Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#91051 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Student_u_Ostavci »

'Nedopustivo je ovo šta se dešava u oba doma Parlamenta FBiH, samo jedan zakon smo donijeli, i to je već bio usvojen u PD u prošlom mandatu. Da nije Predatavnički dom ga sigurno ne bi razmatrao. Nije mi jasna situacija nikako jer smo suprotno obećali", kaže Čengić.
@tramvajtrojka
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#91052 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by agent_zero »

Student_u_Ostavci wrote: 31/03/2023 23:21
Kako ste vas dvojica uopšte dobili prigodu da koristite forum? :shock:

Kolko je 3+4?
De se malo presaberi, eto trebate samo vi sdfa fanovi bez imalo samokritike da ordinirate po temi i moderišete istu.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#91053 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by agent_zero »

tvojkomsija wrote: 01/04/2023 20:37 Vijest na klixu o gradnji skyline hotela u Banja Luci - top komentar je bolesnik koji priziva zemljotres i ljudsko stradanje

Boze sacuvaj sa kakvim ljudima smo okruzeni.

Kunu se u BiH i nazivaju se patriotima a preziru sve sto je izvan bosnjackih 30%. Takvi su u vecini bili i na jucerasnjem protestu.

Manje je mrznje bilo 10 godina nakon rata nego danas, huskanje na sve strane - mediji u tome prednjace

Tri potpuno odvojena drustva koji ne zele zivjeti jedni s drugima (dva naroda priznaju, ovi treci glumataju i baljezgaju o gradjanstvu dok kipte od bijesa na sve tudje)
:thumbup:

Ima naziv za te o kojima govoriš, ali ne bih da rizikujem ban, puca im žučna kesa kad pročitaju. :)
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#91054 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by agent_zero »

jao_situacije wrote: 01/04/2023 02:11
prijavite post
prijetnja protjerivanjem bošnjačkog naroda u tursku je već rađena 1914 1941 1991

kaže bot nemoj nas zvati četničkim trojkama
direktan poziv na genocid

vrijeme je za banove ovoj dvojici i onim tramvajima i ostalim botovima
:-)

Još jedna sdfa botina koja bi da uređuje i moderiše temu.

Sikter u Mehmeda Spahe centralu, pa tamo pjenite.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#91055 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by agent_zero »

Bossona wrote: 31/03/2023 16:48
Tako je, SANU podvala Alija je trebao planerima iz Karađorđeva da im pomogne etnički i vjersi podijeliti građansku, jedinstvenu i sekularnu Republiku Bosnu i Hercegovinu, da združene agresije Srbije i Hrvatske pretvori u građansko vjerski rat branilaca građanske RBiH i pobunjeničkih secesionista pod kontrolom Beograda i Zagreba, da ukine jedinu legalnu i legitimne brannioce međunarodno priznate države Policiju i Armiju Republike Bosne i Hercegovine i uspostavi tzv. vojsku Federacije, amnestira i legalizuje zločinačko genocidnu pobuinenjičko secesionističku tzv VRS, da protivustavno ukine i podjeli Republiku BiH, legalizuje Karadžićev genocidni čentitetet. SrBski konvertit i najveći izdajnik u milenijskoj historiji Bosne je sa Tuđmanom 1994 godine uspostavio tzv. hrvatsko muslimansku Federaciju i pristao da bude u konfederaciji sa agresorskom Hrvatskom u kojoj su Srbi i drugi građani lojalni građanskoj RBiH i borili se za nju u Policiji i Armiji RBiH postali i ostali do danas obespravljeni građani drugog reda.

Alija Izetbegović je privatizirao Predsjedništvo RBIH, njegove funkcije i nadležnosti i tako uništio suštinu njegovog postojanja. Kako je on shvatao funkciju države najbolje se vidi iz jednog predratnog sukoba koji je imao sa Nikolom Koljevićem, tadašnjih srpskim članom Predsjedništva, u prisustvu Adila Zulfikarpašića. Kada je Nikola Koljević, koji je u Predsjedništvu bio zadužen za spoljnopolitičke poslove, prigovorio Izetbegoviću da putuje u Ameriku a da on o tome nema pojma, da u delegaciji vodi svoju kćerku, a da on kao član Predsjedništva nije pozvan, Izetbegović mu je odgovorio: "Znaš, ja sam razumio da je Skupština u vašim rukama, Vlada u rukama Hrvata, a Predsjedništvo u rukama nas Muslimana". Tako je "razumio" i tako djelovao čovjek koji je trebalo da bude predsjednik svih građana Bosne i Hercegovine. Kada predsjednik jedne države, umjesto da štiti ustavni poredak zemlje, neovlašteno započne tajne i javne pregovore o njenoj podjeli i prije izbijanja ratnih sukoba, drugačiji rezultat se ne može ni očekivati.
Mijenjanje karaktera rata i insistiranje na odbrani vjere umjesto na odbrani društvenog poretka i državno-pravnog karaktera Bosne i Hercegovine, uz potpuno nesposobnost i nespremnost da se jasno i bez ostatka na vrijeme formulišu ciljevi odbrane, pristajanje na razgovore o podjeli zemlje i sjedanje za pregovarački sto sa Karadžićem i Bobanom, umanjili su težinu koju je sa sobom nosila prvobitna ocjena Londonske konferencije da se radi o agresiji na međunarodno priznatu državu, članicu Ujedinjenih nacija. Rat je umjesto međunarodne dimenzije sveden na etničko vjerski i apsurdni međubošnjački sukob između pobjednika izbora Abdića i Alije kojeg je Beograd preko Karadćičevih SDS terorista Plavšićke i Koljevića postavio za prvog i zadnjeg Predsjednika RBIH kuju je ukinuo i podijelio, nakon što je svojom propast politikom dvostruku agresiju agresija na Republiku Bosnu i Hercegovinu sveo na "sukob zaraćenih strana unutar BiH". Alija je svo vrijeme agresije imao prijateljske odnose sa agresorima na RBIH, čime je bio zatečen General Sefer Halilović kako se odnosio prema Čosiću koji ga je prvo zatvorio a onda peticijama oslobodio i nama prijevremno podvalio pred rat da im ostvari viševjekovni san proširenja zapadno od Drine. https://www.youtube.com/watch?v=9l17u_7h1ow
Bossona standardno "u vugla" i "u kost" :wink: :thumbup:
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#91056 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by agent_zero »

Bloo wrote: 01/04/2023 10:06
dr_Evil wrote: 01/04/2023 09:47 Sto se mene tice ja SDA i posmatram kao crne sejtane. ALi opet da kazem da je vecina ljudi u SDA postena i ne spada pod tu definiciju.
Koja vecina?
Onu koju ne vidimo? :D
Većina koja svake godina dikatorski i komunistički bira Kakira Izmetbega za predsjednika bez ograničenja trajanja mandata ili bilo kakvih protivkandidata.

Govorimo o nečovjeku kojem ni vlastiti otac nije povjerio stranku, nego Sulejmanu Tihiću. Pametnom dosta. :wink:
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#91057 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by agent_zero »

PM72 wrote: 01/04/2023 10:10
rida1976 wrote: 01/04/2023 10:07 Evo uhljeba i iz drzavnih institucija..državno ministarstvo finansija

Image
Ako je ona čuvar domovine :lol:
:lol:
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#91058 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by agent_zero »

rida1976 wrote: 01/04/2023 10:56 Pa jeste li samo vidjeli one glave sto prijete novinarima face-a i Senadu H. ispred OHR-a??? To je to glasačko tijelo, da se ne lažemo + uhljebi iz državnih firmi i institucija.
Amerika i Evropa je vidjela o kome i o čemu se radi, samo su se još više ukopali i neka su.

Do konačne propasti! :thumbup:
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#91059 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by agent_zero »

dječak sa šibicama wrote: 01/04/2023 12:55 Jeste, dok mu je Osmica dojavljivao kao poslusnom kericu.

Nema vise.
:lol:

:thumbup:
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#91060 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by agent_zero »

Škobo Habu wrote: 01/04/2023 13:03
Sociolog wrote: 01/04/2023 12:53

Sta god mislili o Avdi, 80% onog sto napise na svom portalu se ispostavi kasnije kao istina
Tačno.

Av Av dok nije bio na platnoj liste Osmice i sda. :mrgreen:
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#91061 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by agent_zero »

pici wrote: 01/04/2023 13:53


Mediji su prenijeli informaciju da je dr. Izetbegović tokom protesta kazala "neka crknu dušmani", što je čulo nekoliko novinara. Međutim, ona tvrdi da to nije tačno...
Malo vas je bilo dze je tijeh 30 000 sarajlija koji su glasali za vaske, ilijas, hadzici, vogosca, semizovac, trnovo, niste im platili benzin.
Kakav polusvijet se grli sa ovom zmijom i vehabijom klerofašistom Muderisom. :roll:
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#91062 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by agent_zero »

rida1976 wrote: 01/04/2023 14:26 https://www.youtube.com/watch?v=9l17u_7h1ow

Ako nakon ovog neko moze glasati za SDA, onda ovaj narod zasluzuje da nestane
Surovo tačno.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18703
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#91063 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by SmokingMan »

Prijatelj moga prijatelja je moj neprijatelj, to još nisam doživio, iako sam svojim očima vidio svašta.
noviforumas
Posts: 3001
Joined: 12/08/2016 22:28

#91064 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by noviforumas »

Je li to i Senad poceo da kritikuje x-orku? Mogu misliti kurslusa u pojedinim glavama. Vec do ponedjeljka ce i on biti proglasen SDFA botom. 8-)
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#91065 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Student_u_Ostavci »

Znači mogao bi se početi pratiti FACE tv?
User avatar
SmokingMan
Posts: 18703
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#91066 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by SmokingMan »

izmišljeni autor "Mustafa Drinišlić" se baš dobro raspoucao u Stavu, čak mu se ne može spočitati ni odbojnost prema multikuluralnom bosansko-hercegovačkom duhu. Primjetno je i veoma tmurno rasploženje prema zapadnim ambasadama, kao da je tekst sastavio neki rusofil, čak bi mu i pozavidio na teatralnosti. :D
made_in_sarajevo
Posts: 5584
Joined: 06/05/2013 23:05

#91067 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by made_in_sarajevo »

noviforumas wrote: 01/04/2023 23:38 Je li to i Senad poceo da kritikuje x-orku? Mogu misliti kurslusa u pojedinim glavama. Vec do ponedjeljka ce i on biti proglasen SDFA botom. 8-)
Kad i.kad je senad rekao svima iz trojke licno da ce ih kritikovati kad useru. Dini vise puta ponovio i dino se slozio da i treba. Dakle nikakva novost, ali je zato lijepo zivjeti bez sda i df na vlasti 8-)
kluz franjo
Posts: 6095
Joined: 26/06/2009 01:37

#91068 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by kluz franjo »

BH društvo je davno prošlo granicu izbora "vreće žita sa što manje kukolja".
"Tronožac" SDA/HDZ/SDSNSD bi za puno manje od 25 godina "razvalio" i njemački federalizam.
25-ogodišnje prakticiranje "dejtonskog ustava" od strane gore navedenih štetočina je BH društvo dovelo u situaciju biranja "vreća kukolja sa što više žita".
Zato se danas postavlja samo jedno realno pitanje:
Želimo li katastrofalnu, društvenu situaciju dejtonske realnosti BiH multiplicirati sa 2,5 (SNSD/HDZ/Trojka) ili sa 3 (SNSD/HDZ/SDA/DF)?

Istovremeno je onaj, ubjedljivo manjinski, proevropski dio BH-društva dobio nenadanu šansu - isključivo zaslugom ukrajinskog otpora.

Lično sam poprilično skeptičan glede sopstvenog optimizma. Ali ta moja skepsa neće umanjiti moj optimizam da je moguće "5 deka bolje".
SNSD/HDZ jeste ISTO, ali Hurtić, Forto, Helez i Konaković je min. "5 deka bolje" od Turković, Cikotić i Podžić.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8546
Joined: 15/04/2015 11:26

#91069 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Thorgerson »

tvojkomsija wrote: 01/04/2023 20:37 Vijest na klixu o gradnji skyline hotela u Banja Luci - top komentar je bolesnik koji priziva zemljotres i ljudsko stradanje

Boze sacuvaj sa kakvim ljudima smo okruzeni.

Kunu se u BiH i nazivaju se patriotima a preziru sve sto je izvan bosnjackih 30%. Takvi su u vecini bili i na jucerasnjem protestu.

Manje je mrznje bilo 10 godina nakon rata nego danas, huskanje na sve strane - mediji u tome prednjace

Tri potpuno odvojena drustva koji ne zele zivjeti jedni s drugima (dva naroda priznaju, ovi treci glumataju i baljezgaju o gradjanstvu dok kipte od bijesa na sve tudje)
Stani malo.

Da je dosla trunka, samo trunka, sitno nesto, bilo sta lijepa rijec iz te Banja Luke za Sarajevo, za drzavu Bosnu i Hercegovinu...

Pa nemoj tako jeboga ti.

Ja volim Banja Luku, volim svaki dio ove drzave. Al sta da osjecam prema ljudima koji na banderu okace zastave druge drzave, a sopstvenu drzavu mrze iz dna duse. Sta?

Mislim ne opravdavam taj komentar na klixu, samo kazem sta ocekujes od ljudi iz Sarajeva da misle o ljudima koji glasaju za osobu koja kaze i podrzava stav da su na Markalama bile lutke, da smo sami sebe gadjali itd.

Ne kiptimo mi od bijesa. Samo nam treba neki znak, bilo sta da saradjujemo.

Evo nedavno jbt Forto izadje i kaze normalnim rijecima, mozemo, idemo zajedno. Dan poslije izadje Dodik i kaze da ce se rs otcjepiti bla bla...

Zamisli evo samo da je Dodik rekao, slazem se sa Fortom. Mislim da trebamo poceti pricati o projektima, bla bla.

Taj dodik ima 400k glasova. Dakle ljudi podrzavaju to sta on prica. I sta sad? Mi treba znaci da ljubimo stope tih ljudi koji zele da razvale ovu zemlju?

A sto su oni kivni na nas? Sto? To se naravno nisi zapitao.
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#91070 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Point. »

Thorgerson wrote: 02/04/2023 01:25
tvojkomsija wrote: 01/04/2023 20:37 Vijest na klixu o gradnji skyline hotela u Banja Luci - top komentar je bolesnik koji priziva zemljotres i ljudsko stradanje

Boze sacuvaj sa kakvim ljudima smo okruzeni.

Kunu se u BiH i nazivaju se patriotima a preziru sve sto je izvan bosnjackih 30%. Takvi su u vecini bili i na jucerasnjem protestu.

Manje je mrznje bilo 10 godina nakon rata nego danas, huskanje na sve strane - mediji u tome prednjace

Tri potpuno odvojena drustva koji ne zele zivjeti jedni s drugima (dva naroda priznaju, ovi treci glumataju i baljezgaju o gradjanstvu dok kipte od bijesa na sve tudje)
Stani malo.

Da je dosla trunka, samo trunka, sitno nesto, bilo sta lijepa rijec iz te Banja Luke za Sarajevo, za drzavu Bosnu i Hercegovinu...

Pa nemoj tako jeboga ti.

Ja volim Banja Luku, volim svaki dio ove drzave. Al sta da osjecam prema ljudima koji na banderu okace zastave druge drzave, a sopstvenu drzavu mrze iz dna duse. Sta?

Mislim ne opravdavam taj komentar na klixu, samo kazem sta ocekujes od ljudi iz Sarajeva da misle o ljudima koji glasaju za osobu koja kaze i podrzava stav da su na Markalama bile lutke, da smo sami sebe gadjali itd.

Ne kiptimo mi od bijesa. Samo nam treba neki znak, bilo sta da saradjujemo.

Evo nedavno jbt Forto izadje i kaze normalnim rijecima, mozemo, idemo zajedno. Dan poslije izadje Dodik i kaze da ce se rs otcjepiti bla bla...

Zamisli evo samo da je Dodik rekao, slazem se sa Fortom. Mislim da trebamo poceti pricati o projektima, bla bla.

Taj dodik ima 400k glasova. Dakle ljudi podrzavaju to sta on prica. I sta sad? Mi treba znaci da ljubimo stope tih ljudi koji zele da razvale ovu zemlju?

A sto su oni kivni na nas? Sto? To se naravno nisi zapitao.
Ti našao da tražiš kakav razuman odgovor od ovog bota koji u svakom postu pokušava ocrniti Bošnjake pod šupljom pričom ko on neki simpatizer Trojke. Proziran ko celofan.

Hdz tura prste u oči imenovanjem Čavare i Sonje, Dodik sve više nebouzdan i napada sve živo, valjda u duhu relaksacije, a jesi li vidio komentar ovog o tome? Nema, al zato forum smara debilnim screnshotovima debilnih FB stranica. Pročitan ko bukvarž
Ocean 11
Posts: 21
Joined: 02/09/2018 17:46

#91071 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Ocean 11 »

tvojkomsija wrote: 01/04/2023 20:37 Vijest na klixu o gradnji skyline hotela u Banja Luci - top komentar je bolesnik koji priziva zemljotres i ljudsko stradanje

Boze sacuvaj sa kakvim ljudima smo okruzeni.

Kunu se u BiH i nazivaju se patriotima a preziru sve sto je izvan bosnjackih 30%. Takvi su u vecini bili i na jucerasnjem protestu.

Manje je mrznje bilo 10 godina nakon rata nego danas, huskanje na sve strane - mediji u tome prednjace

Tri potpuno odvojena drustva koji ne zele zivjeti jedni s drugima (dva naroda priznaju, ovi treci glumataju i baljezgaju o gradjanstvu dok kipte od bijesa na sve tudje)

Političko proljeće Stanivukovića i SNSD-a: Gradnja hotela "Palas" u Banjoj Luci na vakufskoj zemlji

https://www.klix.ba/vijesti/bih/politic ... /230324145

Komentar iz članaka
Ko Srbi naucili otimat i u ratu i u miru. Tako grade tzv. rs. koja je nastala otimanjem tudzeg i ubijanjem vlasnika kuca i zemlje. Al, sve sto se tudze otme nema tu srece i nafake ., tako ce i nestat.
Komentar iz članaka
Oteto prokleto nadam se da ce hotel čim se napravi sravniti sa zemljom zemljotres
Ne opravdavam ničije gluposti ili komentare. Ali tvoj text nema nista sa temom. Pokušavaš neči komentar iz članaka da prestaviš kao da većina tako rasmisla i još pridodati na proteste, što je kontradiktorno i pogrešno. Sreća se ne gradi na tuđoj nesreći. Mislim da su na to ljudi mislili.
User avatar
House
Posts: 46747
Joined: 17/03/2010 15:36

#91072 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by House »

protest je baš dokaz SDA nemoći.

Image
User avatar
House
Posts: 46747
Joined: 17/03/2010 15:36

#91073 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by House »

nek' se guše u svojim govnima. gledam i uživam.
User avatar
piupiu
Posts: 16642
Joined: 05/01/2008 05:08

#91074 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by piupiu »

izvrsni direktor wrote: 01/04/2023 10:36
dr_Evil wrote: 01/04/2023 09:47

Sto se mene tice ja SDA i posmatram kao crne sejtane. ALi opet da kazem da je vecina ljudi u SDA postena i ne spada pod tu definiciju.
Jos jedna varijacija na temu nisam za sda ali...
Naša kultura je zasnovana na korupciji. Svi bi na bolovanje na 3 mjeseca. Svi bi službeno auto i vozača. Svi bi se tim autom vozali po zemlji i okolini. Svi bi donacije 30 godina nakon rata. Veliki broj ljudi laže za pare. Svi misle da su stvoreni da budu direktori. Svi privatiziraju što se još privatizirati može (evo ga, Granit maloprije, je l' napravila ta SDA išta da ostavi generacijama koje dolaze da imaju i oni štogod privatizirati? Đe su bili ti pošteni da podviknu 'halo!"?). Svi bi uselili u napuštene stanove, samo da im se ukaže prilika. Svi se strankama pridružuju iz oportunizma. Niko nije htio mijenjati takav sistem, jer se moglo čvaknuti - ja l' posao, ja l' parcela, ja l' Granit, ja l' koja pinka. Pa eto. Sad je svima super, od silnog poštenja.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#91075 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Hank Paldum »

tvojkomsija wrote: 01/04/2023 20:37 Vijest na klixu o gradnji skyline hotela u Banja Luci - top komentar je bolesnik koji priziva zemljotres i ljudsko stradanje

Boze sacuvaj sa kakvim ljudima smo okruzeni.

Kunu se u BiH i nazivaju se patriotima a preziru sve sto je izvan bosnjackih 30%. Takvi su u vecini bili i na jucerasnjem protestu.

Manje je mrznje bilo 10 godina nakon rata nego danas, huskanje na sve strane - mediji u tome prednjace

Tri potpuno odvojena drustva koji ne zele zivjeti jedni s drugima (dva naroda priznaju, ovi treci glumataju i baljezgaju o gradjanstvu dok kipte od bijesa na sve tudje)
Od dana nakon izbora tj. nametnutih Schmidtovih odluka ništa nije isto, pa tako ne prolazi više ni šuplja ibrećenja sa kim žive jer su kroz slijepo navijanje za ama baš sve što Osmorka/Trojka radi dokazali da su isti ili čak gori od SDA sa svim negativnim osobinama.

Ne smetaju im ljudi sa crne liste, poklanjanje Dodiku i Čoviću to zovu potezima za dobrobit države, bolje i ekstremni srb/hrv nacionalista samo da nije SDA (kao što su nekada SDAovci govorili bolje SNSDu i HDZu samo da nije komunjara), rugaju se Komšiću što konzumira alkohol dok se sa druge strane kao bore protiv džamahirije i šerijatske države gdje žele zabraniti alkohol

omaložavaju ulogu Nebošnjaka u Armiji Republike Bosne i Hercegovine gdje govore da je Komšić dobio Zlatnog Ljiljana samo da bi u medijima predstavili ARBiH kao multikulti, prozivaju Vojina Srbina što govori ekavicom, rugaju se Dennisu Gratzu što ne želi da ga zovu Muhamedom, pišu srceparajuće postove kada su vrijeđali na društvenim mrežama Igora Stojanovića “I kako onda očekivati da neki Dragan sutra brani državu kada pročita to” dok u isto vrijeme pišu svakakve bljuvotine o nekome ko se zove Željko :D.

ibrete se kada Senada zovu Nenad “A jel to imati srpsko ime uvreda?” dok Aliju i Bakira zovu Živkovićima.

Time dokazuju da su isti ili čak gori od SDA, samo su godinama bili u opoziciji, u defenzivnoj ulozi, pa su mogli glumiti moraliste ali su sada vlast pa pokazuju iste karakteristike, i dok kod NiPovih glasača to ne iznenađuje jer su bili SDAovci pa imaju isti mindset, kod glasača SDPa i Njihove Stranke bode u oči ta doza dvoličnosti gdje su decenijama hinjski napadali SDA a sada se ponašaju isto.

Da je Jovan Divjak živ i da nije podržao Osmorku, ti isti bi ga isto zvali Čiča Jovo.

Gdje je sada vaša podrška za heroinu Azru Zornić? Nema je, sada je ona samo još jedan krezubi Kadirovac što je bio na SDA protestima iako se godinama žena ponaša suprotno od onoga kako SDA smatra da bi se trebao ponašati neko ko se zove Azra.
Locked