Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
User avatar
mk ultra
Posts: 19223
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#47176 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by mk ultra »

Koji je ovo dokument i plan po redu? :-)

Da se nesto u zadnjih godinu kuha, kuha se sigurno... merker, putin, USA, cak i slovenci navode i merkel i putina da su razgovarali o BiH
Blizanac
Posts: 722
Joined: 28/01/2005 13:02

#47177 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Blizanac »

Nema mirnog razlaza!
Nema nezavisnosti naguzove :D
Treba pušku uzeti, krv proljevati i živote dati...
To je suština svega.
Bošnjaci nemaju izbora. Njima je ova država jedini garant opstanka kao naroda.
Znači ili-ili
chupacabra
Posts: 930
Joined: 17/09/2010 22:39

#47178 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by chupacabra »

Na Balkanu svako prekrajanje granica uglavnom zavrsi potocima krvi i masovnim grobnicama. Zasto neko misli da bi to bilo drugacije u buducnosti. U Bosni brat brata ubije zbog medje, a neko ocekuje da se cijela drzava razgranici kao Cehoslovacka.
soha96
Posts: 2377
Joined: 13/01/2015 23:30

#47179 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by soha96 »

Nek nam daju Banja Luku i taj zapadni dio i instant ulazak u EU i NATO sa svim privilegijama i daj da potpisem.

Nek skacu po istocnim sumama a da prodisemo konacno.
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#47180 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Kaligrafija »

Doslo vrijeme da nam austrijski konjusari prekrajaju granice...Jebo mu Jansa mater u picku..!
saimidin
Posts: 2753
Joined: 20/05/2011 17:53

#47181 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by saimidin »

mk ultra wrote: 12/04/2021 21:03 Koji je ovo dokument i plan po redu? :-)

Da se nesto u zadnjih godinu kuha, kuha se sigurno... merker, putin, USA, cak i slovenci navode i merkel i putina da su razgovarali o BiH
Za bih se oduvijek nesto kuha, ponekad I prekipi :lol:

Da mi je prvo znati tko je poslao slovenca, pa da znas sa cime treba racunati

Mislim zna se da mile ima dosta posla sa slo, ali nije valjda slo spala da bude miletovo pipalo :lol:

Ako su rusi, ili nijemci, onda treba shvatiti ozbiljnije, mada cijeli taj pristup, djeluje neozbiljno, a nisu se ni ova dva najbolje snasla, trebali su ispitati tko to prica, jel on dolazi u ime nekoga, ili samo pita za prijatelja :lol:

Ali ako je usa ukljucena, :izet: smo jeza u ledja, I ne vidim neki dobar izlaz, drugog saveznika koji nam moze pomoci u ovakvom okruzenju nemamo, ima njih sto za svoje interese bi, ali nisu dovoljno jaki da mogu dobaciti kroz obruc
User avatar
mk ultra
Posts: 19223
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#47182 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by mk ultra »

saimidin wrote: 12/04/2021 21:29
mk ultra wrote: 12/04/2021 21:03 Koji je ovo dokument i plan po redu? :-)

Da se nesto u zadnjih godinu kuha, kuha se sigurno... merker, putin, USA, cak i slovenci navode i merkel i putina da su razgovarali o BiH
Za bih se oduvijek nesto kuha, ponekad I prekipi :lol:

Da mi je prvo znati tko je poslao slovenca, pa da znas sa cime treba racunati

Mislim zna se da mile ima dosta posla sa slo, ali nije valjda slo spala da bude miletovo pipalo :lol:

Ako su rusi, ili nijemci, onda treba shvatiti ozbiljnije, mada cijeli taj pristup, djeluje neozbiljno, a nisu se ni ova dva najbolje snasla, trebali su ispitati tko to prica, jel on dolazi u ime nekoga, ili samo pita za prijatelja :lol:

Ali ako je usa ukljucena, :izet: smo jeza u ledja, I ne vidim neki dobar izlaz, drugog saveznika koji nam moze pomoci u ovakvom okruzenju nemamo, ima njih sto za svoje interese bi, ali nisu dovoljno jaki da mogu dobaciti kroz obruc
Prvo uzmi u obzir da je dokument iz februara 2020 :lol:
Danas je april 2021, i suđenja razna ;-)
saimidin
Posts: 2753
Joined: 20/05/2011 17:53

#47183 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by saimidin »

soha96 wrote: 12/04/2021 21:19 Nek nam daju Banja Luku i taj zapadni dio i instant ulazak u EU i NATO sa svim privilegijama i daj da potpisem.

Nek skacu po istocnim sumama a da prodisemo konacno.
Niko nikad nista nikom nije dao, sve se mora uzeti

A I sta ces sa svim koji tamo zive

Plus jos malo necemo imati ni da naselimo ovo sto je kontrolisala arbih
saimidin
Posts: 2753
Joined: 20/05/2011 17:53

#47184 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by saimidin »

mk ultra wrote: 12/04/2021 21:31
saimidin wrote: 12/04/2021 21:29
mk ultra wrote: 12/04/2021 21:03 Koji je ovo dokument i plan po redu? :-)

Da se nesto u zadnjih godinu kuha, kuha se sigurno... merker, putin, USA, cak i slovenci navode i merkel i putina da su razgovarali o BiH
Za bih se oduvijek nesto kuha, ponekad I prekipi :lol:

Da mi je prvo znati tko je poslao slovenca, pa da znas sa cime treba racunati

Mislim zna se da mile ima dosta posla sa slo, ali nije valjda slo spala da bude miletovo pipalo :lol:

Ako su rusi, ili nijemci, onda treba shvatiti ozbiljnije, mada cijeli taj pristup, djeluje neozbiljno, a nisu se ni ova dva najbolje snasla, trebali su ispitati tko to prica, jel on dolazi u ime nekoga, ili samo pita za prijatelja :lol:

Ali ako je usa ukljucena, :izet: smo jeza u ledja, I ne vidim neki dobar izlaz, drugog saveznika koji nam moze pomoci u ovakvom okruzenju nemamo, ima njih sto za svoje interese bi, ali nisu dovoljno jaki da mogu dobaciti kroz obruc
Prvo uzmi u obzir da je dokument iz februara 2020 :lol:
Danas je april 2021, i suđenja razna ;-)
Sudjenja su kod nas, I razumijem da su ovo masi sada izvukli s ciljem da se malo skrene paznja

Ali to ne mijenja da se slo raspituju bil se mi malo rastalili, nije on to pitao da nabaci temu nasima, ali za koga pita, to je bitno :?
soha96
Posts: 2377
Joined: 13/01/2015 23:30

#47185 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by soha96 »

saimidin wrote: 12/04/2021 21:37
soha96 wrote: 12/04/2021 21:19 Nek nam daju Banja Luku i taj zapadni dio i instant ulazak u EU i NATO sa svim privilegijama i daj da potpisem.

Nek skacu po istocnim sumama a da prodisemo konacno.
Niko nikad nista nikom nije dao, sve se mora uzeti

A I sta ces sa svim koji tamo zive

Plus jos malo necemo imati ni da naselimo ovo sto je kontrolisala arbih
Nista mi nemamo osim federacije vec sad. Samo na papiru. Bilo bi za uhar ugrabiti jos sta mirnim putem i uz to uci u eu i nato.
patriot_bih
Posts: 743
Joined: 28/12/2020 17:03

#47186 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by patriot_bih »

Bošnjaci moraju naoružat policiju. Napraviti Žandarmeriju, uvesti obaveznu vojnu obuku.

Ne može se prijetiti "biće rata", a nemati toljagu.
User avatar
arman1
Posts: 5294
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#47187 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by arman1 »

soha96 wrote: 12/04/2021 21:42
saimidin wrote: 12/04/2021 21:37
soha96 wrote: 12/04/2021 21:19 Nek nam daju Banja Luku i taj zapadni dio i instant ulazak u EU i NATO sa svim privilegijama i daj da potpisem.

Nek skacu po istocnim sumama a da prodisemo konacno.
Niko nikad nista nikom nije dao, sve se mora uzeti

A I sta ces sa svim koji tamo zive

Plus jos malo necemo imati ni da naselimo ovo sto je kontrolisala arbih
Nista mi nemamo osim federacije vec sad. Samo na papiru. Bilo bi za uhar ugrabiti jos sta mirnim putem i uz to uci u eu i nato.
Je li vi stvarno vjerujete da bi nas tada pustili u EU ili NATO. Bili bi prkno/filđan država sa svih strana okružena neprijateljskim režimima(kao i sad) ali bi nas mogli hladno i cestovno zaobilazit. To bi bili konstantni pritisci dok život ovdje ne bi postao 100% nemoguć. To bi nas natjeralo da bježimo odavde, rijetki bi mogli u EU, Australiju ili USA, a ostali kod papirnog sultana Prdogana. Za 50 godina bi se samo u istorijskim knjigama moglo naći da su nekad postojali temo neki Bosanci.
patriot_bih
Posts: 743
Joined: 28/12/2020 17:03

#47188 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by patriot_bih »

arman1 wrote: 12/04/2021 22:18
soha96 wrote: 12/04/2021 21:42
saimidin wrote: 12/04/2021 21:37

Niko nikad nista nikom nije dao, sve se mora uzeti

A I sta ces sa svim koji tamo zive

Plus jos malo necemo imati ni da naselimo ovo sto je kontrolisala arbih
Nista mi nemamo osim federacije vec sad. Samo na papiru. Bilo bi za uhar ugrabiti jos sta mirnim putem i uz to uci u eu i nato.
Je li vi stvarno vjerujete da bi nas tada pustili u EU ili NATO. Bili bi prkno/filđan država sa svih strana okružena neprijateljskim režimima(kao i sad) ali bi nas mogli hladno i cestovno zaobilazit. To bi bili konstantni pritisci dok život ovdje ne bi postao 100% nemoguć. To bi nas natjeralo da bježimo odavde, rijetki bi mogli u EU, Australiju ili USA, a ostali kod papirnog sultana Prdogana. Za 50 godina bi se samo u istorijskim knjigama moglo naći da su nekad postojali temo neki Bosanci.
100% tačno! Čitava BiH se mora očuvati pod svaku cijenu. Sve ostalo je trula Palestina.
User avatar
visuljak
Posts: 994
Joined: 26/11/2020 14:05

#47189 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by visuljak »

soha96 wrote: 12/04/2021 21:42
saimidin wrote: 12/04/2021 21:37
soha96 wrote: 12/04/2021 21:19 Nek nam daju Banja Luku i taj zapadni dio i instant ulazak u EU i NATO sa svim privilegijama i daj da potpisem.

Nek skacu po istocnim sumama a da prodisemo konacno.
Niko nikad nista nikom nije dao, sve se mora uzeti

A I sta ces sa svim koji tamo zive

Plus jos malo necemo imati ni da naselimo ovo sto je kontrolisala arbih
Nista mi nemamo osim federacije vec sad. Samo na papiru. Bilo bi za uhar ugrabiti jos sta mirnim putem i uz to uci u eu i nato.
Za uhar bi bilo da svoje dvoriste upises na svoje ime a drzavnu imovinu nece niko dobiti bez krvi.
Da smo to htjeli to smo mogli u svakom momentu agresije.
U drugoj polovini '93. hljeba nismo imali ali nismo razmisljali o predaju.

Ko ima sta svoje licno neka da a bosansko moze dobiti drva u naramku.
soferina
Posts: 214
Joined: 08/10/2020 10:06

#47190 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by soferina »

visuljak wrote: 12/04/2021 20:54
soferina wrote: 12/04/2021 20:46
visuljak wrote: 12/04/2021 19:24

Sjecam se pocetkom rata ko je god htjeo dobiti krstenicu to je mogao uraditi odlaskom do crkve. Na osnovu kstenice dijelile se domovnice pa putovnice.
Sječaš se ti klinac nego pišeš gluposti, nije crkva i krštenica SDA pa da djele nešto onako..da bi dobio krštenicu moraš se jel krstiti ...na osnovu krštenice se nisu djelile domovnice, domovnica se u najboljem slučaju djelila na osnovu pripadnosti HVO ako več nisi imao dokument da si se izjsšnjavao kao Hrvat sto je glavni uvjet da dobijes hrvatsko drzavljanstvo nio,.tako smanji tu propagandu
Drzi se ti volana i svog posla.
Guslaj...
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#47191 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by meridiyan »

visuljak wrote: 12/04/2021 21:01
Black swan wrote: 12/04/2021 20:51 Da bi se krstio moras godinu dana na vjeronauk
Kakva suplja
Ne znam ni sto pricamo o tome
Nakon 2008 taj dokument vise ne vrijedi

Dok sam bio promatrac na izborima za predsjesnika hrvatske vise bosnjaka je doslo glasovati nego hrvata...sve emine edini i mirze
Svaka im cast...al ne mogu sranja
Isto kao kenjanje po kšc
Onda nasoj katolickoj djeci treba stela da se upisu
Samo serete po forumu u realnosti gomila bosnjaka ima domovnice samo sute po picke
Sad ni nasi hrvati ne mogu dobiti
Mene peglali s vojnim rokom sto sam cicilno 2002. da mi daju putovnicu
Pricas o uslovima u ovom vremenu.
'92. god. masa je dobila krstenice a to vidi sa parosima.

Vjerovatno su i oni shvatili da su pretjerali pa su to obustavili.
Istina. 300 dojc maraka kostala krstenica i krsni list bio dovoljan da se dokaze pripadnost hr. narodu i da se dobije domovnica.
User avatar
visuljak
Posts: 994
Joined: 26/11/2020 14:05

#47192 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by visuljak »

meridiyan wrote: 12/04/2021 22:36
visuljak wrote: 12/04/2021 21:01
Black swan wrote: 12/04/2021 20:51 Da bi se krstio moras godinu dana na vjeronauk
Kakva suplja
Ne znam ni sto pricamo o tome
Nakon 2008 taj dokument vise ne vrijedi

Dok sam bio promatrac na izborima za predsjesnika hrvatske vise bosnjaka je doslo glasovati nego hrvata...sve emine edini i mirze
Svaka im cast...al ne mogu sranja
Isto kao kenjanje po kšc
Onda nasoj katolickoj djeci treba stela da se upisu
Samo serete po forumu u realnosti gomila bosnjaka ima domovnice samo sute po picke
Sad ni nasi hrvati ne mogu dobiti
Mene peglali s vojnim rokom sto sam cicilno 2002. da mi daju putovnicu
Pricas o uslovima u ovom vremenu.
'92. god. masa je dobila krstenice a to vidi sa parosima.

Vjerovatno su i oni shvatili da su pretjerali pa su to obustavili.
Istina. 300 dojc maraka kostala krstenica i krsni list bio dovoljan da se dokaze pripadnost hr. narodu i da se dobije domovnica.
tacno.
soha96
Posts: 2377
Joined: 13/01/2015 23:30

#47193 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by soha96 »

arman1 wrote: 12/04/2021 22:18
soha96 wrote: 12/04/2021 21:42
saimidin wrote: 12/04/2021 21:37

Niko nikad nista nikom nije dao, sve se mora uzeti

A I sta ces sa svim koji tamo zive

Plus jos malo necemo imati ni da naselimo ovo sto je kontrolisala arbih
Nista mi nemamo osim federacije vec sad. Samo na papiru. Bilo bi za uhar ugrabiti jos sta mirnim putem i uz to uci u eu i nato.
Je li vi stvarno vjerujete da bi nas tada pustili u EU ili NATO. Bili bi prkno/filđan država sa svih strana okružena neprijateljskim režimima(kao i sad) ali bi nas mogli hladno i cestovno zaobilazit. To bi bili konstantni pritisci dok život ovdje ne bi postao 100% nemoguć. To bi nas natjeralo da bježimo odavde, rijetki bi mogli u EU, Australiju ili USA, a ostali kod papirnog sultana Prdogana. Za 50 godina bi se samo u istorijskim knjigama moglo naći da su nekad postojali temo neki Bosanci.
Pa da bude uslov instant primanje u ove alijanse. Dogovorimo od brcko pa zapadno da ide nama, koji ce nam qrc pripizdine po istocnoj Bosni. I rahat zivimo ko gospoda.
User avatar
mk ultra
Posts: 19223
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#47194 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by mk ultra »

Zanimljivo je da je vijest prenio Klix i jedan slovenski portal :mrgreen:

Sutra ocekujemo bošnjake prvake i havaz, naslovnice tipa kad će rat
User avatar
Sanjarko
Posts: 23012
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#47195 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sanjarko »

Vi mislite da ne bi opet navalili na nas? RS i Srbiji bi bilo potrebno teritorijalno PK, DB, TK, BPK i jos neki dijelovi Bosne jer RS je nekompaktan teritorij u ratu ili razlazu. Hrvatska bi mozda usla u Hercegovinu svu, i USK. Mi bi ostali zbijeni u KS i ZDK.

Opet bi bilo ko zna cega. Ali mozda ovaj put i ne bi. Jer bi to bilo malo populacije Bosnjaka/Bosanaca pa bi se vodili logikom moze se to podnijet i tolerisat.
User avatar
hatemondays
Posts: 1192
Joined: 28/10/2013 04:29
Location: vratio se kuci

#47196 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by hatemondays »

Rata ce biti ne zato sto iko sa ovih prostora to zeli nego sto ce to ovi europski radikali pogurati. Toliko mrze Erdu da mu ne mogu nista osim da naguze nas zbog nasih talova sa njim. Medjutim siguran sam da je Erdo vec napravio tal sa Valdimirom Velikim ne cuva se Turska u Turskoj nego u Siriji, u Bosni, na Kosovu, u Azerbejdzanu itd. Uglavno Erdo i Vladimir ce karati EU dok su zivi poslije toga nastaje maskenbal sjetimo se pada Berlinskog Zida. Dok su ova dvojica ziva europejski fasisti ga mogu dudlati, nazalost mi smo ga popusili ako ne sada onda za jedno 30 godina. Pogresan narod na pogresnom mjestu i tu nam spasa nema. Mrznja prema Muslimanima je puno veca od pravde. Eto Kinezi deru one jadnike i boli ih chuna, oni Burmanci derali one jadnike isto ih bolila chuna . Uglavnom ne pise nam se dobro, nasi govnavi politicari bi trebali objeseni za muda potroslili su 25 godina na bogacenje svojih izopacenih familija.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#47197 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Milenkov buraz »

hatemondays wrote: 13/04/2021 03:34 Rata ce biti ne zato sto iko sa ovih prostora to zeli nego sto ce to ovi europski radikali pogurati. Toliko mrze Erdu da mu ne mogu nista osim da naguze nas zbog nasih talova sa njim. Medjutim siguran sam da je Erdo vec napravio tal sa Valdimirom Velikim ne cuva se Turska u Turskoj nego u Siriji, u Bosni, na Kosovu, u Azerbejdzanu itd. Uglavno Erdo i Vladimir ce karati EU dok su zivi poslije toga nastaje maskenbal sjetimo se pada Berlinskog Zida. Dok su ova dvojica ziva europejski fasisti ga mogu dudlati, nazalost mi smo ga popusili ako ne sada onda za jedno 30 godina. Pogresan narod na pogresnom mjestu i tu nam spasa nema. Mrznja prema Muslimanima je puno veca od pravde. Eto Kinezi deru one jadnike i boli ih chuna, oni Burmanci derali one jadnike isto ih bolila chuna . Uglavnom ne pise nam se dobro, nasi govnavi politicari bi trebali objeseni za muda potroslili su 25 godina na bogacenje svojih izopacenih familija.
U suštini tako nekako, ja kada sam govorio da je jedina sreća što smo bijelci i što smo u Evropi...ljudi se smijali, inače nas ne bi bilo na mapi još davno.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#47198 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Kolinda »

Kolinda wrote: 12/04/2021 14:45 Da pokušamo ovo malo kronološki složiti:
- Pahor u Sarajevu 05.ožujka na sastanku s predsjedništvom
- prolazi skoro 40 dana i ništa se ne događa
- nakon 40 dana se oglašava ŽK pa evo danas i ŠDž
- SDA piše priopćenja

Pa čekaj, znači 40 dana znaju što im je Pahor rekao i šute da bi se danas odjedanput svi oglasili
Pa ovo je :lol: :lol: :lol:
Pitanje / SBB: Zašto su izgubljeni Komšić i nesposobni Džaferović krili ovo 40 dana?



Povodom današnje izjave člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine Željka Komšića, da je prilikom zvanične posjete predsjednika Slovenije Boruta Pahora našoj zemlji 5. marta ove godine, otvoreno diskutovano o mogućnosti „mirnog razlaza“ u BiH, Savez za bolju budućnost, stranka na čijem je čelu Fahrudin Radončić, uputio je danas saopćenje za javnost.

"Činjenica da su članovi Predsjedništva Željko Komšić i Šefik Džaferović dozvolili da se prilikom posjete predsjednika Slovenije uopće razgovara o protuustavnim i antidržavnim opcijama, kakva je 'mirni razlaz', zvanično potvrđuje da je zloćudna šutnja Komšića i Džaferovića, doživjela potpuni domaći, regionalni i međunarodni fijasko!


Umjesto da su prekinuli sastanak onog momenta kada je predsjednik Slovenije otvorio temu 'mirnog razlaza' u BiH, sazvali pres konferenciju i javno osudili agresivan nasrtaj na suvernitet međunarodno priznate države Bosne i Hercegovine, pa javno i zvanično tražili od Evropske unije da se očituje o tom skandaloznom činu, izgubljeni Komšić i nesposobni Džaferović dozvolili su da se u zgradi Predsjedništva raspravlja o ideji 'mirnog razlaza'", ističe se u saopćenju, te nastavlja:

"Nedržavnički je i poluizdajnički odnos i činjenica da spomenuti dvojac cijelih 40 dana šuti i krije od domaće javnosti i patriota da im je neko u lice rekao i testirao podjelu države Bosne i Hercegovine na čijem su čelu. Zašto su kalkulantski sve krili od javnosti cijelih mjesec i pol i tek se sada sjetili da informaciju plasiraju javnosti? Da se retroaktivnim patriotizmom možda ne skreće pažnja javnosti sa nesposobnosti njihove vlasti, koja još samostalno nije nabavila niti jednu vakcinu i da ljudi masovno umiru od koronavirusa i pogrešnih respiratora i to bez ikakvih političkih posljedica."
Ili netko čita forum ili svi normalni ljudi isto razmišljaju....
Znam da je ružno sam sebe citirati ali nekad se zapitaš jeli moguće da netko pada na ove šupljake iz kuhinje SDA DF????
User avatar
visuljak
Posts: 994
Joined: 26/11/2020 14:05

#47199 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by visuljak »

Sa takvom inteligencijom ti bi mogao u kabinet Z.Komsica kao savjetnik.
Dovoljno je samo da mu citiras sta pise hAvaz. :lol:
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#47200 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by daddy-kool »

Al' zipa pitanja, možete li se vi u BiH podijeliti MIRNIM putem?

Može, što ne bi moglo, haj vi tamo prvi krenite, pa ćemo vidjeti šta će biti. :lol: :izet:
Locked