Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
sumirprimus
Posts: 81490
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#65051 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

palermo wrote: 09/12/2022 12:16
dječak sa šibicama wrote: 09/12/2022 12:15 Nije li cudno da SDA botovi ovoliko grcevito sprjecavaju formiranje nove vlasti, iako u vlast upadaju listom bivsi SDA puleni Efendic, Konakovic, Campara, Zvizdic.

Strah zbog nepravovremenog napustanja broda koji tone citaj uhljebskih radnih mjesta, ili n esto trece.
Mozda su nervozni zbog danasnje utakmice :?
nije valjda da navijas za nejmara prije modrica :chmoljava:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40711
Joined: 29/06/2011 23:39

#65052 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dječak sa šibicama »

BHCluster wrote: 09/12/2022 12:17
dječak sa šibicama wrote: 09/12/2022 12:15 Nije li cudno da SDA botovi ovoliko grcevito sprjecavaju formiranje nove vlasti, iako u vlast upadaju listom bivsi SDA puleni Efendic, Konakovic, Campara, Zvizdic.

Strah zbog nepravovremenog napustanja broda koji tone citaj uhljebskih radnih mjesta, ili n esto trece.
Boje se bajbukane.
Sumnjam, mada ova sitna riba moze i najebati ali sumnjam, niko jos od njih nije u bajbokani zavrsio pa nece ni u nastavku price.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#65053 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

sumirprimus wrote: 09/12/2022 12:18
Spit_fire wrote: 09/12/2022 12:12

Samim tim sto je HDZu uzeo to mjesto uradio je i vise nego dovoljno...pa taman da nije nikad doso na poso

Suplja prica....hrvati su bili ujedinjeni i prije, cilj je jasan, hrvatski protektorat pod vlascu zagreba sa tendencijom odvajanja, komisc nema nikakve veze sa tim.

Samo kad su vidjeli da bi mogli izvisir pocela je jos jaca kampanja jer prije su isli lagano i na tanane.

Evo i tebi pitanje sto je bolje da bude HDZ u predsjednistvu nego Komsic?
ja ali uzeli smo hdzu clana predsjesdnistva a dobili sta? blokadu koliko godina? sta je knkretno komsic uradio za sve te godine osim antagonizirao i galvainzirao hrvate u bih?i zasto ne reci glupo je da bosnje briaju hrvatima predstavnika u predsjednistvu.u ovakvom uredjenju kakvo je. podjela je ogovorena u dejton prije 27 godina...
Pitam te evo objasni mi sto je bolje da bude Covic a ne Komsic u predsjedniatcu?
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#65054 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

sumirprimus wrote: 09/12/2022 12:08 daleko je komsic od institucije. stje konkretno uradio za sve ove godine, osim sto je, ujedinio hrvat u bih ko niko, i rascijepio sdp izlaskom iz njeg i pravljeljenj df.a koji je fakticki postao bocni sda.
Kakva crna institucija, frajer samo sebe gleda. I prosli i ovaj put mu je Hodza finansirao kampanju a Bakir ga pogurao glasovima. Puno on njima duguje. Zato i NE SMIJE da se odvoji od njih. To moze samo ljigavac, kakva institucija, kakvi bakraci.
palermo
Posts: 22337
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#65055 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

sumirprimus wrote: 09/12/2022 12:19
palermo wrote: 09/12/2022 12:16

Mozda su nervozni zbog danasnje utakmice :?
nije valjda da navijas za nejmara prije modrica :chmoljava:
Naravno. Kao sto sam navijao za Dzaku prije Mitrovica. Sto god bih ti drugo rekao, lagao bih r Al postujem one koji navijaju za Hrvatsku. Jer osjecaju Hrvatsku kao svoju zemlju. Makar zivjeli u Mostaru.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40711
Joined: 29/06/2011 23:39

#65056 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dječak sa šibicama »

tramvajtrojka wrote: 09/12/2022 09:35 Image
Najjace je sto Vildana, Bisera i ekipa misle da su oni neki zajeban faktor, da oni mogu prejebati USA, da se Vasington njih plasi i da ce oni okretanjem ledja zapadu i koketiranjem sa Moskvom i Teheranom nekoga zajebati.

Ostaje samo da vidimo koliko ce zajebati sami sebe. A i nas ostale, na zalost.
BAK-eV
Posts: 1856
Joined: 17/10/2012 18:53

#65057 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by BAK-eV »

dr_Evil wrote: 09/12/2022 11:27
BAK-eV wrote: 09/12/2022 11:25
Nisam znao da se ti po narodnosti izjasnjavas kao Bosnjak!
Sta je pisac htio da kaze?
A to ne kuzis!? :D
OK! :roll:

Ako se ne izjasnjavas kao Bosnjak, a nisi se izjasnjavao, onda nemas ti sta cistiti ispred njihove kuce.
User avatar
Login77777
Posts: 8646
Joined: 18/05/2021 09:11

#65058 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Login77777 »

Spit_fire wrote: 09/12/2022 12:12
sumirprimus wrote: 09/12/2022 12:08 daleko je komsic od institucije. stje konkretno uradio za sve ove godine, osim sto je, ujedinio hrvat u bih ko niko, i rascijepio sdp izlaskom iz njeg i pravljeljenj df.a koji je fakticki postao bocni sda.
Samim tim sto je HDZu uzeo to mjesto uradio je i vise nego dovoljno...pa taman da nije nikad doso na poso

Suplja prica....hrvati su bili ujedinjeni i prije, cilj je jasan, hrvatski protektorat pod vlascu zagreba sa tendencijom odvajanja, komisc nema nikakve veze sa tim.

Samo kad su vidjeli da bi mogli izvisir pocela je jos jaca kampanja jer prije su isli lagano i na tanane.

Evo i tebi pitanje sto je bolje da bude HDZ u predsjednistvu nego Komsic?
Ako nema nasljednika za iducim mandat sva ta prica pada u vodu. Posto u federalnom DN nema ni jedan Hrvat iz DF bojim se da nema od nasljednika nista.
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#65059 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

enko 1964 wrote: 09/12/2022 12:09 Nekada mi se čini da bi smisleniji bi bio transkript rasprave među jagomirskim pacijentima nego ovo forumsko, sada već višemjesečno naprđivanje o formiranju vlasti i pobjednicima i gubitnicima proteklih izbora. Razumijem one koji su ovdje po službenoj dužnosti ali...

Bili izbori.
Rezultati su takvi kakvi su.
Neki vukovi navukli jagnjeću kožu, neki s ponosom ne kriju da su i dalje vukovi.

Jedini stvarni gubitnik izbora je Bakir zbog gubitka pozicije člana predsjedništva a sve drugo je ostalo skoro isto.

Bošnjačkim glasačima (ne narodu) nije dodijala SDA jer su opet stranka sa najvećim brojem glasova među Bošnjacima.
Ne vjerujem da će to i dalje biti ukoliko unutar stranke ne dođe do kakvih promjena i ukoliko se ne prekine sa Bakirovom (i njegovih uvlakača) sumanutom politikom sile, bahatosti i odvojenosti od stvarnosti mada ne vjerujem da će do toga doći.
On je egomanijak bez konkurencije koji je u stanju razjebati i državu i stranku radi svojih gluposti, bezobrazluka i loših procjena.
Biće teško razbiti godinama građenu utvrdu za zaštitu svakog mogućeg kriminala.

Ostale bošnjačke stranke su nastale isključivo kao rezultat međusobnog animoziteta među bošnjačkim glavešinama i manjka pozicija za uhljebljenje za mnogobrojnu raju i familiju. Jbg, od tri male bare zapala ih je ova sa najviše krokodila.
Sumnjam da su NIP, Kasumović, ZaBiH, PDA suštinska promjena jer kakva suštinska promjena mogu biti, recimo pokvareni i za svoj posao nezainteresovani Čampara i slični njemu?

Partije iz federacije koje se do sada nisu deklarisale kao bošnjačke su zagrizle udicu i prihvatile ono što im godinama imputiraju srpski i hrvatski političari. Postale su bošnjačke partije koje svoj dio vlasti mogu crpiti samo iz glasova bošnjačkih glasača i bošnjačke kvote prilikom raspodjele pozicija. Nema više multi-kulti. Sada su neki nacionalisti i otvoreni neprijatelji države nezaobilazan faktor, sa nekim crnolistašima se mora, samo legitimni su legitimni...

O strankama iz RS-a i HDZ-u i priljepcima ne treba trošiti riječi. Tamo je svakako sve uvijek isto. :( :( :(
Koliko to po tvojoj racunici u BiH ima Bosnjaka i kako si izracunao da je SDA najjaca stranka u Bosnjaka?
DonieBrasco
Posts: 15417
Joined: 31/08/2016 16:09

#65060 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by DonieBrasco »

PDP: Hoće li Dodik odustati od "vraćanja nadležnosti" ili Osmorka prihvata osnivanje vojske RS-a
:roll: :lol:

Iz krajnosti u krajnost, ali nista da nas ne iznenadi jer cilj opravdava sredstvo.
Last edited by DonieBrasco on 09/12/2022 12:34, edited 1 time in total.
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#65061 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

palermo wrote: 09/12/2022 12:11
dr_Evil wrote: 09/12/2022 12:05

Komsic posmatran kao institucija tj. ono sta predstavlja ima ogroman znacaj za napredak demokratije u BiH. Komsic kao Bakirova kujica je sve suprotno od onoga sta bi trebao biti.
Pa , znas kad je meni zena rekla, glasat cu za Komsica, sa.obrazlozenjem, on je covjek kakve bih ja voila da ih je vise, Hrvat koji voli Bosnu I Hercegocinu, kojij e sekularista, ob8can covjek.....ja se zamislio.

A to sa Bakirom I slicno je u sustini nevazno....glas gore, glas dole, kao sto je nevazno jel SDA ili Osmorka. Ono sto je vazno da ne.pristajemo da smo mi krivi....Ne.pristajemo, zato sto stvarno nismo krivi
Fol je u tome sto je narod rekao svoje. Glasao za koga je htio, i sada ti ljigavci koji su dobili potporu kao clanovi nekih drugih partija koje su kampanju zasnivali protiv SDA prodaju i sebe i glasove koje su dobili istoj toj SDA. Ako to nije kradja volje gradjana ja onda ne znam sta jeste.
User avatar
Point.
Posts: 27751
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#65062 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Point. »

Styling wrote: 09/12/2022 12:21
sumirprimus wrote: 09/12/2022 12:08 daleko je komsic od institucije. stje konkretno uradio za sve ove godine, osim sto je, ujedinio hrvat u bih ko niko, i rascijepio sdp izlaskom iz njeg i pravljeljenj df.a koji je fakticki postao bocni sda.
Kakva crna institucija, frajer samo sebe gleda. I prosli i ovaj put mu je Hodza finansirao kampanju a Bakir ga pogurao glasovima. Puno on njima duguje. Zato i NE SMIJE da se odvoji od njih. To moze samo ljigavac, kakva institucija, kakvi bakraci.
Vidim i danas naporan radni dan. Centrala halo, dajte vamo još jedan sendvič od jetrene paštete i dva slajza poli salame. Pa nije Beg cicija.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10717
Joined: 27/04/2021 22:52

#65063 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tramvajtrojka »

palermo wrote: 09/12/2022 12:22
sumirprimus wrote: 09/12/2022 12:19

nije valjda da navijas za nejmara prije modrica :chmoljava:
Naravno. Kao sto sam navijao za Dzaku prije Mitrovica. Sto god bih ti drugo rekao, lagao bih r Al postujem one koji navijaju za Hrvatsku. Jer osjecaju Hrvatsku kao svoju zemlju. Makar zivjeli u Mostaru.
trebao bi barem zbog komsijskih odnosa dole podrzati svoje prve komsije ionako je najbolji hrvatski igrac igrao u uspjesnijem mostarskom klubu jedan dio svoje karijere :thumbup: :thumbup:

relaksacija odnosa :bih:
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#65064 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

Point. wrote: 09/12/2022 12:35
Styling wrote: 09/12/2022 12:21

Kakva crna institucija, frajer samo sebe gleda. I prosli i ovaj put mu je Hodza finansirao kampanju a Bakir ga pogurao glasovima. Puno on njima duguje. Zato i NE SMIJE da se odvoji od njih. To moze samo ljigavac, kakva institucija, kakvi bakraci.
Vidim i danas naporan radni dan. Centrala halo, dajte vamo još jedan sendvič od jetrene paštete i dva slajza poli salame. Pa nije Beg cicija.
Vidim ti ni danas nemas nista pametno za napisati.
User avatar
Point.
Posts: 27751
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#65065 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Point. »

Styling wrote: 09/12/2022 12:37
Point. wrote: 09/12/2022 12:35
Vidim i danas naporan radni dan. Centrala halo, dajte vamo još jedan sendvič od jetrene paštete i dva slajza poli salame. Pa nije Beg cicija.
Vidim ti ni danas nemas nista pametno za napisati.
Pa koristim samo standardni narativ simpatizera Osmorke. Šta, sad ne valja?
palermo
Posts: 22337
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#65066 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

tramvajtrojka wrote: 09/12/2022 12:35
palermo wrote: 09/12/2022 12:22

Naravno. Kao sto sam navijao za Dzaku prije Mitrovica. Sto god bih ti drugo rekao, lagao bih r Al postujem one koji navijaju za Hrvatsku. Jer osjecaju Hrvatsku kao svoju zemlju. Makar zivjeli u Mostaru.
trebao bi barem zbog komsijskih odnosa dole podrzati svoje prve komsije ionako je najbolji hrvatski igrac igrao u uspjesnijem mostarskom klubu jedan dio svoje karijere :thumbup: :thumbup:

relaksacija odnosa :bih:
pa isto kao što oni navijaju za Hrvatsku jer im duša tako išće....tako i ja navijam protiv Hrvatske jer mi moja duša tako išće.....

Al ja se iskreno nadam da će doći vrijeme kada ću ja moći za Hrvatsku navijati u utakmici protiv Brazila.....naravno ne kao ona nesretnica Ćamila, al navijati...
User avatar
dr_Evil
Posts: 12368
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#65067 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

BAK-eV wrote: 09/12/2022 12:24
dr_Evil wrote: 09/12/2022 11:27

Sta je pisac htio da kaze?
A to ne kuzis!? :D
OK! :roll:

Ako se ne izjasnjavas kao Bosnjak, a nisi se izjasnjavao, onda nemas ti sta cistiti ispred njihove kuce.
Pa odakle tebi da se ja nisam izjasnjavao kao Bosnjak?
palermo
Posts: 22337
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#65068 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

Styling wrote: 09/12/2022 12:34
palermo wrote: 09/12/2022 12:11

Pa , znas kad je meni zena rekla, glasat cu za Komsica, sa.obrazlozenjem, on je covjek kakve bih ja voila da ih je vise, Hrvat koji voli Bosnu I Hercegocinu, kojij e sekularista, ob8can covjek.....ja se zamislio.

A to sa Bakirom I slicno je u sustini nevazno....glas gore, glas dole, kao sto je nevazno jel SDA ili Osmorka. Ono sto je vazno da ne.pristajemo da smo mi krivi....Ne.pristajemo, zato sto stvarno nismo krivi
Fol je u tome sto je narod rekao svoje. Glasao za koga je htio, i sada ti ljigavci koji su dobili potporu kao clanovi nekih drugih partija koje su kampanju zasnivali protiv SDA prodaju i sebe i glasove koje su dobili istoj toj SDA. Ako to nije kradja volje gradjana ja onda ne znam sta jeste.
Pa što niste pazili koga ste kandidovali....i to je odlika snažnih i organizovanih partija...znati odabrati prave ljude

I kakva to je to priča, narod glasao.......pogledaš brojke, i vidiš kako su prošli NS, NiP....
User avatar
enko 1964
Posts: 1084
Joined: 11/02/2010 10:45

#65069 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by enko 1964 »

Styling wrote: 09/12/2022 12:32
enko 1964 wrote: 09/12/2022 12:09 Nekada mi se čini da bi smisleniji bi bio transkript rasprave među jagomirskim pacijentima nego ovo forumsko, sada već višemjesečno naprđivanje o formiranju vlasti i pobjednicima i gubitnicima proteklih izbora. Razumijem one koji su ovdje po službenoj dužnosti ali...

Bili izbori.
Rezultati su takvi kakvi su.
Neki vukovi navukli jagnjeću kožu, neki s ponosom ne kriju da su i dalje vukovi.

Jedini stvarni gubitnik izbora je Bakir zbog gubitka pozicije člana predsjedništva a sve drugo je ostalo skoro isto.

Bošnjačkim glasačima (ne narodu) nije dodijala SDA jer su opet stranka sa najvećim brojem glasova među Bošnjacima.
Ne vjerujem da će to i dalje biti ukoliko unutar stranke ne dođe do kakvih promjena i ukoliko se ne prekine sa Bakirovom (i njegovih uvlakača) sumanutom politikom sile, bahatosti i odvojenosti od stvarnosti mada ne vjerujem da će do toga doći.
On je egomanijak bez konkurencije koji je u stanju razjebati i državu i stranku radi svojih gluposti, bezobrazluka i loših procjena.
Biće teško razbiti godinama građenu utvrdu za zaštitu svakog mogućeg kriminala.

Ostale bošnjačke stranke su nastale isključivo kao rezultat međusobnog animoziteta među bošnjačkim glavešinama i manjka pozicija za uhljebljenje za mnogobrojnu raju i familiju. Jbg, od tri male bare zapala ih je ova sa najviše krokodila.
Sumnjam da su NIP, Kasumović, ZaBiH, PDA suštinska promjena jer kakva suštinska promjena mogu biti, recimo pokvareni i za svoj posao nezainteresovani Čampara i slični njemu?

Partije iz federacije koje se do sada nisu deklarisale kao bošnjačke su zagrizle udicu i prihvatile ono što im godinama imputiraju srpski i hrvatski političari. Postale su bošnjačke partije koje svoj dio vlasti mogu crpiti samo iz glasova bošnjačkih glasača i bošnjačke kvote prilikom raspodjele pozicija. Nema više multi-kulti. Sada su neki nacionalisti i otvoreni neprijatelji države nezaobilazan faktor, sa nekim crnolistašima se mora, samo legitimni su legitimni...

O strankama iz RS-a i HDZ-u i priljepcima ne treba trošiti riječi. Tamo je svakako sve uvijek isto. :( :( :(
Koliko to po tvojoj racunici u BiH ima Bosnjaka i kako si izracunao da je SDA najjaca stranka u Bosnjaka?
Ne razumijem?!
Zar ima neka bošnjačka partija koja ima više glasova od SDA?
User avatar
asurbanipal
Posts: 6702
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#65070 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by asurbanipal »

Muđeriz zagazio u širk :lol:


Image
Hakiz
Posts: 40402
Joined: 30/07/2015 20:01

#65071 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Hakiz »

palermo wrote: 09/12/2022 12:40
tramvajtrojka wrote: 09/12/2022 12:35

trebao bi barem zbog komsijskih odnosa dole podrzati svoje prve komsije ionako je najbolji hrvatski igrac igrao u uspjesnijem mostarskom klubu jedan dio svoje karijere :thumbup: :thumbup:

relaksacija odnosa :bih:
pa isto kao što oni navijaju za Hrvatsku jer im duša tako išće....tako i ja navijam protiv Hrvatske jer mi moja duša tako išće.....

Al ja se iskreno nadam da će doći vrijeme kada ću ja moći za Hrvatsku navijati u utakmici protiv Brazila.....naravno ne kao ona nesretnica Ćamila, al navijati...
Vala baš.

Lako se Hrvatima ljutiti na druge, Bošnjake naročito, jer ne navijaju za Hrvatsku protiv Brazila, ali je teško upitati se zašto i to promijeniti.

Nada zadnja umire :(
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#65072 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

palermo wrote: 09/12/2022 12:42
Styling wrote: 09/12/2022 12:34

Fol je u tome sto je narod rekao svoje. Glasao za koga je htio, i sada ti ljigavci koji su dobili potporu kao clanovi nekih drugih partija koje su kampanju zasnivali protiv SDA prodaju i sebe i glasove koje su dobili istoj toj SDA. Ako to nije kradja volje gradjana ja onda ne znam sta jeste.
Pa što niste pazili koga ste kandidovali....i to je odlika snažnih i organizovanih partija...znati odabrati prave ljude

I kakva to je to priča, narod glasao.......pogledaš brojke, i vidiš kako su prošli NS, NiP....
Tacno. Skola za drugi put. I da se insistira na promjeni izbornog zakona kako bi se sprijecila kradja glasova. A znamo ko je za to ekspert, zar ne?
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#65073 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

enko 1964 wrote: 09/12/2022 12:43
Styling wrote: 09/12/2022 12:32

Koliko to po tvojoj racunici u BiH ima Bosnjaka i kako si izracunao da je SDA najjaca stranka u Bosnjaka?
Ne razumijem?!
Zar ima neka bošnjačka partija koja ima više glasova od SDA?
Pa ne glasaju Bosnjaci samo za SDA. De ti to malo pogledaj i ponovo prebroji. Uporedi koliko glasaca Bosnjaka ima a koliko je dobila SDA.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12368
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#65074 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

tramvajtrojka wrote: 09/12/2022 12:35
palermo wrote: 09/12/2022 12:22

Naravno. Kao sto sam navijao za Dzaku prije Mitrovica. Sto god bih ti drugo rekao, lagao bih r Al postujem one koji navijaju za Hrvatsku. Jer osjecaju Hrvatsku kao svoju zemlju. Makar zivjeli u Mostaru.
trebao bi barem zbog komsijskih odnosa dole podrzati svoje prve komsije ionako je najbolji hrvatski igrac igrao u uspjesnijem mostarskom klubu jedan dio svoje karijere :thumbup: :thumbup:

relaksacija odnosa :bih:
Cujes, volim hrvatsko more, ribu, "ribe", volim sto mogu otici i pricati na svom jeziku. Ali kada igra Hrvatska-Brazil, za mene je ko da igra Portugal-Brazil. Nema nikakvih emocija.

Nemam razlog nikakav da ih podrzavam ili ne podzavam. Ne mislim vala nesto ni da Finci navijaju za Ruse, iako su im Rusi prve komsije.

Ko se osjeca HRvatom nek navija za njih. Ne navijaju ni oni za BiH, a ne samo da ne navijaju nego nam i igrace uzimaju. Ne osudjujem nikoga ko je otisao igrati za njih, samo navodim.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10717
Joined: 27/04/2021 22:52

#65075 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tramvajtrojka »

dr_Evil wrote: 09/12/2022 12:46
tramvajtrojka wrote: 09/12/2022 12:35

trebao bi barem zbog komsijskih odnosa dole podrzati svoje prve komsije ionako je najbolji hrvatski igrac igrao u uspjesnijem mostarskom klubu jedan dio svoje karijere :thumbup: :thumbup:

relaksacija odnosa :bih:
Cujes, volim hrvatsko more, ribu, "ribe", volim sto mogu otici i pricati na svom jeziku. Ali kada igra Hrvatska-Brazil, za mene je ko da igra Portugal-Brazil. Nema nikakvih emocija.

Nemam razlog nikakav da ih podrzavam ili ne podzavam. Ne mislim vala nesto ni da Finci navijaju za Ruse, iako su im Rusi prve komsije.

Ko se osjeca HRvatom nek navija za njih. Ne navijaju ni oni za BiH, a ne samo da ne navijaju nego nam i igrace uzimaju. Ne osudjujem nikoga ko je otisao igrati za njih, samo navodim.
ma ja malo sa palermom se zezam oko ove relaksacije odnosa neka uziva dns u tekmi i bgt nek ne hvali mostarsku hranu oko toga su sve nacije suglasne da nije čemu :mrgreen:
Locked