:lol:
Tako je, i taj gospodin je uradio da vas je sad vise u Vupertalu i obodima Zagreba nego u Posavini ili TK, bravo. :thumbup:
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#46977 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Grean »

Kekes wrote: 03/04/2021 14:11
foxlife wrote: 03/04/2021 14:01 ja davno rekoh da se taj dom naroda mora ukinuti da bi drzava krenula dalje
Tako je Milošević ukidao autonomiju Vojvodini i Kosovu ali je ostavljao njihove predstavnike koje je punio on kao vi sa Sejdom Komšićem.

Imao je Sejdu Bajramovića, EU je upoznata s tim jer smo ih upoznali s tim i nema ništa od ukidanja domova naroda.

Nema ništa više i od toga da 9 predstavnika Ostalih u domu naroda nema nijednog nemuslimana

40 000 Roma u BiH a nikada nisu imali svog predstavnika
Ne treba ukinuti Dom naroda, to su samo kontraproduktivne price koje razvodnjavaju konstruktivne inicijative i daju vjetar u ledja ovim HDZ-ovcima ali Dom naroda treba da se bavi onim sto je nacionalni interes a ne da HDZ moze blokirati oporezivanje kladionica pozivajuci se na nacionalni interes i da u principu stranka iza koje stoji max 20% stanovnistva Federacije moze blokirati bukvalno svaki zakon pozivajuci se na nacionalni interes. To je neodrzivo.
Kekes
Posts: 35
Joined: 01/04/2021 19:25

#46978 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Kekes »

General War wrote: 03/04/2021 14:41
Kekes wrote: 03/04/2021 14:38
vee-jay wrote: 03/04/2021 14:32

Sa prvim dijelom si maltane u pravu.
SDA nije nista popustila - nego trguje - ali ne svojim nego BiH interesima - zarad svojih interesa.
Nikad se ne smije zaboraviti da je neki mali bosnjacki trokut kao krajnje rijesenje za SDA njima uvijek OK.
A izmedju sadasnjeg stanja i tog malog trokuta se jos dosta toga moze prodati - da bi se odredjene ostale jos vise obogatile.

Covic je fasista, ratni zlocinac i najveci politicki kriminalac Balkana.
To sto izgleda kao "superevropejac" nije nista novo - i nacisti su nosili odjecu Hugo Boss-a.
Svako zivo a i mrtvo bice je bolje od Covica.
SDA je "građanska" jednako kao i SDP Nikšića i sve te opcije

Čović je možda kriminalac ali nije ekstremist i gospodin je za razliku od Bakira, Nikšića i sličnih
:lol:
Tako je, i taj gospodin je uradio da vas je sad vise u Vupertalu i obodima Zagreba nego u Posavini ili TK, bravo. :thumbup:
Vidjeli smo kako su vaše političke opcije u zadnjim događanjima po Podrinju, nego jesi li se cijepio u Srbiji?
User avatar
Sveti Ivan Krstitelj
Posts: 100
Joined: 21/12/2020 18:12

#46979 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sveti Ivan Krstitelj »

Kekes wrote: 03/04/2021 14:37
Sveti Ivan Krstitelj wrote: 03/04/2021 14:33 Hahahaha :pisnuo:

Porediti Sejdu Bajramovica i Zeljka Komsica.
Za Sejdu Bajramovica glasovalo je 25 ljudi.
Za Zeljka Komsica 337,065 ljudi.

Toliko o podmetnju Zeljka Komsica :lol:
Podmetnuli su 340,000 ljudi. :-)
Jednako Hrvata i Albanaca je glasalo za jednog i drugog Sejdu, plus vaše silovanje Ustava je jedino puno duže od ovog Miloševićevog kojeg kopirate i s tim načelom "jedan čovjek jedan glas".
Koje silovanje Ustava?
Ustavni sud nikada niti u jednoj presudi nije spomenuo instituciju Predsjednistva, znas li sta znaci spomenuo?

Mani se mantri, ponavljate ih evo vec 3 godine ce.
Kekes
Posts: 35
Joined: 01/04/2021 19:25

#46980 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Kekes »

Grean wrote: 03/04/2021 14:41
Kekes wrote: 03/04/2021 14:11
foxlife wrote: 03/04/2021 14:01 ja davno rekoh da se taj dom naroda mora ukinuti da bi drzava krenula dalje
Tako je Milošević ukidao autonomiju Vojvodini i Kosovu ali je ostavljao njihove predstavnike koje je punio on kao vi sa Sejdom Komšićem.

Imao je Sejdu Bajramovića, EU je upoznata s tim jer smo ih upoznali s tim i nema ništa od ukidanja domova naroda.

Nema ništa više i od toga da 9 predstavnika Ostalih u domu naroda nema nijednog nemuslimana

40 000 Roma u BiH a nikada nisu imali svog predstavnika
Ne treba ukinuti Dom naroda, to su samo kontraproduktivne price koje razvodnjavaju konstruktivne inicijative i daju vjetar u ledja ovim HDZ-ovcima ali Dom naroda treba da se bavi onim sto je nacionalni interes a ne da HDZ moze blokirati oporezivanje kladionica pozivajuci se na nacionalni interes i da u principu stranka iza koje stoji max 20% stanovnistva Federacije moze blokirati bukvalno svaki zakon pozivajuci se na nacionalni interes. To je neodrzivo.
Imaš građanski dom u kojem su stranke i nacionalni dom naroda, to što mi možemo blokirate kladionice koje vam smetaju jer ih drže Hrvati nije naš problem.

Smeta i meni FTV koja sipa vašu gebelovsku propagandu i opravdava silovanje ustavno pravnog poretka.

Izborni nigdje ne spominje ukidanje doma naroda, dom naroda je bio cijena hrvatsko-muslimanske Federacije kako je se zvala nakon što je stvorena. Ako ćeš ići tom logikom zašto bi ti koji živiš na 25 posto BiH meni diktirao? Zašto bi ja bio manjina u tvojoj državi ako ti možeš biti u mojoj?
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#46981 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by General War »

Kekes wrote: 03/04/2021 14:43
General War wrote: 03/04/2021 14:41
Kekes wrote: 03/04/2021 14:38

SDA je "građanska" jednako kao i SDP Nikšića i sve te opcije

Čović je možda kriminalac ali nije ekstremist i gospodin je za razliku od Bakira, Nikšića i sličnih
:lol:
Tako je, i taj gospodin je uradio da vas je sad vise u Vupertalu i obodima Zagreba nego u Posavini ili TK, bravo. :thumbup:
Vidjeli smo kako su vaše političke opcije u zadnjim događanjima po Podrinju, nego jesi li se cijepio u Srbiji?
Ne, Cepao sam prosle sedmice u Nasicama :thumbup: :D
Kekes
Posts: 35
Joined: 01/04/2021 19:25

#46982 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Kekes »

Sveti Ivan Krstitelj wrote: 03/04/2021 14:43
Kekes wrote: 03/04/2021 14:37
Sveti Ivan Krstitelj wrote: 03/04/2021 14:33 Hahahaha :pisnuo:

Porediti Sejdu Bajramovica i Zeljka Komsica.
Za Sejdu Bajramovica glasovalo je 25 ljudi.
Za Zeljka Komsica 337,065 ljudi.

Toliko o podmetnju Zeljka Komsica :lol:
Podmetnuli su 340,000 ljudi. :-)
Jednako Hrvata i Albanaca je glasalo za jednog i drugog Sejdu, plus vaše silovanje Ustava je jedino puno duže od ovog Miloševićevog kojeg kopirate i s tim načelom "jedan čovjek jedan glas".
Koje silovanje Ustava?
Ustavni sud nikada niti u jednoj presudi nije spomenuo instituciju Predsjednistva, znas li sta znaci spomenuo?

Mani se mantri, ponavljate ih evo vec 3 godine ce.
Jesam li ja spomenio ja Predsjedništvo?
Spomenio sam izborni zakon za dom naroda, Komšića sam usporedio sa Sejdom Bajramovićem što on i je.

Izborni treba povezati i s Predsjedništvom tako da nam više ne možete šibicare nametati u Predsjedništvo kako bi nam oduzeli veto
Kekes
Posts: 35
Joined: 01/04/2021 19:25

#46983 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Kekes »

General War wrote: 03/04/2021 14:46
Kekes wrote: 03/04/2021 14:43
General War wrote: 03/04/2021 14:41
:lol:
Tako je, i taj gospodin je uradio da vas je sad vise u Vupertalu i obodima Zagreba nego u Posavini ili TK, bravo. :thumbup:
Vidjeli smo kako su vaše političke opcije u zadnjim događanjima po Podrinju, nego jesi li se cijepio u Srbiji?
Ne, Cepao sam prosle sedmice u Nasicama :thumbup: :D
Hoćeš reći da si bio vakcinisan u Našicama? Bolilo je dok si primao?
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#46984 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by General War »

Kekes wrote: 03/04/2021 14:47
General War wrote: 03/04/2021 14:46
Kekes wrote: 03/04/2021 14:43
Vidjeli smo kako su vaše političke opcije u zadnjim događanjima po Podrinju, nego jesi li se cijepio u Srbiji?
Ne, Cepao sam prosle sedmice u Nasicama :thumbup: :D
Hoćeš reći da si bio vakcinisan u Našicama? Bolilo je dok si primao?
..ti ne znas ni citati, hajmo malo ponavljaj gramatiku pa onda politika
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#46985 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by foxlife »

General War wrote: 03/04/2021 14:38
foxlife wrote: 03/04/2021 14:31
Kekes wrote: 03/04/2021 14:26 Pričam o domu naroda "Ostalih"

Slatko je dok se pozivate na Fincija a nijedan pripadnik "Ostalih" nije sjedio u njihovom domu naroda.

To je kao kad ste maknuli ovog Bogicevica i postavili nekog Jasmina u srpsku kvotu u Sarajevu
kakvi kurcevi ostali bosnjaci hrvati srbe sve to treba nabiti na neku stvar
nema toga i cao
gradjanin si bih a to kako se osjecas ostavi za sebe njeguj pravi festivale i sta god ti padne na pamet al u politiku to ne mijesati i dovidjenja
PA to je ta zamjena teza...nesto prebacuje Sarajevu...bes konkretnog primjera sa svoje "strane".
ne zajebaji ista prica je i sa ove strane
i ti ganjas istu pricu kad su u pitanju bosnjaci

isti ste kad treba braniti svoje torove
User avatar
Sveti Ivan Krstitelj
Posts: 100
Joined: 21/12/2020 18:12

#46986 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sveti Ivan Krstitelj »

Kekes wrote: 03/04/2021 14:46 Jesam li ja spomenio ja Predsjedništvo?
Spomenio sam izborni zakon za dom naroda, Komšića sam usporedio sa Sejdom Bajramovićem što on i je.

Izborni treba povezati i s Predsjedništvom tako da nam više ne možete šibicare nametati u Predsjedništvo kako bi nam oduzeli veto
O Predsjednistvu nece biti rijeci, niti dijaloga.
Dom naroda je rijesen odlukom CIK-a, kantoni su ti izborne jedinice i s tim se pomiri.

Hrvati su vecina na 12% teritorija BiH. Pogledaj rezultate zadnjih izbora. :roll:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#46987 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by channel10 »

U mogucim izmjenama izbornog mozete dobiti samo od sake do lakta. Zar ti mislis da ce doci do izmjena, ali samo izmjena koje ce vama ici na ruku pa da opet blokirate drzavu kako vam je qrcu cejf?
A posto vi necete pristati na izmjene koje ce ici svima u korist, onda nazalost po vas ostaje ovaj. Samo sljedeci put nece biti SDA da vam da "prednost" u Domu naroda i ostalim pozicijama u drzavi i entitetu i onda cete htjeli ne htjeli doci na mjesto koje vam pripada, a to je klasicna manjina. Tu mislim na vas iz HDZ-a jer vi mislite da je Hrvat samo onaj iz HDZ-a gdje dobrano grijesite.

A sad nastavi onu vasu mantru koju vrtite godinama...Bices puta nula...........................
Last edited by channel10 on 03/04/2021 14:58, edited 2 times in total.
Kekes
Posts: 35
Joined: 01/04/2021 19:25

#46988 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Kekes »

General War wrote: 03/04/2021 14:49
Kekes wrote: 03/04/2021 14:47
General War wrote: 03/04/2021 14:46
Ne, Cepao sam prosle sedmice u Nasicama :thumbup: :D
Hoćeš reći da si bio vakcinisan u Našicama? Bolilo je dok si primao?
..ti ne znas ni citati, hajmo malo ponavljaj gramatiku pa onda politika
Pitam samo jesi li ga primio?

Da ili ne?
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#46989 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by foxlife »

Grean wrote: 03/04/2021 14:41
Kekes wrote: 03/04/2021 14:11
foxlife wrote: 03/04/2021 14:01 ja davno rekoh da se taj dom naroda mora ukinuti da bi drzava krenula dalje
Tako je Milošević ukidao autonomiju Vojvodini i Kosovu ali je ostavljao njihove predstavnike koje je punio on kao vi sa Sejdom Komšićem.

Imao je Sejdu Bajramovića, EU je upoznata s tim jer smo ih upoznali s tim i nema ništa od ukidanja domova naroda.

Nema ništa više i od toga da 9 predstavnika Ostalih u domu naroda nema nijednog nemuslimana

40 000 Roma u BiH a nikada nisu imali svog predstavnika
Ne treba ukinuti Dom naroda, to su samo kontraproduktivne price koje razvodnjavaju konstruktivne inicijative i daju vjetar u ledja ovim HDZ-ovcima ali Dom naroda treba da se bavi onim sto je nacionalni interes a ne da HDZ moze blokirati oporezivanje kladionica pozivajuci se na nacionalni interes i da u principu stranka iza koje stoji max 20% stanovnistva Federacije moze blokirati bukvalno svaki zakon pozivajuci se na nacionalni interes. To je neodrzivo.
kome daju vjetar u ledja
jbt pravi si onaj nacionalista
tamo na temu ubistva vedrana ubi se da pokazes kako hrvati su protiv drzave kako ih treba ovo ono a onda ovdje prosipas prisu kako treba konstruktivno inicijative gurati zajedno sa tim istim hrvatima koji podrzavaju politiku koju toliko pljujes

i onda se cudimo kad nam kazu glupi bosanac
za vecinu "bosnjaka" znam da nisu svi svoji pa je to normalno za njih
Kekes
Posts: 35
Joined: 01/04/2021 19:25

#46990 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Kekes »

Sveti Ivan Krstitelj wrote: 03/04/2021 14:53
Kekes wrote: 03/04/2021 14:46 Jesam li ja spomenio ja Predsjedništvo?
Spomenio sam izborni zakon za dom naroda, Komšića sam usporedio sa Sejdom Bajramovićem što on i je.

Izborni treba povezati i s Predsjedništvom tako da nam više ne možete šibicare nametati u Predsjedništvo kako bi nam oduzeli veto
O Predsjednistvu nece biti rijeci, niti dijaloga.
Dom naroda je rijesen odlukom CIK-a, kantoni su ti izborne jedinice i s tim se pomiri.

Hrvati su vecina na 12% teritorija BiH. Pogledaj rezultate zadnjih izbora. :roll:
Ja jedino vidim vaš debakl tj kako smo vratili općine koje smo izgubili tj da kontroliramo gotovo jednak dio BiH kao i vi.

Većina ste u tom trokutu Sarajevo-Zenica-Tuzla.

Kako bi sad vi nama okupirali dom naroda iz tog trokuta s tvrdnjom da vas ima više? Zašto bi ja bio manjina u tvojoj državi ako ti možeš u mojoj?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#46991 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by channel10 »

Zato sto zivis u nasoj, a svoje nemas jer je mrzis. A neces je nikad ni imati jer ti niko iz vecine nece dati da je stvoris.

Shvatas, kontas?
Hektorijan
Posts: 229
Joined: 21/11/2019 22:48

#46992 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Hektorijan »

Kekes wrote: 03/04/2021 14:45
Grean wrote: 03/04/2021 14:41
Kekes wrote: 03/04/2021 14:11

Tako je Milošević ukidao autonomiju Vojvodini i Kosovu ali je ostavljao njihove predstavnike koje je punio on kao vi sa Sejdom Komšićem.

Imao je Sejdu Bajramovića, EU je upoznata s tim jer smo ih upoznali s tim i nema ništa od ukidanja domova naroda.

Nema ništa više i od toga da 9 predstavnika Ostalih u domu naroda nema nijednog nemuslimana

40 000 Roma u BiH a nikada nisu imali svog predstavnika
Ne treba ukinuti Dom naroda, to su samo kontraproduktivne price koje razvodnjavaju konstruktivne inicijative i daju vjetar u ledja ovim HDZ-ovcima ali Dom naroda treba da se bavi onim sto je nacionalni interes a ne da HDZ moze blokirati oporezivanje kladionica pozivajuci se na nacionalni interes i da u principu stranka iza koje stoji max 20% stanovnistva Federacije moze blokirati bukvalno svaki zakon pozivajuci se na nacionalni interes. To je neodrzivo.
Imaš građanski dom u kojem su stranke i nacionalni dom naroda, to što mi možemo blokirate kladionice koje vam smetaju jer ih drže Hrvati nije naš problem.

Smeta i meni FTV koja sipa vašu gebelovsku propagandu i opravdava silovanje ustavno pravnog poretka.

Izborni nigdje ne spominje ukidanje doma naroda, dom naroda je bio cijena hrvatsko-muslimanske Federacije kako je se zvala nakon što je stvorena. Ako ćeš ići tom logikom zašto bi ti koji živiš na 25 posto BiH meni diktirao? Zašto bi ja bio manjina u tvojoj državi ako ti možeš biti u mojoj?


Uh, dobro je. Nije više "23%" aktuelna, iako zna varirati od 18% do 24%. Stara dobra hercegsrpska floskula.

A svi znamo da je 32,74%.
Hektorijan
Posts: 229
Joined: 21/11/2019 22:48

#46993 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Hektorijan »

Kekes wrote: 03/04/2021 14:58
Sveti Ivan Krstitelj wrote: 03/04/2021 14:53
Kekes wrote: 03/04/2021 14:46 Jesam li ja spomenio ja Predsjedništvo?
Spomenio sam izborni zakon za dom naroda, Komšića sam usporedio sa Sejdom Bajramovićem što on i je.

Izborni treba povezati i s Predsjedništvom tako da nam više ne možete šibicare nametati u Predsjedništvo kako bi nam oduzeli veto
O Predsjednistvu nece biti rijeci, niti dijaloga.
Dom naroda je rijesen odlukom CIK-a, kantoni su ti izborne jedinice i s tim se pomiri.

Hrvati su vecina na 12% teritorija BiH. Pogledaj rezultate zadnjih izbora. :roll:
Ja jedino vidim vaš debakl tj kako smo vratili općine koje smo izgubili tj da kontroliramo gotovo jednak dio BiH kao i vi.

Većina ste u tom trokutu Sarajevo-Zenica-Tuzla.

Kako bi sad vi nama okupirali dom naroda iz tog trokuta s tvrdnjom da vas ima više? Zašto bi ja bio manjina u tvojoj državi ako ti možeš u mojoj?

Koje ste to opštine "vratili"? Vareš? Pa tu ste dobili načelnika zato što su Bošnjaci tako htjeli. A drugdje zbog (prije svega) zbog bošnjačke nesloge. Ne laskaj si.
Hektorijan
Posts: 229
Joined: 21/11/2019 22:48

#46994 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Hektorijan »

Kekes wrote: 03/04/2021 14:46
Sveti Ivan Krstitelj wrote: 03/04/2021 14:43
Kekes wrote: 03/04/2021 14:37

Jednako Hrvata i Albanaca je glasalo za jednog i drugog Sejdu, plus vaše silovanje Ustava je jedino puno duže od ovog Miloševićevog kojeg kopirate i s tim načelom "jedan čovjek jedan glas".
Koje silovanje Ustava?
Ustavni sud nikada niti u jednoj presudi nije spomenuo instituciju Predsjednistva, znas li sta znaci spomenuo?

Mani se mantri, ponavljate ih evo vec 3 godine ce.
Jesam li ja spomenio ja Predsjedništvo?
Spomenio sam izborni zakon za dom naroda, Komšića sam usporedio sa Sejdom Bajramovićem što on i je.

Izborni treba povezati i s Predsjedništvom tako da nam više ne možete šibicare nametati u Predsjedništvo kako bi nam oduzeli veto

Riješenje je da nas u sadejstvu s srbima ponovo pokušate uništiti. A naša jedina krivica je što smo ipak opstali u dovoljno velikom broju.

Pokušali ste 93-e i slomili ste zube u srednjoj Bosni i srednjoj i sjevernoj hercegovini. Sada vam preostaje jedino da takvi krezubi glabate obrezanka u većinski bošnjačkoj "federaciji". Kme kme!
User avatar
Sveti Ivan Krstitelj
Posts: 100
Joined: 21/12/2020 18:12

#46995 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sveti Ivan Krstitelj »

Kekes wrote: 03/04/2021 14:58Ja jedino vidim vaš debakl tj kako smo vratili općine koje smo izgubili tj da kontroliramo gotovo jednak dio BiH kao i vi.

Većina ste u tom trokutu Sarajevo-Zenica-Tuzla.

Kako bi sad vi nama okupirali dom naroda iz tog trokuta s tvrdnjom da vas ima više? Zašto bi ja bio manjina u tvojoj državi ako ti možeš u mojoj?
To sto se vi uzeli mjesto gradonacelnika, ne znaci da ste vecina.
Valjda imas nesto u toj glavi.
User avatar
Truba
Posts: 81614
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#46996 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Truba »

Vidimo sta nam pisete i porucujete

I ovoj situaciji biti ili ne biti
treba da se svadjamo s dodikom zbog posavine :lol: ili sto je seljacina...

Kake finte...navikli valjda da se lemaju hrvati i srbi pa da zavrsi sve ko u jajcu

Eto vam predsjedniatvo ne treba nam dok imamo dodika
User avatar
Sveti Ivan Krstitelj
Posts: 100
Joined: 21/12/2020 18:12

#46997 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sveti Ivan Krstitelj »

Dom naroda je riješio CIK. Kantoni su izborne jedinice. To vam je valjda jasno.

Ovaj što mlati za Jajce. Kada je probijen Koridor u Posavini, VRS je poslala tenkove i artiljeriju 30. Krajiškoj diviziji (koja je uspešno zauzela grad 29.10.1992. ) Dakle, isti oni tenkovi koji su osvojili Posavinu, osvojiše i Jajce. :mrgreen:

Dok je Jajce padalo, pobunjeni Hrvati u Travniku su pravili "Balvan revoluciju". :izet:
Hektorijan
Posts: 229
Joined: 21/11/2019 22:48

#46998 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Hektorijan »

Black swan wrote: 03/04/2021 15:43 Vidimo sta nam pisete i porucujete

I ovoj situaciji biti ili ne biti
treba da se svadjamo s dodikom zbog posavine :lol: ili sto je seljacina...

Kake finte...navikli valjda da se lemaju hrvati i srbi pa da zavrsi sve ko u jajcu

Eto vam predsjedniatvo ne treba nam dok imamo dodika

Lemate se vi fino i bez nas, pogotovo u osmom mjesecu u kantonu 10.

Džaba, kad-tad to vaše protivprirodno savezništvo (utemeljeno isključivo na životinjskoj mržnji prema svemu bošnjačkom i muslimanskom) protiv Bošnjaka u Bosni mora izbiti na površinu.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#46999 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by General War »

foxlife wrote: 03/04/2021 14:52
General War wrote: 03/04/2021 14:38
foxlife wrote: 03/04/2021 14:31

kakvi kurcevi ostali bosnjaci hrvati srbe sve to treba nabiti na neku stvar
nema toga i cao
gradjanin si bih a to kako se osjecas ostavi za sebe njeguj pravi festivale i sta god ti padne na pamet al u politiku to ne mijesati i dovidjenja
PA to je ta zamjena teza...nesto prebacuje Sarajevu...bes konkretnog primjera sa svoje "strane".
ne zajebaji ista prica je i sa ove strane
i ti ganjas istu pricu kad su u pitanju bosnjaci

isti ste kad treba braniti svoje torove
:?
Kakvu pricu ja ganjam?
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#47000 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by General War »

Kekes wrote: 03/04/2021 14:57
General War wrote: 03/04/2021 14:49
Kekes wrote: 03/04/2021 14:47

Hoćeš reći da si bio vakcinisan u Našicama? Bolilo je dok si primao?
..ti ne znas ni citati, hajmo malo ponavljaj gramatiku pa onda politika
Pitam samo jesi li ga primio?

Da ili ne?
Ne znam sta, hoces da ti preporucim sta..trazis iskustvo?
Locked