Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#64976 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by guruguru95 »

Spit_fire wrote: 09/12/2022 10:32
sumirprimus wrote: 09/12/2022 10:31

efendic odlican izbor. sam da nstavi onako kak je najavljivao kod senada, blok 7 u te tz, brza cesta tz sarajevo i r brza cesta tz orasje :bih: :chmoljava:
Do juce mu yebavali mater po temama, govorili da ne treba sa njim nikad nista...sad kad je dobar s Dinom odjednom ne da je pozeljan nego i strucnjak za sve
Pathetic :thumbup:
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3028
Joined: 25/06/2014 14:16

#64977 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by kakotakonikako »

sumirprimus wrote: 09/12/2022 10:16
laik1981 wrote: 09/12/2022 10:05
Nije ovo nimalo smijesno.. Ovaj narativ je kod njih opsteprihvacen i rasprostranjen.. Vise i ne umotavaju svoje pokusaje da citavu naciju gurnu prema istoku.. Rade oni to godinama, samo su sad odlucili biti otvoreni do kraja i ne sakrivati namjere.. Pod njihovom sapom Bosnjaci ce postati dio rusko-srpsko-bliskoistocnog "sveta", jer su svjesni da njihov nivo kriminalnih radnji moze ostati nekaznjen samo u takvom sistemu vrijednosti i upravljanja.. Svako pomicanje prema EU i svako uskladjivaje zakona sa EU njima garantuje dugogodisnje robije.. Bez korupcije, poluga vlasti, poluga moci u pravosudju, resursa kojima raspolazu u javnim preduzecima oni nemaju sanse da opstanu, a odlucni su u spremnosti da citavu naciju povuku za sobom.. Velika je ovo opasnost za Bosnjake.. Opasnost za Bosnjake od strane Dodika i Covica je minorna u odnosu na opasnost koja prijeti od SDA i porodice Izetbegovic..

Ono sto je najzalosnije i najtragicnije je da je Zeljko Komsic, koji se predstavlja kao patriota i gradjanski nastrojen covjek i politicar, u potpunosti svjestan politike i ambicija SDA, a opet im drzi stranu.. Komsica, i pored svih greski koje je napravio, opet ne mogu da zamislim u tom anticivilizacijskom bloku koji Bosnjake gura prema totalnoj izolaciji od strane zapada, a direktno u narucje zlih istocnjackih sistema..

SDA ne samo da se mora maci iz vlasti.. Ta stranka i ta politika moraju biti sahranjeni.. Osnovni preduslovi su izbacivanje iz vlasti i izbacivanje njihovih kadrova iz Islamske vjerske zajednice..
naravno da je opasno, ali opet dok god to bosnjama godi tako ce i biti ,bosnje su te koje se prodaju za radno mjesto, za dobru rijec, za obecanje. bosnje su te koje predju preko svog obraza , i glasaju za iste. iako sve vide i sve znaju k i mi svi. dakle do naroda je . narod to trazi.
samo treba pitat sve ove velike patriote, gdje bi radije bili i odakle pisali iz dojclanda i skaninavije, ili iz irana i saudije?
Evo da ti odgovori jedan BiH Patriota.

Ne bih bio, ni pisao ni iz dojclanda i skandinavije ili iz irana i saudije, NEGO BIH BIO I BICU U DRZAVI BOSNA I HERCEGOVINA. :bih:
A vi koji bi zbog mrznje prema nekoj stranci IZDALI I UKINULI Drzavu BOSNU I HECEGOVINU - nikada mi necete biti jasni. To je toliko jadno i bijedno da zbog mrznje prema nekome UNISTITE nesto sto velikoj vecini ( pa trebalo bi i vama ) je svetinja i nesto za su bili spremni dati i svoj zivot. E NECE MOCI !!!!!

:bih: :bih:
User avatar
Mate_Miso_Kovac
Posts: 1474
Joined: 09/09/2019 10:05

#64978 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Mate_Miso_Kovac »

Efendic je odlican izbor - samo da ga se makne iz Novog Grada 8)
User avatar
dr_Evil
Posts: 12433
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#64979 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

Haris.ba wrote: 09/12/2022 10:07
Ja bih promjenio misljenje da mi proceduralno objasnis kako je moguce izbaciti hdz, kao sto sam ja tebi proceduralno objasnio zasto nije moguce.
Rekoh ja ko ker i rep.

Kad u kantonima gdje pretezno obitava katolicko zivlje pobijedi neka druga stranka ili bude imala priblizno glasova kao HDZ tada ce se HDZ izbaciti.

Za ovaj izborni ciklus sam rekao da ne znam i da ne vjerujem jel moguce. I da ako je moguce nije pametno.
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#64980 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

sumirprimus wrote: 09/12/2022 10:23
palermo wrote: 09/12/2022 10:21

ha, sad već ulazimo u stranačku promidžbu što bi rekli braća Hrvati.
To je ok, samo nisam ti ja baš za to.
ma ja na konkretnu pricu nisi ti za to, ti si ovde samo da agitujes i branis sda...
eh, sad kad bih ja yebi postavio pitanje, de mi dokazi da sam agitovao za SDA....bogami, tesko bi ti bilo. Al ne.moras, ne znaci to meni nista, .

P.S naravno, ako imas posebnu zelju da trazis, imas halal od.mene
sumirprimus
Posts: 81634
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#64981 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

Spit_fire wrote: 09/12/2022 10:32
sumirprimus wrote: 09/12/2022 10:31

efendic odlican izbor. sam da nstavi onako kak je najavljivao kod senada, blok 7 u te tz, brza cesta tz sarajevo i r brza cesta tz orasje :bih: :chmoljava:
Do juce mu yebavali mater po temama, govorili da ne treba sa njim nikad nista...sad kad je dobar s Dinom odjednom ne da je pozeljan nego i strucnjak za sve
ko? ja ne, otkako je osnovao nip pljuje po sda, dakle nije lose :D
prije ga i ne znam, osim k kosarkasa bosne :D kosarkaskim zargonom zakucava sda ko lebron, a ne tako rijetko zabije im i trojku s parkinga
User avatar
dr_Evil
Posts: 12433
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#64982 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

HD_2015 wrote: 09/12/2022 10:28
dr_Evil wrote: 09/12/2022 07:46

Sad si tek jebo jeza, ima da se svi botovi placeni i neplaceni na teme okome. Sve je dopusteno osim istine :D
Nema potrebe da se iko okomi, davno smo mi vas dvojicu skontali.
A golemo sam za sebe kazes da si bot, prvi put to vidim. Volim tipove poput tebe, iskreno pa sta bude. Samo tako mozemo naprijed!
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#64983 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

palermo wrote: 09/12/2022 10:37
sumirprimus wrote: 09/12/2022 10:23
ma ja na konkretnu pricu nisi ti za to, ti si ovde samo da agitujes i branis sda...
eh, sad kad bih ja yebi postavio pitanje, de mi dokazi da sam agitovao za SDA....bogami, tesko bi ti bilo. Al ne.moras, ne znaci to meni nista, .

P.S naravno, ako imas posebnu zelju da trazis, imas halal od.mene
Pa ako nisi za Dinu i njegovo podanistvo odmah si za SDA, logicno :D
Seyfo
Posts: 4338
Joined: 23/08/2011 14:12

#64984 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Seyfo »

Je li ovo SDO postala svetinja? Ništa džamija, reis...?
Jooj i ti botovi, sve su jeftiniji.
sumirprimus
Posts: 81634
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#64985 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

palermo wrote: 09/12/2022 10:37
sumirprimus wrote: 09/12/2022 10:23
ma ja na konkretnu pricu nisi ti za to, ti si ovde samo da agitujes i branis sda...
eh, sad kad bih ja yebi postavio pitanje, de mi dokazi da sam agitovao za SDA....bogami, tesko bi ti bilo. Al ne.moras, ne znaci to meni nista, .

P.S naravno, ako imas posebnu zelju da trazis, imas halal od.mene
nema tu sive zone drug, il ji il nisi, a posto si mostarac, dole je sda vecina, sabrano sa tvojom spikom na forumu jasno ko dan.
ti godinama nevjesto i hinjski branis sda, nemas ono nesto da kaze otovreno jesma sta je.
eto te s tri tackice ko kapetan husein sa ratnih tema :chmoljava: ergo
User avatar
dr_Evil
Posts: 12433
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#64986 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

palermo wrote: 09/12/2022 10:37
sumirprimus wrote: 09/12/2022 10:23
ma ja na konkretnu pricu nisi ti za to, ti si ovde samo da agitujes i branis sda...
eh, sad kad bih ja yebi postavio pitanje, de mi dokazi da sam agitovao za SDA....bogami, tesko bi ti bilo. Al ne.moras, ne znaci to meni nista, .

P.S naravno, ako imas posebnu zelju da trazis, imas halal od.mene
To ti je isto ko da trazis u Andricevim knjigama gdje pise da smatra Bosnjake ljudskim otpadom. Tesko da ces pronaci.

Lose je usporedba, pa pardoniram.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#64987 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

sumirprimus wrote: 09/12/2022 10:37
Spit_fire wrote: 09/12/2022 10:32

Do juce mu yebavali mater po temama, govorili da ne treba sa njim nikad nista...sad kad je dobar s Dinom odjednom ne da je pozeljan nego i strucnjak za sve
ko? ja ne, otkako je osnovao nip pljuje po sda, dakle nije lose :D
prije ga i ne znam, osim k kosarkasa bosne :D kosarkaskim zargonom zakucava sda ko lebron, a ne tako rijetko zabije im i trojku s parkinga
Ne kazme licno za tebe, al evo prije 2 mj cak i manje kad su bili rezultati izbora, samo otovorit temu o izbora i vidjet sta su Dinini puleni pisali o efendicu...sad odjednom Edendic najbolji...principi 0 bodova
sumirprimus
Posts: 81634
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#64988 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

Spit_fire wrote: 09/12/2022 10:38
palermo wrote: 09/12/2022 10:37

eh, sad kad bih ja yebi postavio pitanje, de mi dokazi da sam agitovao za SDA....bogami, tesko bi ti bilo. Al ne.moras, ne znaci to meni nista, .

P.S naravno, ako imas posebnu zelju da trazis, imas halal od.mene
Pa ako nisi za Dinu i njegovo podanistvo odmah si za SDA, logicno :D
ma jok niste vi ste za svetski mir, samo vam se gadi dino jer je preletac..
i da za grdjansku ste bih :lol:
sdavoci ba, makar i u narandzastoj formi. nika razlika.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10797
Joined: 27/04/2021 22:52

#64989 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tramvajtrojka »

kakotakonikako wrote: 09/12/2022 10:34
sumirprimus wrote: 09/12/2022 10:16
naravno da je opasno, ali opet dok god to bosnjama godi tako ce i biti ,bosnje su te koje se prodaju za radno mjesto, za dobru rijec, za obecanje. bosnje su te koje predju preko svog obraza , i glasaju za iste. iako sve vide i sve znaju k i mi svi. dakle do naroda je . narod to trazi.
samo treba pitat sve ove velike patriote, gdje bi radije bili i odakle pisali iz dojclanda i skaninavije, ili iz irana i saudije?
Evo da ti odgovori jedan BiH Patriota.

Ne bih bio, ni pisao ni iz dojclanda i skandinavije ili iz irana i saudije, NEGO BIH BIO I BICU U DRZAVI BOSNA I HERCEGOVINA. :bih:
A vi koji bi zbog mrznje prema nekoj stranci IZDALI I UKINULI Drzavu BOSNU I HECEGOVINU - nikada mi necete biti jasni. To je toliko jadno i bijedno da zbog mrznje prema nekome UNISTITE nesto sto velikoj vecini ( pa trebalo bi i vama ) je svetinja i nesto za su bili spremni dati i svoj zivot. E NECE MOCI !!!!!

:bih: :bih:
jarane rat je gotov prije 27 godina 1/3 stanovništva ove države nije doživjela taj rat al treba stalno pricati i govoriti ja sam bio u ratu moja je najpametnija i govoriti da je svako izdajica ako ne zeli da prica o necemu sto je bilo prije 30 godina nego ga zanima buducnost

shvatite generacije rodjene za vrijeme rata sad imaju djecu koja uskoro krecu u skole , a vi bi tko je koji rov cuvao gdje postavljali kao neki argument narednih 40 godina :lol:
sumirprimus
Posts: 81634
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#64990 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

kakotakonikako wrote: 09/12/2022 10:34
sumirprimus wrote: 09/12/2022 10:16
naravno da je opasno, ali opet dok god to bosnjama godi tako ce i biti ,bosnje su te koje se prodaju za radno mjesto, za dobru rijec, za obecanje. bosnje su te koje predju preko svog obraza , i glasaju za iste. iako sve vide i sve znaju k i mi svi. dakle do naroda je . narod to trazi.
samo treba pitat sve ove velike patriote, gdje bi radije bili i odakle pisali iz dojclanda i skaninavije, ili iz irana i saudije?
Evo da ti odgovori jedan BiH Patriota.

Ne bih bio, ni pisao ni iz dojclanda i skandinavije ili iz irana i saudije, NEGO BIH BIO I BICU U DRZAVI BOSNA I HERCEGOVINA. :bih:
A vi koji bi zbog mrznje prema nekoj stranci IZDALI I UKINULI Drzavu BOSNU I HECEGOVINU - nikada mi necete biti jasni. To je toliko jadno i bijedno da zbog mrznje prema nekome UNISTITE nesto sto velikoj vecini ( pa trebalo bi i vama ) je svetinja i nesto za su bili spremni dati i svoj zivot. E NECE MOCI !!!!!

:bih: :bih:
aaa :lol: bravo patrioto, koji si broj, nema para , paket saljem :lol:
User avatar
dr_Evil
Posts: 12433
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#64991 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

Spit_fire wrote: 09/12/2022 10:39
sumirprimus wrote: 09/12/2022 10:37

ko? ja ne, otkako je osnovao nip pljuje po sda, dakle nije lose :D
prije ga i ne znam, osim k kosarkasa bosne :D kosarkaskim zargonom zakucava sda ko lebron, a ne tako rijetko zabije im i trojku s parkinga
Ne kazme licno za tebe, al evo prije 2 mj cak i manje kad su bili rezultati izbora, samo otovorit temu o izbora i vidjet sta su Dinini puleni pisali o efendicu...sad odjednom Edendic najbolji...principi 0 bodova
Za mene je Efendic bio i ostao trojanski konj, nesto kao Komsic. Vrijeme ce pokazati.
sumirprimus
Posts: 81634
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#64992 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

tramvajtrojka wrote: 09/12/2022 10:41
kakotakonikako wrote: 09/12/2022 10:34
Evo da ti odgovori jedan BiH Patriota.

Ne bih bio, ni pisao ni iz dojclanda i skandinavije ili iz irana i saudije, NEGO BIH BIO I BICU U DRZAVI BOSNA I HERCEGOVINA. :bih:
A vi koji bi zbog mrznje prema nekoj stranci IZDALI I UKINULI Drzavu BOSNU I HECEGOVINU - nikada mi necete biti jasni. To je toliko jadno i bijedno da zbog mrznje prema nekome UNISTITE nesto sto velikoj vecini ( pa trebalo bi i vama ) je svetinja i nesto za su bili spremni dati i svoj zivot. E NECE MOCI !!!!!

:bih: :bih:
jarane rat je gotov prije 27 godina 1/3 stanovništva ove države nije doživjela taj rat al treba stalno pricati i govoriti ja sam bio u ratu moja je najpametnija i govoriti da je svako izdajica ako ne zeli da prica o necemu sto je bilo prije 30 godina nego ga zanima buducnost

shvatite generacije rodjene za vrijeme rata sad imaju djecu koja uskoro krecu u skole , a vi bi tko je koji rov cuvao gdje postavljali kao neki argument narednih 40 godina :lol:
ne vrijedi, skrecu u desno, i na kraju ce formirat kakvu vjersku policiju. da nas uvede u suru kao kontra od bajagine svemirske policije :lol:
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#64993 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

sumirprimus wrote: 09/12/2022 10:40
Spit_fire wrote: 09/12/2022 10:38

Pa ako nisi za Dinu i njegovo podanistvo odmah si za SDA, logicno :D
ma jok niste vi ste za svetski mir, samo vam se gadi dino jer je preletac..
i da za grdjansku ste bih :lol:
sdavoci ba, makar i u narandzastoj formi. nika razlika.
Za gradjansku vazda i zauvijek, evo vidis i sam kakve gluposti se desavaju u ovom nakaradnom sistemu....imas vecinu ovaj te sabotira iz nakvog doma naroda, HDZ dobije 10% glasova i odlucje o svemu itd itd

Sto je najsmjesnije Dini koji je najveci zagovornik etnickog glasanja sad to isto glasanje mu se obilo o glavu
sumirprimus
Posts: 81634
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#64994 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

dr_Evil wrote: 09/12/2022 10:43
Spit_fire wrote: 09/12/2022 10:39

Ne kazme licno za tebe, al evo prije 2 mj cak i manje kad su bili rezultati izbora, samo otovorit temu o izbora i vidjet sta su Dinini puleni pisali o efendicu...sad odjednom Edendic najbolji...principi 0 bodova
Za mene je Efendic bio i ostao trojanski konj, nesto kao Komsic. Vrijeme ce pokazati.
dok digne ruku da obori sda dobar je...
vi koji ste vani morate shvatit nas koji smo ostali ovde
:chmoljava:
sumirprimus
Posts: 81634
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#64995 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

Spit_fire wrote: 09/12/2022 10:44
sumirprimus wrote: 09/12/2022 10:40

ma jok niste vi ste za svetski mir, samo vam se gadi dino jer je preletac..
i da za grdjansku ste bih :lol:
sdavoci ba, makar i u narandzastoj formi. nika razlika.
Za gradjansku vazda i zauvijek, evo vidis i sam kakve gluposti se desavaju u ovom nakaradnom sistemu....imas vecinu ovaj te sabotira iz nakvog doma naroda, HDZ dobije 10% glasova i odlucje o svemu itd itd

Sto je najsmjesnije Dini koji je najveci zagovornik etnickog glasanja sad to isto glasanje mu se obilo o glavu
hdz je uveo hrvatsku u sengen. htjeli ne htjeli moracemo saradjivati sa danasnjim hdz.om i na kraju bolje ih je imati za saveznike ngo za protivnike. to je ako inismo odustali od eu integracija i nato.a :zzzz:
bolje da se priblizavamo hrvatskoj nego iranu. ako nam je cilj eu, i nato, nekom nesto nejasno?ovo je elementarna logika.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12433
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#64996 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

sumirprimus wrote: 09/12/2022 10:45
dr_Evil wrote: 09/12/2022 10:43

Za mene je Efendic bio i ostao trojanski konj, nesto kao Komsic. Vrijeme ce pokazati.
dok digne ruku da obori sda dobar je...
vi koji ste vani morate shvatit nas koji smo ostali ovde
:chmoljava:
Jeste, ali kad pocne Bake da "cupa cigle iz zida jednu po jednu", vidit cemo gdje ce Efendic ili gdje ce Haris.

Doduse ja sam to mislio i za Dinu, do sada sam bio u krivu. Nadam se da ce tako i ostati.

Sjecam se jedne emisije o protestima '68(ustanite sada rahmetli Grebi u cast). I tada voditelj kaze da je partija uspjesno odbila sve napade s desna, ali je ovo prvi put bio da je napadnuta s lijeva, jer su studenti tvrdili da KP nije komunizam. Tako nekako i danas, dzaba su bili napadi na SDA s lijeva, tek kad su poceli da je napadaju s desna pocela je da se osipa.
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#64997 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

sumirprimus wrote: 09/12/2022 10:39
palermo wrote: 09/12/2022 10:37

eh, sad kad bih ja yebi postavio pitanje, de mi dokazi da sam agitovao za SDA....bogami, tesko bi ti bilo. Al ne.moras, ne znaci to meni nista, .

P.S naravno, ako imas posebnu zelju da trazis, imas halal od.mene
nema tu sive zone drug, il ji il nisi, a posto si mostarac, dole je sda vecina, sabrano sa tvojom spikom na forumu jasno ko dan.
ti godinama nevjesto i hinjski branis sda, nemas ono nesto da kaze otovreno jesma sta je.
eto te s tri tackice ko kapetan husein sa ratnih tema :chmoljava: ergo
Znaci, ti samo tako mislis. To je ok imas pravo da mislis. To naravno ne znaci da je I tacno.

A ove tri tackice..nisam upoznat sa opusom kapetana Huseina....ja samo navikao da ih stavljam...( evo ih opet :D , sam se.sebi nasmijah sada)
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#64998 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

sumirprimus wrote: 09/12/2022 10:46
Spit_fire wrote: 09/12/2022 10:44

Za gradjansku vazda i zauvijek, evo vidis i sam kakve gluposti se desavaju u ovom nakaradnom sistemu....imas vecinu ovaj te sabotira iz nakvog doma naroda, HDZ dobije 10% glasova i odlucje o svemu itd itd

Sto je najsmjesnije Dini koji je najveci zagovornik etnickog glasanja sad to isto glasanje mu se obilo o glavu
hdz je uveo hrvatsku u sengen. htjeli ne htjeli moracemo saradjivati sa danasnjim hdz.om i na kraju bolje ih je imati za saveznike ngo za protivnike. to je ako inismo odustali od eu integracija i nato.a :zzzz:
bolje da se priblizavamo hrvatskoj nego iranu. ako nam je cilj eu, i nato, nekom nesto nejasno?ovo je elementarna logika.
Saveznistvo nije problem, al uslovi jesu, jer ovo nije saveznistvo nego podanistvo

Evo osmorka je Covicu izasla u susret sa svime sto je trazio pa cak i vise od toga dodala u sporazum...

Koji ustupak je HDZ napravio prema osmorci da ne kazem prema BiH?

A sto se Hrvatske tice...da bogdo nismo nikad sa njima nista imali puno bolje bi prosli, al et moje misljenje ne mora znacir da je tacno...iskoristio te kad si mu trebo i onda ti ga na hinjaka s ledja zavuko
User avatar
dr_Evil
Posts: 12433
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#64999 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

sumirprimus wrote: 09/12/2022 10:46
hdz je uveo hrvatsku u sengen. htjeli ne htjeli moracemo saradjivati sa danasnjim hdz.om i na kraju bolje ih je imati za saveznike ngo za protivnike. to je ako inismo odustali od eu integracija i nato.a :zzzz:
bolje da se priblizavamo hrvatskoj nego iranu. ako nam je cilj eu, i nato, nekom nesto nejasno?ovo je elementarna logika.
Kolega forumas, sjedi 1 iz historije. HDZ i Hrvatska su hinjave kurve, s njima nema partnerstva i bratsva. Samo suradnje onoliko koliko se mora, a mora se jer su tamo gdje mi zelimo da budemo, ali to mora biti jedna mudra politika. Cim se opustis dobit ces noz u ledja i podjelu Bosne.

Oni su prirodan saveznik SDA jer su to talovi jos od JMO, pa preko ustasa i mladomuslimana. Savez mozes traziti samo sa progresivnim snagama u HR i SR, nazalost danas su one na marginama.
sumirprimus
Posts: 81634
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#65000 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

ja vma kazem put u eu vodi preko hrvatske i hdz.a vejrovatno.. :zzzz:
Locked